RecaIIed

clanlogo
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 28.11.2019

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke295834456
Ø Razina7,729,509,5010,36
Pobjede1524851,54%125,00%125,00%3257,14%
Izgubljene1402047,39%375,00%375,00%2341,07%
Neriješeno3151,06%00,00%00,00%11,79%
Preživjele bitke621921,02%00,00%00,00%1526,79%
Uništenih tenkova285250,9610,2510,25470,84
Odnos razaranja1,220,250,251,15
Otkriveno tenkova426561,4492,2592,251362,43
Počinjena šteta1.376,911.332,501.332,502.137,34
Bodovi zauzimanja140280,4700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi110100,3700,0000,0000,00
Iskustvo591,98641,00641,00964,48
WN71298,80559,45559,451328,74
WN81745,1240,9067,312050,87
Ukupno
Bitke29583
Ø Razina7,72
Pobjede1524851,54%
Izgubljene1402047,39%
Neriješeno3151,06%
Preživjele bitke621921,02%
Uništenih tenkova285250,96
Odnos razaranja1,22
Otkriveno tenkova426561,44
Počinjena šteta1.376,91
Bodovi zauzimanja140280,47
Obrambeni bodovi110100,37
Iskustvo591,98
WN71298,80
WN81745,12
Zadnja 24 sata
Bitke4
Ø Razina9,50
Pobjede125,00%
Izgubljene375,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova10,25
Odnos razaranja0,25
Otkriveno tenkova92,25
Počinjena šteta1.332,50
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo641,00
WN7559,45
WN840,90
Zadnjih 7 dana
Bitke4
Ø Razina9,50
Pobjede125,00%
Izgubljene375,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova10,25
Odnos razaranja0,25
Otkriveno tenkova92,25
Počinjena šteta1.332,50
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo641,00
WN7559,45
WN867,31
Zadnjih 30 dana
Bitke56
Ø Razina10,36
Pobjede3257,14%
Izgubljene2341,07%
Neriješeno11,79%
Preživjele bitke1526,79%
Uništenih tenkova470,84
Odnos razaranja1,15
Otkriveno tenkova1362,43
Počinjena šteta2.137,34
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo964,48
WN71328,74
WN82050,87
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke271000
Pobjede11943,91%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene14854,61%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno41,48%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke8531,37%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1870,6900,0000,0000,00
Odnos razaranja1,010,000,000,00
Otkriveno tenkova2030,7500,0000,0000,00
Počinjena šteta1.817,890,000,000,00
Bodovi zauzimanja2721,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1690,6200,0000,0000,00
Iskustvo457,410,000,000,00
Ukupno
Bitke271
Pobjede11943,91%
Izgubljene14854,61%
Neriješeno41,48%
Preživjele bitke8531,37%
Uništenih tenkova1870,69
Odnos razaranja1,01
Otkriveno tenkova2030,75
Počinjena šteta1.817,89
Bodovi zauzimanja2721,00
Obrambeni bodovi1690,62
Iskustvo457,41
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke46000
Pobjede1430,43%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3269,57%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1328,26%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova310,6700,0000,0000,00
Odnos razaranja0,940,000,000,00
Otkriveno tenkova581,2600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.346,850,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2485,3900,0000,0000,00
Iskustvo341,170,000,000,00
Ukupno
Bitke46
Pobjede1430,43%
Izgubljene3269,57%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1328,26%
Uništenih tenkova310,67
Odnos razaranja0,94
Otkriveno tenkova581,26
Počinjena šteta1.346,85
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi2485,39
Iskustvo341,17
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke116000
Pobjede4437,93%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene6757,76%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno54,31%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke3328,45%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1020,8800,0000,0000,00
Odnos razaranja1,230,000,000,00
Otkriveno tenkova1791,5400,0000,0000,00
Počinjena šteta733,220,000,000,00
Bodovi zauzimanja790,6800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi4423,8100,0000,0000,00
Iskustvo335,350,000,000,00
Ukupno
Bitke116
Pobjede4437,93%
Izgubljene6757,76%
Neriješeno54,31%
Preživjele bitke3328,45%
Uništenih tenkova1020,88
Odnos razaranja1,23
Otkriveno tenkova1791,54
Počinjena šteta733,22
Bodovi zauzimanja790,68
Obrambeni bodovi4423,81
Iskustvo335,35
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke24000
Pobjede1145,83%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1354,17%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke625,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova170,7100,0000,0000,00
Odnos razaranja0,940,000,000,00
Otkriveno tenkova200,8300,0000,0000,00
Počinjena šteta1.199,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1405,8300,0000,0000,00
Iskustvo530,880,000,000,00
Ukupno
Bitke24
Pobjede1145,83%
Izgubljene1354,17%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke625,00%
Uništenih tenkova170,71
Odnos razaranja0,94
Otkriveno tenkova200,83
Počinjena šteta1.199,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi1405,83
Iskustvo530,88
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1943000
Pobjede87645,08%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene102352,65%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno442,26%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke59130,42%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova16770,8600,0000,0000,00
Odnos razaranja1,240,000,000,00
Otkriveno tenkova28411,4600,0000,0000,00
Počinjena šteta951,960,000,000,00
Bodovi zauzimanja20971,0800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi43872,2600,0000,0000,00
Iskustvo444,000,000,000,00
Ukupno
Bitke1943
Pobjede87645,08%
Izgubljene102352,65%
Neriješeno442,26%
Preživjele bitke59130,42%
Uništenih tenkova16770,86
Odnos razaranja1,24
Otkriveno tenkova28411,46
Počinjena šteta951,96
Bodovi zauzimanja20971,08
Obrambeni bodovi43872,26
Iskustvo444,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke220000
Pobjede10648,18%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene11150,45%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno31,36%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke8136,82%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2321,0500,0000,0000,00
Odnos razaranja1,670,000,000,00
Otkriveno tenkova1970,9000,0000,0000,00
Počinjena šteta2.428,250,000,000,00
Bodovi zauzimanja1610,7300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2561,1600,0000,0000,00
Iskustvo663,160,000,000,00
Ukupno
Bitke220
Pobjede10648,18%
Izgubljene11150,45%
Neriješeno31,36%
Preživjele bitke8136,82%
Uništenih tenkova2321,05
Odnos razaranja1,67
Otkriveno tenkova1970,90
Počinjena šteta2.428,25
Bodovi zauzimanja1610,73
Obrambeni bodovi2561,16
Iskustvo663,16
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (441)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
A-436823,48525101057,13%2041,85
Charioteer81640,1559297553,44%2219,06
M40/M4381272,7245297253,40%1649,44
IS-6 81339,0063885150,41%1703,12
T25 AT7708,6438972850,69%928,38
FV4005 Stage II102003,6457570445,31%1531,49
T110E3102293,5457469051,30%1841,82
T2 Light Tank 2169,7230264155,69%780,40
T3 HMC2177,3720961944,26%705,84
T92 HMC101489,4446751347,56%1365,38
Cromwell B 6877,2558250358,65%2081,81
FCM 50 t 81232,2959448950,72%1633,98
T57 Heavy102309,9367748149,48%2025,18
T9591374,1256045746,39%1021,04
M4A1 Sherman5314,9226045046,44%728,06
T71 DA7568,5445542147,74%1109,38
T92 8778,3869341057,80%1754,09
Bat.-Châtillon 25 t102465,0385040652,22%2367,14
AMX 13 105101505,4968737749,07%1895,84
T-100 LT101415,6486037754,91%2093,48
T110E5102415,7876833250,30%2144,25
Strv 103B102701,8976530557,70%2358,41
Panhard EBR 105101087,6967229851,01%1288,07
UDES 0381494,1354428847,92%1939,76
T54E191556,6260228550,53%1556,58
M446531,2829825548,24%790,25
TVP T 50/51102284,1678424054,17%2138,94
M53/M5591398,6151423346,78%1405,04
Centurion Action X102660,1382721950,68%2638,52
M48A5 Patton102019,7360121543,72%1624,92
Leopard 1102431,2373920944,02%2055,30
M10 Wolverine5317,1222420745,41%566,29
M127766,6143720749,76%973,15
M-V-Y103195,48104920359,11%2967,68
AMX 30 1er prototype91685,6061619851,52%1783,53
T56 GMC3147,5417819748,22%349,07
M36 Jackson6431,4126919145,03%585,54
T499934,1057918353,01%1366,91
Progetto M40 mod. 65102149,3773517852,25%1835,15
AMX 13 909848,1955517651,14%1267,76
Object 430U102218,5172717048,24%1956,05
T404304,2123616549,70%690,84
K-91102556,8684216455,49%2368,41
Bat.-Châtillon Bourrasque 81654,5286216258,64%2286,16
T-34-85M 61191,1182516055,63%2528,41
KV-26921,1057515853,80%1758,15
E 25 71004,2060515853,80%1602,02
105 leFH18B2 5833,4053015456,49%1946,07
Grille 15102638,3874615250,66%2014,17
Sherman Firefly6679,3053115145,03%1340,45
AMX 50 10081628,4782814951,68%2045,73
T26E4 SuperPershing 8805,8052514946,31%909,51
T34 81061,2447514543,45%1110,01
E 50 Ausf. M102214,7281914446,53%2001,13
STB-1102543,1491513856,52%2512,92
XM69 Hacker113666,80112813462,69%3325,54
M75196,9222313051,54%586,12
Object 277102080,3670313051,54%1720,50
XM551 Sheridan101475,6361212954,26%1844,93
Rinoceronte102726,3091212751,97%2391,48
M18 Hellcat6558,6735712650,79%888,38
FV4004 Conway91903,3574712146,28%1858,96
Bat.-Châtillon 155 58101436,7076611755,56%1335,22
T698760,9954611250,00%910,08
Rheinmetall Skorpion G 81356,8658911146,85%1450,59
AMX 50 12092039,0375410954,13%2189,72
AMX Chasseur de chars 81060,4055710948,62%1373,05
M415310,8124310846,30%345,00
P26/4041067,0770210764,49%4583,16
M5 Stuart4112,5620810748,60%136,88
Controcarro 3 Minotauro102985,03100710460,58%2632,41
BZ-79113552,37103610450,96%2473,36
M3 Lee4146,3418110254,90%411,99
Maus102262,7187610158,42%1994,28
T216240,9732510148,51%514,75
Manticore101257,2586310058,00%1665,83
MBT-B 103531,2110049853,06%2818,01
Concept No. 5102821,139299560,00%2620,20
AMX 13 57 7914,908409452,13%1917,89
T110E4102657,528689158,24%2229,06
M46 Patton91852,546509056,67%1981,49
M4A3E2 Sherman Jumbo6426,613649051,11%733,43
AMX 50 B102500,357928946,07%1991,38
IS-7102348,828808852,27%2058,63
M374209,491628652,33%669,41
60TP Lewandowskiego102624,438438452,38%2071,69
WZ-111 model 5A102277,727158344,58%1730,88
AMBT 82061,7010168359,04%2865,07
Fauteur112996,3910208353,01%2682,82
CS-67 Szakal113174,499788153,09%2801,18
T288616,153288145,68%444,15
T3281141,786567951,90%1389,06
T803113016,7610417955,70%2391,00
Object 41681327,965467852,56%1870,66
M22 Locust 3289,773357853,85%1231,27
FV3046693,783647656,58%1342,23
AMX 30 B101779,736217549,33%1490,67
Panhard EBR 909666,955947553,33%915,91
M56 Scorpion 71068,235147548,00%1606,75
Strv 103-091917,346667349,32%1830,12
Hotchkiss EBR7555,014867347,95%1135,54
AMX 50 Foch B102687,928457149,30%2127,35
Bisonte C45 81591,538667054,29%1992,33
Rheinmetall Panzerwagen101593,847966950,72%2019,66
T1E6 2195,202996950,72%918,91
Challenger7531,604416747,76%545,09
T1 Cunningham1129,702226448,44%692,56
Leopard Prototyp A92082,348926451,56%2169,07
UDES 15/16103057,769396349,21%3051,01
Object 252U Defender 81557,987926253,23%1827,34
Pz.Kpfw. I Ausf. C3123,322896063,33%591,92
ELC EVEN 90 8589,736576050,00%1147,70
Lion 102321,817605949,15%1991,42
AE Phase I 92129,128215954,24%2171,16
Type 71102366,008065742,11%1714,69
Nashorn6544,933395742,11%801,33
Object 140102319,148975657,14%2182,35
M3 Stuart390,151535549,09%180,82
WZ-219111772,619815459,26%2129,88
A-205127,022395263,46%392,96
M4A1 Revalorisé 81430,967645154,90%1990,94
M7 Priest3315,401775044,00%732,64
M41 Walker Bulldog8814,587475056,00%1494,65
T297956,616274957,14%1274,30
M2 Medium Tank3104,691514944,90%180,95
T1 HMC2138,351274850,00%686,63
T28 Prototype81173,424884850,00%1163,19
FV217 Badger102703,859304860,42%2259,15
LTTB8706,925344843,75%1149,55
KV-1371161,606274757,45%2513,95
IS-271270,208064656,52%2025,76
Rhm.-Borsig Waffenträger81590,707194660,87%1798,78
VK 100.01 (P)81558,468764654,35%2026,24
TOG II* 6598,933654632,61%804,80
T-284350,783394564,44%1304,82
AMX 50 Foch (155) 102335,987164544,44%1693,09
LT-432 8937,497004540,00%1758,33
GSOR 1008 82089,769114555,56%2503,22
T95E2 81223,347044459,09%1870,93
SU-100Y 6710,954424447,73%1118,22
Comet71147,445974360,47%2315,53
FV215b 101661,125574341,86%1175,87
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8843,405454358,14%966,69
Mäuschen92197,458724266,67%2318,05
T-28E with F-30 4785,676894254,76%2246,65
WZ-111 model 1-491868,638514168,29%2133,27
Taschenratte113951,6813184170,73%2800,86
AMX ELC bis5186,902344037,50%337,22
Ares 8591913,039374057,50%1950,48
Strv S1 81284,805674050,00%1423,09
DBV-152 102740,287303941,03%1666,69
BZ-75102836,039853958,97%2349,09
AMX M4 mle. 54102749,569273951,28%2234,61
Ares 7581769,0310333958,97%2593,71
121B 101974,138123857,89%1845,37
Vz. 71 Tesák101031,576873745,95%1060,20
UDES 1692191,228253644,44%2312,07
E 100102312,038763655,56%1994,12
Kpz. Erich Konzept I 92215,537823638,89%1905,12
CS-52 LIS 81851,679993672,22%2656,68
FV4202 81406,117893647,22%2055,61
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4495,265233560,00%1615,14
Pz.Kpfw. II Luchs4309,603613548,57%1196,62
Bat.-Châtillon 25 t AP91938,688933452,94%2104,93
Ikv 1035507,523943357,58%1394,47
Cruiser Mk. II2116,731543348,48%358,43
AMX 50 Foch92404,979833363,64%2345,94
GSOR 1006 Scheme 792415,129673351,52%2865,09
ST-II102450,859633360,61%2423,65
Object 703 Version II 81990,739833345,45%2465,82
Object 260 102396,248813357,58%1878,01
Conqueror92258,8410503275,00%2483,81
Object 261101611,687563151,61%1501,02
Pz.Sfl. IVc5246,812363148,39%402,92
T-54 ltwt.91021,406323036,67%1360,71
AMX 12 t6370,593572951,72%855,11
T675420,342902941,38%851,19
T-54 first prototype 81225,627312975,86%1902,13
Cromwell6820,147182871,43%1989,90
Centurion Mk. 7/192008,328702846,43%2247,59
Projekt ION 82164,0010112846,43%2379,20
Cruiser Mk. III3118,141632839,29%338,57
Waffenträger auf Pz. IV91954,268192759,26%1766,78
T 55A 92047,118662748,15%2185,28
T-345293,122662653,85%727,56
BT-74125,351622642,31%210,10
P.44 Pantera81332,776742653,85%1716,71
Leichttraktor172,191272646,15%139,57
StuG IV 5373,853352657,69%910,38
M2 Light258,801372556,00%143,53
Pz.Kpfw. III Ausf. E3184,402122552,00%496,62
Object 430 Version II91335,884952544,00%1306,01
T7 Combat Car 2125,081962548,00%518,15
M46 Patton KR 81458,927072540,00%1856,05
T2 Medium Tank298,041522454,17%381,42
Panhard AML Lynx 6x68292,924332437,50%233,54
WZ-120-1G FT 81264,585542433,33%1218,81
Marder II3130,131682369,57%409,39
M24 Chaffee5258,483192365,22%941,22
Object 430101960,528742360,87%1854,56
Pz.Kpfw. VII103590,619992352,17%3341,68
AC 1 Sentinel 4434,913742339,13%1727,99
AAT60 82044,789912347,83%2502,87
T-34-3 8611,174182343,48%530,45
Alecto4132,641592227,27%89,84
T25/27655,643252236,36%663,48
T-50-2 6604,915812259,09%2033,47
T-29 3525,326612272,73%2387,57
Char Futur 4 91976,867952245,45%1754,81
BT-7 artillery 3474,415262259,09%2212,28
P.43 bis6828,336482152,38%1672,51
Matilda IV 5544,105312161,90%1544,67
TS-5 81916,199892157,14%2170,92
Valentine3169,751792045,00%419,73
T-5492104,5510752075,00%2510,67
M54 Renegade 81415,607452055,00%1511,85
Lorraine 40 t 81477,807662040,00%1968,99
M4A3E8 Sherman6155,472571973,68%268,91
E 5091143,897701963,16%1105,22
A-447619,844001942,11%664,96
Vz. 58 Medvěd 92017,169971968,42%1951,65
Pz.Kpfw. 35 (t)254,281021833,33%13,04
Matilda4376,444331861,11%1065,95
Vz. 55102013,898691855,56%1405,53
Type 6192028,618151833,33%2353,71
O-I6909,335971866,67%1976,52
Coccodrillo 102871,288491844,44%2094,60
Covenanter5306,893091850,00%1025,25
M8A14157,611471838,89%138,30
Super Conqueror103148,789701861,11%2508,78
Object 705A103042,009681850,00%2719,44
SU-122-44 7556,944111833,33%461,06
Hotchkiss H352163,822331752,94%742,08
Strv 746901,067141764,71%2057,52
Kranvagn102433,127061723,53%1859,87
Centurion Mk. I81000,766231747,06%1169,65
Durchbruchswagen 24333,762951735,29%837,38
T376696,827541770,59%2556,80
Object 26392561,1210311764,71%2612,57
Sturmpanzer I Bison367,88731618,75%2,71
NC 70 Błyskawica101625,637151650,00%1153,67
Object 268 Version 4102311,389411668,75%2008,95
M-III-Y81841,949361650,00%2552,30
IS-2-II81756,008291656,25%2101,21
Excelsior 5551,883791637,50%1064,79
Grant4244,402601553,33%702,12
T-463157,871781526,67%417,02
Vickers Mk. E Type B272,791061435,71%58,13
Prototipo Standard B91909,867891442,86%1845,85
50TP Tyszkiewicza91797,937011428,57%1425,28
Ikv 65 Alt II6688,863001421,43%990,24
G.W. Tiger91370,008731471,43%1254,75
T-1506483,503481450,00%665,23
Marder 38T4177,071461428,57%178,52
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4221,211871435,71%409,22
Škoda T 56 81313,507831457,14%1230,24
KV-220-2 5999,9310281471,43%2387,84
BZ-176 81715,799421464,29%1703,34
AMX 404114,461921353,85%299,72
Progetto C50 mod. 6692749,089721353,85%2882,32
Panzerjäger I294,621171338,46%107,30
AMX 383132,922791369,23%464,41
Sherman III5347,233311353,85%939,17
IS-3-II91755,007221353,85%1609,93
Progetto M35 mod. 46 81892,628991338,46%2401,05
Caliban 81382,088101353,85%1762,93
T78 61072,236981353,85%1636,59
Type 64 6152,771811323,08%63,73
Škoda T 256599,503341225,00%965,52
Crusader6235,002451241,67%467,39
FCM 36 Pak 40 3325,252331250,00%779,18
11081295,504831241,67%1498,29
Cruiser Mk. IV4166,582341266,67%537,30
BZT-70 102915,929551258,33%2102,18
Kunze Panzer 91730,508031258,33%1764,20
Kampfpanzer 50 t 91641,427381233,33%1084,13
FV201 (A45) 7940,085441241,67%1357,77
T2071081,185191127,27%1584,43
AT-12103,001531172,73%427,43
WZ-111G FT91765,366861136,36%1253,96
WZ-113G FT102556,099351172,73%1805,02
TL-7 92158,558371136,36%1779,96
XM57 82309,6410701145,45%2576,11
Lätt Stridsfordon 120 92392,367271136,36%1928,50
Tortoise91859,919581172,73%1731,36
UDES 03 Alt 3 92743,459781154,55%2849,64
Vickers Medium Mk. I133,90901040,00%0,00
Vickers Medium Mk. II235,40731050,00%90,63
Caernarvon81303,308071050,00%1569,98
Type 5 Heavy102943,009961060,00%2203,77
KV-371317,409191070,00%2098,61
Valentine AT4261,302771070,00%829,52
KV-15488,203491060,00%1100,10
M-VI-Y91890,9010781080,00%2050,06
ASTRON Rex 105 mm 81927,7011601080,00%2596,80
Cobra 91490,706051030,00%963,03
122 TM 81317,706721030,00%1383,86
DZT-159 92426,109861060,00%2325,10
Type 97 Chi-Ha3141,11198955,56%377,37
T3092119,33666966,67%2048,44
MS-11248,11289966,67%1606,83
SU-182193,00196966,67%1307,67
IS-4102162,22796955,56%1564,41
T71 CMCD71202,001046966,67%4284,83
FV230 Canopener102402,44904944,44%1730,32
Ares 90102699,44951955,56%2138,02
Churchill III 5572,44628988,89%1331,84
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4512,00637966,67%1668,88
T-44-100 81059,78749944,44%1309,43
M661159,13564850,00%2176,60
M5A1 Stuart4272,88425837,50%877,95
T-262137,00126837,50%472,86
CS-63101870,00831850,00%1526,18
VK 16.02 Leopard5360,00369875,00%1357,44
WZ-132-1102188,88978850,00%3370,98
Felice 91693,38774850,00%1481,28
VK 30.01 (P)6948,25793875,00%1776,75
MT-256433,75567875,00%1328,14
KV-5 81492,50887837,50%1677,51
GSOR 1010 FB 82040,88970862,50%2975,82
Yong Bing 92402,001059862,50%2550,23
Type 95 Ha-Go2113,00162757,14%407,67
D12103,71157757,14%392,58
Pz.Kpfw. II2149,57219742,86%446,11
AMX M4 mle. 4571048,43602771,43%1549,08
Universal Carrier 2-pdr269,00123742,86%42,79
KV-48918,00586728,57%801,61
Charioteer Nomad 82114,001043771,43%2824,96
IS71149,33679666,67%1563,61
P.435423,175696100,00%1244,70
P.43 ter7572,17392650,00%695,12
Cruiser Mk. I1131,50181650,00%592,27
SDT-58 Vlkodav 92208,17993650,00%2130,23
AMX 65 t81009,00548633,33%865,46
FV601 Saladin81422,67595616,67%1521,13
Leichter Kpz. 70 (K) 81641,67954650,00%2631,93
E 77 92099,671158683,33%2332,41
T28 Concept 71322,50575650,00%1751,99
Chi-Ni2131,20172540,00%445,14
Type 1 Chi-He497,40199540,00%28,69
ARL 4461174,80548560,00%2210,56
O-Ni7718,60520560,00%837,16
SU-76M4101,00118540,00%10,51
Renault UE 573216,40289540,00%541,34
AT 1583067,601600560,00%6391,06
M10391126,40607520,00%827,45
SU-100M171647,401017560,00%3140,21
Pz.Kpfw. I247,60173580,00%264,10
Waffenträger auf E 100102301,80551520,00%1177,18
KV-1S6382,0020450,00%473,95
SFAC 105 81397,40649540,00%1071,20
BT-2285,75212450,00%253,90
Pz.Kpfw. 38 (t)3130,50140475,00%471,16
SU-26394,759440,00%3,10
SU-1018436,75438425,00%194,47
Jagdpanzer E 100102619,25745425,00%2060,69
G.Pz. Mk. VI (e)293,00118425,00%322,55
FSV Scheme A71142,50609425,00%1493,81
M-II-Y71452,0012394100,00%2401,79
Object 752 92439,751003450,00%1995,96
Pz.Kpfw. 5582223,001176475,00%2486,38
Char Mle. 75 9154,0018040,00%3,10
SMV CC-64 Vipera 8971,25750475,00%1039,15
Toro 92949,501150450,00%3325,61
LTP 387,00101425,00%128,76
Renault Otsu1202,333503100,00%1155,26
Stuart I-IV3129,00354366,67%523,18
45TP Habicha7977,00662366,67%1296,13
Sexton II3220,00241366,67%1003,95
Type 2597 Chi-Ha3191,00227366,67%672,59
AMX 13 757186,67230333,33%75,71
Vz. 60S Dravec 104963,001434366,67%3777,57
CS-5992409,67729333,33%1928,94
Bishop5507,67383333,33%941,59
AMX M4 mle. 5191463,00849366,67%1202,77
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5168,003923100,00%417,07
IS-2 shielded 72179,33601333,33%3562,80
M47 Iron Arnie 8797,67571333,33%690,01
Lorraine 50 t 92205,33949366,67%2151,38
56TP 82015,331032333,33%2775,54
T77 81794,3364030,00%1749,86
MTLS-1G14 3288,0026030,00%1086,80
EMIL 1951 81933,67824333,33%1981,85
Lansen C 81502,0041330,00%1371,53
Light Mk. VIC 216,33136366,67%263,45
Char de transition 61199,67924366,67%2462,28
Projet Louis 91420,679103100,00%1805,21
VCS 6x6 TS 90 9548,00732366,67%744,81
D2319,50169250,00%76,92
WZ-111 81309,50530250,00%1502,90
Type 98 Ke-Ni30,00114250,00%87,48
IS-38577,00483250,00%434,87
Type 95 Ji-Ro6276,5014220,00%140,65
VK 45.02 (P) Ausf. B92420,001039250,00%2364,62
Loyd Gun Carriage2117,001882100,00%821,26
Sturer Emil7854,50468250,00%1237,23
T-60224,5010120,00%3,10
KPz 3 Projekt 07 HK 92731,0013362100,00%3431,34
T 54D 92279,0013052100,00%3070,83
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 351,50170250,00%63,06
T-127 3308,50336250,00%1215,35
Vz. 62 Jasan 94014,001431250,00%3958,26
T26E5 81333,006672100,00%1678,68
IS-3A 81694,50766250,00%1932,36
TL-1 LPC 81804,00846250,00%2700,37
Super Hellcat 71157,0035520,00%1260,15
Eclipse 91357,5045720,00%3,10
T14 5643,0098210,00%1223,17
TKS z n.k.m. 20 mm 2421,004301100,00%2896,34
Renault FT1156,0010710,00%738,27
4TP1223,002791100,00%1099,81
Renault NC-3110,003610,00%0,00
14TP4571,0035910,00%2399,64
40TP Habicha6968,008361100,00%1656,21
Pvlvv fm/422191,002341100,00%845,29
CS-5381415,0010861100,00%2349,33
WZ-132A9487,009381100,00%655,72
CC-46 Pancernik 9666,0018310,00%224,25
Ho-Ri 3102691,009571100,00%1610,05
Somua SAu 4040,009010,00%0,00
Bat.-Châtillon 155 5591832,009771100,00%1676,45
SARL 42457,0021310,00%0,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3470,004191100,00%1818,59
Bat.-Châtillon 12 t8349,0011010,00%289,17
SU-2-122 51323,0010191100,00%5265,34
Kanonenjagdpanzer 2 8525,0027310,00%189,58
Jagdpanzer E 90 92573,0013411100,00%2186,05
AMR 35 2339,0035310,00%1714,57
T-116 384,005910,00%64,29
Lago M38 31129,0015471100,00%4414,32
T-45 2417,0046110,00%2844,62
SDP wz 66 Grom 82017,0010951100,00%2294,41
Heavy Tank No. VI 6418,006011100,00%621,16
M16/43 Sahariano 3870,0012111100,00%3216,00
Vz. 68 Squall 8820,0052510,00%1504,71
Turtle Mk. I 8939,008241100,00%827,73
Chrysler K 8563,007661100,00%553,59
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2327,0029610,00%1677,11
Turán III prototípus 5490,006501100,00%1277,21
43 M. Toldi III 386,0013310,00%138,71
Leox 9537,008061100,00%384,24

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 28.11.2019
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 28.11.2019
Pozicija: Vojnik
Član od: 22.09.2018
Otišao: 24.11.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 10.02.2018
Otišao: 19.09.2018
Pozicija: Novak
Član od: 13.05.2016
Otišao: 20.05.2016
Pozicija: Novak
Član od: 15.12.2016
Otišao: 17.12.2016
Pozicija: Novak
Član od: 26.11.2016
Otišao: 26.11.2016
Pozicija: Novak
Član od: 11.05.2016
Otišao: 11.05.2016
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 25.05.2016
Otišao: 04.09.2016
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 24.12.2016
Otišao: 28.12.2016
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 03.01.2017
Otišao: 29.01.2018
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 01.12.2018
Otišao: 30.06.2019
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 09.02.2016
Otišao: 06.05.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 20.12.2015
Otišao: 07.02.2016
Pozicija: Novak
Član od: 17.12.2015
Otišao: 19.12.2015
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 13.07.2014
Otišao: 16.12.2015