Invelious

clanlogo
Pozicija: Zapovjednik
Član od: 20.12.2020

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke36436102447
Ø Razina7,338,008,638,17
Pobjede1962453,86%990,00%1666,67%3370,21%
Izgubljene1628844,70%110,00%729,17%1327,66%
Neriješeno5241,44%00,00%14,17%12,13%
Preživjele bitke909824,97%660,00%937,50%1531,91%
Uništenih tenkova316210,87121,20210,88460,98
Odnos razaranja1,163,001,401,44
Otkriveno tenkova621841,71101,00351,461052,23
Počinjena šteta1.014,511.407,901.074,751.099,55
Bodovi zauzimanja412151,13111,10140,58871,85
Obrambeni bodovi197940,5400,0000,0000,00
Iskustvo705,481.068,70851,42959,28
WN71227,991484,391174,211379,86
WN81479,421972,351321,811715,35
Ukupno
Bitke36436
Ø Razina7,33
Pobjede1962453,86%
Izgubljene1628844,70%
Neriješeno5241,44%
Preživjele bitke909824,97%
Uništenih tenkova316210,87
Odnos razaranja1,16
Otkriveno tenkova621841,71
Počinjena šteta1.014,51
Bodovi zauzimanja412151,13
Obrambeni bodovi197940,54
Iskustvo705,48
WN71227,99
WN81479,42
Zadnja 24 sata
Bitke10
Ø Razina8,00
Pobjede990,00%
Izgubljene110,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke660,00%
Uništenih tenkova121,20
Odnos razaranja3,00
Otkriveno tenkova101,00
Počinjena šteta1.407,90
Bodovi zauzimanja111,10
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo1.068,70
WN71484,39
WN81972,35
Zadnjih 7 dana
Bitke24
Ø Razina8,63
Pobjede1666,67%
Izgubljene729,17%
Neriješeno14,17%
Preživjele bitke937,50%
Uništenih tenkova210,88
Odnos razaranja1,40
Otkriveno tenkova351,46
Počinjena šteta1.074,75
Bodovi zauzimanja140,58
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo851,42
WN71174,21
WN81321,81
Zadnjih 30 dana
Bitke47
Ø Razina8,17
Pobjede3370,21%
Izgubljene1327,66%
Neriješeno12,13%
Preživjele bitke1531,91%
Uništenih tenkova460,98
Odnos razaranja1,44
Otkriveno tenkova1052,23
Počinjena šteta1.099,55
Bodovi zauzimanja871,85
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo959,28
WN71379,86
WN81715,35
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke12000
Pobjede650,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene650,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke541,67%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10,0800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,140,000,000,00
Otkriveno tenkova262,1700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.284,420,000,000,00
Bodovi zauzimanja726,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi60,5000,0000,0000,00
Iskustvo589,420,000,000,00
Ukupno
Bitke12
Pobjede650,00%
Izgubljene650,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke541,67%
Uništenih tenkova10,08
Odnos razaranja0,14
Otkriveno tenkova262,17
Počinjena šteta1.284,42
Bodovi zauzimanja726,00
Obrambeni bodovi60,50
Iskustvo589,42
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke7000
Pobjede457,14%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene342,86%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke228,57%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova20,2900,0000,0000,00
Odnos razaranja0,400,000,000,00
Otkriveno tenkova101,4300,0000,0000,00
Počinjena šteta108,140,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo236,710,000,000,00
Ukupno
Bitke7
Pobjede457,14%
Izgubljene342,86%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke228,57%
Uništenih tenkova20,29
Odnos razaranja0,40
Otkriveno tenkova101,43
Počinjena šteta108,14
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo236,71
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke9000
Pobjede666,67%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene333,33%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke222,22%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova30,3300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,430,000,000,00
Otkriveno tenkova161,7800,0000,0000,00
Počinjena šteta586,560,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi252,7800,0000,0000,00
Iskustvo690,780,000,000,00
Ukupno
Bitke9
Pobjede666,67%
Izgubljene333,33%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke222,22%
Uništenih tenkova30,33
Odnos razaranja0,43
Otkriveno tenkova161,78
Počinjena šteta586,56
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi252,78
Iskustvo690,78
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke738000
Pobjede52370,87%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene19926,96%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno162,17%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke34446,61%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova4330,5900,0000,0000,00
Odnos razaranja1,100,000,000,00
Otkriveno tenkova13141,7800,0000,0000,00
Počinjena šteta743,260,000,000,00
Bodovi zauzimanja12451,6900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi11301,5300,0000,0000,00
Iskustvo732,080,000,000,00
Ukupno
Bitke738
Pobjede52370,87%
Izgubljene19926,96%
Neriješeno162,17%
Preživjele bitke34446,61%
Uništenih tenkova4330,59
Odnos razaranja1,10
Otkriveno tenkova13141,78
Počinjena šteta743,26
Bodovi zauzimanja12451,69
Obrambeni bodovi11301,53
Iskustvo732,08
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke4000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene4100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta2.089,250,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo230,000,000,000,00
Ukupno
Bitke4
Pobjede00,00%
Izgubljene4100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta2.089,25
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo230,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (267)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Pz.Kpfw. V/IV 51217,671195139772,80%2486,21
Panhard EBR 75 (FL 10) 8757,34736135854,57%1373,36
AMX ELC bis5502,07578117356,10%2109,88
Ram II 5505,66528103156,06%1460,89
E 25 71030,6873492053,37%1686,46
T57 Heavy101890,7671173549,12%1443,52
T92 8653,0771973252,73%1285,70
Type 64 6600,6466468755,17%1663,31
ELC EVEN 90 8832,4278962255,95%1786,66
Lorraine 40 t 81249,7072462249,68%1508,31
WZ-1328714,3764659750,59%1223,06
T6981064,9468959149,58%1367,02
T54E191699,9980757554,09%1795,11
Bat.-Châtillon Bourrasque 81357,4984257052,28%1752,90
T26E4 SuperPershing 81126,0078956254,09%1561,57
AMX 13 57 GF 7922,5090555062,18%2238,89
Strv m/42-57 Alt A.2 6819,9368352155,66%1623,69
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 81392,5483151757,64%1883,37
T71 DA7783,6667850650,00%1768,86
WZ-111 model 1-491331,4870849751,11%1244,11
Rheinmetall Skorpion G 81336,8375148553,81%1545,96
Hummel6803,3048646148,16%1216,93
G.W. Panther7943,3846341649,04%1175,49
Type 59 G 81249,0784739953,38%1680,19
Strv S1 81300,4170939157,03%1484,58
SU-130PM 81531,8479438756,33%1765,64
Rhm.-Borsig Waffenträger81480,7873336251,10%1648,31
Covenanter5796,1083135762,46%4122,32
T77 81314,2779835355,81%1583,29
Bat.-Châtillon 25 t101644,8276335248,30%1365,26
M24 Chaffee5513,5259933154,98%2019,37
Lion 101766,8574832549,54%1470,70
Pz.Kpfw. III Ausf. E3143,6928431550,79%327,05
VK 36.01 (H)6601,7954931452,87%1018,06
Pz.Kpfw. III/IV5272,9335930450,00%618,06
M4A3E8 Fury 6680,6065830457,24%1584,52
Kanonenjagdpanzer 105 81162,2371228752,96%1280,01
1108927,7365328251,06%999,74
E 100101509,9669828247,16%1135,57
Object 703 Version II 81127,7676727948,39%1224,68
Kampfpanzer 50 t 91658,2787227756,68%1492,06
UDES 1691344,2471527648,19%1223,55
Char Mle. 75 91385,3586025955,60%2411,97
AMX 13 757614,4657825445,28%1248,95
Object 277101530,5272024948,19%1221,93
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6713,8573824259,50%2287,30
Emil II91350,9069224146,47%1115,84
Waffenträger auf Pz. IV91367,5763022744,49%1081,41
IS-27812,4462022554,22%1054,76
Grille 15101581,8061621948,40%1061,78
Centurion Mk. I81018,7676921557,67%1449,01
AMX 13 9091067,9569021251,42%1676,01
Progetto M35 mod. 46 81315,0584121259,91%1691,03
Škoda T 56 81311,9676720451,47%1224,43
Char Futur 4 91613,9887720459,31%1580,41
Achilles6967,0672420359,61%2190,18
M6A2E1 81069,4175520352,22%1193,08
G.W. Tiger (P)8824,4649919743,15%840,50
FV4005 Stage II101329,5055718741,71%833,18
UDES 14 Alt 581012,4667717848,31%1197,83
Strv 103-091467,9067417552,57%1238,61
Panhard AML Lynx 6x68544,0058217450,00%888,73
StuG IV 5840,4265117154,97%2489,94
UDES 038997,8862316850,00%1016,83
Sturer Emil71031,5866016752,69%1630,06
LT-432 8773,9971316048,13%1442,03
Cobra 91422,7374515845,57%1203,05
AMX Chasseur de chars 81010,4169915850,63%1340,55
Leo7943,7370315752,87%1729,71
Grille5637,1542715451,30%1481,65
AMX 12 t6247,0940214855,41%527,51
M5A1 Stuart4214,6435914450,69%660,80
Type T-345308,8435213450,00%735,79
WZ-1317382,2954213348,12%604,39
M54 Renegade 81450,4988413159,54%1759,27
Hotchkiss EBR7599,3254913046,15%1268,32
Emil I81227,1281512960,47%1518,52
Bat.-Châtillon 12 t8749,7663812945,74%1301,61
AAT60 81426,5987512863,28%1756,05
SU-14-281028,1365412646,03%1054,98
SU-100Y 6805,1658512655,56%1369,69
Dicker Max 6671,6055212655,56%1252,26
Forest Spirit 81731,3590212363,41%2024,89
Bat.-Châtillon 25 t AP91005,9560812244,26%834,25
Panhard EBR 105101024,7770612148,76%1222,67
59-166167,5925312041,67%213,40
Vz. 64 Blesk8589,5271511948,74%954,09
T 54D 91430,7480611957,14%1460,62
T-832 81473,2489111560,00%1735,65
BZ-176 81430,9486610954,13%1453,31
Super Conqueror101510,8273810750,47%1133,76
T14 5641,4676210465,38%1652,27
Type 4 Chi-To6546,1748810454,81%1043,17
Type 586514,1852110353,40%996,53
Panhard EBR 909627,596509351,61%843,52
Caliban 81088,577809251,09%1277,43
T78 61090,518529171,43%1970,91
M5 Stuart4339,734668856,82%1026,00
AMX 13 105101207,227878857,95%1467,02
Bisonte C45 81202,938168751,72%1365,76
ISU-122-2 81193,987448455,95%1273,18
Progetto C50 mod. 6691434,507748250,00%1278,95
Strv 103B101631,157048257,32%1179,23
Strv K 91540,968118254,88%1486,82
Miel 81368,848468256,10%1519,78
Sturmpanzer II4314,563018153,09%1111,76
T-50-2 6770,168788162,96%2734,98
Projet Louis 91021,568417950,63%1421,22
Charioteer8909,515797842,31%872,32
Object 43091458,677607650,00%1381,59
Strv m/425468,044707450,00%1354,85
Kranvagn101296,056167437,84%832,07
M18 Hellcat6920,116847358,90%1873,20
T-54 first prototype 81140,378347350,68%1545,54
DBV-152 102151,397677154,93%1665,18
STG 81166,847217052,86%1536,04
Type 3 Chi-Nu Kai 5415,794497052,86%1120,10
M22 Locust 3383,995627055,71%1858,97
Super Hellcat 7935,617277061,43%1507,68
Triumphant 101730,427406946,38%1203,15
T7 Combat Car 2131,943236657,58%675,86
Cromwell B 6688,357896572,31%1470,64
G.W. Tiger91153,736156445,31%926,01
Nashorn6852,526336350,79%1705,43
VK 30.01 (H)5616,775986261,29%1754,22
Type 3 Ju-Nu6885,867015955,93%1350,49
Tiger II8838,536225846,55%842,60
UDES 15/16101557,247665856,90%1278,12
Pz.Kpfw. I Ausf. C3281,905345856,90%1632,16
ASTRON Rex 105 mm 81291,248165851,72%1471,65
KV-1SA 5858,938005756,14%2217,28
Lorraine 155 mle. 518934,686915641,07%905,93
Char Murat 91472,057365547,27%1330,67
FCM 36 Pak 40 3363,984725464,81%1183,44
Ikv 90 Typ B7933,196135451,85%1538,45
Pz.Kpfw. III Ausf. J4111,022995453,70%150,24
Challenger7759,026205455,56%1025,19
Leichter Kpz. 70 (K) 8803,767905457,41%1401,14
T-109805,065495335,85%455,50
M4A1 Sherman5513,295645255,77%1472,07
SU-76M4420,293755147,06%1244,51
Panhard AMD 178B6502,925264852,08%1434,70
GSOR 1008 81615,238484763,83%1925,36
M127722,595564643,48%800,87
Bat.-Châtillon 155 559872,376364650,00%727,58
Tiger I71021,566294553,33%1420,40
Type 63 81439,508924452,27%1682,94
ShPTK-TVP 100 81239,096954452,27%1213,68
Strv 81 8883,707484362,79%1242,20
Prototipo 6 81598,888854257,14%1755,85
AT 15A 7775,766304247,62%1036,57
Stinger 102213,397424141,46%1360,12
G.W. E 10010894,985374040,00%520,09
M4A1 FL 10 6973,538184057,50%1978,02
M24 Chaffee No. 594 5604,797243852,63%2062,34
P.43 bis6805,246913767,57%1732,97
Sherman VC Firefly 6966,958263775,68%1873,14
FV215b (183) 101295,975953545,71%753,07
Object 430U101540,298083568,57%1240,29
Mäuschen91317,297663450,00%1242,49
UDES 03 Alt 3 91550,827663447,06%1413,14
VCS 6x6 TS 90 9812,568723464,71%1285,89
M415529,274563354,55%878,74
Maus101178,397193351,52%727,99
Hotchkiss H352148,813033250,00%586,03
VK 100.01 (P)8897,387703259,38%1028,06
M56 Scorpion 7851,286823259,38%1296,77
M446539,105383158,06%850,85
S-517727,535653043,33%657,73
WZ-132-1101577,677523050,00%2046,99
Somua SM 81393,079193063,33%1713,70
M24E2 Super Chaffee 6773,388692955,17%3013,47
T2 Light Tank 2233,864822965,52%1279,91
Object 452K 101476,757542850,00%1007,74
M48A2 Räumpanzer 81230,449772770,37%1607,74
Škoda T 177886,157982653,85%2262,61
T110E5101326,466802638,46%853,01
Cromwell6782,446782552,00%1641,41
Sturmpanzer I Bison3149,881482556,00%416,57
SMV CC-5671062,887192560,00%1559,48
Comet7770,326262556,00%1187,28
AMX 13 (FL 11) 5713,768312560,00%3357,33
T1 Cunningham1218,832132450,00%1249,21
M-V-Y101248,755072420,83%611,58
Ares 90101551,138542458,33%1283,29
Bofors Tornvagn 81292,878742360,87%1558,68
FV4202 81068,359882378,26%1581,61
Pz.Kpfw. II Luchs4519,556322259,09%2437,60
T376391,684982250,00%849,69
Object 752 91339,415972231,82%899,88
M75145,333112157,14%424,64
M4 Improved 5542,955442142,86%1249,21
T-44-100 81242,147722152,38%1452,78
Rinoceronte101096,105642040,00%553,82
WZ-132A9940,106722050,00%1337,14
Conqueror Gun Carriage101298,758332075,00%1060,55
A46 6732,848071968,42%2713,99
Ashigaru 101933,747561952,63%1410,32
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3320,113151838,89%1020,93
SMV CC-64 Vipera 81250,448031855,56%1350,02
Leichttraktor192,412351752,94%308,15
FV4004 Conway91354,246771764,71%1200,17
T-34-85M 61759,1313001675,00%4581,73
T216216,332941520,00%282,85
Pz.Kpfw. II239,641731450,00%85,14
E 759759,795321428,57%360,44
Kampfpanzer 07 RH 81090,868881471,43%1565,84
Strv fm/211166,233541353,85%931,36
Coccodrillo 102042,158701361,54%1458,89
AT 25315,693621346,15%506,42
AMX 404128,752171225,00%215,51
Progetto CC55 mod. 548996,927771266,67%1197,65
Cavalier5410,173931250,00%862,73
AMX M4 mle. 54102111,008571258,33%1632,88
Tiger-Maus 91300,007761258,33%1107,82
Kpz. Erich Konzept I 91379,177111241,67%1077,94
AMBT 8976,087591266,67%1068,65
AMX ELC 901 6389,425091250,00%923,98
Großtraktor - Krupp 3534,927631258,33%2476,88
Yong Bing 91544,589261266,67%1349,40
O-I Experimental51102,458781172,73%2983,90
Marder II3180,452331154,55%447,18
Kpz. 3 GST Turm 81132,095481136,36%804,94
Lätt Stridsfordon 120 91975,278341154,55%1848,58
Type 5 Ka-Ri 81508,826711136,36%1210,44
TKS z n.k.m. 20 mm 2400,005221030,00%2706,07
Vickers MBT Mk. 3 101277,106231040,00%733,96
Stridsyxa 81640,509671060,00%1660,62
Excalibur 6887,608521070,00%1643,16
AMX 38379,67367955,56%144,13
ERAC 105 Proto 9826,33680944,44%1118,98
AS-XX 40 t11973,00356911,11%371,70
OCP Peacekeeper 91229,78638944,44%778,57
Tiger (P)71267,38953887,50%2114,00
Light Mk. VIC 2219,88498875,00%1356,85
T28 Concept 7841,25751875,00%1241,69
XM66F 8995,71781771,43%1062,54
Charioteer Nomad 81418,57662742,86%1218,53
Renault FT174,17149616,67%188,24
Type 1 Chi-He4707,00589650,00%2888,84
K-2 81686,83981650,00%2350,57
BT-SV 3606,50711650,00%2420,52
LTP 3332,67439650,00%1669,17
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2116,17350650,00%426,11
SPHT 91425,00666633,33%741,48
IS-38529,80551560,00%526,15
Bat.-Châtillon 155 58101126,60506520,00%646,18
Kanonenjagdpanzer 2 81450,60827560,00%1416,06
AMR 35 2624,0055350,00%4772,53
Panzerjäger I232,25200475,00%264,05
SDT-58 Vlkodav 91472,00822475,00%1496,46
Mitsu 1085751,75611450,00%1294,16
AM 39 Gendron-Somua 2412,75706475,00%2049,22
Pz.Sfl. IC 4714,251096475,00%3409,68
Turtle Mk. I 81790,00740425,00%1710,33
Renault Otsu113,00100250,00%71,62
Matilda4264,0014120,00%464,68
FV3046392,006572100,00%678,22
Gabler’s Destroyer 5197,0032420,00%309,65
GSOR 1010 FB 81962,50801250,00%2576,92
Concept 1B 9859,509572100,00%615,70
Gryphon 101720,0023720,00%794,18
BZT-70 100,007381100,00%261,00
Black Prince II 7432,008151100,00%507,95
Alembic 81062,009721100,00%1111,19
Char de transition 6504,0045210,00%441,98
WZ-111 Qilin 101930,0011001100,00%1264,55

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Zapovjednik
Član od: 20.12.2020
Pozicija: Zapovjednik
Član od: 20.12.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 13.01.2015
Otišao: 07.03.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 02.11.2016
Otišao: 08.03.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 22.08.2020
Otišao: 13.12.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 30.09.2017
Otišao: 16.08.2019
Pozicija: Vojnik
Član od: 09.03.2015
Otišao: 05.11.2015
Pozicija: Novak
Član od: 19.08.2019
Otišao: 25.08.2019
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 17.10.2019
Otišao: 21.08.2020