Some tanks are not included in the statistics.

___AD___

clanlogo
Pozicija: Vojnik
Član od: 23.05.2015

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke6623441663
Ø Razina8,0810,2510,1910,24
Pobjede3283349,57%125,00%531,25%2234,92%
Izgubljene3248049,04%375,00%1062,50%3860,32%
Neriješeno9211,39%00,00%16,25%34,76%
Preživjele bitke1886328,48%125,00%318,75%1828,57%
Uništenih tenkova583120,8851,25140,88470,75
Odnos razaranja1,231,671,081,04
Otkriveno tenkova717801,0820,50110,69510,81
Počinjena šteta1.260,152.911,752.229,311.837,17
Bodovi zauzimanja628930,9500,0000,0050,08
Obrambeni bodovi269030,4100,0000,0040,06
Iskustvo617,70572,50476,50540,32
WN71100,851115,13838,05727,32
WN81418,512210,931924,901506,77
Ukupno
Bitke66234
Ø Razina8,08
Pobjede3283349,57%
Izgubljene3248049,04%
Neriješeno9211,39%
Preživjele bitke1886328,48%
Uništenih tenkova583120,88
Odnos razaranja1,23
Otkriveno tenkova717801,08
Počinjena šteta1.260,15
Bodovi zauzimanja628930,95
Obrambeni bodovi269030,41
Iskustvo617,70
WN71100,85
WN81418,51
Zadnja 24 sata
Bitke4
Ø Razina10,25
Pobjede125,00%
Izgubljene375,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke125,00%
Uništenih tenkova51,25
Odnos razaranja1,67
Otkriveno tenkova20,50
Počinjena šteta2.911,75
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo572,50
WN71115,13
WN82210,93
Zadnjih 7 dana
Bitke16
Ø Razina10,19
Pobjede531,25%
Izgubljene1062,50%
Neriješeno16,25%
Preživjele bitke318,75%
Uništenih tenkova140,88
Odnos razaranja1,08
Otkriveno tenkova110,69
Počinjena šteta2.229,31
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo476,50
WN7838,05
WN81924,90
Zadnjih 30 dana
Bitke63
Ø Razina10,24
Pobjede2234,92%
Izgubljene3860,32%
Neriješeno34,76%
Preživjele bitke1828,57%
Uništenih tenkova470,75
Odnos razaranja1,04
Otkriveno tenkova510,81
Počinjena šteta1.837,17
Bodovi zauzimanja50,08
Obrambeni bodovi40,06
Iskustvo540,32
WN7727,32
WN81506,77
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke48000
Pobjede3062,50%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1837,50%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2552,08%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova320,6700,0000,0000,00
Odnos razaranja1,390,000,000,00
Otkriveno tenkova390,8100,0000,0000,00
Počinjena šteta656,690,000,000,00
Bodovi zauzimanja1342,7900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2044,2500,0000,0000,00
Iskustvo545,960,000,000,00
Ukupno
Bitke48
Pobjede3062,50%
Izgubljene1837,50%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke2552,08%
Uništenih tenkova320,67
Odnos razaranja1,39
Otkriveno tenkova390,81
Počinjena šteta656,69
Bodovi zauzimanja1342,79
Obrambeni bodovi2044,25
Iskustvo545,96
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke11000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene11100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke327,27%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova60,5500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,750,000,000,00
Otkriveno tenkova50,4500,0000,0000,00
Počinjena šteta724,910,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo288,180,000,000,00
Ukupno
Bitke11
Pobjede00,00%
Izgubljene11100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke327,27%
Uništenih tenkova60,55
Odnos razaranja0,75
Otkriveno tenkova50,45
Počinjena šteta724,91
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo288,18
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1518000
Pobjede67244,27%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene78051,38%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno664,35%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke53735,38%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova11180,7400,0000,0000,00
Odnos razaranja1,140,000,000,00
Otkriveno tenkova18661,2300,0000,0000,00
Počinjena šteta695,850,000,000,00
Bodovi zauzimanja28791,9000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi33622,2100,0000,0000,00
Iskustvo449,940,000,000,00
Ukupno
Bitke1518
Pobjede67244,27%
Izgubljene78051,38%
Neriješeno664,35%
Preživjele bitke53735,38%
Uništenih tenkova11180,74
Odnos razaranja1,14
Otkriveno tenkova18661,23
Počinjena šteta695,85
Bodovi zauzimanja28791,90
Obrambeni bodovi33622,21
Iskustvo449,94
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke39000
Pobjede2153,85%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1846,15%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2051,28%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova300,7700,0000,0000,00
Odnos razaranja1,580,000,000,00
Otkriveno tenkova200,5100,0000,0000,00
Počinjena šteta1.728,440,000,000,00
Bodovi zauzimanja1223,1300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi170,4400,0000,0000,00
Iskustvo719,970,000,000,00
Ukupno
Bitke39
Pobjede2153,85%
Izgubljene1846,15%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke2051,28%
Uništenih tenkova300,77
Odnos razaranja1,58
Otkriveno tenkova200,51
Počinjena šteta1.728,44
Bodovi zauzimanja1223,13
Obrambeni bodovi170,44
Iskustvo719,97
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (365)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
T92 HMC101335,52569297648,59%1255,97
E 25 71063,84653271552,67%1816,26
Rheinmetall Skorpion G 81458,45708261050,23%1679,50
FV215b (183) 101781,15613171748,51%1352,46
Strv 103B101832,97681165949,97%1324,65
FV4005 Stage II101619,66622161546,38%1157,71
T110E4101934,91646157049,04%1459,81
T3091496,98633141644,99%1291,76
T28 Prototype81131,55540132147,54%1223,38
leKpz M 41 90 mm GF 8779,52675120652,24%1491,38
Bat.-Châtillon 25 t101633,86727118749,45%1340,39
SU-100Y 6708,57473117852,63%1269,69
Leopard 1101768,52696117246,42%1308,47
T57 Heavy102096,16737109847,72%1687,57
SU-130PM 81553,49703107651,39%1766,39
Strv S1 81565,02703104051,92%1870,02
XM551 Sheridan101195,63616102246,48%1372,96
TVP T 50/51101623,8870697645,29%1247,06
IS-6 81318,6574991951,90%1678,77
KV-15722,3360991455,91%1884,17
M53/M5591170,0347489642,97%1152,39
T499872,3267186048,95%1278,28
O-I6878,4963881953,48%1700,47
T 55A 91563,3676376352,42%1642,19
121101766,0164973647,83%1480,88
M18 Hellcat6534,6439373446,46%806,32
AMX 50 Foch (155) 101884,1870271149,93%1361,13
T-345720,7457070957,83%2475,15
M127666,3934570245,01%787,70
Kranvagn102304,0984867750,07%1853,40
T25/27615,4438761347,63%770,99
Vickers MBT Mk. 3 101909,9272460446,52%1504,09
M40/M4381088,7555459853,68%1359,30
T376492,7257559750,08%1423,02
M446481,3830459647,15%732,85
Vz. 55102301,7283348650,21%1793,78
FV3046612,9345247349,05%1080,60
E 100102040,9471146050,43%1601,88
Jagdpanzer E 100101813,9763144748,32%1183,43
Cromwell B 6779,6569344654,71%1671,99
Dicker Max 6715,8851843857,31%1430,19
Ho-Ri 3101926,5066742644,60%1232,97
IS-7102398,8889242152,49%1998,75
K-91102344,3788841452,66%2167,27
FV217 Badger101874,8165440346,15%1402,45
T54E191593,8374139846,98%1534,44
T-54 first prototype 81069,6173637544,53%1417,88
T675365,8231836253,04%757,12
Type 586507,1537435946,52%924,20
Kunze Panzer 91759,6184235952,65%1925,17
Lorraine 40 t 81347,9362534345,77%1660,78
Löwe 81289,2284633852,96%1620,54
Type 64 6630,5863532952,89%1876,00
Cromwell6484,5744232246,89%840,35
Škoda T 256633,2655332149,84%1310,55
Kanonenjagdpanzer 8871,9361232044,69%988,16
KV-26635,2451231452,55%1117,08
WZ-111 81292,0384431356,23%1696,49
M5A1 Stuart4134,0121631248,40%280,01
T2971199,4777130855,84%1726,62
113 Beijing Opera 102162,9382630645,75%1741,15
UDES 15/16101790,4176630051,67%1421,70
SU-122-44 71076,1169929853,69%1607,37
Kanonenjagdpanzer 105 81323,5367029651,35%1559,30
Object 277102238,0486328354,42%1922,41
T56 GMC3143,5619127951,97%353,00
Super Conqueror102449,0088227652,90%1982,27
AMX M4 mle. 49 81228,4779125947,10%1535,18
T92 8789,0170225445,67%1596,67
T28 Concept 71106,7370224754,25%1839,73
Strv 103-091654,2851124343,62%1336,75
LT-432 8851,9164723152,81%1612,94
M4A1 Revalorisé 81163,4269822646,46%1375,31
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4401,4639622354,26%1180,75
M41 Walker Bulldog8516,2153821645,83%797,60
60TP Lewandowskiego102060,2378521350,23%1527,87
Jagdpanther II81345,2472121155,92%1614,63
E 7591786,4280821053,33%1767,65
AMX 13 57 7749,7457420852,88%1527,26
FV4202 81131,5267819351,30%1650,82
Panhard EBR 75 (FL 10) 8718,7465518549,19%1148,44
Type 2597 Chi-Ha3151,7520318253,85%459,11
M7 Priest3110,9314017942,46%100,44
IS-381284,5075317953,07%1569,93
M48A5 Patton101657,9470017545,71%1198,11
T26E4 SuperPershing 81065,6066617341,04%1247,02
Type 4 Heavy91537,3872416856,55%1480,48
AMX ELC bis5204,7129216548,48%522,69
Object 703 Version II 81336,5471616550,91%1439,53
FV215b 101877,8173515944,65%1488,34
M374221,7719015248,68%677,89
Cruiser Mk. III380,1313715253,29%213,59
DBV-152 102136,3172315049,33%1427,25
Cruiser Mk. IV4158,0521514945,64%315,79
WZ-132A9798,5758714548,28%1053,81
Caernarvon Action X 81153,1569714448,61%1354,62
M415296,3823614348,25%328,74
M60 101705,3870514346,15%1240,10
Churchill I5316,0529214150,35%528,19
AMX 12 t6332,6132214141,84%706,13
T2881022,6655114144,68%965,71
T3 HMC2126,6417314054,29%461,09
Concept No. 5101940,1576113650,74%1502,08
AMX 13 757719,4263511852,54%1618,38
T9591229,4654511747,86%850,54
Churchill VII6411,1237511653,45%606,07
WZ-132-1101059,0262911640,52%968,81
Strv m/42-57 Alt A.2 6742,9158011646,55%1279,78
Type T-345285,2126711549,57%698,63
Cruiser Mk. II2306,1642811560,87%1766,82
Controcarro 3 Minotauro101857,3177411253,57%1295,85
Type 59 81194,0468910843,52%1501,17
Executor111929,6080610751,40%1439,24
T1 HMC263,5110810648,11%187,76
Leopard 120 Verbessert111670,7371810645,28%1089,86
T-15061039,0867810458,65%2073,31
121B 101765,4773910245,10%1404,73
Char Futur 4 91582,4774810144,55%1343,31
T25 Pilot Number 1 81064,357549749,48%1498,41
M46 Patton KR 8970,056569639,58%1113,76
Bat.-Châtillon 12 t8729,296119553,68%1385,11
O-Ni7942,716479448,94%1246,54
AT 77960,786319040,00%1282,78
Centurion Action X102175,968068948,31%1847,15
Cobra 91264,396958950,56%1034,15
AT 1581211,607778855,68%1395,49
Pz.Sfl. IVc5352,832458843,18%651,16
Matilda4168,542028734,48%207,52
TS-5 81570,088698764,37%1847,14
IS-27832,546058549,41%991,72
Jagdpanther7962,806488457,14%1439,05
M24 Chaffee5348,575668258,54%1319,06
T1 Cunningham185,881748149,38%333,46
Ikv 65 Alt II6628,805098150,62%1194,97
Type 5 Heavy102035,547688146,91%1322,52
LTTB8765,726228141,98%1394,39
Vickers Mk. E Type B285,391318040,00%121,94
T1 Heavy5372,512848046,25%617,64
Lorraine 155 mle. 518916,876647949,37%1037,75
Object 140101768,006977940,51%1244,65
K-91-PT 91486,797527853,85%1457,65
ASTRON Rex 105 mm 81859,7710037758,44%2403,13
Charioteer Nomad 81326,076687542,67%1346,95
T110E3101820,247137451,35%1190,24
Škoda T 27 81097,035607353,42%1467,30
Pz.Kpfw. 35 (t)282,191537236,11%172,94
Pz.Kpfw. I Ausf. C3362,676267269,44%2615,87
StuG III Ausf. G5390,412957146,48%818,68
WZ-1328788,546016844,12%1419,99
AE Phase I 91895,858636546,15%1802,94
Covenanter5178,772386445,31%397,48
VK 75.01 (K) 81266,986356454,69%1544,60
StuG IV 5426,633436442,19%916,27
T2 Medium Tank246,111286241,94%14,19
Maus102827,509656253,23%2532,15
Light Mk. VIC 2185,894076155,74%1107,67
Jagdpanzer IV6578,194545947,46%1008,71
M8A14178,691975955,93%346,96
T-34-3 81254,817305858,62%1668,22
UDES 0381343,115965750,88%1735,87
O-I Experimental5583,584995747,37%1216,54
Nashorn6438,293405541,82%526,76
Marder 38T4286,292155236,54%582,02
Crusader6289,842805149,02%760,13
Pz.Kpfw. II Ausf. D 243,691445149,02%79,57
Konštrukta T-34/1007793,705215032,00%1142,70
WZ-111 model 5A102559,558944955,10%2345,59
Super Hellcat 7828,595024948,98%1189,07
ARL V396722,005574852,08%1445,48
122 TM 81825,278744843,75%2390,81
KR-1112490,409244850,00%1651,57
Hummel6468,984304761,70%675,49
Ikv 90 Typ B7864,175944755,32%1263,55
Renault NC-31185,981394647,83%295,86
Bisonte C45 81861,0010714553,33%2433,12
Vickers Medium Mk. I177,081294050,00%248,37
Char Mle. 75 9718,955614040,00%799,34
Progetto M35 mod. 46 81310,807734052,50%1450,55
Marder II3176,451943855,26%477,45
M3 Lee4282,002753740,54%857,18
Cruiser Mk. I1252,783903754,05%1563,04
TL-7 91835,768533754,05%1690,31
Vickers Medium Mk. III374,251423647,22%75,36
AMX 404126,942173531,43%217,34
T-109940,865413537,14%623,31
Bat.-Châtillon 155 559900,344183545,71%765,67
43 M. Toldi III 3133,512383540,00%417,87
Panzer 58 Mutz 8903,915753565,71%1268,18
Challenger71427,447063441,18%2580,24
Tortoise91007,595943444,12%573,66
TOG II* 6758,655433450,00%1218,71
WZ-114 91743,539213464,71%1943,63
WZ-131G FT6454,584673360,61%789,51
Miel 82197,5811383369,70%3047,86
SU-855348,943303237,50%611,75
SU-85B4242,942063141,94%429,74
D23108,571563036,67%161,32
IS7764,727182968,97%1094,90
Pz.Kpfw. II Luchs4262,313462937,93%895,02
Achilles6890,456182941,38%1693,38
XM57 81438,667502948,28%1296,19
SU-182178,213032857,14%1272,17
E 75 TS 81550,047392835,71%1677,70
XM66F 81578,938402766,67%1679,83
Strv K 91973,969212751,85%2143,32
Valentine II 4335,965012653,85%1280,51
P26/404305,203832548,00%764,30
59-166398,005222548,00%1101,69
Bat.-Châtillon 155 5810831,685482544,00%542,67
Emil II91441,587632450,00%1233,48
TNH T Vz. 5192258,4210832462,50%2722,97
Ikv 1035308,083632458,33%697,23
AT-FV230 Breaker111598,176882441,67%805,97
TT-130M 91247,047022441,67%991,37
Birch Gun4220,572612356,52%844,54
M48A2 Räumpanzer 81187,398282356,52%1388,47
Emil I8763,236032245,45%658,47
Type 95 Heavy4177,232402227,27%346,96
AMX 105 AM mle. 474238,591792240,91%570,05
AMBT 81210,827202250,00%1255,06
Jagdtiger91035,195012157,14%802,14
SMV CC-64 Vipera 8935,195412138,10%665,33
Vz. 44-17817,706352060,00%1048,57
T-29 3426,905072045,00%1608,95
Heavy Tank No. VI 6821,805872060,00%1438,47
M4A3E8 Thunderbolt VII 6621,806752060,00%1187,61
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4384,004601957,89%1023,43
BZ-176 81141,478631968,42%1182,90
Leichttraktor181,831561855,56%292,69
Lorraine 39L AM3198,061881850,00%584,65
AMX 38381,391901855,56%141,03
AMX AC mle. 467712,115911872,22%995,01
Bofors Tornvagn 81334,117371850,00%1310,93
T26E5 Patriot 81271,836951833,33%1419,11
Vz. 64 Blesk8537,246491758,82%832,47
T-832 81281,947711735,29%1206,84
DZT-159 91369,537221747,06%1107,89
VK 36.01 (H)6377,313961631,25%325,33
T-34-856562,505461650,00%1046,67
M5 Stuart4109,502911650,00%135,77
Renault UE 573163,251531643,75%301,48
M4 Improved 5386,134611650,00%950,03
Toro 91586,507561650,00%1449,67
Rambo 91866,069421662,50%1887,22
S-517386,133641546,67%271,65
WZ-12091219,676531540,00%994,56
Type 62 7751,797441464,29%1733,88
25TP KSUST II5342,432421442,86%602,82
Conqueror91372,715911442,86%1049,50
Vz. 71 Tesák10635,006771450,00%521,57
SU-263216,643271435,71%424,25
Pz.Kpfw. II Ausf. G341,071121428,57%0,00
Mars 81892,8611241478,57%2554,94
T7 Combat Car 2128,292181457,14%622,70
T-34-28970,856911353,85%1125,02
Leo7889,467021353,85%1403,63
Strv 107-12111239,467301353,85%626,67
Lago4433,086041275,00%1711,43
S35 CA5489,753881241,67%951,38
Object 752 91288,837881258,33%1118,29
Panzerjäger I2141,271451145,45%352,02
Object 25791186,556621145,45%887,87
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6851,558551190,91%2672,00
KPz 3 Projekt 07 HK 91269,006931154,55%1239,01
TS-60 91574,737161154,55%1266,12
ST vz. 394272,204041050,00%833,47
M2 Medium Tank3182,602171050,00%611,69
O-Ho8991,007491070,00%1019,48
BV-111111599,308511070,00%1079,71
Lorraine 50 t 91725,7010031070,00%1709,15
T-34 shielded 5600,103881050,00%1553,06
Schwarzpanzer 58 8796,404911020,00%802,84
FV226 Contradictious 81425,807921050,00%1300,64
Vickers Medium Mk. II2108,22136955,56%441,39
M4A1 Sherman5341,67500955,56%882,20
Pz.Kpfw. II2178,44267955,56%746,71
T-463147,11198933,33%404,62
Somua SAu 40466,89168933,33%0,00
Pz.Sfl. IVb4239,33314955,56%713,24
Tiger-Maus 91187,67543922,22%694,49
M-IV-Y 81436,22782933,33%1683,44
T-45 2201,33393977,78%1078,14
M22 Locust 3313,56456944,44%1299,71
LTP 3174,22330977,78%850,63
M10 RBFM 5463,33349955,56%870,94
ELC EVEN 90 8438,89520955,56%659,21
WZ-120-1G FT 81232,56580944,44%1182,57
Renault FT188,88132850,00%360,33
Coccodrillo 102840,75924862,50%2117,01
Sturer Emil7428,63290837,50%285,01
KV-1S6548,38338850,00%860,52
Sexton I 3294,63214825,00%717,26
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8438,63556837,50%213,15
Turtle Mk. I 81458,00772837,50%1394,82
Valiant 5672,88581850,00%1565,23
Object Kust 81576,00587825,00%1272,16
B14125,00237771,43%329,69
Felice 91191,00613742,86%881,73
Windhund 81602,86958785,71%1729,00
M47 Iron Arnie 81489,14829757,14%1938,80
Pz.Sfl. IC 4586,71574757,14%2282,17
Turán III prototípus 5415,57423742,86%707,92
T-284195,50252633,33%382,35
SU-1006431,33425650,00%568,76
L-60 2179,33436666,67%1207,63
M15/423377,60477560,00%1419,22
Patton the Tank 91271,60626540,00%1211,13
Type 63 81343,80892580,00%1537,36
Renault Otsu1100,0097425,00%195,75
Universal Carrier 2-pdr250,0078425,00%0,00
Char Murat 91004,25569450,00%685,37
M24E2 Super Chaffee 6185,75260450,00%305,81
M56 Scorpion 7731,00551475,00%1031,73
Bretagne Panther 6548,00352450,00%810,55
T14 5204,0029630,00%130,53
Strv fm/211105,333333100,00%615,44
M66401,33550366,67%596,42
BT-2263,67153366,67%269,23
Type 97 Chi-Ha396,0099333,33%58,69
Pvlvv fm/42261,33132333,33%0,00
T2 Light Tank 2109,67321366,67%493,52
AC 4 Experimental 6397,33291366,67%648,05
Chrysler K 8351,0016930,00%78,45
BT-7 artillery 378,67162366,67%274,40
T-28E with F-30 4513,33508366,67%1325,10
AMX Chasseur de chars 8308,3318530,00%81,96
M3 Stuart3276,00457250,00%1228,94
Strv m/40L3131,003832100,00%470,54
4TP164,508420,00%48,83
P.435162,5014920,00%150,58
D1274,50160250,00%157,61
MS-115,5075250,00%80,63
DS PZInż522,50124250,00%113,16
Pz.Kpfw. III Ausf. E3260,005742100,00%949,33
Lorraine 155 mle. 507568,50540250,00%568,32
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5484,00377250,00%1375,62
GSOR the TANK 91531,009842100,00%1783,20
HWK 30 8811,00542250,00%1328,56
MTLS-1G14 3423,00582250,00%1892,73
KV-220-2 51283,50917250,00%2935,27
FV201 (A45) 7959,00747250,00%1160,19
IS-3A 81126,507962100,00%1136,05
GSOR 1010 FB 8565,0026320,00%297,12
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5465,0015820,00%1018,55
VK 45.03 7961,50653250,00%1324,33
FCM 50 t 8362,0016520,00%108,48
Kolohousenka1180,004051100,00%1028,63
Fiat 3000160,009910,00%31,05
TKS z n.k.m. 20 mm 279,002141100,00%409,68
Renault FT 75 BS2286,003071100,00%2155,40
T-26G FT2214,004461100,00%830,65
Renault FT AC232,001501100,00%261,00
G.Pz. Mk. VI (e)20,003210,00%0,00
FCM 362118,002141100,00%526,67
Object 283 9393,0025510,00%74,56
AMR 35 20,003210,00%0,00
T-50-2 6241,0021410,00%322,05
MKA 20,007710,00%0,00
STA-2 81914,0059610,00%2466,52
M3 Light 3382,007341100,00%2220,45
AC 1 Sentinel 4131,004261100,00%411,49
T1E6 20,002910,00%0,00
Panther/M10 7720,0010231100,00%1281,21
T26E5 8723,0049710,00%575,90
Panther mit 8,8 cm L/71 8568,008041100,00%636,56

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Vojnik
Član od: 23.05.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 23.05.2015