Timko

clanlogo
Pozicija: Novak
Član od: 14.04.2025

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke272840014
Ø Razina7,060,000,008,14
Pobjede1347649,39%00,00%00,00%535,71%
Izgubljene1347749,40%00,00%00,00%857,14%
Neriješeno3311,21%00,00%00,00%17,14%
Preživjele bitke660424,20%00,00%00,00%214,29%
Uništenih tenkova178400,6500,0000,0060,43
Odnos razaranja0,860,000,000,50
Otkriveno tenkova307811,1300,0000,00161,14
Počinjena šteta801,930,000,001.035,21
Bodovi zauzimanja499631,8300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi117450,4300,0000,00171,21
Iskustvo455,430,000,00389,43
WN7902,330,000,00699,65
WN8987,010,000,00874,07
Ukupno
Bitke27284
Ø Razina7,06
Pobjede1347649,39%
Izgubljene1347749,40%
Neriješeno3311,21%
Preživjele bitke660424,20%
Uništenih tenkova178400,65
Odnos razaranja0,86
Otkriveno tenkova307811,13
Počinjena šteta801,93
Bodovi zauzimanja499631,83
Obrambeni bodovi117450,43
Iskustvo455,43
WN7902,33
WN8987,01
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke14
Ø Razina8,14
Pobjede535,71%
Izgubljene857,14%
Neriješeno17,14%
Preživjele bitke214,29%
Uništenih tenkova60,43
Odnos razaranja0,50
Otkriveno tenkova161,14
Počinjena šteta1.035,21
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi171,21
Iskustvo389,43
WN7699,65
WN8874,07
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke238000
Pobjede11548,32%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene11648,74%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno72,94%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke8836,97%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1300,5500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,870,000,000,00
Otkriveno tenkova2451,0300,0000,0000,00
Počinjena šteta1.346,960,000,000,00
Bodovi zauzimanja3801,6000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi670,2800,0000,0000,00
Iskustvo542,680,000,000,00
Ukupno
Bitke238
Pobjede11548,32%
Izgubljene11648,74%
Neriješeno72,94%
Preživjele bitke8836,97%
Uništenih tenkova1300,55
Odnos razaranja0,87
Otkriveno tenkova2451,03
Počinjena šteta1.346,96
Bodovi zauzimanja3801,60
Obrambeni bodovi670,28
Iskustvo542,68
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke28000
Pobjede1346,43%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1242,86%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno310,71%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke621,43%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova60,2100,0000,0000,00
Odnos razaranja0,270,000,000,00
Otkriveno tenkova602,1400,0000,0000,00
Počinjena šteta579,210,000,000,00
Bodovi zauzimanja331,1800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi130,4600,0000,0000,00
Iskustvo517,430,000,000,00
Ukupno
Bitke28
Pobjede1346,43%
Izgubljene1242,86%
Neriješeno310,71%
Preživjele bitke621,43%
Uništenih tenkova60,21
Odnos razaranja0,27
Otkriveno tenkova602,14
Počinjena šteta579,21
Bodovi zauzimanja331,18
Obrambeni bodovi130,46
Iskustvo517,43
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke8000
Pobjede112,50%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene787,50%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova20,2500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,250,000,000,00
Otkriveno tenkova50,6300,0000,0000,00
Počinjena šteta251,130,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo79,880,000,000,00
Ukupno
Bitke8
Pobjede112,50%
Izgubljene787,50%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova20,25
Odnos razaranja0,25
Otkriveno tenkova50,63
Počinjena šteta251,13
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo79,88
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke126000
Pobjede5442,86%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene7055,56%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno21,59%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke3830,16%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova920,7300,0000,0000,00
Odnos razaranja1,050,000,000,00
Otkriveno tenkova1361,0800,0000,0000,00
Počinjena šteta639,290,000,000,00
Bodovi zauzimanja3182,5200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi750,6000,0000,0000,00
Iskustvo380,540,000,000,00
Ukupno
Bitke126
Pobjede5442,86%
Izgubljene7055,56%
Neriješeno21,59%
Preživjele bitke3830,16%
Uništenih tenkova920,73
Odnos razaranja1,05
Otkriveno tenkova1361,08
Počinjena šteta639,29
Bodovi zauzimanja3182,52
Obrambeni bodovi750,60
Iskustvo380,54
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke52000
Pobjede2650,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2548,08%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno11,92%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1834,62%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova300,5800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,880,000,000,00
Otkriveno tenkova831,6000,0000,0000,00
Počinjena šteta867,850,000,000,00
Bodovi zauzimanja1643,1500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2735,2500,0000,0000,00
Iskustvo540,540,000,000,00
Ukupno
Bitke52
Pobjede2650,00%
Izgubljene2548,08%
Neriješeno11,92%
Preživjele bitke1834,62%
Uništenih tenkova300,58
Odnos razaranja0,88
Otkriveno tenkova831,60
Počinjena šteta867,85
Bodovi zauzimanja1643,15
Obrambeni bodovi2735,25
Iskustvo540,54
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke59000
Pobjede2237,29%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3559,32%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno23,39%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1830,51%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova350,5900,0000,0000,00
Odnos razaranja0,850,000,000,00
Otkriveno tenkova621,0500,0000,0000,00
Počinjena šteta794,810,000,000,00
Bodovi zauzimanja811,3700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi871,4700,0000,0000,00
Iskustvo344,440,000,000,00
Ukupno
Bitke59
Pobjede2237,29%
Izgubljene3559,32%
Neriješeno23,39%
Preživjele bitke1830,51%
Uništenih tenkova350,59
Odnos razaranja0,85
Otkriveno tenkova621,05
Počinjena šteta794,81
Bodovi zauzimanja811,37
Obrambeni bodovi871,47
Iskustvo344,44
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke22000
Pobjede1568,18%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene627,27%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno14,55%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke940,91%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova150,6800,0000,0000,00
Odnos razaranja1,150,000,000,00
Otkriveno tenkova150,6800,0000,0000,00
Počinjena šteta1.590,680,000,000,00
Bodovi zauzimanja1768,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi190,8600,0000,0000,00
Iskustvo983,050,000,000,00
Ukupno
Bitke22
Pobjede1568,18%
Izgubljene627,27%
Neriješeno14,55%
Preživjele bitke940,91%
Uništenih tenkova150,68
Odnos razaranja1,15
Otkriveno tenkova150,68
Počinjena šteta1.590,68
Bodovi zauzimanja1768,00
Obrambeni bodovi190,86
Iskustvo983,05
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (244)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Löwe 8986,66488247046,23%1082,50
T34 81092,35564159451,00%1279,64
IS-6 81198,01671126751,54%1414,92
E 7591214,1152470248,29%1060,41
Rheinmetall Skorpion G 81002,4051259949,75%979,60
AMX 13 909605,4049556045,54%702,89
KV-856843,5555855352,44%1643,93
Tiger II8750,9737752947,83%710,01
E 100101585,8156848750,72%1250,45
T57 Heavy101666,9563638450,00%1225,31
Pz.Kpfw. I Ausf. C3206,5744837656,12%1089,28
G.W. Tiger91566,9852337048,65%1757,41
G.W. E 100101504,7749935947,63%1391,66
T-549946,6260634146,63%815,48
T1 Cunningham1147,3927832949,24%870,27
VK 168.01 Mauerbrecher 8993,2356831751,74%1125,50
Tiger I7515,5434030946,60%483,88
VK 36.01 (H)6309,7429129951,84%369,51
Tortoise91290,0251228951,21%973,74
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4299,7830428547,72%729,78
G.W. Panther71241,7040228551,23%1574,16
T25 AT7660,5932127948,75%748,38
T698891,0653227950,90%1096,98
Rhm.-Borsig Waffenträger81148,6642327349,08%1113,52
T-448797,2860827254,78%1039,77
Hummel6829,3929726950,19%1357,45
T9591371,5969726144,83%1013,61
T54E191194,0872825750,97%1078,43
AT 1581136,9649425552,16%1251,40
E 25 7713,0645025545,88%864,91
T71 DA7417,4838325349,01%697,44
M10391416,9277425152,59%1357,92
T-505119,5925025050,40%236,47
AT 25575,7951524955,02%1624,28
AMX 13 757348,0438422647,35%530,47
Lorraine 155 mle. 518917,7044321849,54%1031,97
Object 140101108,0756021143,13%695,38
Grille5431,6121121048,57%851,20
T2881120,8066221051,90%1157,72
M36 Jackson6463,0628220856,73%726,16
T2971032,8055020459,80%1518,33
Charioteer8977,8044619447,42%966,14
Bat.-Châtillon 155 559937,0548519352,33%839,80
Waffenträger auf Pz. IV91125,7645218949,74%817,99
Lorraine 155 mle. 507778,8235618654,30%1019,56
Pz.Kpfw. III/IV5150,7620018548,65%213,83
FV4004 Conway91300,0350618245,60%1054,69
T404155,0716518042,78%154,13
KV-15361,8628017047,06%614,91
Tiger (P)7752,0644216750,30%899,32
Object 2579959,8154916246,30%731,05
T3281085,6451415353,59%1335,58
Type 5 Chi-Ri7742,2346315047,33%1094,04
Challenger7686,4139314948,99%854,88
Sturer Emil7790,6844014845,27%984,79
AT 77832,9946914257,04%1087,07
T1E6 2151,2127614153,90%711,08
Durchbruchswagen 24351,2736013855,07%1041,21
Ram II 5363,6636812755,91%900,73
Bat.-Châtillon 155 58101090,5352912347,15%816,32
Pz.Kpfw. III Ausf. J488,0615512239,34%4,60
Strv 746548,2634511944,54%908,05
M22 Locust 3169,6725711947,90%566,55
T-437548,2558711849,15%743,39
T26E4 SuperPershing 8828,1047511551,30%978,38
FV38059933,0361411149,55%807,96
Vz. 64 Blesk8365,8353610948,62%422,95
Achilles6414,7130610949,54%581,16
Nashorn6646,7236710842,59%1039,36
M75252,4026310648,11%776,83
ISU-1528665,1447610243,14%454,12
AT 86612,2842310253,92%1073,01
T-284162,1719310154,46%395,38
Bat.-Châtillon 12 t8483,133929938,38%595,42
AMX 12 t6130,942519758,76%256,90
T7 Combat Car 2150,192889755,67%766,20
T110E5101500,506819448,94%1069,90
T1 Heavy5438,193279043,33%791,57
Leo7542,874778757,47%806,07
Wespe3148,951378654,65%448,78
VK 28.016256,143588550,59%593,17
Archer5368,222628556,47%830,37
SU-1527672,634248455,95%881,22
Pz.Kpfw. III Ausf. E3111,701778453,57%224,72
Renault UE 573223,632148453,57%713,89
M10 Wolverine5293,492267853,85%555,26
T216204,593837650,00%396,67
Emil I8698,275717444,59%542,49
SU-855330,332707353,42%683,53
IS-38883,896377352,05%926,66
FV217 Badger101190,965207345,21%647,57
IS7832,415397149,30%1098,28
Type 4 Chi-To6564,925637159,15%1039,53
M66410,163847052,86%499,47
FV3046403,013046953,62%559,06
Mäuschen91070,486876753,73%812,54
AMX 404127,261766645,45%269,43
Škoda T 245307,082696250,00%736,21
Type T-345314,572856144,26%730,78
Marder II3234,691996144,26%647,99
Strv m/425331,323126055,00%866,87
IS-7101251,685865935,59%708,41
T-1506525,533455752,63%775,64
VK 30.01 (P)6621,384545651,79%1025,70
T110E3101154,574015632,14%509,02
45TP Habicha7724,095345536,36%718,48
Caernarvon8505,604735530,91%259,98
T-46385,041485457,41%248,74
AMX 13 F3 AM6667,595185461,11%1050,34
KV-137515,575325444,44%634,64
VK 100.01 (P)8668,365215350,94%584,03
T-34-85M 6456,294185251,92%599,91
Matilda4237,902425050,00%552,46
P.43 bis6519,595254951,02%851,09
Leichttraktor191,651914953,06%324,64
S35 CA5452,292884948,98%936,80
Pz.Sfl. IVc5471,253484841,67%1094,10
Pz.Kpfw. II Luchs4170,152504757,45%568,40
AMX 13 10510626,595714641,30%463,89
Alecto4225,482794452,27%497,48
SU-76G FT4221,881774330,23%266,15
Valentine3246,002674156,10%905,48
Bishop5331,412464148,78%558,66
Crusader6155,232364030,00%186,58
VK 16.02 Leopard5269,383834065,00%898,90
T56 GMC358,551094045,00%35,20
AMX 13 105 AM mle. 505463,554163855,26%1112,95
SU-1006696,055053735,14%1008,89
Somua SAu 404286,242633756,76%785,47
Black Prince7801,187243450,00%1121,26
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5284,713523458,82%716,55
60G FT5361,522473342,42%602,21
Škoda T 256306,413713243,75%340,40
40TP Habicha6453,164583246,88%681,91
AMX 38392,531513243,75%79,55
T3 HMC2130,971193237,50%330,05
FV2078503,563933253,13%463,22
A-20554,451883154,84%153,75
Pz.Kpfw. II288,001853145,16%170,18
Ikv 1035314,232333036,67%456,79
SU-85B4240,501853046,67%458,33
ST vz. 394244,662802962,07%762,61
Cromwell6177,102622937,93%47,20
Type 3 Chi-Nu5311,283592941,38%628,03
14TP494,692042937,93%60,64
M3 Lee4231,552082948,28%715,56
Crusader 5.5-in. SP7651,525182951,72%828,82
Semovente M43 Bassotto6502,823922842,86%555,25
M5 Stuart4126,712492853,57%219,71
Bat.-Châtillon 25 t AP9679,186002846,43%515,61
Type 1 Chi-He4212,483582744,44%490,79
Marder 38T4331,933982751,85%828,10
T71 CMCD7436,003462744,44%744,65
T-262116,541382642,31%382,05
MS-1183,401522528,00%217,28
LPT-67 Šelma9400,044812544,00%333,27
AMX 105 AM mle. 474343,842092532,00%985,17
Churchill VII6388,085132462,50%618,56
M2 Medium Tank3115,381222433,33%162,73
M3 Stuart359,911702347,83%78,21
Grille 15101053,745212347,83%558,29
LTP 3132,912082352,17%496,99
D23101,001372147,62%172,67
Lago4151,002132142,86%231,54
53TP Markowskiego8797,906252157,14%791,97
SU-76M4116,671142133,33%53,26
M5A1 Stuart4179,502402045,00%466,28
25TP KSUST II5281,114691957,89%625,91
Pz.Kpfw. 38 (t)3139,841851936,84%250,99
Covenanter5247,683241957,89%807,50
Cruiser Mk. III3140,891741926,32%476,90
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4183,162721947,37%449,75
Birch Gun4226,002841957,89%816,29
BT-7453,291311741,18%26,51
StuG III Ausf. G5100,651791758,82%191,26
Type 97 Chi-Ha3175,472981741,18%415,67
Ikv 65 Alt II6607,414771747,06%976,76
59-166491,202681520,00%1088,27
Object 70491026,274811540,00%562,47
Patton the Tank 9664,076701546,67%507,52
P26/404373,502891457,14%1029,03
P.435223,863771464,29%552,22
SU-263201,071301428,57%332,76
Škoda T 177372,384701330,77%498,07
Vickers Medium Mk. II2136,331551241,67%467,47
Strv m/40L3196,422461233,33%468,37
Hotchkiss H352100,331661241,67%219,09
T1 HMC2233,501801258,33%1624,04
Lorraine 39L AM3114,921791266,67%376,51
Type 2597 Chi-Ha3178,501751233,33%442,07
AT-12154,331421250,00%483,18
Type 91 Heavy3234,822301163,64%847,87
Semovente M415174,912781118,18%83,24
Valentine AT4238,091761145,45%495,73
LT vz. 383200,502271060,00%847,07
B14158,56272955,56%332,96
Vickers Medium Mk. III3168,22237977,78%713,43
M7 Priest3379,78294966,67%1292,36
M374268,89176955,56%823,04
WZ-131G FT6363,33315933,33%327,61
L-60 2167,63379887,50%1109,92
Strv m/382137,71173728,57%354,81
Pz.Kpfw. 35 (t)2168,57184742,86%788,97
D1237,43125742,86%26,03
FV4005 Stage II101074,57512742,86%548,32
M3G FT3238,672656100,00%831,95
T-45 297,00231683,33%446,85
StuG IV 5238,17280666,67%542,15
M15/423233,00311540,00%473,05
Churchill I5306,80324580,00%609,89
KV-2657,60269560,00%207,85
TS-54 8912,80484520,00%588,64
T2 Light Tank 2149,80214560,00%596,57
M2 Light2112,7511140,00%237,47
Emil II9688,75490475,00%548,92
Ikv 723151,504004100,00%465,60
Panzerjäger I2159,75145450,00%463,19
MT-25677,7511740,00%0,00
M10 RBFM 5613,50516450,00%1121,00
BT-2278,00156366,67%337,89
Type 97 Te-Ke 2101,00117333,33%262,59
Type 95 Heavy4337,67330366,67%1341,44
Type 89 I-Go/Chi-Ro2154,00192366,67%610,41
Universal Carrier 2-pdr2135,332333100,00%641,26
T-50-2 6278,67532366,67%740,75
T-29 3113,67173366,67%362,64
Vickers Medium Mk. I159,0087250,00%128,11
Fiat 30001135,00352250,00%569,57
Renault FT120,00105250,00%84,37
Renault FT 75 BS276,001472100,00%444,20
10TP3111,00148250,00%259,61
Vickers Mk. E Type B2109,50225250,00%335,95
T2 Medium Tank249,501562100,00%261,00
MKA 2286,50335250,00%1104,08
43 M. Toldi III 346,50171250,00%149,03
T14 5515,008411100,00%1254,38
Kolohousenka143,005710,00%0,00
L6/402192,005881100,00%794,09
Renault NC-31165,002111100,00%345,37
7TP263,0015910,00%0,00
Carro d'assalto P.887253,008810,00%32,26
ARL V396113,008910,00%0,00
KV-1SA 5460,008281100,00%857,44
Light Mk. VIC 2196,005261100,00%1137,33

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Novak
Član od: 14.04.2025
Pozicija: Vojnik
Član od: 31.12.2024
Otišao: 10.01.2025
Pozicija: Vojnik
Član od: 15.08.2024
Otišao: 29.12.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 15.08.2024
Pozicija: Pričuva
Član od: 27.02.2023
Otišao: 17.06.2024
Pozicija: Novak
Član od: 08.03.2015
Otišao: 25.06.2016
Pozicija: Novak
Član od: 17.06.2017
Otišao: 05.10.2022
Pozicija: Novak
Član od: 03.11.2022
Otišao: 15.11.2022