007levi

clanlogo
Pozicija: Intendant
Član od: 16.09.2017

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke110751985127
Ø Razina6,428,007,628,01
Pobjede511846,21%947,37%4249,41%6651,97%
Izgubljene585552,87%1052,63%4249,41%5946,46%
Neriješeno1020,92%00,00%11,18%21,57%
Preživjele bitke226020,41%315,79%3035,29%4333,86%
Uništenih tenkova52100,47150,79720,85990,78
Odnos razaranja0,590,941,311,18
Otkriveno tenkova112971,02191,00770,911200,94
Počinjena šteta513,841.096,471.159,591.225,51
Bodovi zauzimanja110100,99261,371421,672792,20
Obrambeni bodovi34590,3100,0000,0000,00
Iskustvo341,55768,05648,66608,12
WN7639,91917,361027,661028,61
WN8662,381128,761298,151282,46
Ukupno
Bitke11075
Ø Razina6,42
Pobjede511846,21%
Izgubljene585552,87%
Neriješeno1020,92%
Preživjele bitke226020,41%
Uništenih tenkova52100,47
Odnos razaranja0,59
Otkriveno tenkova112971,02
Počinjena šteta513,84
Bodovi zauzimanja110100,99
Obrambeni bodovi34590,31
Iskustvo341,55
WN7639,91
WN8662,38
Zadnja 24 sata
Bitke19
Ø Razina8,00
Pobjede947,37%
Izgubljene1052,63%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke315,79%
Uništenih tenkova150,79
Odnos razaranja0,94
Otkriveno tenkova191,00
Počinjena šteta1.096,47
Bodovi zauzimanja261,37
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo768,05
WN7917,36
WN81128,76
Zadnjih 7 dana
Bitke85
Ø Razina7,62
Pobjede4249,41%
Izgubljene4249,41%
Neriješeno11,18%
Preživjele bitke3035,29%
Uništenih tenkova720,85
Odnos razaranja1,31
Otkriveno tenkova770,91
Počinjena šteta1.159,59
Bodovi zauzimanja1421,67
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo648,66
WN71027,66
WN81298,15
Zadnjih 30 dana
Bitke127
Ø Razina8,01
Pobjede6651,97%
Izgubljene5946,46%
Neriješeno21,57%
Preživjele bitke4333,86%
Uništenih tenkova990,78
Odnos razaranja1,18
Otkriveno tenkova1200,94
Počinjena šteta1.225,51
Bodovi zauzimanja2792,20
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo608,12
WN71028,61
WN81282,46
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke18000
Pobjede422,22%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1477,78%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke211,11%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova70,3900,0000,0000,00
Odnos razaranja0,440,000,000,00
Otkriveno tenkova191,0600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.223,220,000,000,00
Bodovi zauzimanja502,7800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo313,000,000,000,00
Ukupno
Bitke18
Pobjede422,22%
Izgubljene1477,78%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke211,11%
Uništenih tenkova70,39
Odnos razaranja0,44
Otkriveno tenkova191,06
Počinjena šteta1.223,22
Bodovi zauzimanja502,78
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo313,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova33,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta566,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo69,000,000,000,00
Ukupno
Bitke1
Pobjede00,00%
Izgubljene1100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova33,00
Počinjena šteta566,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo69,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke314000
Pobjede14646,50%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene16853,50%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke10232,48%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1500,4800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,710,000,000,00
Otkriveno tenkova3161,0100,0000,0000,00
Počinjena šteta874,760,000,000,00
Bodovi zauzimanja4821,5400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi13824,4000,0000,0000,00
Iskustvo482,820,000,000,00
Ukupno
Bitke314
Pobjede14646,50%
Izgubljene16853,50%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke10232,48%
Uništenih tenkova1500,48
Odnos razaranja0,71
Otkriveno tenkova3161,01
Počinjena šteta874,76
Bodovi zauzimanja4821,54
Obrambeni bodovi13824,40
Iskustvo482,82
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke348000
Pobjede11031,61%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene23366,95%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno51,44%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke7822,41%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1740,5000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,640,000,000,00
Otkriveno tenkova4071,1700,0000,0000,00
Počinjena šteta498,150,000,000,00
Bodovi zauzimanja5571,6000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi3841,1000,0000,0000,00
Iskustvo230,180,000,000,00
Ukupno
Bitke348
Pobjede11031,61%
Izgubljene23366,95%
Neriješeno51,44%
Preživjele bitke7822,41%
Uništenih tenkova1740,50
Odnos razaranja0,64
Otkriveno tenkova4071,17
Počinjena šteta498,15
Bodovi zauzimanja5571,60
Obrambeni bodovi3841,10
Iskustvo230,18
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke8000
Pobjede112,50%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene787,50%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova101,2500,0000,0000,00
Počinjena šteta358,500,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo94,750,000,000,00
Ukupno
Bitke8
Pobjede112,50%
Izgubljene787,50%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova101,25
Počinjena šteta358,50
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo94,75
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (162)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
59-166306,5834862947,54%720,19
Spähpanzer Ru 2519675,1144337148,52%893,89
WZ-1317316,5534830348,18%483,68
WZ-1328595,6841830349,17%927,63
T-448719,7142829645,95%796,81
T-345146,1021127947,31%185,72
T-34-856356,7427527243,01%485,83
SU-1006556,5232727151,29%897,48
Leopard Prototyp A9773,0139526937,17%410,36
Spähpanzer SP I C7418,6835325947,49%639,82
SU-1527549,9029625741,63%569,67
IS7715,4340825154,58%953,57
KV-856399,5227220937,80%413,01
T297804,7243219945,23%817,92
VK 28.016106,7525119748,22%110,35
T-109910,7454319538,46%586,68
AMX 12 t6457,3438519452,06%1177,53
Grille 15101568,1253719143,46%911,74
IS-38832,0838318637,63%690,50
T-437566,1137017946,93%816,90
Type T-345194,0120217638,64%257,14
Object 43091248,7459016949,11%987,63
T675436,6031916155,28%945,87
M1039996,5362615545,16%698,18
BZ-75101565,0859515442,21%920,64
Ares 8591216,5256715146,36%1027,81
StuG III Ausf. G5188,1417814941,61%185,06
Churchill I5276,0324114742,86%352,25
KV-15300,4927114546,90%465,35
KV-1S6383,5931113746,72%559,06
Ares 7581013,6951113745,26%1036,63
BZ-6891234,8164113541,48%852,44
M4A1 Sherman5310,1025513445,52%640,62
M18 Hellcat6459,5430313147,33%621,79
BZ-587591,4946112746,46%536,13
VK 16.02 Leopard565,3221011747,86%92,87
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4113,0614511238,39%17,57
BZ-1668768,1448111237,50%583,34
T328812,6952911050,00%734,28
M4A3E2 Sherman Jumbo6502,8339310853,70%906,36
AMX ELC bis5208,8827810253,92%597,51
M5A1 Stuart451,471689551,58%108,84
SU-100M17707,283959443,62%752,35
SU-855259,532358851,14%473,04
KV-26181,852018741,38%40,42
T-28484,701558351,81%114,17
Grille5498,812878146,91%951,33
AMX 404161,722047644,74%431,22
M3 Lee4208,401937545,33%609,08
Bishop5523,963247557,33%1334,69
Hummel6579,073277353,42%761,90
Matilda4117,321557341,10%55,12
SU-1018683,404557241,67%509,44
Pz.Kpfw. II Luchs485,732177145,07%91,03
FV3046580,043227050,00%916,53
T25/27545,713566346,03%551,92
ISU-1528494,272996250,00%337,34
T110E5101343,585816240,32%769,64
A-20562,311786159,02%193,03
Type 586533,283595444,44%844,37
Marder II3155,531694946,94%302,80
Birch Gun4143,961644850,00%391,77
Pz.Sfl. IVb4314,672714856,25%1011,94
WZ-132A9470,944914742,55%405,87
BT-747,93744641,30%23,94
Sexton II3117,451514252,38%357,36
BT-7 artillery 385,451414042,50%84,51
VK 36.01 (H)6868,146393661,11%1695,98
BT-2213,94523429,41%0,00
Vickers Medium Mk. III342,79953441,18%4,31
Type 95 Heavy4124,321473441,18%157,03
SU-26352,94873438,24%2,90
M8A14162,061813444,12%191,42
T-4636,06793345,45%55,24
D2345,631213246,88%48,05
SU-5463,061003234,38%0,33
Leopard 1101245,195133240,63%643,87
Jagdpanzer IV6218,351793125,81%99,71
LT vz. 38393,071542842,86%152,30
Churchill VII6220,542332846,43%162,27
AMX 13 757404,444382777,78%816,30
Type 91 Heavy338,121102642,31%36,74
Vickers Medium Mk. I16,36682552,00%95,61
Type 2597 Chi-Ha330,641272556,00%136,53
AMX 383105,041412330,43%97,89
Pz.Kpfw. I Ausf. C393,521972347,83%263,01
Bat.-Châtillon 25 t101107,645252245,45%723,53
Cruiser Mk. IV435,951092152,38%110,19
M2 Medium Tank388,051311936,84%63,44
T3 HMC225,00721942,11%13,05
T1 Cunningham140,611271855,56%123,93
Wespe3169,891461855,56%564,27
T56 GMC314,33961850,00%77,53
Hotchkiss EBR7253,713511729,41%252,29
Renault NC-3112,13451637,50%0,00
FV215b 101195,195081637,50%608,42
Object 430U101436,447671656,25%1071,01
Tiger I71155,077761450,00%1442,59
Hotchkiss H352118,711931442,86%328,98
Vickers Mk. E Type B213,93541435,71%0,00
Vickers Medium Mk. II219,23671353,85%124,91
Strv m/40L3196,462511353,85%626,30
M3 Stuart395,581621258,33%277,06
D1233,83841258,33%159,40
T1 HMC20,08631258,33%183,13
AMX 50 Foch (155) 101370,085051250,00%801,41
StuG IV 5389,253031258,33%887,17
Type 97 Chi-Ha317,36611127,27%0,00
SU-1824,55631145,45%58,22
Leichttraktor114,801241070,00%257,96
Panzerjäger I244,50951060,00%164,03
T2 Medium Tank286,301121050,00%265,04
Type 89 I-Go/Chi-Ro290,801591050,00%190,40
BZ-79112088,006611030,00%990,29
L-60 2127,502821050,00%616,27
Light Mk. VIC 25,90721050,00%110,55
Lago4176,11185933,33%275,69
M2 Light24,2282955,56%138,39
LT vz. 35271,13133850,00%153,66
T-2620,0069862,50%191,33
Cruiser Mk. III344,75129875,00%261,35
Hirschkäfer111666,88255812,50%712,68
IS-5 (Object 730) 8840,38403837,50%685,56
MS-1112,57105771,43%261,00
G.Pz. Mk. VI (e)255,86104771,43%320,74
Chi-Ni22,6791683,33%261,00
Turán III prototípus 5491,17468666,67%1175,74
Renault FT10,0059560,00%172,24
Renault Otsu14,2042520,00%0,00
FV215b (183) 100,00393540,00%34,86
Windhund 81300,80397520,00%1213,32
43 M. Toldi III 353,60179560,00%255,39
Strv m/382187,75309475,00%1037,54
Renault FT 75 BS220,2579450,00%87,48
FCM 36241,25142450,00%91,53
Strv fm/211103,00120333,33%312,27
ST vz. 39455,33126333,33%0,00
Pz.Kpfw. I240,67103366,67%261,00
Panhard AML Lynx 6x6859,00218333,33%0,00
KV-1SA 5424,67468366,67%948,53
T-29 3365,00295333,33%965,80
Kolohousenka173,00108250,00%175,88
7TP2108,501872100,00%406,03
Pvlvv fm/422143,00419250,00%518,57
Ikv 72357,502392100,00%261,00
AT-120,0053250,00%74,55
Loyd Gun Carriage228,5086250,00%89,05
Object 27710799,5026420,00%265,43
Black Prince II 71144,0045920,00%1248,34
Chi-Go 7960,50500250,00%1072,93
Fantôme 91410,50464250,00%1225,83
10TP337,003910,00%0,00
Sav m/434125,004110,00%56,91
Rhm.-Borsig Waffenträger81517,0030310,00%1090,90
HWK 1281677,0034510,00%3127,21
GSOR the TANK 90,003961100,00%261,00
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6100,002541100,00%261,00
TS-54 8258,0024010,00%0,00
T-50-2 6390,005241100,00%1199,97
MKA 2229,0018510,00%740,49
M24E2 Super Chaffee 6111,004171100,00%262,09
FCM 2C 31382,0017721100,00%7214,70

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Intendant
Član od: 16.09.2017
Pozicija: Intendant
Član od: 16.09.2017
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Novak
Član od: 08.04.2017
Otišao: 08.04.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 05.12.2015
Otišao: 07.05.2016
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 10.05.2016
Otišao: 29.03.2017
Pozicija: Novak
Član od: 10.04.2017
Otišao: 01.07.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 27.07.2017
Otišao: 24.08.2017