xXBloodhoundXx

clanlogo
Pozicija: Novak
Član od: 28.02.2017

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke27755000
Ø Razina7,280,000,000,00
Pobjede1311147,24%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1442451,97%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno2200,79%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke677124,40%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova171370,6200,0000,0000,00
Odnos razaranja0,820,000,000,00
Otkriveno tenkova233950,8400,0000,0000,00
Počinjena šteta731,920,000,000,00
Bodovi zauzimanja147720,5300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi90530,3300,0000,0000,00
Iskustvo533,680,000,000,00
WN7755,870,000,000,00
WN8834,500,000,000,00
Ukupno
Bitke27755
Ø Razina7,28
Pobjede1311147,24%
Izgubljene1442451,97%
Neriješeno2200,79%
Preživjele bitke677124,40%
Uništenih tenkova171370,62
Odnos razaranja0,82
Otkriveno tenkova233950,84
Počinjena šteta731,92
Bodovi zauzimanja147720,53
Obrambeni bodovi90530,33
Iskustvo533,68
WN7755,87
WN8834,50
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke8000
Pobjede450,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene337,50%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno112,50%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke562,50%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova60,7500,0000,0000,00
Odnos razaranja2,000,000,000,00
Otkriveno tenkova60,7500,0000,0000,00
Počinjena šteta1.374,750,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo708,130,000,000,00
Ukupno
Bitke8
Pobjede450,00%
Izgubljene337,50%
Neriješeno112,50%
Preživjele bitke562,50%
Uništenih tenkova60,75
Odnos razaranja2,00
Otkriveno tenkova60,75
Počinjena šteta1.374,75
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo708,13
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke7000
Pobjede228,57%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene457,14%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno114,29%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke228,57%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova60,8600,0000,0000,00
Odnos razaranja1,200,000,000,00
Otkriveno tenkova81,1400,0000,0000,00
Počinjena šteta782,140,000,000,00
Bodovi zauzimanja131,8600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo526,140,000,000,00
Ukupno
Bitke7
Pobjede228,57%
Izgubljene457,14%
Neriješeno114,29%
Preživjele bitke228,57%
Uništenih tenkova60,86
Odnos razaranja1,20
Otkriveno tenkova81,14
Počinjena šteta782,14
Bodovi zauzimanja131,86
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo526,14
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke24000
Pobjede833,33%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1666,67%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke833,33%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova100,4200,0000,0000,00
Odnos razaranja0,630,000,000,00
Otkriveno tenkova180,7500,0000,0000,00
Počinjena šteta622,920,000,000,00
Bodovi zauzimanja572,3800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo354,250,000,000,00
Ukupno
Bitke24
Pobjede833,33%
Izgubljene1666,67%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke833,33%
Uništenih tenkova100,42
Odnos razaranja0,63
Otkriveno tenkova180,75
Počinjena šteta622,92
Bodovi zauzimanja572,38
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo354,25
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke689000
Pobjede31545,72%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene37253,99%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno20,29%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke24134,98%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova3590,5200,0000,0000,00
Odnos razaranja0,800,000,000,00
Otkriveno tenkova5900,8600,0000,0000,00
Počinjena šteta762,620,000,000,00
Bodovi zauzimanja14272,0700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi23193,3700,0000,0000,00
Iskustvo628,810,000,000,00
Ukupno
Bitke689
Pobjede31545,72%
Izgubljene37253,99%
Neriješeno20,29%
Preživjele bitke24134,98%
Uništenih tenkova3590,52
Odnos razaranja0,80
Otkriveno tenkova5900,86
Počinjena šteta762,62
Bodovi zauzimanja14272,07
Obrambeni bodovi23193,37
Iskustvo628,81
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke527000
Pobjede19737,38%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene31860,34%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno122,28%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke14627,70%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2320,4400,0000,0000,00
Odnos razaranja0,610,000,000,00
Otkriveno tenkova5220,9900,0000,0000,00
Počinjena šteta679,940,000,000,00
Bodovi zauzimanja7781,4800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi6071,1500,0000,0000,00
Iskustvo439,290,000,000,00
Ukupno
Bitke527
Pobjede19737,38%
Izgubljene31860,34%
Neriješeno122,28%
Preživjele bitke14627,70%
Uništenih tenkova2320,44
Odnos razaranja0,61
Otkriveno tenkova5220,99
Počinjena šteta679,94
Bodovi zauzimanja7781,48
Obrambeni bodovi6071,15
Iskustvo439,29
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (295)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
T34 8775,75555135746,87%746,48
112 8599,6653487843,17%448,03
SU-122-44 7666,7652075648,28%768,15
Rheinmetall Skorpion G 81108,1265374849,73%1055,44
Type 64 6267,1743273748,03%449,08
E 25 7694,0553972246,12%841,71
FV215b (183) 101380,9555359343,17%806,51
T-34-3 8661,2755255744,17%635,73
Bat.-Châtillon 155 58101332,2154648847,34%1143,90
T499467,4349239838,94%408,96
Spähpanzer Ru 2519584,9256938148,82%702,65
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8828,4354837443,05%742,53
AMX 13 F3 AM6633,6143636446,70%833,83
Lorraine 40 t 81156,9666831640,82%1172,02
SU-130PM 81349,4874029554,58%1393,20
Rhm.-Borsig Waffenträger8912,0952029242,12%693,70
AMX 13 909598,0756229045,86%681,94
VK 16.02 Leopard5170,9336429044,14%345,50
G.W. Tiger91267,8660828845,14%1169,82
IS-38864,1461428249,29%842,55
M4A3E8 Fury 6452,2648626245,04%744,70
Waffenträger auf Pz. IV91118,7755325246,03%730,31
Lorraine 155 mle. 507672,2644323948,54%738,86
G.W. Tiger (P)8995,6153823349,36%1109,09
SU-14-17931,3360221550,23%1368,33
KV-856576,1549021249,53%855,24
E 100101231,7759321142,65%763,31
T-1091004,8360421145,02%739,34
M127852,0054620747,83%1071,81
ISU-1528986,0254920444,12%844,33
G.W. Panther7794,9646320449,02%868,66
Object 4168835,5162820346,31%867,10
M41 Walker Bulldog8442,0150920346,31%579,07
Object 252U Defender 81070,9171119449,48%1008,30
Object 70491539,1865619250,52%1131,04
Pz.Kpfw. T 25 5423,5849518758,82%1149,98
leKpz M 41 90 mm GF 8719,0364518651,61%1319,02
AMX 12 t6397,1251017748,02%962,04
Bat.-Châtillon 25 t101404,0563017542,86%1042,79
59-Patton 8582,4251817439,66%510,88
Leopard Prototyp A91002,4462017149,12%748,60
VK 45.02 (P) Ausf. B9981,3563317047,65%753,80
Tortoise91047,3958516947,93%669,46
Sturer Emil7693,3447715844,30%807,30
WZ-1328716,5961615648,72%1096,06
IS-7101058,6457715540,65%628,46
AMX ELC bis5320,3842015551,61%995,25
Challenger7508,8145115543,87%443,59
AMX 50 1008839,6656415442,86%727,11
Panther mit 8,8 cm L/71 8679,9559915146,36%668,07
E 7591022,0560214941,61%731,57
KV-1S6471,5446214744,22%917,39
Strv m/42-57 Alt A.2 6570,8146714543,45%819,60
Hummel6592,7042814151,77%835,49
UDES 038962,6755114146,10%847,52
AMX M4 mle. 49 Liberté 8740,3460414146,10%677,31
T-54 ltwt.9787,6860414045,00%1070,34
Panzer 58 Mutz 8800,4365114048,57%873,52
SU-14-281250,9072613954,68%1543,91
Strv S1 81206,7960913842,03%1090,17
ARL 446509,3441413342,11%698,84
Type 3 Chi-Nu Kai 5387,4441613343,61%936,55
AMX M4 mle. 457745,0255512748,82%905,42
T26E5 Patriot 8879,7574612657,94%1065,53
VK 28.016106,7234812544,80%73,48
T-549918,6962312446,77%766,28
Matilda4310,1437312153,72%874,44
SU-100M17860,9747912040,83%983,95
Löwe 8906,9367012044,17%863,70
A-436430,4444911942,86%619,67
Cromwell6456,9650411752,14%802,96
T675422,2944611651,72%884,48
A-447677,0055211549,57%944,70
Achilles6528,8451011455,26%963,05
O-Ni71037,6975111353,10%1492,17
Tiger (P)7727,2358311045,45%794,56
T376268,4242910646,23%478,22
Konštrukta T-34/1007770,8758410442,31%1069,59
SU-1006659,6151010351,46%1185,01
SU-10181004,6160810355,34%1004,11
TVP VTU Koncept8860,0365610249,02%1058,74
Renault UE 573218,9530310250,98%652,83
Grille5385,0335010146,53%727,72
M18 Hellcat6593,1346210049,00%939,32
Charioteer8725,545229843,88%551,43
KV-26621,145099751,55%950,00
Type T-345391,854249647,92%1049,25
SU-122A5406,623019542,11%859,44
Cromwell B 6622,686429455,32%1110,61
Tiger II8873,545899253,26%903,83
FV3046531,044509246,74%751,18
MT-256292,644809142,86%652,25
SU-86509,834609057,78%654,35
Object 26391209,626819052,22%941,11
M4A1 Revalorisé 8817,546468949,44%849,06
T54E19803,385658846,59%545,28
T-448796,255378735,63%812,11
O-Ho8650,795988648,84%556,18
T92 8638,136488446,43%1152,94
ARL V396520,064588348,19%850,43
Panther7834,936628246,34%1261,70
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3151,264068061,25%390,36
T57 Heavy Tank101332,565607940,51%755,88
T25 Pilot Number 1 8882,547477861,54%1233,33
Krupp-Steyr Waffenträger 7730,135507846,15%845,23
Panther II8893,057007754,55%1106,67
Progetto M35 mod. 46 8991,146467750,65%956,17
AMX Chasseur de chars 8597,235987745,45%600,27
Crusader6340,393647643,42%838,90
Black Prince7819,226397647,37%1027,52
VK 30.02 (M)6626,176117553,33%1231,83
Comet7606,705837450,00%862,10
IS-M8996,056227439,19%952,14
Škoda T 5091734,718127354,79%1676,70
O-I6636,955327357,53%1102,92
FCM 50 t 8751,746257245,83%738,11
ELC EVEN 90 8623,155797139,44%972,81
59-166269,074357045,71%557,08
VK 30.01 (P)6492,394487042,86%761,15
Bishop5384,703087040,00%629,61
M446552,974257047,14%757,08
FV4202 8587,005207034,29%444,30
Matilda Black Prince 5395,204636965,22%1110,50
T-54 first prototype 8647,036026844,12%602,00
StuG IV 5334,563266839,71%653,98
VK 36.01 (H)6504,514616744,78%702,57
IS7852,236716659,09%1201,09
M4A3E8 Sherman6455,355386653,03%787,64
Type 3 Chi-Nu5315,633856550,77%822,85
T-34-856506,804466546,15%816,32
SU-100Y 6702,785286546,15%1154,91
Grille 15101582,776676454,69%1069,17
Type 586557,374736240,32%908,61
T-127 3176,812836241,94%494,15
Škoda T 256401,054676159,02%695,07
Strv 746554,924996041,67%917,59
Strv m/425388,764325944,07%907,96
VK 30.01 (H)5420,414395950,85%751,34
Churchill VII6626,005345846,55%1006,23
LT-432 8632,456705853,45%993,24
M56 Scorpion 7816,476135843,10%962,58
T-345290,863935761,40%805,92
T28 Prototype81082,616655759,65%1147,29
T28 Concept 7745,876095349,06%967,17
Type 1 Chi-He4226,713105147,06%634,81
WZ-132A9930,006075139,22%1034,86
SU-855369,123685048,00%735,91
AMX 13 105 AM mle. 505279,643225048,00%445,84
T-1506642,425045046,00%978,84
KV-37679,615374944,90%666,79
SU-76M4204,332964850,00%577,38
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5261,463654860,42%605,13
T26E4 SuperPershing 8780,876454751,06%921,25
M4A1 Sherman5384,895284452,27%958,69
T-28422,731494434,09%0,00
AT 158783,074964438,64%592,88
Leo7896,555954250,00%1318,49
Churchill I5339,954434264,29%675,08
Lansen C 81039,907224250,00%1026,52
AC 4 Experimental 6537,434704252,38%882,51
T207830,256464055,00%1246,77
STA-2 8591,835754042,50%559,05
60G FT5596,695073953,85%1482,61
T25/27574,795053946,15%632,04
T-50-2 6385,694923956,41%953,38
P.435332,454263847,37%756,10
Aufklärungspanzer Panther 766,583463844,74%77,99
T56 GMC3245,863043745,95%738,12
WZ-131G FT6801,835913661,11%1491,77
212A91289,146783655,56%1103,91
IS-3A 8867,316863647,22%695,31
WZ-120-1G FT 81136,726803652,78%1027,54
StuG III Ausf. G5471,774143551,43%1047,23
S35 CA5340,373793542,86%510,56
Pz.Kpfw. II Luchs4129,532663441,18%215,94
Pz.Kpfw. I Ausf. C3111,683273450,00%378,29
Škoda T 40 6471,215263452,94%810,81
KV-15284,423813345,45%396,81
AT 15A 7706,416223256,25%998,62
T-34-2G FT71036,196463164,52%1596,31
Durchbruchswagen 24285,713563145,16%721,97
Chrysler K GF 8947,357623164,52%1077,40
14TP4167,403023046,67%469,12
M10 Wolverine5435,404793063,33%1118,70
T1 Heavy Tank5363,724462955,17%721,38
IS-271058,896222846,43%1294,14
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3119,572222850,00%183,53
Somua SM 81512,327142839,29%1485,87
AMX 13 57 7639,297172853,57%1230,56
T404248,563372751,85%528,32
Cruiser Mk. III3101,851942755,56%393,16
Somua SAu 404241,812982740,74%435,45
Churchill Gun Carrier6193,562582733,33%50,59
Crusader 5.5-in. SP7738,265302740,74%918,95
VK 100.01 (P)81207,227282748,15%1252,30
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4148,672832744,44%161,03
T1 Cunningham125,961492650,00%75,81
SU-85B4213,852662646,15%335,75
M8A14182,422662650,00%332,36
Object 268101471,356322650,00%887,60
AMX 105 AM mle. 474215,233122665,38%724,01
Vickers Medium Mk. II230,201032532,00%0,00
P26/404379,284292544,00%1135,59
M5A1 Stuart4203,043252450,00%657,16
Birch Gun4171,882922458,33%554,75
KV-48699,295132445,83%595,32
Bat.-Châtillon 25 t AP9756,045712334,78%487,44
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4280,913922268,18%982,32
Pz.Kpfw. I210,10682133,33%0,00
Object 430 Version II91053,147332161,90%1034,67
Type 4 Chi-To6505,455852060,00%982,33
AT 77424,305072055,00%380,55
WZ-1317293,164261926,32%273,55
M41 HMC5193,682181936,84%23,53
Pz.Kpfw. III Ausf. E3126,322021942,11%202,12
StuG III Ausf. B4247,633741963,16%658,73
LTTB8420,165191952,63%652,30
Spähpanzer SP I C7508,566531850,00%747,73
Object 703 Version II 8820,565461838,89%557,17
T-34-85M 6763,286571855,56%1360,83
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4488,475431752,94%1567,89
AMX M4 mle. 49 8785,246831758,82%778,69
105 leFH18B2 5626,805391566,67%1393,45
Leopard 110901,476171546,67%511,80
HWK 30 8958,297911464,29%1897,18
Caernarvon Action X 8755,716451435,71%589,32
Pudel 6659,625811353,85%1233,73
M5 Stuart463,002231338,46%0,00
Marder 38T4196,003361353,85%360,52
Renault FT181,671761225,00%238,54
P.43 bis6499,335361258,33%884,02
AMX 404163,422961241,67%514,12
Wespe3185,922201250,00%565,45
T95E2 8704,254891225,00%612,80
M46 Patton KR 8623,176001250,00%615,69
M2 Light Tank247,001671154,55%122,63
Leichttraktor110,82461118,18%0,00
Heavy Tank No. VI 6719,365181136,36%990,02
T26E5 8811,555261127,27%569,77
Panzerjäger I269,401271050,00%87,70
Type 91 Heavy3177,701931040,00%427,29
VK 168.01 Mauerbrecher 8778,104461030,00%576,56
BT-7 artillery 3140,401921020,00%293,77
10TP3237,00307944,44%818,02
25TP KSUST II5534,33448966,67%1436,96
M36 Jackson6726,00456966,67%1421,59
Bat.-Châtillon 12 t8607,89722966,67%1088,00
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5323,13275825,00%648,09
Super Hellcat 7657,50416825,00%706,07
Vickers Medium Mk. I114,1448728,57%0,00
D23112,86303771,43%464,72
Renault Otsu164,57142757,14%266,77
T1 HMC227,57155771,43%261,00
SU-5480,57151757,14%208,32
Marder II3171,14282728,57%302,07
MTLS-1G14 3198,86258757,14%673,83
Tetrarch 2170,43347771,43%951,74
T3 HMC2155,33236650,00%539,23
Somua S353192,67300633,33%418,79
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3201,83401666,67%803,47
Tiger 131 6532,50674683,33%954,35
L-60 248,00213633,33%3,10
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8605,33567650,00%524,19
Pz.Kpfw. II Ausf. D 291,83260633,33%219,58
VK 45.03 7879,67559666,67%1144,76
M66726,40548580,00%1292,35
T-463193,60233540,00%761,65
BDR G1 B5590,20494540,00%1176,20
AM 39 Gendron-Somua 2127,20338580,00%619,73
Renault NC-31184,00197475,00%462,05
M3 Lee4264,00471475,00%1019,32
MS-1116,7563450,00%80,46
Caernarvon8451,50287425,00%201,75
M24 Chaffee5198,50401450,00%524,83
FV217 Badger102427,75830475,00%1931,32
Object 2579884,75505425,00%452,06
KV-220-2 5379,50505450,00%546,33
Kolohousenka199,67312366,67%553,62
LT vz. 35275,332503100,00%392,15
TKS z n.k.m. 20 mm 2319,67469366,67%2250,29
LT vz. 3830,0096333,33%0,00
M4 Improved 5157,33298333,33%121,05
Sexton I 3319,00327366,67%1192,54
ISU-122S 7782,67569366,67%1073,51
M3 Stuart322,00118250,00%84,52
E 75 TS 8335,0028220,00%36,07
MKA 2157,003322100,00%669,29
T-29 3106,509420,00%109,40
T-28E with F-30 4659,50465250,00%1458,58
Strv m/40L337,009010,00%0,00
D1230,002810,00%0,00
HWK 128706,006321100,00%1057,19
Valentine II 4302,008701100,00%1172,45
TOG II* 6621,007171100,00%935,44
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6867,006171100,00%1776,74

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Novak
Član od: 28.02.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 07.10.2014
Otišao: 14.02.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 07.10.2014
Otišao: 15.02.2016