Liquidblaze

clanlogo
Pozicija: Novak
Član od: 05.02.2026

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke36173000
Ø Razina6,200,000,000,00
Pobjede1890752,27%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1681046,47%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno4561,26%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1113130,77%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova376861,0400,0000,0000,00
Odnos razaranja1,500,000,000,00
Otkriveno tenkova317950,8800,0000,0000,00
Počinjena šteta889,600,000,000,00
Bodovi zauzimanja708771,9600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi253660,7000,0000,0000,00
Iskustvo541,840,000,000,00
WN71247,590,000,000,00
WN81535,330,000,000,00
Ukupno
Bitke36173
Ø Razina6,20
Pobjede1890752,27%
Izgubljene1681046,47%
Neriješeno4561,26%
Preživjele bitke1113130,77%
Uništenih tenkova376861,04
Odnos razaranja1,50
Otkriveno tenkova317950,88
Počinjena šteta889,60
Bodovi zauzimanja708771,96
Obrambeni bodovi253660,70
Iskustvo541,84
WN71247,59
WN81535,33
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke34000
Pobjede1647,06%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1852,94%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1235,29%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova230,6800,0000,0000,00
Odnos razaranja1,050,000,000,00
Otkriveno tenkova160,4700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.541,030,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi682,0000,0000,0000,00
Iskustvo597,560,000,000,00
Ukupno
Bitke34
Pobjede1647,06%
Izgubljene1852,94%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1235,29%
Uništenih tenkova230,68
Odnos razaranja1,05
Otkriveno tenkova160,47
Počinjena šteta1.541,03
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi682,00
Iskustvo597,56
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke31000
Pobjede1445,16%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1651,61%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno13,23%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1238,71%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova140,4500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,740,000,000,00
Otkriveno tenkova130,4200,0000,0000,00
Počinjena šteta801,870,000,000,00
Bodovi zauzimanja762,4500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi60,1900,0000,0000,00
Iskustvo508,060,000,000,00
Ukupno
Bitke31
Pobjede1445,16%
Izgubljene1651,61%
Neriješeno13,23%
Preživjele bitke1238,71%
Uništenih tenkova140,45
Odnos razaranja0,74
Otkriveno tenkova130,42
Počinjena šteta801,87
Bodovi zauzimanja762,45
Obrambeni bodovi60,19
Iskustvo508,06
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke29000
Pobjede1758,62%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1241,38%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1137,93%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova180,6200,0000,0000,00
Odnos razaranja1,000,000,000,00
Otkriveno tenkova230,7900,0000,0000,00
Počinjena šteta865,930,000,000,00
Bodovi zauzimanja140,4800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi20,0700,0000,0000,00
Iskustvo486,410,000,000,00
Ukupno
Bitke29
Pobjede1758,62%
Izgubljene1241,38%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1137,93%
Uništenih tenkova180,62
Odnos razaranja1,00
Otkriveno tenkova230,79
Počinjena šteta865,93
Bodovi zauzimanja140,48
Obrambeni bodovi20,07
Iskustvo486,41
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke73000
Pobjede3243,84%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene4156,16%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2838,36%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova520,7100,0000,0000,00
Odnos razaranja1,160,000,000,00
Otkriveno tenkova380,5200,0000,0000,00
Počinjena šteta738,100,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1301,7800,0000,0000,00
Iskustvo296,410,000,000,00
Ukupno
Bitke73
Pobjede3243,84%
Izgubljene4156,16%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke2838,36%
Uništenih tenkova520,71
Odnos razaranja1,16
Otkriveno tenkova380,52
Počinjena šteta738,10
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi1301,78
Iskustvo296,41
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke32000
Pobjede2371,88%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene928,13%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2165,63%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova260,8100,0000,0000,00
Odnos razaranja2,360,000,000,00
Otkriveno tenkova130,4100,0000,0000,00
Počinjena šteta1.022,880,000,000,00
Bodovi zauzimanja501,5600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1133,5300,0000,0000,00
Iskustvo652,380,000,000,00
Ukupno
Bitke32
Pobjede2371,88%
Izgubljene928,13%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke2165,63%
Uništenih tenkova260,81
Odnos razaranja2,36
Otkriveno tenkova130,41
Počinjena šteta1.022,88
Bodovi zauzimanja501,56
Obrambeni bodovi1133,53
Iskustvo652,38
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke268000
Pobjede15457,46%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene11241,79%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno20,75%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke12245,52%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1920,7200,0000,0000,00
Odnos razaranja1,320,000,000,00
Otkriveno tenkova1750,6500,0000,0000,00
Počinjena šteta836,970,000,000,00
Bodovi zauzimanja7122,6600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi3041,1300,0000,0000,00
Iskustvo533,170,000,000,00
Ukupno
Bitke268
Pobjede15457,46%
Izgubljene11241,79%
Neriješeno20,75%
Preživjele bitke12245,52%
Uništenih tenkova1920,72
Odnos razaranja1,32
Otkriveno tenkova1750,65
Počinjena šteta836,97
Bodovi zauzimanja7122,66
Obrambeni bodovi3041,13
Iskustvo533,17
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke26000
Pobjede830,77%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1869,23%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke830,77%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova150,5800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,830,000,000,00
Otkriveno tenkova50,1900,0000,0000,00
Počinjena šteta1.594,350,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi301,1500,0000,0000,00
Iskustvo224,310,000,000,00
Ukupno
Bitke26
Pobjede830,77%
Izgubljene1869,23%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke830,77%
Uništenih tenkova150,58
Odnos razaranja0,83
Otkriveno tenkova50,19
Počinjena šteta1.594,35
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi301,15
Iskustvo224,31
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (276)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
T675789,08563556658,57%2337,04
M18 Hellcat6938,01480326854,47%1913,98
M4A3(76)W Sherman 61014,15675230652,65%1835,88
E 25 71069,49649200251,50%1602,14
VK 30.01 (D)6854,17565136952,37%1781,74
M4A3E8 Sherman6889,21541110954,01%1844,16
Pz.Kpfw. T 25 5636,8555188853,83%1848,30
T-103 81121,0465082847,95%1118,55
M36 Jackson6961,0660482053,78%1878,44
T3091529,5147273147,74%1294,54
KV-15675,2851262455,29%1592,20
T28 Prototype8897,1535159945,08%828,27
T110E4102039,2055957646,35%1496,92
Cromwell6791,8956251652,13%1656,87
IS-381227,2060748047,92%1376,86
T25/27626,5831544548,76%756,77
VK 30.02 (D)7965,3972740753,07%1569,08
T-34-856791,0353635250,28%1511,89
P.44 Pantera81098,7867734049,41%1250,10
Char Futur 4 91467,7262733441,92%1062,59
T3 HMC2247,4225732154,52%1154,93
Indien-Panzer81024,7556727742,96%1190,88
Sherman Firefly6759,0750626053,85%1476,36
T-1091388,6861925344,27%1266,09
Rhm.-Borsig Waffenträger81433,6860424647,56%1316,03
T-1506792,2750324153,11%1340,25
Leopard 1101369,6455824143,57%844,63
Kunze Panzer 91132,5059423150,22%938,83
Type 586894,3959322652,65%1858,16
T207913,6160922453,13%1387,72
TVP VTU Koncept8853,0452821245,28%935,43
KV-856837,3650721153,55%1543,00
T-437884,3458021052,86%1378,34
M10 RBFM 5732,9659820754,59%1525,12
Type 4 Chi-To6800,8154720254,95%1552,59
Type 5 Chi-Ri7746,1750419950,25%1043,42
Super Hellcat 7859,2251719647,96%1161,13
M4A3E2 Sherman Jumbo6760,5649419248,44%1541,40
Waffenträger auf Pz. IV91388,8144118645,16%1010,23
Strv 746816,7660116453,05%1621,11
M8A14329,2424715352,94%800,96
T-448945,5160415049,33%1098,32
Cromwell B 6815,8061614850,68%1510,84
M10 Wolverine5705,7349514454,86%1661,22
AMX 50 10081140,6864514252,82%1161,44
G.W. Panther7861,3450713755,47%1010,35
T25 AT7955,2367113760,58%1430,92
Sturer Emil71075,9558213753,28%1432,38
Panther II8975,4160213345,11%1077,27
Škoda T 256647,2352912851,56%1205,79
VK 30.02 (M)6810,7355312853,91%1572,38
IS7808,5049512644,44%914,56
Konštrukta T-34/1007830,4855512450,81%1185,74
M4A1 Sherman5545,4045512349,59%1501,81
Grille 15101430,4453111949,58%889,61
T-345590,8649011853,39%1672,04
Type 2597 Chi-Ha3581,7538811855,08%2600,85
Hummel6536,3132510945,87%697,01
Comet7740,3152310947,71%1068,29
AT 25551,2044410858,33%1521,68
T2971137,7769610751,40%1460,69
T376438,9837410644,34%1061,24
Nashorn6732,3144010540,95%1189,69
ARL 446711,1058810250,98%1233,31
T-34-28916,376579753,61%1124,95
P.43 bis6827,155899551,58%1538,52
Škoda T 245582,294489252,17%1618,21
M3 Lee4273,792589154,95%958,66
Strv m/425683,555438863,64%2015,76
Pz.Kpfw. III/IV5437,394478547,06%1124,98
Achilles6780,615098545,88%1321,38
T2 Medium Tank2177,671888445,24%852,88
AMX M4 mle. 457991,496448246,34%1172,48
T-34-3 81033,415448050,00%1107,84
P.43 ter7927,275287949,37%1335,12
Grille5436,092817549,33%825,93
O-I Experimental5874,807247560,00%2061,41
T-284446,582857441,89%1327,12
P.435603,464417150,70%1611,61
Pz.Kpfw. III Ausf. J4579,314627044,29%1684,43
Dicker Max 6796,695107044,29%1246,40
Pz.Sfl. IVc5583,314136749,25%1404,41
T-34-17874,785716450,00%1350,81
Tetrarch 2404,384296460,94%2327,93
A-436691,674126349,21%1290,51
M41 Walker Bulldog8378,923866339,68%396,50
Type 3 Chi-Nu Kai 5576,975816150,82%1521,86
Matilda4537,274115942,37%1489,69
T78 6983,737275959,32%1536,69
122 TM 81074,846445747,37%970,44
O-I6976,166535653,57%1800,31
B.U.G.I.6684,354975543,64%1033,62
M2 Medium Tank3205,062165451,85%679,16
T56 GMC3175,531565149,02%463,52
BDR G1 B5574,674275154,90%1146,92
M24 Chaffee5202,333485149,02%534,95
Challenger7705,205165152,94%813,89
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5682,125565034,00%1478,65
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4472,374644961,22%1366,35
T6 Medium4812,695684959,18%2289,92
MKA 2323,903604951,02%1310,59
Panther7656,405404845,83%809,38
ST vz. 394743,945694751,06%2862,83
40TP Habicha6940,216204748,94%1942,15
Marder 38T4434,174354753,19%1138,97
AMX ELC bis5150,552964757,45%392,55
Rheinmetall Skorpion G 81530,606434746,81%1486,29
Sherman III5543,334664647,83%1369,45
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6868,576454645,65%1656,54
Pz.Kpfw. III Ausf. E3386,233034353,49%1302,27
Strv S1 8793,194804264,29%765,90
Heavy Tank No. VI 6858,176564250,00%1347,99
WZ-120-1G FT 81308,445034146,34%1320,13
Leo7738,954173943,59%1014,19
AMX 404242,453023844,74%835,62
Type T-345781,295633857,89%2376,10
Centurion Mk. I8869,115523855,26%1025,81
Leopard Prototyp A9807,425493842,11%457,39
Churchill Crocodile 6720,215433852,63%1084,05
AMX 12 t6353,893943751,35%780,40
Churchill III 5469,495263743,24%765,80
SU-1006918,646123658,33%1609,74
KV-137305,083273647,22%268,66
STA-18699,344473551,43%703,85
AC 4 Experimental 6814,976083560,00%1571,27
VK 30.01 (H)5807,215613447,06%2098,16
T-34-85M 6891,325633455,88%1560,54
Lago4733,335153351,52%2606,00
P26/404611,614703351,52%1675,66
A-205211,944363275,00%772,02
T2881042,135283053,33%1116,62
Birch Gun4293,973253053,33%1014,86
M4A1 FL 10 6831,836733063,33%1338,55
Valentine AT4241,692492941,38%477,30
LTP 3196,662002944,83%795,53
14TP4327,752392850,00%1083,56
DS PZInż5621,143792842,86%1234,77
Alecto4486,073622864,29%1512,94
Type 1 Chi-He4944,336622766,67%3776,50
Object 25791140,447992580,00%1117,94
MS-11232,212402441,67%1330,68
SU-85I 5455,633982458,33%942,13
Type 3 Chi-Nu5761,615922369,57%2390,12
T328856,135512347,83%841,59
AEC Armoured Car5596,265242356,52%1413,74
M2 Light2104,141352259,09%344,54
Ikv 1035337,453032245,45%606,81
M26 Pershing8478,053812236,36%287,89
Bishop5421,143492254,55%835,49
Lorraine 40 t 81071,184952236,36%1039,95
Sav m/434367,764072147,62%959,73
M5 Stuart4194,623902161,90%518,84
T698826,10395219,52%744,39
Object 43091112,486562138,10%718,80
Škoda T 5091003,906012045,00%668,72
Leichttraktor1146,101912040,00%544,95
M7 Priest3204,752042065,00%593,81
T-262139,752142050,00%616,44
IS-7101425,256242045,00%974,84
Pz.Sfl. IVb4161,151352045,00%287,78
B14510,584931963,16%1743,21
M5A1 Stuart4652,505231844,44%2568,71
SU-855425,533741752,94%931,58
FV4202 81045,066501747,06%1185,49
Light Mk. VIC 262,191261643,75%104,52
T7 Combat Car 298,191171625,00%227,79
T-463135,871311546,67%369,08
T404638,336071553,33%1801,40
Jagdpanther II8501,273851540,00%232,35
Fiat 30001300,433601450,00%1902,34
K-91-PT 91331,008331478,57%1148,52
Carro da Combattimento 45 t 101321,075651435,71%687,76
T-45 2252,292631450,00%1256,95
T1E6 260,791251450,00%109,20
KV-1SA 5557,695451346,15%1138,70
Marder II3318,333451250,00%989,73
Panzer 58 Mutz 8786,426061250,00%812,93
M3 Stuart3104,731361145,45%199,73
LT vz. 383114,732211145,45%264,85
Ikv 723309,363971163,64%1128,21
AMX 50 1209799,824791136,36%394,95
Semovente M43 Bassotto6538,553961136,36%670,22
Semovente M415500,913271118,18%821,96
T-50-2 6445,455061145,45%1215,43
M24E2 Super Chaffee 6320,644151154,55%723,06
Valiant 5443,454721145,45%745,97
Sexton II3244,103381070,00%1131,23
Staghound Mk. III6548,805501060,00%997,35
GSOR the TANK 9937,305211030,00%546,07
Ares 758713,103711030,00%481,69
T-34 shielded 5782,606291030,00%1933,30
Kolohousenka1124,78138933,33%453,56
T1 Cunningham169,5698955,56%278,27
25TP KSUST II51033,22649944,44%2882,46
AT 86501,56459933,33%713,05
Charioteer8853,33570933,33%668,84
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5600,78330922,22%1418,14
D2393,25149850,00%171,15
Crusader6589,00560850,00%1991,46
KV-26404,63324825,00%387,96
CS-52 LIS 81308,75836850,00%1483,12
SU-100Y 6899,63508825,00%1331,15
Vickers Medium Mk. III3307,43403771,43%1366,52
E 5091249,29788771,43%1055,02
G.W. Tiger (P)8616,00422728,57%399,26
T26E3 Eagle 7 71125,86859771,43%1574,00
StuG III Ausf. G5702,67446633,33%1510,56
M374178,67196666,67%597,39
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4419,83426666,67%1147,26
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2148,17244633,33%467,06
Krupp-Steyr Waffenträger 7960,17443633,33%1017,60
M14/412155,20122520,00%371,81
BT-74151,00210540,00%274,93
Cruiser Mk. IV4401,60330540,00%1203,04
FV3046479,80386540,00%569,17
Cavalier5727,60450540,00%2110,55
T-116 3336,60486540,00%1391,54
Patton the Tank 9978,00489540,00%661,41
43 M. Toldi III 3311,80319540,00%1383,71
TKS z n.k.m. 20 mm 2153,00389450,00%721,48
Jagdpanzer IV61087,50520425,00%2141,23
D1219,7586425,00%0,00
Pz.Kpfw. II Luchs4242,75318425,00%597,49
SDP 40 Zadymka5157,7512540,00%24,92
Pz.Kpfw. I270,25222475,00%297,52
Somua S353326,75233475,00%1004,22
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5357,50433450,00%713,82
Pz.Sfl. IC 4255,75342450,00%679,59
T-29 3466,75406425,00%1550,90
Vickers Medium Mk. I141,00116366,67%221,70
Hotchkiss H35262,332253100,00%281,33
Pz.Kpfw. II2282,67525366,67%1550,43
Pvlvv fm/422153,00216366,67%644,25
Type 95 Heavy4230,0021930,00%525,65
SDP 44 Burza6562,006593100,00%933,55
Ho-Ri 19884,3319130,00%389,43
Universal Carrier 2-pdr2127,67174366,67%533,07
T54E19601,0042330,00%208,79
Windhund 8930,00609366,67%917,54
BT-7 artillery 3113,6714930,00%136,82
A25 Harry Hopkins I 4473,67573366,67%1260,57
7TP2475,5028820,00%2122,38
O-Ni7660,50493250,00%700,67
Panzerwagen 39 3298,50350250,00%1183,80
Cruiser Mk. III387,507420,00%139,20
T23E3 7678,5022520,00%859,14
Object 41681073,00727250,00%1401,83
Chieftain/T95 8497,00584250,00%434,17
Pawlack Tank6624,50504250,00%868,19
AMR 35 2397,00395250,00%1867,57
M56 Scorpion 7498,0028120,00%354,90
Turán III prototípus 5636,509632100,00%1806,77
LT vz. 352192,006451100,00%1025,62
Pz.Kpfw. 35 (t)2300,0023810,00%2082,80
BT-22239,004051100,00%1298,09
4TP161,001331100,00%290,46
10TP30,002101100,00%261,00
Type 97 Te-Ke 2412,004971100,00%2015,21
UDES 038808,004881100,00%761,19
CS-447973,0050010,00%1464,81
Ho-Ri 280,0011110,00%0,00
SU-76G FT4341,0013210,00%484,39
A-447585,006271100,00%808,65
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6720,004851100,00%1585,40
Pz.Kpfw. 38 (K) 51446,0011401100,00%3766,46
T3E2 Medium Tank 3210,0010610,00%568,14
TS-54 8297,0033810,00%5,00
ARMT 5199,003241100,00%425,63
M-IV-Y 8662,0035610,00%362,92
Tiger 131 60,004171100,00%261,00
KV-5 8858,0013710,00%601,46
Löwe 8694,0035310,00%428,82
AMX ELC 901 60,0014010,00%0,00
T-54 first prototype 8723,007401100,00%819,31
A7E3 3418,0039210,00%1697,56
Fantôme 91542,007191100,00%1541,99

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Novak
Član od: 05.02.2026
Pozicija: Novak
Član od: 11.03.2025
Otišao: 29.01.2026
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 16.07.2024
Otišao: 24.08.2024
Pozicija: Pričuva
Član od: 09.05.2024
Otišao: 15.07.2024
Pozicija: Novak
Član od: 15.04.2024
Otišao: 16.04.2024
Pozicija: Novak
Član od: 25.03.2024
Otišao: 03.04.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 03.12.2020
Otišao: 05.12.2020
Pozicija: Pričuva
Član od: 13.01.2015
Otišao: 23.07.2015
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 13.08.2017
Otišao: 24.08.2017
Pozicija: Novak
Član od: 21.12.2014
Otišao: 04.01.2015
Pozicija: Novak
Član od: 09.01.2015
Otišao: 11.01.2015
Pozicija: Novak
Član od: 16.09.2015
Otišao: 22.05.2016
Pozicija: Novak
Član od: 17.05.2018
Otišao: 18.05.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 26.07.2015
Otišao: 12.09.2015
Pozicija: Pričuva
Član od: 24.05.2016
Otišao: 07.11.2016