ApostoLPetr13

clanlogo
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 08.06.2025

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke61072099703
Ø Razina8,360,009,549,80
Pobjede3055050,02%00,00%5353,54%33747,94%
Izgubljene2982848,84%00,00%4646,46%35250,07%
Neriješeno6941,14%00,00%00,00%141,99%
Preživjele bitke1423223,30%00,00%1818,18%9813,94%
Uništenih tenkova493610,8100,00630,643940,56
Odnos razaranja1,050,000,780,65
Otkriveno tenkova673461,1000,002572,6019402,76
Počinjena šteta1.338,310,001.356,491.365,71
Bodovi zauzimanja558510,9100,0000,00280,04
Obrambeni bodovi272950,4500,0000,0010,00
Iskustvo597,720,00783,62745,31
WN71081,170,001093,55971,62
WN81431,310,001395,321260,01
Ukupno
Bitke61072
Ø Razina8,36
Pobjede3055050,02%
Izgubljene2982848,84%
Neriješeno6941,14%
Preživjele bitke1423223,30%
Uništenih tenkova493610,81
Odnos razaranja1,05
Otkriveno tenkova673461,10
Počinjena šteta1.338,31
Bodovi zauzimanja558510,91
Obrambeni bodovi272950,45
Iskustvo597,72
WN71081,17
WN81431,31
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke99
Ø Razina9,54
Pobjede5353,54%
Izgubljene4646,46%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1818,18%
Uništenih tenkova630,64
Odnos razaranja0,78
Otkriveno tenkova2572,60
Počinjena šteta1.356,49
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo783,62
WN71093,55
WN81395,32
Zadnjih 30 dana
Bitke703
Ø Razina9,80
Pobjede33747,94%
Izgubljene35250,07%
Neriješeno141,99%
Preživjele bitke9813,94%
Uništenih tenkova3940,56
Odnos razaranja0,65
Otkriveno tenkova19402,76
Počinjena šteta1.365,71
Bodovi zauzimanja280,04
Obrambeni bodovi10,00
Iskustvo745,31
WN7971,62
WN81260,01
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke198000
Pobjede10050,51%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene9045,45%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno84,04%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke8241,41%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1390,7000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,200,000,000,00
Otkriveno tenkova760,3800,0000,0000,00
Počinjena šteta1.728,920,000,000,00
Bodovi zauzimanja2641,3300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2301,1600,0000,0000,00
Iskustvo641,840,000,000,00
Ukupno
Bitke198
Pobjede10050,51%
Izgubljene9045,45%
Neriješeno84,04%
Preživjele bitke8241,41%
Uništenih tenkova1390,70
Odnos razaranja1,20
Otkriveno tenkova760,38
Počinjena šteta1.728,92
Bodovi zauzimanja2641,33
Obrambeni bodovi2301,16
Iskustvo641,84
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke107000
Pobjede4441,12%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene6157,01%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno21,87%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke3330,84%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova640,6000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,860,000,000,00
Otkriveno tenkova1241,1600,0000,0000,00
Počinjena šteta961,380,000,000,00
Bodovi zauzimanja1711,6000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1071,0000,0000,0000,00
Iskustvo494,140,000,000,00
Ukupno
Bitke107
Pobjede4441,12%
Izgubljene6157,01%
Neriješeno21,87%
Preživjele bitke3330,84%
Uništenih tenkova640,60
Odnos razaranja0,86
Otkriveno tenkova1241,16
Počinjena šteta961,38
Bodovi zauzimanja1711,60
Obrambeni bodovi1071,00
Iskustvo494,14
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke59000
Pobjede2237,29%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3762,71%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1525,42%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova410,6900,0000,0000,00
Odnos razaranja0,930,000,000,00
Otkriveno tenkova380,6400,0000,0000,00
Počinjena šteta605,200,000,000,00
Bodovi zauzimanja741,2500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi350,5900,0000,0000,00
Iskustvo340,830,000,000,00
Ukupno
Bitke59
Pobjede2237,29%
Izgubljene3762,71%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1525,42%
Uništenih tenkova410,69
Odnos razaranja0,93
Otkriveno tenkova380,64
Počinjena šteta605,20
Bodovi zauzimanja741,25
Obrambeni bodovi350,59
Iskustvo340,83
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke17000
Pobjede741,18%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1058,82%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke847,06%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova130,7600,0000,0000,00
Odnos razaranja1,440,000,000,00
Otkriveno tenkova60,3500,0000,0000,00
Počinjena šteta963,590,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo547,530,000,000,00
Ukupno
Bitke17
Pobjede741,18%
Izgubljene1058,82%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke847,06%
Uništenih tenkova130,76
Odnos razaranja1,44
Otkriveno tenkova60,35
Počinjena šteta963,59
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo547,53
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke436000
Pobjede23353,44%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene20346,56%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke18141,51%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova3650,8400,0000,0000,00
Odnos razaranja1,430,000,000,00
Otkriveno tenkova2880,6600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.273,320,000,000,00
Bodovi zauzimanja11172,5600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi17714,0600,0000,0000,00
Iskustvo643,410,000,000,00
Ukupno
Bitke436
Pobjede23353,44%
Izgubljene20346,56%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke18141,51%
Uništenih tenkova3650,84
Odnos razaranja1,43
Otkriveno tenkova2880,66
Počinjena šteta1.273,32
Bodovi zauzimanja11172,56
Obrambeni bodovi17714,06
Iskustvo643,41
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2197000
Pobjede126557,58%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene92642,15%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno60,27%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke78835,87%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova15260,6900,0000,0000,00
Odnos razaranja1,080,000,000,00
Otkriveno tenkova13890,6300,0000,0000,00
Počinjena šteta1.332,550,000,000,00
Bodovi zauzimanja42741,9500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi44722,0400,0000,0000,00
Iskustvo706,210,000,000,00
Ukupno
Bitke2197
Pobjede126557,58%
Izgubljene92642,15%
Neriješeno60,27%
Preživjele bitke78835,87%
Uništenih tenkova15260,69
Odnos razaranja1,08
Otkriveno tenkova13890,63
Počinjena šteta1.332,55
Bodovi zauzimanja42741,95
Obrambeni bodovi44722,04
Iskustvo706,21
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke161000
Pobjede8653,42%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene7546,58%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke4729,19%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1080,6700,0000,0000,00
Odnos razaranja0,950,000,000,00
Otkriveno tenkova630,3900,0000,0000,00
Počinjena šteta1.628,100,000,000,00
Bodovi zauzimanja450,2800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1250,7800,0000,0000,00
Iskustvo707,420,000,000,00
Ukupno
Bitke161
Pobjede8653,42%
Izgubljene7546,58%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke4729,19%
Uništenih tenkova1080,67
Odnos razaranja0,95
Otkriveno tenkova630,39
Počinjena šteta1.628,10
Bodovi zauzimanja450,28
Obrambeni bodovi1250,78
Iskustvo707,42
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (285)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
T34 81374,41670288651,98%1802,20
FV215b (183) 101874,55573242849,34%1479,07
SDP wz 66 Grom 81582,67765172054,01%1748,95
E 100101892,25618130351,04%1640,64
IS-7101820,34683129350,58%1571,46
Bat.-Châtillon 25 t101789,82653129047,91%1549,48
Conqueror Gun Carriage101630,54512114650,52%1633,21
IS-381079,15506109846,36%1191,64
AMX 13 909718,13536107649,16%996,45
E 25 71086,00559103350,63%1744,33
M40/M4381350,3644892149,95%1766,62
WZ-1328587,0947990447,23%871,38
T-54 ltwt.9729,8853881248,28%1000,41
Type 63 81276,9477178151,86%1387,81
Lorraine 40 t 81121,4461276147,44%1231,07
T-5491569,7875875152,33%1875,40
FV201 (A45) 71177,2765874154,93%2072,63
BZ-75101919,1569270846,05%1410,26
WZ-12091237,3254969750,22%1273,00
StuG III Ausf. G5485,0237965151,46%1162,62
Cobra 91496,0570863647,64%1283,88
Kranvagn101804,8266063343,92%1291,83
BZ-79113019,3294861753,65%2043,32
KV-856563,9133161352,85%906,18
T57 Heavy102028,0971956945,87%1485,95
FV2078983,4342156048,57%1197,70
IS7511,0432055442,78%472,63
AMX 13 105101030,7063454742,05%974,83
Type 4 Heavy91694,7565152955,77%1732,06
M5A1 Stuart4176,6723752051,92%498,92
FV230 Canopener102334,4285151654,07%1773,83
SU-130PM 81588,7671950549,50%1621,20
E 7591585,2273250252,59%1631,36
O-I6983,8455349958,52%1972,87
M-V-Y102156,2679048951,12%1780,01
Strv 103B101967,4863348350,72%1392,34
Grille 15102151,1648848051,67%1820,18
Emil I81589,6070147357,51%2226,20
Type 71101753,8370447048,51%1222,56
Vz. 55101786,2067546845,51%1268,93
T-1091321,4550746049,13%1354,40
FV4202 81198,3967545152,55%1703,10
Waffenträger auf Pz. IV91892,1359544148,98%1817,28
M18 Hellcat6778,7650143353,35%1412,91
Object 260 101617,6163142944,99%1086,44
FV380591199,6750641844,26%1245,12
Ho-Ri 3102168,8673041450,24%1490,11
T 55A 91504,8661841349,88%1521,39
T-34-856652,3246539950,88%1281,83
O-Ho81460,5968436656,83%2003,29
Covenanter5132,4319534850,00%269,16
Rhm.-Borsig Waffenträger81429,9559834847,70%1487,06
T-448886,4250033544,78%1141,03
WZ-1317405,5541033446,11%627,59
Emil II91718,1560833253,31%1729,95
Tortoise91596,7676133151,36%1342,51
NC 70 Błyskawica101704,6565731948,90%1184,20
KV-15332,0925431248,40%533,06
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5335,8027930552,46%845,09
T-103 8993,2860330245,03%928,59
AT 86581,9035829751,52%1030,37
SU-1006884,7252329352,90%1697,16
Kampfpanzer 07 P(E) 102179,9073428948,44%1813,72
AMX 50 Foch (155) 101689,1659328745,99%1115,97
Centurion Mk. 7/191451,7572728350,18%1444,99
Super Conqueror101858,2577528352,65%1379,90
Bat.-Châtillon 25 t AP91209,3253728049,64%1156,71
DBV-152 102525,0079627859,35%1915,65
Crusader 5.5-in. SP7755,2234527050,74%1157,57
AT 1581225,3369026852,61%1438,33
M1271029,9343025754,47%1421,00
SU-855444,4531325552,94%1024,99
Ares 90102066,6772725050,40%1647,72
Rinoceronte102196,2064624949,80%1762,17
59-166235,4431224546,94%487,37
Tiger II81146,8659524547,35%1208,68
Black Rock 112264,2288523547,23%1520,27
Object 26391680,6069223348,07%1426,00
T-100 LT10881,0066323150,65%969,86
Sturer Emil7958,1150622846,49%1310,34
T376559,7746222349,33%1589,99
Ares 90 C111905,0861322345,29%1249,86
121101404,0156921944,75%1007,44
T-345313,6727221847,25%721,65
Object 268 Version 4102049,5065021456,54%1570,30
Centurion Action X101963,3154521345,54%1675,28
FV3046533,2033421150,71%931,63
Controcarro 1 Mk. 291564,3372321050,95%1370,12
AMX 50 B102014,3673520344,83%1415,97
WZ-132-110983,4168019845,96%883,74
SDP 58 Kilana81348,2670119754,31%1557,29
BZ-6891666,6283919753,81%1606,83
Object 268 Version V 101668,8753819648,47%1166,23
Object 140101912,2959919548,72%1697,86
SDP 60 Gonkiewicza91544,0976519055,26%1431,19
SU-10181350,4576119052,63%1612,15
Object 277102026,8680618651,61%1738,03
Tiger I7913,3356218454,35%1253,23
VK 36.01 (H)6517,4438118349,73%809,01
Type T-345271,1124518345,36%556,61
Conqueror91663,1086317855,06%1549,37
Centurion Mk. I81188,6368417155,56%1731,20
SMV CC-6781173,0364517048,24%1210,65
Type 6891535,3281316854,76%1323,72
T28 Concept 7908,5763416753,29%1262,62
Strv 103-091393,0761816347,85%1071,70
Controcarro 3 Minotauro101821,3368715945,28%1164,84
T-284188,1818615847,47%407,83
Type 5 Heavy101658,4356615750,96%1157,45
AMX 13 757625,8258415755,41%1288,73
FV229 Contender92074,0093315553,55%2143,78
Waffenträger auf E 100102403,2247915345,75%1707,37
AT 77997,4455514851,35%1377,36
TNH 105/10008933,1361114734,01%915,80
FV217 Badger101892,1258214748,30%1350,14
T110E5101967,0877014650,00%1462,97
T-437743,1448014445,14%1128,39
TNH T Vz. 5191549,3978614347,55%1502,00
M-VI-Y91687,8381814349,65%1638,69
Progetto C50 mod. 6691674,5776514247,89%1625,91
AMX 12 t6469,3356113551,85%1197,78
T3281259,7284613457,46%1538,20
UDES 0381003,7755212941,86%934,36
Carro da Combattimento 45 t 101705,1769512751,97%1260,11
BZ-16681065,0066912641,27%1076,30
Panhard AML Lynx 6x68497,8561412347,97%717,49
T6981056,5073812156,20%1334,54
WZ-132A9740,3967211947,90%859,24
T54E191495,1081911756,41%1375,14
Cromwell6570,5544211645,69%1108,77
113101519,3965511446,49%1086,34
Vz. 60S Dravec 102738,5896311457,89%2080,84
Leo71003,8957511252,68%1927,13
Ikv 65 Alt II6687,9037911243,75%1218,93
M-III-Y81379,1381711249,11%1710,98
O-Ni71287,8561511064,55%2067,80
Kampfpanzer 67102341,6386611047,27%1732,78
FV227 Conceiver81383,3873810954,13%1772,06
Churchill VII6582,1134310838,89%840,83
Škoda T 256572,7650810547,62%1002,21
WZ-21911858,8662610039,00%621,16
MT-256439,844899954,55%1353,56
AT 25389,033099653,13%922,37
AMX 13 105 AM mle. 505290,582019235,87%343,71
STK-2112403,447749137,36%1283,44
T110E3102021,917039048,89%1331,42
Ho-Ri Shugo111920,877338946,07%1147,60
Pz.Kpfw. Neu112635,7010378958,43%1774,17
Škoda T 177575,665688754,02%1190,83
Bishop5311,852278751,72%548,91
FV4025 Contriver112214,188858454,76%1472,58
Object 252U 81212,627048452,38%1354,30
BT-74140,462038354,22%390,20
Black Prince7888,735998355,42%1255,04
Ho-Ri 281105,276828252,44%1222,38
T803112269,058828246,34%1415,29
Strv 746778,765767953,16%1558,03
Jagdpanzer IV6638,684947846,15%1168,41
Comet7963,998337860,26%2057,67
Bat.-Châtillon 155 5810919,656247247,22%618,04
Lorraine 39L AM3202,721657147,89%582,95
Pz.Sfl. IVc5368,622827143,66%655,18
Chi-To SP7836,605357040,00%717,32
Object 703 Version II 81685,1410177055,71%2038,98
AMX 50 12091556,667376848,53%1392,12
Caernarvon81139,496656860,29%1285,88
M415504,313166750,75%815,98
Progetto CC55 mod. 5481347,827516642,42%1360,63
Versuchspanzer 5792205,7410736561,54%2236,03
Vz. 44-17971,177696360,32%1273,36
M36 Jackson6702,435906360,32%1321,60
Type 95 Ji-Ro6711,983266349,21%1045,43
LTTB8675,336846358,73%1363,94
Panhard EBR 909548,036956250,00%614,99
AMX M4 mle. 49 Liberté 81037,187136251,61%1236,51
Alecto4155,631805945,76%215,19
M446808,785155949,15%1472,17
M5 Stuart4122,792605742,11%104,33
Churchill I5441,963055341,51%765,42
Pz.Kpfw. I Ausf. C396,551965150,98%311,11
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.477,522185046,00%56,23
Ho-Ri 191273,166434942,86%859,28
Ares 7581508,499144955,10%2160,14
Pz.Kpfw. 5581945,1010144953,06%1819,45
A-20582,671764839,58%15,19
AMX 50 10081235,637074843,75%1222,22
AMX 13 F3 AM6718,505374850,00%1011,31
Valentine AT4176,081574837,50%258,06
M-II-Y71018,467984858,33%1459,27
SMV CC-567711,684224755,32%899,00
T675240,172984643,48%311,93
TS-54 81132,467894652,17%1142,85
StuG IV 5413,043364650,00%1030,94
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4291,882884341,86%648,00
Vz. 64 Blesk8320,213674230,95%222,77
SDP 44 Burza6869,365854257,14%1461,86
M24 Chaffee5452,815784259,52%1702,37
Hummel6669,564314143,90%942,81
Ikv 1035399,782784156,10%888,61
AMX M4 mle. 4571235,157113943,59%1579,31
Pz.Kpfw. 38 (t)376,681363842,11%21,72
AMX ELC bis5115,794153850,00%211,41
Sav m/434323,272503737,84%730,60
SU-100M171018,684713748,65%1393,94
M8A14318,223103740,54%719,32
Ikv 90 Typ B7765,364753633,33%935,28
M75244,172693641,67%738,13
Tiger (P)7881,654723444,12%989,93
Nashorn6491,943763336,36%550,87
O-I Experimental5987,098423271,88%2409,35
Brennos 81317,757973259,38%1561,22
VK 30.01 (P)6754,065143170,97%1535,38
BZ-5871178,068313148,39%1650,62
Matilda4393,073053036,67%1008,31
Škoda T 245355,703683056,67%1022,67
T-46377,601553070,00%316,28
114 SP2 101922,798322867,86%1473,25
Renault FT 75 BS2108,811312762,96%641,58
AMX 404169,673132744,44%459,22
Semovente M43 Bassotto6442,412492740,74%438,77
T82 HMC4316,412162748,15%973,85
Pawlack Tank61245,198782755,56%2471,04
SU-1527726,854372630,77%798,40
SDP 57 Gowika7990,156502650,00%1338,45
Type 5781580,008942548,00%1844,17
Renault FT133,751182462,50%197,31
Crusader6270,043552458,33%726,02
Pz.Kpfw. II Ausf. G3115,912692373,91%459,26
T-45 235,00962352,17%110,84
Löwe 8949,557112254,55%1072,79
KR-1112032,688051942,11%1200,68
SDP 40 Zadymka5608,724291850,00%1179,55
T-26270,881061752,94%208,13
M66670,204491540,00%791,86
M10 Wolverine5424,504781471,43%1057,35
Patton the Tank 9838,646781457,14%813,51
Marder II3206,462241346,15%485,34
Universal Carrier 2-pdr281,851311361,54%270,31
AT-125,18451127,27%0,00
LTP 3192,452261145,45%820,84
M3 Stuart3210,502361050,00%833,40
Chi-Ni2180,702501040,00%827,02
Pz.Kpfw. 35 (t)297,801681060,00%444,01
ST vz. 394319,904001030,00%994,41
Leichttraktor140,201231040,00%1,19
Type 95 Heavy4372,503731030,00%1137,52
T404211,50174100,00%283,20
Strv 107-12112084,44513911,11%927,60
M2 Light269,50182850,00%107,36
Bat.-Châtillon 12 t875,13283837,50%10,50
Char Futur 4 9872,25601862,50%722,99
AE Phase I 91488,88501850,00%1131,50
IS-6 81520,001150771,43%2190,84
T-1506620,86529742,86%878,54
FV224 Chopper7821,00782771,43%1049,88
T-60268,50130650,00%110,69
M3 Light 312,1773633,33%0,86
Renault Otsu179,20176580,00%371,33
MS-1137,4090540,00%0,00
T56 GMC3122,00347580,00%425,49
Windhund 8733,8027650,00%469,89
T2971006,00858475,00%1323,62
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81499,5010474100,00%2106,51
Vickers Medium Mk. I145,675430,00%0,00
Renault NC-31117,671630,00%0,00
Hotchkiss H35290,6781333,33%153,53
D12102,33129366,67%434,58
Semovente M415304,33230366,67%605,64
BT-7 artillery 3138,33145333,33%238,05
Type 97 Chi-Ha3139,503722100,00%471,46
ARL 446733,5041720,00%896,84
Marder 38T4645,008612100,00%2441,24
Pz.Kpfw. II Ausf. D 268,00201250,00%140,27
Fiat 300010,001910,00%0,00
T1 Cunningham10,00610,00%0,00
Carro d'assalto P.8871003,009511100,00%1438,45
Black Prince II 71716,0012981100,00%2690,42
M24E2 Super Chaffee 6222,003631100,00%539,86
T1E6 20,00410,00%0,00
Light Mk. VIC 28,004710,00%0,00
AMX ELC 901 6356,004161100,00%856,47
Excalibur 61258,0028710,00%2064,97
Super Hellcat 70,003311100,00%261,00
Churchill Crocodile 61133,0026410,00%1291,55
Chi-Go 70,0017110,00%0,00

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 08.06.2025
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 26.05.2025
Otišao: 10.06.2025
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 17.03.2025
Otišao: 25.05.2025
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 15.02.2024
Otišao: 07.03.2025
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 15.02.2024
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Novak
Član od: 17.01.2024
Otišao: 15.02.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 09.01.2024
Otišao: 14.01.2024