Some tanks are not included in the statistics.

LTbone

clanlogo
Pozicija: Vojnik
Član od: 14.10.2023

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke94967043243
Ø Razina8,410,009,129,18
Pobjede4591548,35%00,00%2660,47%12551,44%
Izgubljene4795950,50%00,00%1637,21%11145,68%
Neriješeno10931,15%00,00%12,33%72,88%
Preživjele bitke2384125,10%00,00%1227,91%7330,04%
Uništenih tenkova620230,6500,00280,651550,64
Odnos razaranja0,870,000,900,91
Otkriveno tenkova753740,7900,00230,531090,45
Počinjena šteta1.095,800,001.046,071.136,49
Bodovi zauzimanja849730,8900,00380,88820,34
Obrambeni bodovi366890,3900,0000,0000,00
Iskustvo631,730,00746,16711,02
WN7846,360,00867,80759,99
WN81051,570,001095,92992,87
Ukupno
Bitke94967
Ø Razina8,41
Pobjede4591548,35%
Izgubljene4795950,50%
Neriješeno10931,15%
Preživjele bitke2384125,10%
Uništenih tenkova620230,65
Odnos razaranja0,87
Otkriveno tenkova753740,79
Počinjena šteta1.095,80
Bodovi zauzimanja849730,89
Obrambeni bodovi366890,39
Iskustvo631,73
WN7846,36
WN81051,57
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke43
Ø Razina9,12
Pobjede2660,47%
Izgubljene1637,21%
Neriješeno12,33%
Preživjele bitke1227,91%
Uništenih tenkova280,65
Odnos razaranja0,90
Otkriveno tenkova230,53
Počinjena šteta1.046,07
Bodovi zauzimanja380,88
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo746,16
WN7867,80
WN81095,92
Zadnjih 30 dana
Bitke243
Ø Razina9,18
Pobjede12551,44%
Izgubljene11145,68%
Neriješeno72,88%
Preživjele bitke7330,04%
Uništenih tenkova1550,64
Odnos razaranja0,91
Otkriveno tenkova1090,45
Počinjena šteta1.136,49
Bodovi zauzimanja820,34
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo711,02
WN7759,99
WN8992,87
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke79000
Pobjede3443,04%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene4455,70%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno11,27%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2531,65%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova340,4300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,630,000,000,00
Otkriveno tenkova620,7800,0000,0000,00
Počinjena šteta1.334,570,000,000,00
Bodovi zauzimanja220,2800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1301,6500,0000,0000,00
Iskustvo557,380,000,000,00
Ukupno
Bitke79
Pobjede3443,04%
Izgubljene4455,70%
Neriješeno11,27%
Preživjele bitke2531,65%
Uništenih tenkova340,43
Odnos razaranja0,63
Otkriveno tenkova620,78
Počinjena šteta1.334,57
Bodovi zauzimanja220,28
Obrambeni bodovi1301,65
Iskustvo557,38
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke11000
Pobjede436,36%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene763,64%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke436,36%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova80,7300,0000,0000,00
Odnos razaranja1,140,000,000,00
Otkriveno tenkova80,7300,0000,0000,00
Počinjena šteta752,550,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo465,820,000,000,00
Ukupno
Bitke11
Pobjede436,36%
Izgubljene763,64%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke436,36%
Uništenih tenkova80,73
Odnos razaranja1,14
Otkriveno tenkova80,73
Počinjena šteta752,55
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo465,82
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke51000
Pobjede2141,18%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3058,82%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1223,53%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova170,3300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,440,000,000,00
Otkriveno tenkova521,0200,0000,0000,00
Počinjena šteta392,450,000,000,00
Bodovi zauzimanja1472,8800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1152,2500,0000,0000,00
Iskustvo349,390,000,000,00
Ukupno
Bitke51
Pobjede2141,18%
Izgubljene3058,82%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1223,53%
Uništenih tenkova170,33
Odnos razaranja0,44
Otkriveno tenkova521,02
Počinjena šteta392,45
Bodovi zauzimanja1472,88
Obrambeni bodovi1152,25
Iskustvo349,39
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke32000
Pobjede1031,25%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2165,63%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno13,13%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke618,75%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova110,3400,0000,0000,00
Odnos razaranja0,420,000,000,00
Otkriveno tenkova190,5900,0000,0000,00
Počinjena šteta316,470,000,000,00
Bodovi zauzimanja401,2500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo269,660,000,000,00
Ukupno
Bitke32
Pobjede1031,25%
Izgubljene2165,63%
Neriješeno13,13%
Preživjele bitke618,75%
Uništenih tenkova110,34
Odnos razaranja0,42
Otkriveno tenkova190,59
Počinjena šteta316,47
Bodovi zauzimanja401,25
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo269,66
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke186000
Pobjede8847,31%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene9752,15%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno10,54%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke5328,49%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova640,3400,0000,0000,00
Odnos razaranja0,480,000,000,00
Otkriveno tenkova1540,8300,0000,0000,00
Počinjena šteta794,680,000,000,00
Bodovi zauzimanja2841,5300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi3992,1500,0000,0000,00
Iskustvo618,300,000,000,00
Ukupno
Bitke186
Pobjede8847,31%
Izgubljene9752,15%
Neriješeno10,54%
Preživjele bitke5328,49%
Uništenih tenkova640,34
Odnos razaranja0,48
Otkriveno tenkova1540,83
Počinjena šteta794,68
Bodovi zauzimanja2841,53
Obrambeni bodovi3992,15
Iskustvo618,30
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2158000
Pobjede82238,09%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene130460,43%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno321,48%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke52724,42%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova9380,4300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,580,000,000,00
Otkriveno tenkova21761,0100,0000,0000,00
Počinjena šteta567,150,000,000,00
Bodovi zauzimanja40511,8800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi15420,7100,0000,0000,00
Iskustvo386,590,000,000,00
Ukupno
Bitke2158
Pobjede82238,09%
Izgubljene130460,43%
Neriješeno321,48%
Preživjele bitke52724,42%
Uništenih tenkova9380,43
Odnos razaranja0,58
Otkriveno tenkova21761,01
Počinjena šteta567,15
Bodovi zauzimanja40511,88
Obrambeni bodovi15420,71
Iskustvo386,59
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke13000
Pobjede538,46%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene861,54%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke538,46%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova90,6900,0000,0000,00
Odnos razaranja1,130,000,000,00
Otkriveno tenkova131,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.509,540,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi141,0800,0000,0000,00
Iskustvo469,770,000,000,00
Ukupno
Bitke13
Pobjede538,46%
Izgubljene861,54%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke538,46%
Uništenih tenkova90,69
Odnos razaranja1,13
Otkriveno tenkova131,00
Počinjena šteta1.509,54
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi141,08
Iskustvo469,77
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (349)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
M53/M5591324,386271048749,27%1471,22
T110E3101874,07712620249,77%1369,94
Object 261101331,48692426750,36%1116,93
T28 Prototype81097,43664296149,21%1156,49
T2971010,40717254252,36%1296,01
T34 8902,37620192347,95%928,37
TS-5 81168,64773190951,23%1178,29
GSOR 1008 81206,54700188749,13%1189,42
Strv S1 81016,05597173747,09%926,72
Bat.-Châtillon 155 58101138,54661171351,14%955,14
M26 Pershing8667,83564157244,27%651,23
M66759,02603154351,91%1178,34
T92 HMC101355,20611146449,39%1232,72
Rheinmetall Skorpion G 81022,48613146244,39%938,59
T328880,94650145647,12%881,34
E 25 7668,31558145649,18%834,25
T110E5101369,10670145245,39%919,30
TL-7 91249,03723134348,32%1035,38
G.W. E 100101355,16679130753,18%1254,98
T26E4 SuperPershing 8611,54527128647,05%598,41
M56 Scorpion 7740,51593126250,08%965,90
T110E4101698,12661123747,29%1178,24
Somua SM 81216,73766119250,59%1203,52
T57 Heavy101485,74641100043,30%966,60
IS-3A 81144,7177193850,64%1180,73
212A91369,1568291550,16%1347,37
Chrysler K GF 81080,3471388448,53%1176,03
Lorraine 40 t 8951,8961986646,30%950,22
T71 DA7456,9253585145,83%747,45
T26E5 Patriot 8842,4568079446,73%862,80
Object 252U Defender 81172,9873179250,51%1237,36
M48A5 Patton10944,4954275938,60%455,09
SU-130PM 81083,2164875747,42%996,19
T1 Cunningham124,459675544,77%30,27
Object 752 91514,2678275549,27%1139,19
M46 Patton9644,3353674543,76%378,92
T3091047,2661570346,94%745,20
AMX M4 mle. 49 Liberté 8905,3668669946,78%955,54
Lätt Stridsfordon 120 91135,7164756250,18%830,16
T54E191126,9660556042,14%843,15
T9591197,9864454045,37%808,91
Object 703 Version II 8984,6371653847,40%933,83
M1039981,5862552643,73%728,53
T92 8322,4656050448,61%415,10
M40/M4381017,1747850143,91%1144,36
Kranvagn101320,8765449043,27%811,10
T499669,7460747750,31%830,92
E 75 TS 81029,0767046246,75%1027,61
IS-381140,0572843751,26%1313,29
Panzer 58 Mutz 8747,8657743743,48%748,15
Object 25791362,2675743450,23%1308,44
M127776,6032841450,24%1012,15
M18 Hellcat6462,6844539448,22%679,99
M4A3E8 Fury 6400,5447237849,47%639,14
T2 Light Tank 236,6413337148,25%83,00
LT-432 8491,5356237045,68%695,91
M446506,2024534246,78%691,88
Caernarvon Action X 8860,1366734247,37%905,86
LHMTV8461,8557634045,88%648,86
Bisonte C45 81017,8969933443,11%901,68
M4A1 Sherman5232,3228833346,85%419,93
Conqueror Gun Carriage101265,9562133348,65%1011,62
FV217 Badger101381,2865233344,14%828,18
T-1091282,4271332150,47%1221,30
Panhard EBR 75 (FL 10) 8402,5852631845,60%468,27
T207264,2934430845,13%153,54
Strv 103B101350,2763230047,33%806,15
Object 70591424,7170428445,77%1188,10
M4A3E8 Sherman6240,3626028048,57%266,97
Lansen C 8927,5666627745,85%985,83
ShPTK-TVP 100 8706,0456327346,52%584,36
Super Conqueror101507,8471026946,47%1001,56
IS-7101450,8065725942,47%974,71
M41 Walker Bulldog8506,5957525948,26%735,12
M54 Renegade 81115,8772225750,19%1126,71
IS-3-II91255,8268425344,66%1028,87
Object 140101065,9959924541,63%631,56
Cromwell B 6490,2951923250,43%791,70
T-549861,8359423044,78%678,18
AMX 50 Foch B101433,0069923051,30%942,28
Object 26391330,8067822846,93%1066,66
Object 277101309,1560722139,82%767,37
Progetto M35 mod. 46 81055,7070922156,11%1201,57
T-62A10993,4758022041,36%604,23
T 55A 91140,6064521842,66%924,18
UDES 038919,7053421541,86%805,26
T698862,4263121348,83%986,98
M374160,0414620544,39%341,66
Bat.-Châtillon 155 5591002,1362519450,52%955,81
T-54 first prototype 8769,4264519248,44%848,95
G.W. Tiger (P)81155,1272419154,97%1410,23
A-447645,7658518854,79%919,33
Emil II91353,1872918447,83%1133,87
Object 4168861,5159418045,56%939,76
IS-6 81154,4772417851,12%1244,18
KV-220-2 5481,4857317648,86%788,32
T25/27496,6846317143,86%487,71
T288798,0157917050,00%736,27
G.W. Tiger91394,5069516750,90%1455,93
IS-M8992,8671915655,77%1202,26
Emil I81164,2573115345,75%1174,02
SU-1018928,6859215345,10%910,45
Strv 103-091317,8971915257,24%1123,35
T1 Heavy5330,6033414954,36%556,62
Object 430U101180,2168114849,32%804,60
T-103 8948,3465214849,32%927,65
SU-122-44 7719,0255714250,70%889,77
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8806,9364614143,26%848,24
UDES 14 Alt 58893,7361013744,53%969,19
Object 430 Version II91071,3966613550,37%949,33
M7586,1119413452,24%143,68
Centurion Mk. 7/19940,0260913343,61%669,00
T675182,5630113348,87%220,10
Škoda T 56 81268,9374413348,12%1066,33
DZT-159 91158,2870513348,12%908,99
Cromwell6483,4050713148,09%812,65
FV2078883,5369613160,31%1125,63
Predatore 91096,6967312450,81%780,62
M415277,5428112147,93%288,59
T 54D 91092,1667812147,11%890,87
M22 Locust 377,2217812141,32%45,98
50TP Tyszkiewicza91410,6373612051,67%1260,53
Lorraine 155 mle. 518982,4167711650,86%1161,35
AMX 50 Foch91410,5976511656,90%1187,97
BZ-176 81028,5074411550,43%873,45
T376359,2447711148,65%829,93
SMV CC-64 Vipera 81078,7669410951,38%1063,96
AltProto AMX 30 8730,5867510652,83%733,24
IS-2M 7964,6271910553,33%1165,76
Char Murat 91360,3769710249,02%1178,23
AMX 50 12091123,666819556,84%964,09
M3 Lee473,731449340,86%17,87
Ho-Ri 191353,316298940,45%957,23
Lorraine 155 mle. 507743,915718946,07%826,50
M8A14238,903288850,00%486,03
Conqueror91449,177498651,16%1230,57
Progetto CC55 mod. 5481034,776818250,00%1028,80
T-448884,646348048,75%1105,42
Object 43091309,977627955,70%1221,36
M5 Stuart436,221947847,44%69,29
M46 Patton KR 8913,756377745,45%1035,96
M36 Jackson6445,884307346,58%595,06
P.44 Pantera8899,596507051,43%1019,16
Ferdinand81257,756926947,83%1370,29
AMX M4 mle. 5191305,227276947,83%1048,92
Strv m/42-57 Alt A.2 6558,125096850,00%828,69
Jagdtiger91567,437136549,23%1211,77
Ares 859902,186886552,31%708,53
T28 Concept 7741,386016451,56%993,56
Vercingétorix 91145,446966349,21%906,21
UDES 1691093,135966238,71%838,35
E 77 91280,437706152,46%1053,38
Kpz. Erich Konzept I 91034,306856051,67%745,17
TS-6 91024,596405940,68%634,47
AMX Canon d'assaut 105 8888,085965944,07%760,43
Black Prince7746,596085846,55%863,67
M47 Iron Arnie 8819,315955837,93%729,32
FV4202 8991,227315848,28%1281,16
M3 Stuart347,841445743,86%41,71
M4A3E2 Sherman Jumbo6455,584505738,60%667,86
Tiger-Maus 91112,866365742,11%754,24
Lion 101310,196425745,61%909,90
WZ-1209852,165425639,29%561,93
AMX M4 mle. 54101499,046245635,71%831,42
Vz. 58 Medvěd 91645,777605644,64%1250,39
E 7591359,567405556,36%1258,14
AE Phase I 91056,337035552,73%843,78
Super Hellcat 7703,825775550,91%965,81
VK 45.02 (P) Ausf. B91225,617525450,00%1013,18
Bofors Tornvagn 81079,196745339,62%998,89
ISU-130 8669,175425343,40%506,42
Bat.-Châtillon 25 t AP9894,446345244,23%692,18
CS-52 LIS 8899,426215244,23%860,52
DBV-152 10908,186115052,00%448,05
Caernarvon8958,536384951,02%1053,85
KV-5 81053,576954944,90%1177,15
E 100101324,196604751,06%827,56
T-54 ltwt.9466,536074744,68%433,93
KPz 3 Projekt 07 HK 9998,116294746,81%742,79
Škoda T 27 8789,776134751,06%840,92
Vz. 55101393,336704544,44%877,31
M10 Wolverine5306,223764553,33%560,17
STG 81197,117204557,78%1524,05
Type 63 8923,097014542,22%760,25
XM66F 8963,026084443,18%827,04
TBT 91202,827194443,18%838,73
TNH T Vz. 5191187,706444339,53%758,90
WZ-111G FT91411,447114348,84%1072,80
STG Guard 8878,446754355,81%1028,40
53TP Markowskiego8857,556474247,62%877,91
Object 265T 91141,387044252,38%911,28
TVP T 50/51101057,495774141,46%609,06
Controcarro 1 Mk. 291002,656614045,00%611,24
Rambo 9876,156544047,50%674,86
SU-100M17910,697063964,10%1399,40
Kanonenjagdpanzer 105 8941,106293951,28%898,53
E 5091305,507343850,00%1155,00
T21664,453383847,37%95,27
FV226 Contradictious 81090,687303850,00%984,75
T25 AT7582,575323756,76%707,83
KJPZ TIII Jäger 91055,305833735,14%633,75
Panther II8723,695063633,33%657,68
Object 705A101199,586743647,22%807,50
XM57 81173,587113650,00%947,68
H3 91289,336653644,44%869,39
Kunze Panzer 9982,036933655,56%829,97
T-34-85M 6643,066093663,89%1078,78
T56 GMC391,311853540,00%47,30
T14 5446,414793438,24%680,99
Prototipo 6 81218,687253452,94%1216,29
Jagdpanzer E 90 91053,455103324,24%537,74
GSOR 1006 Scheme 791275,637153256,25%1122,63
AMBT 81013,536913246,88%983,23
Kame 91183,226983246,88%877,33
Comet7765,556113148,39%1094,22
IS-4101632,617873148,39%1122,19
Waffenträger auf Pz. IV91352,706423043,33%958,67
ISU-152K 8640,974463026,67%383,79
Chrysler K 81313,038083060,00%1597,96
BZT-70 101354,597332951,72%708,17
50TP prototyp 81019,306602748,15%872,34
Toro 9888,816132740,74%521,91
M4 Improved 5318,813712638,46%633,19
STB-1101124,325822536,00%626,06
Centurion Mk. I8929,287322564,00%1206,54
Object 452K 101347,886162524,00%667,79
Char Futur 4 91304,926882548,00%997,72
Caliban 8841,546302445,83%784,38
Leo7770,265302330,43%1070,15
T77 81048,226922352,17%1074,21
T25 Pilot Number 1 8954,007132352,17%1167,10
TS-60 9986,006112240,91%618,72
T95E2 8649,415222236,36%531,39
T26E5 81028,776882250,00%991,64
105 leFH18B2 5603,864782152,38%1204,30
Type 5781179,908342161,90%1293,12
M24 Chaffee5205,244142166,67%641,78
Jagdtiger Prototype 81103,406882045,00%857,61
Bat.-Châtillon Bourrasque 8796,355702040,00%622,60
TT-130M 9841,507072060,00%705,32
Char Mle. 75 9660,586411957,89%791,51
Vickers Medium Mk. I13,17371827,78%0,00
A-436470,114361838,89%678,79
122 TM 81139,396211833,33%903,79
AMX 404169,062961747,06%455,58
CC-46 Pancernik 9926,827041758,82%680,65
MT-256320,713941729,41%604,96
Buryan 91311,537811747,06%876,92
M2 Light248,691401656,25%144,66
Object 777 Version II 91404,386471631,25%1021,03
Vz. 62 Jasan 9926,885521637,50%424,73
Pz.Kpfw. II Ausf. D 293,942471631,25%201,20
M2 Medium Tank333,272361566,67%235,49
Controcarro 3 Minotauro101311,677411553,33%781,86
ZŤS Vz.63-1 Ogar 91184,408171560,00%1034,77
UDES 03 Alt 3 91068,207151546,67%798,20
Cobra 9951,137241553,33%750,34
WZ-120G FT 91135,005791533,33%569,82
Gryphon 101710,337881553,33%1132,48
KR-1111444,076291526,67%605,00
BZ-75101070,005491428,57%419,57
AT-FV230 Breaker111462,437271442,86%750,26
CS-538817,156141353,85%949,26
Felice 9782,235311330,77%461,69
Coccodrillo 101223,547991361,54%882,35
TS-54 81201,388041361,54%1169,61
SDP wz 66 Grom 81267,087051346,15%1102,32
OCP Peacekeeper 91059,008181361,54%917,80
Prototipo Standard B91415,429111266,67%1386,35
11081066,007991154,55%1089,50
Maus101146,097111154,55%681,08
T404308,914101163,64%766,84
E 65 Zwilling 8760,006431145,45%433,36
VK 168.01 (P) 81064,365831127,27%1003,77
Vickers MBT Mk. 3 101604,737811163,64%1432,06
Krupp-Steyr Waffenträger 7650,004641154,55%723,33
WZ-120-1G FT 8978,555181118,18%833,76
Jagdpanzer IV61171,408961080,00%3192,99
T3 HMC223,40881050,00%82,06
Ambassador 9904,806721050,00%515,22
SDP 60 Gonkiewicza91182,44808966,67%1023,45
Charioteer Nomad 8779,44727977,78%761,11
SFAC 105 8726,00441944,44%427,65
MS-1110,8865837,50%0,00
CS-5991353,00710837,50%1136,67
BZ-58-2 91214,00647837,50%759,45
Wz. 64GC Bzyg 101583,50724850,00%909,58
Projet Louis 9367,38558850,00%299,14
43 M. Toldi III 369,38161837,50%66,69
Fantôme 9636,00655875,00%525,86
M-V-Y101325,14810757,14%1003,33
Kampfpanzer 07 RH 8580,43661771,43%701,54
Matilda IV 5435,14533757,14%1084,25
Stridsyxa 81070,86709757,14%947,35
T26E3 Eagle 7 7812,57569757,14%973,31
Durendal 10802,57433714,29%258,40
M7 Priest3145,33175616,67%123,50
WZ-111 model 5A101196,33543633,33%577,50
Chieftain Mk. 6 101148,00704650,00%709,23
K-91-PT 91597,83849666,67%1444,38
Sentinelle 9878,33553633,33%408,05
FV230 Canopener10863,80937580,00%565,32
HWK 30 8419,60543560,00%682,88
Stone Sentinel 81756,401161580,00%2247,03
Löwe 8874,40507520,00%700,53
Chrysler MTC 2TC 8892,00626540,00%656,23
Sherman VC Firefly 6852,60570540,00%1554,40
StuG IV 5296,80339540,00%510,65
Leox 91037,40624540,00%648,03
Kolohousenka1134,25306475,00%711,99
Type 71101937,75682450,00%1270,49
K-2 81270,00698450,00%1293,20
Tetrarch 243,75207475,00%264,10
FV201 (A45) 7627,25547450,00%793,24
Object 168 German 8699,7532040,00%494,22
M4A3E8 Thunderbolt VII 6391,75494450,00%521,14
GSOR 1010 FB 8617,75480450,00%494,63
IMT 8859,75755475,00%849,93
56TP 8615,67514333,33%344,70
BT-7 artillery 338,67118333,33%0,00
112 8562,338903100,00%618,03
VCS 6x6 TS 90 9333,3325530,00%143,82
M-VII-Y 9984,67721366,67%683,60
TVP VTU Koncept8667,00597250,00%754,84
Ikv 103547,50252250,00%105,14
LTTB80,00423250,00%120,29
SU-100Y 6776,00616250,00%1343,62
T7 Combat Car 2117,50338250,00%439,59
AMX ELC 901 651,00478250,00%111,06
Terrifiant 91528,5039920,00%722,64
A-2050,006110,00%0,00
Rinoceronte101781,0011361100,00%1351,54
Leichttraktor136,002510,00%0,00
Type 97 Te-Ke 20,004210,00%0,00
T2 Medium Tank286,004010,00%178,58
Panhard EBR 10510424,008211100,00%426,88
Windhund 82231,0011221100,00%2058,82
Object 780 101197,0054910,00%553,25
Object 283 9647,009381100,00%627,36
ISU-122-2 8723,0041910,00%377,54
M-IV-Y 8744,0028210,00%442,20
T-45 2105,006810,00%222,42
AT 15A 71661,0010351100,00%2143,13
Light Mk. VIC 20,004010,00%0,00
Saryuda 92817,0011901100,00%2420,41
LTP 3230,0015810,00%995,85
Valiant 5148,005331100,00%290,93
King Tiger (Captured) 7516,007461100,00%596,75
Yong Bing 91941,0011751100,00%1685,20

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Vojnik
Član od: 14.10.2023
Pozicija: Vojnik
Član od: 14.10.2023
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 26.05.2020
Otišao: 31.08.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 31.01.2015
Otišao: 18.05.2015
Pozicija: Intendant
Član od: 20.09.2014
Otišao: 24.01.2015
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 22.05.2015
Otišao: 19.09.2016
Pozicija: Novak
Član od: 10.12.2016
Otišao: 03.03.2017
Pozicija: Pričuva
Član od: 09.04.2017
Otišao: 23.09.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 24.03.2017
Otišao: 05.04.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 10.10.2021
Otišao: 25.11.2021