Panzer_586

clanlogo
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 30.09.2022

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke102654072401
Ø Razina8,380,0010,229,86
Pobjede4948848,21%00,00%3650,00%19047,38%
Izgubljene5182550,49%00,00%3650,00%20651,37%
Neriješeno13411,31%00,00%00,00%51,25%
Preživjele bitke2893528,19%00,00%2230,56%12831,92%
Uništenih tenkova778940,7600,00550,762610,65
Odnos razaranja1,060,001,100,96
Otkriveno tenkova901310,8800,00460,642190,55
Počinjena šteta1.188,640,001.601,881.456,88
Bodovi zauzimanja592910,5800,0000,00270,07
Obrambeni bodovi260650,2500,0000,0060,01
Iskustvo663,520,00821,13738,98
WN7926,160,00857,88747,75
WN81144,210,001173,541021,99
Ukupno
Bitke102654
Ø Razina8,38
Pobjede4948848,21%
Izgubljene5182550,49%
Neriješeno13411,31%
Preživjele bitke2893528,19%
Uništenih tenkova778940,76
Odnos razaranja1,06
Otkriveno tenkova901310,88
Počinjena šteta1.188,64
Bodovi zauzimanja592910,58
Obrambeni bodovi260650,25
Iskustvo663,52
WN7926,16
WN81144,21
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke72
Ø Razina10,22
Pobjede3650,00%
Izgubljene3650,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke2230,56%
Uništenih tenkova550,76
Odnos razaranja1,10
Otkriveno tenkova460,64
Počinjena šteta1.601,88
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo821,13
WN7857,88
WN81173,54
Zadnjih 30 dana
Bitke401
Ø Razina9,86
Pobjede19047,38%
Izgubljene20651,37%
Neriješeno51,25%
Preživjele bitke12831,92%
Uništenih tenkova2610,65
Odnos razaranja0,96
Otkriveno tenkova2190,55
Počinjena šteta1.456,88
Bodovi zauzimanja270,07
Obrambeni bodovi60,01
Iskustvo738,98
WN7747,75
WN81021,99
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke228000
Pobjede10746,93%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene11550,44%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno62,63%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke7131,14%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1240,5400,0000,0000,00
Odnos razaranja0,790,000,000,00
Otkriveno tenkova2180,9600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.646,780,000,000,00
Bodovi zauzimanja3181,3900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1690,7400,0000,0000,00
Iskustvo768,130,000,000,00
Ukupno
Bitke228
Pobjede10746,93%
Izgubljene11550,44%
Neriješeno62,63%
Preživjele bitke7131,14%
Uništenih tenkova1240,54
Odnos razaranja0,79
Otkriveno tenkova2180,96
Počinjena šteta1.646,78
Bodovi zauzimanja3181,39
Obrambeni bodovi1690,74
Iskustvo768,13
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke9000
Pobjede333,33%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene666,67%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke333,33%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova30,3300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,500,000,000,00
Otkriveno tenkova10,1100,0000,0000,00
Počinjena šteta895,890,000,000,00
Bodovi zauzimanja333,6700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi212,3300,0000,0000,00
Iskustvo389,780,000,000,00
Ukupno
Bitke9
Pobjede333,33%
Izgubljene666,67%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke333,33%
Uništenih tenkova30,33
Odnos razaranja0,50
Otkriveno tenkova10,11
Počinjena šteta895,89
Bodovi zauzimanja333,67
Obrambeni bodovi212,33
Iskustvo389,78
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke57000
Pobjede1831,58%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3459,65%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno58,77%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1628,07%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova300,5300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,730,000,000,00
Otkriveno tenkova440,7700,0000,0000,00
Počinjena šteta604,230,000,000,00
Bodovi zauzimanja1001,7500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi160,2800,0000,0000,00
Iskustvo411,320,000,000,00
Ukupno
Bitke57
Pobjede1831,58%
Izgubljene3459,65%
Neriješeno58,77%
Preživjele bitke1628,07%
Uništenih tenkova300,53
Odnos razaranja0,73
Otkriveno tenkova440,77
Počinjena šteta604,23
Bodovi zauzimanja1001,75
Obrambeni bodovi160,28
Iskustvo411,32
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke4000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene4100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke250,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10,2500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,500,000,000,00
Otkriveno tenkova41,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta402,500,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo158,250,000,000,00
Ukupno
Bitke4
Pobjede00,00%
Izgubljene4100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke250,00%
Uništenih tenkova10,25
Odnos razaranja0,50
Otkriveno tenkova41,00
Počinjena šteta402,50
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo158,25
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1144000
Pobjede44538,90%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene68659,97%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno131,14%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke35731,21%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova5920,5200,0000,0000,00
Odnos razaranja0,750,000,000,00
Otkriveno tenkova7790,6800,0000,0000,00
Počinjena šteta1.233,910,000,000,00
Bodovi zauzimanja20021,7500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi18361,6000,0000,0000,00
Iskustvo554,120,000,000,00
Ukupno
Bitke1144
Pobjede44538,90%
Izgubljene68659,97%
Neriješeno131,14%
Preživjele bitke35731,21%
Uništenih tenkova5920,52
Odnos razaranja0,75
Otkriveno tenkova7790,68
Počinjena šteta1.233,91
Bodovi zauzimanja20021,75
Obrambeni bodovi18361,60
Iskustvo554,12
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke92000
Pobjede3335,87%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene5863,04%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno11,09%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2729,35%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova530,5800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,820,000,000,00
Otkriveno tenkova650,7100,0000,0000,00
Počinjena šteta1.689,890,000,000,00
Bodovi zauzimanja380,4100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi790,8600,0000,0000,00
Iskustvo623,870,000,000,00
Ukupno
Bitke92
Pobjede3335,87%
Izgubljene5863,04%
Neriješeno11,09%
Preživjele bitke2729,35%
Uništenih tenkova530,58
Odnos razaranja0,82
Otkriveno tenkova650,71
Počinjena šteta1.689,89
Bodovi zauzimanja380,41
Obrambeni bodovi790,86
Iskustvo623,87
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (540)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
E 100101773,02711324747,03%1328,51
E 7591437,59736287249,03%1287,27
T57 Heavy101850,92699277345,29%1331,56
T2971069,69728274654,44%1384,91
M10391360,94726173949,91%1253,60
T110E5101587,76714171447,26%1157,37
M66900,07705155356,47%1547,59
IS-381254,04752152850,65%1467,53
M4A1 Sherman5477,61488149053,89%1291,80
IS-7101538,81691148845,43%1116,87
M41 Walker Bulldog8680,60646139949,75%1174,27
T-5491073,03662135245,71%969,75
KV-26761,05622125952,66%1319,50
O-I6848,37678120453,65%1540,41
Cromwell6625,72613119751,38%1268,99
Type 5 Heavy101988,27781119147,36%1344,28
T3091616,95706117546,30%1340,07
T54E191356,99703116547,98%1190,06
Object 140101332,38660105645,27%958,09
Jagdpanzer E 100101716,7364999947,35%1193,98
Bat.-Châtillon 25 t101488,1064099844,79%1107,88
T71 DA7628,9460299351,16%1287,43
Centurion Mk. 7/191318,3971284547,81%1204,37
Object 705A101617,3974180849,01%1186,59
T26E5 Patriot 81117,7581680650,62%1383,70
Centurion Action X101450,5567480348,19%1100,09
Jagdtiger91601,7370680147,57%1289,89
T26E4 SuperPershing 81106,7176179749,31%1380,83
Pz.Kpfw. VII101947,1280876351,38%1455,73
T34 81009,7065274949,27%1064,15
Rheinmetall Skorpion G 81122,3365874449,60%1133,98
Cromwell B 6666,4465173752,92%1244,71
60TP Lewandowskiego101806,1774973547,48%1267,01
Maus101610,9272270047,14%1166,44
T110E4101760,3465166346,15%1165,87
ST-I91484,2677066149,77%1339,64
E 5091388,4373464948,38%1303,77
Lorraine 40 t 81159,0968962746,25%1299,94
Emil II91526,0378061750,24%1387,50
T-1091393,6976060454,64%1359,60
VK 30.01 (P)6745,7765160252,16%1387,67
Škoda T 5091541,7874859650,50%1471,02
T499678,1658857346,77%798,84
Super Conqueror101635,7071955144,10%1163,29
M60 101408,5467352444,66%993,22
AMX M4 mle. 5191557,4082052153,74%1358,03
M54 Renegade 81341,9879852049,23%1405,05
Object 252U 81298,0978850950,49%1328,16
Object 268 Version 4101639,8771050748,92%1132,48
Leopard Prototyp A91332,1866149944,89%1124,82
T376474,4355649348,07%1195,33
Object 277101663,1370748941,10%1161,50
Progetto M35 mod. 46 81102,0871148048,75%1167,79
AMX M4 mle. 54101575,9770247743,82%985,76
M48A5 Patton101468,5465346045,00%1084,51
E 25 7761,4655946048,04%947,48
Leopard 1101314,3262445244,25%875,25
VK 72.01 (K) 102107,8882944348,53%1284,52
M18 Hellcat6648,4052144147,39%1017,59
E 50 Ausf. M101374,1369544146,94%950,64
Tortoise91473,3772443650,69%1115,80
VK 45.02 (P) Ausf. B91390,0871343447,00%1193,22
M4A3E2 Sherman Jumbo6467,8743042946,85%791,18
Emil I81201,1274642747,07%1299,12
T-100 LT10842,8362641447,10%885,74
WZ-1328763,0360941347,22%1239,59
AMX 13 909784,9556041241,02%964,04
FV215b (183) 101495,0962540446,29%945,94
T-1506789,7064940153,12%1391,99
TVP T 50/51101525,2967039645,45%1172,62
AMX 13 57 7672,3867639550,89%1236,52
AE Phase I 91483,9876239246,94%1258,23
Spähpanzer Ru 2519765,2959738645,34%971,25
Churchill III 5487,9156938449,48%920,04
WZ-111 model 5A101578,0770938245,03%1112,32
T-54 ltwt.9789,3361537745,89%1056,49
Type 59 8911,6069937348,79%1074,95
T-34-856618,7555535952,65%1201,88
Object 43091265,8171535448,02%1111,79
P.44 Pantera81059,9072134953,30%1355,96
Object 907 101365,4270834545,51%861,71
T-34-85M 6770,3564034550,14%1233,41
Chrysler K GF 81080,0076133952,21%1223,13
Tiger II8793,5849733445,81%717,05
VK 100.01 (P)81166,9475133148,34%1273,60
T698861,6563533046,36%989,86
Kranvagn101671,5275232747,09%1271,70
Progetto M40 mod. 65101608,7669232645,40%1191,20
T675448,2245732053,44%1004,41
Rinoceronte101580,5667031941,07%1004,74
AMX 50 B101606,2564431940,13%1084,33
Tiger-Maus 91475,6678431651,90%1192,41
T207786,6863431551,11%1117,97
T-62A101341,1261931037,74%931,55
FV217 Badger101476,1168030946,60%888,89
Grille 15101380,0856630842,53%791,42
IS-4101527,1669830546,23%1010,86
T92 HMC101070,1457830443,42%738,12
Object 25791449,5579130351,82%1374,46
T-448670,5758829045,86%715,78
Object 252U Defender 81324,3978229048,97%1351,63
50TP Tyszkiewicza91473,7977128853,13%1335,06
KV-856669,6355128749,48%1063,27
Object 430U101416,2369228747,39%995,24
Object 261101037,8764527748,01%733,14
T110E3101718,9867627645,65%1077,36
M53/M559942,8957627645,29%728,61
UDES 15/16101344,7768426547,92%909,99
Object 780 101699,9072925944,79%1094,08
Jagdpanther II8991,6760225649,61%925,13
Tiger I7561,7333525142,63%477,00
Prototipo Standard B91380,7173225150,60%1265,61
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8978,0274124847,98%1139,47
M446523,9345023745,99%732,05
M6A2E1 81185,5576923547,23%1352,17
BZT-70 101806,3977823050,00%1021,69
M26 Pershing8796,1456722638,94%777,75
Waffenträger auf Pz. IV91363,3262222444,64%1007,94
50TP prototyp 81211,0676922052,73%1339,57
Conqueror Gun Carriage10983,2561121649,07%702,22
T328827,6456121147,87%777,60
IS-3-II91417,4975920947,85%1227,17
T25 AT7657,4936220343,84%691,53
Object 777 Version II 91450,9379920254,46%1288,01
LT-432 8667,0560620244,55%1112,07
121B 101462,6968520045,50%1029,81
M40/M438927,0061819950,75%980,87
STB-1101366,9966219846,46%954,99
M36 Jackson6431,6826219744,67%546,69
VK 30.02 (M)6620,3563319752,79%1214,39
Object 430101501,3065519639,29%1049,89
TL-1 LPC 81038,4171519349,74%1257,26
Carro da Combattimento 45 t 101595,9275119252,08%1172,50
leKpz M 41 90 mm 8625,3356219242,71%965,71
T-44-100 8983,6867319045,79%1120,48
M4A3E8 Thunderbolt VII 6606,3864818651,08%1109,92
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5718,7058018451,63%2132,84
T9591518,0070418343,72%1113,32
XM551 Sheridan10946,4458418043,89%939,92
Rheinmetall Panzerwagen10703,8954517842,13%578,64
AMX 50 12091360,4365817743,50%1102,04
ELC EVEN 90 8565,6557217545,14%917,56
Vz. 55101580,4269417345,09%994,87
Škoda T 56 81411,6378017248,84%1238,88
Somua SM 81277,8179817149,12%1282,59
Object 452K 101795,0576216745,51%1223,60
Type 4 Heavy91405,0675916654,82%1363,57
M24 Chaffee5244,5543716449,39%633,94
Object 703 Version II 81213,9978516347,85%1185,08
Bat.-Châtillon 25 t AP91144,4063716246,91%1010,03
WZ-113G FT101556,0166216250,00%908,43
Panhard EBR 10510782,5258516242,59%755,79
Type 71101687,3072316144,10%1119,14
KV-15454,5635416043,13%750,00
M-V-Y101469,5475616049,38%952,59
T-22 medium 101468,2379016054,38%1250,57
WZ-12091008,3460115942,14%786,43
M2 Medium Tank3118,2315215943,40%210,31
Vz. 71 Tesák10716,6264115946,54%613,13
T803111609,1579315743,95%865,68
T2 Medium Tank299,1615815544,52%317,20
Kunze Panzer 91328,2072015349,67%1236,08
BZ-176 81304,9781715052,00%1155,83
KV-48852,3560314845,27%801,58
Strv m/42-57 Alt A.2 6692,3760414851,35%1182,75
59-166450,4151914746,94%1264,15
O-Ho81133,0368714744,90%1211,96
122 TM 81135,1371514548,97%1107,84
T28 Prototype81095,6360614443,06%1009,15
LTTB8635,2762214452,78%1090,64
M127595,7546914242,96%597,53
AMBT 81105,4373914057,14%1199,40
BZ-75101575,8672113944,60%1034,23
Char Futur 4 91507,3276613850,72%1269,81
TVP VTU Koncept8814,4757913746,72%921,44
VK 30.01 (H)5264,5921313641,91%380,57
Object 752 91349,5373813644,12%910,35
Manticore10762,8566613654,41%771,90
AMX 13 757392,3253413548,89%628,64
Škoda T 256595,5851913344,36%971,72
Object 430 Version II91173,5669613245,45%1107,70
Bat.-Châtillon 155 5810879,1358813144,27%551,56
Durchbruchswagen 24120,2416613150,38%158,60
AMX Chasseur de chars 8799,0559813141,98%857,60
Comet7818,6269013053,85%1352,85
Kirovets-1 81102,7876913051,54%1196,50
Ares 90101355,1170012946,51%886,31
AMX M4 mle. 49 81095,0275112844,53%1285,97
AMX 50 10081197,8872312750,39%1362,29
AT-FV230 Breaker111753,0380312748,82%1025,70
Leo7792,6460012545,60%1249,15
TS-60 91429,7872812547,20%1191,64
T28 Concept 7848,3564712556,80%1199,08
Centurion Mk. I81106,1572212052,50%1519,18
121101336,7563611942,02%930,10
SU-130PM 81062,4758811837,29%842,35
Object 4168919,0161911746,15%1047,63
Sherman VC Firefly 6753,5158911743,59%1257,36
T-345266,9725311642,24%476,84
Panther II8844,7262411540,00%911,58
BZ-79111638,0178211546,09%793,35
E 75 TS 81211,2770311340,71%1262,74
Coccodrillo 101405,8067111242,86%826,02
T92 8593,8560711247,32%975,98
Bat.-Châtillon Bourrasque 8969,5567011251,79%997,38
M5 Stuart471,6722411144,14%42,37
AT 1581084,4869111146,85%1056,78
Ram II 5579,5057711145,95%1496,97
CS-63101373,3471311049,09%993,10
113101523,7876311047,27%1219,92
IS7682,4651210939,45%691,63
IS-3A 81128,7878410950,46%1069,68
S-517662,1151810846,30%636,46
Panhard EBR 75 (FL 10) 8611,3854110843,52%834,89
Progetto C50 mod. 6691303,2674310749,53%1072,56
VK 36.01 (H)6468,5829810545,71%597,94
Strv 103B101273,7159710446,15%703,46
Jagdpanther7771,6751610347,57%952,68
Ares 90 C111492,9973310347,57%945,30
FV230 Canopener101612,7078910150,50%1044,10
GSOR 1008 81235,1665910042,00%1052,61
Conqueror91340,547489952,53%1228,45
Controcarro 3 Minotauro101611,646529839,80%892,01
T56 GMC3150,711649848,98%344,51
Kampfpanzer 07 P(E) 101397,296849746,39%928,73
M10 Wolverine5349,562529639,58%602,85
Pz.Kpfw. II Ausf. G3106,971609646,88%218,24
Pz.Kpfw. III Ausf. E394,771539550,53%138,83
M46 Patton91271,016989546,32%1160,57
Lorraine 50 t 91221,887059445,74%998,76
Toro 91336,277529450,00%1102,50
Pz.Kpfw. II292,101449335,48%129,59
FV4004 Conway91227,246379345,16%947,27
FV215b 101567,707059241,30%1020,93
K-91101075,306359240,22%626,55
A-447578,185499151,65%752,17
Pz.Kpfw. III Ausf. J4114,481729052,22%145,77
FV4005 Stage II101192,535599045,56%712,06
PTZ-78111898,747278937,08%893,80
TL-7 91370,537508943,82%1167,73
FV4202 8860,716808944,94%950,85
Pz.Kpfw. III/IV5208,052048843,18%347,67
AMX 13 10510972,065698844,32%920,81
Panther/M10 7564,735368848,86%713,67
Object 268101473,436718752,87%939,92
Rhm.-Borsig Waffenträger81118,166158549,41%993,47
105 leFH18B2 5452,154198459,52%833,16
T-437611,606108455,95%907,96
Škoda T 40 6593,735258439,29%1029,91
TS-5 81185,607848453,57%1212,53
Type 64 6425,335048446,43%906,34
O-Ni71149,147818351,81%1608,35
T14 5691,967678256,10%1489,21
Jagdpanzer IV6578,354488242,68%916,75
KV-37845,525898243,90%892,91
Taschenratte111897,848838247,56%1005,57
T1 Cunningham156,411118038,75%80,48
Ho-Ri 3101909,867328055,00%1316,56
M47 Iron Arnie 81054,416768042,50%992,89
Caernarvon Action X 8981,567738051,25%1072,26
WZ-114 91244,008188062,50%1200,98
Object 26391256,766767944,30%1006,01
K-2 81080,278097955,70%1123,38
Konštrukta T-34/1007892,146627848,72%1408,36
Bisonte C45 81215,827697848,72%1219,89
XM57 81349,637197647,37%1163,75
Heavy Tank No. VI 6773,996447651,32%1302,01
M3 Lee4134,631607549,33%301,44
WZ-132A9700,625377437,84%747,14
CC-46 Pancernik 91636,166927338,36%1201,54
WZ-1317686,966637154,93%1536,94
IS-6 8808,204757138,03%665,02
FV4201 Chieftain Proto 91211,687417149,30%987,71
VK 20.01 (D)4108,361746949,28%139,30
KV-220-2 5635,907166957,97%1263,45
Strv m/425421,574446850,00%1120,51
AMX 12 t6381,445016854,41%890,88
Wz. 64GC Bzyg 101853,888206852,94%1235,95
Leichttraktor146,641096741,79%12,18
UDES 1691083,116256639,39%778,07
LTG7691,596516657,58%1551,73
VK 28.016388,175716561,54%1129,01
ST-II101296,436826546,15%760,59
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 8946,116726549,23%992,76
MT-256338,844976450,00%874,17
A-436442,464676353,97%768,27
Crusader6355,204306152,46%1003,13
UDES 14 Alt 581073,087036157,38%1366,75
BZ-58-2 91434,417496145,90%1105,70
Jagdtiger Prototype 81298,367156145,90%1193,41
VK 45.02 (P) Ausf. A81088,466655947,46%1126,73
leKpz M 41 90 mm GF 8573,325795945,76%789,93
P.43 bis6554,985185848,28%976,78
AT 77892,656445754,39%1085,38
Prototipo 6 81125,447215750,88%1056,60
Cobra 91237,676335736,84%847,41
Panhard AMD 178B6336,394045637,50%769,94
Object 70591676,478075552,73%1624,63
Caernarvon81086,577045343,40%1109,77
VK 75.01 (K) 81111,687595352,83%1176,34
Vickers Medium Mk. I138,87875248,08%61,98
Pz.Kpfw. II Luchs4151,872875246,15%360,25
AMX 50 Foch B101203,086045242,31%659,56
Turtle Mk. I 81168,387975253,85%1051,26
Tiger (P)7994,497415149,02%1285,61
P.43 ter7928,446885048,00%1621,24
M8A14219,242355064,00%525,25
E 77 91580,067835044,00%1247,57
T42 81011,186645044,00%1146,57
Type 62 7572,766224957,14%1222,92
Panther7735,696554850,00%1126,41
45TP Habicha71118,467364841,67%1442,41
Strv 746494,405224757,45%936,73
Challenger7754,895114742,55%799,31
M3 Stuart373,781474643,48%56,39
M415286,003064654,35%366,79
Pz.Kpfw. Neu111739,597794641,30%892,18
ShPTK-TVP 100 8992,606394548,89%928,02
DZT-159 91245,496894544,44%881,96
VK 16.02 Leopard5360,114964447,73%1095,10
Covenanter5201,793284242,86%419,70
Charioteer Nomad 8804,675584250,00%647,46
AT 86476,954934047,50%691,01
Hotchkiss EBR7427,684344045,00%742,06
T54 Heavy Tank 91238,596713941,03%1041,27
Type 63 81245,977183935,90%1235,51
M4A1 Revalorisé 8858,826273946,15%841,70
B.U.G.I.6760,955863850,00%1390,44
Vz. 60S Dravec 101642,168513857,89%980,02
Aufklärungspanzer Panther 7448,975503852,63%776,06
Vz. 58 Medvěd 91649,138693860,53%1442,01
T-284137,301833756,76%311,88
TS-54 81396,148363647,22%1386,93
HWK 30 8697,116483655,56%1272,03
Bofors Tornvagn 81269,647463647,22%1204,37
Churchill I5313,513963542,86%453,51
53TP Markowskiego81093,177253554,29%1256,27
T77 81581,148123548,57%1787,87
Fauteur111624,206953537,14%787,61
AMX M4 mle. 457816,005653438,24%843,40
Kampfpanzer 67101562,096813438,24%862,82
Achilles6693,244903345,45%1078,78
O-I Experimental5722,665953253,13%1493,81
T25/27625,195543256,25%761,86
Bat.-Châtillon 12 t8589,524983135,48%764,40
Concept No. 5101249,876513151,61%750,10
Churchill VII6478,474463040,00%601,01
Pz.Kpfw. I252,371363050,00%110,55
T-34 shielded 5442,405273060,00%1189,23
56TP 81015,606313033,33%889,17
BZ-72-1 101357,338103060,00%1044,88
T-463115,521712962,07%423,66
Bat.-Châtillon 155 559581,904912934,48%286,92
Mäuschen91498,556892941,38%1235,82
Felice 91031,296462846,43%769,57
T288621,544192832,14%343,05
AMX ELC bis5281,504012857,14%826,64
Kpz. Erich Konzept I 9955,435372835,71%486,35
Sturer Emil7737,195222751,85%919,56
T-50529,312152669,23%261,00
T216275,464602653,85%622,64
Fantôme 91018,697682665,38%1021,07
T404195,521702536,00%238,63
Spähpanzer SP I C7809,566632552,00%1576,94
IS-M8870,046202544,00%804,97
ISU-152K 81142,765882540,00%1146,40
Schwarzpanzer 58 8780,406922560,00%1005,91
T-28E with F-30 4283,323442544,00%472,13
TOG II* 6547,043002445,83%753,52
ISU-130 81158,886962450,00%1184,09
Durendal 101303,216442441,67%631,75
CS-538927,616302347,83%1060,40
Nashorn6594,784982373,91%967,14
Panhard EBR 909343,135572347,83%284,77
TT-130M 9868,615362334,78%461,45
Leox 91360,095472326,09%857,15
StuG III Ausf. G5459,824662268,18%1212,01
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4245,773852268,18%679,13
H3 91395,556682245,45%1081,58
Matilda4193,191852123,81%257,40
Kampfpanzer 07 RH 8836,106002142,86%896,42
UDES 03 Alt 3 9936,575252128,57%518,20
Type T-345405,854752045,00%1061,78
Lorraine 155 mle. 518781,306782060,00%847,99
AT 25607,855292035,00%1469,06
M2 Light260,371081931,58%0,00
Object 7049986,325721947,37%599,86
StuG IV 5334,323591957,89%757,39
P.435426,285571872,22%1305,02
Projet Louis 9657,116161838,89%633,95
P26/404391,064591764,71%1130,65
14TP4306,244531770,59%1218,89
T1 Heavy5367,122521747,06%540,54
Char Mle. 75 9305,825571747,06%201,32
Jagdpanzer E 90 91225,357551752,94%879,49
Vercingétorix 91256,007851758,82%1127,97
Škoda T 245424,634641656,25%1334,96
M5A1 Stuart4209,503661650,00%592,57
SU-85B4142,631331618,75%91,38
KPz 3 Projekt 07 HK 91360,065821637,50%929,87
CS-447920,206231546,67%1213,19
BZ-6891840,938451540,00%1549,83
Charioteer81069,536401546,67%978,07
T-50-2 6293,473741533,33%560,64
T-103 81258,406591533,33%1264,74
KB-52 91247,335591526,67%732,48
T-26279,641431442,86%153,69
CS-5991079,716131435,71%812,97
Type 5781075,147221450,00%1029,98
BZ-16681148,795061421,43%1011,09
AAT60 8831,506661457,14%767,84
Kame 91000,436671450,00%697,24
SU-122-44 7514,794021435,71%393,04
Gryphon 101580,295991435,71%810,41
Object 265T 91327,076511428,57%1069,13
25TP KSUST II5452,234831353,85%1008,49
SU-76M4154,081661353,85%294,69
Versuchspanzer 5791151,777171338,46%729,40
T-54 first prototype 8950,627751353,85%1307,94
ST vz. 394251,833191233,33%662,21
40TP Habicha6473,254071233,33%637,25
Strv 103-091087,836021241,67%769,25
ISU-15281115,425631241,67%980,66
M-IV-Y 81133,336771241,67%932,72
TBT 91292,007581250,00%912,18
Matilda Black Prince 5411,833601225,00%761,42
Buryan 9942,257751258,33%627,93
AMX 50 Foch91196,455631136,36%764,83
Pz.Sfl. IVc5342,093651154,55%679,09
Panhard AML Lynx 6x68408,093991145,45%465,50
GSOR 1010 FB 8697,555081136,36%472,80
Super Hellcat 7928,645461136,36%1100,74
M15/423202,702521040,00%381,16
M75228,803881070,00%827,36
Alecto4245,103091060,00%608,36
MTLS-1G14 3227,503021040,00%656,44
Strv S1 81206,605171030,00%931,27
T7 Combat Car 2129,403561060,00%658,45
UDES 038294,00311933,33%6,45
LPT-67 Šelma9400,44307911,11%215,84
NC 70 Błyskawica101090,11587944,44%615,29
T 54D 91195,22849966,67%1258,99
CS-52 C 8585,11487933,33%429,47
Caliban 8986,33759955,56%984,19
43 M. Toldi III 3213,89356966,67%1149,95
Dicker Max 6343,13385837,50%270,24
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5501,75528837,50%1120,13
Yong Bing 91260,13755862,50%1034,20
Vickers Medium Mk. II220,0069728,57%0,00
AMX 40437,00184742,86%38,91
Type 2597 Chi-Ha3157,57331771,43%565,85
SDP 44 Burza6641,71435728,57%974,30
Cruiser Mk. III3143,57240771,43%689,43
M4 Improved 5338,14362714,29%639,93
M-III-Y8970,86670728,57%842,00
XM66F 81422,57814757,14%1502,56
T-29 3284,86420785,71%1142,10
Patton the Tank 9566,71544742,86%295,18
T-45 2259,57521785,71%1467,56
Vz. 62 Jasan 91530,86841757,14%1119,95
Turán III prototípus 5251,43426785,71%574,41
FV226 Contradictious 8950,14551714,29%710,73
Type 6191270,67626650,00%957,62
Cruiser Mk. IV4187,83292633,33%354,02
ZŤS Vz.63-1 Ogar 9513,33457633,33%127,16
Marder 38T4241,00347666,67%614,79
Kpz. 3 GST Turm 81945,83996666,67%2596,43
Object 590 9544,17465633,33%170,35
Vz. 68 Squall 8401,83428633,33%378,06
Pz.Kpfw. T 15 3229,67348616,67%708,70
Object 168 German 8938,00498633,33%728,06
M10 RBFM 5417,17281633,33%502,77
TKS z n.k.m. 20 mm 2119,80274520,00%427,91
Renault FT142,807350,00%0,00
Type 97 Te-Ke 251,60228580,00%261,00
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4236,00360540,00%307,25
AC 1 Sentinel 489,60298560,00%210,52
GSOR 3301 AVR FS9609,80724560,00%910,30
Pz.Kpfw. II Ausf. D 267,60331540,00%50,01
Renault Otsu145,00138450,00%73,99
Lago4227,25399450,00%627,08
M4A3E8 Sherman6298,25309450,00%393,35
10TP3613,00632425,00%3765,78
Vickers Medium Mk. III3142,75186475,00%546,36
Progetto CC55 mod. 548525,25413425,00%265,12
SDP 58 Kilana81137,00794475,00%1217,51
Valentine AT4232,50337450,00%563,72
SMV CC-64 Vipera 81379,75920475,00%1624,88
Tetrarch 234,5091425,00%0,00
Light Mk. VIC 2157,75231475,00%824,53
LTP 364,00160425,00%20,68
Sentinelle 91375,75810450,00%1140,32
Terrifiant 91572,75996450,00%1043,64
7TP254,678730,00%1,96
Vickers Mk. E Type B2245,67348333,33%1012,84
ARL 446584,00404333,33%720,77
MS-1153,6784333,33%20,82
Marder II3206,0013430,00%432,03
HWK 128297,33443366,67%483,55
T-116 367,67143333,33%0,00
T1E6 238,67100333,33%0,00
Saryuda 91694,00804366,67%1350,70
Valiant 51369,001144366,67%4684,73
M14/412266,50436250,00%984,28
Pz.Kpfw. 35 (t)2147,00316250,00%660,10
Renault NC-31164,5073250,00%165,94
Hotchkiss H35234,50138250,00%73,08
AT-12170,00190250,00%593,00
Universal Carrier 2-pdr2216,50252250,00%828,64
AEC Armoured Car5577,5029820,00%1102,25
GSOR the TANK 9237,0017420,00%0,00
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 60,00248250,00%119,38
T26E5 8827,0034220,00%691,52
A25 Harry Hopkins I 4191,00273250,00%349,19
T-34-3 81406,50867250,00%1711,99
Strv fm/21137,005410,00%0,00
Fiat 3000195,003081100,00%490,64
LT vz. 35233,007210,00%0,00
LT vz. 3830,006310,00%0,00
Strv m/40L3385,006211100,00%1622,31
B14532,0036510,00%1520,56
4TP1122,005541100,00%671,16
Panzerjäger I254,004610,00%0,00
AMX 383366,0068210,00%1142,84
BDR G1 B5142,0014610,00%3,10
Strv m/31 3123,0014410,00%51,37
G.Pz. Mk. VI (e)20,00881100,00%261,00
FV225 Collector 90,0038710,00%0,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5322,0026710,00%423,38
Object 283 91295,0012771100,00%1348,44
AMR 35 229,001861100,00%261,00
MKA 2132,003831100,00%499,94
M24E2 Super Chaffee 6575,0059910,00%1511,88
Matilda LVT 4447,0043810,00%684,83
M16/43 Sahariano 3100,009810,00%0,00
T-127 3116,004191100,00%421,24
Char de transition 60,003631100,00%261,00
M46 Patton KR 8717,0031110,00%546,01
Panther mit 8,8 cm L/71 8429,0017010,00%216,13
BT-7 artillery 30,002071100,00%261,00

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 30.09.2022
Pozicija: Vojnik
Član od: 30.09.2022
Pozicija: Vojnik
Član od: 09.04.2015
Otišao: 03.08.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 07.12.2016
Otišao: 11.09.2020
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 06.08.2016
Otišao: 04.12.2016