777baks7

clanlogo
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 16.09.2025

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke126575007
Ø Razina7,670,000,008,14
Pobjede5931346,86%00,00%00,00%228,57%
Izgubljene6577551,97%00,00%00,00%571,43%
Neriješeno14871,17%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2187917,29%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova686790,5400,0000,0000,00
Odnos razaranja0,660,000,000,00
Otkriveno tenkova1326741,0500,0000,0071,00
Počinjena šteta755,880,000,00381,29
Bodovi zauzimanja479930,3800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi395560,3100,0000,0000,00
Iskustvo428,400,000,00291,43
WN7722,540,000,0074,25
WN8760,630,000,000,00
Ukupno
Bitke126575
Ø Razina7,67
Pobjede5931346,86%
Izgubljene6577551,97%
Neriješeno14871,17%
Preživjele bitke2187917,29%
Uništenih tenkova686790,54
Odnos razaranja0,66
Otkriveno tenkova1326741,05
Počinjena šteta755,88
Bodovi zauzimanja479930,38
Obrambeni bodovi395560,31
Iskustvo428,40
WN7722,54
WN8760,63
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke7
Ø Razina8,14
Pobjede228,57%
Izgubljene571,43%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova71,00
Počinjena šteta381,29
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo291,43
WN774,25
WN80,00
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke9000
Pobjede555,56%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene444,44%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke333,33%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10,1100,0000,0000,00
Odnos razaranja0,170,000,000,00
Otkriveno tenkova91,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.041,330,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo396,000,000,000,00
Ukupno
Bitke9
Pobjede555,56%
Izgubljene444,44%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke333,33%
Uništenih tenkova10,11
Odnos razaranja0,17
Otkriveno tenkova91,00
Počinjena šteta1.041,33
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo396,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke54000
Pobjede2037,04%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3361,11%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno11,85%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2138,89%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova280,5200,0000,0000,00
Odnos razaranja0,850,000,000,00
Otkriveno tenkova330,6100,0000,0000,00
Počinjena šteta885,110,000,000,00
Bodovi zauzimanja1753,2400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi360,6700,0000,0000,00
Iskustvo314,260,000,000,00
Ukupno
Bitke54
Pobjede2037,04%
Izgubljene3361,11%
Neriješeno11,85%
Preživjele bitke2138,89%
Uništenih tenkova280,52
Odnos razaranja0,85
Otkriveno tenkova330,61
Počinjena šteta885,11
Bodovi zauzimanja1753,24
Obrambeni bodovi360,67
Iskustvo314,26
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke8000
Pobjede450,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene450,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke562,50%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova81,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja2,670,000,000,00
Otkriveno tenkova30,3800,0000,0000,00
Počinjena šteta577,250,000,000,00
Bodovi zauzimanja20,2500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi243,0000,0000,0000,00
Iskustvo366,000,000,000,00
Ukupno
Bitke8
Pobjede450,00%
Izgubljene450,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke562,50%
Uništenih tenkova81,00
Odnos razaranja2,67
Otkriveno tenkova30,38
Počinjena šteta577,25
Bodovi zauzimanja20,25
Obrambeni bodovi243,00
Iskustvo366,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke21000
Pobjede628,57%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1571,43%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke523,81%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova140,6700,0000,0000,00
Odnos razaranja0,880,000,000,00
Otkriveno tenkova221,0500,0000,0000,00
Počinjena šteta683,190,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi100,4800,0000,0000,00
Iskustvo328,570,000,000,00
Ukupno
Bitke21
Pobjede628,57%
Izgubljene1571,43%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke523,81%
Uništenih tenkova140,67
Odnos razaranja0,88
Otkriveno tenkova221,05
Počinjena šteta683,19
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi100,48
Iskustvo328,57
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke720000
Pobjede34547,92%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene37351,81%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno20,28%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke27438,06%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova4480,6200,0000,0000,00
Odnos razaranja1,000,000,000,00
Otkriveno tenkova5670,7900,0000,0000,00
Počinjena šteta1.054,270,000,000,00
Bodovi zauzimanja12841,7800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi26423,6700,0000,0000,00
Iskustvo516,260,000,000,00
Ukupno
Bitke720
Pobjede34547,92%
Izgubljene37351,81%
Neriješeno20,28%
Preživjele bitke27438,06%
Uništenih tenkova4480,62
Odnos razaranja1,00
Otkriveno tenkova5670,79
Počinjena šteta1.054,27
Bodovi zauzimanja12841,78
Obrambeni bodovi26423,67
Iskustvo516,26
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1513000
Pobjede59339,19%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene87357,70%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno473,11%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke43929,02%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova8090,5300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,750,000,000,00
Otkriveno tenkova11660,7700,0000,0000,00
Počinjena šteta758,800,000,000,00
Bodovi zauzimanja14560,9600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi12580,8300,0000,0000,00
Iskustvo318,410,000,000,00
Ukupno
Bitke1513
Pobjede59339,19%
Izgubljene87357,70%
Neriješeno473,11%
Preživjele bitke43929,02%
Uništenih tenkova8090,53
Odnos razaranja0,75
Otkriveno tenkova11660,77
Počinjena šteta758,80
Bodovi zauzimanja14560,96
Obrambeni bodovi12580,83
Iskustvo318,41
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke61000
Pobjede1727,87%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene4268,85%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno23,28%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1321,31%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova250,4100,0000,0000,00
Odnos razaranja0,520,000,000,00
Otkriveno tenkova390,6400,0000,0000,00
Počinjena šteta1.116,930,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi410,6700,0000,0000,00
Iskustvo251,740,000,000,00
Ukupno
Bitke61
Pobjede1727,87%
Izgubljene4268,85%
Neriješeno23,28%
Preživjele bitke1321,31%
Uništenih tenkova250,41
Odnos razaranja0,52
Otkriveno tenkova390,64
Počinjena šteta1.116,93
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi410,67
Iskustvo251,74
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (544)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
IS-6 81032,06496425347,97%1105,37
T26E4 SuperPershing 8815,60489276447,83%951,07
T-1506714,11450266350,66%1211,35
WZ-111 8903,51501248248,59%960,59
AMX 13 909535,17408244547,16%610,17
T34 8844,71431221045,66%810,38
IS-381009,44491200550,67%1114,04
M41 Walker Bulldog8434,31398197646,76%600,62
KV-856566,04363175148,60%870,36
E 25 7623,94377158245,95%727,14
Object 261101131,07550126149,64%855,78
Cromwell6476,63387113849,56%850,48
Crusader6310,82261113749,43%838,51
StuG III Ausf. G5398,41282104150,53%876,68
Tiger I7737,08424101849,12%836,62
FV215b (183) 101124,57414100539,90%622,04
Type 6191080,3150095646,23%919,00
AE Phase I 91125,9255394946,79%872,56
Rhm.-Borsig Waffenträger8981,3143593546,52%879,87
11081013,4355291850,98%1170,62
Tiger 131 6531,5642389049,55%714,24
IS-7101270,7055488247,51%862,50
T1 Cunningham155,5411985848,14%131,73
Bat.-Châtillon 25 t101112,2447883442,09%690,19
E 100101320,6252083244,47%901,88
T-549953,4148082748,49%847,78
Super Hellcat 7654,1942181747,74%811,80
T 55A 91044,0752079048,48%873,03
AMX ELC bis5224,5326077949,68%617,55
T-34-856434,7937976049,74%706,72
Chrysler K GF 8812,4350175845,38%759,35
ELC EVEN 90 8388,2344174946,33%531,71
T110E5101303,3050973545,17%856,61
T-54 ltwt.9610,5038973443,46%663,75
AMX M4 mle. 49 Liberté 8843,2253771850,84%874,09
WZ-1328356,2437967947,28%400,77
King Tiger (Captured) 7759,5553966347,66%863,74
T-1091082,0349165947,80%909,03
TVP T 50/51101111,2350264342,61%685,33
M53/M559930,1734363645,28%811,21
IS-2 shielded 7739,0451063251,58%819,63
VK 36.01 (H)6567,1345263151,19%929,95
WZ-111 model 1-49950,6142362343,50%702,42
Excalibur 6608,2343360646,53%788,55
Char Futur 4 91078,1853760446,19%775,27
Object 777 Version II 91185,2960960146,59%924,24
Jagdpanzer E 100101276,7745657246,68%784,54
STB-1101154,2646856442,20%730,08
Pawlack Tank6711,2148055944,90%1003,63
Bat.-Châtillon 155 559945,1740355846,59%823,88
M66581,3634355748,29%804,66
FV217 Badger101290,6651155242,21%723,78
T-448661,9748755150,27%760,47
Škoda T 5091075,6243954546,06%824,06
M1039994,6354254343,46%729,57
Churchill Crocodile 6728,0259853248,68%1041,12
M4A3(76)W Sherman 6537,7046152245,21%707,62
Leopard Prototyp A9806,1138452042,88%504,66
M10 RBFM 5357,5536351546,21%517,82
Strv 103B101148,5947450944,60%608,80
T698879,4149049840,36%943,63
Caernarvon8827,5647649245,53%790,96
IS7444,9130248943,35%356,11
Strv 103-091060,7637648844,06%723,09
AMX 50 10081060,8949548648,35%1118,51
Type 5 Heavy101277,7055148645,88%713,03
T297835,3943148551,75%1030,33
AMX 12 t6319,5337348150,10%709,37
M40/M438778,3133747545,05%760,54
IS-5 (Object 730) 8923,5053347043,19%877,99
T328864,9044346048,48%864,85
CS-6310879,4647745942,70%430,27
Heavy Tank No. VI 6640,5552745549,23%945,07
Type 4 Heavy91029,6444444549,44%837,79
Leopard 110945,8248643438,02%437,89
Progetto M40 mod. 65101319,7451142242,42%847,30
Indien-Panzer8796,3543240951,34%927,12
Maus101154,9264840846,32%681,65
Lorraine 155 mle. 518768,3732440844,36%751,42
Ferdinand81005,8846440549,88%973,47
Pz.Kpfw. VII101416,7861640543,21%844,04
Emil II91041,4543740444,55%773,10
AMX 50 12091074,9952640347,39%867,14
Object 268 Version 4101322,2752539843,97%785,21
STA-18661,3943939442,13%672,16
Grille 15101157,2350039141,43%584,38
Object 705A101381,9858539146,29%905,33
Leo7572,5334138643,78%718,55
KV-48873,4444238348,30%935,95
AMX 50 Foch B101145,2250738244,50%598,26
FV38059895,7741938144,62%731,33
Jagdtiger91292,6643538046,58%977,40
T-345178,2723237648,40%290,73
Tiger II8900,0146137547,73%935,27
WZ-113G FT101295,9050536942,01%667,25
UDES 038803,8935236440,11%641,91
Tortoise91186,9060436351,24%927,30
Bat.-Châtillon 155 58101079,8547336246,41%790,11
T26E3 Eagle 7 7744,2355336050,56%923,80
Prototipo Standard B91007,7742635948,19%756,21
ISU-1528764,6438135446,33%606,34
SU-1006450,3126235346,46%634,44
Panhard EBR 10510477,0546235042,86%309,87
AMX 65 t8602,3436834544,35%488,67
Type 71101053,6055334444,48%547,74
AMX AC mle. 488765,8336434447,09%666,18
50TP Tyszkiewicza91114,2346833946,61%887,77
Bat.-Châtillon 25 t AP91040,9048933549,25%910,48
T54E191147,5945633545,67%952,99
Waffenträger auf Pz. IV91214,0442632744,95%919,31
Char de transition 6653,6349232548,92%914,29
E 7591130,1751832250,93%988,86
SU-1527526,5129232145,79%546,27
M127669,3130031844,97%762,13
Sturer Emil7670,7735231647,78%841,79
AMX 50 B101131,7657730940,45%601,35
StuG IV 5238,6119730840,58%350,68
LTTB8447,8738230749,51%630,73
WZ-111-1G FT8765,1436629944,15%638,65
VK 100.01 (P)8895,2246329952,17%972,78
T28 Concept 7722,1640829950,50%932,53
AT 158998,9443829747,81%955,30
AMX M4 mle. 457708,6240129541,02%756,24
T57 Heavy101218,3253429549,15%758,57
TVP VTU Koncept8639,9241329347,78%683,34
Type T-345306,0224829046,55%718,87
Crusader 5.5-in. SP7604,3230028845,83%730,03
BZ-75101237,2460228243,97%695,65
Ho-Ri 3101351,0260528048,93%813,19
P.44 Pantera8808,7940927944,09%846,89
M2 Medium Tank3123,7416827950,54%315,02
Panhard AML Lynx 6x68222,2029527839,57%111,17
Ikv 90 Typ B7581,2932127646,38%669,02
WZ-1317264,5445627347,62%330,07
53TP Markowskiego8815,7340127238,97%714,34
IS-27697,0846427148,34%789,78
FV3046313,7423727146,49%354,75
FV2078687,9138226945,72%673,63
SU-14-17628,2935726347,91%778,56
UDES 14 Alt 58576,7836926245,42%481,90
AMX 13 757343,8734026142,53%468,64
T-62A101058,1242226041,15%662,95
SU-855222,8316525839,53%244,31
Vz. 71 Tesák10549,7349425742,02%351,20
M24 Chaffee5238,2435825650,78%647,38
AMX 13 10510656,5144825343,87%510,05
T-50-2 6268,6533825050,40%556,63
Lorraine 40 t 8835,8348224935,74%676,53
60TP Lewandowskiego101352,5455724644,31%791,32
Jagdpanther7666,1341624649,59%783,41
O-Ho81059,5349224653,66%1269,07
ARL V396387,9931324044,17%508,60
Object 430U101112,9857724050,00%731,07
SU-14-281000,8944023751,48%1127,06
Cobra 91067,7558223747,26%797,58
STG Guard 8732,6246023440,17%594,07
Type 4 Chi-To6434,4245423343,35%643,03
Emil I8869,2843123348,07%829,24
AMX AC mle. 467594,3340023349,36%733,27
Object 277101257,6757123242,24%754,58
KV-15348,1229923053,91%638,14
Konštrukta T-34/1007650,5240722551,11%942,38
AT 86496,1532722448,66%740,55
Black Prince7709,5447522347,53%857,06
T1 Heavy5381,3630222347,98%633,50
Pz.Kpfw. III Ausf. E3150,8118922259,91%442,49
Type 586456,1150722253,15%822,21
T-34-2G FT7656,2433622244,59%710,89
Type 5 Chi-Ri7711,9243722049,55%1096,63
T-100 LT10500,5737121935,16%286,11
VK 30.02 (D)7641,0242721548,84%871,43
T9591394,2049921343,19%1062,04
T26E5 Patriot 8665,4149221342,25%548,77
Pz.Kpfw. II296,4117521252,83%272,99
Charioteer8712,5437221249,53%625,88
Tiger (P)7705,1741021152,61%834,52
BT-7 artillery 396,9617021145,50%161,73
T28 Prototype8789,9438421047,14%675,97
Centurion Mk. 7/19918,2445020847,60%745,09
E 50 Ausf. M101162,7556820845,19%711,34
GSOR 1008 8937,7461220749,28%813,07
O-Ni7837,6342120649,03%984,33
M48A5 Patton101066,7959920647,57%661,25
T71 DA7384,7250320652,91%636,05
Charioteer Nomad 8836,3649820642,23%614,27
M446417,0126420349,75%575,78
LHMTV8239,7036220345,81%195,53
T3091094,4146520243,07%741,72
M24E2 Super Chaffee 6320,4338620252,48%742,95
P.43 bis6500,0532820052,00%853,70
SU-1018776,6039119847,98%714,56
AMX M4 mle. 5410975,4352519835,86%412,90
Type 63 8739,4357719645,92%591,82
IS-2-II8723,2945719541,54%626,84
G.W. Tiger91133,4342319445,88%934,61
FV230 Canopener101073,0364019443,81%536,33
59-166138,2031119255,21%256,67
M5 Stuart4104,1521019151,83%137,18
Lorraine 155 mle. 507482,5626819140,31%389,13
GSR 3301 Setter7176,6429019143,98%149,62
AT 77766,4842919047,37%850,59
T25 AT7621,7034318850,53%718,35
Ikv 65 Alt II6470,7228218739,57%657,30
T216276,4430418750,80%611,38
FV201 (A45) 7591,1037418742,25%628,33
T-437509,6942818647,85%654,88
G.W. Tiger (P)8882,5342218348,63%946,01
K-91-PT 9903,9948218338,80%576,36
Conqueror9867,8843018245,60%601,93
KV-137299,3829818144,75%254,14
Churchill I5344,5336118048,33%598,55
Jagdpanzer IV6387,1128617837,64%426,93
SU-100M17605,0436117854,49%745,96
M18 Hellcat6283,3231017741,24%229,08
P.43 ter7611,5737917448,85%834,14
KV-26473,2931817045,88%631,16
WZ-111 model 5A101271,7461316749,70%841,49
Comet7518,2239716648,80%681,29
A-447527,1636216650,60%684,25
Hotchkiss EBR7284,7529716546,67%396,66
Rheinmetall Panzerwagen10489,8255616546,67%328,49
Challenger7614,1334016348,47%675,86
Spähpanzer SP I C7405,6635216246,91%596,46
113 Beijing Opera 101112,5757616240,12%624,84
M-V-Y101075,9454516141,61%545,54
FV215b 101009,7358015942,77%555,34
MT-256149,0326615841,77%171,86
Centurion Mk. I8668,4540615749,04%696,27
Pz.Kpfw. III/IV5226,5721315747,13%427,08
T92 HMC101229,2247815745,22%987,36
T25/27522,1531615745,22%533,55
LT-432 8300,5836315731,85%211,62
Churchill VII6377,7637315545,16%455,94
NC 70 Błyskawica10932,9757515547,74%471,39
Object 2639874,1645815543,87%539,94
AMX 13 F3 AM6506,3133615447,40%664,94
M3 Light 3107,7214715347,71%348,25
Progetto CC55 mod. 5481032,4750815044,67%1008,77
Centurion Action X101018,8350414944,97%596,19
Patton the Tank 9763,2152414848,65%598,05
Kranvagn101230,8754514743,54%759,92
G.W. Panther7753,4440314746,94%834,11
113101118,6252814648,63%777,32
T-34-17502,3236414549,66%607,78
212A91413,2851514557,24%1538,53
T110E3101332,6854814546,90%778,63
M3 Lee4169,0517914450,00%447,19
Super Conqueror101130,6957914443,75%648,71
FV1066 Senlac 8283,2442214247,89%304,97
45TP Habicha7754,3238914150,35%937,37
Rinoceronte101421,4356414040,71%884,09
T675262,8832213855,07%477,01
ARL 446526,8846813653,68%866,78
Pz.Sfl. IVc5257,8521313652,21%458,92
M48A2 Räumpanzer 8710,6060213642,65%594,40
T288830,8141113447,76%741,26
BDR G1 B5359,3539513347,37%553,53
T207601,7638413252,27%801,65
M75178,7420913243,94%422,99
Panther II8481,2133513236,36%316,37
VK 30.01 (D)6385,1435113149,62%579,41
Ho-Ri 191199,8349512737,01%756,54
BZ-587579,2742812741,73%501,10
Strv 81 8639,9449812747,24%613,45
M-VI-Y9678,4545812444,35%405,56
A-20550,0016512357,72%181,03
Renault G15308,0926412347,97%687,32
O-I6631,7638912351,22%1005,45
WZ-131G FT6464,4830312253,28%710,19
Achilles6382,8030312249,18%539,64
G.W. E 10010999,6056812146,28%705,56
Nashorn6493,1426512135,54%600,83
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4173,8718312045,83%268,48
Ares 758722,5844412044,17%614,38
Type 689873,8862211948,74%571,36
BT-7460,0812111850,85%111,49
Carro d'assalto P.887732,4639711841,53%825,60
K-9110850,8556911640,52%403,33
Manticore10411,9748711637,07%158,65
Panzer 58 Mutz 8604,0649311546,96%581,13
IS-M8739,9248011454,39%732,98
Concept No. 510661,1945511336,28%178,54
Ares 859795,2446111343,36%495,64
GSOR 1006 Scheme 79540,9150211248,21%280,01
Controcarro 3 Minotauro101262,1863611148,65%765,64
M4A3E2 Sherman Jumbo6381,7231611144,14%544,83
VK 30.01 (P)6372,0732110943,12%430,03
AMX 30 1er prototype9721,4438710837,96%399,63
Lorraine 50 t 9834,6353410843,52%558,30
T499347,9145310749,53%310,54
KV-1S6374,1540010742,06%416,24
VK 16.02 Leopard575,1820810650,94%121,97
Strv 746481,6232310540,95%746,12
Grille5313,1125110552,38%561,54
WZ-132A9245,1336310547,62%142,99
Panhard AMD 178B6280,6928610444,23%581,48
TT-130M 9882,6760610447,12%638,22
M26 Pershing8569,9835310240,20%461,64
T110E4101265,8654110250,00%768,24
Strv m/425234,0424310050,00%465,71
E 509574,0138610038,00%250,55
T-70393,5614910055,00%219,95
Panther7429,063489946,46%481,02
SU-122A5230,882159949,49%367,80
Hummel6636,703389841,84%791,42
Ikv 1035244,782499853,06%487,16
SU-86526,543319850,00%613,69
40TP Habicha6354,372689543,16%431,24
Löwe 8770,675439536,84%582,81
Object 268101097,195449455,32%697,97
Chieftain/T95 8595,314579334,41%480,74
M4A1 Sherman5327,243989259,78%841,87
A-436306,862799244,57%387,23
AMX 404126,381949159,34%392,68
Covenanter585,591959159,34%183,58
Škoda T 256374,343048948,31%585,67
60G FT5254,471948848,86%381,89
VK 30.02 (M)6401,973208748,28%607,16
FV229 Contender9834,704388739,08%411,30
Pz.Kpfw. III Ausf. J490,751818554,12%129,86
CS-538536,143858442,86%503,90
T2 Medium Tank272,241428457,14%260,23
Conqueror Gun Carriage10887,455348442,86%550,76
ST-I91202,405408345,78%959,84
T376309,043028337,35%560,68
ST-II10946,465948241,46%444,54
Sherman III5278,702448148,15%551,80
M36 Jackson6513,723177956,96%857,04
AT 25328,733997949,37%693,30
FV4005 Stage II10725,584747941,77%308,36
T-34 shielded 5379,083347945,57%785,55
Vz. 55101410,136407848,72%900,28
M5A1 Stuart4218,582257848,72%626,27
Sav m/434152,142167844,87%198,67
Type 4 Ju-To7622,445707850,00%614,78
BZ-689964,235757750,65%710,95
Lago4210,742727651,32%549,83
Controcarro 1 Mk. 291015,426657659,21%839,14
Panhard EBR 909448,245247646,05%473,97
GSOR the TANK 9793,885277647,37%571,05
Object 4168464,433947546,67%362,86
IS-410916,396047443,24%456,91
Pz.Kpfw. II Ausf. G3133,821907455,41%438,94
Type 578853,016207341,10%701,53
Bat.-Châtillon 12 t8658,564047347,95%1149,49
Wespe3194,721547160,56%714,56
TNH T Vz. 519863,235556947,83%578,61
T-284194,291996844,12%427,24
VK 28.016177,882716850,00%312,93
Lorraine 39L AM3289,481556740,30%827,19
B14142,172626640,91%152,64
ST vz. 394167,671876443,75%309,65
Ho-Ri 28666,664616445,31%513,52
XM551 Sheridan10311,054956446,88%154,90
FV601 Saladin8491,894216443,75%346,18
WZ-132-110528,484506334,92%270,00
SARL 424212,842056346,03%516,50
CS-447629,183806240,32%693,63
M10 Wolverine5415,352906250,00%883,08
Leichttraktor176,671386142,62%135,62
P.435258,822046040,00%432,35
T404322,782325947,46%744,70
FV4004 Conway9835,394365940,68%491,31
XM69 Hacker111163,715935935,59%460,48
121B 10907,194865932,20%418,36
Object 4309946,475655846,55%662,56
SMV CC-567649,604985754,39%750,15
UDES 15/1610992,915735740,35%511,30
Škoda T 245289,152575556,36%720,35
Progetto C50 mod. 669826,824695552,73%617,38
Cruiser Mk. III3142,601975556,36%602,76
Mitsu 1085473,224095545,45%688,98
Bishop5261,822165547,27%380,84
Marder 38T4236,872345556,36%545,47
25TP KSUST II5167,852125453,70%254,05
T-50589,782025437,04%22,43
Sexton II366,251045345,28%57,41
M2280,871355251,92%214,71
BT-2248,371065253,85%118,99
Marder II3130,331675261,54%345,06
Type 3 Ju-Nu6409,294445242,31%362,35
Vz. 44-17763,145695147,06%864,30
KV-37803,577175164,71%1130,46
Alecto4160,652505137,25%178,23
SDP 60 Gonkiewicza9974,026215044,00%596,75
M8A14223,202225050,00%450,70
FSV Scheme A7367,344095032,00%256,44
SMV CC-678650,274974955,10%602,36
Excelsior 5312,373704938,78%342,24
P26/404185,331714835,42%250,38
Type 3 Chi-Nu5337,114034753,19%859,15
HWK 128428,533934755,32%618,77
Type 1 Chi-He4153,412484656,52%347,84
Pz.Kpfw. I Ausf. C385,491854546,67%208,63
VK 30.01 (H)5422,202984447,73%904,45
Valentine AT4169,641564440,91%250,63
Staghound Mk. III6271,112934434,09%190,02
T-34 with L-11 4110,273204463,64%328,70
Type 95 Ha-Go282,331494341,86%135,76
Gabler’s Destroyer 5297,624524250,00%766,22
AMX ELC 901 6111,692844235,71%0,00
T-463163,081904047,50%608,81
Semovente M43 Bassotto6326,002654035,00%222,20
Type 2597 Chi-Ha3203,622033958,97%743,29
Pz.Kpfw. II Luchs4145,791643946,15%334,71
Object 25791142,264883946,15%955,63
BZ-1668763,585473842,11%585,11
T-29 3161,341843842,11%333,48
Chi-To SP7392,113743754,05%286,95
Archer5332,323353745,95%602,12
AMX 50 Foch (155) 101169,765083748,65%677,08
DS PZInż5460,422523638,89%803,61
B.U.G.I.6366,223633638,89%341,41
Birch Gun4128,111583661,11%407,36
MS-1172,891173540,00%141,55
FV227 Conceiver8873,746203542,86%731,83
Matilda4313,762483447,06%823,61
O-I Experimental5331,293673447,06%437,28
T56 GMC399,261203441,18%78,06
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6250,743593455,88%460,27
Fantôme 9828,443923432,35%492,65
TKS z n.k.m. 20 mm 293,121453339,39%277,19
T-26273,701103348,48%176,53
Valentine3138,851763351,52%385,31
S35 CA5277,392273351,52%468,16
CS-599895,594553265,63%804,40
KPz 3 Projekt 07 HK 9905,695393237,50%564,23
Vickers Medium Mk. III3158,101903154,84%528,76
Pz.Kpfw. 38 (t)3227,352433161,29%866,19
AMX 38377,531413053,33%124,85
Object 140101048,335063023,33%506,94
SU-130PM 8630,873873050,00%432,01
Cruiser Mk. IV496,101602955,17%168,75
Black Prince II 7478,764122941,38%330,96
Type 3 Ho-Ni III5375,252952842,86%599,52
Somua SAu 404138,321512850,00%197,85
Somua S353138,371942755,56%267,04
Durchbruchswagen 24281,042882762,96%820,32
AEC Armoured Car5251,672962748,15%346,09
T1E6 2100,701362740,74%232,11
Type 97 Te-Ke 249,421162646,15%65,45
Renault UE 573123,621472642,31%164,99
T-116 377,541392650,00%149,84
WZ-114 91137,505572653,85%928,78
T803111020,005192630,77%336,15
TNH 105/10008612,805332552,00%586,41
M-III-Y8358,003802544,00%157,45
Windhund 8643,405232556,00%573,13
T6 Medium4362,212462450,00%782,79
Taschenratte111235,586622441,67%476,60
M3 Stuart3140,741782343,48%368,22
121101295,786042347,83%985,20
M374226,831542347,83%606,01
Type 95 Ji-Ro6481,743362343,48%599,24
T1 HMC2133,091242254,55%710,64
SU-54106,861332147,62%112,29
Semovente M415242,192042152,38%373,31
M15/423186,401862050,00%406,22
AMX 13 105 AM mle. 505127,841071931,58%2,78
SU-76G FT4232,791741942,11%299,83
FV4025 Contriver11751,685021947,37%276,24
T3 HMC2121,781501844,44%353,90
SDP 58 Kilana8712,175711844,44%511,56
Vickers Medium Mk. I1156,881851752,94%857,47
M-II-Y7554,534431752,94%547,95
KV-1SA 5328,003961735,29%407,04
Somua SM 8836,183471729,41%512,49
14TP4100,941991662,50%308,97
Ikv 723236,004041668,75%744,02
Type 95 Heavy4132,882461650,00%274,30
Type 97 Chi-Ha3141,871991540,00%267,49
Vz. 60S Dravec 101359,875911546,67%738,05
FV224 Chopper7856,864211442,86%690,58
AMX 67 Imbattable111154,365011450,00%599,21
Hirschkäfer111262,866211450,00%649,19
L-60 248,151711353,85%140,82
LTP 3166,771721346,15%600,17
Renault FT137,83511233,33%1,05
LT vz. 383203,082221241,67%703,68
Renault FT 75 BS2104,00971250,00%437,61
Kunze Panzer 91060,334131233,33%639,12
Vickers Medium Mk. II2133,181621154,55%558,93
Strv m/40L3175,553881154,55%551,54
Pz.Kpfw. I232,271201154,55%153,26
leKpz Borkenkäfer11505,825961145,45%319,86
Valiant 5121,003191154,55%139,97
43 M. Toldi III 365,551551136,36%38,67
Universal Carrier 2-pdr2193,301741040,00%680,53
112 8637,905191030,00%385,73
StuG III Ausf. B4335,11288966,67%855,24
AT-1243,6376850,00%74,55
FCM 362137,13213862,50%593,05
Renault R352135,38164812,50%419,76
M24 Chaffee No. 594 5337,38437850,00%713,43
AMX 13 (FL 11) 5291,13445862,50%823,21
Chi-Ni2129,57146742,86%417,77
Pz.Sfl. IC 4298,57276742,86%709,69
MKA 2106,43118742,86%153,60
Cruiser Mk. I181,50135633,33%171,46
Renault FT AC2122,00225650,00%348,69
T-60281,83121633,33%111,66
AMR 35 299,83159633,33%184,35
T7 Combat Car 2173,17201666,67%869,26
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2102,50384683,33%516,24
Fiat 3000153,2082540,00%0,00
L6/402106,20182540,00%129,33
M14/41297,60146560,00%250,84
Pz.Kpfw. 35 (t)2243,80277540,00%1250,53
10TP3193,40254580,00%852,50
Sturmpanzer II4201,60166560,00%567,48
Light Mk. VIC 298,40185540,00%278,87
D23253,75296450,00%1046,70
4TP170,0097425,00%86,09
SU-1820,0058425,00%0,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5655,50596450,00%1261,71
ARMT 5344,50385425,00%565,63
T-45 2137,00231450,00%515,41
Saryuda 9587,25281425,00%154,29
7TP235,3397333,33%1,96
M2 Light2106,00165366,67%409,81
Vickers Mk. E Type B2123,67153366,67%563,61
Pvlvv fm/42265,6786333,33%0,00
Cruiser Mk. II2127,672283100,00%566,11
Ram II 5595,67496366,67%1603,81
LT vz. 35278,50110250,00%187,58
Renault NC-31169,005020,00%106,73
D1248,009520,00%0,00
T3E2 Medium Tank 3251,00432250,00%829,30
Convert. Medium Tank T3 3248,00418250,00%568,70
T-28E with F-30 4329,0011820,00%530,78
Kolohousenka1151,002181100,00%761,34
Strv fm/211156,003521100,00%957,18
Strv m/38278,001771100,00%333,31
Renault Otsu143,004410,00%0,00
Hotchkiss H35257,003101100,00%264,10
Panzerjäger I20,001510,00%0,00
Type 91 Heavy3126,0010710,00%161,96
Type 89 I-Go/Chi-Ro2115,008010,00%228,09
Tiger-Maus 9587,0015210,00%167,67
Matilda LVT 4169,004861100,00%361,86
MTLS-1G14 3206,002871100,00%850,48
Valentine II 4382,0024610,00%976,84
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8220,006551100,00%261,00
FCM 2C 3127,009310,00%92,51

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 16.09.2025