ronvon

clanlogo
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 31.08.2024

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke55600001
Ø Razina6,180,000,009,00
Pobjede2619247,11%00,00%00,00%1100,00%
Izgubljene2882551,84%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno5831,05%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1061919,10%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova312880,5600,0000,0000,00
Odnos razaranja0,700,000,000,00
Otkriveno tenkova508830,9200,0000,0011,00
Počinjena šteta554,290,000,001.274,00
Bodovi zauzimanja419800,7600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi176910,3200,0000,0000,00
Iskustvo351,030,000,00578,00
WN7721,460,000,00780,55
WN8767,990,000,002148,84
Ukupno
Bitke55600
Ø Razina6,18
Pobjede2619247,11%
Izgubljene2882551,84%
Neriješeno5831,05%
Preživjele bitke1061919,10%
Uništenih tenkova312880,56
Odnos razaranja0,70
Otkriveno tenkova508830,92
Počinjena šteta554,29
Bodovi zauzimanja419800,76
Obrambeni bodovi176910,32
Iskustvo351,03
WN7721,46
WN8767,99
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke1
Ø Razina9,00
Pobjede1100,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova11,00
Počinjena šteta1.274,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo578,00
WN7780,55
WN82148,84
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke4000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene4100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova41,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta723,250,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo59,750,000,000,00
Ukupno
Bitke4
Pobjede00,00%
Izgubljene4100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova41,00
Počinjena šteta723,25
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo59,75
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke26000
Pobjede1038,46%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1557,69%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno13,85%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke415,38%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova160,6200,0000,0000,00
Odnos razaranja0,730,000,000,00
Otkriveno tenkova431,6500,0000,0000,00
Počinjena šteta590,080,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi80,3100,0000,0000,00
Iskustvo323,420,000,000,00
Ukupno
Bitke26
Pobjede1038,46%
Izgubljene1557,69%
Neriješeno13,85%
Preživjele bitke415,38%
Uništenih tenkova160,62
Odnos razaranja0,73
Otkriveno tenkova431,65
Počinjena šteta590,08
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi80,31
Iskustvo323,42
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke210000
Pobjede8138,57%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene12760,48%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno20,95%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke3617,14%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova710,3400,0000,0000,00
Odnos razaranja0,410,000,000,00
Otkriveno tenkova2731,3000,0000,0000,00
Počinjena šteta391,190,000,000,00
Bodovi zauzimanja1050,5000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1000,4800,0000,0000,00
Iskustvo234,230,000,000,00
Ukupno
Bitke210
Pobjede8138,57%
Izgubljene12760,48%
Neriješeno20,95%
Preživjele bitke3617,14%
Uništenih tenkova710,34
Odnos razaranja0,41
Otkriveno tenkova2731,30
Počinjena šteta391,19
Bodovi zauzimanja1050,50
Obrambeni bodovi1000,48
Iskustvo234,23
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke96000
Pobjede2829,17%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene6769,79%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno11,04%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2020,83%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova290,3000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,380,000,000,00
Otkriveno tenkova1341,4000,0000,0000,00
Počinjena šteta635,240,000,000,00
Bodovi zauzimanja150,1600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1952,0300,0000,0000,00
Iskustvo276,740,000,000,00
Ukupno
Bitke96
Pobjede2829,17%
Izgubljene6769,79%
Neriješeno11,04%
Preživjele bitke2020,83%
Uništenih tenkova290,30
Odnos razaranja0,38
Otkriveno tenkova1341,40
Počinjena šteta635,24
Bodovi zauzimanja150,16
Obrambeni bodovi1952,03
Iskustvo276,74
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke800000
Pobjede33441,75%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene45456,75%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno121,50%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke17421,75%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova3700,4600,0000,0000,00
Odnos razaranja0,590,000,000,00
Otkriveno tenkova8441,0600,0000,0000,00
Počinjena šteta508,650,000,000,00
Bodovi zauzimanja11451,4300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi5800,7300,0000,0000,00
Iskustvo298,260,000,000,00
Ukupno
Bitke800
Pobjede33441,75%
Izgubljene45456,75%
Neriješeno121,50%
Preživjele bitke17421,75%
Uništenih tenkova3700,46
Odnos razaranja0,59
Otkriveno tenkova8441,06
Počinjena šteta508,65
Bodovi zauzimanja11451,43
Obrambeni bodovi5800,73
Iskustvo298,26
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke4000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene4100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10,2500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,250,000,000,00
Otkriveno tenkova20,5000,0000,0000,00
Počinjena šteta871,750,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo158,500,000,000,00
Ukupno
Bitke4
Pobjede00,00%
Izgubljene4100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova10,25
Odnos razaranja0,25
Otkriveno tenkova20,50
Počinjena šteta871,75
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo158,50
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (374)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
M40/M4381109,28454206948,09%1257,92
T297894,94470159748,53%1056,13
M53/M5591261,67537144948,72%1194,00
M18 Hellcat6515,67315137946,41%750,81
M4A3E8 Sherman6504,89373128650,00%911,06
Rhm.-Borsig Waffenträger8935,78381125041,60%748,53
T3091151,46420121239,36%785,24
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5354,63308120549,71%882,19
VK 30.01 (P)6478,94335103147,24%674,15
T28 Prototype8931,5043795447,17%896,46
SU-100Y 6544,2835393947,60%783,89
T26E4 SuperPershing 8721,1246184245,37%719,29
Grille5554,5532483351,14%1214,10
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4315,2926778450,26%790,54
T-345272,5425074546,44%553,37
Panther mit 8,8 cm L/71 8624,7241374340,92%552,58
Cromwell6398,3631771846,80%594,24
AT 15A 7720,4543370846,19%901,85
M24 Chaffee5263,6829870049,71%774,68
M66533,0734466049,70%712,02
T25/27543,1233062645,69%581,67
M446560,9731162350,72%880,19
E 25 7608,5738561846,12%656,59
Pz.Kpfw. T 25 5413,1335461248,20%1007,71
T376351,9334659350,76%826,02
M75215,8424255646,40%607,62
ELC EVEN 90 8443,1141054545,50%630,98
StuG III Ausf. G5359,6826453144,26%681,81
Nashorn6466,7426752041,54%586,03
Tiger I7802,1941749946,29%901,49
T-34-856499,3136749850,40%871,87
G.W. Panther7844,5854744054,55%1017,41
Tiger II8798,1540943144,55%718,82
Waffenträger auf Pz. IV9932,4039741737,17%507,82
TOG II* 6645,1941341454,35%1075,39
Pz.Kpfw. I Ausf. C3141,6526340850,00%563,99
M41 Walker Bulldog8372,5634940844,61%424,95
M415400,6123940045,50%517,92
Churchill I5525,7937039951,13%1151,84
FV3046472,8627339344,78%683,41
Lorraine 155 mle. 518951,2046137941,95%896,10
FCM 36 Pak 40 3408,0532637749,07%1082,95
Matilda IV 5364,1133936951,76%839,80
Sturer Emil7583,5633235446,89%639,38
Comet7510,7836934648,55%647,31
T207510,1137932842,38%525,20
IS7708,0943031749,21%829,03
Hummel6673,4640731446,82%886,04
M4A1 Sherman5363,5434030549,84%865,16
T675389,9127930346,53%753,65
M26 Pershing8655,3339930145,18%627,21
M127813,4436728444,72%996,85
T-463151,4523128250,35%517,55
VK 36.01 (H)6588,0940127850,36%918,76
Indien-Panzer8539,4337027442,70%447,87
StuG IV 5316,1025527146,86%640,51
Tiger (P)7728,7042126949,07%838,33
T110E4101072,7044826643,23%541,36
Cruiser Mk. II2210,8324125457,48%963,09
SU-855362,6328125149,40%717,37
T-34-85M 6676,9044923246,55%1004,54
T-448582,4242023046,52%582,60
Pz.Sfl. IVc5279,8819922343,95%438,53
Panther II8520,0638321839,91%391,82
Valentine3265,8724621747,00%863,56
Spähpanzer SP I C7417,1033421241,51%550,66
KV-856557,4036820353,69%841,91
T1 Heavy5309,0224219543,59%412,07
IS-38817,2543819439,18%664,84
M4 Improved 5284,0730819454,64%619,02
Leichttraktor1113,2616019347,67%391,29
Bishop5445,6828119346,11%931,97
Pz.Kpfw. II Ausf. G3189,7528619356,48%739,73
Panther7594,3737819147,64%778,60
KV-15466,4334119044,74%879,24
Spähpanzer Ru 2519529,6340318946,56%578,36
VK 30.01 (D)6433,9932218247,80%680,44
UDES 038847,6646318047,78%746,23
SU-182132,3216517459,77%848,86
Type 3 Chi-Nu Kai 5356,9230117143,86%797,51
ARL 446439,4934417044,71%555,33
T-437534,4835716442,07%646,04
SU-1527490,5835116352,76%542,50
Lorraine 155 mle. 507729,7242716043,75%727,78
MT-256266,6030816049,38%624,72
B14170,3823515644,87%277,76
Crusader6182,0119915643,59%297,55
A-436440,6132815645,51%705,70
T216218,9429815653,21%469,19
T7 Combat Car 2109,9621015554,19%476,26
Pz.Kpfw. II Ausf. D 270,7521315549,68%154,07
A-447587,6835815344,44%709,83
T71 DA7431,5734215335,95%587,56
Pz.Kpfw. III/IV5335,2230215251,32%874,07
M3 Stuart3100,4717415054,67%271,92
Pz.Kpfw. III Ausf. J4213,8628014949,66%436,60
Tetrarch 2137,8417114648,63%534,27
AMX ELC bis5173,9024314445,83%383,98
VK 30.02 (D)7560,7544214259,15%816,51
KV-26502,2034213751,82%734,47
P.43 bis6514,9439213644,85%810,20
T56 GMC3137,3916413652,94%343,30
AMX 105 AM mle. 474326,2127313661,76%1246,40
SU-1006448,4432013545,19%567,81
Covenanter5119,3217913548,15%195,51
Jagdpanzer IV6616,7538613447,76%1084,16
Type T-345324,2227113446,27%744,45
BT-7 artillery 3228,0627813345,86%712,05
M3 Lee4146,1518413145,80%313,23
M8A14218,1421913160,31%506,37
T28 Concept 7706,3541512842,97%747,40
Super Hellcat 7585,4342112852,34%710,93
SU-86574,4939512450,00%695,64
VK 45.02 (P) Ausf. A8674,6348212347,97%573,91
AMX 13 F3 AM6547,4732812153,72%783,21
KV-37828,2245812147,93%968,50
VK 16.02 Leopard5168,3827712043,33%299,59
S-517682,0941011840,68%667,35
Object 4168496,9739511848,31%435,46
A-20588,9917011744,44%72,33
Ikv 65 Alt II6412,6929111743,59%524,24
M5 Stuart4119,7021711747,86%148,31
Churchill VII6526,0337011650,86%835,37
Centurion Mk. I8476,7636611546,96%401,42
M22 Locust 3168,6324011558,26%609,34
Leopard 1101050,2744311436,84%517,49
43 M. Toldi III 3147,6619211346,02%587,78
Renault UE 573309,1321011247,32%904,63
KV-48476,5938711137,84%245,13
AMX 13 105 AM mle. 505353,1821610732,71%510,01
T499552,5339910543,81%540,53
Pz.Kpfw. II Luchs4124,5121810447,12%252,71
Marder 38T4235,9819010242,16%418,26
T-50-2 6379,1635310247,06%806,58
KV-1S6468,3336010048,00%760,25
Jagdpanther7527,603569845,92%503,57
M46 Patton9585,984609848,98%359,81
Light Mk. VIC 2122,622069846,94%526,03
T-284275,302549351,61%806,17
VK 28.016178,092949351,61%337,04
SU-100M17721,344259251,09%860,10
M5A1 Stuart4181,892558949,44%478,75
BDR G1 B5413,943048850,00%706,61
E 509715,144878745,98%454,51
Škoda T 245281,772658651,16%637,37
Strv 746368,403078644,19%460,89
M374177,161598647,67%431,32
BT-7477,091538556,47%163,51
T-1506578,683918551,76%879,76
Ikv 1035324,882878262,20%796,16
AMX 12 t6324,633378246,34%662,91
Archer5418,462888149,38%883,58
Matilda4277,202507951,90%660,61
M48A5 Patton10945,474807837,18%435,68
Škoda T 256381,012897740,26%450,24
Panhard AMD 178B6275,523117745,45%547,87
VK 30.02 (M)6424,503087640,79%575,43
Black Prince7699,514817546,67%790,60
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.479,222057448,65%80,69
Pz.Kpfw. 38 (t)379,551357353,42%130,90
Type 64 6359,113877255,56%802,65
SU-263172,391537140,85%286,87
Leo7523,994436949,28%640,03
Leopard Prototyp A9566,014336839,71%234,52
Strv 103-091151,034396630,30%665,60
SU-54297,702176637,88%543,01
Somua SAu 404270,052326553,85%645,21
Achilles6497,803026540,00%674,87
Lorraine 39L AM3156,381746457,81%479,27
LTP 3143,191926446,88%490,40
Renault FT192,111546346,03%364,24
LTG7400,083896342,86%567,54
Marder II3159,441616145,90%304,80
SU-76G FT4239,162356145,90%333,14
AC 4 Experimental 6510,083666137,70%738,21
Wespe3186,301706056,67%650,19
VK 20.01 (D)499,951926048,33%108,16
SU-122A5331,302266038,33%592,37
SARL 424266,002485856,90%827,62
Rheinmetall Panzerwagen10437,104315844,83%255,73
M46 Patton KR 8694,795595841,38%646,57
14TP4182,581895742,11%452,48
M15/423255,422835545,45%670,64
25TP KSUST II5256,073305556,36%510,90
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5381,753065547,27%693,05
Type 3 Chi-Nu5264,042675450,00%567,46
Type 2597 Chi-Ha3203,672355446,30%618,98
IS-2 shielded 7540,263985444,44%448,56
Strv S1 8946,574745450,00%798,94
Hotchkiss H352134,281805350,94%478,82
T698589,284305341,51%456,86
HWK 128448,263645335,85%473,72
59-166184,632375240,38%225,41
Ikv 90 Typ B7424,393405141,18%354,86
Object 430U101021,045615147,06%566,90
AMX 404201,312394951,02%670,51
Centurion Mk. 7/19447,584174839,58%142,45
M10 RBFM 5535,453384727,66%877,84
ST vz. 394252,432324645,65%706,20
P.435295,653144665,22%808,21
VK 30.01 (H)5366,302634645,65%764,79
Cruiser Mk. IV4329,482324650,00%946,87
40TP Habicha6545,603724537,78%759,90
Strv m/425243,702464440,91%386,83
Type 586438,453444440,91%612,00
Excalibur 6583,953654332,56%580,92
Vickers Mk. E Type B2107,931804242,86%262,98
G.Pz. Mk. VI (e)265,551164247,62%214,52
IS-2-II8462,863474223,81%198,99
Matilda Black Prince 5354,313554254,76%824,45
WZ-120-1G FT 8911,525584250,00%788,31
B.U.G.I.6409,003304139,02%426,76
AT 158410,203894139,02%139,91
E 759474,733654030,00%109,79
Object 43091022,386254055,00%819,68
Löwe 8795,314763943,59%674,64
L-60 2129,632513850,00%670,54
Pz.Sfl. IVb4269,652033745,95%738,97
King Tiger (Captured) 7848,574843740,54%909,59
M2 Light2113,111693652,78%326,88
M24E2 Super Chaffee 6301,363973652,78%697,96
Object 430 Version II9693,003803520,00%353,04
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6283,473523452,94%542,03
P.43 ter7553,764623342,42%629,37
Valiant 5367,734293345,45%647,05
Sav m/434176,031823234,38%216,87
T3 HMC2100,411593253,13%314,23
Pz.Sfl. IC 4277,442363228,13%598,20
Pz.Kpfw. 35 (t)2127,942003170,97%726,38
AMX M4 mle. 457617,584273145,16%588,11
T-54 first prototype 8450,413832920,69%284,63
T1 Cunningham185,111632842,86%288,88
Konštrukta T-34/1007441,963812755,56%535,13
M7 Priest3167,301782762,96%474,30
M2 Medium Tank365,481202744,44%40,28
IS-M8496,633502729,63%259,96
Patton the Tank 9649,374112744,44%402,71
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4244,443552751,85%481,96
T-29 3404,853472646,15%1324,98
Panzer 58 Mutz 8664,193922657,69%790,20
P26/404401,283762576,00%1394,38
60G FT5364,642472544,00%554,78
Vickers Medium Mk. I192,381222445,83%299,31
Lago4208,962522466,67%687,74
Vickers Medium Mk. III3128,041612441,67%288,56
UDES 14 Alt 58641,754002429,17%454,82
T2 Medium Tank256,961102450,00%107,81
Pawlack Tank6544,503882445,83%678,99
WZ-1317204,573282343,48%166,74
Type 4 Chi-To6502,674562166,67%955,47
MS-1153,241382147,62%75,32
Pz.Kpfw. III Ausf. E396,291682152,38%161,34
Durchbruchswagen 24215,382272147,62%460,99
Strv m/40L3147,652062045,00%307,30
Panzerjäger I2162,101872060,00%605,85
T82 HMC4374,102162050,00%1134,87
T-34 with L-11 4218,503702060,00%652,90
MTLS-1G14 3314,703592045,00%1132,32
D23162,421811963,16%574,78
T1 HMC290,261311947,37%359,57
AMX 13 757342,324161952,63%586,95
Cruiser Mk. III3234,262591963,16%1047,65
BT-2267,061091844,44%92,25
DS PZInż5231,172501850,00%331,84
VK 45.02 (P) Ausf. B9367,173711838,89%52,51
FV4202 8619,944801844,44%540,08
Black Prince II 7667,884181735,29%586,25
Ram II 5319,292571741,18%542,06
T26E5 8397,474651758,82%356,64
Fantôme 91143,065661758,82%953,20
45TP Habicha7566,384071643,75%529,29
Ikv 723251,503131675,00%831,32
Valentine AT4263,802231553,33%719,80
T6 Medium4564,733221546,67%1349,10
VK 45.03 7484,002841540,00%328,71
T-34-17682,073821428,57%780,64
Hotchkiss EBR7181,572721435,71%79,52
Windhund 8639,434081435,71%389,19
T-116 3268,793101442,86%1104,77
Kanonenjagdpanzer 105 8542,213801435,71%249,93
LT vz. 35277,23971323,08%114,02
Renault NC-31152,311191346,15%65,73
GSOR the TANK 9609,925171346,15%385,51
Ares 758812,543641323,08%632,45
Rheinmetall Skorpion G 8709,852251315,38%417,83
M16/43 Sahariano 3420,774931361,54%1177,95
TS-5 81085,775141353,85%1009,87
P.44 Pantera8591,253861233,33%422,38
Type 95 Heavy4270,832161225,00%754,73
Type 1 Chi-He4240,092351145,45%585,17
Convert. Medium Tank T3 3296,273451136,36%802,93
MKA 2170,552451163,64%592,77
Churchill III 5301,273851154,55%492,64
Renault Otsu190,001531040,00%151,76
10TP3155,001781040,00%375,36
Type 91 Heavy370,901141040,00%15,37
M3G FT3278,502561060,00%928,48
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5349,103281030,00%504,09
Object 283 9810,104921030,00%447,21
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8597,203671050,00%539,90
T-44-100 8542,003601030,00%308,03
Cruiser Mk. I167,67101944,44%117,43
StuG III Ausf. B4341,22329977,78%922,82
Gabler’s Destroyer 5159,89354955,56%340,36
KV-1SA 5337,78320922,22%383,57
Leopard 120 Verbessert11894,89490955,56%522,78
Progetto M35 mod. 46 8960,89723977,78%1157,22
T26E5 Patriot 8452,56383955,56%422,97
LT vz. 383132,38179850,00%407,32
Renault FT AC251,75103825,00%0,46
AT 25380,88241837,50%753,28
Caliban 8567,88345850,00%426,39
Cromwell B 6218,50302825,00%93,23
AMX ELC 901 6161,00278837,50%133,90
Fiat 30001187,57187742,86%770,88
Pz.Kpfw. II271,14144757,14%181,26
SMV CC-567342,14279742,86%206,45
Škoda T 40 6604,14250714,29%977,62
IS-3A 8792,14507742,86%647,21
Semovente M43 Bassotto6286,17262650,00%269,38
AMX 383175,83258666,67%624,78
Type 89 I-Go/Chi-Ro2144,67182650,00%460,38
Somua S353205,50205650,00%437,36
Panther/M10 7556,33415666,67%770,93
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5202,67161616,67%232,25
Strv fm/21178,20152560,00%337,10
UDES 15/1610970,20558540,00%422,04
FCM 362114,00112520,00%250,45
T-45 2166,00232540,00%524,48
Strv m/42-57 Alt A.2 6324,80167520,00%233,24
KV-5 8223,60460580,00%264,10
M41D 8449,40477580,00%816,09
AMX M4 mle. 49 81035,20357520,00%989,68
TKS z n.k.m. 20 mm 2119,25220425,00%378,48
Strv 103B10752,25467425,00%198,17
T-549467,75388425,00%156,70
AMR 35 2100,50176425,00%182,43
Kampfpanzer 07 RH 8515,25348450,00%448,23
leKpz M 41 90 mm 8306,7514340,00%225,57
Type 5 Chi-Ri71062,33640366,67%1962,00
D12101,00132333,33%230,89
Type 97 Chi-Ha3199,00404366,67%737,21
Type 97 Te-Ke 2328,6728030,00%1686,17
T3E2 Medium Tank 3552,67447333,33%2862,84
Škoda T 27 81013,338903100,00%1193,24
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3135,67179333,33%101,43
T-127 3130,672593100,00%469,23
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6568,33521333,33%670,22
GSR 3301 Setter70,0012130,00%0,00
Bretagne Panther 6675,33383333,33%1069,28
AMX Chasseur de chars 8478,33367366,67%567,51
T-26286,50124250,00%262,77
UDES 1690,0026620,00%0,00
Panzerwagen 39 3481,00405250,00%1920,01
Pz.Kpfw. I276,50161250,00%175,25
T-44-100 Igrovoy 8962,50475250,00%949,74
Lansen C 8291,00346250,00%164,42
M56 Scorpion 7364,00292250,00%339,08
Caernarvon Action X 8847,50646250,00%899,53
Bat.-Châtillon Bourrasque 8664,00550250,00%520,53
M54 Renegade 8955,50431250,00%838,74
Kolohousenka1107,002751100,00%562,62
Renault FT 75 BS268,001451100,00%392,57
4TP136,005310,00%0,00
Loyd Gun Carriage2187,002521100,00%1441,32
Bat.-Châtillon 12 t8179,0025410,00%13,72
VK 100.01 (P)80,0036310,00%0,00
leKpz M 41 90 mm GF 8178,0021810,00%1,26
M6A2E1 8396,0020010,00%129,99
FV201 (A45) 7473,0032310,00%403,64
T34 B 8695,0036910,00%447,02
T-34-3 80,003911100,00%261,00
112 82196,0012051100,00%3863,42
WZ-111 Alpine Tiger 840,0023710,00%0,00

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 31.08.2024
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 31.08.2024
Pozicija: Novak
Član od: 15.06.2024
Otišao: 30.08.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 16.12.2014
Otišao: 13.06.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 07.10.2014
Otišao: 13.12.2014