1pyc

clanlogo
Pozicija: Novak
Član od: 13.09.2024

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke323594956259
Ø Razina6,998,027,987,70
Pobjede1494746,19%2142,86%2544,64%11142,86%
Izgubljene1707352,76%2857,14%3155,36%14555,98%
Neriješeno3391,05%00,00%00,00%31,16%
Preživjele bitke673720,82%714,29%814,29%4416,99%
Uništenih tenkova139340,43120,24160,291120,43
Odnos razaranja0,540,290,330,52
Otkriveno tenkova262530,81350,71380,682180,84
Počinjena šteta551,52617,43654,63778,18
Bodovi zauzimanja298310,9200,0000,00670,26
Obrambeni bodovi73320,2300,0000,00580,22
Iskustvo365,84555,96577,61573,09
WN7573,32373,75431,30581,88
WN8558,01482,22538,52706,25
Ukupno
Bitke32359
Ø Razina6,99
Pobjede1494746,19%
Izgubljene1707352,76%
Neriješeno3391,05%
Preživjele bitke673720,82%
Uništenih tenkova139340,43
Odnos razaranja0,54
Otkriveno tenkova262530,81
Počinjena šteta551,52
Bodovi zauzimanja298310,92
Obrambeni bodovi73320,23
Iskustvo365,84
WN7573,32
WN8558,01
Zadnja 24 sata
Bitke49
Ø Razina8,02
Pobjede2142,86%
Izgubljene2857,14%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke714,29%
Uništenih tenkova120,24
Odnos razaranja0,29
Otkriveno tenkova350,71
Počinjena šteta617,43
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo555,96
WN7373,75
WN8482,22
Zadnjih 7 dana
Bitke56
Ø Razina7,98
Pobjede2544,64%
Izgubljene3155,36%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke814,29%
Uništenih tenkova160,29
Odnos razaranja0,33
Otkriveno tenkova380,68
Počinjena šteta654,63
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo577,61
WN7431,30
WN8538,52
Zadnjih 30 dana
Bitke259
Ø Razina7,70
Pobjede11142,86%
Izgubljene14555,98%
Neriješeno31,16%
Preživjele bitke4416,99%
Uništenih tenkova1120,43
Odnos razaranja0,52
Otkriveno tenkova2180,84
Počinjena šteta778,18
Bodovi zauzimanja670,26
Obrambeni bodovi580,22
Iskustvo573,09
WN7581,88
WN8706,25
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke150,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova10,5000,0000,0000,00
Počinjena šteta921,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo79,500,000,000,00
Ukupno
Bitke2
Pobjede00,00%
Izgubljene2100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke150,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova10,50
Počinjena šteta921,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo79,50
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta202,500,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo49,500,000,000,00
Ukupno
Bitke2
Pobjede00,00%
Izgubljene2100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta202,50
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo49,50
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke27000
Pobjede1140,74%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1659,26%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke829,63%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova90,3300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,470,000,000,00
Otkriveno tenkova130,4800,0000,0000,00
Počinjena šteta696,150,000,000,00
Bodovi zauzimanja562,0700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1043,8500,0000,0000,00
Iskustvo349,810,000,000,00
Ukupno
Bitke27
Pobjede1140,74%
Izgubljene1659,26%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke829,63%
Uništenih tenkova90,33
Odnos razaranja0,47
Otkriveno tenkova130,48
Počinjena šteta696,15
Bodovi zauzimanja562,07
Obrambeni bodovi1043,85
Iskustvo349,81
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke693000
Pobjede24435,21%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene43763,06%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno121,73%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke18426,55%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2160,3100,0000,0000,00
Odnos razaranja0,420,000,000,00
Otkriveno tenkova5670,8200,0000,0000,00
Počinjena šteta546,840,000,000,00
Bodovi zauzimanja13431,9400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2050,3000,0000,0000,00
Iskustvo261,780,000,000,00
Ukupno
Bitke693
Pobjede24435,21%
Izgubljene43763,06%
Neriješeno121,73%
Preživjele bitke18426,55%
Uništenih tenkova2160,31
Odnos razaranja0,42
Otkriveno tenkova5670,82
Počinjena šteta546,84
Bodovi zauzimanja13431,94
Obrambeni bodovi2050,30
Iskustvo261,78
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke15000
Pobjede960,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene640,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke320,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova30,2000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,250,000,000,00
Otkriveno tenkova161,0700,0000,0000,00
Počinjena šteta423,730,000,000,00
Bodovi zauzimanja463,0700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo516,800,000,000,00
Ukupno
Bitke15
Pobjede960,00%
Izgubljene640,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke320,00%
Uništenih tenkova30,20
Odnos razaranja0,25
Otkriveno tenkova161,07
Počinjena šteta423,73
Bodovi zauzimanja463,07
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo516,80
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (214)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
T26E4 SuperPershing 8683,49468185845,69%675,53
Chrysler K GF 8735,31487155648,26%673,61
O-I6582,15378144350,59%903,01
ARL 446495,64321111748,61%713,94
ST-I9908,5943482343,86%623,26
M18 Hellcat6408,7628979649,50%548,70
T309924,1148177744,14%578,12
KV-48654,8338375445,89%555,49
SU-130PM 8797,4851171244,24%603,33
T-448466,3533163642,30%376,70
T-549585,5436860840,30%314,34
UDES 038809,8038360546,12%739,01
T376225,6729460548,60%401,92
SU-86397,4323759541,34%341,51
T-34-856256,4724554945,90%276,71
ISU-1528603,5832154643,41%404,97
Object 70491164,8142553547,66%797,13
T-50-2 6221,2037652545,71%381,92
AMX 50 1008620,0835549744,27%467,19
AMX M4 mle. 49 Liberté 8667,0349446342,12%516,57
SU-14-17657,6735746146,85%802,48
43 M. Toldi III 399,6516546048,91%351,69
SU-14-28975,0249244350,34%964,56
Škoda T 256368,8530743448,16%530,58
Strv 103-09927,8646239443,40%597,67
KV-37630,9735838744,70%615,30
Škoda T 245260,7922937544,00%519,92
T-437315,7331635849,44%310,05
SU-1006405,2526635444,07%493,13
O-Ni7782,6142034747,84%904,35
AMX M4 mle. 457549,3033132645,09%509,78
Cromwell6293,5628732447,22%373,61
IS-5 (Object 730) 8654,3449032250,31%585,69
T-34-85M 6504,2439432142,37%594,37
T28 Prototype8771,0747728446,83%662,79
SU-1527485,6531327146,49%478,84
T-345141,3117326842,91%128,98
Jagdpanther II8761,7351226450,38%652,14
Strv 103B101042,5651926347,53%549,17
Ikv 65 Alt II6413,4726225145,82%539,56
Bat.-Châtillon 12 t8310,2239724443,44%313,89
M41 Walker Bulldog8204,6432424143,57%122,48
IS-4101000,6252223446,58%569,58
AT 25314,4429523051,74%662,81
KV-15295,2326221748,85%440,20
T110E4101065,4350121741,47%490,94
O-Ho8691,5843821545,58%565,95
KV-1SA 5469,6744021151,66%888,28
IS7783,6761020949,76%940,98
212A9832,0748420342,86%530,75
M24 Chaffee5179,8526220149,25%421,76
AMX 13 757346,5628919940,70%466,45
AMX ELC bis5118,0921218847,87%196,03
T-80469,3316618749,20%88,59
BDR G1 B5366,0123817634,66%468,61
Object 268101125,0046517343,93%568,78
AMX 50 1209800,3847516946,75%537,68
Object 14010790,1644216748,50%449,61
T-1506401,2531615548,39%515,62
Super Hellcat 7520,5038015139,07%485,17
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5275,1825513649,26%576,93
AMX 12 t6312,4328813250,76%707,08
AT 77444,0431312941,09%286,57
Jagdpanzer E 10010851,1447312653,17%455,27
IS-38746,0450712142,98%600,30
Patton the Tank 9668,2451411952,10%498,93
M10 Wolverine5339,1123011842,37%539,17
Type 63 8696,7056611647,41%566,64
Object 26110932,4053511546,96%643,92
VK 30.01 (P)6259,2824211235,71%148,62
AT 86369,5231311150,45%467,93
SU-122A5344,7523910844,44%610,85
Ikv 1035189,2220810755,14%331,16
Type 4 Heavy9544,5547010444,23%244,14
SU-855179,132029855,10%282,94
O-I Experimental5381,652739647,92%615,50
FV4005 Stage II10826,134439443,62%387,40
T-28485,421459141,76%23,15
Konštrukta T-34/1007345,993119152,75%392,60
Jagdtiger9903,564448436,90%511,60
Hotchkiss EBR7174,693348337,35%69,57
KV-26352,342798241,46%342,36
Jagdpanther7513,313628151,85%556,05
SU-54156,261788151,85%250,06
T7 Combat Car 255,631077841,03%32,30
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6207,333197642,11%248,24
ST vz. 394161,582097159,15%446,73
AT 158658,614947154,93%560,43
StuG III Ausf. G5227,061966946,38%302,09
B14119,812136952,17%182,99
Ikv 90 Typ B7425,412656950,72%433,77
Strv 746325,133516844,12%377,13
T404223,002226850,00%421,80
M5 Stuart4105,702056646,97%99,07
StuG IV 5250,152126640,91%373,34
Tiger (P)7336,333346446,88%216,71
TVP VTU Koncept8445,803815938,98%305,13
Alecto4205,591995944,07%326,04
Jagdpanzer IV6304,972095836,21%262,76
LT vz. 383117,371765251,92%352,80
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4170,351665143,14%207,90
Covenanter5199,372405150,98%539,71
P.435276,722735048,00%538,78
M3 Stuart396,021284831,25%118,55
T-70353,501294852,08%108,72
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4109,431934744,68%152,12
Type 95 Heavy4195,571904643,48%458,98
Sav m/434148,511854553,33%258,62
Crusader6131,431954447,73%178,60
Pz.Kpfw. 38 (t)3128,651664337,21%234,64
Nashorn6405,953774348,84%502,76
T25/27529,884834257,14%643,13
Type 5 Heavy101163,464834146,34%589,03
KV-1S6723,935774146,34%1156,49
Panhard AMD 178B6189,732884047,50%338,52
M24E2 Super Chaffee 6168,593723956,41%341,45
P26/404201,051883850,00%371,32
VK 30.01 (H)5360,723293638,89%573,31
T-46398,501363644,44%195,41
Churchill VII6500,833193641,67%635,81
LTP 350,141183647,22%68,46
VK 30.02 (M)6552,805293551,43%965,21
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5350,914503458,82%742,33
SU-26359,451003348,48%96,12
Lago4171,252023237,50%307,32
Leo7385,453063141,94%326,51
Black Prince II 7481,504253060,00%523,10
T56 GMC3165,591772955,17%484,50
Cruiser Mk. III393,821422860,71%344,33
Type 91 Heavy3104,631192737,04%84,42
D23101,461402623,08%131,38
Vickers Mk. E Type B241,15922638,46%0,29
M15/423153,121542540,00%221,29
25TP KSUST II5237,482622560,00%460,58
Valentine AT4151,001512441,67%178,15
T26E3 Eagle 7 7492,913392236,36%393,12
Tiger I7194,483382133,33%0,53
AMX 404113,171681850,00%259,55
Pz.Kpfw. 38 (K) 5272,503101822,22%238,89
14TP4138,712111752,94%358,83
Ikv 723131,881511747,06%199,35
Cruiser Mk. IV4182,711871747,06%428,75
Object 2579480,295051735,29%125,72
SMV CC-64 Vipera 8686,126141747,06%585,62
Object 268 Version V 101178,505881656,25%724,06
D1284,801531533,33%135,84
Sturer Emil7504,203911533,33%371,76
T-60217,20831540,00%0,49
AMX 38344,211121428,57%2,19
Durchbruchswagen 24144,861871450,00%233,27
Pz.Kpfw. 35 (t)295,311331346,15%283,39
Panther7322,694221330,77%207,79
AMX 13 909335,173721250,00%315,05
T-29 3262,922031241,67%709,68
MS-1151,00841127,27%5,69
GSOR the TANK 9498,274141154,55%346,95
Strv S1 8664,703171050,00%487,36
T92 8510,504171060,00%961,18
ISU-122S 7551,503171060,00%707,73
Somua SM 8347,203911060,00%270,78
M3 Lee495,78134933,33%64,36
FV4004 Conway9649,44353944,44%334,57
LT vz. 352134,75167850,00%474,96
Universal Carrier 2-pdr287,13109825,00%107,04
Strv m/38293,29178785,71%401,50
10TP3133,43171757,14%431,23
Pvlvv fm/42273,86109742,86%97,25
SU-18269,1469728,57%139,32
AM 39 Gendron-Somua 278,29191728,57%24,52
T-45 2183,43325757,14%819,07
Großtraktor - Krupp 3156,7117570,00%300,90
Strv m/425184,50203650,00%310,17
Renault NC-31122,5091666,67%230,82
Churchill I5348,00223650,00%534,21
Leichttraktor169,1794650,00%153,29
Type 89 I-Go/Chi-Ro259,00110650,00%76,03
Vickers Medium Mk. I150,20108540,00%5,85
Pz.Kpfw. II285,60229580,00%363,10
M2 Light244,50177475,00%261,33
40TP Habicha6115,25235450,00%114,92
T-26221,5071425,00%0,00
Pawlack Tank6233,00304450,00%178,68
MTLS-1G14 3206,75181425,00%663,37
TS-5 8762,50434425,00%461,56
Strv fm/211108,00188333,33%398,79
Renault Otsu130,3347333,33%0,00
Hotchkiss H35245,00117333,33%0,00
L-60 238,67156333,33%3,10
AMX ELC 901 676,6719230,00%0,00
Fantôme 9925,00492366,67%799,44
Kolohousenka1157,00192250,00%738,47
T1 Cunningham172,00205250,00%273,61
Strv m/40L3100,50190250,00%184,07
T2 Medium Tank220,002620,00%0,00
ARMT 5383,00457250,00%757,08
T-116 396,508020,00%115,06
Pz.Kpfw. II Ausf. D 272,00273250,00%160,80
Fiat 3000129,003310,00%0,00
TKS z n.k.m. 20 mm 2231,004201100,00%1622,03
Renault FT10,004510,00%0,00
M14/41299,003371100,00%375,44
4TP185,005710,00%149,63
7TP2234,002961100,00%963,31
P.43 bis6107,0019510,00%0,00
Pz.Kpfw. III Ausf. E30,005610,00%0,00
Gabler’s Destroyer 5393,0035110,00%789,98
M-IV-Y 8773,0024510,00%470,22
Pz.Sfl. IC 4139,003291100,00%384,82
MKA 2305,005011100,00%1331,80
Vickers 6 ton 296,0012610,00%65,35
FCM 2C 3467,005341100,00%1340,84
AMX 13 (FL 11) 5229,0026710,00%411,72
Valiant 5454,005061100,00%919,87
AMX M4 mle. 49 80,007231100,00%261,00

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Novak
Član od: 13.09.2024
Pozicija: Novak
Član od: 13.09.2024
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Pričuva
Član od: 08.03.2021
Otišao: 05.08.2024
Pozicija: Novak
Član od: 23.02.2020
Otišao: 27.03.2020
Pozicija: Novak
Član od: 02.01.2021
Otišao: 02.01.2021
Pozicija: Vojnik
Član od: 28.03.2020
Otišao: 31.03.2020
Pozicija: Novak
Član od: 14.12.2019
Otišao: 21.02.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 22.11.2019
Otišao: 13.12.2019
Pozicija: Novak
Član od: 01.03.2021
Otišao: 06.03.2021
Pozicija: Novak
Član od: 08.04.2020
Otišao: 12.04.2020
Pozicija: Novak
Član od: 03.01.2021
Otišao: 28.02.2021
Pozicija: Novak
Član od: 04.04.2020
Otišao: 04.04.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 17.11.2019
Otišao: 19.11.2019
Pozicija: Vojnik
Član od: 11.01.2019
Otišao: 25.10.2019
Pozicija: Pričuva
Član od: 24.07.2018
Otišao: 06.01.2019
Pozicija: Obavještajac
Član od: 01.07.2018
Otišao: 04.07.2018
Pozicija: Pričuva
Član od: 08.03.2018
Otišao: 05.06.2018
Pozicija: Pričuva
Član od: 23.10.2017
Otišao: 05.03.2018
Pozicija: Novak
Član od: 07.06.2017
Otišao: 20.10.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 21.05.2017
Otišao: 02.06.2017
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 10.11.2016
Otišao: 07.12.2016
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 07.11.2016
Otišao: 08.11.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 22.01.2016
Otišao: 06.11.2016
Pozicija: Novak
Član od: 16.01.2016
Otišao: 20.01.2016
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 15.11.2014
Otišao: 06.06.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 15.10.2014