Doom_596

clanlogo
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 28.04.2026

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke27053010146
Ø Razina7,900,0010,009,75
Pobjede1429052,82%00,00%330,00%8054,79%
Izgubljene1235245,66%00,00%660,00%6343,15%
Neriješeno4111,52%00,00%110,00%32,05%
Preživjele bitke839731,04%00,00%330,00%5034,25%
Uništenih tenkova274131,0100,00181,801941,33
Odnos razaranja1,470,002,572,02
Otkriveno tenkova310421,1500,0080,801781,22
Počinjena šteta1.549,640,003.581,202.676,49
Bodovi zauzimanja178770,6600,0010,101481,01
Obrambeni bodovi142290,5300,00949,401180,81
Iskustvo678,850,00933,60944,57
WN71365,800,001850,251667,86
WN81917,350,003959,542812,92
Ukupno
Bitke27053
Ø Razina7,90
Pobjede1429052,82%
Izgubljene1235245,66%
Neriješeno4111,52%
Preživjele bitke839731,04%
Uništenih tenkova274131,01
Odnos razaranja1,47
Otkriveno tenkova310421,15
Počinjena šteta1.549,64
Bodovi zauzimanja178770,66
Obrambeni bodovi142290,53
Iskustvo678,85
WN71365,80
WN81917,35
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke10
Ø Razina10,00
Pobjede330,00%
Izgubljene660,00%
Neriješeno110,00%
Preživjele bitke330,00%
Uništenih tenkova181,80
Odnos razaranja2,57
Otkriveno tenkova80,80
Počinjena šteta3.581,20
Bodovi zauzimanja10,10
Obrambeni bodovi949,40
Iskustvo933,60
WN71850,25
WN83959,54
Zadnjih 30 dana
Bitke146
Ø Razina9,75
Pobjede8054,79%
Izgubljene6343,15%
Neriješeno32,05%
Preživjele bitke5034,25%
Uništenih tenkova1941,33
Odnos razaranja2,02
Otkriveno tenkova1781,22
Počinjena šteta2.676,49
Bodovi zauzimanja1481,01
Obrambeni bodovi1180,81
Iskustvo944,57
WN71667,86
WN82812,92
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke436000
Pobjede18341,97%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene24756,65%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno61,38%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke13731,42%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova4050,9300,0000,0000,00
Odnos razaranja1,350,000,000,00
Otkriveno tenkova3700,8500,0000,0000,00
Počinjena šteta2.137,120,000,000,00
Bodovi zauzimanja5371,2300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi8191,8800,0000,0000,00
Iskustvo541,500,000,000,00
Ukupno
Bitke436
Pobjede18341,97%
Izgubljene24756,65%
Neriješeno61,38%
Preživjele bitke13731,42%
Uništenih tenkova4050,93
Odnos razaranja1,35
Otkriveno tenkova3700,85
Počinjena šteta2.137,12
Bodovi zauzimanja5371,23
Obrambeni bodovi8191,88
Iskustvo541,50
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke5000
Pobjede240,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene360,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke360,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova30,6000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,500,000,000,00
Otkriveno tenkova20,4000,0000,0000,00
Počinjena šteta774,600,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi61,2000,0000,0000,00
Iskustvo646,400,000,000,00
Ukupno
Bitke5
Pobjede240,00%
Izgubljene360,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke360,00%
Uništenih tenkova30,60
Odnos razaranja1,50
Otkriveno tenkova20,40
Počinjena šteta774,60
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi61,20
Iskustvo646,40
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke5067000
Pobjede241247,60%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene251749,67%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno1382,72%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke199339,33%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova41640,8200,0000,0000,00
Odnos razaranja1,350,000,000,00
Otkriveno tenkova52521,0400,0000,0000,00
Počinjena šteta1.261,250,000,000,00
Bodovi zauzimanja78461,5500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi149982,9600,0000,0000,00
Iskustvo515,420,000,000,00
Ukupno
Bitke5067
Pobjede241247,60%
Izgubljene251749,67%
Neriješeno1382,72%
Preživjele bitke199339,33%
Uništenih tenkova41640,82
Odnos razaranja1,35
Otkriveno tenkova52521,04
Počinjena šteta1.261,25
Bodovi zauzimanja78461,55
Obrambeni bodovi149982,96
Iskustvo515,42
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke42945555
Pobjede213649,74%480,00%480,00%3258,18%
Izgubljene212449,46%120,00%120,00%2341,82%
Neriješeno340,79%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke146934,21%480,00%480,00%2341,82%
Uništenih tenkova42680,9930,6030,60540,98
Odnos razaranja1,513,003,001,69
Otkriveno tenkova70041,6330,6030,60430,78
Počinjena šteta2.470,404.226,004.226,002.919,38
Bodovi zauzimanja50291,1700,0000,001402,55
Obrambeni bodovi75591,7600,0000,001292,35
Iskustvo822,721.452,201.452,201.052,93
Ukupno
Bitke4294
Pobjede213649,74%
Izgubljene212449,46%
Neriješeno340,79%
Preživjele bitke146934,21%
Uništenih tenkova42680,99
Odnos razaranja1,51
Otkriveno tenkova70041,63
Počinjena šteta2.470,40
Bodovi zauzimanja50291,17
Obrambeni bodovi75591,76
Iskustvo822,72
Zadnja 24 sata
Bitke5
Pobjede480,00%
Izgubljene120,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke480,00%
Uništenih tenkova30,60
Odnos razaranja3,00
Otkriveno tenkova30,60
Počinjena šteta4.226,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo1.452,20
Zadnjih 7 dana
Bitke5
Pobjede480,00%
Izgubljene120,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke480,00%
Uništenih tenkova30,60
Odnos razaranja3,00
Otkriveno tenkova30,60
Počinjena šteta4.226,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo1.452,20
Zadnjih 30 dana
Bitke55
Pobjede3258,18%
Izgubljene2341,82%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke2341,82%
Uništenih tenkova540,98
Odnos razaranja1,69
Otkriveno tenkova430,78
Počinjena šteta2.919,38
Bodovi zauzimanja1402,55
Obrambeni bodovi1292,35
Iskustvo1.052,93
Anzeigen

Tenkovi (460)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
KV-26908,21504138451,30%1693,62
SU-130PM 82103,6988659158,38%2535,30
FV215b (183) 102127,6665852352,58%1648,11
Object 268102592,5963652252,87%2127,73
BZ-176 82250,12111241759,47%2708,43
Progetto M35 mod. 46 81732,5877437857,41%2654,05
ISU-15281538,6855936148,20%1583,13
IS-7102463,0588233554,33%2312,65
Object 277102470,8480033458,08%2549,93
ST-I91422,1964432053,44%1377,31
Panhard EBR 10510998,8268531544,44%1084,30
S35 CA5544,0633029150,86%1167,37
TVP T 50/51102466,5782128756,10%2565,16
Object 70492005,8460528654,55%1745,29
T9592110,9469128153,74%1837,80
Rheinmetall Skorpion 81960,8883727848,92%2428,26
T-1506744,8442327553,82%1291,58
Bat.-Châtillon Bourrasque 81731,10100125358,50%2498,00
KV-48906,3449224949,40%976,44
SU-1006873,7647324259,09%1825,02
Kanonenjagdpanzer 105 81649,1576622051,36%2140,44
S-517932,2146421648,61%1057,58
Bat.-Châtillon 25 t101993,1672721550,23%1807,36
ELC EVEN 90 8893,1370121553,02%2008,17
IS-4102280,1582121156,40%2026,28
Leopard 1102569,7684720553,66%2350,95
AMX 50 Foch (155) 102916,5987819358,03%2518,04
IS7954,9747919243,75%1382,11
FV4005 Stage II102360,8571919048,42%1907,11
Cromwell6754,1351518652,15%1692,13
122 TM 81743,5789918353,01%2276,10
KV-37891,6445818045,00%1050,23
IS-M8986,3149817345,66%1021,04
M56 Scorpion 71005,3251817249,42%1415,90
T-62A102173,8172917047,06%2012,83
T-1091755,6555216951,48%1904,18
T110E4102543,6373316852,98%2123,03
M46 Patton KR 8940,1253316744,91%1070,06
AMX 12 t6501,7637616549,09%1563,25
Pz.Kpfw. I Ausf. C3356,0440616352,15%2179,44
Object 703 Version II 81901,7792816257,41%2373,82
AMX 50 B102716,4887615950,31%2496,70
T110E3102520,5283715556,13%2040,06
IS-381103,5255415255,92%1240,56
SU-100M17917,2242015248,03%1230,16
M4A3E2 Sherman Jumbo6502,3437914951,68%872,56
T-345383,5334714651,37%1040,35
AMX 13 757667,9847714451,39%1560,42
AMX M4 mle. 54103070,5198314255,63%2770,38
T28 Prototype81375,1951214055,71%1607,41
T-34-85M 6831,0149713747,45%1386,98
AMX ELC bis5534,0735113557,04%2218,79
Type 64 6808,6362013447,01%2611,62
KV-856710,2839213042,31%1113,18
FV4202 81420,4584713053,08%2208,80
M4A1 Sherman5410,3134012751,97%1022,28
M8A14379,1828612642,86%905,64
BT-74172,2322912451,61%508,56
KV-15628,5745712454,84%1341,83
Object 43092144,4492112454,03%2339,38
Patton the Tank 91853,4486912053,33%2192,47
SU-1018925,3748411850,00%953,20
Bat.-Châtillon 12 t8955,9749311847,46%1975,92
AMX 13 105101606,2767011749,57%1964,19
O-I6804,5345411649,14%1328,87
Kranvagn102741,2188111548,70%2451,12
T2971032,3952211454,39%1404,92
Object 268 Version 4102342,8480011355,75%2011,97
Object 260 102568,7391611354,87%2188,74
SU-1527827,0439011148,65%1049,41
Object 705A102797,6294411154,95%2727,06
Strv 103B102431,2378110746,73%2117,05
O-Ni71114,8257610752,34%1540,35
M446726,7947310464,42%1333,23
VK 72.01 (K) 103221,47103710460,58%2612,21
Vz. 55102552,3390710254,90%2172,71
T110E5102868,1390910249,02%2537,40
T3092007,1969110155,45%1928,32
T25/27887,4237510145,54%1216,94
Object 268 Version V 102847,997879845,92%2203,33
60TP Lewandowskiego103125,5510079660,42%2900,14
CS-63102350,818949655,21%2176,26
M53/M5591224,856229347,31%1037,97
Object 140102351,848919355,91%2078,51
E 7591980,989359258,70%1958,03
HWK 30 81084,338159257,61%2343,90
BZ-75102734,6910189164,84%2700,65
Object 777 Version II 92154,3710188962,92%2347,46
T-4481292,406148851,14%2131,61
UDES 15/16102693,119188859,09%2650,23
T675465,143148848,86%928,86
AMX 13 F3 AM6583,073718755,17%886,79
Bat.-Châtillon 25 t AP91471,416898549,41%1625,60
IS-5 (Object 730) 81523,958578556,47%2004,20
Object 430U102358,467808453,57%2323,33
121B 102369,158778454,76%2357,24
E 100102752,509728257,32%2588,34
SU-100Y 61268,797458256,10%2557,07
T28 Concept 71107,095848256,10%1772,20
UDES 0381455,647248159,26%1719,27
T-22 medium 102086,758688154,32%1970,11
Caernarvon Action X 81272,687637956,96%1725,49
Comet7717,684567755,84%1189,10
Maus102223,268567646,05%1799,33
BZ-6891718,298557650,00%1766,28
M40/M4381305,776347448,65%1336,26
AMX 50 10081542,107087352,05%1796,01
Super Conqueror103077,579787258,33%2836,88
Panhard AML Lynx 6x68702,717037252,78%1349,39
Object 261101428,156817149,30%1151,85
Leopard Prototyp A91918,407797047,14%1759,37
AMX 30 B102189,507927048,57%2135,58
T77 81480,067446944,93%1598,11
T-284162,841896850,00%334,10
M18 Hellcat6583,513636847,06%873,71
Lorraine 40 t 81723,219176854,41%2386,86
T3281340,096586744,78%1491,45
O-I Experimental5468,853126743,28%744,60
T-437824,274876654,55%1495,75
Caliban 81625,008126642,42%1826,52
Crusader6229,482146543,08%449,80
Emil II92352,408916553,85%2528,50
T-34-856396,823156546,15%575,56
Rinoceronte102500,408886547,69%1969,04
Pz.Kpfw. II Luchs4219,112566446,88%733,14
Strv 103-092080,567036358,73%2024,17
UDES 1691863,139256355,56%2052,15
Grille 15102693,758436357,14%2312,06
XM57 82189,6310606363,49%2247,03
WZ-111 model 5A102770,749796256,45%2633,68
T 55A 92053,848986259,68%2615,76
Taschenratte114083,0012946159,02%3147,72
Progetto C50 mod. 6691568,208506058,33%1630,13
Cruiser Mk. II2308,102626045,00%1526,90
T-5491590,279296063,33%1860,33
Carro da Combattimento 45 t 102529,329536060,00%2361,03
T95E6 102511,338946051,67%2328,22
Mäuschen91671,598215950,85%1578,28
Manticore101286,496925940,68%1519,25
T26E4 SuperPershing 82029,1912135867,24%3282,31
Panhard EBR 909845,767175846,55%1188,83
K-91-PT 92114,968845749,12%2344,17
Object 41681349,887965651,79%1970,64
Stinger 102569,798615653,57%1795,27
M10391690,497815560,00%1840,35
Emil I81908,049825462,96%2442,04
VK 28.016450,283985440,74%1337,31
M3 Lee4164,192155354,72%472,50
Progetto CC55 mod. 5481413,266105352,83%1552,72
FV215b 102838,969525356,60%2783,90
T-54 first prototype 81541,949365350,94%2279,92
AE Phase I 92131,798425345,28%2249,88
M54 Renegade 82150,7911485366,04%3164,56
Leo71100,447695250,00%1800,29
M415369,522355238,46%375,36
Controcarro 3 Minotauro102781,139675257,69%2377,64
WZ-132-1101725,907965251,92%1967,84
Object 70591599,407645248,08%1526,60
KR-1112733,6210005253,85%2209,95
Sav m/434240,082095147,06%531,30
113 Beijing Opera 102610,889805154,90%2508,56
P.43 bis6757,344425046,00%1379,74
WZ-111 model 1-491779,368625048,00%1590,46
113102466,929815060,00%2391,24
M48A2 Räumpanzer 81947,7810455052,00%2855,37
T2881572,316694955,10%1968,44
KV-1S6530,453364942,86%794,64
SU-14-281209,154634845,83%1097,51
VK 16.02 Leopard5220,442644845,83%555,71
Charioteer81447,607294850,00%1704,27
UDES 14 Alt 581609,988144755,32%2293,75
FV217 Badger102563,269464765,96%2337,22
Versuchspanzer 5792073,499724759,57%2120,89
STB-1102629,969634658,70%2581,59
Spähpanzer SP I C7822,804784652,17%2013,39
E 75 TS 81632,339104654,35%1917,31
ShPTK-TVP 100 81787,899554459,09%2598,78
T2071366,986334348,84%2225,38
CS-4471183,847944353,49%2087,83
M374254,582164355,81%804,73
WZ-13281101,867524247,62%2291,56
T-50-2 6761,646724259,52%2645,18
GSOR 1008 82200,1010174257,14%3010,08
Škoda T 5091636,447623951,28%1621,66
Ikv 1035304,852273943,59%533,07
Type 95 Heavy4255,182223943,59%696,35
Ho-Ri 3102874,598803956,41%2095,92
BZ-16681765,929993961,54%2492,95
Jagdpanzer E 100103238,138593948,72%2336,85
AMBT 81747,398003842,11%2114,46
Carro d'assalto P.8871091,846683748,65%1374,99
Type 4 Heavy92442,949633652,78%2867,76
M127741,895623661,11%946,05
Hotchkiss EBR7678,817093658,33%1668,73
Object 25791342,927373650,00%1287,79
Object 26391884,788423652,78%1814,63
K-91102543,759833663,89%2506,20
Bofors Tornvagn 81750,819863661,11%2270,06
Tiger II81209,065783548,57%1263,11
Tortoise91790,377483545,71%1342,94
Char Futur 4 92178,268823548,57%2103,69
A-205136,622243426,47%188,24
STA-18975,655143429,41%1043,84
Valentine3221,002223444,12%718,50
WZ-114 91787,508753450,00%1917,13
Covenanter5222,973023360,61%717,50
T 54D 92031,5810143363,64%2309,66
SU-855332,501973240,63%490,20
AMX 404179,032723253,13%574,63
Conqueror91690,038243246,88%1457,34
212A91136,476803250,00%986,40
Škoda T 256646,194153154,84%1394,33
CS-5381149,656773151,61%1583,13
O-Ho81457,357773164,52%1957,03
WZ-132A9874,007893164,52%1333,74
Renault UE 573278,582423145,16%795,83
AMX 65 t81172,398373167,74%1450,00
AMX M4 mle. 5192008,0310083167,74%1913,94
Pz.Kpfw. 5581858,7410413161,29%1842,23
Tiger I71298,906243056,67%2014,31
P.435347,333043046,67%790,07
BZT-70 102878,2310103056,67%2327,17
Indien-Panzer81278,077203043,33%1632,46
Jagdpanzer E 90 92862,1010233056,67%3202,50
M10 RBFM 51134,008263070,00%2992,45
Fantôme 91774,139343063,33%2238,97
Type 5 Chi-Ri7912,556932948,28%1464,93
Type 5 Heavy103495,8310602955,17%2561,64
IS-6 81701,6610402968,97%2267,91
VK 100.01 (P)81310,488612965,52%1832,26
Löwe 81993,9312382875,00%2983,59
BT-7 artillery 3722,798102867,86%3824,67
P26/404299,632682751,85%766,01
M22 Locust 3664,487972751,85%3528,30
AMX M4 mle. 4571130,237712650,00%1614,45
CS-5991473,468332657,69%1474,32
GSOR the TANK 91957,658292650,00%2070,24
AMX 67 Imbattable113151,0410062653,85%2565,09
112 81340,697722642,31%1377,38
WZ-111 Alpine Tiger 81914,5411682673,08%2896,87
Vz. 60S Dravec 102688,4810112560,00%2140,74
Kunze Panzer 92644,9610432564,00%3611,86
T95/FV4201 Chieftain 102676,2410842564,00%2166,58
TKS z n.k.m. 20 mm 2227,214612466,67%1671,77
Lago4216,331962437,50%452,78
Kpz. Erich Konzept I 92748,7510582462,50%3087,50
Jagdpanzer IV61136,655462356,52%2526,70
T-463145,392002356,52%529,99
SU-85B4319,832112347,83%660,18
M4 Improved 5476,783802343,48%1054,75
Controcarro 1 Mk. 291525,148012254,55%1159,92
Somua SAu 404126,451792245,45%129,34
VK 30.02 (M)6886,275452259,09%1869,47
Fauteur113010,0510752259,09%2411,43
Strv m/425866,244082152,38%2595,46
Panther71240,196172152,38%2079,60
M2 Medium Tank3174,192172147,62%499,90
Panther II81043,245262133,33%1105,31
E 50 Ausf. M101582,766262133,33%1060,44
Archer5502,952462138,10%981,75
MKA 2221,382872157,14%879,41
TNH T Vz. 5191330,109112070,00%1265,77
T56 GMC3128,201762070,00%437,68
SMV CC-64 Vipera 81630,558642040,00%1793,16
Lorraine 155 mle. 507646,953361931,58%546,05
Vz. 68 Squall 8815,536721947,37%1507,18
WZ-111 Qilin 102554,3211111973,68%2573,45
StuG IV 5497,893341855,56%1287,16
M4A1 FL 10 6904,896791872,22%1924,58
King Tiger (Captured) 71745,4410151872,22%3237,16
FV226 Contradictious 82242,8911621872,22%2679,65
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4866,066081770,59%3203,67
IS-271187,535731770,59%1791,87
Ikv 65 Alt II61226,357581764,71%3169,56
121102085,1810971770,59%1927,19
Type 586746,714461752,94%1434,91
VK 30.01 (P)6996,944461741,18%1612,87
ARL V396400,592421747,06%501,41
KV-5 81151,658441752,94%1312,51
Type 62 7886,948181656,25%2299,09
Konštrukta T-34/1007837,636901662,50%1398,63
P.43 ter71292,886271675,00%2323,32
G.W. E 100101476,695361625,00%997,25
T-29 3344,752671631,25%1191,60
M4A1 Revalorisé 81682,698731650,00%2475,42
TVP VTU Koncept8571,333501526,67%511,32
M7 Priest3189,601821553,33%461,95
Churchill VII6966,406941540,00%1602,64
AMX 13 9091098,879381580,00%1904,04
Pawlack Tank6748,805371520,00%1128,76
Churchill Crocodile 61288,4710441566,67%2767,95
VK 36.01 (H)61395,369281457,14%3473,26
Ikv 723209,292331471,43%670,01
Black Prince7820,076491442,86%898,39
Centurion Action X102334,8610191471,43%2217,01
Valentine AT4176,791381450,00%333,22
AMX 50 Foch B101540,295731428,57%843,14
Strv S1 81833,867901450,00%2135,23
AAT60 81662,937751428,57%1736,71
Strv 7461095,467211353,85%2824,92
VK 30.01 (H)5677,544091369,23%1694,36
T3 HMC2141,081821376,92%629,92
SDP 58 Kilana82229,089511330,77%2605,41
Kampfpanzer 67103150,6210601353,85%3274,82
Lorraine 50 t 92501,089851353,85%3050,29
Lansen C 81744,928931361,54%2228,89
LHMTV8258,464351338,46%152,51
Strv m/40L3261,422391241,67%874,17
BT-22169,671771241,67%671,46
M5A1 Stuart4254,583411250,00%874,96
AMX 38390,671961250,00%123,84
M60 102556,839511258,33%2381,51
Light Mk. VIC 2286,753501250,00%1908,25
AMX ELC 901 6659,337561266,67%2100,76
WZ-120-1G FT 81241,426831241,67%1159,57
D23129,731561154,55%345,35
25TP KSUST II5442,363491154,55%998,11
45TP Habicha71034,006911145,45%1500,61
Jagdpanther71000,094001127,27%1036,81
59-166506,455291145,45%1368,50
SU-76M4103,641791154,55%148,45
Pz.Kpfw. IV Ausf. H51039,275251154,55%3635,02
Ares 7581523,4510161163,64%2462,24
Leichter Kpz. 70 (K) 81115,007601163,64%1851,77
Chimera 81866,7310961172,73%2179,17
GSOR 1010 FB 81283,734851145,45%1399,83
Buryan 92555,1810931163,64%2504,98
M14/412181,902431070,00%668,90
Caernarvon81064,605721040,00%969,53
Ikv 90 Typ B71293,207711060,00%2016,52
Type 2597 Chi-Ha3230,702131050,00%721,11
Semovente M415432,804491080,00%920,55
M3G FT3150,402281050,00%284,80
Sturer Emil7477,403521050,00%512,60
Pz.Sfl. IVb4556,003981080,00%1925,44
Tiger 131 61423,1010951070,00%2982,42
Cromwell B 61362,7010731050,00%3335,07
VK 30.02 (D)7852,00766955,56%1351,82
WZ-113G FT102492,67895944,44%1817,13
Nashorn6776,22463966,67%1308,12
E 77 92463,001216966,67%2483,46
Škoda T 245239,88183837,50%393,96
KV-137782,50778875,00%1481,86
A-447660,88301812,50%726,27
T6981467,63956875,00%2169,38
M47 Iron Arnie 81431,63851850,00%1723,32
T-103 81668,25876862,50%1963,42
TOG II* 61048,0059880,00%1627,70
Sherman VC Firefly 6963,75783862,50%2140,96
Super Hellcat 71104,50675862,50%1780,66
Yong Bing 91827,25890837,50%1462,89
50TP prototyp 81941,86988742,86%2782,66
MS-11346,14284757,14%2307,27
TNH 105/100082143,571043757,14%2962,83
Coccodrillo 102180,43961771,43%1732,25
FV3046654,14390742,86%909,49
Achilles6526,43291742,86%766,58
AMX 50 12092283,17894633,33%2268,32
T2 Medium Tank2109,00167650,00%415,64
Cruiser Mk. IV4208,17320633,33%430,13
Renault FT AC2195,33186650,00%691,33
Chrysler K 8965,33785683,33%1191,02
Bretagne Panther 61299,00914650,00%2865,91
Brennos 81225,67705633,33%1109,88
M15/423358,20360580,00%1485,93
B1488,60178540,00%7,32
14TP4140,60248540,00%231,05
T1 HMC265,2061520,00%95,93
Leichttraktor1142,60223560,00%710,40
Type 91 Heavy3157,80251580,00%571,18
BDR G1 B51608,00733580,00%5733,88
SDP 40 Zadymka5329,004925100,00%657,59
Cruiser Mk. III3142,80260520,00%433,75
AT 77930,40839560,00%1247,96
Char Mle. 75 9764,20532520,00%831,96
Object 283 92097,00824540,00%2641,09
T-44-100 82654,001439580,00%5005,06
Nergal 83030,801517580,00%4085,36
10TP3196,75214475,00%777,15
Vz. 44-171475,0012354100,00%2408,47
SMV CC-5671059,25789475,00%1480,92
SU-76G FT4121,75152450,00%94,21
60G FT5729,50337425,00%1669,32
Ferdinand81000,25787450,00%1012,72
BZ-587643,008174100,00%771,94
Renault R352180,75373450,00%662,31
Windhund 82695,2569240,00%2694,89
T-116 3377,50309425,00%1441,43
T-34 shielded 5530,50316450,00%1208,59
Vz. 58 Medvěd 92822,7513374100,00%2678,25
UDES 03 Alt 3 92025,251041475,00%1999,24
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 61013,00906450,00%1945,95
T26E5 8519,25370425,00%281,09
Projet Louis 9843,00709450,00%1057,18
M3 Stuart3172,67275366,67%728,08
Strv m/38287,331883100,00%378,34
T1 Cunningham1141,00307366,67%917,94
ST vz. 394453,33243333,33%1227,40
M2 Light288,00235366,67%333,23
40TP Habicha6446,67317366,67%835,63
ARL 446775,33506366,67%1645,49
Panzerjäger I266,005130,00%0,00
T-262439,336143100,00%3211,36
Type T-345837,67755366,67%3383,38
Centurion Mk. I8594,33736366,67%674,63
CC-46 Pancernik 91069,67559333,33%527,84
Lorraine 155 mle. 518701,008913100,00%774,75
Loyd Gun Carriage242,6785333,33%2,27
Marder 38T4650,33521333,33%2043,80
M-II-Y71380,00707333,33%1348,61
Kanonenjagdpanzer 2 81135,33787366,67%1100,27
AM 39 Gendron-Somua 2233,00361333,33%755,03
M24E2 Super Chaffee 61086,67762333,33%3075,40
Valiant 5539,00456333,33%1012,35
T78 61351,00905333,33%2335,62
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5518,67728366,67%1584,20
AMX Canon d'assaut 105 81809,00760333,33%1872,37
KV-4 KTTS 81266,33775366,67%1363,73
AMX M4 mle. 49 82362,001157366,67%2764,62
Strv fm/211188,00476250,00%1189,41
7TP2101,50126250,00%184,37
D1257,00166250,00%89,02
Semovente M43 Bassotto6237,00300250,00%199,10
Cruiser Mk. I1210,003312100,00%1254,80
T-26G FT2221,5022320,00%675,68
Type 3 Ho-Ni III51359,00835250,00%4332,60
SDT-58 Vlkodav 92621,0014462100,00%3290,34
AT 25538,0022120,00%1303,25
Toro 9699,00619250,00%406,45
Stridsyxa 81158,0039720,00%873,27
T26E5 Patriot 8966,507332100,00%1181,86
Renault Otsu1443,008611100,00%2855,67
Renault NC-311727,0011001100,00%8883,12
Type 4 Chi-To6257,0013710,00%173,28
Vickers Mk. E Type B2729,0013191100,00%5714,65
Pvlvv fm/422306,003051100,00%1487,53
Type 97 Te-Ke 2277,004881100,00%1349,94
Pz.Kpfw. III Ausf. J4369,003391100,00%974,42
SMV CC-678347,0026910,00%66,98
Universal Carrier 2-pdr2145,002051100,00%660,84
AMX AC mle. 4880,003510,00%0,00
Pz.Sfl. IVc5605,0020010,00%1011,15
Rhm.-Borsig Waffenträger8610,0043810,00%329,75
Panhard AMD 178B60,003201100,00%261,00
Gabler’s Destroyer 5234,0032010,00%358,33
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5536,005661100,00%1358,99
SU-2-122 5105,0033310,00%0,00
KV-1 shielded 5493,0035310,00%809,87
KV-1SA 5539,007231100,00%1289,36
AMR 35 224,001091100,00%261,00
T-45 2243,0029610,00%1028,94
Lätt Stridsfordon 120 91733,0011061100,00%1546,26
MTLS-1G14 3287,004301100,00%1321,12
M6A2E1 8953,008071100,00%962,55
TBT 91059,009381100,00%747,18
Tetrarch 285,008310,00%171,87
Sexton I 3141,0017610,00%190,80
SU-122-44 7852,005421100,00%1021,58
Pz.Kpfw. KW I (r) 51359,0012721100,00%3577,07
A25 Harry Hopkins I 4413,009451100,00%1282,94

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 28.04.2026
Pozicija: Novak
Član od: 12.04.2026
Otišao: 26.04.2026
Pozicija: Novak
Član od: 11.04.2026
Otišao: 11.04.2026
Pozicija: Vojnik
Član od: 23.03.2026
Otišao: 26.03.2026
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 27.02.2026
Otišao: 21.03.2026
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 21.02.2026
Otišao: 26.02.2026
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 07.11.2025
Otišao: 20.02.2026
Pozicija: Vojnik
Član od: 01.06.2025
Otišao: 07.11.2025
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 27.05.2025
Otišao: 31.05.2025
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 04.04.2025
Otišao: 25.05.2025
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 24.02.2025
Otišao: 03.04.2025
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 21.01.2025
Otišao: 22.02.2025
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 08.01.2025
Otišao: 21.01.2025
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 07.10.2024
Otišao: 06.01.2025
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 07.10.2024
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 10.12.2023
Otišao: 07.10.2024
Pozicija: Pričuva
Član od: 30.07.2023
Otišao: 08.12.2023
Pozicija: Novak
Član od: 28.02.2022
Otišao: 05.03.2022
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 29.11.2021
Otišao: 22.02.2022
Pozicija: Vojnik
Član od: 15.05.2021
Otišao: 10.06.2021
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 26.09.2022
Otišao: 10.12.2022
Pozicija: Novak
Član od: 29.07.2022
Otišao: 12.08.2022
Pozicija: Vojnik
Član od: 11.06.2021
Otišao: 27.11.2021
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 13.08.2022
Otišao: 25.09.2022
Pozicija: Vojnik
Član od: 08.03.2022
Otišao: 27.07.2022
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 09.03.2021
Otišao: 14.05.2021
Pozicija: Vojnik
Član od: 06.03.2023
Otišao: 08.06.2023
Pozicija: Pričuva
Član od: 13.10.2019
Otišao: 19.11.2019
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 04.06.2020
Otišao: 23.07.2020
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 11.08.2020
Otišao: 01.03.2021
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 21.11.2019
Otišao: 05.04.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 28.07.2020
Otišao: 10.08.2020
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 03.03.2021
Otišao: 08.03.2021
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 13.04.2020
Otišao: 02.06.2020
Pozicija: Novak
Član od: 07.04.2020
Otišao: 10.04.2020
Pozicija: Novak
Član od: 01.08.2019
Pozicija: Obavještajac
Član od: 23.04.2018
Otišao: 18.07.2019
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 23.02.2018
Otišao: 21.04.2018
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 24.07.2017
Otišao: 20.02.2018
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 24.06.2017
Otišao: 03.09.2017
Pozicija: Novak
Član od: 29.05.2017
Otišao: 23.06.2017
Pozicija: Novak
Član od: 28.06.2016
Otišao: 11.07.2016