Arkfly_

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke13732000
Ø Razina6,860,000,000,00
Pobjede686650,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene670948,86%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno1571,14%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke304622,18%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova93950,6800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,880,000,000,00
Otkriveno tenkova233291,7000,0000,0000,00
Počinjena šteta780,680,000,000,00
Bodovi zauzimanja187161,3600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi34800,2500,0000,0000,00
Iskustvo450,360,000,000,00
WN7986,050,000,000,00
WN81137,790,000,000,00
Ukupno
Bitke13732
Ø Razina6,86
Pobjede686650,00%
Izgubljene670948,86%
Neriješeno1571,14%
Preživjele bitke304622,18%
Uništenih tenkova93950,68
Odnos razaranja0,88
Otkriveno tenkova233291,70
Počinjena šteta780,68
Bodovi zauzimanja187161,36
Obrambeni bodovi34800,25
Iskustvo450,36
WN7986,05
WN81137,79
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke11000
Pobjede545,45%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene654,55%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke327,27%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova70,6400,0000,0000,00
Odnos razaranja0,880,000,000,00
Otkriveno tenkova464,1800,0000,0000,00
Počinjena šteta1.019,910,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo650,360,000,000,00
Ukupno
Bitke11
Pobjede545,45%
Izgubljene654,55%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke327,27%
Uništenih tenkova70,64
Odnos razaranja0,88
Otkriveno tenkova464,18
Počinjena šteta1.019,91
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo650,36
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke9000
Pobjede222,22%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene666,67%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno111,11%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova20,2200,0000,0000,00
Odnos razaranja0,220,000,000,00
Otkriveno tenkova364,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta323,440,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo219,440,000,000,00
Ukupno
Bitke9
Pobjede222,22%
Izgubljene666,67%
Neriješeno111,11%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova20,22
Odnos razaranja0,22
Otkriveno tenkova364,00
Počinjena šteta323,44
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo219,44
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta124,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo21,000,000,000,00
Ukupno
Bitke1
Pobjede00,00%
Izgubljene1100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta124,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo21,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke51000
Pobjede2243,14%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2752,94%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno23,92%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke815,69%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova110,2200,0000,0000,00
Odnos razaranja0,260,000,000,00
Otkriveno tenkova450,8800,0000,0000,00
Počinjena šteta318,450,000,000,00
Bodovi zauzimanja1853,6300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1763,4500,0000,0000,00
Iskustvo291,220,000,000,00
Ukupno
Bitke51
Pobjede2243,14%
Izgubljene2752,94%
Neriješeno23,92%
Preživjele bitke815,69%
Uništenih tenkova110,22
Odnos razaranja0,26
Otkriveno tenkova450,88
Počinjena šteta318,45
Bodovi zauzimanja1853,63
Obrambeni bodovi1763,45
Iskustvo291,22
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2153000
Pobjede118154,85%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene95744,45%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno150,70%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke74134,42%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova14350,6700,0000,0000,00
Odnos razaranja1,020,000,000,00
Otkriveno tenkova41371,9200,0000,0000,00
Počinjena šteta1.785,100,000,000,00
Bodovi zauzimanja32311,5000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi85023,9500,0000,0000,00
Iskustvo751,080,000,000,00
Ukupno
Bitke2153
Pobjede118154,85%
Izgubljene95744,45%
Neriješeno150,70%
Preživjele bitke74134,42%
Uništenih tenkova14350,67
Odnos razaranja1,02
Otkriveno tenkova41371,92
Počinjena šteta1.785,10
Bodovi zauzimanja32311,50
Obrambeni bodovi85023,95
Iskustvo751,08
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke365000
Pobjede15341,92%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene21057,53%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno20,55%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke6618,08%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2150,5900,0000,0000,00
Odnos razaranja0,720,000,000,00
Otkriveno tenkova15324,2000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.275,190,000,000,00
Bodovi zauzimanja6871,8800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi3711,0200,0000,0000,00
Iskustvo646,740,000,000,00
Ukupno
Bitke365
Pobjede15341,92%
Izgubljene21057,53%
Neriješeno20,55%
Preživjele bitke6618,08%
Uništenih tenkova2150,59
Odnos razaranja0,72
Otkriveno tenkova15324,20
Počinjena šteta1.275,19
Bodovi zauzimanja6871,88
Obrambeni bodovi3711,02
Iskustvo646,74
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (173)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Panhard EBR 105101329,96748160654,11%1861,87
Bat.-Châtillon 25 t102181,6277890856,28%2086,54
leKpz M 41 90 mm GF 8604,9747761651,95%1035,68
AT 15A 7815,2151743549,20%1127,30
T499913,0351542551,06%1370,74
IS7893,8448839754,16%1288,37
AMX 30 1er prototype91304,8748739547,09%1287,27
AMX 13 909748,2549327147,23%1097,05
M18 Hellcat6387,3429226143,30%453,54
KV-856510,3334922352,91%790,04
M24 Chaffee5243,7730320750,24%706,88
IS-38929,2848020449,51%916,59
T376410,8238419951,26%1172,15
AMX 12 t6337,1133019444,85%759,83
AMX 13 757453,4041318953,44%916,54
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4174,0219118047,22%269,21
VK 36.01 (H)6671,7350218052,78%1164,15
Pz.Kpfw. I Ausf. C3182,1628617944,69%794,75
VK 30.01 (H)5271,4727017749,15%508,19
T25/27699,7437017549,71%880,24
M41 Walker Bulldog8471,3039917448,28%763,97
T3091824,1877216752,10%1649,76
T3 HMC2100,1116515949,69%286,61
M446478,7028214645,89%600,05
AMX 30 B101403,7654614448,61%1126,67
M3 Lee4140,0118112950,39%353,03
T675173,9521512951,94%233,93
KV-15384,6729712943,41%662,50
Bat.-Châtillon 155 58101157,6560312850,78%881,86
Bat.-Châtillon 25 t AP91353,3844112640,48%1242,42
T1 Heavy5271,7227412449,19%396,60
AMX ELC bis5170,9627012348,78%427,40
Durchbruchswagen 24110,4716712247,54%109,93
O-I6628,5839712045,00%977,83
E 100101480,5562411844,07%966,62
StuG III Ausf. G5230,4520211443,86%318,19
Churchill I5253,3126011345,13%328,29
T297955,2561711046,36%1083,79
M415198,1617710939,45%67,18
M2 Medium Tank398,3115710548,57%186,23
M374148,6814410343,69%303,90
Panhard AML Lynx 6x68377,6450110142,57%445,39
T1 Cunningham192,681829946,46%385,17
T-34-856799,115359152,75%1590,52
M8A1498,572059046,67%60,73
Object 277101759,186369047,78%1290,55
AMX 40480,571678349,40%116,75
M75187,402488344,58%512,18
Type 4 Heavy92130,729268151,85%1974,82
Matilda4175,702117954,43%366,31
Tiger II81086,536557944,30%1202,63
Alecto4197,412267958,23%466,04
T-284174,832187841,03%322,58
AT 25345,443117853,85%791,42
M5 Stuart4181,322747651,32%406,43
XM551 Sheridan10786,654837544,00%709,52
Pz.Kpfw. II232,261547354,79%127,88
Hotchkiss EBR7344,224997252,78%648,09
T110E4101830,816796953,62%1326,24
Pz.Kpfw. 35 (t)257,001666643,94%57,29
IS-6 B 81013,056226556,92%1010,25
T2 Medium Tank270,911536456,25%244,45
M66278,592346131,15%147,62
O-I Experimental5713,953956139,34%1390,47
Bat.-Châtillon Bourrasque 81570,757805947,46%1966,66
T56 GMC369,771145637,50%2,23
AE Phase I 91501,138105653,57%1408,19
Type 95 Heavy4392,203354951,02%1517,63
T28 Prototype81264,927124858,33%1420,55
Churchill VII6530,404544751,06%846,37
O-Ni7806,744694738,30%843,86
Marder II355,601334768,09%234,11
M7 Priest345,651194362,79%262,12
AMX 13 F3 AM6634,633964141,46%805,14
Valentine AT468,631284148,78%88,36
Bat.-Châtillon 12 t8435,344464158,54%730,46
O-Ho81663,488854052,50%1923,39
Type 97 Chi-Ha350,161183847,37%64,19
Pz.Kpfw. III Ausf. E328,351543756,76%160,97
B1489,001443630,56%3,13
Lago4149,862403554,29%336,55
Leichttraktor191,852283357,58%363,02
121B 101735,825983342,42%1262,79
AMX 105 AM mle. 474237,451893145,16%673,37
Renault Otsu1115,112032857,14%453,01
T7 Combat Car 277,111502850,00%235,78
Tiger I7493,643262536,00%345,34
Covenanter5266,003172564,00%928,71
M4A1 Sherman5336,633052458,33%854,86
T-46347,791432458,33%170,53
M127429,083492437,50%284,71
T-29 3404,633742441,67%1518,28
M2 Light2205,782412339,13%664,69
A-205151,742222352,17%389,47
Lorraine 39L AM3103,301442365,22%327,73
D2398,411692250,00%194,96
Sturmpanzer I Bison3126,551572259,09%379,83
Renault FT113,57812133,33%0,00
Pz.Kpfw. II Luchs437,761762147,62%75,55
Vickers Medium Mk. III3131,251502035,00%298,45
BT-74124,532231952,63%300,28
Renault NC-31118,26921931,58%0,00
AMX 38366,631591963,16%208,91
M3 Stuart3169,391811833,33%456,66
Type 91 Heavy3151,891841850,00%388,51
StuG IV 5545,722761833,33%1134,66
Stinger 101813,946331833,33%870,00
AMX 13 105101134,065161729,41%1095,19
Pz.Kpfw. IV Ausf. D480,471781747,06%72,03
BT-7 artillery 3330,764161758,82%1301,52
Strv m/425302,633141643,75%641,05
Panzerjäger I231,941181656,25%131,59
T-109601,134641637,50%258,77
Renault FT 75 BS250,73621526,67%21,60
MS-1147,272351566,67%223,84
Wespe382,801141546,67%116,46
Renault FT AC269,131031553,33%110,92
T1 HMC220,29861457,14%172,15
T-26280,57841428,57%146,41
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3122,542131369,23%406,04
Vickers Medium Mk. I17,58701241,67%5,44
T404159,671991250,00%236,28
M4A3E8 Sherman6992,278861172,73%2367,37
Jagdpanzer IV6513,094111154,55%748,96
G.Pz. Mk. VI (e)254,091021145,45%118,56
StuG III Ausf. B473,451561145,45%58,14
M15/423275,302471030,00%741,83
Cruiser Mk. IV4183,78213944,44%410,58
Light Mk. VIC 2115,56257988,89%631,39
M5A1 Stuart437,75105837,50%0,00
Type 2597 Chi-Ha3110,25145837,50%142,85
Lorraine 155 mle. 507711,63738875,00%907,89
Pz.Kpfw. I273,25173850,00%165,50
Vickers Medium Mk. II258,5787742,86%43,28
Chi-Ni2109,57135728,57%310,61
AMX 13 105 AM mle. 505302,4315270,00%340,59
Universal Carrier 2-pdr293,71177757,14%283,79
TKS z n.k.m. 20 mm 2101,33147650,00%422,12
LT vz. 383203,50233650,00%793,98
P26/404262,50262666,67%751,42
Sexton II3248,50180633,33%910,76
Cruiser Mk. III356,1790633,33%0,00
Strv m/40L3122,40351560,00%364,09
D1282,803615100,00%372,85
Lorraine 155 mle. 518654,80491560,00%656,17
Pz.Kpfw. II Ausf. G315,00168560,00%178,81
Type 1 Chi-He43,00159475,00%261,00
Vickers Mk. E Type B291,75125450,00%218,26
Type 89 I-Go/Chi-Ro2168,25197450,00%613,14
BT-22223,673993100,00%1268,06
4TP1142,334473100,00%810,79
Pz.Kpfw. 38 (t)37,33104366,67%227,75
Type 5 Heavy101862,00712333,33%1062,02
AS-XX 40 t111965,00816366,67%1501,91
Object 260 101837,3312293100,00%1542,42
43 M. Toldi III 3127,33201333,33%359,83
Strv m/382108,004222100,00%485,29
M14/41273,50147250,00%73,36
Hotchkiss H35284,00250250,00%210,87
Renault UE 5730,00982100,00%261,00
Loyd Gun Carriage226,50112250,00%89,05
Valiant 5378,00474250,00%686,55
Strv fm/211199,004531100,00%1211,37
Fiat 3000129,001451100,00%261,00
LT vz. 352169,002791100,00%795,45
Cruiser Mk. I10,001610,00%0,00
Waffenträger auf E 10010622,008601100,00%351,51
AMR 35 2207,002651100,00%1163,52
T-50-2 693,0017410,00%0,00
L-60 235,008010,00%0,00
Pz.Kpfw. T 25 5360,004781100,00%1048,44
ELC EVEN 90 81328,0012861100,00%4021,08
M4A1 Revalorisé 8389,0019110,00%139,87

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Pričuva
Član od: 30.05.2025
Otišao: 23.10.2026
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 22.02.2025
Otišao: 29.05.2025
Pozicija: Novak
Član od: 27.10.2024
Otišao: 21.02.2025
Pozicija: Novak
Član od: 27.10.2024
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 23.07.2022
Otišao: 26.10.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 10.12.2017
Otišao: 28.02.2018
Pozicija: Novak
Član od: 17.07.2022
Otišao: 17.07.2022
Pozicija: Vojnik
Član od: 21.07.2016
Otišao: 29.10.2016
Pozicija: Pričuva
Član od: 05.08.2018
Otišao: 13.12.2020
Pozicija: Novak
Član od: 18.07.2022
Otišao: 18.07.2022
Pozicija: Pričuva
Član od: 27.12.2016
Otišao: 13.08.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 29.11.2015
Otišao: 14.01.2016
Pozicija: Novak
Član od: 08.04.2016
Otišao: 24.05.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 02.03.2018
Otišao: 02.08.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 14.07.2022
Otišao: 15.07.2022
Pozicija: Vojnik
Član od: 17.05.2015
Otišao: 13.11.2015
Pozicija: Novak
Član od: 14.05.2015
Otišao: 14.05.2015