rorogaming

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke11499000
Ø Razina6,800,000,000,00
Pobjede593451,60%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene545447,43%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno1110,97%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke310226,98%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova108960,9500,0000,0000,00
Odnos razaranja1,300,000,000,00
Otkriveno tenkova147451,2800,0000,0000,00
Počinjena šteta989,340,000,000,00
Bodovi zauzimanja56940,5000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi52200,4500,0000,0000,00
Iskustvo468,320,000,000,00
WN71209,640,000,000,00
WN81591,630,000,000,00
Ukupno
Bitke11499
Ø Razina6,80
Pobjede593451,60%
Izgubljene545447,43%
Neriješeno1110,97%
Preživjele bitke310226,98%
Uništenih tenkova108960,95
Odnos razaranja1,30
Otkriveno tenkova147451,28
Počinjena šteta989,34
Bodovi zauzimanja56940,50
Obrambeni bodovi52200,45
Iskustvo468,32
WN71209,64
WN81591,63
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke52000
Pobjede2140,38%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3159,62%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1121,15%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova300,5800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,730,000,000,00
Otkriveno tenkova1292,4800,0000,0000,00
Počinjena šteta1.046,580,000,000,00
Bodovi zauzimanja771,4800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi130,2500,0000,0000,00
Iskustvo510,630,000,000,00
Ukupno
Bitke52
Pobjede2140,38%
Izgubljene3159,62%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1121,15%
Uništenih tenkova300,58
Odnos razaranja0,73
Otkriveno tenkova1292,48
Počinjena šteta1.046,58
Bodovi zauzimanja771,48
Obrambeni bodovi130,25
Iskustvo510,63
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke50000
Pobjede2142,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2856,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno12,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1734,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova400,8000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,210,000,000,00
Otkriveno tenkova320,6400,0000,0000,00
Počinjena šteta1.382,200,000,000,00
Bodovi zauzimanja641,2800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1482,9600,0000,0000,00
Iskustvo431,420,000,000,00
Ukupno
Bitke50
Pobjede2142,00%
Izgubljene2856,00%
Neriješeno12,00%
Preživjele bitke1734,00%
Uništenih tenkova400,80
Odnos razaranja1,21
Otkriveno tenkova320,64
Počinjena šteta1.382,20
Bodovi zauzimanja641,28
Obrambeni bodovi1482,96
Iskustvo431,42
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke863000
Pobjede42349,02%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene44050,98%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke31936,96%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova5900,6800,0000,0000,00
Odnos razaranja1,080,000,000,00
Otkriveno tenkova7440,8600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.058,130,000,000,00
Bodovi zauzimanja9271,0700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi38594,4700,0000,0000,00
Iskustvo581,170,000,000,00
Ukupno
Bitke863
Pobjede42349,02%
Izgubljene44050,98%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke31936,96%
Uništenih tenkova5900,68
Odnos razaranja1,08
Otkriveno tenkova7440,86
Počinjena šteta1.058,13
Bodovi zauzimanja9271,07
Obrambeni bodovi38594,47
Iskustvo581,17
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1301000
Pobjede44934,51%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene82663,49%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno262,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke34626,59%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova8860,6800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,930,000,000,00
Otkriveno tenkova14991,1500,0000,0000,00
Počinjena šteta812,020,000,000,00
Bodovi zauzimanja8090,6200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi19501,5000,0000,0000,00
Iskustvo332,800,000,000,00
Ukupno
Bitke1301
Pobjede44934,51%
Izgubljene82663,49%
Neriješeno262,00%
Preživjele bitke34626,59%
Uništenih tenkova8860,68
Odnos razaranja0,93
Otkriveno tenkova14991,15
Počinjena šteta812,02
Bodovi zauzimanja8090,62
Obrambeni bodovi19501,50
Iskustvo332,80
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke404000
Pobjede25162,13%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene14936,88%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno40,99%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke16039,60%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova3210,7900,0000,0000,00
Odnos razaranja1,320,000,000,00
Otkriveno tenkova8462,0900,0000,0000,00
Počinjena šteta1.690,680,000,000,00
Bodovi zauzimanja6051,5000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi5071,2500,0000,0000,00
Iskustvo681,940,000,000,00
Ukupno
Bitke404
Pobjede25162,13%
Izgubljene14936,88%
Neriješeno40,99%
Preživjele bitke16039,60%
Uništenih tenkova3210,79
Odnos razaranja1,32
Otkriveno tenkova8462,09
Počinjena šteta1.690,68
Bodovi zauzimanja6051,50
Obrambeni bodovi5071,25
Iskustvo681,94
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (94)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5551,8340875854,88%1770,93
Bat.-Châtillon 25 t102321,7759962154,75%2260,84
M66601,4536447949,69%967,40
T-34-85M 6973,3852846253,03%1899,39
T3281247,5055842853,50%1499,48
Bat.-Châtillon 12 t81161,3365742455,90%2599,21
AMX ELC bis5784,4152635763,03%4118,99
VK 28.016508,4543332950,76%1569,30
T297970,8444432350,15%1098,78
Rheinmetall Panzerwagen101437,3253731650,00%1791,07
Spähpanzer Ru 25191191,7857529648,99%1989,07
Hummel6656,9335427448,18%911,34
T110E5101959,5158626744,94%1595,87
AMX 13 9091489,7855326748,69%2518,17
M10391208,5545826643,61%957,21
Bat.-Châtillon 25 t AP91678,5457625257,54%1995,59
59-166383,9239125051,20%1017,98
Jagdpanzer E 100102357,0753724850,81%1713,59
VK 16.02 Leopard5387,8939723554,89%1518,56
Type T-345271,0023922843,86%572,04
G.W. Panther7785,4040420948,33%842,50
AMX M4 mle. 49 81373,9473318851,60%1592,01
Jagdpanther71078,2051918449,46%1494,92
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4299,2925318149,72%791,03
Grille5675,0937417454,60%1539,43
G.W. Tiger (P)81317,3355017054,12%1511,83
Spähpanzer SP I C7721,9043816744,91%1302,39
Type 586578,6639816349,69%1137,69
T1 Heavy Tank5146,1520616238,27%23,03
WZ-111 model 1-491976,7770815759,87%2183,22
T-34-17976,5555315556,77%1689,21
Jagdtiger92117,4671414958,39%1894,01
KV-26921,9750714456,94%1803,42
Jagdpanther II81471,5857113160,31%1677,58
KV-15566,8739213053,08%1253,09
Ikv 1035505,1032113053,08%1315,25
M5A1 Stuart434,5816111843,22%36,35
Jagdpanzer IV6726,2641811846,61%1408,00
M3 Lee472,291469948,48%83,95
WZ-13171120,805739548,42%2688,61
AMX 13 757962,077269050,00%2488,00
11081352,717958253,66%1813,81
T-34-28845,795048248,78%997,36
Ikv 65 Alt II6920,055197768,83%2152,33
AMX 12 t6780,906037761,04%2999,58
Pz.Kpfw. II Luchs4304,192977342,47%1019,56
WZ-111 model 5A102057,936326844,12%1409,77
StuG III Ausf. G5577,934185955,93%1563,68
IS-271044,526835052,00%1317,71
Renault NC-31119,61644936,73%0,00
Pz.Sfl. IVb4320,132284854,17%959,68
Marder II3138,851544744,68%209,26
Pz.Kpfw. II Ausf. G3146,772044346,51%521,64
Sav m/434308,082544047,50%785,91
Pz.Kpfw. 38 (t)367,971153941,03%0,00
Wespe3138,971503951,28%385,51
Leichttraktor1184,562833455,88%1228,62
Type 2597 Chi-Ha327,56883438,24%0,00
StuG IV 5477,683442846,43%1348,87
Matilda IV 5551,814552777,78%1598,59
T-463137,461762433,33%413,10
M2 Medium Tank342,091702347,83%64,75
T-284389,593722263,64%1482,23
Vickers Mk. E Type B226,35772040,00%0,35
T-1506415,004111855,56%611,75
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.452,062141747,06%60,92
T2 Medium Tank230,931001553,33%107,48
Pz.Kpfw. II228,431091435,71%0,00
AT-1295,38781315,38%146,02
T 55A 91531,385111346,15%1423,40
Ikv 723360,583311266,67%1507,90
G.Pz. Mk. VI (e)251,451271181,82%332,11
Panzerjäger I2103,001431050,00%249,80
AMX 404214,00254944,44%890,44
Pz.Kpfw. 35 (t)295,89100922,22%254,96
Pvlvv fm/42265,89118922,22%62,34
Light Mk. VIC 262,88167837,50%114,20
T-262107,13138837,50%307,98
P26/404400,43358771,43%1432,56
Sexton II3192,43186742,86%731,97
MS-1156,71101728,57%54,44
T1 Cunningham139,67102616,67%0,00
T28 Concept 71212,40515560,00%1779,61
Strv fm/211105,80208540,00%424,57
T-50-2 6637,33332333,33%1481,50
Ikv 90 Typ B7886,0020930,00%1211,65
HWK 128576,50416250,00%704,14
Birch Gun4410,002652100,00%1523,14
SU-182113,008320,00%456,40
Vickers Medium Mk. I1212,004041100,00%1313,27
Loyd Gun Carriage2233,003751100,00%1859,95
MKA 2156,007210,00%459,80
TKS z n.k.m. 20 mm 2211,0026110,00%1316,51
FCM 362271,004751100,00%2171,72

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Vojnik
Član od: 07.07.2019
Otišao: 08.02.2020
Pozicija: Pričuva
Član od: 05.08.2018
Otišao: 26.09.2018
Pozicija: Novak
Član od: 29.07.2018
Otišao: 03.08.2018
Pozicija: Novak
Član od: 28.05.2018
Otišao: 02.07.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 18.07.2017
Otišao: 01.04.2018
Pozicija: Novak
Član od: 10.06.2017
Otišao: 16.07.2017
Pozicija: Pričuva
Član od: 13.12.2016
Otišao: 11.05.2017
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 20.08.2016
Otišao: 11.12.2016
Pozicija: Novak
Član od: 10.09.2015
Otišao: 14.10.2015
Cookies help delivering this services. Uči više  Close