ASKER__2018

clanlogo
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 23.05.2023

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke36975761189
Ø Razina7,5510,009,208,74
Pobjede1749747,32%342,86%3150,82%10052,91%
Izgubljene1874650,70%457,14%3049,18%8544,97%
Neriješeno7321,98%00,00%00,00%42,12%
Preživjele bitke983726,60%342,86%1829,51%5026,46%
Uništenih tenkova235350,6420,29330,541130,60
Odnos razaranja0,870,500,770,81
Otkriveno tenkova166330,4500,00140,23620,33
Počinjena šteta890,361.669,141.177,841.148,41
Bodovi zauzimanja485721,3100,00460,752071,10
Obrambeni bodovi58370,1600,0000,0030,02
Iskustvo448,81390,43419,30472,72
WN7748,69478,11688,46788,38
WN8893,78888,20839,96976,30
Ukupno
Bitke36975
Ø Razina7,55
Pobjede1749747,32%
Izgubljene1874650,70%
Neriješeno7321,98%
Preživjele bitke983726,60%
Uništenih tenkova235350,64
Odnos razaranja0,87
Otkriveno tenkova166330,45
Počinjena šteta890,36
Bodovi zauzimanja485721,31
Obrambeni bodovi58370,16
Iskustvo448,81
WN7748,69
WN8893,78
Zadnja 24 sata
Bitke7
Ø Razina10,00
Pobjede342,86%
Izgubljene457,14%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke342,86%
Uništenih tenkova20,29
Odnos razaranja0,50
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta1.669,14
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo390,43
WN7478,11
WN8888,20
Zadnjih 7 dana
Bitke61
Ø Razina9,20
Pobjede3150,82%
Izgubljene3049,18%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1829,51%
Uništenih tenkova330,54
Odnos razaranja0,77
Otkriveno tenkova140,23
Počinjena šteta1.177,84
Bodovi zauzimanja460,75
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo419,30
WN7688,46
WN8839,96
Zadnjih 30 dana
Bitke189
Ø Razina8,74
Pobjede10052,91%
Izgubljene8544,97%
Neriješeno42,12%
Preživjele bitke5026,46%
Uništenih tenkova1130,60
Odnos razaranja0,81
Otkriveno tenkova620,33
Počinjena šteta1.148,41
Bodovi zauzimanja2071,10
Obrambeni bodovi30,02
Iskustvo472,72
WN7788,38
WN8976,30
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke33000
Pobjede721,21%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2575,76%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno13,03%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke412,12%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova110,3300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,380,000,000,00
Otkriveno tenkova290,8800,0000,0000,00
Počinjena šteta1.217,580,000,000,00
Bodovi zauzimanja60,1800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo301,090,000,000,00
Ukupno
Bitke33
Pobjede721,21%
Izgubljene2575,76%
Neriješeno13,03%
Preživjele bitke412,12%
Uništenih tenkova110,33
Odnos razaranja0,38
Otkriveno tenkova290,88
Počinjena šteta1.217,58
Bodovi zauzimanja60,18
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo301,09
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke100000
Pobjede3939,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene6161,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke3535,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova330,3300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,510,000,000,00
Otkriveno tenkova560,5600,0000,0000,00
Počinjena šteta780,580,000,000,00
Bodovi zauzimanja1961,9600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2542,5400,0000,0000,00
Iskustvo393,940,000,000,00
Ukupno
Bitke100
Pobjede3939,00%
Izgubljene6161,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke3535,00%
Uništenih tenkova330,33
Odnos razaranja0,51
Otkriveno tenkova560,56
Počinjena šteta780,58
Bodovi zauzimanja1961,96
Obrambeni bodovi2542,54
Iskustvo393,94
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1096000
Pobjede44140,24%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene58853,65%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno676,11%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke32629,74%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova5540,5100,0000,0000,00
Odnos razaranja0,720,000,000,00
Otkriveno tenkova7510,6900,0000,0000,00
Počinjena šteta889,290,000,000,00
Bodovi zauzimanja14491,3200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi8860,8100,0000,0000,00
Iskustvo396,980,000,000,00
Ukupno
Bitke1096
Pobjede44140,24%
Izgubljene58853,65%
Neriješeno676,11%
Preživjele bitke32629,74%
Uništenih tenkova5540,51
Odnos razaranja0,72
Otkriveno tenkova7510,69
Počinjena šteta889,29
Bodovi zauzimanja14491,32
Obrambeni bodovi8860,81
Iskustvo396,98
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke53000
Pobjede2343,40%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3056,60%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1018,87%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova250,4700,0000,0000,00
Odnos razaranja0,580,000,000,00
Otkriveno tenkova1422,6800,0000,0000,00
Počinjena šteta1.617,570,000,000,00
Bodovi zauzimanja1502,8300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi360,6800,0000,0000,00
Iskustvo598,090,000,000,00
Ukupno
Bitke53
Pobjede2343,40%
Izgubljene3056,60%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1018,87%
Uništenih tenkova250,47
Odnos razaranja0,58
Otkriveno tenkova1422,68
Počinjena šteta1.617,57
Bodovi zauzimanja1502,83
Obrambeni bodovi360,68
Iskustvo598,09
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (225)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Rheinmetall Skorpion G 81175,87528746548,08%1140,87
FV215b (183) 101391,57490323047,49%878,50
Charioteer81073,24515203149,38%1065,92
FV4004 Conway91274,06512191244,35%946,80
Challenger7789,07428115247,66%881,25
M53/M5591290,29502105650,00%1215,11
M446581,3436386649,88%888,15
Strv S1 81331,8156175850,13%1310,09
AMX 13 F3 AM6557,6039071945,90%651,57
Sturer Emil7737,4239770247,29%848,16
M40/M438902,3246360347,60%835,06
Ho-Ri 28965,4146557147,11%875,44
M18 Hellcat6630,7536552049,62%979,26
VK 168.01 (P) 8735,9241847741,51%626,40
T675383,4028745746,61%695,10
Ikv 90 Typ B7694,1537743141,30%749,30
KV-26453,7231043049,07%587,60
T-448797,5549742447,17%944,35
SU-130PM 81284,9358937949,87%1251,45
M127552,6435335549,01%580,18
IS7496,1836333447,60%489,89
T-284152,3916532544,92%250,66
IS-38849,0343632344,27%764,92
E 509960,3249928643,36%642,15
UDES 1691009,6952128438,73%673,62
UDES 14 Alt 58774,7647228042,14%711,21
Caernarvon Action X 8908,9351126951,30%979,17
T-34-856607,5338125748,64%1064,63
M415246,3720625244,05%189,65
KV-856302,6129124242,56%258,06
KV-15197,7421323946,03%186,88
53TP Markowskiego8970,0051422645,13%921,40
Cromwell6459,0035021045,71%715,20
LHMTV8237,6738819644,39%185,96
FV601 Saladin8410,7844218435,87%182,50
SU-14-28659,0349117847,75%521,50
ELC EVEN 90 8375,4750017549,71%547,96
TNH T Vz. 519840,5859616838,10%445,62
CS-538648,6247615940,25%592,54
GSOR 1006 Scheme 79533,9652015640,38%201,32
Panhard EBR 105101334,2182215453,25%1915,57
VK 100.01 (P)8768,7148415437,66%563,69
Ho-Ri 191465,5960915350,33%1058,68
TNH 105/10008693,2953314946,98%608,99
T92 HMC101390,4155014947,65%1095,32
Conqueror9836,5763614747,62%553,73
M374169,3815514654,11%469,91
T25/27674,2636414549,66%801,37
P.43 bis6426,4431012949,61%643,27
Mäuschen91006,7960912846,09%678,00
Leo7471,1838712539,20%440,56
Crusader6225,3026112349,59%475,38
Waffenträger auf Pz. IV91283,6066411954,62%1052,61
UDES 0381096,5652511649,14%1056,96
T-345211,7926611547,83%358,63
KV-1S6234,7724311546,09%194,28
Lorraine 155 mle. 518923,6153211451,75%961,10
CS-599820,4541710944,04%555,80
leKpz M 41 90 mm 8459,4941710349,51%663,02
Panhard EBR 909656,087559846,94%868,15
GSR 3301 Setter7178,933959744,33%163,48
T-109751,304259644,79%477,33
GSOR 3301 AVR FS9245,913739538,95%62,42
T-804127,151809446,81%289,42
25TP KSUST II5202,052279346,24%265,42
45TP Habicha7721,684119245,65%774,51
T-1506627,864329252,17%984,38
P.44 Pantera8803,204958949,44%901,93
Nashorn6497,312638842,05%602,23
Object 277101323,635268851,14%917,81
P26/404231,852048640,70%398,53
AMX 404101,721598645,35%169,86
P.435241,742308446,43%447,20
AMX ELC bis5206,222288251,22%538,87
Vz. 44-17649,314717844,87%632,52
FSV Scheme A7399,744797748,05%403,58
TVP VTU Koncept8411,194407440,54%258,91
O-I6684,033887450,00%1105,77
P.43 ter7593,864687358,90%840,89
Caernarvon8646,654217240,28%507,94
Pz.Sfl. IVc5297,422127248,61%499,99
Churchill VII6459,203537150,70%682,06
Hummel6648,654196947,83%838,10
SMV CC-567796,345756852,94%962,52
O-I Experimental5305,692626845,59%367,53
Ikv 65 Alt II6509,613846761,19%861,74
Panhard AML Lynx 6x68446,675876750,75%649,45
S-517814,654696651,52%911,25
ARL 446416,333326643,94%493,17
T-46388,651466555,38%247,05
40TP Habicha6484,063126439,06%618,59
Semovente M43 Bassotto6319,053156434,38%209,65
FV4202 8867,345346456,25%1217,13
Strv 746456,983536241,94%591,21
Covenanter5130,561966256,45%312,67
M8A14151,651676250,00%207,80
14TP4137,082006150,82%339,15
M7 Priest393,521176140,98%60,41
AMX 13 105 AM mle. 505389,782316043,33%668,90
AMX 105 AM mle. 474265,862075662,50%936,33
Churchill I5268,252685560,00%498,54
Panther II8707,316065547,27%752,26
Škoda T 256542,194985451,85%1049,20
Type 95 Heavy4213,932155444,44%578,78
Sexton II3120,641335339,62%259,17
T-29 3214,982255341,51%537,54
Marder 38T4230,231685244,23%378,14
Sav m/434148,221674951,02%236,56
Matilda4251,403134858,33%656,92
Valentine3198,171874751,06%607,83
Birch Gun4195,981694729,79%519,92
Vickers Medium Mk. III377,001614540,00%27,10
CS-447656,566374358,14%883,47
Panhard AMD 178B6109,722874353,49%155,72
Ikv 1035285,032254047,50%499,83
Bat.-Châtillon Bourrasque 81304,267563860,53%1643,22
Type 91 Heavy3103,221303743,24%124,04
M3 Stuart347,861103638,89%0,00
Strv m/425301,182873336,36%505,12
M5 Stuart4131,971993345,45%164,09
T92 8510,245183354,55%870,51
Tiger (P)7425,195123246,88%342,26
Archer5196,841893250,00%261,69
212A9883,425773154,84%730,65
M5A1 Stuart4222,902443063,33%759,10
Type 2597 Chi-Ha3146,531613043,33%315,82
10TP3153,141462941,38%384,41
Semovente M415467,503192850,00%908,38
T56 GMC3111,251172850,00%194,81
WZ-1317325,564832744,44%412,86
Lorraine 39L AM3153,481342737,04%246,61
Renault Otsu178,291542445,83%137,15
AMX 12 t6272,083092450,00%510,47
Marder II3181,261652360,87%498,73
T-703207,781822339,13%582,24
Ikv 723214,822172254,55%551,52
Object 261101864,828352259,09%1993,69
Super Conqueror101658,596962245,45%1155,49
Panther7633,526302161,90%912,36
Black Prince7556,624672166,67%719,25
T28 Prototype8393,054352161,90%355,29
Vickers Medium Mk. II272,20922045,00%131,23
M15/423138,551822050,00%247,96
Cruiser Mk. IV4149,631471947,37%276,88
Renault FT157,671241833,33%67,14
Type 89 I-Go/Chi-Ro253,67791844,44%28,14
Sturmpanzer I Bison3156,291561758,82%463,71
Grille5231,882311735,29%198,40
Cruiser Mk. II2164,711621735,29%493,91
Achilles6322,593761758,82%484,18
Renault FT 75 BS286,94991643,75%296,58
T1 HMC231,381141656,25%163,91
T3 HMC280,38771631,25%91,27
VK 30.01 (P)6260,503731656,25%305,19
Loyd Gun Carriage2107,811231650,00%550,73
BT-2274,601431560,00%264,23
B.U.G.I.6499,293931464,29%821,91
Cruiser Mk. I1120,001101435,71%382,81
Chi-To SP7479,574581450,00%340,53
AE Phase I 92065,299601457,14%2200,66
M2 Light292,771211323,08%120,54
Type T-345158,311901346,15%206,63
Lago4270,673081275,00%830,27
7TP278,08991233,33%21,40
Fiat 3000195,731141145,45%264,11
ST vz. 394300,642371136,36%734,65
T-60233,091111163,64%187,97
Renault NC-311102,70921010,00%293,59
MTLS-1G14 3138,502151060,00%500,54
Škoda T 509491,00654977,78%388,49
Leichttraktor173,22118944,44%128,35
Panzerjäger I2189,89187955,56%665,07
Vickers Medium Mk. I1159,38164850,00%782,18
Pz.Kpfw. II28,255280,00%0,00
Pvlvv fm/42266,88130837,50%19,84
Sturmpanzer II4467,13299862,50%1617,95
Strv 103B103187,25866850,00%2694,71
Cruiser Mk. III3118,50125812,50%319,20
G.Pz. Mk. VI (e)270,75119850,00%274,39
60TP Lewandowskiego102236,57811757,14%1515,78
T376323,00344757,14%720,91
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5414,29426742,86%965,11
AEC Armoured Car5300,57293742,86%436,73
T-34 shielded 5308,43251757,14%614,26
Vickers Mk. E Type B2113,83191683,33%503,68
MS-1119,3361616,67%0,00
TKS z n.k.m. 20 mm 250,60114520,00%0,00
T1 Cunningham142,20117540,00%2,41
Hotchkiss EBR776,8017050,00%0,00
M14/41297,50165425,00%107,85
MT-256217,50347450,00%467,13
Rhm.-Borsig Waffenträger8845,50575475,00%788,68
LTG7325,006524100,00%657,74
SU-18211,331863100,00%262,25
Pz.Kpfw. III Ausf. J458,33116366,67%239,18
Somua SAu 40435,67118333,33%0,00
S35 CA5494,333613100,00%1029,08
Strv fm/211130,503112100,00%776,37
4TP147,00140250,00%82,13
A-2050,00208250,00%108,82
VK 30.01 (H)50,003320,00%0,00
WZ-13280,005562100,00%261,00
SU-263253,50223250,00%559,85
KV-481514,00745250,00%1835,73
FCM 36278,50203250,00%189,15
VK 30.02 (M)6206,0016320,00%79,83
LTTB80,00331250,00%120,29
IS-2 shielded 7928,508032100,00%1050,24
Char Futur 4 93026,509602100,00%2645,81
StuG IV 549,009320,00%0,00
Kolohousenka144,001011100,00%261,00
Strv m/382122,003841100,00%584,53
L6/40285,002431100,00%295,11
Strv m/40L3432,003921100,00%1794,84
BT-740,001231100,00%261,00
T1 Heavy5227,008510,00%160,97
T-2620,001810,00%0,00
AMX 383170,003051100,00%563,25
FV30460,002321100,00%261,00
Pz.Kpfw. I20,001331100,00%261,00
Object 430U100,009310,00%0,00
T6 Medium4773,003721100,00%2072,79
Staghound Mk. III6684,006051100,00%1321,73
Object 43091202,009381100,00%1181,73
CS-52 LIS 81204,005611100,00%1439,26

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 23.05.2023
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 23.05.2023
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Obavještajac
Član od: 28.10.2022
Otišao: 02.02.2023
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 04.02.2023
Otišao: 30.04.2023