unk_

clanlogo
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 20.11.2018

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke19491000
Ø Razina11,210,000,000,00
Pobjede1087855,81%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene843843,29%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno1750,90%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke581729,84%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova229781,1800,0000,0000,00
Odnos razaranja1,680,000,000,00
Otkriveno tenkova300781,5400,0000,0000,00
Počinjena šteta1.477,420,000,000,00
Bodovi zauzimanja130290,6700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi165550,8500,0000,0000,00
Iskustvo720,870,000,000,00
WN71235,630,000,000,00
WN81107,290,000,000,00
Ukupno
Bitke19491
Ø Razina11,21
Pobjede1087855,81%
Izgubljene843843,29%
Neriješeno1750,90%
Preživjele bitke581729,84%
Uništenih tenkova229781,18
Odnos razaranja1,68
Otkriveno tenkova300781,54
Počinjena šteta1.477,42
Bodovi zauzimanja130290,67
Obrambeni bodovi165550,85
Iskustvo720,87
WN71235,63
WN81107,29
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke70000
Pobjede4361,43%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2434,29%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno34,29%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2637,14%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova640,9100,0000,0000,00
Odnos razaranja1,450,000,000,00
Otkriveno tenkova1091,5600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.678,330,000,000,00
Bodovi zauzimanja761,0900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1031,4700,0000,0000,00
Iskustvo670,560,000,000,00
Ukupno
Bitke70
Pobjede4361,43%
Izgubljene2434,29%
Neriješeno34,29%
Preživjele bitke2637,14%
Uništenih tenkova640,91
Odnos razaranja1,45
Otkriveno tenkova1091,56
Počinjena šteta1.678,33
Bodovi zauzimanja761,09
Obrambeni bodovi1031,47
Iskustvo670,56
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke54000
Pobjede2037,04%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3055,56%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno47,41%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1935,19%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova280,5200,0000,0000,00
Odnos razaranja0,800,000,000,00
Otkriveno tenkova821,5200,0000,0000,00
Počinjena šteta1.008,910,000,000,00
Bodovi zauzimanja470,8700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi761,4100,0000,0000,00
Iskustvo561,830,000,000,00
Ukupno
Bitke54
Pobjede2037,04%
Izgubljene3055,56%
Neriješeno47,41%
Preživjele bitke1935,19%
Uništenih tenkova280,52
Odnos razaranja0,80
Otkriveno tenkova821,52
Počinjena šteta1.008,91
Bodovi zauzimanja470,87
Obrambeni bodovi761,41
Iskustvo561,83
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke20000
Pobjede840,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1260,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke630,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova140,7000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,000,000,000,00
Otkriveno tenkova211,0500,0000,0000,00
Počinjena šteta584,800,000,000,00
Bodovi zauzimanja1015,0500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi251,2500,0000,0000,00
Iskustvo303,150,000,000,00
Ukupno
Bitke20
Pobjede840,00%
Izgubljene1260,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke630,00%
Uništenih tenkova140,70
Odnos razaranja1,00
Otkriveno tenkova211,05
Počinjena šteta584,80
Bodovi zauzimanja1015,05
Obrambeni bodovi251,25
Iskustvo303,15
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke27000
Pobjede1866,67%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene933,33%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1037,04%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova260,9600,0000,0000,00
Odnos razaranja1,530,000,000,00
Otkriveno tenkova451,6700,0000,0000,00
Počinjena šteta632,960,000,000,00
Bodovi zauzimanja110,4100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi893,3000,0000,0000,00
Iskustvo593,850,000,000,00
Ukupno
Bitke27
Pobjede1866,67%
Izgubljene933,33%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1037,04%
Uništenih tenkova260,96
Odnos razaranja1,53
Otkriveno tenkova451,67
Počinjena šteta632,96
Bodovi zauzimanja110,41
Obrambeni bodovi893,30
Iskustvo593,85
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1215000
Pobjede72659,75%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene48940,25%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke43936,13%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova9260,7600,0000,0000,00
Odnos razaranja1,190,000,000,00
Otkriveno tenkova16531,3600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.115,190,000,000,00
Bodovi zauzimanja6990,5800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi48343,9800,0000,0000,00
Iskustvo732,040,000,000,00
Ukupno
Bitke1215
Pobjede72659,75%
Izgubljene48940,25%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke43936,13%
Uništenih tenkova9260,76
Odnos razaranja1,19
Otkriveno tenkova16531,36
Počinjena šteta1.115,19
Bodovi zauzimanja6990,58
Obrambeni bodovi48343,98
Iskustvo732,04
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1605000
Pobjede91256,82%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene67041,74%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno231,43%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke57235,64%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova12210,7600,0000,0000,00
Odnos razaranja1,180,000,000,00
Otkriveno tenkova19051,1900,0000,0000,00
Počinjena šteta959,650,000,000,00
Bodovi zauzimanja17851,1100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi29861,8600,0000,0000,00
Iskustvo581,170,000,000,00
Ukupno
Bitke1605
Pobjede91256,82%
Izgubljene67041,74%
Neriješeno231,43%
Preživjele bitke57235,64%
Uništenih tenkova12210,76
Odnos razaranja1,18
Otkriveno tenkova19051,19
Počinjena šteta959,65
Bodovi zauzimanja17851,11
Obrambeni bodovi29861,86
Iskustvo581,17
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke114000
Pobjede6052,63%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene5346,49%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno10,88%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke3228,07%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova930,8200,0000,0000,00
Odnos razaranja1,130,000,000,00
Otkriveno tenkova1241,0900,0000,0000,00
Počinjena šteta1.782,070,000,000,00
Bodovi zauzimanja310,2700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1871,6400,0000,0000,00
Iskustvo656,580,000,000,00
Ukupno
Bitke114
Pobjede6052,63%
Izgubljene5346,49%
Neriješeno10,88%
Preživjele bitke3228,07%
Uništenih tenkova930,82
Odnos razaranja1,13
Otkriveno tenkova1241,09
Počinjena šteta1.782,07
Bodovi zauzimanja310,27
Obrambeni bodovi1871,64
Iskustvo656,58
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (157)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Löwe 81378,4879696854,44%1795,11
Bat.-Châtillon 25 t102343,2668693654,49%2447,64
T34 81661,0180188457,01%2521,27
FCM 50 t 81497,6784686054,65%2296,45
TVP T 50/51102556,5573380051,50%2477,62
AMX 50 10081773,3786471756,35%2463,36
T-5491758,8983069955,94%2243,43
Object 140102259,9078369756,81%2356,06
KV-856844,4856867953,61%1659,17
AMX 13 9091016,0272266154,92%1786,22
IS-381458,8074962852,55%1894,44
AMX 50 12091773,2471452155,28%1835,04
T2971292,3776050356,46%1932,10
Lorraine 40 t 81804,5181150256,37%2441,18
Progetto M35 mod. 46 82043,7797450064,20%3005,40
FV3046841,7550048755,44%1844,94
AMX 50 B102458,5068344554,83%2312,88
Bat.-Châtillon 25 t AP91724,7863944247,96%1956,52
AMX 13 57 GF 7993,9287439061,54%2759,43
E 25 71269,2979538860,05%2379,55
T4991082,2465138451,30%1643,31
M10391735,6079633153,17%1878,63
KV-15586,2048933049,09%1470,65
T-54 ltwt.91053,2464931753,31%1603,18
T-1091905,5587730152,82%2083,96
Lorraine 155 mle. 507918,6953528854,17%1303,03
Object 41681665,5287328862,85%2769,79
Tiger II81240,5169528749,13%1599,60
T3281495,0879828560,70%2073,32
leKpz M 41 90 mm GF 8825,7959928446,48%1474,82
Bat.-Châtillon 155 5591370,6957327155,72%1635,96
Grille 15102334,4456927050,37%1821,96
T-34-3 81348,2374526553,96%1928,11
KV-26794,1160226457,58%1527,98
Lorraine 155 mle. 5181036,0547225853,88%1122,84
Type 64 6715,2965825860,47%2187,12
IS-6 81654,2082525658,20%2146,28
Rhm.-Borsig Waffenträger81677,6573525358,50%1765,68
Škoda T 5091998,9791424353,09%2123,22
T-62A102080,6275324358,02%2027,80
T71 DA7836,8164324151,04%1916,55
AMX M4 mle. 4571192,1971223754,85%1861,14
Cromwell6801,6068223453,85%1949,70
AMX ELC bis5462,5953022453,57%1787,26
Waffenträger auf Pz. IV91902,7776522258,56%1779,87
ARL 446923,5965121757,14%2051,76
IS-271016,3664021555,35%1447,59
T1 Cunningham1226,4249121460,28%2006,07
AMX 13 757801,7867921352,11%1692,58
S-5171011,0452121250,47%1296,74
59-166454,6160920854,81%1352,67
UDES 0381504,7367120655,83%1766,52
IS-7102292,0677220357,14%2172,41
AMX 12 t6623,7668519958,29%2007,53
Type 586613,1849819749,24%1367,73
E 5091757,2489119258,33%1899,06
Comet71113,0978718555,14%2224,41
11081593,9879918060,56%2334,36
T-505158,4231717354,34%416,14
Škoda T 40 6936,7668017363,01%2298,09
AMX 13 F3 AM6870,6554817254,65%1475,85
Type T-345427,4634717156,73%1302,77
Panther/M10 71161,8872516954,44%2151,04
TVP VTU Koncept81106,0076316256,79%1689,75
A-4471330,3091815861,39%2805,91
M4 Sherman5353,9737115349,02%837,56
M41 Walker Bulldog8855,9369215251,97%1770,06
Type 4 Chi-To6780,6459014555,86%1740,77
Caernarvon81806,7295114564,14%2779,58
Prototipo Standard B92363,3092014254,23%2430,92
T-345610,8853913657,35%2235,83
A-436769,8471813565,19%1991,05
Panther II81080,0871013050,00%1536,51
XM551 Sheridan101398,3756112654,76%1527,78
Black Prince71132,8488812166,12%1836,24
T-1506321,1734711752,14%394,49
Crusader5382,4033211656,90%1174,81
M22 Locust 3295,5742211663,79%1617,97
M446668,4761611447,37%955,69
LTTB8981,1388310858,33%2305,89
Strv 103-092262,2272910763,55%2334,64
Churchill III 5605,9680210759,81%1573,72
Ikv 65 Alt II6786,3649710647,17%1554,47
Ikv 90 Typ B7865,3060510252,94%1324,47
Konštrukta T-34/10071049,497319755,67%1994,57
T-34-856905,747179657,29%2102,94
Type 3 Chi-Nu Kai 5621,514909560,00%2196,03
Panther71016,157479153,85%1893,78
Strv m/42-57 Alt A.2 6914,176389050,00%1828,42
T-463176,021988953,93%823,79
ELC EVEN 90 8736,006998756,32%1376,33
Bat.-Châtillon 155 58101183,054848541,18%881,95
BDR G1 B5808,006668356,63%2152,57
Churchill VII6841,876897956,96%1936,09
Matilda4256,242477844,87%599,50
P.44 Pantera81536,979377861,54%2266,68
M24 Chaffee5451,915567754,55%1787,76
Škoda T 256971,566957557,33%2163,73
Type 5 Chi-Ri71091,016577367,12%2135,18
AMX 404212,882916445,31%947,13
Sexton I 3322,203216453,13%1562,40
T 55A 91576,816896459,38%1578,09
Progetto M40 mod. 65102852,276706353,97%2224,66
E 50 Ausf. M102112,816846248,39%1836,02
Crusader 5.5-in. SP7860,605436060,00%1324,79
Rheinmetall Skorpion G 81882,535905554,55%2159,06
T1E6 2169,303225356,60%1147,54
Sherman Firefly6899,155915259,62%2125,64
Churchill I5488,964425058,00%1050,76
Pz.Kpfw. T 25 5757,826675060,00%2733,47
AMX Chasseur de chars 81082,926905064,00%1537,36
AMX 13 57 7924,667075056,00%1742,85
M374238,561874852,08%717,98
T2 Light Tank 2239,314514856,25%1648,64
Škoda T 245530,025374660,87%1848,78
P.43 bis61024,245644566,67%2576,51
M41 HMC5457,813384240,48%568,70
O-I Experimental5516,194364233,33%852,44
VK 28.016536,335013958,97%1858,41
T28 Concept 71009,635243839,47%1287,68
SU-85I 5553,003703246,88%1175,14
FCM 36 Pak 40 3483,394653158,06%1997,18
Object 430 Version II91562,137583060,00%1654,63
VK 16.02 Leopard5570,627452975,86%2607,25
Sherman III5481,934332944,83%1343,25
T1 Heavy Tank5643,395792853,57%1518,17
T3 HMC2203,253462860,71%984,01
T110E5101960,965822857,14%1577,84
P.43 ter7936,386902661,54%1559,29
Light Mk. VIC 2276,275292673,08%2569,19
LT-432 81222,387572454,17%2545,45
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4430,215662458,33%1241,67
T376386,654372352,17%978,93
Conqueror92243,5010842272,73%2440,95
Pz.Kpfw. I Ausf. C3207,334782166,67%1132,13
M66935,806092060,00%1747,14
M4A3E8 Sherman6801,505592045,00%1727,73
O-I6831,254782050,00%1590,78
Pz.Kpfw. II Luchs4581,827941764,71%3637,85
M127636,205741546,67%679,91
Centurion Mk. I81119,646701442,86%1330,58
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3481,915521163,64%2474,95
T-28E with F-30 4494,78418966,67%1555,54
StuG IV 5636,75587862,50%1875,25
T-50-2 6918,86914771,43%3329,40
Pz.Kpfw. T 15 3380,71517757,14%2441,17
M7 Priest3309,17221650,00%778,31
T-127 3250,33358650,00%933,38
LTP 3241,50363633,33%1046,79
MTLS-1G14 3328,00344560,00%1707,16
Heavy Tank No. VI 6783,75527425,00%1322,65
Lago4488,67378333,33%1844,67
Strv m/382227,0020210,00%910,31
Pvlvv fm/422209,0010910,00%1000,19
Sav m/4340,002001100,00%261,00
T-34-85M 62993,0025981100,00%10813,05
Pz.Kpfw. II Ausf. D 268,0019810,00%109,41

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 20.11.2018
Pozicija: Novak
Član od: 14.11.2018
Otišao: 17.11.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 03.11.2018
Otišao: 14.11.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 25.12.2017
Otišao: 02.11.2018
Pozicija: Novak
Član od: 27.08.2017
Otišao: 13.09.2017
Pozicija: Novak
Član od: 16.08.2017
Otišao: 23.08.2017
Pozicija: Novak
Član od: 22.07.2017
Otišao: 03.08.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 12.05.2017
Otišao: 18.07.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 21.11.2016
Otišao: 14.03.2017
Pozicija: Novak
Član od: 17.10.2016
Otišao: 22.11.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 23.10.2016
Otišao: 19.11.2016
Pozicija: Novak
Član od: 30.08.2016
Otišao: 23.10.2016
Pozicija: Novak
Član od: 04.10.2016
Otišao: 01.01.1970
Pozicija: Novak
Član od: 20.09.2016
Otišao: 01.01.1970
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 09.06.2016
Otišao: 25.08.2016
Pozicija: Pričuva
Član od: 23.04.2016
Otišao: 04.06.2016
Pozicija: Pričuva
Član od: 01.12.2015
Otišao: 06.04.2016
Pozicija: Novak
Član od: 03.03.2015
Otišao: 10.03.2015
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 03.02.2015
Otišao: 11.02.2015
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 30.01.2015
Otišao: 01.02.2015
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 17.11.2014
Otišao: 25.01.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 27.07.2014
Otišao: 01.01.1970
Pozicija: Novak
Član od: 11.04.2014
Otišao: 01.01.1970
Cookies help delivering this services. Uči više  Close