deathsshadow

clanlogo
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 26.05.2023

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke550780099
Ø Razina8,510,000,009,92
Pobjede2813151,07%00,00%00,00%4848,48%
Izgubljene2616947,51%00,00%00,00%5050,51%
Neriješeno7781,41%00,00%00,00%11,01%
Preživjele bitke1458026,47%00,00%00,00%2626,26%
Uništenih tenkova497180,9000,0000,00780,79
Odnos razaranja1,230,000,001,07
Otkriveno tenkova659701,2000,0000,001361,37
Počinjena šteta1.377,200,000,001.669,04
Bodovi zauzimanja538080,9800,0000,00930,94
Obrambeni bodovi336220,6100,0000,0000,00
Iskustvo705,070,000,00781,21
WN71167,610,000,00979,45
WN81534,900,000,001878,62
Ukupno
Bitke55078
Ø Razina8,51
Pobjede2813151,07%
Izgubljene2616947,51%
Neriješeno7781,41%
Preživjele bitke1458026,47%
Uništenih tenkova497180,90
Odnos razaranja1,23
Otkriveno tenkova659701,20
Počinjena šteta1.377,20
Bodovi zauzimanja538080,98
Obrambeni bodovi336220,61
Iskustvo705,07
WN71167,61
WN81534,90
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke99
Ø Razina9,92
Pobjede4848,48%
Izgubljene5050,51%
Neriješeno11,01%
Preživjele bitke2626,26%
Uništenih tenkova780,79
Odnos razaranja1,07
Otkriveno tenkova1361,37
Počinjena šteta1.669,04
Bodovi zauzimanja930,94
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo781,21
WN7979,45
WN81878,62
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2463000
Pobjede117147,54%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene118648,15%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno1064,30%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke77831,59%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova14310,5800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,850,000,000,00
Otkriveno tenkova36141,4700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.440,140,000,000,00
Bodovi zauzimanja25561,0400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi31171,2700,0000,0000,00
Iskustvo665,890,000,000,00
Ukupno
Bitke2463
Pobjede117147,54%
Izgubljene118648,15%
Neriješeno1064,30%
Preživjele bitke77831,59%
Uništenih tenkova14310,58
Odnos razaranja0,85
Otkriveno tenkova36141,47
Počinjena šteta1.440,14
Bodovi zauzimanja25561,04
Obrambeni bodovi31171,27
Iskustvo665,89
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke480000
Pobjede20843,33%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene25753,54%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno153,13%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke13828,75%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2820,5900,0000,0000,00
Odnos razaranja0,820,000,000,00
Otkriveno tenkova6631,3800,0000,0000,00
Počinjena šteta958,540,000,000,00
Bodovi zauzimanja6491,3500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi9061,8900,0000,0000,00
Iskustvo563,110,000,000,00
Ukupno
Bitke480
Pobjede20843,33%
Izgubljene25753,54%
Neriješeno153,13%
Preživjele bitke13828,75%
Uništenih tenkova2820,59
Odnos razaranja0,82
Otkriveno tenkova6631,38
Počinjena šteta958,54
Bodovi zauzimanja6491,35
Obrambeni bodovi9061,89
Iskustvo563,11
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke171000
Pobjede9756,73%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene6839,77%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno63,51%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke6035,09%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1080,6300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,970,000,000,00
Otkriveno tenkova2861,6700,0000,0000,00
Počinjena šteta485,880,000,000,00
Bodovi zauzimanja1430,8400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2121,2400,0000,0000,00
Iskustvo490,880,000,000,00
Ukupno
Bitke171
Pobjede9756,73%
Izgubljene6839,77%
Neriješeno63,51%
Preživjele bitke6035,09%
Uništenih tenkova1080,63
Odnos razaranja0,97
Otkriveno tenkova2861,67
Počinjena šteta485,88
Bodovi zauzimanja1430,84
Obrambeni bodovi2121,24
Iskustvo490,88
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke200000
Pobjede8743,50%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene11055,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno31,50%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke5326,50%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1370,6900,0000,0000,00
Odnos razaranja0,930,000,000,00
Otkriveno tenkova3421,7100,0000,0000,00
Počinjena šteta541,030,000,000,00
Bodovi zauzimanja2031,0200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1960,9800,0000,0000,00
Iskustvo422,650,000,000,00
Ukupno
Bitke200
Pobjede8743,50%
Izgubljene11055,00%
Neriješeno31,50%
Preživjele bitke5326,50%
Uništenih tenkova1370,69
Odnos razaranja0,93
Otkriveno tenkova3421,71
Počinjena šteta541,03
Bodovi zauzimanja2031,02
Obrambeni bodovi1960,98
Iskustvo422,65
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke16000
Pobjede1168,75%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene425,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno16,25%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke637,50%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova130,8100,0000,0000,00
Odnos razaranja1,300,000,000,00
Otkriveno tenkova161,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta845,560,000,000,00
Bodovi zauzimanja805,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo635,630,000,000,00
Ukupno
Bitke16
Pobjede1168,75%
Izgubljene425,00%
Neriješeno16,25%
Preživjele bitke637,50%
Uništenih tenkova130,81
Odnos razaranja1,30
Otkriveno tenkova161,00
Počinjena šteta845,56
Bodovi zauzimanja805,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo635,63
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke3781000
Pobjede172245,54%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene200152,92%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno581,53%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke110529,23%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova22130,5900,0000,0000,00
Odnos razaranja0,830,000,000,00
Otkriveno tenkova58111,5400,0000,0000,00
Počinjena šteta867,410,000,000,00
Bodovi zauzimanja47651,2600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi80442,1300,0000,0000,00
Iskustvo523,650,000,000,00
Ukupno
Bitke3781
Pobjede172245,54%
Izgubljene200152,92%
Neriješeno581,53%
Preživjele bitke110529,23%
Uništenih tenkova22130,59
Odnos razaranja0,83
Otkriveno tenkova58111,54
Počinjena šteta867,41
Bodovi zauzimanja47651,26
Obrambeni bodovi80442,13
Iskustvo523,65
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke5002000
Pobjede237247,42%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene257651,50%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno541,08%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke129325,85%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova31840,6400,0000,0000,00
Odnos razaranja0,860,000,000,00
Otkriveno tenkova72821,4600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.553,720,000,000,00
Bodovi zauzimanja33160,6600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi70261,4000,0000,0000,00
Iskustvo687,410,000,000,00
Ukupno
Bitke5002
Pobjede237247,42%
Izgubljene257651,50%
Neriješeno541,08%
Preživjele bitke129325,85%
Uništenih tenkova31840,64
Odnos razaranja0,86
Otkriveno tenkova72821,46
Počinjena šteta1.553,72
Bodovi zauzimanja33160,66
Obrambeni bodovi70261,40
Iskustvo687,41
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (535)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Type 59 81074,81764111154,10%1580,74
T34 81329,8677095655,54%1794,61
Bat.-Châtillon 25 t101473,9268989951,39%1292,41
IS-7101922,9177278151,34%1637,60
Jagdpanzer E 100102026,7769576451,83%1643,03
IS-6 81486,7481162552,96%1903,32
T-5491443,0778660148,75%1671,81
AMX 13 9091053,9674759451,68%1840,88
Rheinmetall Skorpion G 81593,6579450051,00%1983,70
Grille 15101990,5070444852,23%1608,88
AMX Chasseur de chars 81113,0272844849,55%1595,07
Maus101857,3877644747,20%1546,25
T110E5101783,0574844250,00%1420,19
E 100101863,3274143852,05%1552,64
TVP T 50/51101841,8373441549,16%1559,39
Conqueror91812,9576541453,14%1918,88
T-1091524,6970041245,15%1558,21
AMX 50 Foch B102000,8478941153,04%1616,61
Jagdpanther71137,2761538854,12%1848,86
T57 Heavy101924,8372137549,87%1501,82
Spähpanzer Ru 2519927,8974337451,87%1604,49
T-54 ltwt.91081,1774137252,69%1811,81
FV4005 Stage II101552,3963436347,11%1116,86
Object 261101623,2864635853,35%1625,63
Manticore101041,4577535849,72%1221,95
AMX 13 105101271,0669835749,02%1543,81
Vz. 55101857,6976635246,59%1322,34
T110E3102131,7074435151,57%1630,36
G.W. E 100101695,9362934552,17%1552,86
Ferdinand81541,9164034050,88%1901,68
T2971055,1370733454,79%1566,76
Bat.-Châtillon 155 58101593,8064033350,15%1594,86
T110E4102007,0472833351,65%1482,41
Centurion Action X101722,9572232949,85%1514,49
Panzer 58 Mutz 81260,1679732650,92%1935,70
Caernarvon81224,0176432453,40%1624,66
212A91628,9666232150,47%1853,30
Bat.-Châtillon 25 t AP91096,8761231145,66%1068,56
Object 277101908,3680429251,71%1687,81
IS-4101696,1470229150,52%1285,87
Object 430 Version II91512,3678728850,69%1652,30
T26E5 Patriot 81430,3790428452,46%1969,05
G.W. Tiger91519,9055128151,96%1786,68
KV-15530,5348528146,26%1120,10
Jagdtiger91864,9867927651,81%1853,32
VK 45.02 (P) Ausf. B91530,8176727550,91%1516,22
Strv 103B101790,6770527449,64%1215,74
Rheinmetall Panzerwagen10950,6767327443,80%897,97
Object 70492078,1081927351,28%1883,14
T92 HMC101456,6560527044,07%1398,86
Škoda T 5091811,6286626556,60%2059,67
IS-381342,5276926550,94%1789,44
T6981334,0278826554,72%1937,99
WZ-12091497,6577725955,21%1742,21
WZ-1328891,4471725951,35%1647,77
SU-122-44 71115,6571025157,37%1757,56
AMX 50 B101918,0770224750,20%1461,02
121101691,1470124548,57%1425,88
Leopard 1101523,7169024447,13%1087,01
WZ-111 model 1-491706,7479824154,36%1721,01
FV20781015,4455624150,21%1225,88
Rhm.-Borsig Waffenträger81559,8572323953,56%2011,51
T28 Prototype81587,0376123856,30%2100,89
BZ-176 81344,1383423751,05%1245,46
T-100 LT101004,2773823649,58%1173,58
FV215b (183) 101856,9370423053,04%1481,17
T9591815,8574322949,34%1549,37
Vz. 71 Tesák10969,0668722845,18%950,60
T4991067,0874222654,42%1655,71
Cromwell6693,6267622358,74%1735,62
113101789,2876022352,91%1558,71
Panhard EBR 10510735,4064722346,19%728,00
M40/M4381176,9957022246,85%1437,06
M10391402,1069322247,30%1378,86
M53/M5591560,2671221754,38%1851,76
T3091969,1177121554,88%1977,02
FV215b 101759,8867721544,19%1492,16
E 7591709,9879521548,84%1839,28
IS7885,8364121447,66%1263,34
AMX 50 10081480,2177021455,14%1924,40
Strv 103-091790,2772921252,83%1679,22
WZ-111 81286,8080520851,92%1550,06
Object 140101640,8873920451,96%1523,81
Type 4 Heavy91457,1576120351,23%1366,06
T71 DA7552,6759520244,06%1095,69
Waffenträger auf E 100102117,8064520245,05%1443,19
Leopard Prototyp A91820,6284320154,73%2039,62
leKpz M 41 90 mm GF 8806,0171520148,76%1577,35
FV380591386,2860619954,27%1473,12
T-448916,1272919854,55%1318,87
AMX 50 Foch91574,3573419847,98%1287,15
FV4004 Conway91625,5171419547,69%1604,46
Škoda T 56 81612,2685519450,00%1594,58
ISU-15281874,5785319356,99%2397,50
Kranvagn101861,0673818743,85%1343,54
E 5091290,5771918754,55%1297,60
KV-5 81329,2886818656,99%1831,56
T-505145,2534318544,86%300,35
Controcarro 3 Minotauro102023,8982118452,72%1443,39
Ho-Ri 3102053,4970118348,63%1367,67
FV217 Badger101841,4271818346,99%1226,45
T2881627,7765518246,15%1934,29
Object 705A101704,7176118152,49%1313,24
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81334,7274117945,81%1644,75
ST-II101971,5784017851,69%1573,60
STB-1101462,4969817448,28%1175,19
Lorraine 155 mle. 5071490,0261917349,13%2133,13
T3281211,9672216852,38%1571,10
G.W. Panther71531,6869716758,68%2224,16
60TP Lewandowskiego101709,6680616655,42%1309,55
SU-122-5491524,9671916547,88%1505,67
S-5171154,1258616348,47%1469,55
AMX AC mle. 4881312,1970716249,38%1646,79
VK 36.01 (H)6596,8955716053,75%1019,89
M4A1 Sherman5367,4539915753,50%884,66
Black Prince7819,7968115751,59%1188,38
AMX 50 12091603,9768015748,41%1567,19
11081321,4479315653,21%1754,31
VK 168.01 Mauerbrecher 81435,8882915652,56%1830,47
M41 Walker Bulldog8748,2975315558,71%1561,48
Object 430U101968,6378415547,74%1730,87
Strv 107-12112159,5279715448,70%1284,24
Object 263102144,7173415451,30%1766,88
Ares 90101632,8674315447,40%1131,25
Emil II91996,2087615251,97%2222,64
WZ-1317416,2662115152,98%768,03
T207823,1365015054,67%1353,97
Progetto C50 mod. 6691278,2970315046,67%1114,25
Tiger II81449,1682214657,53%2024,00
AMX 13 F3 AM61028,6755414552,41%1742,04
Tiger I7934,7861714440,97%1176,55
E 50 Ausf. M101504,4765214450,69%1163,29
WZ-132-1101042,2877214351,75%1120,55
T-1506616,4155214257,04%1115,89
Pz.Kpfw. VII101966,3678914249,30%1681,64
Object 268 Version 4101939,9074314249,30%1511,91
Object 268101934,0767014150,35%1512,58
Type 71101791,0176414045,71%1199,97
T-62A101406,7170614052,14%1230,31
XM551 Sheridan101175,4667913748,91%1389,08
Hummel6987,9949113642,65%1544,80
AT 1581447,6382713650,74%1856,73
M2 Light2186,3632113548,89%761,94
Rinoceronte101792,9972113542,96%1260,56
ARL 446723,3457413251,52%1215,19
STA-181271,0578413253,03%1942,64
Hirschkäfer111966,7872513249,24%1255,95
O-Ho81242,0774113149,62%1600,20
Super Conqueror102165,9783212553,60%1890,22
TVP VTU Koncept81117,5872712452,42%1575,31
Progetto M40 mod. 65101714,5473012248,36%1299,36
WZ-113G FT102158,4081012259,02%1547,55
CS-63101641,0375812150,41%1281,42
MT-256213,5351812151,24%489,39
SU-10181406,8682312057,50%1993,70
FV230 Canopener102105,5288911952,94%1511,55
M26 Pershing81061,8675811859,32%1507,48
T-54 first prototype 81103,7882211853,39%1676,50
50TP prototyp 81487,3684911652,59%1901,57
SU-1006859,0051311549,57%1725,18
AMX 30 1er prototype91829,2080311551,30%1983,04
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4248,4321311342,48%454,55
Type 6191759,9677811349,56%1728,20
AMX AC mle. 467986,7863911357,52%1632,03
Panhard AML Lynx 6x68718,9565811351,33%1274,81
StuG III Ausf. G5346,1934711252,68%723,12
Jagdpanzer IV6535,6843311250,00%943,15
M4A3E2 Sherman Jumbo6507,7551411153,15%974,80
Object 907 101527,8978811055,45%1122,49
59-166265,0746710943,12%533,82
Type 63 81149,4674610949,54%1181,06
FV4025 Contriver112071,7186310850,00%1256,21
FV226 Contradictious 81316,2176710850,00%1172,66
KV-856659,0953210749,53%1124,07
Controcarro 1 Mk. 291378,1982010757,94%1203,92
ELC EVEN 90 8606,8069510651,89%1222,19
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5327,7740410448,08%748,41
Marder II3291,0531410357,28%946,60
IS-271185,8578310260,78%1874,00
Charioteer81465,1572610247,06%1808,84
Emil I81629,7588110155,45%2254,56
M3 Lee4230,5926510045,00%741,69
AMX 13 757500,9157710055,00%1021,97
Object 752 91734,1390510058,00%1609,21
T-463155,972169950,51%558,88
VK 45.02 (P) Ausf. A81361,427709957,58%1842,70
Conqueror Gun Carriage101541,386359946,46%1298,84
FV3046804,574309850,00%1654,43
Konštrukta T-34/1007820,186599752,58%1386,04
Progetto M35 mod. 46 81304,597959751,55%1656,28
FV4202 81265,808319650,00%1955,09
Projekt ION 81685,488539548,42%1573,52
BZ-75101942,597989550,53%1362,31
Char Futur 4 91741,808609552,63%1576,31
Grille5631,284129447,87%1495,10
Taschenratte112220,239449447,87%1360,22
Type 6891571,928129349,46%1345,20
VK 72.01 (K) 102360,688689351,61%1668,66
Comet7984,097569251,09%1771,30
Lorraine 155 mle. 5181672,596559150,55%2200,35
leKpz Borkenkäfer111078,337679051,11%1073,37
T95E6 101506,906839045,56%1006,14
Bat.-Châtillon Bourrasque 81111,647469046,67%1265,63
KR-1112199,529149051,11%1414,01
UDES 1691354,397208940,45%1232,15
M46 Patton KR 81254,248988763,22%2014,49
Fauteur111758,368528750,57%1096,65
SU-100M171072,906838643,02%1711,38
SU-130PM 81336,707268648,84%1352,02
LT-432 8778,817588658,14%1661,24
T95/FV4201 Chieftain 101845,317818648,84%1162,48
E 77 91622,147578540,00%1303,73
Object 70591739,458258450,00%1791,04
Tiger (P)71162,247738356,63%1949,44
TS-5 81395,638278257,32%1435,77
AMX M4 mle. 457900,256688151,85%1287,20
UDES 15/16101848,137888048,75%1413,13
AMX M4 mle. 54101710,097438046,25%1198,48
MBT-B 101945,117798047,50%1295,49
AMX 50 Foch (155) 102006,396637941,77%1460,13
Bofors Tornvagn 81242,258287956,96%1374,18
DBV-152 101924,567497855,13%1271,80
UDES 0381408,407147748,05%1816,90
Sturer Emil71341,757767759,74%2399,24
Waffenträger auf Pz. IV91732,526697749,35%1672,28
M5 Stuart4179,783787661,84%485,60
Tortoise91710,587087640,79%1448,50
P.44 Pantera81167,618067565,33%1755,50
Tiger-Maus 91342,407337343,84%1019,12
E 25 71009,746807353,42%1561,33
Type 5 Heavy101841,747827255,56%1184,63
Panhard EBR 909793,967157252,78%1222,02
Panther7807,246327150,70%1328,29
Ikv 65 Alt II6673,205457145,07%1282,83
AT 86772,177017167,61%1724,28
A-447958,807567160,56%1813,64
SU-15271144,266867067,14%2018,62
UDES 14 Alt 581309,418037054,29%1826,71
O-Ni71313,098247055,71%1895,46
WZ-111 model 5A101849,237107044,29%1586,22
T25 AT71177,766597057,14%1838,24
Object 41681140,777297051,43%1536,31
T376612,506617058,57%2007,16
Centurion Mk. I81151,226406943,48%1596,03
M48A5 Patton101453,307296949,28%1176,15
Object 703 Version II 81230,227976848,53%1368,68
Leichttraktor1111,782296749,25%402,79
M10 Wolverine5526,695066756,72%1374,03
XM69 Hacker111708,709186762,69%1222,71
Strv m/42-57 Alt A.2 6646,495466746,27%1073,25
Vz. 68 Squall 8606,666056749,25%954,96
O-I6759,976296656,06%1337,49
AT 771172,097346659,09%1725,11
Type T-345417,494536546,15%1138,26
SU-263154,941516443,75%239,93
IS-3-II91495,278426460,94%1404,48
TS-6 91530,587866454,69%1304,68
M54 Renegade 81087,207236450,00%1151,94
Bisonte C45 81114,607096342,86%1002,70
Type 4 Chi-To6792,055176243,55%1668,74
Wespe3237,212316170,49%935,02
AMX 30 B101511,166916145,90%1134,15
Concept No. 5101619,416726145,90%1121,40
Strv S1 81138,436436150,82%1150,10
Strv 746785,426436053,33%1576,63
Churchill VII6628,955666041,67%1119,63
SU-855431,323865952,54%974,18
T-284238,392975962,71%760,00
WZ-132A9685,645965947,46%809,44
VK 30.01 (P)6680,586025950,85%1248,26
Panther II8870,276465955,93%1152,30
Type 5 Chi-Ri7741,026375752,63%1206,09
IS-M81413,197375745,61%1647,57
Ares 7581122,657795752,63%1258,45
Type 3 Chi-Nu5477,824265669,64%1671,69
T 55A 91462,507505650,00%1361,65
Leo7861,427115358,49%1479,61
T25/27907,326145349,06%1392,67
SMV CC-64 Vipera 81331,308065358,49%1513,01
Rambo 91514,927755345,28%1283,10
WZ-120-1G FT 81172,606895244,23%1091,07
M66612,864985145,10%786,44
Vz. 63P112543,768865145,10%1628,66
M18 Hellcat6782,736055150,98%1481,77
WZ-111 model 6 81709,809375152,94%1849,21
M75262,903875056,00%880,33
PTZ-78112082,067745046,00%993,72
121B 101527,466945044,00%1091,85
Versuchspanzer 5791714,128034948,98%1274,47
WZ-111-1G FT81133,905874841,67%1045,87
KV-26854,356184856,25%1596,06
T216350,884594839,58%815,66
Ares 8591561,198524856,25%1483,70
GSOR 1008 81001,155444833,33%717,06
M5A1 Stuart4255,474074744,68%831,60
Ares 90 C111571,948314751,06%1075,35
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.487,091884639,13%24,86
Tetrarch 2223,483844656,52%1314,08
Panther/M10 7992,437324652,17%1666,07
A-436704,756784459,09%1681,19
Nashorn61110,727284351,16%2265,13
Object 260 101378,987104348,84%869,05
DZT-159 91699,238824360,47%1600,15
ARL V396634,075054250,00%1102,37
VK 100.01 (P)81333,057584250,00%1653,05
IS-2-II8976,146684252,38%1014,09
BDR G1 B5391,983634136,59%495,45
NC 70 Błyskawica101634,106314139,02%987,63
UDES 03 Alt 3 91559,988454153,66%1487,94
SMV CC-567991,536944057,50%1422,51
Type 586683,586234060,00%1528,61
BZ-6891314,458334062,50%1162,70
Crusader 5.5-in. SP7854,584564040,00%1135,46
Object 780 102550,699943958,97%2110,51
Jagdpanzer E 90 91502,286393935,90%1079,50
AMX 12 t6256,874423863,16%658,52
AT 25568,585643857,89%1532,08
GSOR 1010 FB 81103,927023847,37%1210,08
T803111699,059323855,26%1040,24
SDP 60 Gonkiewicza91569,007753754,05%1316,85
T-437569,304973740,54%698,01
T-34-85M 6869,007073647,22%1624,47
Ikv 90 Typ B7879,145553542,86%1096,39
FV227 Conceiver81474,208233548,57%1621,73
Char Mle. 75 9504,005283540,00%417,72
SMV CC-678817,745853447,06%737,85
SDP 58 Kilana81266,297873467,65%1489,93
M-V-Y101575,066563438,24%864,14
S35 CA5683,525693363,64%1889,52
Vz. 58 Medvěd 91903,487653339,39%1411,06
T28 Concept 7803,036753363,64%1191,13
T1 Heavy5367,943973231,25%479,92
M2 Medium Tank3134,191463225,00%279,08
T2 Medium Tank2124,221693250,00%553,58
Centurion Mk. 7/191690,847173259,38%1942,41
Pz.Kpfw. 5581718,6910103259,38%1600,68
Crusader6326,034323154,84%985,98
Churchill I5705,006833170,97%1890,99
Pz.Kpfw. III Ausf. J4163,323163154,84%324,76
AMX 65 t81077,457073145,16%1191,78
Spähpanzer SP I C7736,877173151,61%1538,57
CC-46 Pancernik 91988,208923056,67%1763,05
KPz 3 Projekt 07 HK 91318,606093040,00%1017,25
AMBT 81234,737333050,00%1458,49
XM57 81348,978043060,00%1292,15
EMIL 1951 81612,709483056,67%2193,17
Dicker Max 6585,234713040,00%840,46
M36 Jackson6549,724312951,72%907,86
AMX ELC bis5174,103592948,28%395,02
Panhard AMD 178B6390,594622948,28%1063,30
M7 Priest3486,463452842,86%1537,80
SU-182144,751192850,00%749,69
Heavy Tank No. VI 6683,185362846,43%1062,11
Object 452K 101737,578022853,57%1244,18
M3 Stuart3135,851732650,00%388,64
Pz.Kpfw. 35 (t)2123,501482646,15%460,61
T404253,733082646,15%483,02
AE Phase I 91717,547372630,77%1477,43
M-IV-Y 81323,888632556,00%1767,24
T-345273,883152441,67%525,35
Pz.Kpfw. II Luchs4254,674672466,67%1104,55
BZ-16681071,258622470,83%1365,41
Škoda T 256616,095272339,13%1224,99
Panzerjäger I287,001062250,00%147,73
T56 GMC3256,002972245,45%796,83
WZ-111G FT91398,148352272,73%1111,79
Chieftain/T95 81103,097382250,00%1396,65
Object 26391958,187832250,00%1928,59
Stridsyxa 81267,557302245,45%1069,00
Semovente M43 Bassotto61101,626382138,10%1755,59
SU-54503,193392138,10%1341,87
Felice 91040,525842138,10%836,37
Covenanter5255,624422166,67%928,84
M446723,864432138,10%1091,98
Kanonenjagdpanzer 105 8764,246062157,14%725,24
Type 64 6566,436072152,38%1422,10
Pz.Kpfw. I Ausf. C3148,304072050,00%670,42
Challenger7710,356432050,00%942,37
Toro 91622,808172060,00%1410,90
Durendal 102177,309872065,00%1693,79
AMX M4 mle. 5191370,008051957,89%1205,27
M-VI-Y91427,898941968,42%1508,39
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 8989,586411947,37%931,54
H3 91387,427191947,37%1032,87
T-832 81555,169921957,89%1755,44
Jagdtiger Prototype 81476,847081936,84%1275,72
KV-137632,565811855,56%1000,00
Kampfpanzer 67102022,948321844,44%1434,40
Matilda IV 5580,446641850,00%1697,84
VK 75.01 (K) 81162,177551850,00%1240,15
Turtle Mk. I 81210,837801861,11%1177,87
T-26266,88811723,53%76,69
Vz. 60S Dravec 101448,717941752,94%793,79
K-91102003,658621758,82%1570,21
Projet Louis 9919,537591758,82%1258,79
Sturmpanzer I Bison3209,061181637,50%531,35
Schwertwal 101958,068701662,50%1357,87
CS-52 LIS 81008,947641656,25%1230,47
TBT 91410,066841637,50%1012,91
Charioteer Nomad 81193,566741650,00%1124,10
M24 Chaffee5450,805621546,67%1676,29
ISU-152K 8925,335941540,00%788,94
Predatore 91601,407231533,33%1211,04
Fantôme 91373,478231560,00%1218,96
B14132,792171435,71%101,24
Alecto4296,213481435,71%637,11
KV-122 7852,716811450,00%1085,02
SFAC 105 81445,647531450,00%1258,08
Coccodrillo 102012,777551346,15%1324,36
ISU-122S 7791,087031384,62%1157,55
Gryphon 102462,089901369,23%2004,66
Pz.Kpfw. 38 (t)3167,331861266,67%625,52
BZT-70 101703,339581275,00%972,89
M-III-Y8843,007231250,00%840,26
T77 81472,509441275,00%1713,80
T1E6 2107,583071275,00%545,94
T1 Cunningham163,092031154,55%251,81
M374312,823491163,64%1213,61
LPT-67 Šelma9821,006961145,45%989,63
M-II-Y7682,735521145,45%737,67
Kpz. Erich Konzept I 91531,917541154,55%1260,22
Valentine II 4270,732501136,36%769,76
T92 8595,455711145,45%984,39
IMT 81636,459231163,64%2097,81
MS-1191,001591070,00%505,03
KV-37937,105611020,00%1233,66
TL-7 91725,805181010,00%1257,44
Ashigaru 101736,506721040,00%943,59
M47 Iron Arnie 8870,11561933,33%647,86
Type 5 Ka-Ri 81647,00760944,44%1323,14
Cromwell B 6652,78642955,56%1209,44
IS-3A Peregrine 81450,11970977,78%1542,26
BZ-72-1 101493,56744955,56%1012,66
Chrysler K 81129,00767944,44%1217,12
ShPTK-TVP 100 81364,67594922,22%1302,66
SZDV Vz. 50 81169,63837875,00%1190,40
Object 252U 8859,63586837,50%639,46
Carro da Combattimento 45 t 101803,25821850,00%1299,90
Caliban 8890,13740875,00%998,30
Wz. 64GC Bzyg 101745,88766850,00%1085,10
Kame 91378,25892875,00%1236,43
Concept 1B 91921,25874862,50%1358,78
M-VII-Y 91495,00687837,50%827,12
Type 97 Chi-Ha3176,57344757,14%559,74
GSOR the TANK 92309,001052771,43%2720,30
Kpz. 3 GST Turm 81509,43771742,86%1449,19
Patton the Tank 91473,71579728,57%1076,04
Miel 81033,14441714,29%806,64
M10 RBFM 51311,00946757,14%3573,32
FCM 50 t 81386,71976771,43%1905,35
BT-74225,33302633,33%636,19
SU-85B4400,00322650,00%987,05
Type 95 Ji-Ro6566,50325616,67%670,45
Cruiser Mk. IV4159,50364683,33%491,56
Char Murat 91302,00611633,33%892,32
ISU-122-2 81202,17757666,67%1171,74
Lätt Stridsfordon 120 91652,17626633,33%1246,37
Ambassador 91729,00847650,00%1371,57
StuG IV 5198,67263633,33%209,64
Vercingétorix 91136,33519633,33%735,83
Leox 91284,50846666,67%1171,13
40TP Habicha6523,8036350,00%656,03
Type 2597 Chi-Ha3338,00434540,00%1301,75
Valentine AT4228,80300520,00%473,57
STK-2112905,20819520,00%1723,80
Somua SAu 404327,204605100,00%938,66
FSV Scheme A7665,20543560,00%879,70
SDP wz 66 Grom 81477,80510520,00%1430,92
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4559,60633560,00%1701,32
Šotek 81025,80541520,00%772,89
Yong Bing 9854,60583540,00%396,79
Buryan 92300,00880540,00%1335,74
Chi-Ni244,50221475,00%264,10
Pz.Kpfw. II2185,75168425,00%629,05
Aufklärungspanzer Panther 7260,25521450,00%393,49
Object 430102535,00941475,00%2384,55
Bat.-Châtillon 12 t8606,25597475,00%1153,70
LTTB8974,25608425,00%1622,51
Pawlack Tank6202,0021940,00%24,87
Windhund 81212,00726475,00%1158,94
Husarz 81464,0011064100,00%1590,56
Chrysler MTC 2TC 81455,5011374100,00%1635,89
Pz.Kpfw. III Ausf. E349,67127333,33%0,00
Valentine3217,67256333,33%581,29
SU-76M4134,67264366,67%359,62
Ho-Ri 28703,0025830,00%417,95
VK 28.0160,00261333,33%0,00
GSOR 1006 Scheme 791274,339553100,00%1072,54
Object 25791363,67577333,33%919,68
SU-122V 91682,00608333,33%1417,91
K-2 81416,0011693100,00%1802,80
Prototipo 6 8662,33456333,33%309,10
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2109,335313100,00%557,17
Super Hellcat 7476,33454333,33%439,71
T14 5970,5060820,00%2054,91
Strv fm/211176,0022020,00%805,82
Renault FT167,503082100,00%399,10
Renault Otsu1125,00359250,00%454,65
Renault NC-31140,00233250,00%84,37
SDT-58 Vlkodav 91864,5012702100,00%1845,83
Universal Carrier 2-pdr2169,503192100,00%831,45
ZŤS Vz.63-1 Ogar 91397,50862250,00%1140,49
BZ-58-2 91614,5049220,00%961,68
Chieftain Mk. 6 101470,0045820,00%758,78
Kanonenjagdpanzer 2 81260,00651250,00%1113,21
XM66F 81168,00580250,00%1002,36
KJPZ TIII Jäger 91280,0010022100,00%1171,77
Object 283 91540,0010962100,00%1688,48
Vz. 62 Jasan 91313,0040520,00%737,48
FV1066 Senlac 878,0021720,00%0,00
Cobra 91248,00778250,00%1019,60
TT-130M 91750,00789250,00%1299,00
Sentinelle 91720,5010812100,00%1634,96
Object 265T 9578,5030020,00%213,92
SU-100I 51130,50588250,00%1833,03
Brennos 8972,00748250,00%977,72
Black Rock 111862,00759250,00%1114,89
Chi-Go 71107,00805250,00%1277,19
Terrifiant 92014,00829250,00%1347,89
Vickers Medium Mk. I1382,0045310,00%3313,69
Vickers Mk. E Type B2238,007261100,00%1367,96
HWK 128933,009931100,00%1444,50
Object 274a 8642,0045810,00%457,62
Kunze Panzer 92611,0014701100,00%2995,17
M48A2 Räumpanzer 81120,0033010,00%891,41
E 75 TS 8794,0047610,00%502,81
AAT60 81231,0010231100,00%1358,95
T7 Combat Car 289,006710,00%165,78
LTP 3186,003211100,00%845,29
Caernarvon Action X 81323,0048610,00%1601,83
VK 45.03 71970,0010941100,00%2809,63
VCS 6x6 TS 90 9497,007981100,00%611,15
SPHT 9886,0014610,00%318,29
OCP Peacekeeper 9880,0035610,00%389,54
KB-52 92042,0043810,00%1739,19

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 26.05.2023
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 26.05.2023
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 22.10.2013
Otišao: 16.12.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 03.12.2021
Otišao: 25.12.2022
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 14.03.2017
Otišao: 24.11.2020
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 26.12.2022
Otišao: 16.04.2023
Pozicija: Vojnik
Član od: 18.12.2016
Otišao: 12.03.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 25.11.2020
Otišao: 07.07.2021
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 09.07.2021
Otišao: 02.12.2021
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 17.04.2023
Otišao: 25.05.2023