ACIOR

clanlogo
Pozicija: Vojnik
Član od: 18.03.2014

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke12380057230
Ø Razina6,980,009,098,23
Pobjede598148,31%00,00%2238,60%10143,91%
Izgubljene626750,62%00,00%3561,40%12755,22%
Neriješeno1321,07%00,00%00,00%20,87%
Preživjele bitke321425,96%00,00%1322,81%6026,09%
Uništenih tenkova82040,6600,00360,631330,58
Odnos razaranja0,900,000,820,78
Otkriveno tenkova103330,8300,00350,611470,64
Počinjena šteta742,980,001.148,531.054,20
Bodovi zauzimanja186211,5000,00931,633631,58
Obrambeni bodovi63060,5100,00330,58460,20
Iskustvo512,920,00608,96582,17
WN7838,880,00654,88703,70
WN8908,340,00812,30881,44
Ukupno
Bitke12380
Ø Razina6,98
Pobjede598148,31%
Izgubljene626750,62%
Neriješeno1321,07%
Preživjele bitke321425,96%
Uništenih tenkova82040,66
Odnos razaranja0,90
Otkriveno tenkova103330,83
Počinjena šteta742,98
Bodovi zauzimanja186211,50
Obrambeni bodovi63060,51
Iskustvo512,92
WN7838,88
WN8908,34
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke57
Ø Razina9,09
Pobjede2238,60%
Izgubljene3561,40%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1322,81%
Uništenih tenkova360,63
Odnos razaranja0,82
Otkriveno tenkova350,61
Počinjena šteta1.148,53
Bodovi zauzimanja931,63
Obrambeni bodovi330,58
Iskustvo608,96
WN7654,88
WN8812,30
Zadnjih 30 dana
Bitke230
Ø Razina8,23
Pobjede10143,91%
Izgubljene12755,22%
Neriješeno20,87%
Preživjele bitke6026,09%
Uništenih tenkova1330,58
Odnos razaranja0,78
Otkriveno tenkova1470,64
Počinjena šteta1.054,20
Bodovi zauzimanja3631,58
Obrambeni bodovi460,20
Iskustvo582,17
WN7703,70
WN8881,44
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke195000
Pobjede7437,95%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene11458,46%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno73,59%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke7035,90%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova980,5000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,780,000,000,00
Otkriveno tenkova920,4700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.085,860,000,000,00
Bodovi zauzimanja4542,3300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2001,0300,0000,0000,00
Iskustvo515,210,000,000,00
Ukupno
Bitke195
Pobjede7437,95%
Izgubljene11458,46%
Neriješeno73,59%
Preživjele bitke7035,90%
Uništenih tenkova980,50
Odnos razaranja0,78
Otkriveno tenkova920,47
Počinjena šteta1.085,86
Bodovi zauzimanja4542,33
Obrambeni bodovi2001,03
Iskustvo515,21
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke23000
Pobjede1147,83%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1147,83%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno14,35%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke730,43%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova160,7000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,000,000,000,00
Otkriveno tenkova80,3500,0000,0000,00
Počinjena šteta867,300,000,000,00
Bodovi zauzimanja40,1700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo495,960,000,000,00
Ukupno
Bitke23
Pobjede1147,83%
Izgubljene1147,83%
Neriješeno14,35%
Preživjele bitke730,43%
Uništenih tenkova160,70
Odnos razaranja1,00
Otkriveno tenkova80,35
Počinjena šteta867,30
Bodovi zauzimanja40,17
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo495,96
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke31000
Pobjede1135,48%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1858,06%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno26,45%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke516,13%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova110,3500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,420,000,000,00
Otkriveno tenkova250,8100,0000,0000,00
Počinjena šteta397,060,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi90,2900,0000,0000,00
Iskustvo298,260,000,000,00
Ukupno
Bitke31
Pobjede1135,48%
Izgubljene1858,06%
Neriješeno26,45%
Preživjele bitke516,13%
Uništenih tenkova110,35
Odnos razaranja0,42
Otkriveno tenkova250,81
Počinjena šteta397,06
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi90,29
Iskustvo298,26
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke103000
Pobjede4442,72%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene5856,31%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno10,97%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke4038,83%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova780,7600,0000,0000,00
Odnos razaranja1,240,000,000,00
Otkriveno tenkova580,5600,0000,0000,00
Počinjena šteta630,690,000,000,00
Bodovi zauzimanja1431,3900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi520,5000,0000,0000,00
Iskustvo460,840,000,000,00
Ukupno
Bitke103
Pobjede4442,72%
Izgubljene5856,31%
Neriješeno10,97%
Preživjele bitke4038,83%
Uništenih tenkova780,76
Odnos razaranja1,24
Otkriveno tenkova580,56
Počinjena šteta630,69
Bodovi zauzimanja1431,39
Obrambeni bodovi520,50
Iskustvo460,84
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke64000
Pobjede3250,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3250,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2335,94%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova380,5900,0000,0000,00
Odnos razaranja0,930,000,000,00
Otkriveno tenkova570,8900,0000,0000,00
Počinjena šteta848,720,000,000,00
Bodovi zauzimanja1472,3000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2704,2200,0000,0000,00
Iskustvo591,030,000,000,00
Ukupno
Bitke64
Pobjede3250,00%
Izgubljene3250,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke2335,94%
Uništenih tenkova380,59
Odnos razaranja0,93
Otkriveno tenkova570,89
Počinjena šteta848,72
Bodovi zauzimanja1472,30
Obrambeni bodovi2704,22
Iskustvo591,03
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke60000
Pobjede2135,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3965,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1525,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova320,5300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,710,000,000,00
Otkriveno tenkova420,7000,0000,0000,00
Počinjena šteta626,650,000,000,00
Bodovi zauzimanja681,1300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi60,1000,0000,0000,00
Iskustvo375,350,000,000,00
Ukupno
Bitke60
Pobjede2135,00%
Izgubljene3965,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1525,00%
Uništenih tenkova320,53
Odnos razaranja0,71
Otkriveno tenkova420,70
Počinjena šteta626,65
Bodovi zauzimanja681,13
Obrambeni bodovi60,10
Iskustvo375,35
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (165)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
KV-856684,0454182551,39%1232,79
Löwe 81049,1170878251,02%1226,41
IS-7101321,5463638844,59%909,26
ISU-15281094,3460232149,84%1113,93
Dicker Max 6557,0845828946,37%859,46
G.W. Tiger (P)8860,0551528851,74%1016,14
T-34-856482,4444126851,49%868,25
AMX 50 1008958,9862024452,87%1073,74
Spähpanzer Ru 2519597,7454422939,74%648,59
IS-38873,2158222350,67%941,39
AMX 50 B101312,9052821835,78%796,41
VK 45.02 (P) Ausf. A8930,5766721250,00%1067,28
Object 70491411,4863320952,15%1111,90
ARL 446470,8135919347,15%637,32
AMX M4 mle. 457716,2351018443,48%775,24
T-1091079,0767217248,84%964,95
Waffenträger auf Pz. IV91195,6851117042,35%767,66
AMX 50 12091159,8962716743,11%954,92
Tortoise91049,1558216643,37%662,79
FV38059921,8463416148,45%758,57
T698900,9869416154,66%1180,04
FV2078539,1250715947,17%469,48
Crusader 5.5-in. SP7545,7034914843,24%587,18
AT 1581092,5870614250,70%1183,81
Maus101386,1764913941,01%891,29
Tiger II81241,0274313755,47%1649,85
KV-48600,1748613438,06%408,76
E 7591278,2771613044,62%1131,38
SU-1527680,7449812953,49%923,51
BDR G1 B5311,8533112858,59%563,67
T1 Cunningham1120,3330012655,56%682,83
T71 DA7295,8551112450,00%442,30
T-703195,7831512347,15%669,47
G.W. Panther7881,2351412053,33%1168,23
E 100101280,5057912040,00%849,03
T-448770,0861611950,42%957,67
T-345182,8824311744,44%254,85
Rhm.-Borsig Waffenträger8947,0451911046,36%795,28
Pz.Kpfw. I Ausf. C3137,4937710851,85%578,65
VK 45.02 (P) Ausf. B91132,6662010349,51%991,97
T-437725,8466010054,00%1241,93
IS7700,495079652,08%887,03
FV3046672,494719552,63%1346,60
50TP Tyszkiewicza91142,906759242,39%812,30
Hummel6607,584289145,05%857,97
VK 30.01 (P)6485,624559157,14%786,78
Tiger (P)7773,836398749,43%1008,19
AT 86653,205968557,65%1197,09
VK 28.016205,134288547,06%398,33
KV-15420,714498551,76%836,71
Tiger I7954,906887948,10%1248,53
Sturer Emil7635,085127949,37%718,64
ST-I91256,876837745,45%986,20
O-I6662,935067445,95%1099,26
Grille5413,592587335,62%711,78
Aufklärungspanzer Panther 7502,515647238,89%950,61
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5221,782767243,06%348,43
T207779,674387050,00%1019,98
Wespe3183,221456934,78%470,19
53TP Markowskiego8844,406516752,24%846,56
Type T-345366,574646758,21%1118,80
Ares 758731,114996536,92%578,84
Conqueror Gun Carriage10978,315506248,39%673,14
B14139,222426058,33%288,67
T1 Heavy5330,784246056,67%603,83
AT 771022,586705944,07%1331,51
Type 64 6369,313625844,83%694,57
M3 Lee4152,152225547,27%367,89
SU-1006466,713855149,02%718,78
Bishop5470,633855150,98%1000,06
A-20575,302155046,00%72,64
FV215b (183) 101434,765014942,86%882,90
WZ-1317432,774504833,33%598,99
M5A1 Stuart4147,983204546,67%315,99
59-166291,494464546,67%669,38
SU-855278,982584344,19%444,89
Covenanter5220,863564351,16%673,09
SU-85B4126,771794351,16%154,90
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4143,652834337,21%218,83
AT 25347,774384353,49%776,84
25TP KSUST II5262,742344240,48%372,81
AMX 50 Foch (155) 101071,265584247,62%596,25
T-463106,201814153,66%314,42
Fantôme 9879,664194146,34%660,50
D2373,641353951,28%97,87
M66754,146123751,35%1173,03
M75266,003913650,00%819,27
SU-76M4104,141363551,43%127,69
BT-7448,091203444,12%49,90
T-284186,942413444,12%393,89
Crusader6212,793373447,06%445,16
KV-37954,386853464,71%1318,99
Nashorn6477,764603461,76%777,03
O-I Experimental5740,615863342,42%1468,57
Type 95 Heavy4278,753573243,75%839,18
40TP Habicha6281,523343132,26%241,70
Renault FT158,631563050,00%160,75
StuG III Ausf. G5456,534093053,33%1033,64
SU-18297,231103033,33%317,82
SU-263127,601143043,33%145,16
45TP Habicha7763,396592853,57%925,91
Pz.Kpfw. II274,962042751,85%157,82
Alecto4182,632932755,56%383,74
AMX 12 t6496,425612657,69%1481,53
T-1506788,776412653,85%1496,16
14TP4166,161682532,00%334,85
CS-447704,545832450,00%866,72
M374280,923162462,50%1034,09
AT-12101,131272339,13%169,63
Super Hellcat 7476,914262347,83%500,35
Pz.Kpfw. 38 (t)3127,051862236,36%229,01
Cruiser Mk. IV499,761972157,14%194,47
T26E3 Eagle 7 7909,005201952,63%1088,22
M2 Medium Tank3121,502701861,11%390,49
D1247,001041747,06%59,98
T404113,822401758,82%177,47
B.U.G.I.6702,135681662,50%1335,88
10TP384,131031533,33%51,88
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4358,134471553,33%958,46
UDES 15/16101027,875041533,33%438,43
Black Prince II 7811,074831546,67%890,56
T-26263,141081442,86%70,99
Pz.Kpfw. II Luchs432,791741464,29%226,25
FV217 Badger10943,645611450,00%456,61
GSOR the TANK 9601,715151442,86%319,55
T1E6 271,381561346,15%128,77
TKS z n.k.m. 20 mm 255,081581216,67%12,92
7TP248,50761250,00%74,55
T2 Medium Tank2105,641311136,36%282,35
Hotchkiss H35243,801151050,00%73,08
60TP Lewandowskiego10680,804631030,00%163,57
LTP 3170,303011060,00%840,37
BT-2280,11142944,44%160,92
Leichttraktor148,78120933,33%2,78
M7 Priest3204,89220966,67%608,17
DS PZInż5691,33604955,56%1925,40
Object 268101508,78649944,44%973,72
Cruiser Mk. II2197,38358850,00%855,40
T216159,13425862,50%384,70
Type 97 Te-Ke 280,86191742,86%160,38
Marder II3217,50284650,00%526,61
Pz.Kpfw. 35 (t)292,60247540,00%233,54
Vickers Mk. E Type B263,80176540,00%11,05
MS-11146,00255560,00%835,30
Cruiser Mk. III389,602175100,00%422,76
E 50 Ausf. M101278,20621520,00%734,46
Valentine AT4325,005234100,00%1088,34
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6723,00476450,00%1899,61
Renault Otsu1101,00270366,67%441,71
4TP195,6785333,33%215,24
Cruiser Mk. I1128,003213100,00%745,13
Panzerwagen 39 3203,33365366,67%931,09
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5265,67358366,67%593,98
CS-5381722,5060120,00%2772,71
T-116 345,0014720,00%0,00
M24E2 Super Chaffee 6169,00388250,00%263,89
M16/43 Sahariano 3260,503942100,00%766,49
Light Mk. VIC 2106,503502100,00%604,98
Vickers Medium Mk. I1177,009410,00%704,04
Kolohousenka1308,0023610,00%1603,05
M4-85 5470,004121100,00%982,22
T-50-2 6169,00831100,00%404,23
SMV CC-64 Vipera 80,0023110,00%0,00
Valiant 5323,003631100,00%649,62
StuG IV 5392,0033010,00%731,63

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Vojnik
Član od: 18.03.2014
Pozicija: Vojnik
Član od: 18.03.2014
Otišao: 24.12.2024