_wikkid

clanlogo
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 30.08.2021

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke31644000
Ø Razina8,040,000,000,00
Pobjede1764655,76%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1356142,85%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno4371,38%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1381643,66%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova444871,4100,0000,0000,00
Odnos razaranja2,500,000,000,00
Otkriveno tenkova381781,2100,0000,0000,00
Počinjena šteta1.821,060,000,000,00
Bodovi zauzimanja633332,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi452011,4300,0000,0000,00
Iskustvo842,710,000,000,00
WN71771,760,000,000,00
WN82703,940,000,000,00
Ukupno
Bitke31644
Ø Razina8,04
Pobjede1764655,76%
Izgubljene1356142,85%
Neriješeno4371,38%
Preživjele bitke1381643,66%
Uništenih tenkova444871,41
Odnos razaranja2,50
Otkriveno tenkova381781,21
Počinjena šteta1.821,06
Bodovi zauzimanja633332,00
Obrambeni bodovi452011,43
Iskustvo842,71
WN71771,76
WN82703,94
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke234000
Pobjede16269,23%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene6728,63%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno52,14%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke12352,56%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2270,9700,0000,0000,00
Odnos razaranja2,050,000,000,00
Otkriveno tenkova2050,8800,0000,0000,00
Počinjena šteta1.832,820,000,000,00
Bodovi zauzimanja3281,4000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1870,8000,0000,0000,00
Iskustvo957,420,000,000,00
Ukupno
Bitke234
Pobjede16269,23%
Izgubljene6728,63%
Neriješeno52,14%
Preživjele bitke12352,56%
Uništenih tenkova2270,97
Odnos razaranja2,05
Otkriveno tenkova2050,88
Počinjena šteta1.832,82
Bodovi zauzimanja3281,40
Obrambeni bodovi1870,80
Iskustvo957,42
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke98000
Pobjede5960,20%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3636,73%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno33,06%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke5051,02%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova800,8200,0000,0000,00
Odnos razaranja1,670,000,000,00
Otkriveno tenkova680,6900,0000,0000,00
Počinjena šteta1.287,950,000,000,00
Bodovi zauzimanja1211,2300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi390,4000,0000,0000,00
Iskustvo806,390,000,000,00
Ukupno
Bitke98
Pobjede5960,20%
Izgubljene3636,73%
Neriješeno33,06%
Preživjele bitke5051,02%
Uništenih tenkova800,82
Odnos razaranja1,67
Otkriveno tenkova680,69
Počinjena šteta1.287,95
Bodovi zauzimanja1211,23
Obrambeni bodovi390,40
Iskustvo806,39
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke62000
Pobjede3962,90%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2235,48%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno11,61%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke3556,45%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova480,7700,0000,0000,00
Odnos razaranja1,780,000,000,00
Otkriveno tenkova691,1100,0000,0000,00
Počinjena šteta690,550,000,000,00
Bodovi zauzimanja791,2700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi30,0500,0000,0000,00
Iskustvo668,560,000,000,00
Ukupno
Bitke62
Pobjede3962,90%
Izgubljene2235,48%
Neriješeno11,61%
Preživjele bitke3556,45%
Uništenih tenkova480,77
Odnos razaranja1,78
Otkriveno tenkova691,11
Počinjena šteta690,55
Bodovi zauzimanja791,27
Obrambeni bodovi30,05
Iskustvo668,56
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke38000
Pobjede2257,89%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1539,47%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno12,63%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1847,37%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova290,7600,0000,0000,00
Odnos razaranja1,450,000,000,00
Otkriveno tenkova300,7900,0000,0000,00
Počinjena šteta1.212,610,000,000,00
Bodovi zauzimanja170,4500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi10,0300,0000,0000,00
Iskustvo634,080,000,000,00
Ukupno
Bitke38
Pobjede2257,89%
Izgubljene1539,47%
Neriješeno12,63%
Preživjele bitke1847,37%
Uništenih tenkova290,76
Odnos razaranja1,45
Otkriveno tenkova300,79
Počinjena šteta1.212,61
Bodovi zauzimanja170,45
Obrambeni bodovi10,03
Iskustvo634,08
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke191000
Pobjede13369,63%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene5729,84%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno10,52%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke12364,40%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1670,8700,0000,0000,00
Odnos razaranja2,460,000,000,00
Otkriveno tenkova1810,9500,0000,0000,00
Počinjena šteta1.331,090,000,000,00
Bodovi zauzimanja2521,3200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi8314,3500,0000,0000,00
Iskustvo970,890,000,000,00
Ukupno
Bitke191
Pobjede13369,63%
Izgubljene5729,84%
Neriješeno10,52%
Preživjele bitke12364,40%
Uništenih tenkova1670,87
Odnos razaranja2,46
Otkriveno tenkova1810,95
Počinjena šteta1.331,09
Bodovi zauzimanja2521,32
Obrambeni bodovi8314,35
Iskustvo970,89
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke3332000
Pobjede272781,84%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene59217,77%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno130,39%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke209662,91%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova28780,8600,0000,0000,00
Odnos razaranja2,330,000,000,00
Otkriveno tenkova35271,0600,0000,0000,00
Počinjena šteta947,280,000,000,00
Bodovi zauzimanja58981,7700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi45811,3700,0000,0000,00
Iskustvo837,270,000,000,00
Ukupno
Bitke3332
Pobjede272781,84%
Izgubljene59217,77%
Neriješeno130,39%
Preživjele bitke209662,91%
Uništenih tenkova28780,86
Odnos razaranja2,33
Otkriveno tenkova35271,06
Počinjena šteta947,28
Bodovi zauzimanja58981,77
Obrambeni bodovi45811,37
Iskustvo837,27
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke107000
Pobjede7671,03%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3128,97%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke6157,01%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova740,6900,0000,0000,00
Odnos razaranja1,610,000,000,00
Otkriveno tenkova880,8200,0000,0000,00
Počinjena šteta1.409,730,000,000,00
Bodovi zauzimanja1261,1800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi510,4800,0000,0000,00
Iskustvo582,290,000,000,00
Ukupno
Bitke107
Pobjede7671,03%
Izgubljene3128,97%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke6157,01%
Uništenih tenkova740,69
Odnos razaranja1,61
Otkriveno tenkova880,82
Počinjena šteta1.409,73
Bodovi zauzimanja1261,18
Obrambeni bodovi510,48
Iskustvo582,29
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (140)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
T34 81663,52845334053,14%2473,99
FCM 50 t 81897,001065262460,67%3466,03
AMX 50 Foch (155) 103054,46824182153,76%3147,85
T3092621,75961159660,65%3199,00
T-34-3 81654,21927124056,29%2685,84
AMX 50 10082108,30102198857,09%3532,27
IS-5 (Object 730) 82170,24110181363,47%3985,39
IS-381711,8092474156,41%2487,30
STB-1102854,5394165759,67%3340,11
121102508,9283863851,88%2708,48
T675788,4371661157,94%2520,69
Löwe 81800,3899860658,25%2760,81
IS-6 81219,7271759750,25%1399,16
Bat.-Châtillon 25 t102892,2295352559,05%3492,46
IS-7102370,6184050258,17%2363,35
WZ-1328832,8870849549,90%1648,89
T110E4102652,5375946652,79%2406,38
T-5492166,22102641158,39%3187,94
T-54 first prototype 81954,46114340763,14%3923,06
T6981730,3194140057,25%3109,25
AMX 50 Foch92193,1180337752,52%2228,19
M4A1 Sherman5472,4030337452,67%1305,12
WZ-12091794,7282533053,64%2190,67
Bat.-Châtillon 155 5591807,5567732351,70%2454,78
T2971134,6970532053,44%1528,86
T57 Heavy102877,9385031054,19%2890,45
T54E192155,5790230954,05%2681,33
WZ-111 82080,80113530161,79%3668,49
M18 Hellcat6958,7959728648,60%1956,29
T-1091556,8671528549,82%1626,07
T-4481509,5993827459,85%2732,14
121B 102534,6685827453,65%2693,60
AMX AC mle. 4881606,0266726348,29%2088,77
STA-181865,05104126163,60%3710,78
T25/27874,6451925448,43%1234,35
M1271114,3651824142,32%1304,99
Object 140102491,5690723956,49%2780,09
T3 HMC2212,6117223147,19%871,72
Type 6192367,0299723057,39%3139,93
AMX 13 9091559,44103322559,11%3327,52
M4151036,2553121750,23%1840,08
KV-856943,2971221651,85%1807,79
M4A3E2 Sherman Jumbo6509,8332021547,91%869,21
M40/M4381297,2160021050,48%1614,62
T110E5102487,8685821050,95%2340,92
T3281441,9788320458,82%1882,78
M8A14315,0023220352,22%808,35
AMX 50 12092302,9490220250,00%2819,91
Lorraine 155 mle. 5181554,5469719354,92%2164,17
Bat.-Châtillon 25 t AP92247,1695518953,97%3135,13
Lorraine 155 mle. 507951,6156418852,13%1406,16
AMX 50 B102810,7989617959,22%3016,41
M26 Pershing81982,82110517362,43%3880,95
T-34-856893,1168014957,05%1986,56
M46 Patton92460,19103414957,05%3595,68
M7 Priest3513,6335014651,37%1593,51
T28 Prototype81211,5756814248,59%1273,95
AMX 13 F3 AM6888,4959412557,60%1709,50
Panther II81883,95107412460,48%3537,14
E 25 71498,6093912459,68%3008,97
IS7920,6662311546,96%1220,47
Indien-Panzer81824,78102111457,02%3556,78
WZ-1317732,0968411151,35%1613,57
AMX 13 7571103,109489866,33%3342,84
M3 Lee4233,761929455,32%773,52
T-4371474,1510299361,29%3567,95
AMX AC mle. 4671098,175549044,44%1483,75
Type 3 Chi-Nu Kai 5746,257488762,07%2954,38
M48A5 Patton103075,649528061,25%3482,32
KV-15419,764377850,00%768,67
T-62A102798,0910407866,67%3463,95
M10391822,088007754,55%2031,19
T-54 ltwt.91509,979797761,04%3053,71
Cromwell6916,517617655,26%2221,55
M5A1 Stuart446,482056939,13%0,00
Comet71666,7211116959,42%4004,53
T26E4 SuperPershing 81816,8311136971,01%3293,93
AMX 13 105 AM mle. 505418,813516844,12%834,15
VK 30.01 (D)6835,496946855,88%1990,89
Leopard Prototyp A91668,268196650,00%1857,67
IS-271553,719826560,00%2670,69
Leopard 1102779,038356457,81%2837,27
Covenanter5543,617115667,86%2522,90
Excelsior 5811,568115569,09%2230,21
T-28455,621865345,28%53,69
E 5092636,3710634959,18%3574,61
M374268,632354847,92%817,30
Type 3 Chi-Nu5688,196554763,83%2539,61
Vickers Medium Mk. I166,23864341,86%102,70
Pz.Kpfw. III Ausf. J4205,423504351,16%415,14
SU-10061009,785684055,00%1987,03
Pz.Kpfw. III Ausf. E3132,181664055,00%312,82
Crusader6438,714923855,26%1329,89
Type 4 Chi-To6899,567693464,71%2374,35
M2 Medium Tank3133,561683467,65%483,56
SU-855615,334543354,55%1641,42
VK 30.01 (H)5899,527943363,64%3159,18
Type 1 Chi-He4407,845013275,00%1522,58
T71 DA71047,787532748,15%2650,93
T56 GMC3110,621382646,15%169,64
59-166653,247182552,00%2424,23
M5 Stuart439,322382540,00%2,14
M24 Chaffee51151,2611912373,91%6978,86
AMX 105 AM mle. 474281,043532365,22%1150,00
ISU-1528589,244942152,38%478,20
Pz.Kpfw. III/IV5564,845321947,37%1740,39
FCM 36 Pak 40 3615,897501861,11%2627,00
M75204,563241855,56%673,73
KV-261167,618051855,56%2586,59
Cruiser Mk. III3224,753421650,00%1110,03
Type 2597 Chi-Ha351,791271428,57%0,00
Vickers Mk. E Type B282,461041330,77%99,14
M3 Stuart3127,832851241,67%290,31
Pz.Kpfw. II241,201011050,00%85,72
Type 97 Chi-Ha3230,603091060,00%735,64
T2 Medium Tank2188,101471040,00%876,62
Somua SAu 404483,67449944,44%1564,66
T1 Cunningham1120,50266862,50%701,56
T216368,00479825,00%861,22
T3761201,29999757,14%5034,15
T-345131,83258650,00%164,06
T1 HMC2120,17184666,67%718,65
Cruiser Mk. IV4287,50410633,33%851,04
112 82233,671301683,33%3589,40
Durchbruchswagen 24278,60398560,00%808,35
Chi-Ni2108,25290450,00%401,33
Renault Otsu1162,33268333,33%593,33
SU-1527315,67304333,33%131,12
T-46361,00177333,33%3,10
11080,00323250,00%120,29
T-26253,006220,00%0,00
Panzer 58 Mutz 81472,007652100,00%1974,18
Type 64 61299,001101250,00%3805,17
Tiger I72011,0014621100,00%4234,45
Pz.Kpfw. 35 (t)20,001611100,00%261,00
M2 Light28,001971100,00%261,00
Leichttraktor137,002051100,00%264,10
MS-1130,007210,00%0,00
113101924,0039710,00%1357,31
T-29 30,001510,00%0,00

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 30.08.2021
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 30.08.2021
Pozicija: Vojnik
Član od: 10.06.2015
Otišao: 04.07.2015
Pozicija: Novak
Član od: 16.02.2017
Otišao: 18.02.2017
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 19.04.2015
Otišao: 02.05.2015
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 08.11.2016
Otišao: 24.12.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 08.05.2015
Otišao: 06.06.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 03.08.2015
Otišao: 30.09.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 30.05.2016
Otišao: 23.06.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 06.01.2017
Otišao: 13.02.2017
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 20.02.2017
Otišao: 28.03.2017
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 01.04.2017
Otišao: 05.04.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 03.08.2015
Otišao: 30.09.2015