| Ime tenka | M | Tip | Nacija | Razina | Ø Šteta | Ø XP | Bitke | Pobjede | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nergal | 8 | 1287,23 | 693 | 301 | 52,16% | 1265,35 | |||||
| Tiger 131 | 6 | 851,89 | 627 | 244 | 47,13% | 1229,00 | |||||
| Leopard Prototyp A | 9 | 1491,85 | 593 | 205 | 42,44% | 1170,60 | |||||
| Grille 15 | 10 | 1444,23 | 597 | 201 | 42,29% | 785,92 | |||||
| SDP 60 Gonkiewicza | 9 | 1493,15 | 586 | 194 | 50,52% | 1163,04 | |||||
| KR-1 | 11 | 2575,95 | 977 | 183 | 51,91% | 1687,26 | |||||
| ST-I | 9 | 1275,11 | 628 | 176 | 50,57% | 1028,81 | |||||
| Object 430 | 9 | 1684,48 | 824 | 156 | 51,28% | 1431,46 | |||||
| Leopard 1 | 10 | 1834,20 | 684 | 143 | 51,75% | 1305,89 | |||||
| Waffenträger auf Pz. IV | 9 | 1383,99 | 704 | 136 | 55,88% | 1068,48 | |||||
| FV229 Contender | 9 | 1626,92 | 791 | 131 | 57,25% | 1482,54 | |||||
| T-44 | 8 | 1179,31 | 588 | 124 | 45,97% | 1410,81 | |||||
| FV4025 Contriver | 11 | 1949,00 | 771 | 124 | 41,13% | 996,51 | |||||
| Hirschkäfer | 11 | 1799,62 | 643 | 108 | 45,37% | 1037,97 | |||||
| Ikv 90 Typ B | 7 | 849,49 | 450 | 103 | 48,54% | 1102,34 | |||||
| SDP 58 Kilana | 8 | 1179,54 | 584 | 103 | 43,69% | 1059,29 | |||||
| Object 430U | 10 | 1697,54 | 538 | 103 | 43,69% | 1129,25 | |||||
| FV230 Canopener | 10 | 1653,62 | 743 | 97 | 37,11% | 879,56 | |||||
| Windhund | 8 | 1231,37 | 639 | 97 | 51,55% | 1212,16 | |||||
| FV227 Conceiver | 8 | 1207,84 | 797 | 96 | 55,21% | 1421,18 | |||||
| IS-4 | 10 | 2145,14 | 802 | 80 | 48,75% | 1554,81 | |||||
| Rhm.-Borsig Waffenträger | 8 | 1211,53 | 706 | 80 | 56,25% | 1242,00 | |||||
| IS-2-II | 8 | 1016,82 | 679 | 79 | 46,84% | 957,68 | |||||
| IS-7 | 10 | 2024,04 | 863 | 78 | 44,87% | 1527,69 | |||||
| Taschenratte | 11 | 2398,03 | 952 | 77 | 57,14% | 1466,56 | |||||
| Maus | 10 | 1804,09 | 869 | 75 | 53,33% | 1239,88 | |||||
| KV-4 | 8 | 1027,46 | 719 | 70 | 48,57% | 1031,68 | |||||
| Sturer Emil | 7 | 915,22 | 571 | 67 | 49,25% | 1199,95 | |||||
| SU-130PM | 8 | 1295,14 | 665 | 66 | 46,97% | 1129,10 | |||||
| Leopard 120 Verbessert | 11 | 1536,15 | 561 | 62 | 40,32% | 835,13 | |||||
| SDP 57 Gowika | 7 | 991,21 | 565 | 61 | 42,62% | 1168,34 | |||||
| Object 252U | 8 | 1373,13 | 768 | 54 | 48,15% | 1278,28 | |||||
| SDP 44 Burza | 6 | 716,12 | 472 | 52 | 55,77% | 1184,12 | |||||
| FV224 Chopper | 7 | 1196,48 | 649 | 52 | 50,00% | 1448,03 | |||||
| Indien-Panzer | 8 | 1331,20 | 768 | 50 | 52,00% | 1719,44 | |||||
| KV-3 | 7 | 1040,16 | 710 | 49 | 46,94% | 1248,13 | |||||
| T-34-85 | 6 | 725,40 | 529 | 48 | 52,08% | 1293,51 | |||||
| T-43 | 7 | 1223,83 | 799 | 46 | 52,17% | 2064,54 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 1060,67 | 557 | 45 | 46,67% | 857,11 | |||||
| Škoda T 17 | 7 | 393,93 | 539 | 43 | 58,14% | 756,57 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 1170,74 | 828 | 38 | 55,26% | 2124,11 | |||||
| SFAC 105 | 8 | 1410,29 | 632 | 35 | 57,14% | 1343,94 | |||||
| Ikv 103 | 5 | 661,56 | 293 | 32 | 43,75% | 1532,43 | |||||
| VK 30.02 (D) | 7 | 899,41 | 691 | 32 | 43,75% | 1319,40 | |||||
| Ikv 65 Alt II | 6 | 870,93 | 539 | 28 | 50,00% | 1570,67 | |||||
| Churchill VII | 6 | 742,31 | 543 | 26 | 65,38% | 1252,06 | |||||
| Straussler V–4/40 | 3 | 292,08 | 328 | 26 | 42,31% | 958,73 | |||||
| T-150 | 6 | 715,76 | 592 | 25 | 48,00% | 1072,58 | |||||
| Vz. 64 Blesk | 8 | 463,67 | 478 | 24 | 45,83% | 596,38 | |||||
| StuG III Ausf. B | 4 | 520,08 | 305 | 24 | 41,67% | 1244,27 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 862,48 | 636 | 23 | 47,83% | 1501,64 | |||||
| SDP 40 Zadymka | 5 | 908,82 | 564 | 22 | 68,18% | 2442,81 | |||||
| NC 70 Błyskawica | 10 | 1416,95 | 628 | 22 | 50,00% | 885,94 | |||||
| Churchill I | 5 | 573,14 | 399 | 21 | 47,62% | 1095,37 | |||||
| Nashorn | 6 | 954,86 | 583 | 21 | 52,38% | 1614,52 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 707,33 | 534 | 21 | 47,62% | 1916,45 | |||||
| TT-130M | 9 | 1159,15 | 538 | 20 | 35,00% | 875,37 | |||||
| Panzerwagen 39 | 3 | 219,53 | 284 | 17 | 29,41% | 649,17 | |||||
| Škoda T 45 | 7 | 1223,81 | 698 | 16 | 56,25% | 1508,24 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 494,93 | 408 | 15 | 66,67% | 1343,02 | |||||
| P26/40 | 4 | 915,47 | 427 | 15 | 40,00% | 2715,41 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 1109,93 | 858 | 14 | 64,29% | 1503,03 | |||||
| Chi-Go | 7 | 1050,29 | 704 | 14 | 50,00% | 1203,98 | |||||
| SU-122A | 5 | 348,77 | 315 | 13 | 53,85% | 707,60 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 442,58 | 353 | 12 | 41,67% | 1319,26 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 563,42 | 456 | 12 | 66,67% | 1666,74 | |||||
| SU-76M | 4 | 403,58 | 272 | 12 | 41,67% | 903,10 | |||||
| Turán III prototípus | 5 | 599,75 | 429 | 12 | 41,67% | 1268,47 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 256,82 | 279 | 11 | 18,18% | 184,58 | |||||
| Vz. 60S Dravec | 10 | 1991,91 | 761 | 11 | 54,55% | 1378,32 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 387,09 | 548 | 11 | 54,55% | 899,14 | |||||
| IS-6 | 8 | 1074,30 | 600 | 10 | 50,00% | 939,16 | |||||
| T26E4 SuperPershing | 8 | 1091,10 | 993 | 10 | 80,00% | 1506,20 | |||||
| Tiger-Maus | 9 | 1415,10 | 814 | 10 | 60,00% | 1150,98 | |||||
| WZ-120-1G FT | 8 | 808,50 | 446 | 10 | 30,00% | 515,89 | |||||
| 112 | 8 | 930,30 | 573 | 10 | 30,00% | 775,89 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 715,78 | 559 | 9 | 66,67% | 1962,52 | |||||
| CS-52 LIS | 8 | 884,78 | 532 | 9 | 44,44% | 889,88 | |||||
| Stitch | 8 | 1283,67 | 578 | 9 | 33,33% | 1206,23 | |||||
| M4A3(76)W Sherman | 6 | 1011,25 | 823 | 8 | 62,50% | 2113,36 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 176,14 | 295 | 7 | 71,43% | 554,83 | |||||
| Valentine II | 4 | 186,43 | 239 | 7 | 14,29% | 352,56 | |||||
| Char de transition | 6 | 925,57 | 503 | 7 | 14,29% | 1097,80 | |||||
| AMX ELC 901 | 6 | 74,29 | 313 | 7 | 42,86% | 44,19 | |||||
| M15/42 | 3 | 767,00 | 470 | 6 | 83,33% | 3206,90 | |||||
| UDES 03 | 8 | 828,67 | 635 | 6 | 66,67% | 835,24 | |||||
| Semovente M41 | 5 | 455,67 | 247 | 6 | 0,00% | 709,75 | |||||
| M8A1 | 4 | 1001,83 | 407 | 6 | 66,67% | 3270,40 | |||||
| T6 Medium | 4 | 723,33 | 391 | 6 | 33,33% | 1898,12 | |||||
| T-34 shielded | 5 | 315,83 | 289 | 6 | 33,33% | 450,78 | |||||
| 14TP | 4 | 575,40 | 634 | 5 | 80,00% | 2967,30 | |||||
| Chieftain Mk. 6 | 10 | 1105,00 | 342 | 5 | 20,00% | 460,88 | |||||
| IS-3-II | 9 | 1334,60 | 844 | 5 | 60,00% | 1294,29 | |||||
| TOG II* | 6 | 969,20 | 572 | 5 | 80,00% | 1698,25 | |||||
| SU-100Y | 6 | 392,20 | 248 | 5 | 20,00% | 340,20 | |||||
| Brennos | 8 | 1042,40 | 431 | 5 | 40,00% | 946,09 | |||||
| T-34 | 5 | 408,50 | 321 | 4 | 25,00% | 798,91 | |||||
| M14/41 | 2 | 653,25 | 340 | 4 | 50,00% | 2834,42 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 655,00 | 371 | 4 | 25,00% | 1220,17 | |||||
| M10 Wolverine | 5 | 412,75 | 193 | 4 | 0,00% | 667,81 | |||||
| T3E2 Medium Tank | 3 | 177,75 | 288 | 4 | 50,00% | 531,45 | |||||
| Matilda | 4 | 873,00 | 830 | 3 | 100,00% | 3184,26 | |||||
| BT-2 | 2 | 428,00 | 198 | 3 | 0,00% | 2113,55 | |||||
| BT-7 | 4 | 395,50 | 285 | 2 | 50,00% | 1211,37 | |||||
| Grille | 5 | 352,50 | 411 | 2 | 100,00% | 699,47 | |||||
| Sexton I | 3 | 41,50 | 124 | 2 | 50,00% | 95,45 | |||||
| TS-5 | 8 | 1723,00 | 649 | 2 | 0,00% | 1456,84 | |||||
| Fantôme | 9 | 1084,00 | 469 | 2 | 0,00% | 766,89 | |||||
| T14 | 5 | 302,00 | 378 | 1 | 0,00% | 311,71 | |||||
| Fiat 3000 | 1 | 605,00 | 226 | 1 | 0,00% | 3442,29 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 144,00 | 368 | 1 | 100,00% | 562,67 | |||||
| LT vz. 38 | 3 | 278,00 | 186 | 1 | 0,00% | 821,42 | |||||
| T-28 | 4 | 156,00 | 87 | 1 | 0,00% | 194,98 | |||||
| Valentine | 3 | 601,00 | 726 | 1 | 100,00% | 2913,97 | |||||
| Somua S35 | 3 | 741,00 | 265 | 1 | 0,00% | 2319,57 | |||||
| BT-5 | 3 | 456,00 | 228 | 1 | 0,00% | 846,10 | |||||
| T26E3 Eagle 7 | 7 | 453,00 | 283 | 1 | 0,00% | 292,82 | |||||
| T78 | 6 | 1635,00 | 518 | 1 | 0,00% | 2412,03 |
AVATAR72RUS
Sveukupna statistika
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 5108 | 20 | 169 | 514 | ||||
| Ø Razina | 8,28 | 9,50 | 9,92 | 9,18 | ||||
| Pobjede | 2489 | 48,73% | 11 | 55,00% | 74 | 43,79% | 247 | 48,05% |
| Izgubljene | 2553 | 49,98% | 9 | 45,00% | 94 | 55,62% | 263 | 51,17% |
| Neriješeno | 66 | 1,29% | 0 | 0,00% | 1 | 0,59% | 4 | 0,78% |
| Preživjele bitke | 1272 | 24,90% | 5 | 25,00% | 39 | 23,08% | 127 | 24,71% |
| Uništenih tenkova | 3426 | 0,67 | 12 | 0,60 | 106 | 0,63 | 365 | 0,71 |
| Odnos razaranja | 0,89 | 0,80 | 0,82 | 0,94 | ||||
| Otkriveno tenkova | 3447 | 0,67 | 11 | 0,55 | 112 | 0,66 | 385 | 0,75 |
| Počinjena šteta | 1.330,41 | 1.819,95 | 1.782,24 | 1.683,05 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 8866 | 1,74 | 0 | 0,00 | 314 | 1,86 | 1248 | 2,43 |
| Obrambeni bodovi | 400 | 0,08 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 17 | 0,03 |
| Iskustvo | 655,51 | 512,60 | 543,94 | 712,07 | ||||
| WN7 | 910,93 | 971,65 | 769,42 | 940,66 | ||||
| WN8 | 1210,56 | 1386,95 | 1180,87 | 1356,94 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 5108 | |
| Ø Razina | 8,28 | |
| Pobjede | 2489 | 48,73% |
| Izgubljene | 2553 | 49,98% |
| Neriješeno | 66 | 1,29% |
| Preživjele bitke | 1272 | 24,90% |
| Uništenih tenkova | 3426 | 0,67 |
| Odnos razaranja | 0,89 | |
| Otkriveno tenkova | 3447 | 0,67 |
| Počinjena šteta | 1.330,41 | |
| Bodovi zauzimanja | 8866 | 1,74 |
| Obrambeni bodovi | 400 | 0,08 |
| Iskustvo | 655,51 | |
| WN7 | 910,93 | |
| WN8 | 1210,56 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 20 | |
| Ø Razina | 9,50 | |
| Pobjede | 11 | 55,00% |
| Izgubljene | 9 | 45,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 5 | 25,00% |
| Uništenih tenkova | 12 | 0,60 |
| Odnos razaranja | 0,80 | |
| Otkriveno tenkova | 11 | 0,55 |
| Počinjena šteta | 1.819,95 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 512,60 | |
| WN7 | 971,65 | |
| WN8 | 1386,95 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 169 | |
| Ø Razina | 9,92 | |
| Pobjede | 74 | 43,79% |
| Izgubljene | 94 | 55,62% |
| Neriješeno | 1 | 0,59% |
| Preživjele bitke | 39 | 23,08% |
| Uništenih tenkova | 106 | 0,63 |
| Odnos razaranja | 0,82 | |
| Otkriveno tenkova | 112 | 0,66 |
| Počinjena šteta | 1.782,24 | |
| Bodovi zauzimanja | 314 | 1,86 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 543,94 | |
| WN7 | 769,42 | |
| WN8 | 1180,87 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 514 | |
| Ø Razina | 9,18 | |
| Pobjede | 247 | 48,05% |
| Izgubljene | 263 | 51,17% |
| Neriješeno | 4 | 0,78% |
| Preživjele bitke | 127 | 24,71% |
| Uništenih tenkova | 365 | 0,71 |
| Odnos razaranja | 0,94 | |
| Otkriveno tenkova | 385 | 0,75 |
| Počinjena šteta | 1.683,05 | |
| Bodovi zauzimanja | 1248 | 2,43 |
| Obrambeni bodovi | 17 | 0,03 |
| Iskustvo | 712,07 | |
| WN7 | 940,66 | |
| WN8 | 1356,94 | |
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:
Globalna mapa Absolute X
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Globalna mapa Champion VIII
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Globalna mapa Middle VI
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Statistika voda
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Satistika tima
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Statistika okršaja
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Statistika obrane utvrđenja
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen