mamask

clanlogo
Pozicija: Zapovjednik
Član od: 15.12.2017

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke21408161616
Ø Razina6,448,698,698,69
Pobjede986646,09%743,75%743,75%743,75%
Izgubljene1134653,00%956,25%956,25%956,25%
Neriješeno1960,92%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke419819,61%425,00%425,00%425,00%
Uništenih tenkova131780,6220,1320,1320,13
Odnos razaranja0,770,170,170,17
Otkriveno tenkova179200,8460,3860,3860,38
Počinjena šteta600,54629,25629,25629,25
Bodovi zauzimanja290291,36342,13342,13342,13
Obrambeni bodovi29190,1400,0000,0000,00
Iskustvo461,75556,75556,75556,75
WN7710,00260,68260,68260,68
WN8746,74367,69367,69367,69
Ukupno
Bitke21408
Ø Razina6,44
Pobjede986646,09%
Izgubljene1134653,00%
Neriješeno1960,92%
Preživjele bitke419819,61%
Uništenih tenkova131780,62
Odnos razaranja0,77
Otkriveno tenkova179200,84
Počinjena šteta600,54
Bodovi zauzimanja290291,36
Obrambeni bodovi29190,14
Iskustvo461,75
WN7710,00
WN8746,74
Zadnja 24 sata
Bitke16
Ø Razina8,69
Pobjede743,75%
Izgubljene956,25%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke425,00%
Uništenih tenkova20,13
Odnos razaranja0,17
Otkriveno tenkova60,38
Počinjena šteta629,25
Bodovi zauzimanja342,13
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo556,75
WN7260,68
WN8367,69
Zadnjih 7 dana
Bitke16
Ø Razina8,69
Pobjede743,75%
Izgubljene956,25%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke425,00%
Uništenih tenkova20,13
Odnos razaranja0,17
Otkriveno tenkova60,38
Počinjena šteta629,25
Bodovi zauzimanja342,13
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo556,75
WN7260,68
WN8367,69
Zadnjih 30 dana
Bitke16
Ø Razina8,69
Pobjede743,75%
Izgubljene956,25%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke425,00%
Uništenih tenkova20,13
Odnos razaranja0,17
Otkriveno tenkova60,38
Počinjena šteta629,25
Bodovi zauzimanja342,13
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo556,75
WN7260,68
WN8367,69
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke27000
Pobjede933,33%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1866,67%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke414,81%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova90,3300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,390,000,000,00
Otkriveno tenkova250,9300,0000,0000,00
Počinjena šteta714,300,000,000,00
Bodovi zauzimanja321,1900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi321,1900,0000,0000,00
Iskustvo462,670,000,000,00
Ukupno
Bitke27
Pobjede933,33%
Izgubljene1866,67%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke414,81%
Uništenih tenkova90,33
Odnos razaranja0,39
Otkriveno tenkova250,93
Počinjena šteta714,30
Bodovi zauzimanja321,19
Obrambeni bodovi321,19
Iskustvo462,67
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke57000
Pobjede3154,39%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2645,61%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1729,82%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova270,4700,0000,0000,00
Odnos razaranja0,680,000,000,00
Otkriveno tenkova510,8900,0000,0000,00
Počinjena šteta411,300,000,000,00
Bodovi zauzimanja631,1100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi70,1200,0000,0000,00
Iskustvo430,740,000,000,00
Ukupno
Bitke57
Pobjede3154,39%
Izgubljene2645,61%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1729,82%
Uništenih tenkova270,47
Odnos razaranja0,68
Otkriveno tenkova510,89
Počinjena šteta411,30
Bodovi zauzimanja631,11
Obrambeni bodovi70,12
Iskustvo430,74
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta50,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo21,000,000,000,00
Ukupno
Bitke1
Pobjede00,00%
Izgubljene1100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta50,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo21,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke265000
Pobjede11141,89%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene15458,11%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke6624,91%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1190,4500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,600,000,000,00
Otkriveno tenkova2801,0600,0000,0000,00
Počinjena šteta832,170,000,000,00
Bodovi zauzimanja5652,1300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi12134,5800,0000,0000,00
Iskustvo539,090,000,000,00
Ukupno
Bitke265
Pobjede11141,89%
Izgubljene15458,11%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke6624,91%
Uništenih tenkova1190,45
Odnos razaranja0,60
Otkriveno tenkova2801,06
Počinjena šteta832,17
Bodovi zauzimanja5652,13
Obrambeni bodovi12134,58
Iskustvo539,09
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1550000
Pobjede63440,90%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene89157,48%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno251,61%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke37324,06%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova6890,4400,0000,0000,00
Odnos razaranja0,590,000,000,00
Otkriveno tenkova18871,2200,0000,0000,00
Počinjena šteta445,210,000,000,00
Bodovi zauzimanja23801,5400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi9580,6200,0000,0000,00
Iskustvo348,620,000,000,00
Ukupno
Bitke1550
Pobjede63440,90%
Izgubljene89157,48%
Neriješeno251,61%
Preživjele bitke37324,06%
Uništenih tenkova6890,44
Odnos razaranja0,59
Otkriveno tenkova18871,22
Počinjena šteta445,21
Bodovi zauzimanja23801,54
Obrambeni bodovi9580,62
Iskustvo348,62
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke19000
Pobjede947,37%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1052,63%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke526,32%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova60,3200,0000,0000,00
Odnos razaranja0,430,000,000,00
Otkriveno tenkova130,6800,0000,0000,00
Počinjena šteta650,580,000,000,00
Bodovi zauzimanja100,5300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi10,0500,0000,0000,00
Iskustvo216,110,000,000,00
Ukupno
Bitke19
Pobjede947,37%
Izgubljene1052,63%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke526,32%
Uništenih tenkova60,32
Odnos razaranja0,43
Otkriveno tenkova130,68
Počinjena šteta650,58
Bodovi zauzimanja100,53
Obrambeni bodovi10,05
Iskustvo216,11
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (217)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
KV-15557,02522217151,36%1213,68
O-I6669,71523114653,23%1092,09
SU-100Y 6604,31418104549,38%907,06
IS-38940,9059972246,81%942,12
E 25 7752,0251164247,82%910,75
Cromwell6384,5741453543,36%540,68
E 100101450,0557150238,05%915,08
Cromwell B 6525,9647749947,09%848,47
Tiger II8699,9949948739,22%556,09
Matilda4428,8540746750,96%1311,15
IS-6 8857,2564045746,83%766,86
E 759889,6960044041,36%589,88
T-1091056,0462743644,04%807,48
KV-856537,6845943345,50%751,86
KV-1S6447,0143736947,70%701,17
IS7700,4452936547,12%837,01
T297804,5857233348,65%883,90
M446532,6631631947,34%789,34
M40/M438983,4349328550,18%1057,16
ST-I91108,1763425942,86%864,87
KV-48754,3159425945,56%687,66
Tiger I7506,3337325743,19%432,87
IS-7101332,7867624946,18%865,28
T71 DA7370,0446723947,28%574,76
Churchill III 5481,5360923450,00%944,76
VK 36.01 (H)6307,5027021748,39%327,51
M53/M5591018,9258521143,60%882,04
M127750,5140820043,50%850,34
T216166,1230018943,92%222,21
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5200,9225418942,33%286,30
M1039764,9053718836,17%410,73
T376331,1746518052,22%810,70
Type 586402,3044516246,30%595,31
Hummel6380,9428715438,96%337,25
T309939,4954115439,61%521,50
T675275,4828814938,26%356,39
T328650,1451114136,88%422,90
M18 Hellcat6398,9631013935,97%418,53
VK 16.02 Leopard5197,9926913648,53%466,87
T-1506459,3442313345,86%574,31
O-I Experimental5589,5741012952,71%1115,27
T1 Heavy5308,2333112845,31%422,65
T14 5347,9741812447,58%525,61
VK 30.01 (P)6389,6434811938,66%402,52
Type 4 Heavy9817,6258511838,98%447,98
T54E19775,8553411331,86%387,04
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4289,0229811145,95%631,11
M66425,0042110541,90%427,41
Pz.Kpfw. II Luchs4136,3526210550,48%337,70
T28 Prototype8704,6347810536,19%431,44
VK 100.01 (P)8929,5567510548,57%879,12
M75138,191979742,27%246,80
T698531,415119443,62%422,71
Sturmpanzer II489,521329244,57%68,67
Type 3 Chi-Nu Kai 5271,003049233,70%458,69
M10 Wolverine5350,713719147,25%605,88
T25/27652,755129148,35%746,38
Tortoise9934,825919143,96%509,17
KV-37705,415968750,57%794,34
T-284187,641908541,18%351,47
Type T-345225,883068440,48%374,51
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.438,681748432,14%0,00
KV-26451,604098051,25%609,82
Ares 758741,576147950,63%699,18
Tiger (P)7568,454737841,03%489,81
M3 Lee4142,492087553,33%374,09
T207704,625837444,59%824,31
O-Ni7904,376297347,95%1010,04
Mäuschen9890,755867342,47%534,58
SU-855285,962917255,56%559,71
T404179,542537251,39%302,55
T92 HMC10931,134767139,44%534,20
Pz.Kpfw. I Ausf. C3151,622686858,82%684,31
Covenanter5158,992586752,24%401,42
M5A1 Stuart474,551866546,15%62,49
Churchill I5249,943426454,69%404,22
M415400,093266445,31%466,65
M41 Walker Bulldog8258,134236240,32%178,67
AMX 40485,302165648,21%125,51
Cruiser Mk. III3119,551665639,29%320,40
AT 158688,715165541,82%463,88
M24 Chaffee5201,153605541,82%418,82
Crusader6205,192975437,04%326,24
Type 1 Chi-He4199,963065048,00%463,11
AT 86352,714554852,08%473,32
M5 Stuart4132,702714738,30%121,53
M374189,472004555,56%539,95
T3 HMC260,181064440,91%2,60
AMX ELC bis5169,903234245,24%344,40
Object 703 Version II 8893,766224143,90%683,19
Strv S1 8756,174874141,46%503,85
SU-1006592,384144035,00%800,04
M3 Stuart365,491163941,03%15,45
Leichttraktor129,92863935,90%0,00
StuG IV 5300,852623941,03%502,05
T1 Cunningham169,471603852,63%264,03
Löwe 8718,385603740,54%552,13
M2 Medium Tank371,171283644,44%40,48
Pz.Kpfw. 38 (t)319,291033542,86%19,63
Alecto4156,242653447,06%228,13
FV3046422,033663444,12%554,86
WZ-120-1G FT 8900,655543435,29%655,92
Sturmpanzer I Bison372,671023345,45%51,78
Type 2597 Chi-Ha362,331043330,30%1,19
G.W. Panther7569,033863342,42%527,48
Grille5295,613173151,61%512,25
T-46350,171243046,67%66,18
T110E510804,035133030,00%293,08
FV4202 8447,634633036,67%245,26
Valentine AT4138,691812948,28%200,89
AT 77545,454902951,72%494,43
Dicker Max 6289,143412948,28%303,17
Super Hellcat 7433,314032941,38%349,26
SU-85B4309,793102846,43%624,77
T25 AT7594,614752850,00%606,50
Achilles6433,893342733,33%463,87
Type 97 Chi-Ha3128,041852650,00%276,76
T7 Combat Car 2194,692682634,62%842,18
FV215b (183) 10867,285232532,00%364,24
Type 5 Heavy10920,426272441,67%335,12
Pz.Kpfw. T 25 5277,253692433,33%446,46
BT-7 artillery 3202,502502429,17%478,88
FV217 Badger101206,396152339,13%508,74
KR-1111106,966122334,78%388,46
Patton the Tank 9655,916112245,45%436,79
FV201 (A45) 7547,455862245,45%585,92
AMX 383101,951772152,38%197,05
AT 25357,674262157,14%763,69
T26E5 8593,056052050,00%507,00
M36 Jackson6641,475081957,89%987,05
TOG II* 6439,284561850,00%536,51
T56 GMC3107,711531747,06%175,81
T1E6 297,761791741,18%230,94
Panzer 58 Mutz 8620,294911741,18%513,46
VK 28.016119,883141637,50%45,83
Birch Gun4228,473761553,33%805,40
Pz.Kpfw. 35 (t)218,501191450,00%82,83
Cruiser Mk. IV424,641011450,00%89,05
T-34-3 8427,145551457,14%417,87
Ares 859827,386991361,54%653,10
T-29 3396,774691353,85%1539,29
IS-410322,002951216,67%1,22
T288893,836161250,00%756,76
L-60 286,172581233,33%215,30
43 M. Toldi III 3132,331761241,67%434,99
Chi-Ni245,091151145,45%43,30
M4 Improved 5243,642771154,55%461,25
Panther mit 8,8 cm L/71 8304,824091127,27%73,61
Maus101115,906131030,00%476,81
M2 Light255,33121944,44%39,91
T-26283,56112944,44%193,81
AMX 12 t6153,44321944,44%184,29
Pawlack Tank6399,67366944,44%405,82
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8561,78526955,56%508,42
LTP 386,78179955,56%269,91
Turán III prototípus 5395,00325933,33%672,78
Vickers Mk. E Type B238,8880850,00%80,22
MS-1184,38200825,00%206,02
Type 95 Heavy4122,00205850,00%221,27
SDP 44 Burza6769,88489837,50%1010,60
T110E410562,25649862,50%336,58
FV4005 Stage II10397,50474837,50%18,31
T-34 with L-11 4394,13438837,50%1162,65
Renault NC-31144,86101728,57%0,89
Vickers Medium Mk. III333,71110742,86%21,29
Sexton II364,00226771,43%261,00
SU-76M4124,438670,00%71,83
Vickers Medium Mk. I141,6776616,67%3,10
Vickers Medium Mk. II239,67123666,67%239,18
Pz.Kpfw. I297,17159650,00%279,27
KV-1SA 5524,67320616,67%802,76
SMV CC-64 Vipera 8880,83391616,67%629,94
Type 3 Chi-Nu556,60232540,00%16,40
O-Ho8551,80590560,00%490,07
T2 Medium Tank243,40107560,00%170,39
M8A14229,80429580,00%592,02
Object 27710310,60407520,00%2,07
M24E2 Super Chaffee 697,40339540,00%26,17
T-127 3166,20343560,00%585,36
T34 B 8392,20434540,00%165,93
Fantôme 9423,80529540,00%115,48
LT vz. 383185,50147425,00%483,99
Cruiser Mk. I186,50133425,00%175,63
T-50-2 6321,00461450,00%706,00
M22 Locust 3285,00456475,00%1145,26
LT vz. 35253,67148333,33%0,00
ARL 44638,00201333,33%0,00
Type 3 Ju-Nu6462,00370333,33%343,63
Universal Carrier 2-pdr292,007330,00%125,31
M-III-Y8724,00624366,67%720,95
Pz.Sfl. IC 4299,33410366,67%846,15
Renault Otsu148,5012720,00%3,10
Panzerjäger I231,00109250,00%77,53
Panzerwagen 39 3124,00238250,00%521,59
FV215b 10835,50466250,00%456,17
Cruiser Mk. II2313,505012100,00%1462,48
Loyd Gun Carriage20,0052250,00%89,05
Bishop5102,006020,00%0,00
T-116 3202,5021120,00%544,84
GSOR 1008 8607,50535250,00%398,98
Type 5 Ka-Ri 80,005772100,00%261,00
Kolohousenka156,002551100,00%277,31
Renault FT135,002210,00%0,00
Hotchkiss H35283,002321100,00%397,46
T-34-856910,0010771100,00%2198,22
M26 Pershing8228,007371100,00%261,00
Marder II3265,0021610,00%657,03
Type 95 Ji-Ro6305,004821100,00%444,93
AMX 50 Foch (155) 100,0016410,00%0,00
T57 Heavy100,0023310,00%0,00
Gabler’s Destroyer 5287,005661100,00%763,24
M-V-Y100,008421100,00%261,00
Rheinmetall Skorpion G 8511,0028410,00%200,13
Škoda T 27 8943,0037210,00%755,39
M4A3E8 Fury 6467,0039210,00%755,65
IS-3A 8458,0016910,00%153,43
Pz.Kpfw. II Ausf. D 232,003001100,00%261,00

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Zapovjednik
Član od: 15.12.2017
Pozicija: Zapovjednik
Član od: 15.12.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 10.01.2015
Otišao: 12.04.2015
Pozicija: Novak
Član od: 10.12.2014
Otišao: 07.01.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 14.04.2015
Otišao: 16.07.2015
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 30.09.2017
Otišao: 13.12.2017
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 18.07.2015
Otišao: 27.07.2016
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 31.07.2016
Otišao: 28.09.2017
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 29.07.2016
Otišao: 29.07.2016