Assasin_338

clanlogo
Pozicija: Zapovjednik
Član od: 15.03.2021

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke34753066255
Ø Razina7,840,009,119,42
Pobjede1763850,75%00,00%2639,39%10039,22%
Izgubljene1663247,86%00,00%4060,61%14958,43%
Neriješeno4831,39%00,00%00,00%62,35%
Preživjele bitke1033129,73%00,00%1522,73%5019,61%
Uništenih tenkova306780,8800,00460,701750,69
Odnos razaranja1,260,000,900,85
Otkriveno tenkova303590,8700,00430,652631,03
Počinjena šteta1.313,410,001.585,181.635,84
Bodovi zauzimanja226100,6500,00460,70610,24
Obrambeni bodovi161290,4600,0000,00190,07
Iskustvo694,500,00712,47686,75
WN71146,860,00770,78800,32
WN81528,670,001108,791240,58
Ukupno
Bitke34753
Ø Razina7,84
Pobjede1763850,75%
Izgubljene1663247,86%
Neriješeno4831,39%
Preživjele bitke1033129,73%
Uništenih tenkova306780,88
Odnos razaranja1,26
Otkriveno tenkova303590,87
Počinjena šteta1.313,41
Bodovi zauzimanja226100,65
Obrambeni bodovi161290,46
Iskustvo694,50
WN71146,86
WN81528,67
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke66
Ø Razina9,11
Pobjede2639,39%
Izgubljene4060,61%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1522,73%
Uništenih tenkova460,70
Odnos razaranja0,90
Otkriveno tenkova430,65
Počinjena šteta1.585,18
Bodovi zauzimanja460,70
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo712,47
WN7770,78
WN81108,79
Zadnjih 30 dana
Bitke255
Ø Razina9,42
Pobjede10039,22%
Izgubljene14958,43%
Neriješeno62,35%
Preživjele bitke5019,61%
Uništenih tenkova1750,69
Odnos razaranja0,85
Otkriveno tenkova2631,03
Počinjena šteta1.635,84
Bodovi zauzimanja610,24
Obrambeni bodovi190,07
Iskustvo686,75
WN7800,32
WN81240,58
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke81000
Pobjede3239,51%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene4960,49%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2328,40%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova320,4000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,550,000,000,00
Otkriveno tenkova630,7800,0000,0000,00
Počinjena šteta1.263,460,000,000,00
Bodovi zauzimanja1351,6700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo573,980,000,000,00
Ukupno
Bitke81
Pobjede3239,51%
Izgubljene4960,49%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke2328,40%
Uništenih tenkova320,40
Odnos razaranja0,55
Otkriveno tenkova630,78
Počinjena šteta1.263,46
Bodovi zauzimanja1351,67
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo573,98
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke27000
Pobjede1555,56%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1140,74%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno13,70%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1348,15%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova120,4400,0000,0000,00
Odnos razaranja0,860,000,000,00
Otkriveno tenkova281,0400,0000,0000,00
Počinjena šteta1.058,110,000,000,00
Bodovi zauzimanja351,3000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi813,0000,0000,0000,00
Iskustvo718,930,000,000,00
Ukupno
Bitke27
Pobjede1555,56%
Izgubljene1140,74%
Neriješeno13,70%
Preživjele bitke1348,15%
Uništenih tenkova120,44
Odnos razaranja0,86
Otkriveno tenkova281,04
Počinjena šteta1.058,11
Bodovi zauzimanja351,30
Obrambeni bodovi813,00
Iskustvo718,93
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke10000
Pobjede440,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene660,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke220,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova50,5000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,630,000,000,00
Otkriveno tenkova30,3000,0000,0000,00
Počinjena šteta980,500,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi343,4000,0000,0000,00
Iskustvo751,800,000,000,00
Ukupno
Bitke10
Pobjede440,00%
Izgubljene660,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke220,00%
Uništenih tenkova50,50
Odnos razaranja0,63
Otkriveno tenkova30,30
Počinjena šteta980,50
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi343,40
Iskustvo751,80
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1789000
Pobjede81545,56%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene94953,05%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno251,40%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke50027,95%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova9950,5600,0000,0000,00
Odnos razaranja0,770,000,000,00
Otkriveno tenkova16170,9000,0000,0000,00
Počinjena šteta935,450,000,000,00
Bodovi zauzimanja22281,2500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi20431,1400,0000,0000,00
Iskustvo576,550,000,000,00
Ukupno
Bitke1789
Pobjede81545,56%
Izgubljene94953,05%
Neriješeno251,40%
Preživjele bitke50027,95%
Uništenih tenkova9950,56
Odnos razaranja0,77
Otkriveno tenkova16170,90
Počinjena šteta935,45
Bodovi zauzimanja22281,25
Obrambeni bodovi20431,14
Iskustvo576,55
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke584000
Pobjede28849,32%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene29450,34%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno20,34%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke17529,97%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova3220,5500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,790,000,000,00
Otkriveno tenkova3710,6400,0000,0000,00
Počinjena šteta1.226,560,000,000,00
Bodovi zauzimanja4730,8100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2360,4000,0000,0000,00
Iskustvo619,660,000,000,00
Ukupno
Bitke584
Pobjede28849,32%
Izgubljene29450,34%
Neriješeno20,34%
Preživjele bitke17529,97%
Uništenih tenkova3220,55
Odnos razaranja0,79
Otkriveno tenkova3710,64
Počinjena šteta1.226,56
Bodovi zauzimanja4730,81
Obrambeni bodovi2360,40
Iskustvo619,66
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (256)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
SU-130PM 81574,54744312649,10%1623,65
Bat.-Châtillon Bourrasque 81680,35868116253,18%2102,36
Progetto M35 mod. 46 81412,57779113750,04%1698,23
ShPTK-TVP 100 81339,39729110049,09%1424,27
FV215b (183) 101793,19642106747,24%1297,86
T-15061005,14707101456,71%1953,60
KV-15687,4861594255,94%1673,24
T92 HMC101458,0261088949,16%1184,76
Strv S1 81339,1764582747,88%1346,49
BZ-176 81679,8092081456,14%1723,83
Panhard EBR 75 (FL 10) 8797,8567169549,64%1346,57
T-34-85M 6967,9869369353,82%1776,87
IS71027,9171866356,26%1501,30
Jagdpanzer E 100102280,6572761853,56%1681,78
GSOR 1008 81688,2183257255,77%1930,70
G.W. E 100101336,9862357149,04%1010,47
ELC EVEN 90 8753,8871850450,79%1487,87
T110E3102233,8075149751,51%1568,06
SU-14-281404,1573247755,14%1659,11
M40/M4381213,6866647550,32%1304,40
T92 8563,3365747447,68%926,39
Panhard EBR 10510911,9567445751,20%978,12
G.W. Tiger (P)81475,5973544950,33%1815,49
Grille 15101923,6061342543,06%1244,63
Object 703 Version II 81337,1980242148,46%1365,87
Lorraine 40 t 81460,3177737949,08%1829,02
AMX 13 757862,3670435553,80%2002,64
Jagdpanzer IV61157,1568735154,42%2452,80
60TP Lewandowskiego102231,2675234546,96%1642,14
FV4005 Stage II101676,9462334250,88%1263,40
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4410,3937233652,08%1166,85
M2 Light2314,9356232862,80%1778,19
Object 277101883,4270632345,82%1459,80
XM57 81748,5580132351,70%1676,76
AMX M4 mle. 49 81079,5769631644,30%1191,52
Caliban 81413,1977031351,12%1637,00
Ferdinand81552,6574130453,62%1667,69
105 leFH18B2 5758,2756123458,12%1609,46
T-437851,3369722359,19%1503,52
VK 100.01 (P)81507,7682821956,16%2162,85
T-448905,9866121453,27%1146,87
M54 Renegade 81572,2880021151,66%1819,57
FV4004 Conway91435,2961720540,98%1230,17
Bat.-Châtillon 25 t101612,4964919542,05%1172,58
Object 140101418,3368217847,19%1065,29
FV217 Badger102204,1575117045,29%1496,67
Char Futur 4 92061,1286416953,85%1957,74
T-284336,1930615751,59%1061,76
T-1091320,9765915246,71%1130,94
M374360,4629514957,72%1328,70
IS-381008,1568414950,34%1048,65
T-549980,8063414646,58%866,90
M446870,7166214549,66%1680,43
Object 430U101684,0871214546,90%1324,74
M53/M5591459,5667613645,59%1335,94
Ho-Ri 281460,6670913145,04%1723,84
A-205230,0925812855,47%732,29
T-29 3277,7336412854,69%1068,23
E 100102196,2483512755,12%1704,37
STB-1101551,2967012446,77%1170,13
T-345403,5839112245,90%973,79
Charioteer Nomad 81509,6567212146,28%1589,65
M127927,4365912053,33%1317,19
Type 63 81441,1282112052,50%1585,19
Matilda IV 5503,3756411656,90%1257,23
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 81420,8865011537,39%1523,81
SDP 60 Gonkiewicza91865,0378411144,14%1557,99
Cromwell6540,3452810547,62%938,97
T-34-856586,3153610451,92%1056,84
FV229 Contender91719,3684210450,00%1571,59
Super Hellcat 7939,2359110346,60%1401,81
Emil I81411,1378210051,00%1528,81
Panhard AMD 178B6641,7859410053,00%2038,97
Challenger7826,445569748,45%1074,92
Charioteer81034,596129546,32%1024,40
TNH T Vz. 5191593,307539246,74%1400,44
Emil II91767,368309054,44%1674,99
T3091610,906968747,13%1331,37
Vz. 64 Blesk8555,506568452,38%828,90
Pz.Kpfw. VII102160,318048356,63%1611,63
Progetto C50 mod. 6691526,747848252,44%1409,47
Tortoise91994,888568158,02%1679,09
Carro da Combattimento 45 t 101873,847218051,25%1434,20
Pz.Kpfw. III Ausf. E3813,056267871,79%3436,82
E 7591609,597807852,56%1483,96
Type 64 6790,537327857,69%2104,56
KV-856584,705227751,95%898,66
Progetto CC55 mod. 5481392,637477544,00%1381,28
Object 260 102057,378147548,00%1450,30
WZ-111 81115,577117444,59%1232,26
Type 5 Heavy102107,977567346,58%1400,22
Bat.-Châtillon 155 58101082,975427247,22%785,75
AT 1581191,077377150,70%1233,25
Maus101799,017036839,71%1177,20
G.W. Panther71027,706296752,24%1285,45
FV227 Conceiver81196,797886654,55%1344,05
Ikv 1035375,423606541,54%701,43
Indien-Panzer81087,066406342,86%1219,65
SDP 58 Kilana81654,687236240,32%1804,11
T 55A 91627,227496045,00%1588,53
122 TM 81494,077316036,67%1531,15
CS-538941,936925957,63%1228,96
Tiger II81366,687525949,15%1564,58
Super Conqueror102498,938705952,54%2058,27
AMX 12 t6511,404515745,61%1544,45
Achilles6699,755515651,79%1245,75
Ikv 65 Alt II6663,244725446,30%1140,49
VK 30.02 (D)71191,809385468,52%2472,84
Leopard Prototyp A91675,317345440,74%1432,79
Kranvagn101544,816105339,62%946,39
Kunze Panzer 91412,586965337,74%1138,28
SMV CC-567873,635755137,25%1030,62
KPz 3 Projekt 07 HK 91662,146245139,22%1381,44
53TP Markowskiego81339,906745036,00%1414,19
Vz. 55102047,806984942,86%1469,80
T7 Combat Car 2135,632834944,90%580,11
M415410,814774862,50%695,69
Cromwell B 6706,737014860,42%1456,27
KV-1S6612,006294755,32%1155,69
S-517851,596404643,48%961,26
IS-7102525,808354551,11%2192,54
T28 Prototype81391,386444537,78%1391,62
M-IV-Y 81458,598504461,36%1831,16
Object 777 Version II 91501,738354456,82%1421,44
T1E6 2256,504134445,45%1466,92
AE Phase I 91966,558084443,18%1741,96
Crusader6355,443964346,51%893,80
Hummel6741,836094257,14%1076,74
BT-7 artillery 3247,433184247,62%904,49
TNH 105/100081201,856774045,00%1332,07
SMV CC-6781540,136714055,00%1785,05
Waffenträger auf Pz. IV91474,646153941,03%1026,30
FV224 Chopper71283,828243951,28%1583,16
FV4202 81171,877243941,03%1385,80
Type 62 7643,666833847,37%1303,62
SDP 57 Gowika71083,086423852,63%1392,73
Semovente M43 Bassotto6829,055513754,05%1321,61
T9591526,278243756,76%1180,14
Leo7793,676443650,00%1207,33
Covenanter5229,503653655,56%707,26
Caernarvon81315,657843450,00%1495,59
AMX AC mle. 467853,035123441,18%927,92
STA-18995,647033351,52%1214,71
Archer5538,304443354,55%1226,34
T25 AT7892,475363246,88%1026,42
Vz. 44-171094,327093141,94%1330,16
Rambo 91487,396863138,71%1086,22
AMX 404267,833233040,00%810,48
AMX 50 10081335,577363046,67%1580,85
Rhm.-Borsig Waffenträger81469,976933050,00%1410,17
T-50-2 6742,308223066,67%2416,61
M24E2 Super Chaffee 6516,865842951,72%1362,44
Leichttraktor1416,894012857,14%2409,24
UDES 1691619,617972867,86%1884,70
AMX AC mle. 4881193,936932857,14%1279,27
Type 4 Chi-To6966,006922762,96%1936,56
TVP VTU Koncept81013,896952744,44%1371,51
Cobra 91832,377092737,04%1512,70
Object 43091496,777702657,69%1508,40
UDES 14 Alt 581424,568372556,00%1851,13
VK 30.02 (M)6886,967062552,00%1845,16
AMX 13 F3 AM6704,795212445,83%916,97
Tiger I71623,788632334,78%2142,18
Ares 758858,835772339,13%755,54
King Tiger (Captured) 71077,837272352,17%1420,80
50TP Tyszkiewicza91516,006352227,27%1241,85
AMX M4 mle. 4571011,577022142,86%1380,42
Object 25791451,007062147,62%1421,74
BT-74199,401992045,00%516,84
Type 5 Chi-Ri7883,604692035,00%1107,15
KR-1111831,906092030,00%846,97
T2881012,686781957,89%1053,06
M7 Priest3150,722491866,67%408,71
AMX 50 12091353,227661866,67%1328,81
VK 16.02 Leopard5433,563991844,44%1294,14
AMX ELC bis5262,062801827,78%599,65
VK 45.02 (P) Ausf. B91139,475831723,53%788,71
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6617,474631735,29%1371,16
SDP 44 Burza61164,887541675,00%2195,19
Sturer Emil71067,255911643,75%1440,72
Churchill VII6636,274761513,33%903,76
Marder II3280,932931546,67%844,17
Vz. 60S Dravec 102453,607361546,67%1556,97
StuG III Ausf. G5309,503341450,00%525,05
T-463163,432961457,14%659,62
Valentine3395,935281471,43%1820,51
VK 45.02 (P) Ausf. A81592,508921464,29%1950,47
Controcarro 1 Mk. 292447,239121346,15%2083,44
Lorraine 155 mle. 518905,005031338,46%692,86
Cruiser Mk. IV4160,002751338,46%273,51
P.43 bis6669,426531266,67%1275,01
CS-4471159,588231250,00%2061,15
Semovente M415490,003571136,36%917,98
Type 89 I-Go/Chi-Ro2154,182351154,55%537,27
Chi-To SP7785,555701154,55%831,89
M4 Improved 5290,093301136,36%501,91
Pz.Kpfw. I267,641321136,36%29,83
GSOR the TANK 91458,807801060,00%1372,01
ARL V396240,44342944,44%195,01
Strv 746591,50614862,50%1111,87
MS-11202,63313850,00%1135,04
Sexton I 3182,88199837,50%317,16
SU-100Y 6482,25462850,00%624,83
Fiat 30001242,43349742,86%1319,53
Cruiser Mk. III3383,43533757,14%2542,77
AT 861171,29663742,86%1997,94
Windhund 81369,86757757,14%1647,97
KV-220-2 5822,86778757,14%1789,54
Chimera 81099,71864771,43%1207,58
T-54 first prototype 8903,14706757,14%1218,41
Black Prince7846,50544633,33%848,25
Tiger (P)71401,331067683,33%1938,89
Stridsyxa 81507,17767650,00%1580,09
Projet Louis 9611,67428616,67%472,56
Turán III prototípus 5350,67296616,67%547,28
Renault Otsu1168,60324560,00%739,44
KV-26934,60721580,00%2056,38
MTLS-1G14 3213,00273540,00%711,15
Bretagne Panther 6725,60611560,00%1461,14
Vickers Medium Mk. I1219,504954100,00%1565,18
4TP1167,75352475,00%981,98
Škoda T 256639,25617450,00%1171,67
T1 HMC2127,50294475,00%755,84
Panzerjäger I2227,25390475,00%1141,58
T-262352,756314100,00%2621,42
Object 283 92305,25744425,00%2304,06
Patton the Tank 91626,7510334100,00%1892,66
StuG IV 5528,50334450,00%1134,69
Strv fm/21151,33123333,33%9,45
M14/412342,67373333,33%1355,60
Grille51181,33876366,67%2867,51
Bishop5416,33276333,33%599,32
T-116 379,00272366,67%307,32
T-34 shielded 5925,339413100,00%3188,46
T28 Concept 72022,3370630,00%3015,26
Sherman VC Firefly 6711,67557366,67%1276,08
Excalibur 61138,67693366,67%1596,97
Valiant 5511,00637366,67%1173,86
T1 Cunningham1150,0018720,00%858,80
Škoda T 177432,00423250,00%654,22
Waffenträger auf E 100104529,5014022100,00%4954,10
IS-2 shielded 72460,0014142100,00%4334,25
Großtraktor - Krupp 3219,00346250,00%746,31
M4A1 FL 10 6355,00445250,00%420,73
TKS z n.k.m. 20 mm 2132,0018610,00%524,10
AT 25482,005691100,00%1258,99
S35 CA5648,005641100,00%1501,25
T-34 with L-11 41399,0013861100,00%5836,67
KV-1SA 51465,0014701100,00%3958,67
Pz.Kpfw. 35 R 2910,0011271100,00%3306,81
Pz.Sfl. IC 4674,007741100,00%2673,87
MKA 2797,0012631100,00%4936,96
Rheinmetall Skorpion G 80,0026310,00%0,00
M56 Scorpion 71546,0010051100,00%2322,20
AMX ELC 901 6873,0010231100,00%2963,82
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5570,007341100,00%1714,43

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Zapovjednik
Član od: 15.03.2021
Pozicija: Zapovjednik
Član od: 15.03.2021
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Novak
Član od: 07.04.2018
Otišao: 28.04.2018
Pozicija: Novak
Član od: 03.12.2016
Otišao: 21.12.2016
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 19.06.2020
Otišao: 25.08.2020
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 27.10.2018
Otišao: 01.02.2019
Pozicija: Novak
Član od: 13.08.2019
Otišao: 13.09.2019
Pozicija: Vojnik
Član od: 26.12.2020
Otišao: 13.02.2021
Pozicija: Novak
Član od: 08.12.2020
Otišao: 25.12.2020
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 13.12.2019
Otišao: 24.03.2020
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 28.03.2020
Otišao: 17.06.2020
Pozicija: Novak
Član od: 06.03.2021
Otišao: 08.03.2021