AdamPUDI_84

clanlogo
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 29.10.2020

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke302835533
Ø Razina6,795,005,005,39
Pobjede1642154,23%480,00%480,00%2060,61%
Izgubljene1353044,68%120,00%120,00%1236,36%
Neriješeno3321,10%00,00%00,00%13,03%
Preživjele bitke1074235,47%480,00%480,00%1648,48%
Uništenih tenkova295090,9791,8091,80471,42
Odnos razaranja1,519,009,002,76
Otkriveno tenkova634512,10163,20163,201113,36
Počinjena šteta999,07777,20777,20719,21
Bodovi zauzimanja261350,8611823,6011823,601404,24
Obrambeni bodovi234300,7700,0000,00180,55
Iskustvo737,37555,80555,80523,39
WN71401,492008,122008,121779,55
WN81824,49264,10264,105596,60
Ukupno
Bitke30283
Ø Razina6,79
Pobjede1642154,23%
Izgubljene1353044,68%
Neriješeno3321,10%
Preživjele bitke1074235,47%
Uništenih tenkova295090,97
Odnos razaranja1,51
Otkriveno tenkova634512,10
Počinjena šteta999,07
Bodovi zauzimanja261350,86
Obrambeni bodovi234300,77
Iskustvo737,37
WN71401,49
WN81824,49
Zadnja 24 sata
Bitke5
Ø Razina5,00
Pobjede480,00%
Izgubljene120,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke480,00%
Uništenih tenkova91,80
Odnos razaranja9,00
Otkriveno tenkova163,20
Počinjena šteta777,20
Bodovi zauzimanja11823,60
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo555,80
WN72008,12
WN8264,10
Zadnjih 7 dana
Bitke5
Ø Razina5,00
Pobjede480,00%
Izgubljene120,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke480,00%
Uništenih tenkova91,80
Odnos razaranja9,00
Otkriveno tenkova163,20
Počinjena šteta777,20
Bodovi zauzimanja11823,60
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo555,80
WN72008,12
WN8264,10
Zadnjih 30 dana
Bitke33
Ø Razina5,39
Pobjede2060,61%
Izgubljene1236,36%
Neriješeno13,03%
Preživjele bitke1648,48%
Uništenih tenkova471,42
Odnos razaranja2,76
Otkriveno tenkova1113,36
Počinjena šteta719,21
Bodovi zauzimanja1404,24
Obrambeni bodovi180,55
Iskustvo523,39
WN71779,55
WN85596,60
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke29000
Pobjede1344,83%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1655,17%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1137,93%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova130,4500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,720,000,000,00
Otkriveno tenkova130,4500,0000,0000,00
Počinjena šteta1.489,210,000,000,00
Bodovi zauzimanja551,9000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi20,0700,0000,0000,00
Iskustvo675,100,000,000,00
Ukupno
Bitke29
Pobjede1344,83%
Izgubljene1655,17%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1137,93%
Uništenih tenkova130,45
Odnos razaranja0,72
Otkriveno tenkova130,45
Počinjena šteta1.489,21
Bodovi zauzimanja551,90
Obrambeni bodovi20,07
Iskustvo675,10
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke10000
Pobjede440,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene660,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke440,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova60,6000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,000,000,000,00
Otkriveno tenkova20,2000,0000,0000,00
Počinjena šteta918,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo494,000,000,000,00
Ukupno
Bitke10
Pobjede440,00%
Izgubljene660,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke440,00%
Uništenih tenkova60,60
Odnos razaranja1,00
Otkriveno tenkova20,20
Počinjena šteta918,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo494,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke460000
Pobjede23050,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene23050,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke16135,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2810,6100,0000,0000,00
Odnos razaranja0,940,000,000,00
Otkriveno tenkova3880,8400,0000,0000,00
Počinjena šteta1.115,500,000,000,00
Bodovi zauzimanja8251,7900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi19374,2100,0000,0000,00
Iskustvo779,660,000,000,00
Ukupno
Bitke460
Pobjede23050,00%
Izgubljene23050,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke16135,00%
Uništenih tenkova2810,61
Odnos razaranja0,94
Otkriveno tenkova3880,84
Počinjena šteta1.115,50
Bodovi zauzimanja8251,79
Obrambeni bodovi19374,21
Iskustvo779,66
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke775000
Pobjede37548,39%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene38549,68%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno151,94%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke27335,23%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova4760,6100,0000,0000,00
Odnos razaranja0,950,000,000,00
Otkriveno tenkova6470,8300,0000,0000,00
Počinjena šteta1.074,850,000,000,00
Bodovi zauzimanja11481,4800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi7510,9700,0000,0000,00
Iskustvo615,230,000,000,00
Ukupno
Bitke775
Pobjede37548,39%
Izgubljene38549,68%
Neriješeno151,94%
Preživjele bitke27335,23%
Uništenih tenkova4760,61
Odnos razaranja0,95
Otkriveno tenkova6470,83
Počinjena šteta1.074,85
Bodovi zauzimanja11481,48
Obrambeni bodovi7510,97
Iskustvo615,23
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke802000
Pobjede36445,39%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene43353,99%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno50,62%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke25031,17%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova4880,6100,0000,0000,00
Odnos razaranja0,880,000,000,00
Otkriveno tenkova4340,5400,0000,0000,00
Počinjena šteta1.537,630,000,000,00
Bodovi zauzimanja7550,9400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi5310,6600,0000,0000,00
Iskustvo665,920,000,000,00
Ukupno
Bitke802
Pobjede36445,39%
Izgubljene43353,99%
Neriješeno50,62%
Preživjele bitke25031,17%
Uništenih tenkova4880,61
Odnos razaranja0,88
Otkriveno tenkova4340,54
Počinjena šteta1.537,63
Bodovi zauzimanja7550,94
Obrambeni bodovi5310,66
Iskustvo665,92
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (164)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
AMX ELC bis5769,04789504464,16%4294,33
Bat.-Châtillon Bourrasque 81652,22918199054,27%2369,19
T-34-85 Rudy 6677,99625146250,96%1215,43
WZ-120-1G FT 81420,30808126553,20%1659,81
IS-381014,48704103749,18%1097,09
M24 Chaffee5417,9757991854,79%1763,34
LT-432 8881,4183483753,05%1847,08
T-34-85M 6902,4175782653,39%1673,25
T2971351,0687070654,53%1933,29
Object 274a 81493,0591469851,58%2209,73
T-34-3 81372,4583467948,60%1822,14
Type 64 6619,8368167553,63%1775,40
Manticore101298,5983764354,28%1709,40
Cromwell B 6727,3177263856,11%1560,09
TVP T 50/51102122,1080657252,27%2013,30
T-1091125,5168356148,84%985,06
Progetto M35 mod. 46 81452,1384754452,21%1905,12
T-50-2 6708,6583154058,89%2651,16
AMX 12 t6783,5376144755,03%3037,36
IS-7101625,4276542847,90%1273,56
Type 62 7864,0286339958,40%2371,01
IS-27854,1063333347,45%1048,44
Vickers Medium Mk. II2106,2122228050,00%383,08
Object 43091652,5382925052,40%1686,61
ELC EVEN 90 8826,3282425046,40%1738,76
T-100 LT101243,4382924953,41%1633,13
P.43 ter71071,2780324860,48%1956,89
Object 252U Defender 81492,4482824050,83%1754,15
Ikv 723361,6845322860,53%1341,81
Object 252U 81382,6981721052,38%1553,46
M24E2 Super Chaffee 6716,7084220860,10%2683,42
KR-1112406,8292820553,17%1785,32
KV-856341,0942919650,00%398,70
SU-100M171296,0884419156,54%2209,33
IS7672,1859817352,02%856,57
Pz.Kpfw. II2228,3646516350,92%1060,75
Caernarvon Action X 81075,6381315155,63%1334,13
Vickers Medium Mk. III389,5023114346,15%130,35
T-448876,4367314245,77%1130,71
WZ-111 model 1-491171,7167113643,38%952,76
LTG7890,7786313557,78%2308,89
AMX 13 (FL 11) 5544,8374413558,52%2398,79
VK 36.01 (H)6450,3046313438,06%534,00
Bretagne Panther 61034,1185013154,20%2137,64
Tiger I7673,6860411950,42%753,13
SU-100Y 61082,6673411957,14%1992,95
TVP VTU Koncept8867,8263811646,55%1012,76
Škoda T 56 81688,6387911650,86%1727,08
1108883,5367311346,90%908,44
PTZ-78112151,8877610943,12%1092,20
Object 430U101606,1276610554,29%1301,83
Strv 103-091807,0272810450,00%1799,46
Type 586400,694869647,92%591,83
M56 Scorpion 71127,927859552,63%1884,95
Object 277101781,217499444,68%1405,06
Škoda T 5091604,427569349,46%1509,64
KV-1S6351,004139246,74%463,36
O-Ni71291,277899148,35%1848,65
WZ-111 model 5A101597,796629037,78%1080,73
KV-15229,233719047,78%276,26
Conqueror91846,548068942,70%1881,54
T-54 ltwt.91231,128418561,18%2339,19
M10 RBFM 5810,857668558,82%2016,78
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5245,423128432,14%381,07
O-I Experimental5606,655947964,56%1340,92
FV2078755,666057954,43%778,78
T-345232,783467742,86%394,88
StuG IV 5586,294657753,25%1596,35
M66545,155007341,10%627,71
Konštrukta T-34/1007750,846567353,42%1190,31
T-34-856579,675807353,42%1193,47
T-437716,106697357,53%1126,32
Škoda T 245240,943797146,48%462,75
Churchill I5297,534076645,45%398,45
FV3046545,594076646,97%847,01
Ikv 90 Typ B71023,226616556,92%1635,57
Caernarvon81251,648066451,56%1527,66
Leo71106,217756352,38%2283,37
O-I6626,186066160,66%1142,06
Škoda T 256383,754976046,67%570,13
T1 Heavy5378,654946053,33%658,32
Type T-345251,374026048,33%528,83
Matilda4188,392945648,21%333,63
Black Prince7789,967165354,72%1006,70
Churchill VII6498,625825356,60%871,21
Strv 103B101724,495705135,29%1093,23
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4106,063304957,14%256,48
WZ-113G FT102047,527914850,00%1345,44
Excelsior 5340,785184665,22%663,02
T-46352,112064544,44%47,62
Tiger II8675,335714339,53%479,41
Bishop5439,483884047,50%880,78
Crusader 5.5-in. SP7599,455793855,26%771,60
Emil I81344,818313754,05%1788,36
M3 Lee4192,142813638,89%419,01
M5A1 Stuart486,422903641,67%38,40
Birch Gun4148,812303652,78%390,79
B.U.G.I.6943,177053542,86%1793,52
Kranvagn102061,918473351,52%1878,63
45TP Habicha71310,338543360,61%2078,37
M5 Stuart4116,523623342,42%87,46
ST vz. 394168,193313253,13%397,99
SU-1006966,326983164,52%2109,14
T-505177,373743053,33%476,68
Strv 746909,726292951,72%1720,16
UDES 0381579,317212955,17%1967,02
BZ-75101723,717482846,43%1076,69
T28 Concept 71132,717552842,86%1740,51
53TP Markowskiego81228,447722751,85%1330,22
Pz.Kpfw. III Ausf. E358,072452755,56%151,63
Gabler’s Destroyer 5395,595532751,85%1256,47
Renault NC-311143,962862657,69%750,95
AMX 404157,963462653,85%491,13
MT-256578,655822638,46%1716,90
P.43 bis6995,747302347,83%2255,68
L-60 2135,523132334,78%508,86
LT vz. 38377,192452152,38%167,70
60TP Lewandowskiego101617,866202138,10%962,11
KV-1SA 5613,804742065,00%1580,19
Ikv 65 Alt II6853,586241963,16%1848,39
Pz.Kpfw. 35 (t)2139,282651850,00%599,78
Leichttraktor1106,672671872,22%560,66
40TP Habicha6956,446221637,50%1873,91
Pz.Kpfw. 38 (t)3115,253261662,50%366,03
Ikv 1035649,815501643,75%1975,11
T110E3101315,445591656,25%803,54
Type 2597 Chi-Ha3123,273051553,33%313,38
Type 95 Heavy4237,573321428,57%628,69
M3 Stuart3113,543861369,23%467,25
Sav m/434188,623031353,85%403,93
Tetrarch 2104,311831323,08%291,08
Sherman VC Firefly 6666,856241361,54%1177,14
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5616,363641118,18%1215,49
leKpz M 41 90 mm 8639,736841163,64%1163,77
Sexton II380,202191080,00%317,92
M2 Medium Tank3220,203741040,00%692,61
121B 101428,904961050,00%940,31
Vickers Medium Mk. I1139,67316966,67%814,43
M2 Light2213,33485966,67%1119,46
FV38059761,44609944,44%544,32
P.435644,63688837,50%2132,89
Super Conqueror101824,75645825,00%1185,66
LT vz. 352105,86163714,29%259,09
Strv m/425572,00623757,14%1703,46
AMX 383125,86300771,43%416,88
T2 Medium Tank2134,33310666,67%758,49
Loyd Gun Carriage238,83138650,00%91,66
SU-855759,40669580,00%2108,45
T-26236,80185520,00%0,00
Somua SM 81276,00740560,00%1304,42
IS-3A Peregrine 81837,251000450,00%1983,14
BT-7 artillery 346,0097425,00%0,00
Panzerjäger I263,67181366,67%220,71
Kolohousenka1122,003002100,00%644,78
T1 Cunningham115,5074250,00%75,29
Renault FT1122,50301250,00%555,24
Renault Otsu1110,5014920,00%242,76
Vickers Mk. E Type B2190,50375250,00%799,50
T-29 3311,50381250,00%985,47
MTLS-1G14 3239,50571250,00%958,57
T-28E with F-30 415,508920,00%3,10
Hotchkiss H35280,0016810,00%102,99
FCM 362128,0019410,00%346,20
Löwe 8670,0010341100,00%718,62

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 29.10.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 29.10.2020
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 12.04.2018
Otišao: 18.12.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 29.06.2017
Otišao: 09.04.2018
Pozicija: Pričuva
Član od: 26.11.2019
Otišao: 17.12.2019
Pozicija: Vojnik
Član od: 20.12.2019
Otišao: 27.10.2020
Pozicija: Novak
Član od: 16.04.2017
Otišao: 19.06.2017
Pozicija: Pričuva
Član od: 23.12.2018
Otišao: 13.07.2019