ArmRec

clanlogo
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 12.05.2025

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke8284210102377
Ø Razina7,567,908,027,90
Pobjede4816258,14%550,00%5250,98%22359,15%
Izgubljene3335340,26%550,00%4746,08%14939,52%
Neriješeno13271,60%00,00%32,94%51,33%
Preživjele bitke3806945,95%550,00%5150,00%20554,38%
Uništenih tenkova945231,1490,901071,053560,94
Odnos razaranja2,111,802,102,07
Otkriveno tenkova626740,7600,0000,0010,00
Počinjena šteta1.373,061.522,301.523,761.470,15
Bodovi zauzimanja982311,1900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi666170,8000,00560,551880,50
Iskustvo778,10759,30816,25861,29
WN71445,261062,481187,651236,19
WN82014,411920,481802,251823,08
Ukupno
Bitke82842
Ø Razina7,56
Pobjede4816258,14%
Izgubljene3335340,26%
Neriješeno13271,60%
Preživjele bitke3806945,95%
Uništenih tenkova945231,14
Odnos razaranja2,11
Otkriveno tenkova626740,76
Počinjena šteta1.373,06
Bodovi zauzimanja982311,19
Obrambeni bodovi666170,80
Iskustvo778,10
WN71445,26
WN82014,41
Zadnja 24 sata
Bitke10
Ø Razina7,90
Pobjede550,00%
Izgubljene550,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke550,00%
Uništenih tenkova90,90
Odnos razaranja1,80
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta1.522,30
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo759,30
WN71062,48
WN81920,48
Zadnjih 7 dana
Bitke102
Ø Razina8,02
Pobjede5250,98%
Izgubljene4746,08%
Neriješeno32,94%
Preživjele bitke5150,00%
Uništenih tenkova1071,05
Odnos razaranja2,10
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta1.523,76
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi560,55
Iskustvo816,25
WN71187,65
WN81802,25
Zadnjih 30 dana
Bitke377
Ø Razina7,90
Pobjede22359,15%
Izgubljene14939,52%
Neriješeno51,33%
Preživjele bitke20554,38%
Uništenih tenkova3560,94
Odnos razaranja2,07
Otkriveno tenkova10,00
Počinjena šteta1.470,15
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi1880,50
Iskustvo861,29
WN71236,19
WN81823,08
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke183000
Pobjede8747,54%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene8646,99%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno105,46%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke6434,97%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1070,5800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,900,000,000,00
Otkriveno tenkova1440,7900,0000,0000,00
Počinjena šteta1.659,080,000,000,00
Bodovi zauzimanja1260,6900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi840,4600,0000,0000,00
Iskustvo683,250,000,000,00
Ukupno
Bitke183
Pobjede8747,54%
Izgubljene8646,99%
Neriješeno105,46%
Preživjele bitke6434,97%
Uništenih tenkova1070,58
Odnos razaranja0,90
Otkriveno tenkova1440,79
Počinjena šteta1.659,08
Bodovi zauzimanja1260,69
Obrambeni bodovi840,46
Iskustvo683,25
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke45000
Pobjede2555,56%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1942,22%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno12,22%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2146,67%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova330,7300,0000,0000,00
Odnos razaranja1,380,000,000,00
Otkriveno tenkova220,4900,0000,0000,00
Počinjena šteta1.190,200,000,000,00
Bodovi zauzimanja40,0900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi821,8200,0000,0000,00
Iskustvo632,820,000,000,00
Ukupno
Bitke45
Pobjede2555,56%
Izgubljene1942,22%
Neriješeno12,22%
Preživjele bitke2146,67%
Uništenih tenkova330,73
Odnos razaranja1,38
Otkriveno tenkova220,49
Počinjena šteta1.190,20
Bodovi zauzimanja40,09
Obrambeni bodovi821,82
Iskustvo632,82
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke48000
Pobjede2654,17%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2143,75%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno12,08%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1531,25%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova340,7100,0000,0000,00
Odnos razaranja1,030,000,000,00
Otkriveno tenkova250,5200,0000,0000,00
Počinjena šteta630,750,000,000,00
Bodovi zauzimanja370,7700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1002,0800,0000,0000,00
Iskustvo550,210,000,000,00
Ukupno
Bitke48
Pobjede2654,17%
Izgubljene2143,75%
Neriješeno12,08%
Preživjele bitke1531,25%
Uništenih tenkova340,71
Odnos razaranja1,03
Otkriveno tenkova250,52
Počinjena šteta630,75
Bodovi zauzimanja370,77
Obrambeni bodovi1002,08
Iskustvo550,21
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1019000
Pobjede60058,88%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene39839,06%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno212,06%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke47546,61%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova8440,8300,0000,0000,00
Odnos razaranja1,550,000,000,00
Otkriveno tenkova8870,8700,0000,0000,00
Počinjena šteta947,300,000,000,00
Bodovi zauzimanja36853,6200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi13131,2900,0000,0000,00
Iskustvo631,440,000,000,00
Ukupno
Bitke1019
Pobjede60058,88%
Izgubljene39839,06%
Neriješeno212,06%
Preživjele bitke47546,61%
Uništenih tenkova8440,83
Odnos razaranja1,55
Otkriveno tenkova8870,87
Počinjena šteta947,30
Bodovi zauzimanja36853,62
Obrambeni bodovi13131,29
Iskustvo631,44
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke155000
Pobjede9561,29%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene5334,19%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno74,52%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke7045,16%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1400,9000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,650,000,000,00
Otkriveno tenkova950,6100,0000,0000,00
Počinjena šteta1.309,620,000,000,00
Bodovi zauzimanja2731,7600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi9185,9200,0000,0000,00
Iskustvo758,360,000,000,00
Ukupno
Bitke155
Pobjede9561,29%
Izgubljene5334,19%
Neriješeno74,52%
Preživjele bitke7045,16%
Uništenih tenkova1400,90
Odnos razaranja1,65
Otkriveno tenkova950,61
Počinjena šteta1.309,62
Bodovi zauzimanja2731,76
Obrambeni bodovi9185,92
Iskustvo758,36
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke97000
Pobjede6567,01%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3131,96%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno11,03%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke5455,67%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova981,0100,0000,0000,00
Odnos razaranja2,280,000,000,00
Otkriveno tenkova480,4900,0000,0000,00
Počinjena šteta925,580,000,000,00
Bodovi zauzimanja160,1600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi3013,1000,0000,0000,00
Iskustvo639,380,000,000,00
Ukupno
Bitke97
Pobjede6567,01%
Izgubljene3131,96%
Neriješeno11,03%
Preživjele bitke5455,67%
Uništenih tenkova981,01
Odnos razaranja2,28
Otkriveno tenkova480,49
Počinjena šteta925,58
Bodovi zauzimanja160,16
Obrambeni bodovi3013,10
Iskustvo639,38
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (250)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
G.W. Panther71269,47741415755,26%1741,32
M53/M5591742,92848398157,20%1869,97
SU-14-281604,08885286160,85%1976,95
212A91775,07895275360,12%1846,73
M40/M4381490,81843211459,65%1850,84
VK 36.01 (H)6913,76733204263,03%2103,71
Tiger II81429,08756163752,60%1872,89
M46 Patton92023,65908152059,41%2360,80
M4461021,70770144158,36%2007,05
FV380591631,65851132058,33%1786,64
E 50 Ausf. M101947,51701129848,92%1651,95
G.W. E 100101851,70736129052,56%1720,82
Centurion Mk. 7/191995,86874126156,70%2261,37
Lorraine 155 mle. 5181261,62819126055,48%1478,47
S35 CA5929,70731123965,62%2837,34
AMX 50 10081660,26840123856,46%2226,01
M1271110,87855122061,23%1559,05
M18 Hellcat61187,46791116864,13%2837,88
Pz.Kpfw. 35 (t)2338,16548113465,61%2772,23
Lorraine 155 mle. 5071140,63831107060,09%1519,59
Jagdpanther71401,71779105057,52%2366,41
Charioteer81949,15920104062,88%2755,07
Löwe 81434,2682597555,38%1910,31
Object 261101791,6777795655,54%1672,00
Waffenträger auf Pz. IV92368,5985194958,06%2383,38
AMX 13 9091017,0677694354,83%1670,20
Bat.-Châtillon 155 5591388,3282192756,96%1433,28
T-4371177,4786084764,94%2401,26
Hummel6946,9360682958,50%1634,60
Type 4 Chi-To61042,4081380366,75%2636,91
Pz.Kpfw. III/IV5302,5328279150,32%716,10
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6864,1870078360,28%2018,22
Cromwell B 61053,5389378169,91%2541,89
Spähpanzer SP I C71027,6886877461,11%2668,81
AMX 30 1er prototype92113,3495576363,56%2575,18
Panzerjäger I2446,1460974768,27%2891,93
FCM 50 t 81461,2886069856,88%2138,83
G.W. Tiger91593,8275469556,83%1693,03
Marder II3508,5144367862,98%2316,56
E 5091416,6260467445,55%1301,27
T-34-85 Rudy 61103,7586865767,73%2671,02
Cromwell6987,0380064764,30%2552,01
Leopard 1102018,0973763150,55%1736,50
Comet71234,1191962363,88%2661,61
AMX Chasseur de chars 81428,4386762157,33%2311,89
Rheinmetall Skorpion G 81834,1389761457,17%2320,34
T25/271428,7690359267,40%2704,28
AMX 13 F3 AM61052,8881756965,20%1793,65
Leopard Prototyp A91853,8983356056,25%1937,74
Centurion Mk. I81344,9481655658,45%2035,19
Sherman Firefly61076,9982454764,72%2755,18
leKpz M 41 90 mm GF 8952,1677452754,65%1960,70
G.W. Tiger (P)81495,0384150657,51%1975,06
M41 Walker Bulldog8905,1885050157,88%2107,68
M46 Patton KR 81468,5893347763,10%2306,18
Bat.-Châtillon 155 58101535,0472646852,35%1365,71
Pz.Kpfw. II2214,9836346458,84%1099,78
Spähpanzer Ru 25191119,9281546057,61%1936,12
Pz.Kpfw. II Ausf. G3312,3751745261,73%1619,30
Tiger I71244,5579143757,89%1942,80
Type 64 6761,2377242461,08%2456,88
AMX 50 B102033,1567741642,55%1550,03
T675875,8279041663,46%2579,88
E 7591867,0081941351,33%1961,87
T-44-100 81478,9589939756,93%2207,46
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2353,4856939561,01%1439,55
Object 140102153,3479639448,98%2037,94
T-5491731,0585939359,54%2066,85
Panther II8988,2440437846,83%1346,24
Panther7672,8036535451,41%1026,70
T110E5101927,3476234851,72%1572,98
T 55A 91774,7188033358,86%1983,36
M26 Pershing81475,8388432962,31%2355,04
Conqueror Gun Carriage101817,1570932049,38%1746,79
T2071328,0392031464,01%2565,19
KV-856827,2962929458,16%1646,54
FV4202 81405,0985729154,64%2087,53
Strv 103-092090,0380428953,98%1949,91
ELC EVEN 90 8812,8278526154,02%1819,79
Centurion Action X102100,9275924951,00%1935,49
Conqueror91823,5777523550,64%1748,86
M10391734,9277723450,85%1749,78
VK 30.01 (H)5459,4131423054,35%1155,87
Jagdpanther II81812,2185823058,26%2388,89
AMX 50 12091862,2178822655,75%1879,80
T-1091566,4374522253,15%1607,72
Jagdtiger91767,6270320958,85%1757,11
IS-381333,8875020850,48%1635,26
Prototipo Standard B91880,5884920756,04%2124,86
STB-1102026,4275720152,24%1850,30
Type 3 Chi-Nu Kai 5778,4973920162,19%2736,45
Ferdinand81492,2664019951,76%1621,49
Object 70492282,4582819754,31%2150,78
T3092264,2387019556,92%2408,39
SU-14-171176,8294819171,73%1882,29
Pz.Kpfw. III Ausf. J4230,9727818552,43%523,70
FV215b 102024,3077918451,09%1880,43
Type 6191723,8876718051,11%1724,02
Bat.-Châtillon 25 t101995,9080217955,31%1908,92
T71 DA7883,2482617962,01%2454,69
E 100102172,2679217655,68%1996,68
Indien-Panzer81191,3470417652,27%1604,37
MT-256251,9349716851,19%605,96
IS-7101869,4478316651,20%1561,04
Strv S1 81669,2280316060,63%1908,94
Strv m/42-57 Alt A.2 6965,3275615662,82%2070,12
M4A1 Revalorisé 81545,6390015060,67%2109,26
Rhm.-Borsig Waffenträger81915,2484414858,11%2603,94
Lorraine 40 t 81432,3681714758,50%1942,72
Caernarvon81282,4074714653,42%1560,76
T25 Pilot Number 1 81472,5097014660,27%2277,90
T-54 ltwt.91051,7278114555,17%1702,89
STA-181255,1776614057,14%1868,37
VK 16.02 Leopard5108,3322013952,52%202,91
WZ-13281114,9386613464,18%2362,02
Dicker Max 61042,7274212864,84%2201,06
T3281419,5674312345,53%1805,01
ISU-15281904,2479612352,03%2500,98
T2971257,5479512062,50%1786,57
Bat.-Châtillon 25 t AP91748,3983211959,66%1989,66
IS7948,8466711154,95%1393,00
Lansen C 81373,4093711163,06%2076,83
T-505168,0832610657,55%503,62
Black Prince71130,6871110347,57%1658,85
Object 268102277,8873010151,49%1728,67
Progetto M35 mod. 46 81387,8583510156,44%1737,26
T-4481344,198089954,55%1944,15
WZ-132A91061,036639942,42%1509,42
Jagdpanzer E 100102045,286269346,24%1528,35
SU-15271227,177339259,78%2067,09
LT-432 8898,877719158,24%1755,43
Jagdpanzer IV6732,314848950,56%1306,88
Pz.Kpfw. III Ausf. E3131,161458947,19%229,68
AMX 13 757464,305478950,56%832,91
M48A5 Patton101998,257698852,27%1667,68
Waffenträger auf E 100102460,957168848,86%1704,76
Type 5 Chi-Ri71173,397958259,76%2308,49
T-34-85M 6912,887488260,98%1671,62
E 25 71290,409048172,84%2390,28
UDES 1691517,617898055,00%1630,14
UDES 0381672,658457862,82%2102,43
Grille 15102147,917537860,26%1894,48
HWK 1281126,218777858,97%2325,63
T6981274,998107657,89%1717,10
KV-481273,516997545,33%1592,47
Challenger71218,217487352,05%1868,85
Leo71063,067807060,00%2039,77
Emil II91764,378337060,00%1693,38
Sturer Emil71218,116617050,00%1875,70
T-62A102018,068207055,71%2010,84
VK 30.02 (D)7925,907316762,69%1597,78
M4A3E8 Thunderbolt VII 6904,358856668,18%1931,79
Emil I81790,119576566,15%2621,61
AMX 30 B102150,958176457,81%2122,60
T28 Prototype81947,688756258,06%2413,56
KV-15712,895916243,55%1639,61
Super Hellcat 71095,407336266,13%1899,71
StuG IV 5653,575616058,33%2125,76
WZ-13171010,937105839,66%2297,87
T1 Heavy5613,965935752,63%1441,42
StuG III Ausf. G5520,564565461,11%1357,33
ARL 4461012,466925457,41%2017,09
Type 59 81522,119205360,38%2236,59
S-5171114,707465362,26%1482,28
M3 Lee4335,314265257,69%1424,73
Churchill VII6712,406285253,85%1418,75
AMX M4 mle. 4571349,778155261,54%2223,15
Churchill I5619,925385152,94%1450,94
T376776,267535054,00%2336,89
Strv 103B102315,557614761,70%1832,22
UDES 14 Alt 581402,008174753,19%1854,19
SU-10061039,077114665,22%2086,98
M66802,916834564,44%1586,57
Ikv 90 Typ B71264,847714560,00%2239,51
Pz.Kpfw. II Luchs498,931384542,22%122,91
Object 43091727,369074560,00%1853,93
M4A3E8 Sherman6872,147594470,45%2299,61
Cruiser Mk. III3263,194424252,38%1468,54
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4388,413324148,78%1074,71
LTTB81014,378614156,10%2345,14
M4A1 Sherman5517,534944055,00%1399,34
59-166721,436964050,00%2591,75
KV-371372,188654057,50%2006,17
Nashorn6863,255874055,00%1691,22
WZ-111 81286,598613964,10%1732,97
T-15061002,636853852,63%2069,80
Type 3 Chi-Nu5628,295753551,43%2074,34
Strv 7461049,068243372,73%2580,33
T54E191699,398943366,67%1848,40
AMX 12 t6307,134933151,61%684,47
M24 Chaffee5550,747673154,84%2648,60
Tetrarch 2304,324493154,84%2042,37
Ikv 65 Alt II61091,627292962,07%2257,33
VK 28.016231,413002937,93%384,00
Crusader 5.5-in. SP71168,368402853,57%1807,13
IS-2 71187,968322864,29%1810,00
Object 430U101774,857532762,96%1489,60
P.44 Pantera81286,047622548,00%1644,20
Progetto M40 mod. 65102146,586952441,67%1849,87
Sherman III5579,745852356,52%1699,40
Bishop5789,105842171,43%2266,50
T92 HMC101548,557062055,00%1494,61
Panther/M10 71092,607422045,00%1624,66
VK 30.02 (M)6878,056471952,63%1764,36
Matilda4268,503831872,22%782,52
AMX 13 105101332,728651877,78%1706,66
FV20781106,297021741,18%1355,28
Rheinmetall Panzerwagen101053,597841764,71%1213,18
AMX 404134,802151533,33%221,99
T-46388,401401560,00%291,98
Leichttraktor152,931041546,67%55,10
WZ-1209971,467541369,23%1006,83
KV-137976,927831369,23%1738,64
FV4004 Conway91331,627551361,54%1208,04
T499608,085991346,15%724,12
Grille5542,584371250,00%1130,40
Type 1 Chi-He4404,895929100,00%1537,64
UDES 15/1610942,00638850,00%549,97
43 M. Toldi III 3288,63409850,00%1706,56
Škoda T 5091234,71571728,57%822,02
M54 Renegade 8755,86775757,14%725,46
Sherman VC Firefly 6551,83593683,33%1025,78
Vickers Medium Mk. III3198,60344560,00%819,55
FV3046498,40313540,00%602,17
T-100 LT10539,8032550,00%294,43
Vickers Medium Mk. II2149,25278475,00%744,59
MS-11112,75161475,00%630,73
M2 Medium Tank3151,75361475,00%561,01
AMX 38399,00204450,00%152,82
GSOR 1008 81334,25767450,00%1281,48
Renault FT1170,00200333,33%842,23
T2 Medium Tank286,0014130,00%190,88
Pz.Kpfw. I Ausf. C3136,00450366,67%643,46
Super Conqueror101664,33494333,33%909,28
AC 1 Sentinel 4344,00614366,67%1378,45
Object 260 101153,009293100,00%748,28
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5443,67511333,33%1087,50
T1 Cunningham148,002022100,00%282,56
Renault Otsu1315,50620250,00%1687,33
Pz.Kpfw. I2150,506712100,00%693,70
Panhard AML Lynx 6x68276,50447250,00%297,14
Vickers Medium Mk. I10,001981100,00%261,00
T-262572,005161100,00%4266,17
M8A14746,006581100,00%2193,59
T-29 3258,004191100,00%967,58
T-45 2282,004171100,00%1324,39
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4106,0017010,00%0,00
T-127 352,002111100,00%261,00
Matilda Black Prince 5379,006411100,00%864,32
T28 Concept 71199,009391100,00%1794,65

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 12.05.2025
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 13.04.2024
Otišao: 12.05.2025
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 13.04.2024
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 08.09.2014
Otišao: 12.04.2024
Pozicija: Novak
Član od: 03.02.2014