08GameFreak15

clanlogo
Pozicija: Vojnik
Član od: 11.05.2022

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke18319000
Ø Razina6,710,000,000,00
Pobjede854946,67%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene954352,09%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno2271,24%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke532929,09%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova128390,7000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,990,000,000,00
Otkriveno tenkova120380,6600,0000,0000,00
Počinjena šteta749,110,000,000,00
Bodovi zauzimanja85660,4700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi71720,3900,0000,0000,00
Iskustvo536,880,000,000,00
WN7819,640,000,000,00
WN8934,110,000,000,00
Ukupno
Bitke18319
Ø Razina6,71
Pobjede854946,67%
Izgubljene954352,09%
Neriješeno2271,24%
Preživjele bitke532929,09%
Uništenih tenkova128390,70
Odnos razaranja0,99
Otkriveno tenkova120380,66
Počinjena šteta749,11
Bodovi zauzimanja85660,47
Obrambeni bodovi71720,39
Iskustvo536,88
WN7819,64
WN8934,11
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke177000
Pobjede4726,55%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene12470,06%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno63,39%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke3218,08%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova800,4500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,550,000,000,00
Otkriveno tenkova470,2700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.229,650,000,000,00
Bodovi zauzimanja840,4700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1060,6000,0000,0000,00
Iskustvo507,460,000,000,00
Ukupno
Bitke177
Pobjede4726,55%
Izgubljene12470,06%
Neriješeno63,39%
Preživjele bitke3218,08%
Uništenih tenkova800,45
Odnos razaranja0,55
Otkriveno tenkova470,27
Počinjena šteta1.229,65
Bodovi zauzimanja840,47
Obrambeni bodovi1060,60
Iskustvo507,46
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke9000
Pobjede333,33%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene555,56%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno111,11%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke222,22%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova80,8900,0000,0000,00
Odnos razaranja1,140,000,000,00
Otkriveno tenkova91,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta990,670,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo584,110,000,000,00
Ukupno
Bitke9
Pobjede333,33%
Izgubljene555,56%
Neriješeno111,11%
Preživjele bitke222,22%
Uništenih tenkova80,89
Odnos razaranja1,14
Otkriveno tenkova91,00
Počinjena šteta990,67
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo584,11
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke41000
Pobjede2253,66%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1741,46%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno24,88%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1741,46%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova380,9300,0000,0000,00
Odnos razaranja1,580,000,000,00
Otkriveno tenkova230,5600,0000,0000,00
Počinjena šteta304,020,000,000,00
Bodovi zauzimanja370,9000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo256,930,000,000,00
Ukupno
Bitke41
Pobjede2253,66%
Izgubljene1741,46%
Neriješeno24,88%
Preživjele bitke1741,46%
Uništenih tenkova380,93
Odnos razaranja1,58
Otkriveno tenkova230,56
Počinjena šteta304,02
Bodovi zauzimanja370,90
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo256,93
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1679000
Pobjede87452,05%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene80547,95%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke60435,97%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova15730,9400,0000,0000,00
Odnos razaranja1,460,000,000,00
Otkriveno tenkova17051,0200,0000,0000,00
Počinjena šteta1.468,290,000,000,00
Bodovi zauzimanja21721,2900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi44092,6300,0000,0000,00
Iskustvo995,600,000,000,00
Ukupno
Bitke1679
Pobjede87452,05%
Izgubljene80547,95%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke60435,97%
Uništenih tenkova15730,94
Odnos razaranja1,46
Otkriveno tenkova17051,02
Počinjena šteta1.468,29
Bodovi zauzimanja21721,29
Obrambeni bodovi44092,63
Iskustvo995,60
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke926000
Pobjede30232,61%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene58563,17%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno394,21%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke24226,13%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova5350,5800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,780,000,000,00
Otkriveno tenkova7320,7900,0000,0000,00
Počinjena šteta700,630,000,000,00
Bodovi zauzimanja4600,5000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi11231,2100,0000,0000,00
Iskustvo421,710,000,000,00
Ukupno
Bitke926
Pobjede30232,61%
Izgubljene58563,17%
Neriješeno394,21%
Preživjele bitke24226,13%
Uništenih tenkova5350,58
Odnos razaranja0,78
Otkriveno tenkova7320,79
Počinjena šteta700,63
Bodovi zauzimanja4600,50
Obrambeni bodovi11231,21
Iskustvo421,71
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke12000
Pobjede433,33%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene866,67%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke325,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova60,5000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,670,000,000,00
Otkriveno tenkova40,3300,0000,0000,00
Počinjena šteta1.271,830,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo405,170,000,000,00
Ukupno
Bitke12
Pobjede433,33%
Izgubljene866,67%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke325,00%
Uništenih tenkova60,50
Odnos razaranja0,67
Otkriveno tenkova40,33
Počinjena šteta1.271,83
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo405,17
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (350)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
KV-26718,4558355352,44%1257,21
O-I6733,0460130749,84%1186,15
Rheinmetall Skorpion G 81086,9758930443,09%1011,12
O-I Experimental5558,7948528552,28%1058,27
Matilda4346,5434627345,42%890,12
Object 252U Defender 81554,8377125851,94%1932,53
Churchill III 5394,0351421842,66%611,21
KV-856643,6455620250,00%986,43
Cruiser Mk. III3134,7925220148,26%492,32
KV-15295,5532420141,29%347,16
Tiger 131 6771,9470719959,30%1371,19
Strv S1 81042,0254519852,02%973,71
Löwe 8971,2365319746,19%981,97
BT-74143,2923919452,06%374,66
105 leFH18B2 5584,9244418943,39%1053,38
Škoda T 256518,3347518537,30%763,67
BT-22134,2021718452,17%542,13
AMX 12 t6446,1751318447,83%1118,77
T376411,3850518448,37%1076,73
E 25 7737,9557118349,73%957,80
Crusader6190,6725018045,00%351,41
T-34-85 Rudy 6569,8648718045,00%828,29
T34 8898,8355917937,43%792,12
WZ-111G FT91457,8167417954,75%1064,25
WZ-120-1G FT 81273,4669117843,82%1321,65
Cromwell6523,0855217750,85%1017,37
IS-2 7750,5953416746,71%794,74
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4274,0131516652,41%641,51
Primo Victoria 81056,7980316451,22%1540,22
MT-256433,5853816051,25%1367,35
Lorraine 40 t 81040,9563815650,64%1050,55
T-1091246,5363615443,51%1068,09
WZ-111-1G FT81322,9064613942,45%1306,28
M53/M5591155,9760813037,69%975,84
Bat.-Châtillon Bourrasque 81136,9267913038,46%1102,65
ISU-1528976,9355512842,19%769,04
T-44-100 81001,7967512446,77%1062,28
IS7583,6350412340,65%528,31
O-Ni7731,2862112253,28%855,14
Matilda Black Prince 5240,6130212249,18%422,22
Ikv 1035360,0931911942,86%677,19
Cromwell B 6611,3458311951,26%1147,95
Type 4 Heavy91068,0866011843,22%776,07
Škoda T 40 6573,5349611850,00%1002,21
Pz.Sfl. IVc5433,6235011739,32%783,70
M446731,6361211553,04%1282,50
IS-38848,5463411450,88%776,08
Object 70491329,9362511042,73%824,64
Churchill I5485,0652210850,93%1074,35
Strv m/42-57 Alt A.2 6700,8954510840,74%1105,03
FV215b (183) 101380,7455710742,06%834,40
KV-1S6423,1246010650,00%618,67
Emil I81093,9566710541,90%1067,44
Škoda T 27 81228,1750410551,43%1533,95
IS-3A 8911,5463310139,60%690,70
T675593,0252010051,00%1398,35
T26E4 SuperPershing 8751,8260910045,00%756,41
S-517671,184849951,52%674,67
VK 168.01 Mauerbrecher 81196,367669753,61%1413,90
VK 100.01 (P)8994,936919646,88%1001,47
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5350,303529341,94%757,08
AMX ELC bis5290,953939245,65%926,42
Excelsior 5261,783289243,48%277,27
leKpz M 41 90 mm GF 8717,845999152,75%1275,80
VK 30.01 (P)6673,125609050,00%1084,73
ISU-122S 7832,175209040,00%973,92
Strv 746717,005708941,57%1226,95
T-34-856615,425768948,31%1077,88
T-1506652,025708745,98%985,38
T-34-85M 6769,306188750,57%1287,82
SU-130PM 81165,266358647,67%1081,41
LTG7631,586718354,22%1434,52
Somua SM 81278,137298343,37%1173,23
Škoda T 245202,412598232,93%273,08
53TP Markowskiego81277,257898154,32%1458,21
FV4202 8873,346457939,24%876,95
Type 59 81113,467587844,87%1272,44
FV217 Badger101507,956957748,05%910,26
O-Ho8676,055827549,33%597,23
T-54 first prototype 8856,736527545,33%998,96
Lorraine 155 mle. 518802,646107445,95%753,79
Charioteer81117,355997439,19%1027,36
T-345206,332917332,88%281,11
ST vz. 394149,332677251,39%322,09
113101344,317047248,61%963,25
Comet7396,034837241,67%388,07
LT-432 8678,566177245,83%1167,23
M4A3E8 Sherman6492,904997044,29%759,52
A-205104,172017044,29%120,51
T959865,546406947,83%486,98
T-28480,471446844,12%43,48
Turtle Mk. I 81195,357946857,35%1112,20
SDP 58 Kilana8897,825966752,24%806,07
SMV CC-678811,946166646,97%683,94
Object 70591259,036626636,36%807,23
Pz.Kpfw. T 25 5420,584956646,97%1038,28
Type 64 6401,065336654,55%953,84
IS-6 8812,926316552,31%770,66
Bat.-Châtillon 12 t8506,455966543,08%724,53
STG 8995,466606546,15%1118,63
M4A1 Sherman5414,144196446,88%1011,06
ELC EVEN 90 8796,676876347,62%1738,14
Caernarvon8908,376286237,10%751,22
Kanonenjagdpanzer 105 81013,195556230,65%913,30
59-166421,335176043,33%1091,03
SU-1018890,435606040,00%726,56
Tiger (P)7728,455486038,33%682,32
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8995,636506036,67%1023,52
Caernarvon Action X 81089,668165957,63%1344,19
M24 Chaffee5202,603605735,09%391,69
Marder II3139,161715651,79%274,47
VK 75.01 (K) 81018,437715660,71%1133,48
AE Phase I 91348,827915653,57%1259,20
T28 Prototype81037,075875540,00%875,90
T25/27558,094285431,48%469,92
Nashorn6622,154545444,44%895,79
Dicker Max 6367,332495438,89%355,65
SU-1527738,025855358,49%991,50
Matilda IV 5334,133755246,15%646,36
Type 5 Heavy101543,007735150,98%933,07
Object 26391129,275884944,90%757,29
STB-1101322,446254835,42%737,68
IS-7101362,607274845,83%856,45
WZ-113G FT101495,756334847,92%817,15
AC 4 Experimental 6393,333494843,75%451,43
FV4004 Conway91238,265814742,55%838,88
Type 95 Heavy4231,432064643,48%590,23
WZ-111 model 5A101488,206834639,13%929,06
FV3046437,263424643,48%523,25
AMX 50 Foch (155) 101682,575994645,65%1097,79
M4A3E8 Thunderbolt VII 6649,116814652,17%1293,05
M3 Lee4233,472754562,22%848,23
IS-M81044,446654537,78%1018,55
60TP Lewandowskiego102206,458374452,27%1586,26
Covenanter572,341924440,91%14,22
M40/M4381164,985674436,36%1060,81
Marder 38T4171,112084450,00%266,46
LT vz. 383103,862204252,38%291,39
KV-37656,796074257,14%737,93
SU-100M17639,104404126,83%586,32
TNH T Vz. 5191003,806834052,50%730,56
WZ-131G FT6483,754924065,00%809,99
Pz.Kpfw. I Ausf. C3111,982914050,00%376,16
Bisonte C45 81504,488374045,00%1575,50
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4230,903543946,15%549,78
Progetto M35 mod. 46 81131,467593948,72%1218,71
TNH 105/10008882,325843834,21%763,91
TS-5 81322,718163863,16%1381,39
P.43 bis6508,144293745,95%743,52
WZ-1317399,975743743,24%649,67
VK 30.02 (M)6884,946993658,33%1896,60
Type 3 Ho-Ni III5483,972553548,57%875,71
Kranvagn101716,357673447,06%1230,38
SDP 57 Gowika7580,853893450,00%603,32
Tiger I71002,037273345,45%1166,37
Type 586642,005663345,45%1118,02
Pz.Kpfw. II Luchs4152,613273345,45%368,44
CS-52 LIS 81060,367533363,64%1290,34
Strv m/425379,503333234,38%781,09
T309774,565233240,63%379,64
A-447780,255943237,50%1035,91
T110E3101759,317923253,13%1202,33
T698819,816523161,29%943,93
IS-2-II8858,136513145,16%862,99
ISU-152K 81097,876913151,61%1077,68
AMX M4 mle. 49 8935,587133145,16%926,38
Sav m/434280,732813050,00%626,31
M18 Hellcat6748,204973046,67%1179,11
BZ-176 81077,607133040,00%774,46
M4A1 Revalorisé 8981,776413053,33%1162,05
FCM 50 t 8934,807413053,33%1079,03
STA-18631,904532931,03%493,53
Vz. 55101425,625912931,03%672,02
M415443,414122937,93%541,54
T288844,834332917,24%595,14
Object 277101565,457432948,28%1148,98
M54 Renegade 81079,346522941,38%861,15
Leo7605,645622857,14%813,42
Ikv 65 Alt II6593,114262846,43%840,75
Object 268101721,545702839,29%879,33
FV4005 Stage II10882,644802835,71%346,08
Object 140101243,507582853,57%834,04
Object 43091090,296402850,00%832,04
Object 274a 8851,966012835,71%755,39
Achilles6604,854642740,74%890,12
Mäuschen9825,155672744,44%484,31
Emil II9974,466532646,15%623,38
T2 Light Tank 2136,273722661,54%614,27
112 8754,196762642,31%632,70
Type 97 Chi-Ha382,121422544,00%45,07
Centurion Mk. I81071,446812536,00%1139,14
Object 430U101948,166992540,00%1363,64
Object 705A101910,688252560,00%1579,58
E 75 TS 8898,287492560,00%964,55
SMV CC-64 Vipera 81179,406792536,00%1024,18
T26E5 8893,526542540,00%861,09
50TP prototyp 81315,387052437,50%1217,57
Type 4 Chi-To6730,586172458,33%1442,62
VK 36.01 (H)6587,045132437,50%724,42
Semovente M43 Bassotto6581,174652445,83%766,89
M5 Stuart4106,753132454,17%163,15
Panhard EBR 75 (FL 10) 8566,086262441,67%785,62
Vickers Medium Mk. III367,301582352,17%101,07
AMX 404114,132082365,22%388,37
SMV CC-567779,747162365,22%1065,75
Super Conqueror101512,267792347,83%1053,59
Object 268 Version 4101382,436762352,17%814,00
Sturmpanzer II4130,642132250,00%252,31
Centurion Mk. 7/19525,184212231,82%173,54
M48A5 Patton101210,866292240,91%691,08
M-II-Y7722,735872250,00%738,00
Ikv 723183,383182157,14%493,06
T1 Heavy5474,675192166,67%944,86
Maus101366,435002114,29%736,52
Škoda T 56 81218,008222161,90%1115,97
SU-855328,003532055,00%628,66
50TP Tyszkiewicza9922,205382035,00%476,08
Bat.-Châtillon 25 t101179,156032045,00%803,85
AMX 13 F3 AM6547,454592040,00%642,20
Object 25791279,156602040,00%963,75
Lansen C 8782,655122030,00%627,44
Pz.Kpfw. 38 (t)353,632321963,16%197,08
Pz.Kpfw. V/IV 5802,007281947,37%1226,15
BT-7 artillery 3283,684321952,63%1182,37
Lago4274,504501855,56%872,75
Type 91 Heavy3208,222071866,67%712,08
Type 63 8900,725731844,44%719,18
TOG II* 6643,444251822,22%817,18
M3 Stuart3134,532281729,41%281,20
P26/404286,413281741,18%600,94
M2 Medium Tank3156,242311770,59%607,99
AMX 65 t8685,765671735,29%466,46
Object 703 Version II 81091,657291735,29%985,92
ShPTK-TVP 100 81467,886591735,29%1337,45
AMX 13 757428,884901637,50%670,11
M26 Pershing8540,815651650,00%510,84
T-29 3351,504891656,25%1464,70
T-22 medium 10975,565511631,25%518,05
AMX 13 57 7574,387081650,00%1053,14
ARL 446332,933141520,00%262,49
SDP 44 Burza6540,734821553,33%825,51
Lorraine 155 mle. 507662,806131560,00%833,08
Vickers Medium Mk. II234,43861442,86%27,88
M15/423243,933011450,00%609,00
Konštrukta T-34/1007225,643741442,86%94,26
Vz. 44-17486,144191435,71%306,70
Jagdpanzer E 100101661,504531414,29%814,45
Panhard AMD 178B6471,434921442,86%1128,35
T-448590,546371353,85%687,71
T-549651,925741346,15%459,08
AMX M4 mle. 457524,253301241,67%442,57
Object 4168419,924511250,00%330,38
M41 Walker Bulldog8373,675571258,33%605,80
XM66F 8831,506261250,00%715,04
HWK 30 8563,004021118,18%729,87
T78 6810,005981172,73%1393,56
Vickers Medium Mk. I174,601011030,00%136,74
Panther7560,004411030,00%606,67
K-91-PT 9985,606701050,00%731,28
MTLS-1G14 3238,304331060,00%983,29
Panzerjäger I2161,11195955,56%553,51
T297836,00718977,78%1029,88
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.475,67272944,44%41,12
BZT-70 101156,11647933,33%451,51
Challenger7698,67473922,22%688,76
King Tiger (Captured) 7576,33459933,33%434,25
TL-1 LPC 81560,00991966,67%2508,23
122 TM 81180,67591933,33%1067,79
Type 89 I-Go/Chi-Ro2129,63197850,00%374,88
T110E4101430,25534825,00%677,73
Strv K 9768,38557825,00%413,71
Light Mk. VIC 2147,63337862,50%832,65
Char Futur 4 91829,00745837,50%1296,48
10TP371,00193742,86%40,05
Churchill VII6271,29269728,57%170,25
Cruiser Mk. IV495,86262771,43%293,35
BZ-587492,00556742,86%369,90
Churchill Gun Carrier6317,43247728,57%281,52
GSOR the TANK 91184,29790742,86%961,65
Bretagne Panther 6631,57598742,86%922,36
GSOR 1010 FB 8660,8627770,00%492,40
Rambo 9647,86494742,86%316,48
Strv m/40L3128,67295666,67%433,98
SU-1006501,67466650,00%723,67
Pz.Kpfw. III Ausf. E330,00193666,67%251,06
Jagdpanther II8641,0025660,00%323,91
Pz.Kpfw. IV Ausf. A368,17135616,67%0,00
M-IV-Y 81634,33818650,00%2051,43
T77 81029,50758666,67%965,42
Heavy Tank No. VI 6918,83628650,00%1339,96
Tetrarch 2119,83131650,00%466,63
LT vz. 352135,60207580,00%671,44
M14/412160,20278540,00%354,75
Pz.Kpfw. II276,40267560,00%231,62
Lorraine 39L AM3140,80194520,00%195,19
T-437697,80501540,00%920,84
KV-137149,40295520,00%0,00
XM57 8988,80514540,00%550,90
FV1066 Senlac 8619,60569540,00%1020,69
Chi-Ni2797,509624100,00%8275,13
Renault Otsu1167,50285450,00%671,83
T-26298,25223425,00%253,08
AMX 383253,75170425,00%710,42
SDP 60 Gonkiewicza91308,75499425,00%802,52
T57 Heavy10660,75513450,00%315,25
Pawlack Tank6868,25460450,00%1322,04
Jagdpanzer E 90 91852,5041240,00%1082,53
Kunze Panzer 91246,75658450,00%1179,60
T-45 2162,00234450,00%583,96
Caliban 8422,50720475,00%429,94
L-60 252,00213450,00%112,64
AC 1 Sentinel 4207,50539450,00%599,78
M41D 8369,50579450,00%519,59
Kolohousenka195,33141333,33%247,02
Fiat 3000187,00231333,33%182,99
M2 Light298,67312333,33%151,63
T-46360,00131333,33%0,00
Controcarro 1 Mk. 291005,00628333,33%579,75
Kpz. Erich Konzept I 9904,00613366,67%693,50
M48A2 Räumpanzer 8479,0025430,00%223,40
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4186,00278333,33%181,52
M4A1 FL 10 6801,67636366,67%1189,23
T-28E with F-30 4487,33568366,67%1294,69
DZT-159 9499,338633100,00%377,10
Pz.Kpfw. 35 (t)287,50282250,00%303,90
4TP1160,5022520,00%652,26
Pvlvv fm/42283,0011120,00%64,14
Leichttraktor1148,50201250,00%607,30
Conqueror9294,0028820,00%0,00
T2 Medium Tank2109,50200250,00%404,65
Type 95 Ji-Ro6433,5024120,00%413,49
T-34-2G FT71322,00694250,00%1615,79
G.Pz. Mk. VI (e)20,001022100,00%261,00
MKA 2273,0031920,00%1029,46
Type 5 Ka-Ri 81008,508902100,00%828,15
Bofors Tornvagn 8892,00654250,00%844,74
T92 8694,0010132100,00%1292,95
Großtraktor - Krupp 3259,50409250,00%865,91
T26E3 Eagle 7 71237,50864250,00%1608,36
Strv fm/211194,005061100,00%1240,74
Renault FT130,005310,00%0,00
7TP2268,005461100,00%1346,74
14TP488,002751100,00%287,95
MS-11299,006931100,00%2109,62
Pz.Kpfw. IV Ausf. H Ankou 5729,009651100,00%1377,03
T-34 shielded 5426,005401100,00%950,56
AT 15A 7469,0034710,00%371,58
StuG IV 5115,0014110,00%0,00
M10 RBFM 5691,0060010,00%1481,30
FV226 Contradictious 8726,0023310,00%359,43

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Vojnik
Član od: 11.05.2022
Pozicija: Novak
Član od: 11.05.2022
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Novak
Član od: 10.05.2022
Otišao: 13.10.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 28.08.2021
Otišao: 29.03.2024
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 10.04.2016
Otišao: 30.04.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 21.01.2019
Otišao: 20.11.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 09.01.2021
Otišao: 26.08.2021