Some tanks are not included in the statistics.

JD______

clanlogo
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 04.07.2026

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke10334141534
Ø Razina8,2010,009,879,47
Pobjede548053,03%964,29%1066,67%2161,76%
Izgubljene470545,53%428,57%426,67%1235,29%
Neriješeno1491,44%17,14%16,67%12,94%
Preživjele bitke301729,19%428,57%426,67%926,47%
Uništenih tenkova94850,92110,79120,80310,91
Odnos razaranja1,301,101,091,24
Otkriveno tenkova149341,45201,43211,40451,32
Počinjena šteta1.549,612.107,642.249,472.580,91
Bodovi zauzimanja37180,3600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi48670,47382,71382,53381,12
Iskustvo784,22981,791.038,471.061,44
WN71323,401495,061562,641610,92
WN81913,121829,182161,112893,72
Ukupno
Bitke10334
Ø Razina8,20
Pobjede548053,03%
Izgubljene470545,53%
Neriješeno1491,44%
Preživjele bitke301729,19%
Uništenih tenkova94850,92
Odnos razaranja1,30
Otkriveno tenkova149341,45
Počinjena šteta1.549,61
Bodovi zauzimanja37180,36
Obrambeni bodovi48670,47
Iskustvo784,22
WN71323,40
WN81913,12
Zadnja 24 sata
Bitke14
Ø Razina10,00
Pobjede964,29%
Izgubljene428,57%
Neriješeno17,14%
Preživjele bitke428,57%
Uništenih tenkova110,79
Odnos razaranja1,10
Otkriveno tenkova201,43
Počinjena šteta2.107,64
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi382,71
Iskustvo981,79
WN71495,06
WN81829,18
Zadnjih 7 dana
Bitke15
Ø Razina9,87
Pobjede1066,67%
Izgubljene426,67%
Neriješeno16,67%
Preživjele bitke426,67%
Uništenih tenkova120,80
Odnos razaranja1,09
Otkriveno tenkova211,40
Počinjena šteta2.249,47
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi382,53
Iskustvo1.038,47
WN71562,64
WN82161,11
Zadnjih 30 dana
Bitke34
Ø Razina9,47
Pobjede2161,76%
Izgubljene1235,29%
Neriješeno12,94%
Preživjele bitke926,47%
Uništenih tenkova310,91
Odnos razaranja1,24
Otkriveno tenkova451,32
Počinjena šteta2.580,91
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi381,12
Iskustvo1.061,44
WN71610,92
WN82893,72
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke628000
Pobjede32651,91%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene29046,18%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno121,91%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke22235,35%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova4300,6800,0000,0000,00
Odnos razaranja1,060,000,000,00
Otkriveno tenkova13352,1300,0000,0000,00
Počinjena šteta1.611,070,000,000,00
Bodovi zauzimanja11911,9000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi6591,0500,0000,0000,00
Iskustvo801,210,000,000,00
Ukupno
Bitke628
Pobjede32651,91%
Izgubljene29046,18%
Neriješeno121,91%
Preživjele bitke22235,35%
Uništenih tenkova4300,68
Odnos razaranja1,06
Otkriveno tenkova13352,13
Počinjena šteta1.611,07
Bodovi zauzimanja11911,90
Obrambeni bodovi6591,05
Iskustvo801,21
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2502000
Pobjede120348,08%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene123849,48%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno612,44%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke80832,29%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova17190,6900,0000,0000,00
Odnos razaranja1,010,000,000,00
Otkriveno tenkova35951,4400,0000,0000,00
Počinjena šteta1.243,520,000,000,00
Bodovi zauzimanja41191,6500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi68572,7400,0000,0000,00
Iskustvo679,450,000,000,00
Ukupno
Bitke2502
Pobjede120348,08%
Izgubljene123849,48%
Neriješeno612,44%
Preživjele bitke80832,29%
Uništenih tenkova17190,69
Odnos razaranja1,01
Otkriveno tenkova35951,44
Počinjena šteta1.243,52
Bodovi zauzimanja41191,65
Obrambeni bodovi68572,74
Iskustvo679,45
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2817007
Pobjede162857,79%00,00%00,00%685,71%
Izgubljene115941,14%00,00%00,00%114,29%
Neriješeno301,06%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke103736,81%00,00%00,00%457,14%
Uništenih tenkova22150,7900,0000,0040,57
Odnos razaranja1,240,000,001,33
Otkriveno tenkova43531,5500,0000,0030,43
Počinjena šteta1.828,610,000,001.905,14
Bodovi zauzimanja28321,0100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi25190,8900,0000,0000,00
Iskustvo896,070,000,001.277,14
Ukupno
Bitke2817
Pobjede162857,79%
Izgubljene115941,14%
Neriješeno301,06%
Preživjele bitke103736,81%
Uništenih tenkova22150,79
Odnos razaranja1,24
Otkriveno tenkova43531,55
Počinjena šteta1.828,61
Bodovi zauzimanja28321,01
Obrambeni bodovi25190,89
Iskustvo896,07
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke7
Pobjede685,71%
Izgubljene114,29%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke457,14%
Uništenih tenkova40,57
Odnos razaranja1,33
Otkriveno tenkova30,43
Počinjena šteta1.905,14
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo1.277,14
Anzeigen

Tenkovi (243)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Panhard EBR 105101293,3775139148,08%1684,44
LT-432 81092,1286235453,11%2533,70
Panhard EBR 75 (FL 10) 81107,6491333662,20%2454,68
IS-7102990,18102529253,42%2790,54
M54 Renegade 81684,8591624153,94%2011,91
Leopard 1102759,7985523652,54%2353,73
Object 277102421,1789322155,66%2166,99
TVP T 50/51102414,1383721951,14%2164,78
FV4202 81180,6680521352,11%1626,71
Super Conqueror103423,02112920664,56%3242,11
Rheinmetall Skorpion G 81546,4072720249,01%1712,38
Bat.-Châtillon Bourrasque 81755,4292519654,59%2319,60
Progetto M35 mod. 46 81653,9388319550,77%2198,80
STB-1102310,1188718355,19%2228,49
T110E5103064,78101817451,72%2696,51
Object 703 Version II 81754,45103315763,06%2422,49
T77 81862,0989312247,54%2232,67
M446805,0656111947,06%1343,51
Bat.-Châtillon 25 t AP91165,2371311854,24%1247,05
T92 HMC101990,3379711763,25%2068,02
Object 140102477,4291211751,28%2446,91
M40/M4381197,1371711557,39%1492,79
Bat.-Châtillon 12 t8642,3963611547,83%1156,61
IS-381091,4274111448,25%1197,95
Strv 103-091760,7974310751,40%1563,16
M53/M5591273,4668410749,53%1189,43
Conqueror Gun Carriage101679,8567410649,06%1597,22
Bat.-Châtillon 25 t101947,0073010046,00%1524,81
MBT-B 102980,649959860,20%2262,05
Type 64 6905,918529752,58%3292,23
UDES 0381160,425999546,32%1143,03
Conqueror91645,147909148,35%1527,13
FV2078768,455518243,90%720,73
Object 168 German 81809,748348148,15%2362,31
ELC EVEN 90 8718,778028150,62%1456,83
CS-63102608,238998056,25%2235,72
Strv S1 81480,217177852,56%1570,78
Super Hellcat 71416,579037758,44%2731,44
Panhard AML Lynx 6x68388,815457350,68%539,16
Škoda T 56 82252,749697343,84%2158,39
SFAC 105 82102,199097259,72%2198,78
M127782,935417140,85%827,33
Object 907 102095,458777150,70%1562,00
Ikv 90 Typ B7640,174877052,86%823,51
T-4481032,007186949,28%1347,06
Hotchkiss EBR7545,866576959,42%1382,31
Type 5 Heavy103661,4811426764,18%2963,85
T-5491392,308666663,64%1584,72
Versuchspanzer 5792729,4711146659,09%2798,25
T-34-85M 6916,027336355,56%1655,43
M22 Locust 3603,808506177,05%3224,00
Löwe 81409,398626149,18%1704,35
Panhard EBR 909653,726576043,33%822,79
Type 71103047,0210095954,24%2544,25
Panhard AMD 178B6334,955295952,54%893,93
Object 43091594,128855961,02%1588,20
Vz. 55102661,009755865,52%2012,49
T-34-856494,214815743,86%875,12
T110E3102079,077675749,12%1427,59
121B 102582,029095352,83%2141,07
Progetto CC55 mod. 5481284,297625248,08%1590,29
E 25 71015,637335156,86%1568,34
T-1091004,406535038,00%794,67
Type 6191332,297204944,90%1314,55
LTG7622,225714540,00%1175,51
IS7691,025504443,18%708,75
CS-5381169,646784443,18%1521,92
ISU-152K 81149,986414452,27%1193,88
Crusader6539,375674360,47%1908,76
T95/FV4201 Chieftain 102974,059944348,84%2016,82
TNH T Vz. 5191733,508424257,14%1822,85
M415290,832574148,78%305,65
Pz.Kpfw. 5582476,2411594153,66%2443,88
T-345330,683484047,50%726,66
KV-15477,185124060,00%1050,94
60TP Lewandowskiego102312,777933943,59%1623,80
T-284209,082883842,11%434,74
leKpz M 41 90 mm GF 8760,785583732,43%1147,02
Churchill VII61058,648403663,89%2252,96
AMX 12 t6407,445103652,78%1090,28
T42 81143,867893655,56%1579,94
MT-256357,405583560,00%1103,66
Cromwell6628,826903464,71%1328,35
FV38059729,745273444,12%525,09
HWK 30 8947,098563470,59%1923,86
SDP wz 66 Grom 81912,709723360,61%2365,96
AAT60 81653,008143351,52%1844,84
WZ-120-1G FT 81317,367693345,45%1343,86
AMX 13 757498,135793050,00%998,92
TS-5 81645,338383050,00%1644,46
KV-26431,694072941,38%471,22
KV-1S6381,244152944,83%489,63
Kanonenjagdpanzer 105 81545,077462948,28%1784,47
SU-10061465,258922864,29%3418,78
AMX 13 57 7867,118632842,86%1805,54
Ikv 65 Alt II6409,373702759,26%699,01
AMX 13 9091010,339882759,26%1790,46
AMX ELC bis5180,303052748,15%419,93
105 leFH18B2 5824,386042657,69%1919,76
53TP Markowskiego81199,317822657,69%1328,01
T82 HMC4201,882572657,69%583,31
Lätt Stridsfordon 120 91931,628442661,54%1773,66
M4A3E8 Sherman6478,804212536,00%645,79
Churchill I5277,963762556,00%450,31
T110E4103557,929232548,00%2976,07
IS-6 B 81743,8010012560,00%2256,18
Type 3 Chi-Nu5446,834022437,50%1086,74
SU-100M171004,677262454,17%1552,08
M41D 8832,797422450,00%1323,31
Gryphon 102696,009822458,33%2542,21
Object 274a 81540,399042360,87%1921,52
Matilda4269,093232240,91%569,77
Schwarzpanzer 58 81434,558712259,09%2116,53
BZ-75102839,2910792166,67%2581,19
Type 5781408,768072147,62%1781,01
T-505116,673332152,38%235,99
T92 8447,866362157,14%712,68
AMX 404198,752992045,00%598,69
Caernarvon Action X 81386,308412050,00%1935,52
Kampfpanzer 67102297,539481957,89%1928,37
T1 Heavy51007,676961844,44%2222,22
Sexton II3117,832011850,00%341,90
Birch Gun4180,722431844,44%473,60
T-804150,173171838,89%298,49
CS-52 LIS 81347,286671838,89%1253,74
116-F3 102293,6110501877,78%1880,35
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4456,535241770,59%1546,16
A-205131,122651747,06%242,32
Type 4 Ju-To71179,187761758,82%1570,29
Leopard Prototyp A91249,248431764,71%1095,08
Bisonte C45 81670,0610301764,71%2053,34
GSOR 1008 81637,657601752,94%1672,30
SU-855447,503971662,50%1002,31
50TP prototyp 81613,0611181693,75%1971,92
Tiger I72000,8011921573,33%3146,83
50TP Tyszkiewicza91260,406811540,00%956,04
Comet71015,277191540,00%1547,34
M36 Jackson6566,874431540,00%746,79
Bishop5119,002051553,33%130,90
Somua SM 81120,937871553,33%1136,09
K-2 82089,8612111464,29%3394,28
Stinger 102433,368421457,14%1689,96
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6552,235141346,15%1185,78
Ashigaru 102480,547871338,46%1952,74
Caernarvon8657,758171275,00%710,90
T-1506128,502491216,67%0,00
Object 430U102361,339431258,33%2032,27
E 75 TS 81212,428251258,33%1435,11
SU-122-44 7845,426991266,67%1165,71
40TP Habicha6399,273521127,27%428,24
Strv 103B102366,916461145,45%1314,57
T-703191,452501127,27%542,29
T376480,645641145,45%1222,40
M6A2E1 8882,456201136,36%820,75
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5390,364691154,55%953,35
T-463223,303481060,00%1058,12
M5A1 Stuart4213,203031040,00%560,70
Type 3 Ju-Nu61036,407011060,00%1591,01
FV3046262,202931050,00%286,38
T18 HMC388,601981060,00%338,49
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81092,608721070,00%1621,23
Projet Louis 91740,508871050,00%2509,50
BT-7499,44329988,89%332,79
Type 5 Chi-Ri7589,11682966,67%984,99
14TP4185,89306955,56%612,81
SDP 44 Burza61031,44619955,56%1788,82
Marder II3372,89414977,78%1368,81
Crusader 5.5-in. SP7470,56396955,56%578,11
Heavy Tank No. VI 6943,67655933,33%1520,65
Chrysler K GF 81159,33751944,44%1209,89
Pz.Kpfw. I Ausf. C3632,25644862,50%3922,30
Sexton I 3287,75271837,50%767,18
Cromwell B 6747,75479812,50%1041,34
M4A1 Sherman5203,14357771,43%507,50
Škoda T 256563,71654757,14%1054,67
Pz.Kpfw. II2113,71232742,86%249,64
T-62A102473,431274785,71%1979,44
VK 30.02 (M)61445,001048757,14%3587,35
Leox 92635,711082771,43%2761,74
T803111924,43953757,14%1299,51
10TP3169,83310666,67%735,30
CC-46 Pancernik 92482,001145666,67%2186,80
Vz. 60S Dravec 102621,17954650,00%1982,25
T675358,1718860,00%505,99
AMR 35 2273,335526100,00%1582,02
VCS 6x6 TS 90 92054,831001650,00%4160,40
Jagdpanzer IV61305,80926580,00%2595,54
VK 36.01 (H)62018,601288580,00%4923,70
Pz.Kpfw. III Ausf. J4407,60373540,00%1083,27
O-I6869,40484520,00%1229,87
Somua SAu 404346,20358560,00%999,09
BZT-70 103105,40657520,00%1947,98
Loyd Gun Carriage2118,80210580,00%794,77
T-60297,00193540,00%177,14
Rheinmetall Panzerwagen102238,201040560,00%3349,07
Jagdpanzer E 90 92164,40674540,00%1396,06
T78 6885,20532520,00%1307,88
KR-1111407,60896560,00%834,22
7TP2114,7512640,00%173,84
FCM 36 Pak 40 3820,00961475,00%2665,76
VK 30.01 (H)5396,50292425,00%691,58
Leichttraktor1182,25298450,00%798,72
Caliban 82159,50937450,00%2809,82
SU-100Y 6483,75574475,00%845,05
Vickers Medium Mk. II229,33149366,67%239,18
M2 Light2129,33368366,67%522,32
Vickers Medium Mk. III3117,00248366,67%418,53
Pz.Kpfw. 38 (t)3127,33272333,33%230,07
T3 HMC246,33137366,67%228,75
Coccodrillo 102218,671080366,67%1621,05
FCM 36251,33145366,67%238,12
Bretagne Panther 6822,00964366,67%1801,61
Vickers Medium Mk. I1145,004082100,00%948,18
Strv fm/211117,50351250,00%455,73
Renault FT1160,00451250,00%983,73
Renault Otsu1230,00415250,00%1175,33
BT-2290,503152100,00%458,53
Renault NC-311122,50247250,00%521,51
T1 HMC20,0078250,00%106,25
25TP KSUST II576,002872100,00%261,00
Panzerjäger I277,50174250,00%108,89
SU-18219,0090250,00%99,55
Type T-3451221,0047620,00%4730,81
SU-76M4570,00403250,00%1847,65
T-437275,5023820,00%138,18
SU-76G FT4971,006772100,00%2151,79
AMX 30 B101656,0031820,00%1069,99
Kolohousenka1241,006171100,00%1667,40
LT vz. 352129,002901100,00%643,43
TKS z n.k.m. 20 mm 2197,004261100,00%1020,97
T1 Cunningham1108,002481100,00%652,80
B14301,005641100,00%991,79
4TP156,002661100,00%265,32
Object 752 92409,0028510,00%1461,73
M24E2 Super Chaffee 6586,008601100,00%1449,87
Valentine II 4326,007891100,00%1191,53
T28 Concept 7431,0032310,00%299,14
StuG IV 50,005610,00%0,00
M4A1 FL 10 6944,009841100,00%1897,85
AMX M4 mle. 49 Liberté 8317,0030610,00%55,64
113 Beijing Opera 102280,0021210,00%1286,65
T-34-3 8785,0039310,00%548,92
Fantôme 91343,009561100,00%1484,36

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 04.07.2026
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 06.06.2026
Otišao: 04.07.2026
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 25.04.2026
Otišao: 05.06.2026
Pozicija: Novak
Član od: 15.04.2026
Otišao: 24.04.2026
Pozicija: Novak
Član od: 01.01.2026
Otišao: 13.04.2026
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 27.03.2025
Otišao: 30.12.2025
Pozicija: Novak
Član od: 28.02.2025
Otišao: 26.03.2025
Pozicija: Vojnik
Član od: 04.02.2025
Otišao: 27.02.2025
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 08.03.2023
Otišao: 07.10.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 11.01.2023
Otišao: 04.03.2023
Pozicija: Novak
Član od: 25.03.2022
Otišao: 21.05.2022
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 19.01.2020
Otišao: 08.04.2020
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 23.12.2019
Otišao: 15.01.2020
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 09.04.2020
Otišao: 23.03.2022
Pozicija: Pričuva
Član od: 22.05.2022
Otišao: 15.12.2022