Arag_is_Challenged

clanlogo
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 14.01.2026

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2563041957
Ø Razina7,3710,009,008,44
Pobjede1342852,39%250,00%1157,89%3764,91%
Izgubljene1183346,17%250,00%842,11%2035,09%
Neriješeno3691,44%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke804631,39%250,00%947,37%2645,61%
Uništenih tenkova238800,9351,25201,05721,26
Odnos razaranja1,362,502,002,32
Otkriveno tenkova246320,9641,00180,95741,30
Počinjena šteta1.373,962.414,252.223,842.415,33
Bodovi zauzimanja93530,3600,00241,26280,49
Obrambeni bodovi108410,4200,0000,0000,00
Iskustvo663,73866,50928,581.154,18
WN71284,191347,711450,251806,59
WN81756,941994,648698,402918,25
Ukupno
Bitke25630
Ø Razina7,37
Pobjede1342852,39%
Izgubljene1183346,17%
Neriješeno3691,44%
Preživjele bitke804631,39%
Uništenih tenkova238800,93
Odnos razaranja1,36
Otkriveno tenkova246320,96
Počinjena šteta1.373,96
Bodovi zauzimanja93530,36
Obrambeni bodovi108410,42
Iskustvo663,73
WN71284,19
WN81756,94
Zadnja 24 sata
Bitke4
Ø Razina10,00
Pobjede250,00%
Izgubljene250,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke250,00%
Uništenih tenkova51,25
Odnos razaranja2,50
Otkriveno tenkova41,00
Počinjena šteta2.414,25
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo866,50
WN71347,71
WN81994,64
Zadnjih 7 dana
Bitke19
Ø Razina9,00
Pobjede1157,89%
Izgubljene842,11%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke947,37%
Uništenih tenkova201,05
Odnos razaranja2,00
Otkriveno tenkova180,95
Počinjena šteta2.223,84
Bodovi zauzimanja241,26
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo928,58
WN71450,25
WN88698,40
Zadnjih 30 dana
Bitke57
Ø Razina8,44
Pobjede3764,91%
Izgubljene2035,09%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke2645,61%
Uništenih tenkova721,26
Odnos razaranja2,32
Otkriveno tenkova741,30
Počinjena šteta2.415,33
Bodovi zauzimanja280,49
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo1.154,18
WN71806,59
WN82918,25
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke19000
Pobjede631,58%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1263,16%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno15,26%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke421,05%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova140,7400,0000,0000,00
Odnos razaranja0,930,000,000,00
Otkriveno tenkova321,6800,0000,0000,00
Počinjena šteta1.399,110,000,000,00
Bodovi zauzimanja271,4200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo535,210,000,000,00
Ukupno
Bitke19
Pobjede631,58%
Izgubljene1263,16%
Neriješeno15,26%
Preživjele bitke421,05%
Uništenih tenkova140,74
Odnos razaranja0,93
Otkriveno tenkova321,68
Počinjena šteta1.399,11
Bodovi zauzimanja271,42
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo535,21
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta421,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo71,000,000,000,00
Ukupno
Bitke1
Pobjede00,00%
Izgubljene1100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta421,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo71,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke5000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene5100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova20,4000,0000,0000,00
Počinjena šteta101,400,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo30,200,000,000,00
Ukupno
Bitke5
Pobjede00,00%
Izgubljene5100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova20,40
Počinjena šteta101,40
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo30,20
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke11000
Pobjede436,36%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene763,64%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke327,27%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova20,1800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,250,000,000,00
Otkriveno tenkova40,3600,0000,0000,00
Počinjena šteta243,820,000,000,00
Bodovi zauzimanja837,5500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo237,360,000,000,00
Ukupno
Bitke11
Pobjede436,36%
Izgubljene763,64%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke327,27%
Uništenih tenkova20,18
Odnos razaranja0,25
Otkriveno tenkova40,36
Počinjena šteta243,82
Bodovi zauzimanja837,55
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo237,36
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1644000
Pobjede77146,90%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene86252,43%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno110,67%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke55633,82%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova11240,6800,0000,0000,00
Odnos razaranja1,030,000,000,00
Otkriveno tenkova13790,8400,0000,0000,00
Počinjena šteta1.629,130,000,000,00
Bodovi zauzimanja30601,8600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi53633,2600,0000,0000,00
Iskustvo707,290,000,000,00
Ukupno
Bitke1644
Pobjede77146,90%
Izgubljene86252,43%
Neriješeno110,67%
Preživjele bitke55633,82%
Uništenih tenkova11240,68
Odnos razaranja1,03
Otkriveno tenkova13790,84
Počinjena šteta1.629,13
Bodovi zauzimanja30601,86
Obrambeni bodovi53633,26
Iskustvo707,29
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke578000
Pobjede33457,79%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene24041,52%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno40,69%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke21437,02%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova5000,8700,0000,0000,00
Odnos razaranja1,370,000,000,00
Otkriveno tenkova4580,7900,0000,0000,00
Počinjena šteta2.126,360,000,000,00
Bodovi zauzimanja3640,6300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi7171,2400,0000,0000,00
Iskustvo914,320,000,000,00
Ukupno
Bitke578
Pobjede33457,79%
Izgubljene24041,52%
Neriješeno40,69%
Preživjele bitke21437,02%
Uništenih tenkova5000,87
Odnos razaranja1,37
Otkriveno tenkova4580,79
Počinjena šteta2.126,36
Bodovi zauzimanja3640,63
Obrambeni bodovi7171,24
Iskustvo914,32
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (491)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Rheinmetall Skorpion G 81654,8070572548,97%1982,45
Object 703 Version II 82004,43106360560,66%2664,14
T-34-856424,9335252850,95%717,79
IS-381057,8958048046,04%1095,23
M54 Renegade 81973,13100242557,41%2584,04
FV4005 Stage II101847,6360341048,05%1434,83
IS7589,4740039251,02%673,61
Progetto M35 mod. 46 81485,4977536149,86%1936,38
IS-7102163,7474527349,45%1823,47
M53/M5591301,3868425550,59%1138,72
Object 252U Defender 81743,4186625554,51%2136,88
KV-856350,1128625249,21%418,62
KV-15438,1134924752,63%836,32
Object 25791090,6651124344,03%896,57
E 100102525,7282223558,30%2135,46
SU-130PM 82177,3593123554,04%2468,01
Grille 15102835,1578923251,29%2316,48
G.W. Panther7732,6249021947,49%834,57
KV-26908,6158021551,16%1631,39
Leopard 1102840,0286521354,46%2655,36
Super Conqueror102894,9490519953,27%2575,64
Pz.Kpfw. I Ausf. C3216,3731819749,24%1077,49
T-5491485,2969918750,27%1547,87
T-1091376,3163318647,31%1242,06
M18 Hellcat6415,8926417444,83%501,07
AMX ELC bis5201,1425817447,13%485,49
AMX 13 757607,5348317149,12%1358,64
Object 705A102246,6481717052,94%1936,37
Pz.Sfl. IVc5310,0423016645,78%516,34
T-4481038,1867116448,17%1430,25
T26E4 SuperPershing 81620,0892716352,76%2407,96
Jagdtiger92589,4693516155,28%2794,29
Charioteer81096,8958116141,61%1060,19
SU-100Y 6772,5643415950,94%1199,86
Super Hellcat 71297,7677215759,24%2243,90
Conqueror91962,5878115649,36%1989,55
T2971777,3792415057,33%2966,05
Strv 103B103175,1790414953,69%2679,87
Object 430U102337,6682814951,01%2160,87
E 65 Zwilling 82560,36127114965,10%2993,86
AMX 13 105101595,0365314347,55%1969,08
Pz.Kpfw. II Luchs4219,4329213848,55%701,35
M48A5 Patton102611,1187413852,90%2446,27
IS-M81150,1762013852,90%1309,23
T110E3102695,2585613452,99%2147,61
Bat.-Châtillon Bourrasque 81980,33109213262,88%3066,76
KV-1S6268,0426912347,97%286,16
Object 43091718,5373612249,18%1648,16
AMBT 82141,91111312260,66%3136,11
Type 64 6824,7866112256,56%2529,34
StuG III Ausf. G5272,6722612143,80%454,87
Strv S1 8972,9450512150,41%926,43
Kranvagn103060,66101712055,83%2906,41
STB-1102373,8873512046,67%2164,76
T3092174,4668111749,57%2019,98
Škoda T 56 82314,51110611660,34%2602,53
FV4202 8693,8749511643,97%707,94
Lorraine 40 t 81939,9497611656,90%2840,63
LT-432 8901,9483611451,75%1821,08
Hummel6535,5634511349,56%671,92
AMX 12 t6270,3633711350,44%584,62
T-345269,4924610847,22%574,39
O-Ni7929,1050310756,07%1257,74
Panhard EBR 105101168,3976310656,60%1606,39
T-34-85M 61217,9682410660,38%2430,92
Manticore101168,9186410656,60%1550,15
122 TM 82108,35104510656,60%2918,55
T-28439,3812410448,08%78,91
Grille5331,9427110456,73%627,55
CS-52 LIS 81841,7093510450,00%2343,00
T9592124,8485810257,84%2156,80
T675253,1524810152,48%427,48
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4229,8822010044,00%418,30
M41 Walker Bulldog8708,3977410057,00%1362,92
XM66F 81889,04101010061,00%2331,15
M40/M438896,665739943,43%823,37
FV217 Badger103062,1510049954,55%2776,11
Caernarvon Action X 81879,4410289956,57%2714,07
AMX 13 9091063,708319859,18%2008,62
T28 Prototype81395,616099846,94%1433,72
O-I6748,466619764,95%1376,56
MTLS-1G14 3268,263839750,52%1140,81
ISU-122-2 82307,5810429558,95%3098,65
UDES 15/16102456,619109453,19%2114,10
Type 5 Ka-Ri 82221,349859452,13%2541,87
Churchill I5284,352559143,96%387,15
T3 HMC2118,451589149,45%369,60
Jagdpanzer E 100102591,687669153,85%1952,18
Object 140102314,348519158,24%2329,54
T-437670,034529056,67%1088,69
Jagdpanzer IV6625,833738850,00%1158,64
Strv m/42-57 Alt A.2 61050,906448750,57%2245,09
T92 8556,076318751,72%962,88
Ikv 1035250,272658645,35%397,14
AE Phase I 91944,988588556,47%1958,36
Škoda T 5091941,867328447,62%2013,54
Vz. 55103034,009938360,24%2730,26
HWK 30 81148,398308361,45%2535,31
Valentine3110,171777846,15%187,45
Sturmpanzer II4173,551577745,45%364,72
T110E5103119,7310937463,51%3443,58
T-1506334,803127445,95%330,25
Maus102536,949997156,34%2337,83
M47 Iron Arnie 82250,3912067062,86%3789,40
O-I Experimental5415,784916953,62%728,85
AMX 105 AM mle. 474224,511696947,83%583,20
Panhard EBR 909986,716526952,17%1653,81
AT 25230,822736857,35%427,74
Alecto4120,561556841,18%64,94
FV4004 Conway91341,356136842,65%985,96
Durchbruchswagen 24106,071716851,47%127,41
AMX 50 12092057,378096750,75%2134,18
Leopard Prototyp A92038,708606752,24%2133,48
M446799,405686753,73%1451,84
T1 Cunningham157,141276642,42%96,04
Object 268 Version 4102424,657736653,03%1882,96
E 5092439,5910326453,13%2825,05
WZ-120-1G FT 81859,809016450,00%2140,54
A-205130,111936350,79%273,40
TVP T 50/51102028,336246336,51%1541,10
Panhard AML Lynx 6x68842,356246254,84%1706,55
IS-3-II92466,9410466253,23%2843,30
Concept 1B 92689,5511716264,52%2627,59
T803113721,1912966272,58%3200,50
ST vz. 394144,251806136,07%195,38
G.W. Tiger (P)8904,384616045,00%899,23
T-29 3352,874516061,67%1389,88
Marder II364,001095945,76%40,53
Rhm.-Borsig Waffenträger81694,277935952,54%2180,12
S-517709,165945853,45%764,57
AMX 404144,452295846,55%353,48
Cruiser Mk. II2151,602255850,00%590,04
AMX 30 1er prototype92170,989255862,07%2496,82
Emil I81769,959035749,12%2186,11
AMX 50 10081667,327685757,89%2177,29
Caernarvon8891,566325740,35%812,28
Marder 38T4190,821835740,35%225,71
Waffenträger auf Pz. IV92155,678685759,65%2168,09
Object 277102252,638035754,39%1984,78
Kampfpanzer 67103027,149775750,88%2709,41
M4A1 FL 10 61122,827325747,37%1997,69
Type T-345620,385015657,14%2022,39
E 25 71735,1110235662,50%2945,32
M3 Lee4187,732535550,91%545,15
Pz.Kpfw. III Ausf. E356,181465552,73%125,99
SU-855211,222085444,44%260,03
Ho-Ri 3103515,2810575461,11%3122,95
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5389,613165451,85%992,82
SU-85B4158,451705349,06%219,62
Tiger I7927,107385269,23%1322,21
Cruiser Mk. IV4385,424025261,54%1548,23
VK 30.01 (P)6606,374525145,10%912,07
Controcarro 1 Mk. 292221,529495056,00%2187,97
Char Futur 4 92431,4210365060,00%2732,72
T4991004,087484951,02%1444,30
ELC EVEN 90 8743,788534955,10%1666,47
AMX 13 57 71051,1810114963,27%2800,18
Leo71177,047444856,25%1996,97
Sav m/434228,252514854,17%533,86
T25/27835,793794845,83%1050,48
Prototipo 6 82259,9410474852,08%2885,55
UDES 14 Alt 581412,777724751,06%1699,85
E 7591726,358314645,65%1580,80
Taschenratte113735,3011064645,65%2436,00
T26E5 Patriot 81345,656594652,17%1653,95
BZ-176 81738,509824658,70%1922,06
Emil II92456,0210534555,56%2565,62
Challenger71070,476744557,78%1469,59
T 55A 91788,336534540,00%1610,15
Object 780 102578,897984443,18%2049,02
D2310,841184362,79%183,51
SMV CC-6781826,6310944369,77%2579,86
IS-4103239,1412004374,42%3556,29
T54E192452,8310714264,29%2728,65
Excalibur 61015,486094252,38%1940,15
BT-7 artillery 3290,503774254,76%1111,66
ShPTK-TVP 100 81638,857244141,46%1709,21
T-46327,23974045,00%50,76
Ferdinand8956,653654042,50%755,03
T376467,104164035,00%1173,25
FV230 Canopener102972,6310964065,00%2695,55
Versuchspanzer 5792800,3010614045,00%2567,22
King Tiger (Captured) 71185,387574042,50%1571,36
Nashorn6275,312573946,15%254,38
AMX M4 mle. 49 Liberté 81855,629903948,72%2845,73
Type 62 71112,2910043863,16%3240,01
Leichttraktor141,001343860,53%175,00
Ares 90102238,748383847,37%1860,20
FV4201 Chieftain Proto 92300,119663844,74%2632,05
KV-220-2 5607,925623852,63%990,58
Black Prince7791,146213759,46%1036,14
TNH T Vz. 5192616,9211033762,16%2924,91
SFAC 105 81963,358123745,95%1991,11
SMV CC-5671569,039553545,71%2847,56
AMX 50 Foch B102670,0010483574,29%2541,55
Hotchkiss EBR7653,746453560,00%1614,76
T28 Concept 7941,146513568,57%1574,59
KV-37943,006683450,00%1246,03
T-50-2 6438,763293435,29%994,12
Kanonenjagdpanzer 105 81388,127813455,88%1623,27
T2071121,155893354,55%1849,93
Object 261101246,916283339,39%851,17
AT-FV230 Breaker113482,5210453348,48%2783,89
Nergal 81908,9410343354,55%2340,94
M4A1 Sherman5439,193843228,13%1036,89
P.435409,002763246,88%936,54
Type 95 Heavy4201,002803250,00%527,03
UDES 1692328,0310813265,63%2834,58
M75326,973723250,00%1116,04
SU-10181355,697183256,25%1611,01
M8A14203,162053240,63%277,13
B1451,711233145,16%54,07
Mäuschen91871,398773158,06%1757,23
Object 26392140,776153161,29%2091,95
Sturmpanzer I Bison378,471313063,33%217,92
Type 3 Chi-Nu5428,003982955,17%1311,69
Type 6191419,727132944,83%1276,73
O-Ho8999,286532948,28%938,74
ST-I92269,4810402958,62%2330,44
T57 Heavy103356,869842958,62%2981,90
IS-2-II81698,419192951,72%2141,55
XM57 82108,179342948,28%2148,10
Caliban 81734,668882944,83%2116,64
SDP wz 66 Grom 82045,149982955,17%2618,16
M2 Light2106,142002850,00%292,87
Tiger II81293,148072853,57%1491,93
T56 GMC364,571112835,71%0,00
Achilles6623,395042853,57%1061,61
Lion 102633,938442850,00%2531,38
L-60 278,002402864,29%408,12
StuG IV 5371,822952846,43%746,46
M2 Medium Tank369,521312737,04%4,60
AMX 65 t81756,569442744,44%2568,26
AMX M4 mle. 5192926,6311802759,26%3234,25
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4192,633582759,26%534,11
Kampfpanzer 07 RH 81396,447742740,74%1797,37
Object 260 103327,639402751,85%2787,06
Cobra 92527,3310142766,67%2725,04
Type 5 Chi-Ri7902,006482650,00%1349,32
M5 Stuart4282,354072650,00%781,06
M10392209,8110602665,38%2390,89
Sturer Emil71556,888852665,38%2509,76
VK 100.01 (P)81294,588112653,85%1365,59
ASTRON Rex 105 mm 81744,659222653,85%2073,93
Lansen C 81557,007962634,62%1713,23
Dicker Max 61569,629962665,38%3680,71
Turtle Mk. I 82564,3113572665,38%4020,37
Lorraine 39L AM3111,321452560,00%321,48
Centurion Action X102423,048722548,00%2130,51
Valentine AT492,041422552,00%115,81
T2881524,209622572,00%1736,13
Obsidian 81727,0410312556,00%2566,38
Valiant 5922,449502580,00%2602,02
ARL 4461145,757382454,17%2645,89
SU-14-281134,337362450,00%1158,71
CS-5381078,387572454,17%1494,69
SU-76M448,461312466,67%244,79
Renault UE 57365,921172450,00%87,48
Panhard AMD 178B6591,385752445,83%1729,40
Object 7059971,336232441,67%670,42
P26/404315,173442369,57%880,01
Ikv 723178,132062356,52%479,74
Type 91 Heavy3113,741302343,48%161,44
Panther II82072,9110492360,87%3445,70
AMX M4 mle. 54102976,049652356,52%2937,05
T78 61235,177062347,83%1993,88
FV226 Contradictious 82176,7810022343,48%2366,74
LT vz. 383118,452212250,00%347,44
STA-18957,736832259,09%1322,22
M7 Priest3103,271432268,18%263,28
T-100 LT101519,099902263,64%2497,43
Forest Spirit 82072,278362240,91%2077,41
Panhard EBR 75 (FL 10) 8945,057132240,91%1789,45
GSOR 1008 82012,779122250,00%2206,63
Bofors Tornvagn 81607,648712259,09%1584,77
GSOR 1010 FB 81594,688462263,64%2027,08
D1223,33822133,33%0,00
E 50 Ausf. M102425,198562152,38%2084,13
Concept No. 5102312,338062157,14%1920,41
M10 RBFM 5865,766522166,67%2173,34
P.43 bis6814,006922065,00%1748,94
Sherman Firefly6884,656352050,00%1779,78
Cruiser Mk. I167,051482070,00%334,47
113 Beijing Opera 103104,8011412070,00%3038,85
BT-7455,371451968,42%262,82
Matilda4215,262191942,11%375,89
T1 HMC251,32921936,84%14,83
T34 8512,845031942,11%327,45
Universal Carrier 2-pdr222,16741947,37%55,47
Archer5348,632841942,11%639,09
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 41225,2612531968,42%4595,97
Vz. 68 Squall 8814,638181968,42%1748,53
M4A1 Revalorisé 8453,794381952,63%376,89
TKS z n.k.m. 20 mm 2199,783911861,11%1238,41
M24 Chaffee5466,834931861,11%1901,99
Pz.Kpfw. Neu113253,6712321866,67%2586,26
T-116 3278,334141855,56%1367,87
Pz.Kpfw. II259,59911723,53%0,00
M374173,942291752,94%479,82
Churchill VII6757,537451770,59%1556,49
AT-1257,121211764,71%205,49
Controcarro 3 Minotauro102470,359281758,82%1693,19
AMX 38348,291651770,59%261,25
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3140,652371741,18%243,82
T-127 3246,653851752,94%889,61
Löwe 81958,2910411747,06%2528,81
KR-1113398,0011471758,82%2745,74
Lago4298,632851662,50%1039,96
T3282359,0613381675,00%3859,35
VK 16.02 Leopard593,691751631,25%10,26
Coccodrillo 102995,948711643,75%2124,79
Object 752 92291,0011001668,75%2238,32
Pz.Kpfw. 5582923,6315781681,25%3890,40
MKA 2221,563991662,50%969,93
Strv m/425460,003161546,67%1173,44
Vickers Medium Mk. III382,471671560,00%219,10
VK 30.02 (D)71441,2010881580,00%3135,82
Semovente M415730,805271540,00%1641,66
G.Pz. Mk. VI (e)242,401221566,67%264,10
M22 Locust 3665,737151533,33%2976,86
121B 102442,539341560,00%2247,87
DZT-159 Dragon's Soul 92276,4710691566,67%2345,92
Jagdpanther71315,366231457,14%1774,39
T2 Medium Tank259,071151450,00%122,33
Type 89 I-Go/Chi-Ro269,21901428,57%16,51
Renault FT AC2102,361031442,86%171,11
LT vz. 35256,85921338,46%0,00
Pz.Kpfw. 35 (t)273,23981323,08%121,96
Strv 746730,855041338,46%1164,65
40TP Habicha6794,925301353,85%1567,16
Panzerjäger I252,771201361,54%178,28
VK 30.02 (M)61115,468291369,23%2339,07
IS-2 shielded 71411,236591346,15%1923,70
Pz.Kpfw. II Ausf. D 261,152701369,23%277,77
Gonsalo 82139,9211341369,23%2614,77
Hotchkiss H35236,421041258,33%144,43
Type 4 Chi-To6997,677981266,67%2029,98
UDES 0382133,338551241,67%2450,43
BDR G1 B51343,176221266,67%3728,06
T40460,671301241,67%13,73
WZ-113G FT103097,178241241,67%1989,83
AT 1581541,679371258,33%1912,28
M4A3E2 Sherman Jumbo6741,426941291,67%1592,94
M-V-Y103472,7510711250,00%2978,82
XM69 Hacker113299,0812431283,33%2928,65
M-IV-Y 81527,258391241,67%1520,69
Object 777 Version II 92086,259841258,33%2284,23
Object 279 early 103059,6710181258,33%2041,35
T77 82087,679891250,00%2842,09
M3 Stuart3141,092011163,64%557,77
Strv m/40L3125,361491118,18%163,65
60TP Lewandowskiego102777,558551154,55%2124,28
Ikv 65 Alt II6268,644091163,64%423,09
CS-63103324,6413301190,91%3510,60
AMX 50 B103450,0911171172,73%3921,89
Pz.Kpfw. I227,911311172,73%261,00
K-91103210,1810221145,45%2794,37
Kanonenjagdpanzer 2 82400,828851145,45%2739,83
MBT-B 102944,4510911172,73%2424,40
Valentine II 4168,732791145,45%395,80
BZ-72-1 103792,0011201154,55%4285,73
VK 72.01 (K) 102083,918121145,45%1369,56
WZ-111 model 6 81790,9110581163,64%1944,71
Škoda T 256395,904041050,00%563,64
Vickers Mk. E Type B2215,002751060,00%938,83
AMX 13 105 AM mle. 505225,501721040,00%212,36
CS-4471475,208621060,00%2741,71
T110E4102418,6010401080,00%1946,89
T-60231,801121030,00%0,23
Kpz. Erich Konzept I 92323,9010761080,00%2464,42
Toro 92592,709041030,00%2722,10
AAT60 81768,4010611070,00%2131,57
Type 63 81835,508641050,00%1963,93
Ashigaru 102220,207981050,00%1752,06
T95/FV4201 Chieftain 102957,909331030,00%1965,30
114 SP2 102752,807691030,00%1941,28
M15/423213,33283933,33%477,79
TVP VTU Koncept8827,11525966,67%1001,65
T1 Heavy5177,78319922,22%73,72
Type 4 Heavy93261,561280966,67%4080,35
T-2625,8963944,44%33,50
Covenanter543,56140977,78%261,00
Object 268102821,44752944,44%1951,09
Kampfpanzer 07 P(E) 101795,56624944,44%1278,66
ISU-152K 81357,67687944,44%1563,91
Tortoise93691,671429988,89%3739,65
Vickers Medium Mk. I117,5056825,00%0,00
Škoda T 245161,00113812,50%149,39
Panther7913,50758850,00%1390,93
M5A1 Stuart4463,38606862,50%2230,93
MS-1128,2574837,50%0,55
Semovente M43 Bassotto61416,63895875,00%2869,82
KV-1 shielded 51225,38955837,50%2925,63
Lätt Stridsfordon 120 92450,251016875,00%2401,88
Renault FT 75 BS285,00161771,43%504,48
Type 1 Chi-He4520,14443742,86%1524,88
Type 97 Te-Ke 2341,57362714,29%1668,00
Bat.-Châtillon 25 t102918,141001757,14%2768,79
Wespe3108,00107742,86%178,62
Chieftain Mk. 6 103562,00926728,57%2847,70
Windhund 82008,57956771,43%2443,68
Pz.Sfl. IC 4323,86390728,57%725,13
Kunze Panzer 92705,571061757,14%3269,38
T-34 shielded 5560,436717100,00%1650,20
SMV CC-64 Vipera 81648,71963771,43%1989,03
T1E6 276,29197742,86%129,91
Chi-Ni229,83176683,33%261,00
Renault Otsu10,0060650,00%71,62
25TP KSUST II5827,67617633,33%2658,17
Type 5 Heavy103382,671202666,67%3206,17
DBV-152 101299,83604650,00%637,07
Cruiser Mk. III3141,50202650,00%521,53
BZ-75102727,00864650,00%1836,01
BZT-70 103420,5013756100,00%2292,04
M4 Improved 5393,00289633,33%865,65
Char Mle. 75 91080,50721650,00%1397,21
A25 Harry Hopkins I 41004,671119666,67%4342,00
Object Kust 82155,50771633,33%2071,57
Vickers Medium Mk. II2112,80133560,00%468,69
Renault FT112,60118580,00%261,00
M22108,00115520,00%259,13
BT-2280,2099540,00%123,01
VK 30.01 (H)5143,40112520,00%41,60
Pz.Kpfw. III Ausf. J458,60164540,00%4,61
Vz. 60S Dravec 102478,401096560,00%1682,44
M127600,80502540,00%609,36
Char Murat 93195,001220580,00%3623,30
Jagdpanzer E 90 92170,00716540,00%1601,46
T-45 2317,20408540,00%1472,29
TBT 92171,40914560,00%1811,66
Pz.Kpfw. T 25 5386,00252540,00%670,66
M56 Scorpion 7794,20729560,00%1218,80
Konštrukta T-34/1007392,75316450,00%395,20
Pvlvv fm/42231,00144450,00%142,02
113103797,251272475,00%4088,15
Bat.-Châtillon 12 t8608,758054100,00%1025,09
T 54D 91961,00849450,00%1747,50
K-91-PT 92805,751112450,00%3887,61
Matilda Black Prince 5179,00198450,00%247,36
Excelsior 5195,25464475,00%364,02
Black Rock 114784,751367450,00%3827,32
Durendal 102373,25775425,00%1694,21
Fiat 3000155,67177366,67%229,55
Type 97 Chi-Ha374,67126366,67%234,97
AMX M4 mle. 4571843,001006366,67%3265,05
NC 70 Błyskawica102346,3353630,00%1730,15
Loyd Gun Carriage259,6763333,33%113,19
Tiger (P)7390,00457333,33%230,26
T-70355,67146366,67%238,12
Carro da Combattimento 45 t 103206,331013366,67%2795,27
Pz.Kpfw. KW I (r) 51213,331168366,67%2738,42
Somua SM 8829,67473333,33%480,85
Udarniy 82402,671183366,67%2908,99
Eclipse 92215,00910333,33%2144,53
Strv m/38295,50192250,00%233,67
M14/412151,003572100,00%555,49
SU-182199,002152100,00%1374,72
Pz.Kpfw. III/IV5133,50130250,00%170,75
SU-263194,009220,00%299,76
FCM 36225,002620,00%0,00
SU-2-122 5200,5012620,00%149,71
Schwertwal 105385,501249250,00%5330,17
AltProto AMX 30 81133,0046220,00%1011,98
Object 590 92190,50985250,00%1908,91
Convert. Medium Tank T3 3451,504972100,00%1780,70
ST-62 Version 2 103846,50919250,00%2615,98
AMR 35 2123,50294250,00%445,96
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2430,506842100,00%1604,10
Wz. 64GC Bzyg 103348,5013552100,00%2710,43
TOG II* 61100,00757250,00%2008,84
Cromwell B 6671,00657250,00%1037,23
Chimera 82314,0015972100,00%3385,51
Panther/M10 7994,00402250,00%1245,31
Bretagne Panther 6896,008822100,00%2028,90
Charioteer Nomad 82874,001172250,00%3075,58
43 M. Toldi III 3149,0013220,00%408,36
T14 5891,0039110,00%1749,66
Kolohousenka171,002271100,00%363,26
Strv fm/211133,003481100,00%791,45
4TP149,0013810,00%0,00
Renault NC-31181,009410,00%187,23
10TP342,007210,00%0,00
Object 907 103457,0015321100,00%3346,72
Renault R3520,001001100,00%261,00
Rheinmetall Panzerwagen101226,0011271100,00%1193,20
Ram II 5221,0016710,00%245,01
Serpente 91382,0054010,00%788,17
A46 6501,0033610,00%1104,95
T-22 medium 102046,0011761100,00%1837,01
WZ-111 Qilin 102943,0012021100,00%2621,91
DZT-159 95350,0022161100,00%9397,53

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 14.01.2026
Pozicija: Vojnik
Član od: 21.10.2025
Otišao: 07.01.2026
Pozicija: Novak
Član od: 04.04.2025
Otišao: 20.06.2025
Pozicija: Vojnik
Član od: 05.03.2025
Otišao: 03.04.2025
Pozicija: Novak
Član od: 05.02.2024
Otišao: 03.03.2025
Pozicija: Novak
Član od: 05.02.2024
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 05.11.2023
Otišao: 04.02.2024
Pozicija: Pričuva
Član od: 07.05.2020
Otišao: 25.10.2020
Pozicija: Novak
Član od: 01.03.2021
Otišao: 05.03.2021
Pozicija: Novak
Član od: 23.03.2021
Otišao: 25.06.2021
Pozicija: Novak
Član od: 06.09.2021
Otišao: 24.11.2021
Pozicija: Pričuva
Član od: 29.05.2022
Otišao: 03.05.2023
Pozicija: Vojnik
Član od: 04.11.2020
Otišao: 04.01.2021
Pozicija: Novak
Član od: 10.04.2022
Otišao: 11.04.2022
Pozicija: Novak
Član od: 25.01.2022
Otišao: 25.01.2022
Pozicija: Vojnik
Član od: 03.01.2020
Otišao: 30.03.2020
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 05.04.2020
Otišao: 06.04.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 27.12.2017
Otišao: 26.04.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 15.09.2019
Otišao: 27.12.2019
Pozicija: Vojnik
Član od: 24.05.2018
Otišao: 23.08.2019
Pozicija: Pričuva
Član od: 14.07.2017
Otišao: 11.11.2017
Pozicija: Pričuva
Član od: 09.11.2016
Otišao: 15.03.2017
Pozicija: Novak
Član od: 28.08.2016
Otišao: 06.11.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 01.07.2015
Otišao: 12.09.2015