RodrigoGuido

clanlogo
Pozicija: Novak
Član od: 03.01.2026

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke3555921224
Ø Razina8,309,008,178,08
Pobjede1890153,15%150,00%758,33%1354,17%
Izgubljene1626645,74%150,00%541,67%1145,83%
Neriješeno3921,10%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1046229,42%00,00%541,67%833,33%
Uništenih tenkova331980,9342,00171,42301,25
Odnos razaranja1,322,002,431,88
Otkriveno tenkova309410,8710,5080,67120,50
Počinjena šteta1.612,222.951,002.169,331.874,75
Bodovi zauzimanja230020,6500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi100210,2800,0000,0000,00
Iskustvo722,401.095,001.046,33912,38
WN71246,521947,381706,561460,49
WN81636,724184,853097,593426,56
Ukupno
Bitke35559
Ø Razina8,30
Pobjede1890153,15%
Izgubljene1626645,74%
Neriješeno3921,10%
Preživjele bitke1046229,42%
Uništenih tenkova331980,93
Odnos razaranja1,32
Otkriveno tenkova309410,87
Počinjena šteta1.612,22
Bodovi zauzimanja230020,65
Obrambeni bodovi100210,28
Iskustvo722,40
WN71246,52
WN81636,72
Zadnja 24 sata
Bitke2
Ø Razina9,00
Pobjede150,00%
Izgubljene150,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova42,00
Odnos razaranja2,00
Otkriveno tenkova10,50
Počinjena šteta2.951,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo1.095,00
WN71947,38
WN84184,85
Zadnjih 7 dana
Bitke12
Ø Razina8,17
Pobjede758,33%
Izgubljene541,67%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke541,67%
Uništenih tenkova171,42
Odnos razaranja2,43
Otkriveno tenkova80,67
Počinjena šteta2.169,33
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo1.046,33
WN71706,56
WN83097,59
Zadnjih 30 dana
Bitke24
Ø Razina8,08
Pobjede1354,17%
Izgubljene1145,83%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke833,33%
Uništenih tenkova301,25
Odnos razaranja1,88
Otkriveno tenkova120,50
Počinjena šteta1.874,75
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo912,38
WN71460,49
WN83426,56
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke280000
Pobjede12845,71%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene14752,50%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno51,79%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke8530,36%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1270,4500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,650,000,000,00
Otkriveno tenkova2020,7200,0000,0000,00
Počinjena šteta1.358,310,000,000,00
Bodovi zauzimanja2720,9700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1440,5100,0000,0000,00
Iskustvo656,050,000,000,00
Ukupno
Bitke280
Pobjede12845,71%
Izgubljene14752,50%
Neriješeno51,79%
Preživjele bitke8530,36%
Uništenih tenkova1270,45
Odnos razaranja0,65
Otkriveno tenkova2020,72
Počinjena šteta1.358,31
Bodovi zauzimanja2720,97
Obrambeni bodovi1440,51
Iskustvo656,05
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke64000
Pobjede1828,13%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene4265,63%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno46,25%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1828,13%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova250,3900,0000,0000,00
Odnos razaranja0,540,000,000,00
Otkriveno tenkova400,6300,0000,0000,00
Počinjena šteta950,380,000,000,00
Bodovi zauzimanja911,4200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi100,1600,0000,0000,00
Iskustvo445,050,000,000,00
Ukupno
Bitke64
Pobjede1828,13%
Izgubljene4265,63%
Neriješeno46,25%
Preživjele bitke1828,13%
Uništenih tenkova250,39
Odnos razaranja0,54
Otkriveno tenkova400,63
Počinjena šteta950,38
Bodovi zauzimanja911,42
Obrambeni bodovi100,16
Iskustvo445,05
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke45000
Pobjede1533,33%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2760,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno36,67%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1022,22%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova140,3100,0000,0000,00
Odnos razaranja0,400,000,000,00
Otkriveno tenkova360,8000,0000,0000,00
Počinjena šteta533,780,000,000,00
Bodovi zauzimanja781,7300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo338,040,000,000,00
Ukupno
Bitke45
Pobjede1533,33%
Izgubljene2760,00%
Neriješeno36,67%
Preživjele bitke1022,22%
Uništenih tenkova140,31
Odnos razaranja0,40
Otkriveno tenkova360,80
Počinjena šteta533,78
Bodovi zauzimanja781,73
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo338,04
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke135000
Pobjede3324,44%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene10275,56%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2820,74%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova790,5900,0000,0000,00
Odnos razaranja0,740,000,000,00
Otkriveno tenkova1290,9600,0000,0000,00
Počinjena šteta590,840,000,000,00
Bodovi zauzimanja2191,6200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi840,6200,0000,0000,00
Iskustvo316,650,000,000,00
Ukupno
Bitke135
Pobjede3324,44%
Izgubljene10275,56%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke2820,74%
Uništenih tenkova790,59
Odnos razaranja0,74
Otkriveno tenkova1290,96
Počinjena šteta590,84
Bodovi zauzimanja2191,62
Obrambeni bodovi840,62
Iskustvo316,65
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke101000
Pobjede4039,60%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene6160,40%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke3433,66%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova550,5400,0000,0000,00
Odnos razaranja0,820,000,000,00
Otkriveno tenkova1121,1100,0000,0000,00
Počinjena šteta1.064,710,000,000,00
Bodovi zauzimanja1281,2700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2502,4800,0000,0000,00
Iskustvo598,710,000,000,00
Ukupno
Bitke101
Pobjede4039,60%
Izgubljene6160,40%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke3433,66%
Uništenih tenkova550,54
Odnos razaranja0,82
Otkriveno tenkova1121,11
Počinjena šteta1.064,71
Bodovi zauzimanja1281,27
Obrambeni bodovi2502,48
Iskustvo598,71
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1893000
Pobjede100052,83%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene86845,85%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno251,32%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke64233,91%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10260,5400,0000,0000,00
Odnos razaranja0,820,000,000,00
Otkriveno tenkova15540,8200,0000,0000,00
Počinjena šteta654,190,000,000,00
Bodovi zauzimanja24831,3100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi17590,9300,0000,0000,00
Iskustvo504,280,000,000,00
Ukupno
Bitke1893
Pobjede100052,83%
Izgubljene86845,85%
Neriješeno251,32%
Preživjele bitke64233,91%
Uništenih tenkova10260,54
Odnos razaranja0,82
Otkriveno tenkova15540,82
Počinjena šteta654,19
Bodovi zauzimanja24831,31
Obrambeni bodovi17590,93
Iskustvo504,28
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke176000
Pobjede8548,30%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene9051,14%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno10,57%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke4626,14%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova980,5600,0000,0000,00
Odnos razaranja0,750,000,000,00
Otkriveno tenkova1010,5700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.416,690,000,000,00
Bodovi zauzimanja1420,8100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi790,4500,0000,0000,00
Iskustvo575,140,000,000,00
Ukupno
Bitke176
Pobjede8548,30%
Izgubljene9051,14%
Neriješeno10,57%
Preživjele bitke4626,14%
Uništenih tenkova980,56
Odnos razaranja0,75
Otkriveno tenkova1010,57
Počinjena šteta1.416,69
Bodovi zauzimanja1420,81
Obrambeni bodovi790,45
Iskustvo575,14
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (229)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
T110E4102543,38823964855,77%2110,18
T3091952,97808367353,55%1893,22
Rheinmetall Skorpion G 81462,71787237156,05%1666,11
IS-6 81177,38734162749,85%1305,04
IS-381519,27845132055,76%1944,73
KV-856706,97566114549,43%1216,62
IS-3A 81428,5891284757,97%1695,63
E 7591606,3179177552,77%1531,89
KV-15624,2160561452,93%1464,87
T-1091482,8875352849,43%1413,68
T110E3102210,7077849654,64%1588,19
Object 277102004,6484044958,13%1687,04
IS-7101658,1568043343,19%1198,02
G.W. Panther7847,6652740252,24%1113,12
IS71065,3673737151,21%1570,08
Vickers Medium Mk. I1160,9918237049,19%843,02
Progetto M35 mod. 46 81168,1478036057,78%1388,56
Object 268 Version 4102190,7586533961,65%1968,29
T3 HMC2196,6037333651,19%881,52
T95/FV4201 Chieftain 101816,4080032453,70%1155,70
T-54 ltwt.9600,7962628447,18%698,03
Object 907 101478,0771028347,35%994,27
Excelsior 5481,9653926552,83%978,81
M18 Hellcat6437,9842224844,76%570,16
Bat.-Châtillon 25 t101471,8767723051,30%1081,21
T110E5101918,5975922846,93%1512,28
Tiger II81008,6364621945,21%1019,27
T1 Cunningham197,1720121148,82%444,51
FV4005 Stage II101824,2367920749,28%1353,80
T34 81198,4774520153,73%1414,86
E 100101809,8172119446,39%1400,36
Tiger I7789,9460716747,31%923,20
60TP Lewandowskiego101945,7579116349,69%1358,81
T25/27587,5650114945,64%713,52
Cruiser Mk. IV4136,4026814552,41%298,11
Cruiser Mk. III3124,6316714147,52%426,91
Conqueror92170,3587613350,38%2131,94
Škoda T 56 81387,0082413166,41%1413,19
SU-1527657,4952112447,58%779,14
T-5491133,2176512356,91%1207,14
T-1506696,8357911653,45%1107,58
Super Conqueror101942,6377911550,43%1556,26
Type 59 8947,8275611457,89%1248,26
SU-1006564,7349810750,47%916,22
Hummel6558,6742210646,23%740,53
ELC EVEN 90 8443,1065810652,83%736,41
Pz.Sfl. IVb4291,0331410247,06%864,71
Object 26391838,8389810161,39%1861,63
M3 Stuart393,3725110049,00%193,15
Churchill I5425,992949736,08%757,00
Object 430U101542,756629750,52%1140,47
AT-1265,361838458,33%147,87
WZ-111 model 5A102177,798198454,76%1776,43
Vickers Medium Mk. II2113,091398246,34%401,60
Progetto C50 mod. 6691321,117378247,56%1158,84
T7 Combat Car 268,671878154,32%227,50
ARL 446714,266198060,00%1316,21
Controcarro 1 Mk. 291695,518478055,00%1518,38
Covenanter5100,781877651,32%164,74
AMX 50 Foch91805,808887562,67%1635,57
T2971153,148087360,27%1481,86
M75271,694037050,00%898,04
Maus102114,768716756,72%1864,17
KV-26402,094246738,81%433,60
Bat.-Châtillon Bourrasque 81280,568386666,67%1509,78
SU-130PM 81124,405976540,00%949,21
Pz.Kpfw. 35 (t)294,022776352,38%361,87
T28 Prototype8969,466446358,73%984,95
Object 140101340,956916349,21%962,78
M10391775,748085752,63%1866,15
VK 100.01 (P)81202,617595651,79%1293,48
M5 Stuart4122,393225442,59%114,59
T-100 LT10590,856095343,40%492,47
VK 36.01 (H)6626,655385145,10%923,87
SDP 58 Kilana81443,868885170,59%1752,59
Tiger (P)71033,497365152,94%1331,74
T-437543,305455042,00%706,29
Object 705A102003,887185042,00%1459,87
T-262105,692334951,02%385,77
Jagdpanzer IV6468,004754854,17%784,47
Matilda4285,554164753,19%765,54
Progetto CC55 mod. 5481405,217664746,81%1501,13
FV2078920,195824740,43%864,83
SDP 60 Gonkiewicza91403,838094660,87%1182,51
IS-2 7889,637124656,52%1124,25
Manticore10619,276884548,89%536,91
KV-37936,806544447,73%1113,14
AMX 404147,163114346,51%366,40
113101811,617084139,02%1354,54
Progetto M40 mod. 65101302,626823951,28%910,81
M24 Chaffee5165,794243860,53%486,65
GSOR 3301 AVR FS9494,266553844,74%546,45
M41 Walker Bulldog8301,845303759,46%436,17
StuG III Ausf. G5222,032843537,14%243,11
LHMTV8355,856013447,06%439,99
T-463120,852563351,52%369,23
SDP 57 Gowika7934,676673354,55%1263,40
T3281576,258213246,88%1905,75
SMV CC-6781331,417513256,25%1353,47
AMX ELC bis5176,263963148,39%420,30
M6A2E1 81078,616663145,16%1026,48
Strv 746588,804713043,33%921,05
AMX M4 mle. 457640,235313046,67%712,05
Object 252U Defender 81348,608103050,00%1382,46
AMX 50 1008663,454332924,14%411,81
SU-1018769,726762972,41%808,25
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5126,283042951,72%166,19
Bisonte C45 81067,287472937,93%907,73
TVP T 50/51101077,965662839,29%583,89
IS-271139,967402846,43%1654,87
Cruiser Mk. II286,861652871,43%375,98
E 25 7671,825322850,00%785,56
M3 Lee4182,812452630,77%406,13
Valentine3144,082142544,00%318,51
XM57 81227,448232560,00%1153,50
Light Mk. VIC 278,041572544,00%207,77
Conqueror Gun Carriage101561,506772458,33%1363,98
Pz.Kpfw. I Ausf. C388,713912458,33%331,35
T57 Heavy101471,886902450,00%1041,27
Gorilla112009,087112441,67%981,72
WZ-111 model 1-492050,918772347,83%2164,55
Sexton II3109,091972334,78%195,57
T2 Medium Tank264,961182347,83%131,62
Panhard EBR 10510456,394112317,39%235,95
AE Phase I 91818,918552356,52%1713,31
Leo7364,364502240,91%290,94
SDP 44 Burza6853,776212259,09%1556,08
Object 703 Version II 81154,738902263,64%1335,75
Rinoceronte101478,867382161,90%996,42
LTTB8427,143592114,29%479,84
UDES 1691524,637981952,63%1332,18
SU-76M467,951391936,84%0,80
KV-137667,896851952,63%1134,78
G.W. Tiger (P)8586,844141942,11%435,04
Grille5458,834481850,00%875,81
Vickers Medium Mk. III3100,761651752,94%227,33
Panzerjäger I261,591321735,29%0,32
SU-85B4193,352651747,06%285,57
Cromwell6455,445441643,75%773,09
Cruiser Mk. I159,06931625,00%31,41
UDES 15/16101324,197121662,50%1006,07
T2 Light Tank 293,503341668,75%425,61
Toro 91601,388381650,00%1391,81
M2 Medium Tank368,931371540,00%2,76
Super Hellcat 7688,205261553,33%883,94
MS-1147,36951435,71%0,00
T675115,292191421,43%2,28
T376391,365311457,14%952,72
T14 5280,003711225,00%322,68
SDP 40 Zadymka5539,172771216,67%931,45
K-91 Version II 91259,587211241,67%1086,91
T-345277,913471136,36%512,26
MT-256175,644411172,73%474,44
B14286,404331070,00%868,10
Kranvagn101269,605741040,00%722,64
M10 Wolverine5333,404601070,00%813,39
NC 70 Błyskawica101134,406151050,00%609,44
M60 101103,307041060,00%862,03
M446437,703601040,00%545,37
Pz.Kpfw. VII101379,406581050,00%900,05
GSR 3301 Setter7342,206341070,00%689,33
Leichttraktor149,22129966,67%230,32
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4112,11258955,56%205,28
121B 101408,78734955,56%1027,66
Type 4 Heavy91387,25870875,00%1169,99
StuG III Ausf. B496,00149812,50%3,05
GSOR 1008 81093,13745875,00%1023,95
T1 HMC240,2991771,43%261,00
Type 5 Heavy101466,43531714,29%663,13
T-703222,00353757,14%720,06
L-60 2101,00336742,86%340,29
Cromwell B 6768,00701757,14%1405,65
Controcarro 3 Minotauro102114,00787650,00%1368,48
FV380591025,17660650,00%805,50
T54E191489,00670633,33%1183,62
SU-100Y 6201,00339650,00%151,65
M2 Light240,00136560,00%178,11
Sav m/434238,20276520,00%399,82
IS-4102224,20783540,00%1507,16
Patton the Tank 91244,20760560,00%1075,02
Renault NC-3110,0042450,00%85,14
Vz. 55101737,75769450,00%1136,48
Bat.-Châtillon 155 559674,50428425,00%392,16
M-IV-Y 81354,251037475,00%1502,03
M4A3E8 Sherman6174,67260333,33%41,05
Vickers Mk. E Type B294,33153366,67%381,85
Type 97 Te-Ke 2159,333923100,00%877,50
Pz.Kpfw. III Ausf. E373,00282366,67%251,06
O-I Experimental5165,67323333,33%25,48
Wespe3127,00209366,67%454,25
AMX 38340,0012130,00%0,00
Loyd Gun Carriage224,0087333,33%0,00
Bishop5316,33437366,67%689,80
Jagdpanzer E 10010608,67470333,33%120,25
Object 268101151,679393100,00%721,96
Waffenträger auf Pz. IV91219,67779366,67%971,61
GSOR the TANK 9809,339663100,00%734,85
T77 8468,67371333,33%165,36
Tetrarch 2128,67245333,33%451,44
Pz.Kpfw. II Ausf. D 247,33279366,67%236,02
GSOR 1010 FB 8586,67675366,67%580,15
M4A1 Revalorisé 8417,00485333,33%169,84
FV226 Contradictious 8419,6739930,00%105,61
Type 64 6354,00555333,33%511,91
Pz.Kpfw. II280,00183250,00%156,20
Jagdpanther71557,00820250,00%2312,73
VK 30.01 (P)6665,50719250,00%1200,72
ARL V396228,0022720,00%107,31
Bat.-Châtillon 155 58101483,50862250,00%1180,64
Leopard 1101827,50598250,00%1203,61
T-50-2 6241,50345250,00%509,19
SMV CC-64 Vipera 81331,00788250,00%1428,20
Carro da Combattimento 45 t 101648,50676250,00%1132,53
T-28E with F-30 4737,00873250,00%2206,12
SU-855297,0026110,00%415,16
Renault Otsu189,0012010,00%141,80
T-284209,0019310,00%354,34
M5A1 Stuart4533,007291100,00%2385,30
VK 30.02 (D)7421,006151100,00%585,10
O-Ni70,0015910,00%0,00
Valentine AT41031,008571100,00%5712,52
AMX AC mle. 488245,0029610,00%0,00
Panhard AML Lynx 6x6849,0029410,00%0,00
AM 39 Gendron-Somua 2141,0013710,00%264,96
LTP 346,002901100,00%261,00
T34 B 8875,007381100,00%895,39
Lorraine 40 t 8745,0010551100,00%875,83
122 TM 8957,009081100,00%1134,35
KR-1111079,0011941100,00%595,47

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Novak
Član od: 03.01.2026
Pozicija: Vojnik
Član od: 27.09.2024
Otišao: 21.11.2025
Pozicija: Vojnik
Član od: 27.09.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 15.03.2024
Otišao: 26.09.2024
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 11.04.2020
Otišao: 14.03.2024
Pozicija: Novak
Član od: 06.10.2018
Otišao: 17.10.2018
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 20.10.2018
Otišao: 13.01.2019
Pozicija: Novak
Član od: 31.05.2019
Otišao: 26.06.2019
Pozicija: Novak
Član od: 17.08.2019
Otišao: 16.02.2020
Pozicija: Novak
Član od: 25.05.2019
Otišao: 25.05.2019
Pozicija: Novak
Član od: 29.06.2019
Otišao: 18.07.2019
Pozicija: Pričuva
Član od: 03.03.2020
Otišao: 06.04.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 15.01.2019
Otišao: 14.05.2019
Pozicija: Vojnik
Član od: 11.06.2018
Otišao: 03.10.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 26.11.2016
Otišao: 24.04.2018
Pozicija: Novak
Član od: 11.08.2016
Otišao: 22.03.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 15.03.2016
Otišao: 24.06.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 27.03.2015
Otišao: 14.03.2016