3_Eared_Rabbit

clanlogo
Pozicija: Novak
Član od: 01.09.2026

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke43761203351
Ø Razina7,889,208,739,06
Pobjede2163849,45%1365,00%1957,58%2956,86%
Izgubljene2154649,24%735,00%1442,42%2141,18%
Neriješeno5771,32%00,00%00,00%11,96%
Preživjele bitke804418,38%525,00%927,27%1019,61%
Uništenih tenkova299210,6880,40140,42240,47
Odnos razaranja0,840,530,580,59
Otkriveno tenkova594941,36211,05421,27701,37
Počinjena šteta1.042,021.399,651.224,731.379,57
Bodovi zauzimanja399900,91160,80160,48160,31
Obrambeni bodovi128720,2900,0000,0000,00
Iskustvo614,42835,90765,33784,96
WN7965,92946,32911,79956,16
WN81075,091202,811130,111366,47
Ukupno
Bitke43761
Ø Razina7,88
Pobjede2163849,45%
Izgubljene2154649,24%
Neriješeno5771,32%
Preživjele bitke804418,38%
Uništenih tenkova299210,68
Odnos razaranja0,84
Otkriveno tenkova594941,36
Počinjena šteta1.042,02
Bodovi zauzimanja399900,91
Obrambeni bodovi128720,29
Iskustvo614,42
WN7965,92
WN81075,09
Zadnja 24 sata
Bitke20
Ø Razina9,20
Pobjede1365,00%
Izgubljene735,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke525,00%
Uništenih tenkova80,40
Odnos razaranja0,53
Otkriveno tenkova211,05
Počinjena šteta1.399,65
Bodovi zauzimanja160,80
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo835,90
WN7946,32
WN81202,81
Zadnjih 7 dana
Bitke33
Ø Razina8,73
Pobjede1957,58%
Izgubljene1442,42%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke927,27%
Uništenih tenkova140,42
Odnos razaranja0,58
Otkriveno tenkova421,27
Počinjena šteta1.224,73
Bodovi zauzimanja160,48
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo765,33
WN7911,79
WN81130,11
Zadnjih 30 dana
Bitke51
Ø Razina9,06
Pobjede2956,86%
Izgubljene2141,18%
Neriješeno11,96%
Preživjele bitke1019,61%
Uništenih tenkova240,47
Odnos razaranja0,59
Otkriveno tenkova701,37
Počinjena šteta1.379,57
Bodovi zauzimanja160,31
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo784,96
WN7956,16
WN81366,47
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke372000
Pobjede17647,31%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene18349,19%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno133,49%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke10528,23%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2080,5600,0000,0000,00
Odnos razaranja0,780,000,000,00
Otkriveno tenkova3480,9400,0000,0000,00
Počinjena šteta1.615,270,000,000,00
Bodovi zauzimanja3080,8300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2010,5400,0000,0000,00
Iskustvo736,170,000,000,00
Ukupno
Bitke372
Pobjede17647,31%
Izgubljene18349,19%
Neriješeno133,49%
Preživjele bitke10528,23%
Uništenih tenkova2080,56
Odnos razaranja0,78
Otkriveno tenkova3480,94
Počinjena šteta1.615,27
Bodovi zauzimanja3080,83
Obrambeni bodovi2010,54
Iskustvo736,17
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke27000
Pobjede1451,85%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1244,44%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno13,70%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke933,33%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova120,4400,0000,0000,00
Odnos razaranja0,670,000,000,00
Otkriveno tenkova321,1900,0000,0000,00
Počinjena šteta912,850,000,000,00
Bodovi zauzimanja692,5600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi60,2200,0000,0000,00
Iskustvo614,330,000,000,00
Ukupno
Bitke27
Pobjede1451,85%
Izgubljene1244,44%
Neriješeno13,70%
Preživjele bitke933,33%
Uništenih tenkova120,44
Odnos razaranja0,67
Otkriveno tenkova321,19
Počinjena šteta912,85
Bodovi zauzimanja692,56
Obrambeni bodovi60,22
Iskustvo614,33
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke36000
Pobjede2055,56%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1644,44%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1438,89%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova190,5300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,860,000,000,00
Otkriveno tenkova330,9200,0000,0000,00
Počinjena šteta487,360,000,000,00
Bodovi zauzimanja200,5600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo452,190,000,000,00
Ukupno
Bitke36
Pobjede2055,56%
Izgubljene1644,44%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1438,89%
Uništenih tenkova190,53
Odnos razaranja0,86
Otkriveno tenkova330,92
Počinjena šteta487,36
Bodovi zauzimanja200,56
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo452,19
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2126000
Pobjede132562,32%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene77136,27%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno301,41%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke72434,05%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova16140,7600,0000,0000,00
Odnos razaranja1,150,000,000,00
Otkriveno tenkova28681,3500,0000,0000,00
Počinjena šteta723,340,000,000,00
Bodovi zauzimanja26411,2400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi26641,2500,0000,0000,00
Iskustvo575,640,000,000,00
Ukupno
Bitke2126
Pobjede132562,32%
Izgubljene77136,27%
Neriješeno301,41%
Preživjele bitke72434,05%
Uništenih tenkova16140,76
Odnos razaranja1,15
Otkriveno tenkova28681,35
Počinjena šteta723,34
Bodovi zauzimanja26411,24
Obrambeni bodovi26641,25
Iskustvo575,64
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1161000
Pobjede65856,68%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene49342,46%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno100,86%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke40835,14%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova6870,5900,0000,0000,00
Odnos razaranja0,910,000,000,00
Otkriveno tenkova11941,0300,0000,0000,00
Počinjena šteta954,140,000,000,00
Bodovi zauzimanja24442,1100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi43033,7100,0000,0000,00
Iskustvo660,450,000,000,00
Ukupno
Bitke1161
Pobjede65856,68%
Izgubljene49342,46%
Neriješeno100,86%
Preživjele bitke40835,14%
Uništenih tenkova6870,59
Odnos razaranja0,91
Otkriveno tenkova11941,03
Počinjena šteta954,14
Bodovi zauzimanja24442,11
Obrambeni bodovi43033,71
Iskustvo660,45
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke6820000
Pobjede404659,33%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene262238,45%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno1522,23%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke241435,40%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova43970,6400,0000,0000,00
Odnos razaranja1,000,000,000,00
Otkriveno tenkova67150,9800,0000,0000,00
Počinjena šteta883,050,000,000,00
Bodovi zauzimanja101461,4900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi101221,4800,0000,0000,00
Iskustvo637,150,000,000,00
Ukupno
Bitke6820
Pobjede404659,33%
Izgubljene262238,45%
Neriješeno1522,23%
Preživjele bitke241435,40%
Uništenih tenkova43970,64
Odnos razaranja1,00
Otkriveno tenkova67150,98
Počinjena šteta883,05
Bodovi zauzimanja101461,49
Obrambeni bodovi101221,48
Iskustvo637,15
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1124000
Pobjede51946,17%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene58952,40%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno161,42%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke29025,80%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova5320,4700,0000,0000,00
Odnos razaranja0,640,000,000,00
Otkriveno tenkova10140,9000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.582,120,000,000,00
Bodovi zauzimanja5830,5200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi5890,5200,0000,0000,00
Iskustvo717,990,000,000,00
Ukupno
Bitke1124
Pobjede51946,17%
Izgubljene58952,40%
Neriješeno161,42%
Preživjele bitke29025,80%
Uništenih tenkova5320,47
Odnos razaranja0,64
Otkriveno tenkova10140,90
Počinjena šteta1.582,12
Bodovi zauzimanja5830,52
Obrambeni bodovi5890,52
Iskustvo717,99
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (245)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
T110E4101445,63645419348,29%890,57
IS-7101410,59684352647,31%984,99
M18 Hellcat6772,79606219861,37%1544,22
E 100101468,74691178147,78%1013,02
Type 59 8980,08667176445,80%1184,27
A-436914,50717151455,42%2022,00
T34 8972,70612135747,46%1043,00
Object 277101327,11654109747,58%881,11
M48A5 Patton101280,4656797641,50%787,06
T57 Heavy101238,4863197045,77%732,20
M53/M5591190,3861579852,63%1194,29
T92 HMC101291,1551873843,22%1076,18
Object 140101296,1763464743,74%855,28
Super Conqueror101676,8670659846,15%1150,32
T-34-85M 61106,4482956455,67%2015,53
M36 Jackson6835,2456655556,58%1592,96
M46 Patton9933,4156155045,09%708,00
Rheinmetall Skorpion G 8970,2262354851,28%914,67
KV-856755,7858449158,04%1416,30
Type 64 6632,7463449153,16%1587,94
KV-26703,6352848149,90%1179,15
T-505126,7637345851,09%266,61
TVP T 50/51101444,5464643843,61%954,19
Object 244 61178,5990743661,47%2154,32
M4A3E8 Sherman6445,2648140946,94%760,77
Churchill III 5615,7073639453,30%1450,58
Progetto M35 mod. 46 81128,5370739346,56%1162,84
Škoda T 56 81558,2383938751,42%1548,52
T3091504,2467237346,92%1277,41
MT-256134,7639337046,22%174,75
T28 Prototype81489,3974634953,30%1946,52
FCM 36 Pak 40 3401,4746334756,77%1239,34
Grille5629,3344032253,73%1516,82
KV-151511,3297931355,91%4771,44
IS-381188,6470030350,17%1393,50
AMX 50 B101552,2765329945,15%990,54
T26E5 8839,3065629747,47%847,75
M40/M438994,0048529147,08%1122,67
T2 Light Tank 2105,3130428950,52%329,28
T9591590,3671126448,86%1303,34
M5 Stuart4113,2728225955,60%199,95
Panhard EBR 10510547,6750225735,41%310,91
T110E3101519,2466124648,37%1010,37
Cromwell6621,7156824550,61%1170,55
Vz. 55101850,5572722244,59%1227,17
Rhm.-Borsig Waffenträger8922,2455422145,25%775,61
Bat.-Châtillon Bourrasque 81105,9670122049,55%1091,88
Cruiser Mk. IV4357,1949721655,56%1386,05
M75196,8829421139,81%442,74
M4151005,1549219352,33%1906,25
KV-5 8831,2458819341,97%772,63
Leopard 1101635,8966619245,83%1122,61
IS-6 8863,1861019052,63%944,02
Object 430U101108,3259218740,64%617,02
M1271287,3558618145,86%1760,35
TOG II* 6850,1863018159,67%1640,79
M26 Pershing8619,2853917147,95%598,99
M7 Priest3377,6329416645,18%1044,47
T25 AT7930,3352216248,77%1204,25
M41 Walker Bulldog8330,0747516251,85%410,10
E 759994,0762916144,72%687,96
Cromwell B 6509,3952914847,30%761,16
WZ-111 Qilin 101447,1869714850,68%979,32
Ram II 5526,9848714753,74%1437,34
T2881418,3866814345,45%1578,04
IS-3A 81273,5283614251,41%1373,69
T207565,2055713453,73%785,64
M3 Stuart3135,1525213245,45%364,61
T6981056,2666513048,46%1351,73
T54E19977,9661812946,51%732,37
T25/271091,7469812650,00%1793,44
M446532,0252212351,22%802,01
T110E5101584,3068212046,67%1126,49
T328798,3064111951,26%747,45
T-1091102,4564711946,22%880,30
M66994,4667711254,46%1700,56
Monkey King 101470,7972211248,21%1111,91
T297950,1771211156,76%1222,88
Tiger II8742,9659911048,18%660,97
Sturer Emil7779,4248310645,28%951,74
Progetto M40 mod. 65101503,2866210042,00%969,29
Pz.Kpfw. II Ausf. G3189,284579561,05%782,96
O-Ni7926,016759350,54%1185,72
A-447683,165719252,17%987,06
T404213,552239157,14%464,16
AMX AC mle. 467843,875358940,45%1081,09
Type T-345458,404608850,00%1354,44
Caernarvon8802,196128442,86%693,13
IS7760,596208153,09%1022,07
VK 36.01 (H)6842,866718149,38%1442,12
Type 3 Chi-Nu Kai 5424,404298137,04%983,20
T71 DA7238,114798047,50%267,45
CS-63101414,996807646,05%945,29
Pz.Kpfw. I Ausf. C3232,013877549,33%1008,51
T26E4 SuperPershing 81264,298747060,00%1682,93
Sexton I 3208,372506744,78%494,21
T1 Cunningham184,773136659,09%444,24
Type 586517,755026451,56%920,61
Matilda IV 5429,314836454,69%1110,69
Type 5 Heavy102219,677736346,03%1536,37
Sav m/434158,372556243,55%211,03
VK 16.02 Leopard5318,784156045,00%952,43
M8A14408,835016056,67%1224,48
T376380,504746050,00%831,75
Škoda T 40 6507,374316040,00%731,70
M54 Renegade 8983,607206051,67%950,52
Lorraine 40 t 8803,055546046,67%690,48
O-I6699,535625844,83%1129,66
Pz.Kpfw. II Luchs4215,643535844,83%622,52
Pz.Kpfw. III/IV5324,933055834,48%682,23
ARL V396756,315575858,62%1631,56
Tiger I7756,206065547,27%815,15
Panhard AML Lynx 6x68210,774005337,74%72,78
Super Hellcat 7386,594285149,02%340,18
Vickers Mk. E Type B2165,523485050,00%650,98
Conqueror91291,787165054,00%1148,04
M374251,142335044,00%761,87
AMX 13 57 7453,445355042,00%605,73
T-34-856429,884724850,00%707,71
Black Prince7637,886274852,08%784,33
60TP Lewandowskiego101527,566194845,83%909,08
Churchill VII6729,696244852,08%1345,43
Nashorn6692,165304459,09%1370,06
M10 Wolverine5592,954254348,84%1455,39
Object 274a 81229,577704242,86%1488,84
Kranvagn101894,668174160,98%1527,61
T-1506759,545934153,66%1290,71
T-29 3506,485974060,00%2089,53
T-463196,683033847,37%742,60
T56 GMC3111,701783759,46%281,56
E 25 7600,224883641,67%580,35
ELC EVEN 90 8600,676463652,78%1056,56
T-345254,094223560,00%611,43
LTP 3324,513963548,57%1770,90
O-I Experimental5646,155043452,94%1291,92
AMX 12 t6434,004003438,24%834,54
VK 30.01 (H)5223,883763342,42%303,45
T1E6 2203,913663348,48%1006,83
Ikv 1035206,412813243,75%273,19
Renault Otsu1167,233953040,00%690,43
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3383,735513060,00%1263,03
ST vz. 394205,112692846,43%483,04
T3 HMC2102,431942853,57%325,76
Valiant 51300,8210972864,29%3915,48
SU-85B4330,933892755,56%814,85
T216390,124772630,77%826,10
Löwe 8981,086962650,00%1079,30
FV3046435,443542544,00%620,03
T-50-2 6181,763302548,00%271,07
T-34-3 81132,687972560,00%1529,25
Matilda4640,464962441,67%1979,34
SU-122A5358,674372458,33%754,66
Strv m/425253,873532352,17%534,31
Light Mk. VIC 2115,172672352,17%534,56
Hotchkiss EBR7174,954012254,55%225,16
Vickers Medium Mk. I1119,002202025,00%495,64
S35 CA5612,206022075,00%1645,35
M10 RBFM 5564,654772030,00%909,36
Marder II3244,842331926,32%622,47
Maus101620,476721936,84%958,41
Bishop5406,323361942,11%748,59
Valentine II 4281,684051952,63%945,23
T-54 first prototype 8838,116951850,00%935,28
Type 1 Chi-He4318,474241764,71%1086,24
Prototipo Standard B9653,445141643,75%339,42
Škoda T 245263,003111540,00%438,50
Universal Carrier 2-pdr2207,132581553,33%817,59
T675312,133551553,33%556,89
T-127 3264,604081560,00%1060,35
Type 63 81040,808231566,67%1051,20
T7 Combat Car 2178,273561553,33%919,01
Panhard EBR 909198,004471435,71%0,00
Type 2597 Chi-Ha3302,383381338,46%1115,87
Fiat 30001127,002701250,00%513,82
Churchill I5539,674451241,67%1122,01
Renault NC-31191,453611190,91%516,27
L-60 266,092091136,36%95,76
BT-7 artillery 3191,912221127,27%430,47
105 leFH18B2 5501,103151030,00%662,89
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5364,503901030,00%730,73
M47 Iron Arnie 81325,308081050,00%1590,32
FV4202 8430,305131050,00%392,41
T92 8399,303791050,00%587,14
43 M. Toldi III 377,701821040,00%140,07
Strv fm/211169,44272955,56%874,38
M1039664,33636955,56%500,89
M15/423537,13389837,50%1802,26
T1 HMC264,38200862,50%322,21
Vickers Medium Mk. III3255,63370850,00%978,97
VK 20.01 (D)4188,38307850,00%437,44
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6416,63473850,00%992,22
T-34-85 Rudy 6708,88643862,50%1228,91
T26E5 Patriot 8686,38603850,00%596,55
StuG IV 5495,50463862,50%1255,65
25TP KSUST II5186,00392742,86%209,52
Pvlvv fm/422123,57326728,57%273,29
Durchbruchswagen 24183,86293742,86%268,83
Object 752 91438,86613728,57%1001,99
56TP 81217,00831757,14%1265,65
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2243,86474742,86%1219,86
Renault FT167,17289666,67%360,80
STA-181003,50569633,33%1151,39
Panzerjäger I2181,67249666,67%733,21
T-262166,33297650,00%760,68
SU-86550,67576666,67%783,56
Object 4168304,33349633,33%63,84
AMX ELC bis538,33218650,00%115,81
M14/412273,00324520,00%1030,03
4TP1158,205085100,00%926,82
Cruiser Mk. II2130,20178540,00%325,04
Object 43091371,40925580,00%1172,11
M24E2 Super Chaffee 6384,20336520,00%873,19
Pz.Kpfw. T 15 3257,60527580,00%1376,36
GSOR 1010 FB 8309,00504560,00%281,06
Kolohousenka1128,50245475,00%693,14
Vickers Medium Mk. II255,75120425,00%2,37
Ikv 723233,00276450,00%577,52
Leichttraktor1140,50244425,00%457,83
BZT-70 101377,50751450,00%666,12
Pz.Kpfw. 5581476,75998475,00%1454,07
MS-1173,33207366,67%350,55
59-166607,00590366,67%1934,04
T-34 with L-11 4295,00383333,33%652,70
MKA 2219,00488366,67%954,66
T-45 287,33187366,67%383,66
M3 Light 3220,67305366,67%1074,63
M22 Locust 3973,671046366,67%5127,53
T-34-17176,50364250,00%107,11
Centurion Action X102699,001121250,00%1750,07
Charioteer8999,50771250,00%1083,96
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4103,503222100,00%297,75
T3E2 Medium Tank 354,50205250,00%94,64
Strv S1 8218,505092100,00%261,00
AMX 13 (FL 11) 5605,5039220,00%2401,99
Chi-Ni2325,006211100,00%1975,77
Škoda T 256628,006831100,00%1093,01
SU-541,001231100,00%261,00
Object 261101475,009081100,00%1159,10
M4 Improved 5524,009931100,00%1564,03
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5317,004791100,00%673,04
Patton the Tank 9466,007671100,00%407,25
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81339,0010071100,00%1919,58
Chrysler K 898,0035610,00%0,00
T-28E with F-30 40,009210,00%0,00
WZ-120-1G FT 8115,0019810,00%0,00

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Novak
Član od: 01.09.2026
Pozicija: Vojnik
Član od: 24.08.2026
Otišao: 31.08.2026
Pozicija: Vojnik
Član od: 07.01.2026
Otišao: 13.03.2026
Pozicija: Vojnik
Član od: 27.12.2025
Otišao: 06.01.2026
Pozicija: Vojnik
Član od: 03.12.2025
Otišao: 27.12.2025
Pozicija: Novak
Član od: 13.10.2025
Otišao: 23.10.2025
Pozicija: Novak
Član od: 04.08.2025
Otišao: 19.08.2025
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 05.07.2024
Otišao: 25.07.2025
Pozicija: Vojnik
Član od: 04.07.2024
Pozicija: Novak
Član od: 20.05.2024
Otišao: 06.06.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 14.10.2022
Otišao: 13.05.2024
Pozicija: Novak
Član od: 02.11.2021
Otišao: 28.11.2021
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 07.10.2021
Otišao: 10.10.2021
Pozicija: Vojnik
Član od: 20.10.2021
Otišao: 31.10.2021
Pozicija: Vojnik
Član od: 01.12.2021
Otišao: 28.01.2022
Pozicija: Pričuva
Član od: 10.07.2022
Otišao: 27.09.2022
Pozicija: Novak
Član od: 03.03.2022
Otišao: 16.03.2022
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 17.03.2022
Otišao: 17.04.2022
Pozicija: Novak
Član od: 09.08.2021
Otišao: 05.10.2021
Pozicija: Novak
Član od: 01.11.2021
Otišao: 01.11.2021
Pozicija: Novak
Član od: 27.04.2022
Otišao: 02.06.2022
Pozicija: Novak
Član od: 12.07.2021
Otišao: 22.07.2021
Pozicija: Novak
Član od: 26.06.2021
Otišao: 07.07.2021
Pozicija: Novak
Član od: 19.06.2021
Otišao: 21.06.2021
Pozicija: Novak
Član od: 26.10.2017
Otišao: 04.11.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 20.05.2019
Otišao: 09.07.2019
Pozicija: Novak
Član od: 31.08.2017
Otišao: 14.10.2017
Pozicija: Novak
Član od: 17.02.2021
Otišao: 18.02.2021
Pozicija: Novak
Član od: 21.02.2021
Otišao: 30.03.2021
Pozicija: Novak
Član od: 27.04.2021
Otišao: 28.04.2021
Pozicija: Novak
Član od: 03.04.2021
Otišao: 24.04.2021
Pozicija: Vojnik
Član od: 04.05.2019
Otišao: 11.05.2019
Pozicija: Vojnik
Član od: 16.12.2017
Otišao: 29.12.2018
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 19.01.2021
Otišao: 12.02.2021
Pozicija: Novak
Član od: 25.06.2017
Otišao: 06.07.2017
Pozicija: Novak
Član od: 02.06.2017
Otišao: 12.06.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 21.08.2016
Otišao: 05.09.2016
Pozicija: Novak
Član od: 29.04.2016
Otišao: 23.05.2016