Fercat

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke17602000
Ø Razina7,190,000,000,00
Pobjede862348,99%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene877349,84%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno2061,17%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke556931,64%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova163280,9300,0000,0000,00
Odnos razaranja1,360,000,000,00
Otkriveno tenkova148760,8500,0000,0000,00
Počinjena šteta959,340,000,000,00
Bodovi zauzimanja335161,9000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi121490,6900,0000,0000,00
Iskustvo474,080,000,000,00
WN71075,620,000,000,00
WN81306,050,000,000,00
Ukupno
Bitke17602
Ø Razina7,19
Pobjede862348,99%
Izgubljene877349,84%
Neriješeno2061,17%
Preživjele bitke556931,64%
Uništenih tenkova163280,93
Odnos razaranja1,36
Otkriveno tenkova148760,85
Počinjena šteta959,34
Bodovi zauzimanja335161,90
Obrambeni bodovi121490,69
Iskustvo474,08
WN71075,62
WN81306,05
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke11000
Pobjede654,55%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene545,45%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke436,36%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova121,0900,0000,0000,00
Odnos razaranja1,710,000,000,00
Otkriveno tenkova60,5500,0000,0000,00
Počinjena šteta1.575,360,000,000,00
Bodovi zauzimanja70,6400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi14313,0000,0000,0000,00
Iskustvo656,360,000,000,00
Ukupno
Bitke11
Pobjede654,55%
Izgubljene545,45%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke436,36%
Uništenih tenkova121,09
Odnos razaranja1,71
Otkriveno tenkova60,55
Počinjena šteta1.575,36
Bodovi zauzimanja70,64
Obrambeni bodovi14313,00
Iskustvo656,36
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke5000
Pobjede120,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene480,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke120,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova20,4000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,500,000,000,00
Otkriveno tenkova30,6000,0000,0000,00
Počinjena šteta455,400,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi377,4000,0000,0000,00
Iskustvo126,800,000,000,00
Ukupno
Bitke5
Pobjede120,00%
Izgubljene480,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke120,00%
Uništenih tenkova20,40
Odnos razaranja0,50
Otkriveno tenkova30,60
Počinjena šteta455,40
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi377,40
Iskustvo126,80
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke12000
Pobjede433,33%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene866,67%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke433,33%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova80,6700,0000,0000,00
Odnos razaranja1,000,000,000,00
Otkriveno tenkova90,7500,0000,0000,00
Počinjena šteta512,750,000,000,00
Bodovi zauzimanja80,6700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi40,3300,0000,0000,00
Iskustvo310,500,000,000,00
Ukupno
Bitke12
Pobjede433,33%
Izgubljene866,67%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke433,33%
Uništenih tenkova80,67
Odnos razaranja1,00
Otkriveno tenkova90,75
Počinjena šteta512,75
Bodovi zauzimanja80,67
Obrambeni bodovi40,33
Iskustvo310,50
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke41000
Pobjede1536,59%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2560,98%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno12,44%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1126,83%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova280,6800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,930,000,000,00
Otkriveno tenkova400,9800,0000,0000,00
Počinjena šteta479,240,000,000,00
Bodovi zauzimanja1192,9000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi50,1200,0000,0000,00
Iskustvo241,020,000,000,00
Ukupno
Bitke41
Pobjede1536,59%
Izgubljene2560,98%
Neriješeno12,44%
Preživjele bitke1126,83%
Uništenih tenkova280,68
Odnos razaranja0,93
Otkriveno tenkova400,98
Počinjena šteta479,24
Bodovi zauzimanja1192,90
Obrambeni bodovi50,12
Iskustvo241,02
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke5000
Pobjede240,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene360,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova10,2000,0000,0000,00
Počinjena šteta497,400,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo284,600,000,000,00
Ukupno
Bitke5
Pobjede240,00%
Izgubljene360,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova10,20
Počinjena šteta497,40
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo284,60
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke267000
Pobjede13149,06%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene13249,44%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno41,50%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke12145,32%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1840,6900,0000,0000,00
Odnos razaranja1,260,000,000,00
Otkriveno tenkova2320,8700,0000,0000,00
Počinjena šteta613,950,000,000,00
Bodovi zauzimanja15845,9300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1730,6500,0000,0000,00
Iskustvo296,590,000,000,00
Ukupno
Bitke267
Pobjede13149,06%
Izgubljene13249,44%
Neriješeno41,50%
Preživjele bitke12145,32%
Uništenih tenkova1840,69
Odnos razaranja1,26
Otkriveno tenkova2320,87
Počinjena šteta613,95
Bodovi zauzimanja15845,93
Obrambeni bodovi1730,65
Iskustvo296,59
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke17000
Pobjede317,65%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1482,35%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke211,76%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova90,5300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,600,000,000,00
Otkriveno tenkova20,1200,0000,0000,00
Počinjena šteta1.421,410,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi20,1200,0000,0000,00
Iskustvo313,710,000,000,00
Ukupno
Bitke17
Pobjede317,65%
Izgubljene1482,35%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke211,76%
Uništenih tenkova90,53
Odnos razaranja0,60
Otkriveno tenkova20,12
Počinjena šteta1.421,41
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi20,12
Iskustvo313,71
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (135)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
T-4481122,75586126751,78%1717,77
T-34-856733,3149988754,90%1686,48
Jagdtiger91732,3959375448,01%1483,86
T-5491499,9760469549,78%1713,47
KV-856751,2444368953,41%1396,58
IS-3-II91604,8460451548,35%1482,57
IS-38948,5148748346,38%924,02
StuG III Ausf. G5460,4826145148,12%1098,90
Jagdpanther II81202,4650143447,00%1209,75
M75383,0234742750,82%1566,09
T54E191751,3061041945,82%1803,08
Object 70491951,0962841450,72%1718,29
ISU-15281148,2049540947,19%1151,88
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4313,4722138849,23%745,87
T6981268,4961238848,71%1745,64
G.W. Tiger (P)81097,9543537948,02%1445,42
AMX ELC bis5205,3429037848,68%542,99
Bat.-Châtillon 12 t8609,7058637746,95%1100,69
T71 DA7476,2245035549,58%898,11
SU-1006633,5035034854,60%1180,64
Jagdpanzer E 100101829,6250531748,58%1286,72
Jagdpanther7748,1341631550,79%1023,97
T-1091324,9855930245,70%1215,13
IS-7101804,9652628541,05%1441,41
Jagdpanzer IV6542,7330128447,89%961,77
SU-855406,3025828353,36%966,07
Hummel6572,2534225447,64%780,80
T-437860,7457324347,74%1445,97
Bat.-Châtillon 25 t AP91594,0170623948,95%1766,09
Object 43091663,6574623949,37%1631,75
G.W. Panther7794,9637422045,00%933,33
SU-10181061,7756121549,77%1313,56
IS7694,2240520846,15%802,66
SU-1527579,1234420647,57%673,36
AMX 12 t6489,1247919251,56%1447,27
Object 26391408,8462814648,63%1155,11
T216341,7436214047,14%829,76
Lorraine 155 mle. 507667,3340113845,65%719,53
AMX 13 757660,1051712650,79%1404,16
IS-2-II81114,3970612547,20%1283,52
SU-100M17868,6749210952,29%1269,23
Leo7998,3864810049,00%1499,36
T57 Heavy101701,684859535,79%1040,96
KV-37879,676319458,51%1144,90
IS-M8958,316768758,62%1085,36
Emil I8936,125368641,86%793,94
G.W. Tiger91133,714828644,19%882,56
Bat.-Châtillon 25 t101155,564668239,02%715,18
T-284132,881668043,75%180,89
MT-256312,874507847,44%848,12
BT-7471,041447538,67%1,42
KV-15307,772957346,58%482,55
AMX 13 909512,214867044,29%538,31
T-345307,962656953,62%815,60
T-463127,201456940,58%303,01
ST-II101551,955396434,38%865,11
AMX 13 F3 AM6767,714585949,15%1183,52
Lorraine 155 mle. 518833,806255462,96%1023,82
SU-85B4289,532135349,06%640,43
Sturmpanzer II4170,781914948,98%401,75
StuG IV 5468,083064948,98%1282,39
Ferdinand8694,043664746,81%526,42
Strv 746606,965254551,11%1074,56
A-205111,601724537,78%98,19
Pz.Kpfw. II293,321854151,22%241,82
AMX 404154,151874148,78%428,06
Object 70591463,566384141,46%1161,71
Marder II3143,101574047,50%264,47
T404214,842293745,95%358,02
Ikv 1035289,752753240,63%436,05
SU-182195,091353243,75%1258,03
SU-76M4147,351393135,48%156,46
Object 140101127,684933141,94%657,32
Object 252U Defender 8770,587383167,74%838,89
T-1506433,683902850,00%550,82
Grille5158,891472722,22%48,69
SU-263178,881352657,69%441,53
T7 Combat Car 284,161612560,00%355,18
T1 HMC2232,381442450,00%1322,60
BT-2278,221602360,87%301,77
Leichttraktor1139,432212360,87%671,58
Pz.Kpfw. III Ausf. J4254,133042347,83%560,24
M5 Stuart483,272022259,09%175,11
M3 Stuart3110,742651957,89%372,02
Strv m/425952,894611942,11%3151,13
BZ-75101629,006541827,78%895,36
IS-6 B 81395,005941838,89%1509,47
T-26252,591011752,94%106,96
T1 Cunningham181,441301625,00%243,35
leKpz M 41 90 mm GF 8367,136361566,67%620,33
T28 Concept 7956,405051553,33%1311,04
Sav m/434287,502151241,67%663,58
AMX 38365,751761283,33%261,00
T14 5185,602921060,00%276,15
MS-1194,801661030,00%298,09
Panzerjäger I2244,802021060,00%1165,98
KV-48492,304811040,00%285,41
Sturmpanzer I Bison3105,7898933,33%108,32
Pz.Kpfw. III Ausf. E3216,89259955,56%634,05
Pz.Kpfw. II Luchs449,11170966,67%247,77
Renault UE 573180,89112922,22%364,51
Renault FT1129,38160850,00%646,85
Hotchkiss H35268,75149862,50%232,41
AMX M4 mle. 457378,00266812,50%185,53
Light Mk. VIC 263,5089837,50%60,19
Ikv 723350,86260742,86%1070,81
SU-54122,00122728,57%8,60
M10 Wolverine5323,14228728,57%467,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 263,57240742,86%58,49
Type 97 Te-Ke 2133,67226666,67%650,79
T56 GMC3191,33211666,67%651,44
M2 Light241,80106540,00%0,24
Vickers Mk. E Type B2237,20265560,00%1098,76
Type 2597 Chi-Ha3121,209950,00%184,29
AT-12168,00140540,00%474,73
Pz.Kpfw. III/IV5210,00318560,00%488,42
M374120,25127450,00%235,47
Renault FT AC256,50145450,00%76,78
43 M. Toldi III 3301,00320450,00%1951,88
Lago4527,67261333,33%1523,92
T3 HMC2341,33464366,67%1991,73
Strv fm/21198,50250250,00%380,27
Chi-Ni2143,503062100,00%820,25
Renault Otsu1163,504092100,00%847,77
Type 95 Ha-Go2198,002762100,00%989,66
LTP 3281,003312100,00%1556,90
BT-7 artillery 3137,5019120,00%265,41
Vickers Medium Mk. I10,00110,00%0,00
Strv m/38287,0023410,00%130,72
Pz.Kpfw. 35 (t)284,005910,00%168,55
Renault NC-31148,001421100,00%261,00
Type 5860,0017410,00%0,00
BZ-587223,005401100,00%261,00
T1E6 20,00741100,00%261,00
Super Hellcat 7742,006831100,00%969,71

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Pričuva
Član od: 07.09.2025
Otišao: 10.09.2026
Pozicija: Novak
Član od: 17.02.2015
Otišao: 20.02.2015
Pozicija: Novak
Član od: 03.11.2014
Otišao: 05.02.2015
Pozicija: Novak
Član od: 20.08.2015
Otišao: 15.09.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 02.04.2015
Otišao: 03.08.2015
Pozicija: Pričuva
Član od: 18.01.2016
Otišao: 09.06.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 08.02.2015
Otišao: 10.02.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 20.06.2018
Otišao: 21.09.2020