Some tanks are not included in the statistics.

daddio_69

clanlogo
Pozicija: Vojnik
Član od: 05.05.2024

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke44753417116
Ø Razina7,569,259,009,26
Pobjede2209749,38%00,00%529,41%4740,52%
Izgubljene2217149,54%4100,00%1270,59%6959,48%
Neriješeno4851,08%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1102424,63%00,00%317,65%2521,55%
Uništenih tenkova318220,7130,7580,47500,43
Odnos razaranja0,940,750,570,55
Otkriveno tenkova461031,0361,50271,591251,08
Počinjena šteta1.002,15601,75684,711.062,20
Bodovi zauzimanja449621,0000,00613,591571,35
Obrambeni bodovi176360,3900,00372,18370,32
Iskustvo627,74368,50541,00632,97
WN7959,25486,70656,66578,55
WN81166,41534,57605,85800,65
Ukupno
Bitke44753
Ø Razina7,56
Pobjede2209749,38%
Izgubljene2217149,54%
Neriješeno4851,08%
Preživjele bitke1102424,63%
Uništenih tenkova318220,71
Odnos razaranja0,94
Otkriveno tenkova461031,03
Počinjena šteta1.002,15
Bodovi zauzimanja449621,00
Obrambeni bodovi176360,39
Iskustvo627,74
WN7959,25
WN81166,41
Zadnja 24 sata
Bitke4
Ø Razina9,25
Pobjede00,00%
Izgubljene4100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova30,75
Odnos razaranja0,75
Otkriveno tenkova61,50
Počinjena šteta601,75
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo368,50
WN7486,70
WN8534,57
Zadnjih 7 dana
Bitke17
Ø Razina9,00
Pobjede529,41%
Izgubljene1270,59%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke317,65%
Uništenih tenkova80,47
Odnos razaranja0,57
Otkriveno tenkova271,59
Počinjena šteta684,71
Bodovi zauzimanja613,59
Obrambeni bodovi372,18
Iskustvo541,00
WN7656,66
WN8605,85
Zadnjih 30 dana
Bitke116
Ø Razina9,26
Pobjede4740,52%
Izgubljene6959,48%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke2521,55%
Uništenih tenkova500,43
Odnos razaranja0,55
Otkriveno tenkova1251,08
Počinjena šteta1.062,20
Bodovi zauzimanja1571,35
Obrambeni bodovi370,32
Iskustvo632,97
WN7578,55
WN8800,65
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke503000
Pobjede19538,77%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene29558,65%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno132,58%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke15230,22%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2860,5700,0000,0000,00
Odnos razaranja0,810,000,000,00
Otkriveno tenkova3040,6000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.635,570,000,000,00
Bodovi zauzimanja3730,7400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi5521,1000,0000,0000,00
Iskustvo621,760,000,000,00
Ukupno
Bitke503
Pobjede19538,77%
Izgubljene29558,65%
Neriješeno132,58%
Preživjele bitke15230,22%
Uništenih tenkova2860,57
Odnos razaranja0,81
Otkriveno tenkova3040,60
Počinjena šteta1.635,57
Bodovi zauzimanja3730,74
Obrambeni bodovi5521,10
Iskustvo621,76
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke40000
Pobjede1025,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2767,50%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno37,50%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke922,50%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova190,4800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,610,000,000,00
Otkriveno tenkova170,4300,0000,0000,00
Počinjena šteta1.063,880,000,000,00
Bodovi zauzimanja330,8300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi802,0000,0000,0000,00
Iskustvo437,330,000,000,00
Ukupno
Bitke40
Pobjede1025,00%
Izgubljene2767,50%
Neriješeno37,50%
Preživjele bitke922,50%
Uništenih tenkova190,48
Odnos razaranja0,61
Otkriveno tenkova170,43
Počinjena šteta1.063,88
Bodovi zauzimanja330,83
Obrambeni bodovi802,00
Iskustvo437,33
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke57000
Pobjede2543,86%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3052,63%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno23,51%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1729,82%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova270,4700,0000,0000,00
Odnos razaranja0,680,000,000,00
Otkriveno tenkova490,8600,0000,0000,00
Počinjena šteta556,810,000,000,00
Bodovi zauzimanja951,6700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1743,0500,0000,0000,00
Iskustvo454,040,000,000,00
Ukupno
Bitke57
Pobjede2543,86%
Izgubljene3052,63%
Neriješeno23,51%
Preživjele bitke1729,82%
Uništenih tenkova270,47
Odnos razaranja0,68
Otkriveno tenkova490,86
Počinjena šteta556,81
Bodovi zauzimanja951,67
Obrambeni bodovi1743,05
Iskustvo454,04
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke5000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene5100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova71,4000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,400,000,000,00
Otkriveno tenkova51,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta829,600,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo197,600,000,000,00
Ukupno
Bitke5
Pobjede00,00%
Izgubljene5100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova71,40
Odnos razaranja1,40
Otkriveno tenkova51,00
Počinjena šteta829,60
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo197,60
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke40000
Pobjede1537,50%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2562,50%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1742,50%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova280,7000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,220,000,000,00
Otkriveno tenkova320,8000,0000,0000,00
Počinjena šteta968,450,000,000,00
Bodovi zauzimanja832,0800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi401,0000,0000,0000,00
Iskustvo648,030,000,000,00
Ukupno
Bitke40
Pobjede1537,50%
Izgubljene2562,50%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1742,50%
Uništenih tenkova280,70
Odnos razaranja1,22
Otkriveno tenkova320,80
Počinjena šteta968,45
Bodovi zauzimanja832,08
Obrambeni bodovi401,00
Iskustvo648,03
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1302000
Pobjede58544,93%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene69053,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno272,07%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke40130,80%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova7140,5500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,790,000,000,00
Otkriveno tenkova13431,0300,0000,0000,00
Počinjena šteta790,540,000,000,00
Bodovi zauzimanja19081,4700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi16221,2500,0000,0000,00
Iskustvo509,140,000,000,00
Ukupno
Bitke1302
Pobjede58544,93%
Izgubljene69053,00%
Neriješeno272,07%
Preživjele bitke40130,80%
Uništenih tenkova7140,55
Odnos razaranja0,79
Otkriveno tenkova13431,03
Počinjena šteta790,54
Bodovi zauzimanja19081,47
Obrambeni bodovi16221,25
Iskustvo509,14
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke903000
Pobjede38242,30%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene50956,37%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno121,33%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke24727,35%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova5300,5900,0000,0000,00
Odnos razaranja0,810,000,000,00
Otkriveno tenkova6480,7200,0000,0000,00
Počinjena šteta1.564,140,000,000,00
Bodovi zauzimanja3430,3800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi9561,0600,0000,0000,00
Iskustvo635,100,000,000,00
Ukupno
Bitke903
Pobjede38242,30%
Izgubljene50956,37%
Neriješeno121,33%
Preživjele bitke24727,35%
Uništenih tenkova5300,59
Odnos razaranja0,81
Otkriveno tenkova6480,72
Počinjena šteta1.564,14
Bodovi zauzimanja3430,38
Obrambeni bodovi9561,06
Iskustvo635,10
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (601)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Rheinmetall Skorpion G 81324,44710129351,59%1478,06
SU-100Y 6801,7561181653,68%1533,95
T34 81090,6664854848,72%1239,61
Lorraine 40 t 81291,7972951852,12%1536,01
T675512,9247349849,80%1184,50
Progetto M35 mod. 46 81152,5674346753,10%1313,98
Hummel6630,7547346151,41%941,42
Caliban 81414,4680945050,44%1624,80
T54E191543,2376244749,22%1494,77
T28 Prototype81177,6964444248,64%1261,73
ISU-15281431,0670343452,76%1682,73
M18 Hellcat6655,4853338149,61%1175,00
T-54 first prototype 8986,9371637049,73%1357,58
Pz.Kpfw. T 25 5421,8147836947,70%1054,04
T3091595,3164536446,43%1411,66
E 25 7707,2751236436,54%811,46
M53/M5591360,1070635650,84%1240,13
E 50 Ausf. M101623,5170633449,10%1331,45
KV-5 8847,1561733141,69%771,08
T2971099,3572632451,85%1526,95
Lorraine 155 mle. 518861,5766932053,13%876,54
T499596,0762231544,76%682,53
T-5491182,3770531150,48%1197,11
SU-130PM 81365,4172631148,87%1401,02
T57 Heavy101781,4871630849,68%1360,62
E 5091417,3974630553,11%1340,45
T110E4101981,2970928449,65%1524,17
AMX ELC bis5386,6748227450,73%1346,36
IS-381223,9271327253,31%1443,85
G.W. Panther7710,7147326951,30%847,39
M48A5 Patton101482,6264026642,86%1048,39
T28 Concept 7941,6268826651,13%1439,71
M40/M4381204,3470426452,27%1379,37
AMX 50 10081184,0773026051,92%1377,98
IS-6 81218,2576025949,42%1387,99
KV-481029,2367525550,59%1196,79
Tortoise91680,9484924753,85%1449,12
KV-15384,6041824346,91%663,89
AMX M4 mle. 49 Liberté 81188,8678524050,00%1431,78
M4A1 Sherman5293,0034523746,41%648,27
Grille5493,8041823650,00%1068,18
ST-I91531,8270223649,15%1425,44
Strv S1 81306,9366023551,06%1417,38
Object 261101173,9369123251,72%900,15
M10391443,3074122748,02%1395,01
Bat.-Châtillon Bourrasque 81146,6874422749,78%1291,61
G.W. Tiger (P)81062,0566222650,44%1191,21
IS7814,7462021450,00%1042,82
Panther II8934,3157821344,60%1139,97
VK 30.02 (M)6472,9844821241,04%694,19
Škoda T 56 81514,4082121148,34%1417,03
Panther7668,9257020650,49%979,58
GSOR 1008 81397,8376820451,96%1410,16
T25/27712,1851920344,83%887,65
LT-432 8540,3867620352,71%892,21
Type 4 Heavy91444,5374620054,50%1394,76
Emil I81287,8278819955,28%1499,76
S-517695,4354319753,81%806,27
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4278,1931419652,55%653,11
T376354,0652919553,85%887,52
O-I6906,7972419358,55%1706,09
AMX 50 12091423,8466618747,59%1223,69
T-1506696,5961318756,68%1242,46
M26 Pershing81119,9076818655,91%1555,68
Ho-Ri 3102000,1172718450,00%1396,48
Emil II91566,3274417851,12%1490,39
Object 70491766,4470717649,43%1493,54
T-34-3 81028,2370817550,29%1260,09
SU-14-281068,5768217150,29%1013,50
Challenger7686,4949616943,79%730,46
FV4005 Stage II101631,9059016842,86%1191,44
Turtle Mk. I 81243,3881216750,90%1248,59
Cromwell B 6708,7364416450,61%1388,71
KV-26635,1955716355,21%1082,93
T-34-856610,8056516253,70%1216,28
Schwarzpanzer 58 8962,5376016155,28%1392,34
TVP VTU Koncept8815,0959116046,88%929,47
TVP T 50/51101552,9568616047,50%1175,16
T207546,5251115943,40%616,37
T3281154,1273815652,56%1395,00
KV-856524,8952114953,69%831,75
Škoda T 5091576,1069314841,89%1409,05
M4A3E2 Sherman Jumbo6587,1458314850,00%1105,81
Panhard EBR 75 (FL 10) 8419,6355914847,30%512,07
Bisonte C45 81312,9586114852,70%1550,85
ELC EVEN 90 8550,4464614844,59%930,62
SU-1006700,6655014653,42%1252,24
M4A3E8 Sherman6409,8748114555,86%739,69
SU-1527848,7257014548,28%1152,23
M46 Patton91358,4073414153,19%1321,95
O-Ho81152,2470514043,57%1309,43
Charioteer81227,5469514050,71%1396,58
Type 64 6351,7249613849,28%706,33
Object 70591211,5367213746,72%1019,40
Vz. 64 Blesk8429,4662813653,68%606,89
XM57 81449,8373713545,93%1257,12
KV-37806,4460413348,12%979,41
AMX M4 mle. 457962,5465513147,33%1340,38
UDES 1691305,3967813041,54%1103,40
Conqueror Gun Carriage101243,9658513043,85%860,94
T26E4 SuperPershing 81051,4277912850,78%1410,80
Löwe 81197,3184812858,59%1447,63
212A91246,5068312746,46%995,63
VK 30.01 (H)5278,1531212646,03%462,54
T-34-17951,6071512552,80%1593,34
EMIL 1951 81314,7374712544,80%1287,97
T-345312,6838212445,97%729,32
BZ-176 81228,0578412352,03%1181,55
AMX 13 757505,8158612145,45%911,55
AMX 12 t6448,8655612047,50%1104,69
O-Ni71289,9382611854,24%1849,51
Maus101435,4572111845,76%933,27
KV-1S6336,8736211845,76%419,62
TS-5 81336,0482911752,14%1419,43
Progetto M40 mod. 65101632,9772211651,72%1260,27
TOG II* 6647,4954511551,30%1103,45
Type 5 Heavy101754,5074411443,86%1183,92
Leopard 1101566,7165011442,11%1049,86
Crusader 5.5-in. SP7768,8365111353,10%1064,44
Sherman Firefly6604,9353411250,00%1091,04
VK 36.01 (H)6457,1041411135,14%522,23
M8A1497,5618411149,55%87,48
Sturer Emil7866,5857511153,15%1227,55
Object 268101641,9467011151,35%1087,27
Tiger I7850,4259211054,55%1083,84
Konštrukta T-34/1007855,3364311048,18%1359,53
Churchill I5511,0049510944,04%1062,38
IS-4101582,8174110951,38%1270,34
ISU-152K 81198,0270510848,15%1223,98
T78 6941,0472510650,94%1528,58
T110E5101528,5770510343,69%972,99
M5 Stuart487,8725410250,00%94,96
ARL 446709,1353410146,53%1313,64
Rhm.-Borsig Waffenträger81431,8776010057,00%1708,30
A-447758,576119951,52%1162,89
Waffenträger auf Pz. IV91624,476979949,49%1326,57
IS-M81002,017049950,51%1129,01
M46 Patton KR 81069,197749957,58%1435,30
Durchbruchswagen 2472,441379841,84%25,74
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5309,313599848,98%717,51
Object 252U Defender 81273,898049655,21%1388,40
Bat.-Châtillon 12 t8526,905789446,81%823,09
Concept 1B 91415,188429456,38%1094,78
M3 Lee4121,351889350,54%260,13
A-436495,495399351,61%956,80
SMV CC-64 Vipera 81104,766519240,22%1018,10
TL-7 91358,267379150,55%1134,55
Object 703 Version II 81173,707789150,55%1187,14
Nashorn6597,664518946,07%912,08
AMX AC mle. 4881086,946058943,82%1098,93
AMX 50 Foch B101643,157268951,69%1116,86
M41 Walker Bulldog8301,044508944,94%298,50
Type 586446,595068850,00%745,84
AT 1581090,977008748,28%1133,19
Type 3 Chi-Nu Kai 5501,924918752,87%1420,38
Object 41681068,517068555,29%1442,43
DBV-152 101931,486688445,24%1280,65
T-1091230,216718447,62%998,13
Škoda T 256585,575508348,19%1120,37
T77 81431,088408354,22%1696,73
Kranvagn101459,776798241,46%976,57
ARL V396655,764278248,78%1210,26
Vz. 68 Squall 8450,405878245,12%605,88
Strv m/42-57 Alt A.2 6732,706318150,62%1289,44
Type 5 Ka-Ri 81472,517258145,68%1316,85
AMX 13 909810,946368047,50%1035,92
Kpz. Erich Konzept I 91354,616488041,25%965,93
T2881299,947637948,10%1446,59
AMX AC mle. 467826,805647946,84%1096,68
Somua SM 81271,707777948,10%1397,73
AMX 50 B101615,416017839,74%1012,57
Bat.-Châtillon 155 5810962,096837850,00%751,52
Object 268 Version 4101724,547297848,72%1182,95
M56 Scorpion 7894,745977842,31%1164,93
SMV CC-5671175,848187755,84%1860,67
G.W. E 100101275,166137746,75%923,96
M47 Iron Arnie 81072,097587754,55%1279,86
Bat.-Châtillon 25 t101533,235987439,19%1059,94
Tiger II8998,806507447,30%1073,59
122 TM 81171,647017445,95%1201,89
FV2078856,195967343,84%867,42
Bat.-Châtillon 25 t AP91460,977647251,39%1545,84
M24 Chaffee5150,673477241,67%245,72
Strv 746475,725087150,70%806,64
AMX 50 Foch91710,877627145,07%1278,83
Sherman III5266,283307142,25%480,32
T110E3101667,247637157,75%1245,42
45TP Habicha7781,175877055,71%949,43
Marder II376,171087040,00%1,18
Lorraine 155 mle. 507770,736527054,29%927,73
Pz.Sfl. IVc5340,373277044,29%570,54
Panhard EBR 10510590,315877047,14%504,55
M-V-Y101728,037936944,93%1233,91
AE Phase I 91452,968526960,87%1378,80
T-284107,881996850,00%150,66
T9591609,687576854,41%1296,59
M374147,961736755,22%389,67
Object 430U101481,636876746,27%1054,77
E 75 TS 81039,286906746,27%1034,73
UDES 038978,245856653,03%954,46
G.W. Tiger91460,927516650,00%1591,91
AT 771038,357616656,06%1550,39
Bat.-Châtillon 155 5591067,336316642,42%858,75
ShPTK-TVP 100 81038,556756645,45%953,79
Matilda4130,021926434,38%80,72
Rinoceronte101693,817866460,94%1339,03
Pz.Kpfw. II Luchs4301,395026450,00%1167,73
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.464,362296439,06%0,22
FV215b (183) 101500,366316445,31%971,73
Churchill VII6603,025436347,62%951,43
WZ-111-1G FT8901,575806342,86%800,93
Forest Spirit 81210,006466344,44%1029,14
VK 75.01 (K) 81075,657326346,03%1054,55
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8959,437746361,90%1218,12
SU-855383,663806246,77%806,40
60TP Lewandowskiego101716,267716159,02%1254,62
E 100101436,217006145,90%933,21
AT 86770,676686154,10%1602,03
IS-3A 81204,547716149,18%1139,95
P.44 Pantera81258,027346050,00%1552,66
ASTRON Rex 105 mm 81331,027456046,67%1307,74
GSOR 3301 AVR FS9442,906346048,33%445,70
Ferdinand81099,127105961,02%1166,18
T-34-28754,675985841,38%780,63
STB-1101237,696695848,28%817,09
UDES 15/16101441,747555853,45%1048,86
T92 HMC101369,296985856,90%1156,50
BZ-58-2 91603,727795843,10%1264,80
Grille 15101545,646415846,55%970,94
T-448692,115335644,64%681,00
Panhard AML Lynx 6x68498,145825651,79%783,18
T-103 81396,717475648,21%1426,83
Type 63 81027,347485653,57%1001,13
Object 907 101511,827075543,64%1008,27
Type T-345455,764985453,70%1441,44
Super Hellcat 7888,305885444,44%1260,77
Pz.Kpfw. III Ausf. E358,771195341,51%22,36
Centurion Mk. 7/191256,607275347,17%1048,89
AT 25419,774385360,38%1022,64
Marder 38T4181,232315341,51%222,15
AMBT 81060,046625343,40%973,51
Caernarvon Action X 8971,837015343,40%967,98
LHMTV8485,476665352,83%744,38
B14125,942205244,23%122,05
O-I Experimental5654,405625246,15%1323,99
BDR G1 B5511,694915253,85%930,63
GSOR 1006 Scheme 791258,047945261,54%1153,90
Tiger-Maus 91417,796695236,54%904,07
M54 Renegade 81249,857685246,15%1260,67
UDES 14 Alt 581259,987515154,90%1609,43
WZ-111G FT91023,615995147,06%670,54
Panhard AMD 178B6230,104295150,98%471,31
D2349,161325050,00%74,36
T-62A101656,887184948,98%1348,82
Super Conqueror101825,867754951,02%1362,88
Panzer 58 Mutz 81065,537684942,86%1376,46
Type 6191163,586644845,83%931,62
Hotchkiss EBR7348,464834847,92%548,95
T-100 LT10611,586734852,08%615,68
Pz.Kpfw. VII101995,528084852,08%1404,46
HWK 30 8414,025604847,92%531,47
Strv 103B101684,236224740,43%1036,98
Char Futur 4 91578,896634734,04%1218,26
P.43 bis6671,785964652,17%1324,25
FV1066 Senlac 8414,805904643,48%563,96
VK 30.01 (P)6569,605464555,56%953,39
Jagdtiger91455,987414555,56%1168,77
Bofors Tornvagn 81332,027964548,89%1485,10
Vz. 55101674,827774452,27%1134,95
T1 Heavy5427,664184447,73%689,38
T2 Medium Tank2128,552964452,27%618,41
Jagdpanzer E 100101734,576914454,55%1100,57
CS-52 LIS 8994,686484445,45%936,08
P.43 ter7595,535124339,53%680,74
IS-3-II91017,237514355,81%847,87
FV229 Contender9983,287324355,81%762,77
FV4201 Chieftain Proto 91317,777414348,84%1111,90
Vickers Medium Mk. I178,671984252,38%291,20
M7 Priest397,401214242,86%80,21
IS-7101720,527554247,62%1206,92
Pz.Sfl. IVb4298,503114242,86%762,28
VK 100.01 (P)81102,837744259,52%1300,73
WZ-120-1G FT 8989,646674250,00%936,38
DZT-159 Dragon's Soul 91216,437604259,52%1003,62
50TP prototyp 8939,296674146,34%847,84
M2 Medium Tank378,981194143,90%56,63
E 7591387,986654141,46%1079,00
Object 705A101336,806254139,02%798,95
Vickers Medium Mk. III365,481094042,50%16,72
SU-1018978,806674057,50%1106,75
FV217 Badger101435,807484055,00%936,41
Object 752 91463,507094042,50%963,30
Ares 8591258,358034055,00%1210,03
Kunze Panzer 91143,656744055,00%952,82
Jagdtiger Prototype 81274,837374042,50%1187,46
Ikv 90 Typ B7669,005513956,41%941,26
M415294,263443951,28%333,77
XM66F 81174,517023946,15%1158,44
Lansen C 81299,319623966,67%1884,20
A-205200,113153847,37%522,45
53TP Markowskiego81106,537263857,89%1355,73
Progetto C50 mod. 6691193,617153852,63%1040,36
AMX 13 F3 AM6566,085233855,26%742,72
Ho-Ri 191444,508273871,05%1266,55
Škoda T 27 8777,055663844,74%715,11
Type 5 Chi-Ri7692,516053754,05%1074,62
CS-447761,355843751,35%1075,70
SU-85B4306,973603756,76%716,84
Object 780 101861,437373743,24%1205,61
Object 25791254,697643658,33%1170,84
Ares 758773,256193641,67%642,05
TS-60 91595,587433650,00%1323,55
1108586,065223542,86%413,46
M5A1 Stuart4189,343503548,57%540,38
Strv 103-091467,036753548,57%1297,10
M127700,896083554,29%797,12
FV230 Canopener101737,408183545,71%1178,80
T-34-2G FT7996,796993464,71%1570,88
MT-256319,745043447,06%796,24
Object 43091210,796253438,24%832,86
Panther mit 8,8 cm L/71 81061,217813458,82%1568,29
STA-18741,396103348,48%831,68
Indien-Panzer8892,336573351,52%1036,29
Object 274a 81107,588163354,55%1292,61
Manticore10785,556873354,55%785,73
Cobra 91223,487313354,55%971,65
Ikv 65 Alt II6660,814723246,88%1077,03
Conqueror91341,756743234,38%966,39
Controcarro 3 Minotauro101507,786233237,50%766,89
LPT-67 Šelma9691,136623246,88%751,06
BZ-16681054,037003246,88%1133,99
FV601 Saladin8826,006843243,75%871,07
M3 Stuart354,971483151,61%111,44
T1 Cunningham1102,262253151,61%507,49
WZ-111 model 1-49979,136783138,71%612,99
M75194,553213151,61%574,67
Churchill Gun Carrier6269,552733138,71%206,84
LTG7481,005703145,16%864,20
AAT60 81084,656863141,94%1002,28
KV-4 KTTS 8895,006653161,29%966,38
KV-2 (R) 6924,847923164,52%1757,05
Cromwell6384,274133033,33%459,98
Škoda T 245345,734063050,00%819,69
T56 GMC351,531233050,00%77,85
IS-2 7651,375643053,33%692,17
E 65 Zwilling 81360,668272948,28%1162,96
KV-220-2 5677,727552955,17%1283,50
T-34-85M 6791,796422948,28%1314,15
40TP Habicha6647,045042839,29%1172,39
Prototipo Standard B91341,256572850,00%1149,67
VK 16.02 Leopard5288,646452871,43%1010,03
FV38059965,295882842,86%754,72
M446618,756162867,86%1123,04
AMX M4 mle. 54101294,326992846,43%799,04
Rheinmetall Panzerwagen10661,646182835,71%427,55
Grant4235,673712748,15%680,23
MS-1172,961782748,15%196,78
B.U.G.I.6682,446362766,67%1277,43
VK 30.02 (D)7797,896142744,44%1094,83
SMV CC-678815,076432751,85%813,71
SU-100M17862,936252755,56%1222,58
Object 430 Version II9881,675672733,33%538,94
LTTB8248,634622740,74%177,63
Kampfpanzer 67101163,635982733,33%501,36
T 55A 9900,117402759,26%834,66
GSOR 1010 FB 8747,116462755,56%782,87
Object 265T 91403,676822740,74%1053,88
P.435456,735072661,54%1368,40
IS-27795,546272646,15%970,71
Centurion Mk. I8751,005982646,15%755,59
BZ-6891072,046522642,31%660,19
Object 140101371,696422642,31%990,10
Object 277101604,385382626,92%1047,51
TBT 91266,126582638,46%832,13
M4A1 FL 10 6833,697142653,85%1392,96
Type 59 8958,807012548,00%1110,22
Caernarvon81154,927492548,00%1252,45
Type 2597 Chi-Ha3121,681982540,00%184,42
Pz.Kpfw. IV Ausf. A334,88782528,00%0,00
Char Murat 91525,246522536,00%1116,17
Ikv 1035407,503902462,50%943,76
Ho-Ri 28961,886092445,83%884,58
S35 CA5584,924392458,33%1230,42
P26/404410,094572347,83%1185,57
T-46386,091562365,22%317,60
Centurion Action X101839,048232356,52%1523,87
Leopard Prototyp A91264,966872339,13%1043,98
Spähpanzer SP I C7458,176002356,52%821,72
T42 8829,526902347,83%877,53
WZ-111 model 6 81196,747872356,52%1277,87
SPHT 91221,876482334,78%595,76
Leo7720,235752254,55%1009,20
SDP 60 Gonkiewicza91360,457352259,09%1149,43
T3 HMC258,95942245,45%43,15
SDP 58 Kilana81058,827402263,64%1202,72
Type 6891274,418142254,55%1019,96
FV4004 Conway91268,597062250,00%1030,69
Pz.Kpfw. 5581257,147802240,91%898,73
T92 8292,736622259,09%465,22
TL-1 LPC 8914,366632245,45%1032,33
Rambo 91050,597122245,45%787,24
Black Prince7629,677222161,90%834,68
50TP Tyszkiewicza91075,577072152,38%891,53
CS-538681,905422142,86%712,25
Type 71101363,386952138,10%768,55
FV3046316,572812138,10%269,07
M-III-Y81265,297112142,86%1348,93
Object 26391100,196522147,62%848,10
KPz 3 Projekt 07 HK 91038,905232138,10%667,80
SZDV Vz. 50 81045,205462040,00%692,95
CS-63101258,306352045,00%719,39
Type 3 Ho-Ni III5500,504352060,00%1092,07
NC 70 Błyskawica101408,106672045,00%840,23
BZ-5871092,456722040,00%1364,91
FV224 Chopper7942,807442060,00%1087,91
56TP 81466,458362055,00%1575,75
Chrysler K 8891,956222045,00%884,46
StuG IV 5325,053422045,00%664,49
Vickers Mk. E Type B2107,471511942,11%243,32
WZ-132A9447,955391947,37%433,97
Type 95 Ji-Ro6663,955201957,89%1058,43
WZ-131G FT6795,325381942,11%1399,40
Alecto4292,583321936,84%631,45
AMX 13 10510636,635271931,58%416,88
Char Mle. 75 9552,535301936,84%439,93
TS-54 81279,478471942,11%1398,42
T1 HMC248,671281872,22%264,10
Pz.Kpfw. 38 (t)334,171181838,89%0,00
Panzerjäger I236,44781850,00%77,79
Jagdpanther7826,336791866,67%1258,09
Vz. 60S Dravec 101550,836691833,33%693,41
ISU-122-2 8816,174741816,67%565,49
Versuchspanzer 579970,786851850,00%685,99
Vickers Medium Mk. II285,411711752,94%285,94
Jagdpanzer IV6997,415761747,06%1852,57
SU-76G FT4419,473541770,59%1035,63
Type 3 Ju-Nu6668,475811747,06%880,56
BZ-75101743,718151747,06%1243,08
T26E5 81097,767131741,18%1282,45
Kirovets-1 81359,889081758,82%1688,26
105 leFH18B2 5561,064751643,75%966,69
AMX 40489,312771656,25%213,84
T-26266,63991637,50%72,36
WZ-132-1101046,197261650,00%1141,88
Chi-To SP7965,315891643,75%916,13
Type 5781138,259221675,00%1205,27
FV227 Conceiver81003,008951681,25%1259,51
T54 Heavy Tank 91355,008761656,25%1456,01
D1224,67901526,67%0,02
M2 Light233,20891540,00%0,24
Sav m/434396,273871540,00%928,02
IS-2-II81056,936221540,00%1010,00
M4A3(76)W Sherman 6206,532821540,00%58,02
T2 Light Tank 2108,272301540,00%234,81
Fantôme 91043,536231540,00%708,63
DS PZInż5491,934141442,86%883,47
SDP 44 Burza6725,214411442,86%966,10
60G FT5551,003791442,86%1100,25
Pawlack Tank6774,936691435,71%1264,32
Ares 90101345,645121414,29%717,84
Object 283 91009,865901428,57%802,79
Stridsyxa 8945,645351428,57%701,85
Type 4 Chi-To6598,695201346,15%972,95
Type 95 Heavy4183,233391353,85%519,12
AMX 38390,692631353,85%160,54
SU-76M4182,543031361,54%466,78
Cruiser Mk. III3194,773151346,15%823,28
Valentine AT4170,463061369,23%480,89
Kpz. 3 GST Turm 8978,546451346,15%856,39
M-IV-Y 8545,154261323,08%269,45
M6A2E1 8929,156671338,46%774,50
AT 15A 7667,085371338,46%681,12
Saryuda 91585,928231361,54%1345,62
Gryphon 101685,547521346,15%1130,61
121101572,336891241,67%1018,96
Universal Carrier 2-pdr278,421661241,67%78,44
M24E2 Super Chaffee 6205,005171275,00%527,62
Projet Louis 9608,427591258,33%740,68
GSR 3301 Setter7193,255601258,33%325,64
StuG III Ausf. G5396,453771172,73%1033,04
Type 4 Ju-To7743,644661127,27%637,92
Pz.Kpfw. II Ausf. G3240,824211136,36%908,32
AMX 65 t8771,645441136,36%618,07
AMX M4 mle. 5191505,556631127,27%983,79
T-34 shielded 5258,183001118,18%319,16
Dicker Max 6492,454031145,45%623,34
BT-7470,502471070,00%261,00
Renault FT 75 BS2114,101051040,00%425,75
Covenanter5165,003551070,00%559,04
Patton the Tank 91030,007421060,00%1157,23
STA-2 81093,505841030,00%988,57
Vz. 58 Medvěd 9872,303881010,00%409,80
T7 Combat Car 2102,502481060,00%460,08
BZ-72-1 101492,105851040,00%900,41
BT-2242,33209966,67%233,13
Mitsu 1085623,11458944,44%1045,79
Birch Gun4116,00158944,44%188,13
ST-II101398,22788955,56%938,25
K-91-PT 91537,67928955,56%1568,53
UDES 03 Alt 3 91474,44703944,44%1072,35
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8661,33509922,22%455,13
Pz.Kpfw. II Ausf. D 288,89334955,56%315,24
Type 91 Heavy3229,38277850,00%673,84
VK 168.01 Mauerbrecher 81078,63827887,50%1194,23
Tetrarch 288,50113825,00%164,78
A46 6482,38758887,50%1722,37
T26E5 Patriot 8546,88665862,50%588,52
FCM 50 t 8707,38661850,00%707,65
Type 62 7796,57638742,86%1797,64
M15/423179,00292757,14%466,00
Strv m/42597,00172714,29%0,63
Ikv 723354,57513757,14%1249,36
VK 28.016185,43455757,14%437,60
GSOR the TANK 9761,29553742,86%510,66
Windhund 81123,43780771,43%1099,22
Taschenratte111020,43828742,86%340,45
leKpz M 41 90 mm GF 8539,00462728,57%623,57
SFAC 105 8607,14339714,29%261,86
T803111851,00555728,57%919,91
ST vz. 39468,00305666,67%249,78
Pz.Kpfw. II226,50135633,33%2,06
Kampfpanzer 07 RH 8989,17671633,33%1127,68
CS-52 C 8808,67467616,67%719,82
Nemesis 8805,83528633,33%738,25
112 81647,00848633,33%1943,57
Stuart I-IV3256,205395100,00%1203,27
Sexton II3216,80331580,00%994,34
Concept No. 510919,20662540,00%419,98
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6467,60577560,00%1109,04
Convert. Medium Tank T3 3232,00366540,00%481,79
VK 168.01 (P) 8945,60688560,00%1132,52
M24 Chaffee No. 594 5218,6025050,00%277,59
Heavy Tank No. VI 61032,2047350,00%1332,99
Sexton I 3513,80482560,00%2176,38
M4A3E8 Thunderbolt VII 6432,20565540,00%534,10
Valiant 51116,401130560,00%3955,75
AMX Canon d'assaut 105 81189,00694560,00%1331,06
Leox 9691,40578560,00%480,82
Buryan 9964,20668540,00%486,29
L6/40276,00182450,00%88,04
Leichttraktor162,75174475,00%301,21
Cruiser Mk. IV4139,503714100,00%453,55
T23E3 7449,25485450,00%526,21
SU-2-122 5211,25274425,00%162,09
ARMT 5699,25693450,00%1630,54
AM 39 Gendron-Somua 278,50289475,00%289,25
T-50-2 669,00310450,00%114,92
M48A2 Räumpanzer 8582,2520240,00%330,70
AMX ELC 901 6441,75602425,00%804,66
IS-5 (Object 730) 8689,75764475,00%794,10
Bretagne Panther 6674,25451425,00%916,44
King Tiger (Captured) 7869,75568425,00%788,44
AMX 13 57 7545,25699450,00%832,37
Strv m/38239,33190333,33%0,00
Renault FT110,0034333,33%0,00
M2264,00208366,67%256,61
Type 97 Chi-Ha3113,3312330,00%118,84
Lorraine 39L AM380,00133366,67%261,00
G.Pz. Mk. VI (e)247,674730,00%3,03
AltProto AMX 30 8980,3341630,00%976,60
KV-1 shielded 538,33332366,67%255,50
T-34 with L-11 4287,67369333,33%677,65
Object 777 Version II 92438,0061730,00%2147,73
Pz.Sfl. IC 4253,00425366,67%713,15
T-29 379,00232333,33%0,00
Matilda LVT 472,33270366,67%257,75
Excelsior 5548,33586366,67%1059,20
Char de transition 6846,33641366,67%1305,87
43 M. Toldi III 3267,335503100,00%1650,25
Fiat 3000196,00210250,00%292,78
WZ-111 model 5A101751,00665250,00%1227,48
T-6020,00112250,00%71,62
Gabler’s Destroyer 5190,505472100,00%548,35
KV-1SA 5707,00658250,00%1293,90
Kanonenjagdpanzer 105 8181,5020820,00%0,00
T-45 2254,504832100,00%1291,90
Škoda T 40 61657,5013552100,00%5052,45
BT-7 artillery 3312,504482100,00%1220,27
M4A1 Revalorisé 8214,00427250,00%144,13
Strv fm/21145,002131100,00%261,00
Pudel 6280,006651100,00%441,08
Renault Otsu145,002341100,00%261,00
4TP1151,006151100,00%858,56
Renault NC-3110,002410,00%0,00
Crusader60,004651100,00%261,00
M4 Improved 51118,0048510,00%3220,07
Waffenträger auf E 100103460,0053910,00%3110,58
STG 81183,0040810,00%981,30
Ram II 5151,0026310,00%79,77
M16/43 Sahariano 3248,0019410,00%406,09
T1E6 289,007110,00%149,95
Light Mk. VIC 237,009010,00%0,00
FV4202 81173,0037110,00%1082,86
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6823,009091100,00%1771,08
Panther/M10 7416,0029910,00%311,54
Excalibur 6167,0020710,00%0,00
AMX 13 (FL 11) 5461,0030610,00%1109,18
T26E3 Eagle 7 72139,0013551100,00%4636,46
Krupp-Steyr Waffenträger 71653,0012361100,00%2763,56
AMX Chasseur de chars 8470,0015810,00%269,85
Straussler V–4/40 396,002931100,00%320,28

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Vojnik
Član od: 05.05.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 05.05.2024
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 24.07.2020
Otišao: 24.07.2020
Pozicija: Novak
Član od: 24.09.2021
Otišao: 04.01.2022
Pozicija: Vojnik
Član od: 19.11.2020
Otišao: 03.06.2021
Pozicija: Vojnik
Član od: 16.08.2021
Otišao: 23.09.2021
Pozicija: Vojnik
Član od: 24.04.2022
Otišao: 08.11.2022
Pozicija: Novak
Član od: 17.11.2020
Otišao: 17.11.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 06.06.2021
Otišao: 14.08.2021
Pozicija: Vojnik
Član od: 22.06.2020
Otišao: 22.07.2020
Pozicija: Novak
Član od: 13.08.2020
Otišao: 30.10.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 11.01.2022
Otišao: 28.02.2022
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 23.09.2015
Otišao: 26.12.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 06.07.2019
Otišao: 26.11.2019
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 07.04.2017
Otišao: 12.04.2019
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 27.11.2019
Otišao: 21.06.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 03.01.2016
Otišao: 05.04.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 13.07.2015
Otišao: 20.09.2015