M_Hartmut

clanlogo
Pozicija: Vojnik
Član od: 19.01.2020

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke68717032257
Ø Razina5,960,005,946,32
Pobjede3437150,02%00,00%2371,88%13150,97%
Izgubljene3336048,55%00,00%928,13%12147,08%
Neriješeno9861,43%00,00%00,00%51,95%
Preživjele bitke2695139,22%00,00%1753,13%9838,13%
Uništenih tenkova582330,8500,00321,002300,89
Odnos razaranja1,390,002,131,45
Otkriveno tenkova512410,7500,00190,591590,62
Počinjena šteta708,600,00742,31851,03
Bodovi zauzimanja1201701,7500,00240,754281,67
Obrambeni bodovi546370,8000,0000,00360,14
Iskustvo474,090,00726,69630,50
WN71032,370,001222,191037,52
WN81168,990,001304,941127,92
Ukupno
Bitke68717
Ø Razina5,96
Pobjede3437150,02%
Izgubljene3336048,55%
Neriješeno9861,43%
Preživjele bitke2695139,22%
Uništenih tenkova582330,85
Odnos razaranja1,39
Otkriveno tenkova512410,75
Počinjena šteta708,60
Bodovi zauzimanja1201701,75
Obrambeni bodovi546370,80
Iskustvo474,09
WN71032,37
WN81168,99
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke32
Ø Razina5,94
Pobjede2371,88%
Izgubljene928,13%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1753,13%
Uništenih tenkova321,00
Odnos razaranja2,13
Otkriveno tenkova190,59
Počinjena šteta742,31
Bodovi zauzimanja240,75
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo726,69
WN71222,19
WN81304,94
Zadnjih 30 dana
Bitke257
Ø Razina6,32
Pobjede13150,97%
Izgubljene12147,08%
Neriješeno51,95%
Preživjele bitke9838,13%
Uništenih tenkova2300,89
Odnos razaranja1,45
Otkriveno tenkova1590,62
Počinjena šteta851,03
Bodovi zauzimanja4281,67
Obrambeni bodovi360,14
Iskustvo630,50
WN71037,52
WN81127,92
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke264000
Pobjede11142,05%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene15056,82%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno31,14%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke8933,71%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1680,6400,0000,0000,00
Odnos razaranja0,960,000,000,00
Otkriveno tenkova1010,3800,0000,0000,00
Počinjena šteta1.661,130,000,000,00
Bodovi zauzimanja1260,4800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi980,3700,0000,0000,00
Iskustvo554,110,000,000,00
Ukupno
Bitke264
Pobjede11142,05%
Izgubljene15056,82%
Neriješeno31,14%
Preživjele bitke8933,71%
Uništenih tenkova1680,64
Odnos razaranja0,96
Otkriveno tenkova1010,38
Počinjena šteta1.661,13
Bodovi zauzimanja1260,48
Obrambeni bodovi980,37
Iskustvo554,11
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke6000
Pobjede116,67%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene583,33%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke116,67%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova40,6700,0000,0000,00
Odnos razaranja0,800,000,000,00
Otkriveno tenkova50,8300,0000,0000,00
Počinjena šteta1.202,830,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo324,830,000,000,00
Ukupno
Bitke6
Pobjede116,67%
Izgubljene583,33%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke116,67%
Uništenih tenkova40,67
Odnos razaranja0,80
Otkriveno tenkova50,83
Počinjena šteta1.202,83
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo324,83
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke37000
Pobjede2464,86%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene924,32%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno410,81%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2567,57%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova310,8400,0000,0000,00
Odnos razaranja2,580,000,000,00
Otkriveno tenkova180,4900,0000,0000,00
Počinjena šteta766,080,000,000,00
Bodovi zauzimanja1333,5900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi310,8400,0000,0000,00
Iskustvo606,950,000,000,00
Ukupno
Bitke37
Pobjede2464,86%
Izgubljene924,32%
Neriješeno410,81%
Preživjele bitke2567,57%
Uništenih tenkova310,84
Odnos razaranja2,58
Otkriveno tenkova180,49
Počinjena šteta766,08
Bodovi zauzimanja1333,59
Obrambeni bodovi310,84
Iskustvo606,95
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke3000
Pobjede266,67%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene133,33%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke266,67%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova31,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja3,000,000,000,00
Otkriveno tenkova10,3300,0000,0000,00
Počinjena šteta1.521,670,000,000,00
Bodovi zauzimanja41,3300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi10,3300,0000,0000,00
Iskustvo1.037,670,000,000,00
Ukupno
Bitke3
Pobjede266,67%
Izgubljene133,33%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke266,67%
Uništenih tenkova31,00
Odnos razaranja3,00
Otkriveno tenkova10,33
Počinjena šteta1.521,67
Bodovi zauzimanja41,33
Obrambeni bodovi10,33
Iskustvo1.037,67
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke337000
Pobjede13439,76%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene19959,05%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno41,19%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke12537,09%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2070,6100,0000,0000,00
Odnos razaranja0,980,000,000,00
Otkriveno tenkova1430,4200,0000,0000,00
Počinjena šteta820,260,000,000,00
Bodovi zauzimanja4721,4000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi4831,4300,0000,0000,00
Iskustvo412,960,000,000,00
Ukupno
Bitke337
Pobjede13439,76%
Izgubljene19959,05%
Neriješeno41,19%
Preživjele bitke12537,09%
Uništenih tenkova2070,61
Odnos razaranja0,98
Otkriveno tenkova1430,42
Počinjena šteta820,26
Bodovi zauzimanja4721,40
Obrambeni bodovi4831,43
Iskustvo412,96
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke141000
Pobjede4834,04%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene9265,25%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno10,71%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke3323,40%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova730,5200,0000,0000,00
Odnos razaranja0,680,000,000,00
Otkriveno tenkova850,6000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.556,120,000,000,00
Bodovi zauzimanja840,6000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi270,1900,0000,0000,00
Iskustvo457,990,000,000,00
Ukupno
Bitke141
Pobjede4834,04%
Izgubljene9265,25%
Neriješeno10,71%
Preživjele bitke3323,40%
Uništenih tenkova730,52
Odnos razaranja0,68
Otkriveno tenkova850,60
Počinjena šteta1.556,12
Bodovi zauzimanja840,60
Obrambeni bodovi270,19
Iskustvo457,99
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (501)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Leichttraktor1126,20192151650,79%540,48
T26E5 Patriot 81072,03654135347,97%1246,36
M10 Wolverine5535,17359106252,35%1258,04
Rheinmetall Skorpion 81260,42596102847,76%1245,37
KV-15534,3437495950,16%1098,04
Panther mit 8,8 cm L/71 8911,0052991148,63%1067,65
T-34-85M 6912,7562584953,36%1668,33
VK 45.03 7964,8157481748,35%1225,53
43 M. Toldi III 3194,6027475651,59%981,19
Super Hellcat 7939,0553267447,92%1404,84
SU-100Y 6745,0548066453,16%1240,21
M4A3E2 Sherman Jumbo6615,4446366150,98%1228,33
M446663,2849665650,76%1087,83
T675655,2645864455,43%1584,51
Turán III prototípus 5462,5840264453,11%1112,04
Churchill III 5615,2365960547,93%1284,84
Dicker Max 6755,8546360049,33%1315,12
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4339,0727856253,74%847,76
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5450,8638455450,72%1207,05
T3 HMC2171,6720753552,15%734,53
M4A3E8 Thunderbolt VII 6732,1358153050,57%1442,39
E 7591125,7547452844,13%820,59
Tiger II8989,3344252544,95%1004,78
Type 64 6616,9251152247,51%1677,59
Matilda Black Prince 5498,4638748855,74%1332,14
Cromwell6672,7245148752,77%1351,71
AT 25433,0234248552,16%1055,09
Progetto M35 mod. 46 81274,8065148043,75%1401,14
Lorraine 40 t 81213,2462346650,21%1349,96
Heavy Tank No. VI 6827,8557946254,55%1491,08
AMX ELC bis5405,0536446150,11%1391,47
Škoda T 40 6795,7557643754,23%1609,66
M18 Hellcat6724,9444443348,50%1206,13
T-34-85 Rudy 6814,3057942751,76%1448,68
KV-26728,9949742648,36%1191,24
M415398,3825942547,06%532,60
IS7913,0945741951,55%1219,60
Pz.Kpfw. I Ausf. C3154,8829240850,25%680,78
Tiger I7840,5846040251,00%1001,39
T25/27767,8441039546,33%969,24
King Tiger (Captured) 7975,6359139451,78%1252,20
Strv S1 81275,9658339248,47%1254,16
AMX 383149,1921338851,80%386,45
O-I Experimental5675,4244038558,70%1492,13
Škoda T 256689,1551038446,35%1312,35
M10 RBFM 5714,4455838448,70%1501,40
SU-1006801,4145037449,20%1433,86
T-28E with F-30 4572,0953837058,38%1583,08
T7 Combat Car 2131,5121536847,28%535,02
T-1506819,4051435950,42%1413,06
Strv m/42-57 Alt A.2 6816,3553034948,14%1486,83
T1 HMC2111,9414534853,45%580,78
Marder 38T4528,8237334455,81%1458,05
Object 4168951,1357634445,35%1058,88
T-50-2 6538,2852234354,23%1581,30
Cruiser Mk. IV4420,9642234256,73%1585,56
T-284280,1925134050,88%829,48
StuG III Ausf. G5530,9133733250,90%1215,06
T92 8655,3555633245,78%1086,08
Ikv 65 Alt II6700,1039833152,27%1240,20
T1 Heavy5516,0039733053,94%1030,58
O-I6799,7352732645,09%1333,10
T-5491170,4661032543,08%1031,15
E 25 71056,7164932153,89%1661,96
Marder II3197,4820830553,77%548,69
StuG IV 5434,9035830446,71%947,29
Pudel 6814,2358629853,69%1587,10
Pawlack Tank6879,6055628948,44%1470,74
VK 16.02 Leopard5347,8938928851,04%1096,70
BDR G1 B5768,2951228556,14%1724,03
Valentine II 4436,7751427546,55%1564,24
VK 100.01 (P)8994,6962527441,61%946,20
VK 36.01 (H)6587,8337727348,72%894,36
Pz.Kpfw. II Luchs4353,7740127251,10%1417,70
AMX 13 757681,5450526444,70%1362,88
Conqueror91396,1273626154,02%1271,36
T-1091100,3361926047,69%868,46
STA-2 8977,6558126047,31%1191,09
Jagdpanther7836,9737825646,88%1015,62
SU-1018969,2358525446,85%999,66
AMX 13 57 7802,1270624955,82%1686,17
UDES 0381011,6654724845,16%994,39
M4A1 FL 10 6881,8263424451,64%1632,25
SU-855476,1529023447,86%1066,15
VK 30.01 (H)5855,1252523361,80%2491,08
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6514,7947423253,45%1325,33
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2134,7425223253,45%590,03
HWK 30 8794,9162023151,95%1500,85
IS-381006,3249622445,98%965,61
VK 30.01 (P)6777,4056222451,79%1374,64
Ikv 1035445,2334422151,13%1024,69
M24E2 Super Chaffee 6518,9951521753,00%1543,85
AC 4 Experimental 6711,3853221652,31%1381,31
M4A1 Sherman5398,7730821551,16%1035,12
P.43 bis6777,8052721354,46%1555,81
Strv 746847,5456721154,50%1808,12
T1 Cunningham1105,5218620750,24%518,56
MTLS-1G14 3297,2940920756,52%1386,94
Caernarvon8841,8061820645,15%795,89
M2 Light2148,9625220259,41%604,99
Strv 103-091234,3060020246,53%948,01
FV201 (A45) 7686,6556520147,26%814,05
T-345439,0537219755,33%1166,57
Grille5515,4842119755,33%1041,04
KV-1S6519,3239119752,28%940,20
Object 25791536,1860719747,72%1435,79
P26/404418,5444219552,31%1291,57
Ferdinand8873,4742819537,44%653,88
Panzerjäger I2137,2216619451,03%406,27
T26E4 SuperPershing 8928,7753819347,67%1023,94
Pz.Kpfw. 38 (t)386,5817619249,48%129,84
Jagdpanzer IV6641,3137719151,31%1139,88
VK 28.016422,8041719051,58%1202,16
Universal Carrier 2-pdr2202,0322518949,21%839,85
T28 Prototype8984,0753418746,52%967,39
Pz.Sfl. IC 4393,3141718747,06%1241,05
M56 Scorpion 7819,2543218639,25%973,09
Excalibur 6882,2055718654,30%1404,02
Tiger (P)7897,3363518548,11%1069,19
Pz.Sfl. IVc5619,6140718453,80%1409,45
A46 6442,3543918445,11%1346,95
Object 26391167,3361518346,99%887,58
MS-11130,8518318246,70%604,40
BT-7 artillery 3210,0326118258,24%831,60
M5 Stuart4485,2847818159,12%1713,91
E 100101354,6754918044,44%838,63
T28 Concept 7783,1852318055,00%1013,97
Leo7822,3661217946,93%1249,69
Panhard EBR 75 (FL 10) 8648,3360817955,31%1016,17
T26E3 Eagle 7 71068,8171017955,31%1666,83
M5A1 Stuart4485,0147717753,11%1884,05
Spähpanzer SP I C7688,2256017048,82%1307,54
Ikv 90 Typ B7742,3143416943,20%881,48
T110E5101355,8873116946,15%874,14
AMX 404234,1726116749,70%807,62
T207925,1259916547,88%1332,07
Type 1 Chi-He4505,4941516545,45%1583,67
Semovente M43 Bassotto6882,7353716551,52%1574,35
Emil I81023,0762916445,73%1027,52
Ram II 5479,8343316152,80%1156,65
Mäuschen91227,6860316039,38%899,63
SU-100M17845,4757015955,35%1142,34
M3 Stuart3185,9225915749,68%688,89
Panhard AMD 178B6404,8746815646,79%1048,73
LTTB8679,6155615451,30%1166,64
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.479,5321115348,37%78,18
Archer5574,1242615354,90%1380,19
M24 Chaffee5518,8149115250,00%2132,26
Panther/M10 7863,6257915154,30%1407,59
Type 1 Ho-Ni II 4524,9846615043,33%947,77
KV-856627,2736614948,32%956,88
Mitsu 1085679,9744214748,30%1199,51
Bat.-Châtillon 12 t8780,0455914747,62%1374,61
Strv 103B101728,2658914547,59%1146,59
MT-256512,6656314557,93%1923,78
Strv m/425498,6447914357,34%1453,08
Hummel6612,6844014256,34%879,38
Panther II8883,5548214233,10%847,10
M374302,7523013954,68%1075,02
SU-1527754,7051713655,15%1012,68
Matilda4626,5646513551,11%1883,09
T376476,4344713554,07%1266,65
T-127 3296,1034813558,52%1292,68
25TP KSUST II5528,3750713048,46%1286,80
T71 DA7714,2260913050,00%1604,83
Type 586678,9342112945,74%1208,17
AMX 12 t6510,2338112942,64%1246,74
Rhm.-Borsig Waffenträger81169,0555312854,69%1133,51
IS-3A Peregrine 81112,3567612853,91%1074,87
S-517681,0945012748,03%732,42
ISU-1528718,5744212748,03%573,69
IS-M8903,3151812646,83%890,87
LT vz. 383170,9421712548,00%594,01
M4A3E8 Sherman6771,0154512550,40%1538,40
LT-432 8814,9861012545,60%1421,21
Škoda T 245331,9127412240,98%703,74
40TP Habicha6767,9449212244,26%1445,36
53TP Markowskiego81090,6362912245,08%1115,44
B.U.G.I.6662,6144612245,90%1039,72
Light Mk. VIC 284,6616912248,36%299,81
XM57 81155,9766212151,24%925,98
KV-37918,9348612047,50%1189,59
A-447786,0659812051,67%1195,46
SMV CC-567896,6846911955,46%1290,79
Panhard AML Lynx 6x68580,7251411852,54%937,68
T-34 with L-11 4311,4440011836,44%836,23
Krupp-Steyr Waffenträger 7818,7453411758,12%1167,53
P.44 Pantera8958,7147211640,52%1021,76
Excelsior 5461,9944511651,72%787,40
FV226 Contradictious 81233,2871511648,28%1076,33
T6981003,9161111450,00%1149,86
SU-100I 5801,0762711454,39%1467,58
T404389,3433311354,87%1077,23
VK 30.02 (M)6829,5460411349,56%1796,93
LTG7706,8660011348,67%1474,95
Maus101312,9871011250,00%815,35
O-Ni7820,5162611152,25%1057,01
P.43 ter7849,1651410741,12%1233,50
G.W. Panther7645,0945710746,73%612,31
LTP 3256,5731510750,47%1235,41
Churchill VII6562,4046110634,91%796,35
UDES 14 Alt 581003,6456410641,51%1149,72
M46 Patton KR 8910,7146810646,23%1089,34
50TP Tyszkiewicza91514,9579810553,33%1406,94
M7 Priest3198,0218310550,48%474,85
Black Prince7651,3857710445,19%699,81
TNH 105/100081039,6160510346,60%1168,37
A-436617,244309947,47%1159,79
T95/FV4201 Chieftain 101568,206029952,53%911,77
A-205349,333979845,92%1182,51
Object 70491153,165109843,88%709,69
FV217 Badger101332,306409639,58%636,89
T2971013,327039551,58%1319,18
Covenanter5247,202989356,99%809,61
P.435434,414909056,67%1153,77
Semovente M415606,314169057,78%1479,21
AT 86513,814448948,31%792,35
Indien-Panzer81000,905528941,57%1128,81
Achilles6729,805228959,55%1398,03
Bishop5482,653648651,16%950,85
Object 777 Version II 91355,786558651,16%1112,14
Kampfpanzer 07 RH 8957,285828651,16%1123,99
Spähpanzer Ru 2519732,485078541,18%896,96
TS-5 81402,827458550,59%1471,63
50TP prototyp 81194,866788452,38%1307,06
M661215,506638264,63%2302,83
Vz. 44-17903,676458246,34%1037,93
M127602,654938144,44%558,81
Prototipo Standard B91397,816217943,04%1149,77
Lago4323,173177846,15%999,93
Type 3 Chi-Nu5616,003947850,00%1824,03
Valentine AT4231,852277851,28%579,46
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5588,534687745,45%1341,35
Löwe 81192,256437750,65%1373,64
FV224 Chopper71033,387237651,32%1202,91
60G FT5621,634287546,67%1311,94
S35 CA5729,234967550,67%1745,97
Crusader6355,573007456,76%1139,66
45TP Habicha71074,545667456,76%1736,88
SDP 40 Zadymka5712,224117452,70%1496,86
IS-7101538,777107447,30%1069,05
KV-1SA 5679,084987353,42%1461,76
Emil II91600,336817261,11%1454,80
CS-5991023,906127243,06%761,01
Charioteer8861,064327233,33%659,03
Sturer Emil7742,975037147,89%876,55
FV3046534,033587143,66%759,85
leKpz M 41 90 mm GF 8579,173537037,14%707,84
ELC EVEN 90 8643,345117041,43%991,79
59-166615,545436950,72%2074,38
Hotchkiss EBR7520,105706950,72%1165,95
M22 Locust 3239,382856855,88%1010,49
BT-53699,376206762,69%1984,70
ISU-122S 71029,554906650,00%1362,19
Panther7787,985866553,85%1144,75
Konštrukta T-34/1007764,385606550,77%1151,27
Sav m/434295,342786550,77%674,41
SU-76G FT4623,383946546,15%1471,50
L-60 2140,403346555,38%808,97
Type 4 Chi-To6783,865236454,69%1561,23
SDP 44 Burza6733,804086453,13%1246,99
Object 430 Version II91121,335776446,88%922,00
T110E3101457,526676350,79%945,43
T-34 shielded 5586,625956366,67%1710,91
AE Phase I 91360,615766253,23%1094,98
Object 277101574,265846136,07%1084,06
T3091249,724426033,33%757,89
AMX 13 F3 AM6610,654086050,00%799,66
IS-2-II8966,475686040,00%912,81
Valentine3257,312965942,37%878,66
Renault FT1100,531675754,39%518,38
Pz.Kpfw. II2200,253055754,39%950,13
SMV CC-6781042,375115750,88%1000,02
Crusader 5.5-in. SP7607,075665752,63%788,63
Object 430U101488,985995747,37%1085,51
ARL V396823,915135550,91%1523,44
Challenger71058,736605552,73%1458,16
SDP 57 Gowika7710,065535453,70%842,64
Nashorn6855,785065453,70%1465,00
Durchbruchswagen 24332,522795444,44%865,93
Leopard Prototyp A9944,206075448,15%657,60
MKA 2251,173875442,59%945,27
Char de transition 6840,005355453,70%1299,76
T26E5 8774,386155343,40%681,59
ST vz. 394240,002325141,18%594,86
Type T-345449,353935162,75%1285,20
FCM 50 t 8939,164625154,90%1064,71
UDES 1691061,665875050,00%895,86
Chrysler K 81009,226245044,00%982,47
60TP Lewandowskiego101882,906344942,86%1194,36
Alecto4269,102404847,92%610,63
BZ-587827,985114856,25%933,62
Object 140101509,275434856,25%1210,88
Pz.Kpfw. 38 (K) 5724,456434744,68%1476,76
White Dragon 8909,236474751,06%967,32
WZ-111 8995,354634636,96%996,88
WZ-131G FT6838,725554645,65%1336,48
Type 3 Ju-Nu6902,076654645,65%1309,52
Leopard 1101714,615374650,00%1202,13
Pz.Kpfw. T 25 5684,986904652,17%1872,25
Vickers Medium Mk. I1118,531364544,44%473,99
CS-5381002,206444546,67%1307,48
Type 4 Ju-To71078,227274560,00%1513,91
T-463382,573204445,45%1702,55
E 5091292,897364450,00%1091,80
M8A14836,255024463,64%2715,32
T54E19992,845274436,36%665,60
Object 268 Version 4101613,735484440,91%1089,02
Object 703 Version II 8812,666774445,45%643,70
KV-5 8879,894744452,27%879,51
CS-447942,776644358,14%1517,62
Type 5781319,537594344,19%1277,34
AEC Armoured Car5692,024594355,81%1666,47
TNH T Vz. 5191096,676464247,62%860,08
WZ-113G FT101205,026384247,62%610,77
Kanonenjagdpanzer 105 8937,866114252,38%964,06
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5293,022644254,76%649,68
STA-18876,854934156,10%1075,95
Type 95 Ji-Ro6729,514104156,10%1249,95
M46 Patton91441,106214141,46%1342,89
T-45 2188,292714146,34%841,81
M3 Lee4211,501954035,00%523,59
T-448963,156144047,50%1169,06
Comet7770,535514067,50%1345,38
M-III-Y8888,416093938,46%759,12
Kranvagn101720,877073850,00%1234,15
T71 CMCD7587,084993863,16%1389,56
Cromwell B 6873,846683847,37%1823,47
AT 77748,686083748,65%811,97
M-II-Y71058,326193756,76%1408,61
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8755,054203748,65%738,24
Chi-To SP7928,834783644,44%859,89
M40/M438790,505543655,56%788,86
AMX 30 1er prototype91016,724903638,89%667,13
LHMTV8649,787253655,56%1207,15
FV229 Contender9938,316123545,71%584,82
B14374,323823450,00%1094,13
Centurion Mk. I8849,295383455,88%978,70
Staghound Mk. III6739,295713458,82%1339,66
Type 97 Te-Ke 2140,421963348,48%583,63
Carro d'assalto P.887973,066123250,00%1251,57
Type 5 Chi-Ri7667,195373145,16%892,89
G.Pz. Mk. VI (e)257,26883138,71%75,59
M-IV-Y 81029,037513158,06%1142,05
M4A3(76)W Sherman 6800,105193145,16%1292,69
14TP4227,733793063,33%916,35
Škoda T 5091224,836083056,67%1032,87
AMX 13 (FL 11) 5452,235923056,67%1680,59
Panzer 58 Mutz 8727,173933050,00%758,74
TVP VTU Koncept8607,765152948,28%610,70
WZ-111 model 1-49859,415072934,48%492,95
Progetto CC55 mod. 5481095,866622948,28%1150,75
Waffenträger auf Pz. IV91346,696112944,83%991,02
Gabler’s Destroyer 5507,246382958,62%1808,65
Vz. 68 Squall 8546,725462941,38%655,41
IS-3A 8968,245782944,83%812,69
Renault Otsu179,961332846,43%153,19
T2881190,076692850,00%1281,63
HWK 128614,824942839,29%842,78
Churchill I5520,304802744,44%951,38
Tortoise91170,267352766,67%1006,26
VK 30.02 (D)7917,585522642,31%1437,40
Bat.-Châtillon 25 t AP9810,384952634,62%496,43
WZ-111-1G FT8916,046392653,85%884,46
Super Conqueror101404,736462650,00%890,87
FV601 Saladin8657,155212630,77%462,01
Ares 7581095,088142657,69%1211,77
SU-130PM 81282,276172634,62%1082,59
Rheinmetall Panzerwagen101116,126802544,00%1290,21
Object 43091409,246552536,00%1052,82
Tiger 131 61043,408312552,00%1920,47
Pz.Kpfw. III Ausf. J4480,043792429,17%1248,83
M36 Jackson6995,135482433,33%1570,14
Type 97 Chi-Ha3323,304102347,83%1199,24
T-262127,701292334,78%424,23
Škoda T 177743,096642347,83%1406,64
T78 6774,574822334,78%886,88
D23233,052062245,45%827,90
UDES 15/16101317,685602259,09%947,46
FV227 Conceiver81007,147272250,00%1048,06
Pz.Kpfw. 558852,235912231,82%444,99
Char Futur 4 91373,646222250,00%1203,92
TKS z n.k.m. 20 mm 2146,242252142,86%568,46
Jagdtiger91570,436102147,62%1082,00
M41 Walker Bulldog8539,815852157,14%961,02
Rheinmetall Skorpion G 8952,952812123,81%668,53
Vz. 55101292,106222050,00%791,36
Type 4 Heavy91157,106412040,00%743,80
KV-481171,857782055,00%1417,37
K-91-PT 9798,253972030,00%391,62
BT-74500,894071947,37%1684,98
11081082,005771947,37%1095,73
Type 3 Ho-Ni III5528,893931952,63%1019,09
BZ-58-2 9937,374961942,11%617,97
Großtraktor - Krupp 3375,004881947,37%1305,49
T3281046,176851850,00%1020,74
O-Ho81130,227381850,00%1304,58
AMX M4 mle. 457609,065891850,00%672,94
T6 Medium4570,224531844,44%1263,38
M3 Light 3124,221601838,89%319,93
FV1066 Senlac 8680,224621833,33%949,88
M15/423356,714391747,06%1122,32
T34 8799,296851770,59%935,75
Ikv 723268,882571747,06%668,19
Centurion Mk. 7/19769,945111758,82%670,46
FSV Scheme A7902,767671764,71%1459,48
IS-2M 7869,005801752,94%1028,62
KV-122 7827,125581735,29%925,72
IS-27692,813521637,50%611,13
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8942,195241612,50%957,44
Somua SM 8896,756251662,50%860,45
Type 2597 Chi-Ha3110,531851566,67%382,51
T25 AT71043,206511540,00%1315,72
Grille 15101310,875141553,33%837,38
Concept No. 5101468,477721560,00%1040,96
Caernarvon Action X 8928,477551560,00%1076,25
BT-2278,001371450,00%197,43
Progetto M40 mod. 65101680,436911464,29%1356,29
WZ-1317862,507861450,00%2046,95
GSOR 1006 Scheme 791034,574811435,71%593,38
T-54 first prototype 8560,865211442,86%497,58
Cruiser Mk. II2112,541971353,85%359,58
T-34-2G FT71079,085421323,08%1338,97
M48A5 Patton10948,694941330,77%406,90
M41D 8765,004051338,46%1330,77
Hotchkiss H352282,503611258,33%1696,60
10TP3211,422961241,67%689,44
Type 619753,427411275,00%650,10
Vz. 64 Blesk8816,426771241,67%1263,92
CS-63101307,175611225,00%731,11
Lorraine 155 mle. 507648,676981266,67%750,47
AMX Chasseur de chars 81034,006251283,33%1595,15
TOG II* 6814,456471154,55%1444,03
Chi-Go 71230,096681136,36%1357,58
M26 Pershing8913,507201060,00%1075,38
Pz.Kpfw. T 15 3150,502661060,00%598,64
AMX ELC 901 6542,206311060,00%1415,98
122 TM 8768,705531040,00%558,85
T-34-28801,44572944,44%762,66
TVP T 50/51101380,44540922,22%898,50
DBV-152 101369,89443922,22%566,32
AT 1581016,00693955,56%980,60
Panhard EBR 10510759,44628955,56%818,45
Strv m/40L3118,38340887,50%404,45
G.W. Tiger (P)8779,25459825,00%637,97
Panhard EBR 909927,13838862,50%1557,76
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4254,25353862,50%573,07
SU-85I 5902,50801862,50%2263,14
Chi-Ni2112,29212728,57%290,91
Renault NC-31119,5765742,86%22,26
7TP2116,14216742,86%194,21
M14/412191,50363666,67%724,63
Vickers Mk. E Type B2159,00285683,33%816,01
DS PZInż5582,50564683,33%1354,46
GSOR the TANK 9727,0027160,00%350,48
FV230 Canopener101721,33763650,00%1140,25
Windhund 8881,67728683,33%904,39
T2 Light Tank 2224,83517683,33%1214,96
Toro 91312,33926683,33%1102,15
Valiant 5491,83461666,67%1026,80
Strv fm/211109,80201540,00%371,30
KV-137392,4024650,00%328,88
T-100 LT101237,809405100,00%1581,07
SU-122-44 7764,60323540,00%768,29
Cobra 91164,60586540,00%734,55
SPHT 92171,00861540,00%1846,37
ARL 4461060,25686450,00%2121,38
Type 89 I-Go/Chi-Ro2656,50494450,00%3505,06
VK 45.02 (P) Ausf. A81169,00866475,00%1376,25
M4 Improved 5226,25227425,00%322,24
T-54 ltwt.9732,00830450,00%965,38
T14 5643,67449366,67%1469,52
Fiat 30001162,33384366,67%947,03
Strv m/382171,67361366,67%750,13
Progetto C50 mod. 6691061,33423366,67%848,89
E 50 Ausf. M102067,33656333,33%1516,26
ARMT 5495,33392333,33%848,76
DZT-159 91878,33916366,67%1770,13
T803111630,33547333,33%658,37
4TP1121,0017520,00%348,98
AMX 13 909181,0020720,00%0,00
T-62A10341,5034220,00%0,00
Black Prince II 7702,00623250,00%757,35
AltProto AMX 30 82167,5070420,00%2515,63
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6248,0011620,00%136,67
FCM 2C 31095,50112520,00%6206,21
Rambo 9525,50493250,00%295,43
Kolohousenka1156,003511100,00%868,47
Bat.-Châtillon 25 t102284,0010531100,00%2079,58
Cruiser Mk. I1450,008581100,00%3591,60
LPT-67 Šelma9534,009441100,00%731,90
Ho-Ri 28720,0027610,00%434,69
WZ-111G FT9927,0032610,00%391,73
T9590,0010210,00%0,00
Type 6892105,0014221100,00%2210,29
Tiger-Maus 93491,0015931100,00%3257,82
T3E2 Medium Tank 3359,005871100,00%1428,96
Convert. Medium Tank T3 3172,005821100,00%515,64
GSOR 3301 AVR FS91088,008731100,00%1449,63
M3A3 Stuart 3791,0010191100,00%2452,26
Fantôme 92546,0040210,00%1881,81

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Vojnik
Član od: 19.01.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 19.01.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 11.05.2016
Otišao: 21.01.2019