Rubicon49

clanlogo
Pozicija: Vojnik
Član od: 01.03.2015

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke17412022161
Ø Razina6,350,006,956,45
Pobjede839248,20%00,00%836,36%7647,20%
Izgubljene877050,37%00,00%1359,09%8250,93%
Neriješeno2501,44%00,00%14,55%31,86%
Preživjele bitke491028,20%00,00%836,36%5836,02%
Uništenih tenkova99780,5700,00231,051250,78
Odnos razaranja0,800,001,641,21
Otkriveno tenkova135890,7800,00110,50560,35
Počinjena šteta605,150,001.068,73845,71
Bodovi zauzimanja308231,7700,00833,774572,84
Obrambeni bodovi106780,6100,0000,0000,00
Iskustvo351,330,00465,14423,20
WN7773,450,00918,31857,59
WN8817,200,001427,261124,93
Ukupno
Bitke17412
Ø Razina6,35
Pobjede839248,20%
Izgubljene877050,37%
Neriješeno2501,44%
Preživjele bitke491028,20%
Uništenih tenkova99780,57
Odnos razaranja0,80
Otkriveno tenkova135890,78
Počinjena šteta605,15
Bodovi zauzimanja308231,77
Obrambeni bodovi106780,61
Iskustvo351,33
WN7773,45
WN8817,20
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke22
Ø Razina6,95
Pobjede836,36%
Izgubljene1359,09%
Neriješeno14,55%
Preživjele bitke836,36%
Uništenih tenkova231,05
Odnos razaranja1,64
Otkriveno tenkova110,50
Počinjena šteta1.068,73
Bodovi zauzimanja833,77
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo465,14
WN7918,31
WN81427,26
Zadnjih 30 dana
Bitke161
Ø Razina6,45
Pobjede7647,20%
Izgubljene8250,93%
Neriješeno31,86%
Preživjele bitke5836,02%
Uništenih tenkova1250,78
Odnos razaranja1,21
Otkriveno tenkova560,35
Počinjena šteta845,71
Bodovi zauzimanja4572,84
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo423,20
WN7857,59
WN81124,93
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke150,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.836,500,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo128,000,000,000,00
Ukupno
Bitke2
Pobjede00,00%
Izgubljene2100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke150,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta1.836,50
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo128,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke4000
Pobjede125,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene250,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno125,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke125,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10,2500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,330,000,000,00
Otkriveno tenkova10,2500,0000,0000,00
Počinjena šteta549,500,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo291,250,000,000,00
Ukupno
Bitke4
Pobjede125,00%
Izgubljene250,00%
Neriješeno125,00%
Preživjele bitke125,00%
Uništenih tenkova10,25
Odnos razaranja0,33
Otkriveno tenkova10,25
Počinjena šteta549,50
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo291,25
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke6000
Pobjede233,33%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene466,67%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke116,67%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova30,5000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,600,000,000,00
Otkriveno tenkova50,8300,0000,0000,00
Počinjena šteta399,500,000,000,00
Bodovi zauzimanja488,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo245,330,000,000,00
Ukupno
Bitke6
Pobjede233,33%
Izgubljene466,67%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke116,67%
Uništenih tenkova30,50
Odnos razaranja0,60
Otkriveno tenkova50,83
Počinjena šteta399,50
Bodovi zauzimanja488,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo245,33
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene150,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno150,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova21,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,000,000,000,00
Otkriveno tenkova10,5000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.186,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo283,000,000,000,00
Ukupno
Bitke2
Pobjede00,00%
Izgubljene150,00%
Neriješeno150,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova21,00
Odnos razaranja1,00
Otkriveno tenkova10,50
Počinjena šteta1.186,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo283,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke30000
Pobjede516,67%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2583,33%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke516,67%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova110,3700,0000,0000,00
Odnos razaranja0,440,000,000,00
Otkriveno tenkova632,1000,0000,0000,00
Počinjena šteta828,730,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi290,9700,0000,0000,00
Iskustvo293,070,000,000,00
Ukupno
Bitke30
Pobjede516,67%
Izgubljene2583,33%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke516,67%
Uništenih tenkova110,37
Odnos razaranja0,44
Otkriveno tenkova632,10
Počinjena šteta828,73
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi290,97
Iskustvo293,07
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke496000
Pobjede12124,40%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene37074,60%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno51,01%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke9519,15%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1640,3300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,410,000,000,00
Otkriveno tenkova5091,0300,0000,0000,00
Počinjena šteta463,390,000,000,00
Bodovi zauzimanja8451,7000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2970,6000,0000,0000,00
Iskustvo183,630,000,000,00
Ukupno
Bitke496
Pobjede12124,40%
Izgubljene37074,60%
Neriješeno51,01%
Preživjele bitke9519,15%
Uništenih tenkova1640,33
Odnos razaranja0,41
Otkriveno tenkova5091,03
Počinjena šteta463,39
Bodovi zauzimanja8451,70
Obrambeni bodovi2970,60
Iskustvo183,63
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke10000
Pobjede770,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene330,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke330,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova40,4000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,570,000,000,00
Otkriveno tenkova40,4000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.239,400,000,000,00
Bodovi zauzimanja60,6000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo601,300,000,000,00
Ukupno
Bitke10
Pobjede770,00%
Izgubljene330,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke330,00%
Uništenih tenkova40,40
Odnos razaranja0,57
Otkriveno tenkova40,40
Počinjena šteta1.239,40
Bodovi zauzimanja60,60
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo601,30
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (140)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Pz.Kpfw. 38 (t)3355,88303161853,71%1450,85
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5359,26279106549,48%886,13
G.W. Tiger (P)8944,1744478548,79%1026,88
Type 59 8716,4144674643,43%719,10
G.W. E 100101181,3046373348,70%896,79
M53/M559974,0951773050,00%840,79
Jagdpanzer IV6483,5531459449,16%751,15
M40/M438979,6648458948,39%940,92
StuG III Ausf. G5382,4023857848,27%792,63
G.W. Panther7904,2333948642,59%1030,16
E 7591032,7646142651,64%860,31
Hummel6842,8931438247,38%1315,66
Tiger II8973,0940437243,28%1000,06
Jagdpanther7731,9336835245,74%859,37
Pz.Kpfw. II2150,0621434652,02%586,29
VK 36.01 (H)6426,5430332045,31%559,57
SU-14-28828,7248432047,50%757,53
T-34-856485,5834930549,18%793,00
G.W. Tiger91218,8946429656,76%1256,81
M446495,8234026747,19%713,67
Tiger I7704,5835026646,24%816,01
Pz.Kpfw. III Ausf. J4168,5821124747,77%281,34
Object 261101120,1844419545,13%764,58
Grille5554,5524319454,12%1271,66
E 100101129,5846119452,58%768,44
Pz.Kpfw. II Luchs4201,7828419053,16%661,73
SU-86534,2034318349,18%620,60
Cromwell6434,4535616352,15%764,02
VK 28.016204,6033115947,80%387,82
Pz.Kpfw. III Ausf. E3118,3016214850,68%227,81
Ferdinand8470,1231714638,36%198,31
212A9952,6347014446,53%693,13
T92 HMC10977,5248013346,62%702,52
Tiger (P)7573,8738812747,24%580,38
VK 30.01 (P)6425,5729312642,06%517,76
VK 16.02 Leopard5166,3427412157,85%444,04
T-437516,8836211641,38%594,55
Strv 746342,1027511546,09%434,07
M374332,4822611358,41%1128,81
Ikv 65 Alt II6341,8422411240,18%341,74
Object 252U Defender 8773,5840111140,54%575,50
FV2078792,8448410944,95%720,73
T-50-2 6161,0631710255,88%303,03
T-345265,6328210046,00%533,73
Ikv 1035271,832359551,58%526,12
Škoda T 245303,152588748,28%660,87
Wespe3223,131518344,58%740,34
VK 30.02 (D)7419,292868242,68%402,37
S-517674,044587946,84%666,95
Sav m/434206,421697736,36%332,19
FV4202 8536,533597038,57%389,32
Comet7446,413286842,65%471,83
UDES 038328,223926752,24%206,05
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4227,311776448,44%431,22
O-I Experimental5447,443196248,39%771,48
Covenanter5168,622126144,26%365,43
B14309,432986051,67%850,97
M415368,902886056,67%566,12
Crusader6287,633085653,57%802,83
T-448315,893945543,64%166,54
Škoda T 256274,412645442,59%274,74
O-I6549,713425246,15%761,77
Strv m/425266,353195143,14%490,26
VK 30.01 (H)5339,602594746,81%691,96
M127744,265694746,81%810,68
Leo7361,003404337,21%254,94
Type 95 Heavy4145,281804348,84%314,75
Crusader 5.5-in. SP7544,263944348,84%662,52
T-505110,372544148,78%183,38
T-34-85 Rudy 6475,923693941,03%606,96
Object 4309666,254143636,11%312,89
Lago4208,692263554,29%543,24
Object 703 Version II 8699,685003447,06%517,60
T-463100,451283339,39%155,62
ST vz. 394167,062843250,00%391,45
TOG II* 6501,192993250,00%633,54
Centurion Mk. I8224,943753135,48%0,07
T-549198,063093129,03%1,50
IS-2 7836,933953043,33%938,29
Marder II3114,101132941,38%93,48
Leichttraktor182,621532642,31%171,25
BDR G1 B581,121652642,31%27,02
Tetrarch 2169,961762646,15%743,01
M7 Priest3141,571372157,14%332,34
Ikv 90 Typ B7455,953782161,90%577,93
L-60 286,551962040,00%227,72
Cromwell B 6404,803482040,00%470,23
T26E5 8479,653892050,00%384,30
Chrysler K 8362,304062035,00%89,88
Pz.Kpfw. 35 (t)2110,891381936,84%323,19
StuG IV 5251,891971926,32%350,45
D23125,001671650,00%307,74
FV3046193,942181637,50%48,77
Patton the Tank 9436,534071553,33%297,66
ISU-122S 7528,202941533,33%443,23
Super Hellcat 7352,332811546,67%307,04
SU-855174,362041435,71%102,77
Type 91 Heavy3143,571331421,43%228,82
Cruiser Mk. III3103,71921414,29%222,29
Panzerjäger I2114,001231338,46%194,33
SARL 424291,232321346,15%827,78
BT-53363,922801338,46%669,62
43 M. Toldi III 3117,311841338,46%349,06
Cruiser Mk. IV4109,001671241,67%87,70
M2 Medium Tank390,361371145,45%115,14
Somua S353184,271671145,45%315,48
T1 HMC289,90941020,00%252,41
Sturmpanzer I Bison359,20931040,00%0,87
SU-122-44 7653,22347944,44%628,43
LT vz. 383137,00205757,14%478,19
SU-182186,00181757,14%1168,51
Somua SAu 404299,00295650,00%628,21
LTP 3243,83231650,00%948,42
MS-1139,6083560,00%164,03
AMX 383723,60430580,00%3126,48
SU-76M462,20141540,00%4,07
Valentine AT456,20136540,00%6,69
M8A1451,20168580,00%261,00
Matilda IV 5445,80309540,00%934,31
Churchill III 5298,80335540,00%322,45
Ram II 5510,00469580,00%1376,76
M22 Locust 386,60137540,00%68,55
Light Mk. VIC 2102,60180520,00%290,36
T1 Cunningham196,751784100,00%589,44
Valentine3309,0012940,00%942,30
T2 Medium Tank269,33216366,67%332,15
4TP1133,003562100,00%739,67
Bat.-Châtillon 155 559448,00412250,00%277,33
Spähpanzer SP I C7343,5019520,00%317,32
AMX 13 (FL 11) 5262,50273250,00%621,50
Valiant 5279,00380250,00%460,62
Pz.Kpfw. II Ausf. D 272,0012020,00%68,29
Vickers Medium Mk. I1247,004711100,00%1896,81
Kolohousenka1158,002231100,00%796,04
LT vz. 35273,001421100,00%335,16
Strv m/40L3325,0021410,00%856,01
Bishop5151,0014010,00%41,22
Windhund 80,0012810,00%0,00
T7 Combat Car 258,004710,00%12,14
A7E3 3206,003901100,00%748,85

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Vojnik
Član od: 01.03.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 01.03.2015