cookie_text Uči više

unk_

clanlogo
Pozicija: Vojnik
Član od: 25.12.2017

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke16553057
Ø Razina11,630,008,207,57
Pobjede916555,37%00,00%240,00%342,86%
Izgubljene725243,81%00,00%360,00%457,14%
Neriješeno1360,82%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke500630,24%00,00%240,00%342,86%
Uništenih tenkova193401,1700,0071,4071,00
Odnos razaranja1,670,002,331,75
Otkriveno tenkova247951,5000,0030,6071,00
Počinjena šteta1.426,620,00956,40713,86
Bodovi zauzimanja125980,7600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi140320,8500,0000,0000,00
Iskustvo721,710,00285,80240,86
WN71185,290,00973,19824,93
WN8988,420,00805,57684,46
Ukupno
Bitke16553
Ø Razina11,63
Pobjede916555,37%
Izgubljene725243,81%
Neriješeno1360,82%
Preživjele bitke500630,24%
Uništenih tenkova193401,17
Odnos razaranja1,67
Otkriveno tenkova247951,50
Počinjena šteta1.426,62
Bodovi zauzimanja125980,76
Obrambeni bodovi140320,85
Iskustvo721,71
WN71185,29
WN8988,42
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke5
Ø Razina8,20
Pobjede240,00%
Izgubljene360,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke240,00%
Uništenih tenkova71,40
Odnos razaranja2,33
Otkriveno tenkova30,60
Počinjena šteta956,40
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo285,80
WN7973,19
WN8805,57
Zadnjih 30 dana
Bitke7
Ø Razina7,57
Pobjede342,86%
Izgubljene457,14%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke342,86%
Uništenih tenkova71,00
Odnos razaranja1,75
Otkriveno tenkova71,00
Počinjena šteta713,86
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo240,86
WN7824,93
WN8684,46
Izrađeno u: 09.10.2011 18:50
Posljednja bitka: 13.08.2018 16:04
Zadnje ažuriranje: 17.08.2018 15:19

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke67000
Pobjede4161,19%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2334,33%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno34,48%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2435,82%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova630,9400,0000,0000,00
Odnos razaranja1,470,000,000,00
Otkriveno tenkova1071,6000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.699,360,000,000,00
Bodovi zauzimanja761,1300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1031,5400,0000,0000,00
Iskustvo671,610,000,000,00
Ukupno
Bitke67
Pobjede4161,19%
Izgubljene2334,33%
Neriješeno34,48%
Preživjele bitke2435,82%
Uništenih tenkova630,94
Odnos razaranja1,47
Otkriveno tenkova1071,60
Počinjena šteta1.699,36
Bodovi zauzimanja761,13
Obrambeni bodovi1031,54
Iskustvo671,61
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke38000
Pobjede1334,21%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2155,26%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno410,53%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1642,11%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova220,5800,0000,0000,00
Odnos razaranja1,000,000,000,00
Otkriveno tenkova561,4700,0000,0000,00
Počinjena šteta969,180,000,000,00
Bodovi zauzimanja471,2400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi762,0000,0000,0000,00
Iskustvo532,180,000,000,00
Ukupno
Bitke38
Pobjede1334,21%
Izgubljene2155,26%
Neriješeno410,53%
Preživjele bitke1642,11%
Uništenih tenkova220,58
Odnos razaranja1,00
Otkriveno tenkova561,47
Počinjena šteta969,18
Bodovi zauzimanja471,24
Obrambeni bodovi762,00
Iskustvo532,18
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke13000
Pobjede538,46%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene861,54%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke323,08%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova110,8500,0000,0000,00
Odnos razaranja1,100,000,000,00
Otkriveno tenkova100,7700,0000,0000,00
Počinjena šteta672,850,000,000,00
Bodovi zauzimanja524,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi241,8500,0000,0000,00
Iskustvo324,310,000,000,00
Ukupno
Bitke13
Pobjede538,46%
Izgubljene861,54%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke323,08%
Uništenih tenkova110,85
Odnos razaranja1,10
Otkriveno tenkova100,77
Počinjena šteta672,85
Bodovi zauzimanja524,00
Obrambeni bodovi241,85
Iskustvo324,31
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova11,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta437,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo172,000,000,000,00
Ukupno
Bitke1
Pobjede00,00%
Izgubljene1100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova11,00
Počinjena šteta437,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo172,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke844000
Pobjede50559,83%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene33940,17%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke29635,07%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova6040,7200,0000,0000,00
Odnos razaranja1,100,000,000,00
Otkriveno tenkova11311,3400,0000,0000,00
Počinjena šteta1.048,520,000,000,00
Bodovi zauzimanja5290,6300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi33874,0100,0000,0000,00
Iskustvo762,700,000,000,00
Ukupno
Bitke844
Pobjede50559,83%
Izgubljene33940,17%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke29635,07%
Uništenih tenkova6040,72
Odnos razaranja1,10
Otkriveno tenkova11311,34
Počinjena šteta1.048,52
Bodovi zauzimanja5290,63
Obrambeni bodovi33874,01
Iskustvo762,70
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1281000
Pobjede74558,16%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene52540,98%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno110,86%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke45535,52%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova9290,7300,0000,0000,00
Odnos razaranja1,120,000,000,00
Otkriveno tenkova14951,1700,0000,0000,00
Počinjena šteta863,330,000,000,00
Bodovi zauzimanja15891,2400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi22931,7900,0000,0000,00
Iskustvo571,690,000,000,00
Ukupno
Bitke1281
Pobjede74558,16%
Izgubljene52540,98%
Neriješeno110,86%
Preživjele bitke45535,52%
Uništenih tenkova9290,73
Odnos razaranja1,12
Otkriveno tenkova14951,17
Počinjena šteta863,33
Bodovi zauzimanja15891,24
Obrambeni bodovi22931,79
Iskustvo571,69
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke47000
Pobjede2859,57%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1838,30%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno12,13%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1634,04%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova300,6400,0000,0000,00
Odnos razaranja0,970,000,000,00
Otkriveno tenkova511,0900,0000,0000,00
Počinjena šteta1.509,940,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi561,1900,0000,0000,00
Iskustvo621,190,000,000,00
Ukupno
Bitke47
Pobjede2859,57%
Izgubljene1838,30%
Neriješeno12,13%
Preživjele bitke1634,04%
Uništenih tenkova300,64
Odnos razaranja0,97
Otkriveno tenkova511,09
Počinjena šteta1.509,94
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi561,19
Iskustvo621,19
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (139)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Löwe 81375,1180092754,91%1800,73
Bat.-Châtillon 25 t102348,4868589254,26%2441,42
T34 81661,0180188457,01%2518,61
FCM 50 t 81501,5084884954,65%2300,87
AMX 50 10081773,3786471756,35%2462,46
T-5491758,8983069955,94%2243,28
Object 140102249,9378468557,08%2327,59
KV-856844,4856867953,61%1660,23
AMX 13 909997,1471964454,66%1741,70
TVP T 50/51102521,4678156150,62%2372,48
IS-381405,2075755952,59%1824,17
AMX 50 12091773,2471452155,28%1835,53
T2971292,3776050356,46%1931,24
FV3046842,3550148455,58%1854,73
Bat.-Châtillon 25 t AP91724,7863944247,96%1955,77
AMX 50 B102482,2569239154,73%2362,85
AMX 13 57 GF 7993,9287439061,54%2765,70
T4991082,2465138451,30%1647,67
E 25 71284,7980136759,67%2407,06
M10391735,6079633153,17%1879,28
KV-15586,2048933049,09%1472,15
T-1091919,2888129452,72%2097,09
Lorraine 155 mle. 507918,6953528854,17%1302,24
Object 41681665,5287328862,85%2766,59
T3281511,6680627861,15%2099,23
Tiger II81265,2570427448,91%1644,81
Bat.-Châtillon 155 5591370,6957327155,72%1635,26
Lorraine 155 mle. 5181036,0547225853,88%1122,28
T-54 ltwt.91031,9766125751,36%1563,25
T-34-3 81366,0174925654,30%1952,82
IS-6 81659,9182925358,50%2152,60
Rhm.-Borsig Waffenträger81677,6573525358,50%1758,26
KV-26782,4960025057,20%1498,80
Type 64 6726,9266024759,92%2195,11
Škoda T 5091998,9791424353,09%2111,63
T-62A102099,3275323857,98%2037,06
AMX M4 mle. 4571192,1971223754,85%1861,93
Cromwell6801,6068223453,85%1947,53
Lorraine 40 t 81673,3485923251,72%2026,35
AMX ELC bis5462,5953022453,57%1783,69
Waffenträger auf Pz. IV91902,7776522258,56%1780,02
ARL 446923,5965121757,14%2061,78
IS-271016,3664021555,35%1445,65
T1 Cunningham1226,4249121460,28%2013,78
AMX 13 757801,7867921352,11%1704,02
leKpz M 41 90 mm GF 8821,1059521346,01%1356,31
S-5171011,0452121250,47%1299,86
59-166454,6160920854,81%1348,01
T71 DA7806,2866520150,75%1744,87
AMX 12 t6623,7668519958,29%2024,69
Type 586613,1849819749,24%1368,46
E 5091757,2489119258,33%1899,80
Comet71113,0978718555,14%2224,23
UDES 0381442,4567318256,04%1642,83
T-505158,4231717354,34%410,95
AMX 13 F3 AM6870,6554817254,65%1475,14
Type T-345427,4634717156,73%1303,61
Panther/M10 71142,1371916554,55%2096,31
11081595,8579816459,15%2361,11
Progetto M35 mod. 46 81856,74102216462,20%2476,20
TVP VTU Koncept81106,0076316256,79%1688,24
A-4471330,3091815861,39%2803,75
M4 Sherman5353,9737115349,02%837,53
M41 Walker Bulldog8855,9369215251,97%1770,10
IS-7102281,9980414856,08%2212,71
Type 4 Chi-To6780,6459014555,86%1745,02
Grille 15102162,5056713845,65%1487,30
T-345610,8853913657,35%2237,74
A-436769,8471813565,19%1990,20
Panther II81080,0871013050,00%1535,13
Škoda T 40 6877,1468711963,87%2156,59
Crusader5382,4033211656,90%1176,67
M446668,4761611447,37%957,88
M22 Locust 3282,9542211064,55%1551,70
LTTB8981,1388310858,33%2299,50
T-1506292,5133310751,40%334,69
Ikv 65 Alt II6786,3649710647,17%1550,57
Churchill III 5602,1280110559,05%1553,27
Ikv 90 Typ B7865,3060510252,94%1320,22
Konštrukta T-34/10071049,497319755,67%1988,52
T-34-856905,747179657,29%2103,14
Type 3 Chi-Nu Kai 5621,514909560,00%2194,70
Panther71016,157479153,85%1895,36
T-463176,021988953,93%830,10
Strv m/42-57 Alt A.2 6908,296458550,59%1822,48
BDR G1 B5808,006668356,63%2156,27
M24 Chaffee5451,915567754,55%1788,75
Matilda4244,292337544,00%540,44
Škoda T 256971,566957557,33%2159,95
AMX 404212,882916445,31%948,31
Bat.-Châtillon 155 58101133,404676336,51%779,21
Crusader 5.5-in. SP7860,605436060,00%1325,36
Sexton I 3319,423325754,39%1600,08
T1E6 2169,303225356,60%1151,80
M374238,561874852,08%718,35
T2 Light Tank 2239,314514856,25%1659,40
Škoda T 245530,025374660,87%1848,92
M41 HMC5457,813384240,48%569,97
O-I Experimental5516,194364233,33%849,46
Pz.Kpfw. T 25 5688,136503956,41%2316,33
Type 5 Chi-Ri71201,447463666,67%2448,77
XM551 Sheridan101315,006163661,11%1451,69
AMX Chasseur de chars 81087,716433154,84%1452,27
Object 430 Version II91562,137583060,00%1646,64
SU-85I 5564,133833050,00%1234,31
VK 16.02 Leopard5570,627452975,86%2607,13
T1 Heavy Tank5643,395792853,57%1519,00
T3 HMC2203,253462860,71%986,30
E 50 Ausf. M102145,507612850,00%1942,79
T28 Concept 71022,565092737,04%1279,75
Light Mk. VIC 2276,275292673,08%2588,79
T 55A 91348,485792548,00%1269,22
VK 28.016401,614332347,83%990,97
T376386,654372352,17%976,19
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4418,875572356,52%1162,59
Pz.Kpfw. I Ausf. C3207,334782166,67%1137,21
M66935,806092060,00%1748,35
M4A3E8 Sherman6801,505592045,00%1726,33
O-I6792,124251747,06%1440,26
Pz.Kpfw. II Luchs4581,827941764,71%3668,46
FCM 36 Pak 40 3456,385361656,25%1879,61
M127636,205741546,67%679,32
Centurion Mk. I81119,646701442,86%1331,75
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3509,205981070,00%2815,66
AMX 13 57 71182,609021050,00%2484,42
StuG IV 5636,75587862,50%1877,00
Sherman III5543,57422771,43%1723,78
Pz.Kpfw. T 15 3380,71517757,14%2447,56
M7 Priest3309,17221650,00%779,54
T-127 3250,33358650,00%932,14
LTP 3241,50363633,33%1048,46
T110E5101078,00469450,00%639,04
Lago4488,67378333,33%1843,19
MTLS-1G14 3338,67244333,33%1491,26
T-28E with F-30 4437,00453366,67%1257,37
Strv m/382227,0020210,00%911,50
Pvlvv fm/422209,0010910,00%994,08
Sav m/4340,002001100,00%261,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 268,0019810,00%110,81

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Vojnik
Član od: 25.12.2017
Pozicija: Novak
Član od: 27.08.2017
Otišao: 13.09.2017
Pozicija: Novak
Član od: 16.08.2017
Otišao: 23.08.2017
Pozicija: Novak
Član od: 22.07.2017
Otišao: 03.08.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 12.05.2017
Otišao: 18.07.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 21.11.2016
Otišao: 14.03.2017
Pozicija: Novak
Član od: 17.10.2016
Otišao: 22.11.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 23.10.2016
Otišao: 19.11.2016
Pozicija: Novak
Član od: 30.08.2016
Otišao: 23.10.2016
Pozicija: Novak
Član od: 04.10.2016
Pozicija: Novak
Član od: 20.09.2016
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 09.06.2016
Otišao: 25.08.2016
Pozicija: Pričuva
Član od: 23.04.2016
Otišao: 04.06.2016
Pozicija: Pričuva
Član od: 01.12.2015
Otišao: 06.04.2016
Pozicija: Novak
Član od: 03.03.2015
Otišao: 10.03.2015
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 03.02.2015
Otišao: 11.02.2015
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 30.01.2015
Otišao: 01.02.2015
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 17.11.2014
Otišao: 25.01.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 27.07.2014
Pozicija: Novak
Član od: 11.04.2014