radiator

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke60205000
Ø Razina7,740,000,000,00
Pobjede3040950,51%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2902948,22%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno7671,27%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1272121,13%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova430240,7100,0000,0000,00
Odnos razaranja0,910,000,000,00
Otkriveno tenkova1548392,5700,0000,0000,00
Počinjena šteta896,030,000,000,00
Bodovi zauzimanja351540,5800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi287910,4800,0000,0000,00
Iskustvo560,680,000,000,00
WN71121,510,000,000,00
WN81158,810,000,000,00
Ukupno
Bitke60205
Ø Razina7,74
Pobjede3040950,51%
Izgubljene2902948,22%
Neriješeno7671,27%
Preživjele bitke1272121,13%
Uništenih tenkova430240,71
Odnos razaranja0,91
Otkriveno tenkova1548392,57
Počinjena šteta896,03
Bodovi zauzimanja351540,58
Obrambeni bodovi287910,48
Iskustvo560,68
WN71121,51
WN81158,81
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke97000
Pobjede5253,61%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene4344,33%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno22,06%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2828,87%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova620,6400,0000,0000,00
Odnos razaranja0,900,000,000,00
Otkriveno tenkova1311,3500,0000,0000,00
Počinjena šteta1.363,680,000,000,00
Bodovi zauzimanja370,3800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1611,6600,0000,0000,00
Iskustvo678,120,000,000,00
Ukupno
Bitke97
Pobjede5253,61%
Izgubljene4344,33%
Neriješeno22,06%
Preživjele bitke2828,87%
Uništenih tenkova620,64
Odnos razaranja0,90
Otkriveno tenkova1311,35
Počinjena šteta1.363,68
Bodovi zauzimanja370,38
Obrambeni bodovi1611,66
Iskustvo678,12
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke20000
Pobjede945,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1050,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno15,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke735,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova80,4000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,620,000,000,00
Otkriveno tenkova190,9500,0000,0000,00
Počinjena šteta722,250,000,000,00
Bodovi zauzimanja964,8000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi90,4500,0000,0000,00
Iskustvo410,850,000,000,00
Ukupno
Bitke20
Pobjede945,00%
Izgubljene1050,00%
Neriješeno15,00%
Preživjele bitke735,00%
Uništenih tenkova80,40
Odnos razaranja0,62
Otkriveno tenkova190,95
Počinjena šteta722,25
Bodovi zauzimanja964,80
Obrambeni bodovi90,45
Iskustvo410,85
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke13000
Pobjede646,15%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene753,85%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke323,08%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova30,2300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,300,000,000,00
Otkriveno tenkova483,6900,0000,0000,00
Počinjena šteta212,080,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo484,230,000,000,00
Ukupno
Bitke13
Pobjede646,15%
Izgubljene753,85%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke323,08%
Uništenih tenkova30,23
Odnos razaranja0,30
Otkriveno tenkova483,69
Počinjena šteta212,08
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo484,23
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke237000
Pobjede11046,41%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene12452,32%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno31,27%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke4418,57%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1240,5200,0000,0000,00
Odnos razaranja0,640,000,000,00
Otkriveno tenkova6212,6200,0000,0000,00
Počinjena šteta588,570,000,000,00
Bodovi zauzimanja1360,5700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1980,8400,0000,0000,00
Iskustvo476,580,000,000,00
Ukupno
Bitke237
Pobjede11046,41%
Izgubljene12452,32%
Neriješeno31,27%
Preživjele bitke4418,57%
Uništenih tenkova1240,52
Odnos razaranja0,64
Otkriveno tenkova6212,62
Počinjena šteta588,57
Bodovi zauzimanja1360,57
Obrambeni bodovi1980,84
Iskustvo476,58
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke7494000
Pobjede358747,86%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene385451,43%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno530,71%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke178023,75%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova37150,5000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,650,000,000,00
Otkriveno tenkova169072,2600,0000,0000,00
Počinjena šteta689,890,000,000,00
Bodovi zauzimanja83671,1200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi216182,8800,0000,0000,00
Iskustvo522,760,000,000,00
Ukupno
Bitke7494
Pobjede358747,86%
Izgubljene385451,43%
Neriješeno530,71%
Preživjele bitke178023,75%
Uništenih tenkova37150,50
Odnos razaranja0,65
Otkriveno tenkova169072,26
Počinjena šteta689,89
Bodovi zauzimanja83671,12
Obrambeni bodovi216182,88
Iskustvo522,76
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke332000
Pobjede13841,57%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene19157,53%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno30,90%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke6118,37%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1580,4800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,580,000,000,00
Otkriveno tenkova8422,5400,0000,0000,00
Počinjena šteta532,750,000,000,00
Bodovi zauzimanja2370,7100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi3471,0500,0000,0000,00
Iskustvo308,540,000,000,00
Ukupno
Bitke332
Pobjede13841,57%
Izgubljene19157,53%
Neriješeno30,90%
Preživjele bitke6118,37%
Uništenih tenkova1580,48
Odnos razaranja0,58
Otkriveno tenkova8422,54
Počinjena šteta532,75
Bodovi zauzimanja2370,71
Obrambeni bodovi3471,05
Iskustvo308,54
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (217)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
MT-256283,28499783953,91%764,43
ELC EVEN 90 8734,60714704953,95%1395,50
KV-5 81175,32680433250,81%1466,36
Jagdpanzer E 100101965,14597269748,42%1467,79
AMX ELC bis5245,00432229054,24%751,08
AMX 13 909695,10542167149,25%925,43
AMX 13 105101157,03555143345,99%1124,85
Chrysler K GF 81282,62754141954,26%1523,94
Waffenträger auf E 100102387,89636139550,25%1849,53
Bat.-Châtillon 25 t101358,73595121246,62%1007,24
T-1091629,7762087949,49%1770,84
T-100 LT10794,5354483148,38%747,83
T-5491112,0064578549,43%1112,54
T-50-2 6410,1967468657,73%1118,59
Bat.-Châtillon 155 5591057,2040666849,85%1043,66
T-54 ltwt.9728,0061162651,12%933,28
IS-381141,9060261250,33%1345,80
Object 140101284,6054859945,08%889,62
Grille 15101626,5252458746,17%1039,97
Spähpanzer Ru 2519577,4550758044,31%642,15
IS-7101673,4864857044,91%1339,74
T71 DA7368,4051856248,40%540,26
FV3046610,8940650551,49%1125,80
T-1506497,2632050046,80%714,68
Bat.-Châtillon 25 t AP91171,5663347253,81%1261,15
KV-856890,7956847055,11%1866,85
IS-4101637,4761645147,45%1275,90
FV380591124,0450041849,52%1024,79
WZ-12091093,7165240747,91%977,55
IS7700,8035239948,62%851,45
Object 70491507,2051237252,42%1132,31
Panhard EBR 10510857,9966337051,08%795,28
T-448893,9367634055,00%1328,62
WZ-1328453,8050933849,41%589,96
T57 Heavy Tank101778,1062433751,34%1310,71
Panhard EBR 75 (FL 10) 8890,8074033452,40%1479,21
Jagdtiger91479,1760632545,85%1142,43
FV2078802,8935331748,26%815,87
T54E191552,4573630749,51%1432,26
AMX 30 1er prototype9867,8947230543,28%552,78
KV-15337,2524329845,64%535,83
T28 Prototype81238,9153628947,06%1316,94
FV215b (183) 101362,2658927447,08%836,39
Lorraine 155 mle. 5181176,9451227046,67%1285,21
Tiger (P)7879,1260327048,52%1132,17
Bat.-Châtillon 155 58101056,0954427046,67%750,06
Waffenträger auf Pz. IV91628,4171126850,37%1441,32
G.W. Tiger (P)8866,7048325648,05%946,95
T-262143,8016224746,96%639,07
Lorraine 155 mle. 5071236,1151424646,75%1608,67
T-345191,7723623944,77%297,40
Ferdinand81304,7959123853,78%1346,04
G.W. Panther7965,3448523443,59%1184,48
T6981017,0362423257,33%1322,45
Hummel6774,0239123148,05%1189,37
121101400,2651323142,86%1035,07
Jagdpanther7769,9448122445,54%966,29
ISU-15281514,6970122147,51%1649,36
T499526,9446421446,26%535,68
Tortoise91439,7968920848,56%1110,07
AT 1581109,2670219251,04%1121,71
LTTB8655,1369519147,12%1114,17
T-437603,0950018850,53%950,51
WZ-1317321,4547918550,81%448,22
AMX 13 F3 AM61195,7944217754,80%2144,49
T-34-856495,1635917447,70%866,64
T25/27671,7753917143,86%816,92
AMX 13 757417,9438717052,35%727,05
Rheinmetall Panzerwagen10645,2647316942,60%526,16
Crusader 5.5-in. SP7738,7547516746,71%1008,86
VK 100.01 (P)81100,0170516547,27%1120,78
Grille5479,2123216246,91%950,31
Progetto M35 mod. 46 8953,7450916141,61%798,97
AMX 13 105 AM mle. 505555,9125816056,25%1293,05
WZ-132A9560,7054715949,06%593,83
Object 268101686,6050715941,51%1034,60
UDES 038820,8952015850,00%725,05
SU-1527945,0260415752,87%1447,65
T3091475,4169514651,37%1326,96
Jagdpanzer IV6550,6042314553,10%983,89
Mäuschen91472,9173314050,00%1221,41
T 55A 91075,5459513950,36%921,99
T216240,9342513745,26%449,72
105 leFH18B2 5479,4830613351,88%954,46
Konštrukta T-34/1007582,3153812851,56%747,78
T-505118,6427012748,82%220,86
A-20467,0417912544,00%39,42
SU-1006622,4841812251,64%1057,76
Conqueror Gun Carriage101322,1256911847,46%949,42
AT 771172,4268511753,85%1760,13
Type 3 Chi-Nu5333,0840711050,00%832,84
T-284138,6715011035,45%198,05
M18 Hellcat6530,8337710944,95%746,96
T1 Cunningham166,6119810757,01%306,06
FV217 Badger101420,1754510240,20%771,71
Spähpanzer SP I C7437,6540610246,08%605,76
Leichttraktor1204,3948510160,40%1391,08
TVP VTU Koncept8953,906489852,04%1221,87
Pz.Sfl. IVc5372,533369850,00%709,54
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4126,651469642,71%110,72
Tiger I7918,756039546,32%1083,76
Škoda T 256476,724549340,86%740,42
VK 16.02 Leopard5223,823168856,82%684,57
StuG III Ausf. G5301,433378755,17%606,60
VK 30.01 (P)6485,184738552,94%814,96
Type T-345335,404018446,43%839,58
M5 Stuart4129,813248145,68%373,34
Ikv 1035228,412287835,90%299,97
Ikv 90 Typ B7675,234367742,86%804,08
59-166180,794137746,75%288,75
Strv 103-091265,316737157,75%1073,87
AT 86634,765417054,29%1200,38
Type 64 6402,034316738,81%799,01
M41 Walker Bulldog8450,264736556,92%726,80
AMX 12 t6215,173736448,44%398,02
T376365,344456446,88%849,23
SU-855418,612986251,61%875,53
LT-432 8661,977105959,32%1015,17
BT-7361,001405743,86%63,25
Sturmpanzer II4165,281495759,65%465,23
Ikv 65 Alt II6526,834315444,44%758,53
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5421,724915362,26%1256,10
Panzerjäger I2128,811265246,15%341,26
Rhm.-Borsig Waffenträger81343,417335154,90%1372,21
Tiger II81038,766865054,00%1106,29
Marder II3148,741595056,00%345,72
VK 45.02 (P) Ausf. A81150,427135048,00%1278,34
T110E4101216,565915048,00%718,71
Object 277101240,926485052,00%736,50
M24 Chaffee5240,443894839,58%526,18
VK 28.016180,384254847,92%299,71
T675435,524724856,25%947,21
A-436445,094934639,13%743,96
Type 1 Chi-He4249,673334546,67%759,02
AMX 404178,272974443,18%686,06
T2881201,396284440,91%1183,99
Panhard AMD 178B6268,053964055,00%606,53
O-I6465,104733956,41%685,46
AT 25420,413373948,72%1001,97
Birch Gun4281,082553941,03%1037,13
IS-6 8834,326043839,47%696,63
Bishop5548,313923641,67%1177,51
Sturmpanzer I Bison3101,601163545,71%147,41
Type 4 Chi-To6458,534543450,00%741,20
T28 Concept 7598,393813158,06%690,02
T26E4 SuperPershing 8719,075163036,67%638,09
Pz.Kpfw. II Luchs4144,793112944,83%315,40
Sexton II3181,122582653,85%782,78
Alecto4370,042682650,00%1141,61
T-46371,121382544,00%98,90
M75185,382012441,67%408,31
M8A14148,503352250,00%245,65
Lago4151,452782040,00%244,22
Sav m/434300,402682060,00%886,25
AMX 30 B101044,896231947,37%645,49
4TP1161,833931861,11%1156,40
T3 HMC2199,281851833,33%815,46
HWK 128317,445521855,56%380,55
Maus101372,885751735,29%753,66
Covenanter4108,442041625,00%156,04
T-804437,885231650,00%2196,31
M2 Light Tank292,131621560,00%366,02
MS-1126,00861546,67%51,36
Pz.Kpfw. III Ausf. J479,272101546,67%55,09
O-Ni7591,875211546,67%554,45
Pz.Kpfw. I Ausf. C3180,004301560,00%890,36
MTLS-1G14 3237,273361540,00%937,32
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4186,933301435,71%557,78
AMX 38374,772401353,85%199,25
Tetrarch 297,232101338,46%252,38
Kolohousenka198,001781258,33%514,04
Strv m/40L3112,501751258,33%347,52
Škoda T 245321,673861258,33%902,27
T1 HMC2257,922261233,33%1409,84
Pz.Kpfw. 38 (t)3176,732581163,64%710,47
T-62A10990,273791145,45%565,13
P.435349,11437955,56%972,87
Löwe 8779,22495922,22%501,07
BT-22203,75233875,00%1174,79
KV-26843,63499812,50%1402,28
Bat.-Châtillon 12 t8498,50462837,50%564,82
TS-5 81520,50716837,50%1248,51
VK 168.01 Mauerbrecher 8965,86485714,29%793,87
Strv m/38255,6089540,00%14,56
Ikv 72383,60125520,00%13,27
M2 Medium Tank378,60100520,00%50,29
Cruiser Mk. III2108,20169540,00%286,14
T7 Combat Car 257,20285580,00%350,17
T92 8430,80338520,00%498,33
Strv fm/211174,75362475,00%1238,28
Type 97 Te-Ke 2197,50390475,00%1478,01
Type 91 Heavy3182,50253450,00%588,49
Pz.Kpfw. III/IV5328,75309425,00%657,93
Škoda T 5091107,00465333,33%672,56
G.W. Tiger9545,33437333,33%206,25
Pz.Kpfw. I2160,33324366,67%1023,58
T-602175,33222333,33%719,66
Vickers Medium Mk. I156,507220,00%51,75
SU-182191,5011620,00%1039,59
Sturer Emil7810,50275250,00%858,13
Aufklärungspanzer Panther7210,00379250,00%266,71
T-703281,005042100,00%1435,93
MKA 2110,5013420,00%240,74
LTP 3286,5020020,00%1654,66
TKS z n.k.m. 20 mm 2431,009571100,00%4330,20
Renault FT1167,003551100,00%1200,59
B14157,003881100,00%507,11
Pz.Kpfw. II20,001981100,00%261,00
T2 Light Tank 20,002071100,00%261,00
L-60 2200,0034710,00%1375,75
M3 Light 3160,004131100,00%897,37
T1E6 2123,0010110,00%460,72
TOG II* 6292,0013010,00%169,50
Pz.Kpfw. T 15 3120,003781100,00%544,32
Light Mk. VIC 218,001241100,00%261,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2123,004651100,00%789,90
StuG IV 50,001561100,00%261,00

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Zapovjednik
Član od: 03.11.2018
Otišao: 03.11.2018
Pozicija: Novak
Član od: 12.09.2017
Otišao: 13.09.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 26.08.2016
Otišao: 20.10.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 12.09.2014
Otišao: 21.02.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 01.08.2014
Otišao: 01.01.1970
Cookies help delivering this services. Uči više  Close