10soltys

clanlogo
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 08.04.2025

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke69136033315
Ø Razina7,900,009,279,26
Pobjede3462050,08%00,00%1545,45%14546,03%
Izgubljene3374548,81%00,00%1854,55%16552,38%
Neriješeno7711,12%00,00%00,00%51,59%
Preživjele bitke2210731,98%00,00%824,24%9028,57%
Uništenih tenkova605180,8800,00250,762330,74
Odnos razaranja1,290,001,001,04
Otkriveno tenkova620320,9000,00320,973331,06
Počinjena šteta1.252,920,001.904,241.828,27
Bodovi zauzimanja872331,2600,0000,002850,90
Obrambeni bodovi440840,6400,00120,36210,07
Iskustvo620,660,00774,94784,36
WN71123,320,001035,11996,37
WN81456,720,001527,451496,90
Ukupno
Bitke69136
Ø Razina7,90
Pobjede3462050,08%
Izgubljene3374548,81%
Neriješeno7711,12%
Preživjele bitke2210731,98%
Uništenih tenkova605180,88
Odnos razaranja1,29
Otkriveno tenkova620320,90
Počinjena šteta1.252,92
Bodovi zauzimanja872331,26
Obrambeni bodovi440840,64
Iskustvo620,66
WN71123,32
WN81456,72
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke33
Ø Razina9,27
Pobjede1545,45%
Izgubljene1854,55%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke824,24%
Uništenih tenkova250,76
Odnos razaranja1,00
Otkriveno tenkova320,97
Počinjena šteta1.904,24
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi120,36
Iskustvo774,94
WN71035,11
WN81527,45
Zadnjih 30 dana
Bitke315
Ø Razina9,26
Pobjede14546,03%
Izgubljene16552,38%
Neriješeno51,59%
Preživjele bitke9028,57%
Uništenih tenkova2330,74
Odnos razaranja1,04
Otkriveno tenkova3331,06
Počinjena šteta1.828,27
Bodovi zauzimanja2850,90
Obrambeni bodovi210,07
Iskustvo784,36
WN7996,37
WN81496,90
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke6000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene6100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10,1700,0000,0000,00
Odnos razaranja0,170,000,000,00
Otkriveno tenkova30,5000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.834,670,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo102,500,000,000,00
Ukupno
Bitke6
Pobjede00,00%
Izgubljene6100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova10,17
Odnos razaranja0,17
Otkriveno tenkova30,50
Počinjena šteta1.834,67
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo102,50
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova33,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta26,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo14,000,000,000,00
Ukupno
Bitke1
Pobjede00,00%
Izgubljene1100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova33,00
Počinjena šteta26,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo14,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke30000
Pobjede1136,67%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1963,33%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1033,33%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova341,1300,0000,0000,00
Odnos razaranja1,700,000,000,00
Otkriveno tenkova220,7300,0000,0000,00
Počinjena šteta1.643,230,000,000,00
Bodovi zauzimanja591,9700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1806,0000,0000,0000,00
Iskustvo797,300,000,000,00
Ukupno
Bitke30
Pobjede1136,67%
Izgubljene1963,33%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1033,33%
Uništenih tenkova341,13
Odnos razaranja1,70
Otkriveno tenkova220,73
Počinjena šteta1.643,23
Bodovi zauzimanja591,97
Obrambeni bodovi1806,00
Iskustvo797,30
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke295000
Pobjede12040,68%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene17559,32%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke10234,58%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2160,7300,0000,0000,00
Odnos razaranja1,120,000,000,00
Otkriveno tenkova2280,7700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.039,780,000,000,00
Bodovi zauzimanja3561,2100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2520,8500,0000,0000,00
Iskustvo538,950,000,000,00
Ukupno
Bitke295
Pobjede12040,68%
Izgubljene17559,32%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke10234,58%
Uništenih tenkova2160,73
Odnos razaranja1,12
Otkriveno tenkova2280,77
Počinjena šteta1.039,78
Bodovi zauzimanja3561,21
Obrambeni bodovi2520,85
Iskustvo538,95
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke7000
Pobjede457,14%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene342,86%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke228,57%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova50,7100,0000,0000,00
Odnos razaranja1,000,000,000,00
Otkriveno tenkova30,4300,0000,0000,00
Počinjena šteta1.525,430,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo663,570,000,000,00
Ukupno
Bitke7
Pobjede457,14%
Izgubljene342,86%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke228,57%
Uništenih tenkova50,71
Odnos razaranja1,00
Otkriveno tenkova30,43
Počinjena šteta1.525,43
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo663,57
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (493)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
FV3046787,29494149352,65%1565,54
M66898,62542119053,11%1616,53
KV-15566,65438114351,62%1267,62
IS-381461,54791107055,79%1922,67
WZ-120-1G FT 81527,06807105554,03%1868,79
FV380591455,60569104949,09%1645,25
Strv 103B102044,2972499252,22%1607,36
AMX ELC bis5229,8839198351,58%667,62
Rheinmetall Skorpion 81420,2474797750,97%1585,56
Object 268102073,6766780649,13%1610,68
IS-7101850,2572578948,42%1493,88
M53/M5591527,2555272150,76%1725,76
CS-52 LIS 81324,7876969948,50%1547,34
SU-122-44 71098,1668869655,75%1659,85
T-284338,1525365950,23%1100,62
Jagdpanzer E 100101978,6067860849,51%1581,10
DBV-152 102190,0174258451,03%1445,06
E 100101859,5765556949,74%1579,75
KV-856708,1341356850,18%1196,33
Bat.-Châtillon Bourrasque 81345,3777256448,58%1495,74
G.W. Panther71236,1348855147,55%1678,28
T110E4101986,2469154351,01%1552,52
T26E5 81225,0580952948,77%1536,02
Lorraine 155 mle. 5181160,7658651055,10%1496,85
T499940,6368049451,21%1374,54
Grille 15101886,3061549346,86%1351,43
Jagdtiger91679,3756349244,92%1489,31
IS-6 B 81381,4180547949,90%1574,31
VK 36.01 (H)6713,7144546248,48%1350,16
T110E5101910,9477244646,41%1523,43
Super Conqueror101899,2277444448,87%1432,87
ShPTK-TVP 100 81265,6074444251,13%1412,28
T-1091370,8364743551,95%1391,37
Bat.-Châtillon 155 5591433,2959143349,19%1646,25
E 7591428,0364742951,05%1418,32
XM57 81686,2783842552,94%1662,29
AMX Chasseur de chars 81018,5172742049,05%1342,06
Progetto M35 mod. 46 81413,2576941547,23%1689,89
UDES 15/16101782,7272740848,53%1405,29
T376537,1158540750,37%1460,48
AMX M4 mle. 49 81321,4583540652,22%1707,55
Tiger I7931,7552740251,00%1206,47
Object 70491950,9658938751,42%1699,58
Conqueror91502,8977838356,40%1491,76
T110E3102017,9274938051,05%1460,10
KV-26766,3856237851,85%1359,09
Object 268 Version 4102101,1376636851,09%1640,30
Ferdinand81353,6859436552,05%1479,13
VK 30.01 (P)6686,7848436352,89%1235,64
ISU-15281410,2856736349,31%1544,05
Strv 103-092020,4778935852,23%2024,34
Centurion Action X101733,1671435845,25%1400,80
Hummel6783,6130034846,26%1236,04
Indien-Panzer81032,8359834548,41%1328,42
T-62A101524,6468233849,11%1238,53
STA-181036,1764233245,78%1442,53
WZ-12091304,2267433145,02%1337,30
Tiger II81232,5265332551,08%1446,43
AMX 13 909726,1855332351,39%1004,94
VK 45.02 (P) Ausf. B91630,7270132347,06%1645,65
IS7862,7151932152,96%1202,02
60TP Lewandowskiego102060,2582931753,31%1553,20
SU-1006873,3954731554,92%1792,48
T-5491177,2063531545,71%1115,77
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5476,9930631245,83%1260,45
AMX AC mle. 4881284,0451830944,66%1391,33
Caernarvon81205,2463730548,85%1453,45
T3091492,6353730248,68%1304,26
M10391448,5562330147,84%1360,98
M18 Hellcat6645,6342629950,17%1164,94
M40/M4381292,2251229350,51%1755,72
Chrysler K GF 81363,9182729152,23%1690,89
T28 Prototype81287,5250128646,15%1415,83
AMX 50 Foch91603,9759028044,64%1296,01
T92 HMC101445,5350927646,38%1387,36
Jagdpanther7992,0049827047,04%1420,94
Tortoise91736,1167126649,25%1468,95
T57 Heavy101869,2976226550,57%1438,86
Conqueror Gun Carriage101552,4156826344,11%1362,80
Rhm.-Borsig Waffenträger81464,9261126250,38%1744,75
121101762,5268426046,15%1416,54
Comet7700,8661826050,38%1119,32
Waffenträger auf Pz. IV91567,5752325545,49%1292,98
M127914,5341525345,85%1076,63
G.W. Tiger91173,3346925344,66%1112,25
WZ-1328570,0251025146,22%791,28
Centurion Mk. I8987,8868325155,38%1280,77
Maus102071,0481924951,41%1823,31
FV217 Badger101810,2371423949,79%1257,46
Vz. 55101985,6975123846,64%1347,62
FV20781080,9952923747,26%1350,51
Bat.-Châtillon 25 t AP91130,8857823547,66%1018,83
KV-481176,7361823348,93%1443,01
T54E191367,9166023149,78%1280,86
Prototipo 6 81725,2785723148,05%1752,65
T-448825,4549122848,25%1036,91
Dicker Max 6731,8954122755,07%1359,44
AT 1581366,5462422351,57%1717,54
Bisonte C45 81549,8987822350,67%1764,00
T2971336,2461822054,55%2053,18
Object 277101883,2778321748,39%1493,06
IS-4102044,7986721556,74%1790,39
VK 45.02 (P) Ausf. A81094,5660821353,52%1310,98
59-166262,7143221249,53%558,90
WZ-1317282,7044520748,79%384,87
ST-I91639,0377720751,69%1618,46
T6981044,5658220752,17%1421,02
Sturer Emil71013,2048720547,80%1428,31
Ho-Ri 3101991,6667720444,61%1338,32
T71 DA7383,9739620244,06%552,02
Jagdpanzer IV6538,2030219846,46%877,24
STB-1101574,4969819645,92%1137,33
Object 4168975,9063219446,91%1190,70
Leopard 1101639,1768419450,00%1234,26
Type 71102086,6777619043,68%1439,24
Emil I81333,3377918950,79%1550,57
SU-1527960,1648118850,00%1390,89
T25/27824,1247918845,74%1138,07
Lorraine 155 mle. 507941,8248518756,15%1290,78
Object 430U101838,0775818745,99%1564,54
E 50 Ausf. M101725,7876118652,15%1429,02
Škoda T 5091449,3072418447,28%1313,37
Object 703 Version II 81423,4684118346,45%1509,11
Bat.-Châtillon 12 t8652,2159718247,80%1012,41
VK 100.01 (P)81464,7686418056,67%1821,89
M3 Light 3139,3017918050,56%543,77
Object 263102016,8169617946,37%1505,82
M56 Scorpion 71084,4574017860,11%1707,34
Leopard Prototyp A91482,2470717644,32%1339,25
SU-10181205,7764817349,13%1424,47
Object 430 Version II91386,6076817247,67%1379,85
Grille5516,8822517146,78%1101,34
Bat.-Châtillon 155 58101417,3655016945,56%1332,49
SU-122-5491451,2867616947,34%1361,97
T-463150,7217416854,76%551,13
A-436480,8348616855,36%899,92
M4151083,7941616757,49%2165,25
AT 86721,7639216657,83%1365,41
FV230 Canopener102109,8382616347,85%1522,43
UDES 0381384,6272716258,02%1793,20
Emil II91521,5972616044,38%1321,58
Type 4 Heavy91704,8380816055,00%1818,94
AMX AC mle. 467972,3343615650,00%1414,80
T-1506822,4155315461,04%1591,95
Sherman Firefly6589,3948615246,05%979,08
AMX 13 757302,0342415247,37%428,83
Type 6191525,1181115160,26%1609,38
WZ-111 model 1-491544,2373115045,33%1456,48
Type 5 Heavy102337,2686015053,33%1726,08
T3281381,4961414748,98%1690,49
IS-3-II91563,7881014751,70%1464,97
TVP VTU Koncept8973,2366314349,65%1217,96
Bat.-Châtillon 25 t101500,7063514239,44%1114,85
Cromwell6484,5545214152,48%882,26
FV215b (183) 101521,6261914146,10%1047,11
Škoda T 256697,7962613955,40%1515,78
Black Prince7883,7763613747,45%1288,28
Tiger (P)7944,0255413751,09%1273,35
M-VI-Y91559,4281813752,55%1507,39
NC 70 Błyskawica101894,7172713649,26%1346,88
Rinoceronte101988,9076513551,85%1601,91
M48A5 Patton101962,0473213544,44%1546,79
T28 Concept 7979,5163113548,89%1441,28
VK 30.02 (D)7635,8452913451,49%897,72
AT 77997,1947113450,75%1281,39
Centurion Mk. 7/191617,8872913348,12%1614,81
UDES 1691526,1076413154,96%1587,49
Ho-Ri 191398,1468313051,54%1153,54
AMX 12 t6274,8345912947,29%569,52
Crusader 5.5-in. SP7742,1248112953,49%1047,93
Type 5 Chi-Ri7765,5956812846,88%1198,01
53TP Markowskiego81316,3174912647,62%1492,32
ARL V396714,6337512644,44%1440,51
Type 62 7792,4470612445,16%1787,80
Object 25791691,4581512449,19%1666,43
AE Phase I 91822,7584512450,81%1637,77
AMX 50 12091655,0680412356,91%1719,59
T-437820,8157312350,41%1334,38
WZ-111 model 5A101856,0974512245,90%1459,73
Pz.Kpfw. VII101933,1581912054,17%1504,30
Löwe 81185,5279912050,00%1399,51
Konštrukta T-34/1007840,3361311945,38%1234,40
T9592150,8688411954,62%2021,00
PTZ-78112609,7091811955,46%1671,07
M22 Locust 3121,7716911947,06%303,05
O-Ho81145,3479011859,32%1291,47
T1 Heavy5611,9753911748,72%1273,83
M41 Walker Bulldog8706,7568811553,04%1286,28
Ho-Ri 281026,4961811346,90%1047,99
T216294,6434111246,43%616,97
Waffenträger auf E 100101986,5664311243,75%1344,14
Controcarro 1 Mk. 291294,1364411136,94%870,91
50TP Tyszkiewicza91937,6084311050,91%2078,33
AT 25578,9543911050,00%1531,47
TVP T 50/51101853,9075910948,62%1533,03
Prototipo Standard B91558,6074710556,19%1410,44
ARL 446705,0059710558,10%1401,26
SU-100M171071,0964110444,23%1478,31
A-447633,5955210448,08%858,31
P.44 Pantera81077,8569410350,49%1399,69
StuG III Ausf. G5416,3731510259,80%961,11
Strv m/42-57 Alt A.2 6925,4471810255,88%1675,75
AMX 50 10081269,2974810155,45%1578,14
Object 70591713,6184510158,42%1759,43
Char Futur 4 91838,1287210162,38%1720,56
Leo7705,3754710047,00%979,49
WZ-113G FT102357,9671910042,00%1519,57
Object 705A101911,8285410061,00%1602,33
O-Ni71088,467739656,25%1483,83
Progetto M40 mod. 65101917,917689550,53%1611,60
T-262190,881869444,68%977,52
GSOR 1010 FB 81361,607289250,00%1593,58
SDP 58 Kilana81278,217129146,15%1356,98
AMX 50 Foch (155) 102071,826839150,55%1679,98
SU-130PM 81517,878389157,14%1620,95
Churchill VII6850,515199047,78%1686,92
AMX 13 105101309,416899052,22%1454,85
Super Hellcat 7968,666019045,56%1383,26
Kranvagn101549,717198949,44%1050,43
Object 780 102077,817818943,82%1461,52
121B 101897,067528846,59%1478,87
Cobra 91587,957748752,87%1460,47
SU-855428,123108549,41%913,56
T2881647,488348451,19%2140,97
FV215b 101983,518098351,81%1609,45
Panhard EBR 909496,236008245,12%516,74
Pz.Kpfw. 5581685,279158247,56%1622,96
Ikv 90 Typ B71171,597598158,02%1888,39
UDES 14 Alt 581245,356948053,75%1630,54
AMX M4 mle. 54101786,947328045,00%1197,56
IS-M81007,876597843,59%1044,76
Churchill I5520,423517753,25%1102,01
AMX M4 mle. 5191736,728457655,26%1499,48
T-100 LT10983,806937455,41%1088,79
M7 Priest3666,923677147,89%2244,34
AMX M4 mle. 457949,736577145,07%1206,19
Rheinmetall Skorpion G 81371,327177153,52%1442,04
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4113,311887048,57%194,56
Controcarro 3 Minotauro101793,817806955,07%1312,38
Type 4 Chi-To6724,605786850,00%1433,90
SMV CC-678999,226416844,12%884,16
T675350,413686857,35%726,56
M75269,763046747,76%850,98
SU-100Y 6817,706166749,25%1460,35
KV-137741,176776663,64%1314,80
Nashorn6824,124936645,45%1370,22
M-V-Y101547,426486642,42%932,80
Sturmpanzer II4224,291876552,31%628,40
WZ-131G FT6751,954416544,62%1233,54
StuG IV 5419,983346535,38%841,38
1108838,066096448,44%829,82
Renault G15338,383636439,06%657,92
Crusader6281,382676350,79%696,53
S35 CA5516,542976342,86%1039,28
T-345353,113676154,10%946,41
56TP 81439,167526134,43%1505,79
Pz.Sfl. IVc5517,773416045,00%1161,41
AMX 50 Foch B101670,386516046,67%1111,28
T-54 ltwt.9791,326865954,24%1071,65
ST-II101830,058435860,34%1419,50
Ikv 65 Alt II61026,677065752,63%2276,36
AMX 13 F3 AM6702,123915752,63%1169,29
Type 3 Chi-Nu5368,714055653,57%974,07
P.43 bis6572,145305650,00%1047,98
AMX 13 105 AM mle. 505442,313255547,27%935,57
Panther II8880,585925545,45%937,00
E 5091593,537725550,91%1481,15
Panhard EBR 10510697,365425534,55%549,58
Strv 746665,875555450,00%1145,01
Alecto4234,502315446,30%517,91
Panther7964,456985147,06%1540,01
Type T-345321,553645149,02%827,56
Leichttraktor175,281075050,00%191,71
Bishop5567,464205056,00%1315,77
Coccodrillo 102221,967924944,90%1683,26
60G FT5428,763484940,82%710,03
TNH T Vz. 5191673,888614850,00%1574,97
Ikv 1035314,023544847,92%595,48
Sherman III5403,174164850,00%982,76
TOG II* 6669,025274761,70%1245,75
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4236,932694654,35%524,62
SDP 57 Gowika71162,156634643,48%1459,29
M24 Chaffee5241,853114634,78%530,94
SFAC 105 81186,465764634,78%892,83
SDP 60 Gonkiewicza92053,678254546,67%1926,46
Škoda T 56 81388,536994540,00%1145,88
O-I6802,435054443,18%1349,53
Chi-To SP71121,076004445,45%1161,22
CS-5991316,616844445,45%1093,13
AMX 105 AM mle. 474435,843644454,55%1811,55
Versuchspanzer 5791805,398114445,45%1430,24
Object 777 Version II 91795,168764459,09%1638,24
T2 Light Tank 270,731934443,18%85,66
40TP Habicha6608,905394254,76%1128,33
KV-371160,797114254,76%1722,96
LTTB8592,335884252,38%943,54
Stridsyxa 81788,029474254,76%2071,23
CS-5381016,055894136,59%1200,73
T2 Medium Tank2172,682054153,66%945,78
M374391,282784060,00%1509,16
Somua SAu 404248,051854050,00%607,35
Birch Gun4237,432364057,50%899,94
Type 4 Ju-To71056,417123946,15%1233,41
CS-447920,186043834,21%1221,60
Covenanter5247,162853855,26%808,68
M3 Lee4299,142423748,65%1169,61
SDP wz 66 Grom 81605,468243751,35%1653,09
AMX 404155,252633636,11%334,07
Sexton II3125,281473644,44%316,31
B.U.G.I.6770,536133650,00%1292,41
Vz. 64 Blesk8892,175813633,33%1207,39
Škoda T 177803,425603633,33%1619,97
Type 1 Chi-He4224,802783537,14%441,42
S-517679,545943554,29%781,86
FCM 36 Pak 40 3327,493533540,00%743,36
WZ-111G FT91413,975703528,57%949,59
Pawlack Tank6847,345693542,86%1262,77
Kpz. Erich Konzept I 91903,297813548,57%1565,76
T803112272,209623557,14%1648,32
M5A1 Stuart4160,503073444,12%353,63
SDP 44 Burza6773,185023441,18%1207,93
AMX 50 B101484,735603339,39%909,53
M8A14222,972793354,55%472,59
T-34-85M 6935,366693357,58%1779,97
45TP Habicha7928,167143256,25%1323,13
IS-2-II81470,347213243,75%1712,27
T 55A 91523,096923237,50%1231,80
Sturmpanzer I Bison392,351413145,16%103,78
LPT-67 Šelma9656,006813161,29%891,71
LTG7682,325473135,48%1235,73
Type 3 Chi-Nu Kai 5444,654663158,06%1181,92
SU-85B4234,502743043,33%377,72
Type 95 Ji-Ro6804,235393046,67%1437,67
Progetto C50 mod. 6691231,037082951,72%1023,47
Marder II3150,831592955,17%341,27
Object 140101900,459132962,07%1633,02
K-91101698,866802948,28%1259,15
Hotchkiss EBR7486,365402857,14%943,45
M-II-Y71117,647562853,57%1446,17
Char Murat 92036,968862850,00%2096,61
ELC EVEN 90 8455,396092857,14%773,28
T1 Cunningham136,221072759,26%155,38
CS-63101483,856472740,74%988,59
P26/404397,234042646,15%987,29
Valentine AT4278,041892646,15%732,11
Type 5781350,588412665,38%1584,30
M-III-Y81350,589262661,54%1889,09
Mitsu 1085759,325282544,00%1438,95
T-804223,133442462,50%872,35
T26E3 Eagle 7 71277,138382450,00%2201,88
Fantôme 91657,388162454,17%1482,83
M5 Stuart489,482942360,87%192,55
WZ-111-1G FT81394,787252352,17%1436,99
Jagdtiger Prototype 81238,137122343,48%1151,31
KR-1112289,049402343,48%1452,13
M2 Medium Tank3194,911832245,45%587,30
M46 Patton9859,056172240,91%589,07
BZ-75101845,328482250,00%1408,30
AT-FV230 Breaker112236,597522240,91%1213,50
Toro 91711,598602263,64%1627,57
M10 RBFM 5580,364842250,00%1089,25
BZ-79111777,628082147,62%929,20
Panhard AML Lynx 6x68472,525782147,62%641,51
SU-76M4231,952242035,00%435,79
Sentinelle 92002,757742045,00%1778,62
Type 3 Ju-Nu6886,267111952,63%1401,59
Pz.Kpfw. 38 (t)3248,832191866,67%963,65
Lorraine 39L AM3132,172321861,11%398,73
Semovente M43 Bassotto6725,724911844,44%1077,20
BZ-6891356,947721855,56%1060,39
Ares 7581433,228551850,00%1553,12
Kampfpanzer 67102229,728801850,00%1735,24
P.43 ter7675,535281735,29%870,79
T1 HMC2156,941361752,94%903,53
Renault UE 573180,941741764,71%574,19
Excalibur 61012,415861764,71%1793,11
14TP4195,134581668,75%736,32
VK 30.02 (M)6894,886021637,50%1597,26
Leox 91640,386961631,25%1303,27
SDP 40 Zadymka5657,334981560,00%1409,74
T-703270,534001566,67%1093,00
M24E2 Super Chaffee 6570,735211540,00%1527,36
M4A1 Revalorisé 81267,275821533,33%1313,53
P.435409,864631464,29%1068,23
Pz.Kpfw. II294,712131450,00%249,52
Type 97 Chi-Ha3218,212891450,00%667,96
SU-76G FT4647,505451471,43%1681,33
Marder 38T4245,712801450,00%496,31
T-127 3210,292891435,71%573,52
Somua SM 81277,866651435,71%1005,39
Strv m/425460,855861369,23%1342,67
Universal Carrier 2-pdr2133,771131338,46%345,87
XM69 Hacker111915,467941338,46%1015,40
Carro da Combattimento 45 t 102108,777441338,46%1484,27
Object 452K 101690,388341353,85%1254,88
Pz.Kpfw. 35 (t)2141,252001241,67%563,13
Carro d'assalto P.8871177,178481250,00%1762,75
Vz. 60S Dravec 102665,258621241,67%1629,54
BZ-58-2 91295,926681241,67%838,21
TS-54 81217,257561233,33%1220,23
IS-271170,008421154,55%1846,36
Progetto CC55 mod. 548847,006611145,45%731,72
O-I Experimental5759,647781172,73%1938,32
Renault FT AC2152,361211118,18%386,48
Ares 8591346,459131172,73%1272,98
Terrifiant 92033,737911136,36%1233,08
Chi-Ni2129,002001030,00%450,34
Renault FT15,30711060,00%172,24
Lago4174,403391060,00%500,47
Grant4221,702851050,00%592,16
25TP KSUST II568,902461030,00%0,00
T56 GMC3163,201961020,00%363,37
T26E4 SuperPershing 81335,908571050,00%1690,13
SARL 424223,903661060,00%707,64
VK 168.01 Mauerbrecher 81133,306361040,00%1171,04
STA-2 8956,205711030,00%827,81
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8677,604971030,00%496,84
T92 8628,005531050,00%983,41
ISU-122S 7806,505331050,00%1031,85
BT-7 artillery 3154,102561060,00%524,68
AMX Canon d'assaut 105 81444,006641040,00%1614,32
112 81310,509901090,00%1705,39
M3 Stuart3220,11317955,56%816,36
50TP prototyp 81035,22722955,56%1049,51
T-34-2G FT7863,67726966,67%1318,09
Type 6891463,67707922,22%1025,07
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6855,89653955,56%1777,95
10TP3132,50253850,00%344,53
Valentine3145,88235862,50%459,75
Kolohousenka179,43174742,86%157,39
Strv m/40L3348,29551785,71%1370,04
AMX 65 t8789,00628757,14%795,85
Ares 90101519,86917771,43%1204,05
Windhund 81641,29790742,86%1858,73
Sexton I 3255,43233757,14%792,11
43 M. Toldi III 3222,86281742,86%861,83
T14 5739,33693650,00%1443,05
TNH 105/100081271,67992683,33%1565,46
Cruiser Mk. I1198,50186650,00%1028,82
T-602122,33296683,33%593,74
Object 430102131,17761650,00%1987,52
Heavy Tank No. VI 6534,83487633,33%700,34
Valentine II 4287,50539683,33%933,06
AAT60 81389,83657633,33%1270,80
Pz.Kpfw. II Ausf. D 294,50253633,33%192,55
M15/423222,40372580,00%698,20
MS-1152,6098560,00%179,64
AT-12270,00224540,00%1070,93
M4 Improved 5503,80526560,00%1246,50
WZ-120G FT 93141,401063540,00%2689,20
M14/412160,00332450,00%447,22
Type 2597 Chi-Ha3272,00313450,00%1057,98
Cruiser Mk. II2107,00278475,00%477,03
Loyd Gun Carriage2178,00227450,00%1181,71
T-45 2162,504084100,00%816,85
Churchill III 5846,501067475,00%2276,35
LTP 3251,50343475,00%1346,56
GSR 3301 Setter7205,75283425,00%144,12
T-28E with F-30 4326,75386450,00%689,77
7TP2191,67340366,67%736,60
Cruiser Mk. III3102,672883100,00%511,37
Panhard AMD 178B6161,00268333,33%166,56
FV224 Chopper71198,67686333,33%1022,57
L-60 2127,00313333,33%520,42
Primo Victoria 8945,67828366,67%1448,51
Tetrarch 267,33165333,33%69,15
Manticore10872,67579333,33%719,92
Strv fm/21138,002262100,00%264,10
Fiat 30001140,00292250,00%558,29
Renault FT 75 BS2130,504292100,00%823,69
4TP188,50194250,00%245,62
Renault NC-311101,00212250,00%369,03
Stuart I-IV3164,00291250,00%520,15
Vickers Mk. E Type B268,00142250,00%109,09
Vz. 44-171077,50555250,00%1329,57
Type 586241,50324250,00%267,16
T3 HMC2167,50251250,00%658,16
AMR 35 2180,004382100,00%896,76
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 378,00227250,00%63,06
Light Mk. VIC 2301,00306250,00%1846,52
T7 Combat Car 268,501662100,00%328,23
Vickers Medium Mk. I10,001011100,00%261,00
M22124,002791100,00%587,99
Renault Otsu1106,0016810,00%247,31
Type 97 Te-Ke 2109,0015910,00%286,87
Cruiser Mk. IV4304,004391100,00%1112,76
T-50-2 6321,0017610,00%520,33
T-34 shielded 5667,0038710,00%1724,19
MKA 2282,005551100,00%1250,71
Lago M38 3752,0011061100,00%2545,74
MTLS-1G14 343,007410,00%0,00
T1E6 2178,0017610,00%759,81
Valiant 51091,0042610,00%1971,79

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 08.04.2025
Pozicija: Vojnik
Član od: 24.02.2025
Otišao: 06.04.2025
Pozicija: Pričuva
Član od: 17.12.2024
Otišao: 23.02.2025
Pozicija: Novak
Član od: 17.12.2024
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Novak
Član od: 04.12.2023
Otišao: 25.11.2024
Pozicija: Intendant
Član od: 27.03.2015
Otišao: 07.06.2015
Pozicija: Novak
Član od: 09.06.2015
Otišao: 15.06.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 20.09.2016
Otišao: 05.01.2017
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 28.05.2022
Otišao: 02.12.2023