moimoi12_FIN

clanlogo
Pozicija: Vojnik
Član od: 29.09.2020

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke293770037
Ø Razina8,030,000,008,41
Pobjede1834062,43%00,00%00,00%2464,86%
Izgubljene1078236,70%00,00%00,00%1335,14%
Neriješeno2550,87%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1251942,61%00,00%00,00%1745,95%
Uništenih tenkova494911,6800,0000,00802,16
Odnos razaranja2,940,000,004,00
Otkriveno tenkova457231,5600,0000,00531,43
Počinjena šteta2.293,840,000,003.042,92
Bodovi zauzimanja64050,2200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi375581,2800,0000,00250,68
Iskustvo982,140,000,001.385,51
WN72178,060,000,002534,45
WN83712,620,000,008579,91
Ukupno
Bitke29377
Ø Razina8,03
Pobjede1834062,43%
Izgubljene1078236,70%
Neriješeno2550,87%
Preživjele bitke1251942,61%
Uništenih tenkova494911,68
Odnos razaranja2,94
Otkriveno tenkova457231,56
Počinjena šteta2.293,84
Bodovi zauzimanja64050,22
Obrambeni bodovi375581,28
Iskustvo982,14
WN72178,06
WN83712,62
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke37
Ø Razina8,41
Pobjede2464,86%
Izgubljene1335,14%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1745,95%
Uništenih tenkova802,16
Odnos razaranja4,00
Otkriveno tenkova531,43
Počinjena šteta3.042,92
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi250,68
Iskustvo1.385,51
WN72534,45
WN88579,91
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke153000
Pobjede10769,93%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene4227,45%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno42,61%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke7045,75%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1500,9800,0000,0000,00
Odnos razaranja1,810,000,000,00
Otkriveno tenkova1010,6600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.633,600,000,000,00
Bodovi zauzimanja1490,9700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi370,2400,0000,0000,00
Iskustvo899,270,000,000,00
Ukupno
Bitke153
Pobjede10769,93%
Izgubljene4227,45%
Neriješeno42,61%
Preživjele bitke7045,75%
Uništenih tenkova1500,98
Odnos razaranja1,81
Otkriveno tenkova1010,66
Počinjena šteta1.633,60
Bodovi zauzimanja1490,97
Obrambeni bodovi370,24
Iskustvo899,27
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke8000
Pobjede8100,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke675,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova70,8800,0000,0000,00
Odnos razaranja3,500,000,000,00
Otkriveno tenkova40,5000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.368,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja324,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi8911,1300,0000,0000,00
Iskustvo1.181,250,000,000,00
Ukupno
Bitke8
Pobjede8100,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke675,00%
Uništenih tenkova70,88
Odnos razaranja3,50
Otkriveno tenkova40,50
Počinjena šteta1.368,00
Bodovi zauzimanja324,00
Obrambeni bodovi8911,13
Iskustvo1.181,25
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova11,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,000,000,000,00
Otkriveno tenkova33,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.346,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo160,000,000,000,00
Ukupno
Bitke1
Pobjede00,00%
Izgubljene1100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova11,00
Odnos razaranja1,00
Otkriveno tenkova33,00
Počinjena šteta1.346,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo160,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke53000
Pobjede3362,26%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2037,74%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke3056,60%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova450,8500,0000,0000,00
Odnos razaranja1,960,000,000,00
Otkriveno tenkova921,7400,0000,0000,00
Počinjena šteta1.234,740,000,000,00
Bodovi zauzimanja1322,4900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi3857,2600,0000,0000,00
Iskustvo650,230,000,000,00
Ukupno
Bitke53
Pobjede3362,26%
Izgubljene2037,74%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke3056,60%
Uništenih tenkova450,85
Odnos razaranja1,96
Otkriveno tenkova921,74
Počinjena šteta1.234,74
Bodovi zauzimanja1322,49
Obrambeni bodovi3857,26
Iskustvo650,23
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke167000
Pobjede10965,27%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene5231,14%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno63,59%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke8047,90%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1671,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,920,000,000,00
Otkriveno tenkova1240,7400,0000,0000,00
Počinjena šteta1.549,960,000,000,00
Bodovi zauzimanja1500,9000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1370,8200,0000,0000,00
Iskustvo896,750,000,000,00
Ukupno
Bitke167
Pobjede10965,27%
Izgubljene5231,14%
Neriješeno63,59%
Preživjele bitke8047,90%
Uništenih tenkova1671,00
Odnos razaranja1,92
Otkriveno tenkova1240,74
Počinjena šteta1.549,96
Bodovi zauzimanja1500,90
Obrambeni bodovi1370,82
Iskustvo896,75
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke94000
Pobjede5659,57%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3739,36%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno11,06%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke3234,04%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova860,9100,0000,0000,00
Odnos razaranja1,390,000,000,00
Otkriveno tenkova700,7400,0000,0000,00
Počinjena šteta2.029,070,000,000,00
Bodovi zauzimanja170,1800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi760,8100,0000,0000,00
Iskustvo886,860,000,000,00
Ukupno
Bitke94
Pobjede5659,57%
Izgubljene3739,36%
Neriješeno11,06%
Preživjele bitke3234,04%
Uništenih tenkova860,91
Odnos razaranja1,39
Otkriveno tenkova700,74
Počinjena šteta2.029,07
Bodovi zauzimanja170,18
Obrambeni bodovi760,81
Iskustvo886,86
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (218)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
STB-1103203,95972134461,98%3404,48
LTTB81127,80679110456,70%2731,12
T-44-100 82766,911420101370,19%5362,24
Object 140103540,32111395960,06%4179,57
AMX Chasseur de chars 81814,4587886157,84%3365,48
FV4202 82154,47126382967,19%4023,26
Object 260 103766,77118272969,14%4258,12
Strv 103B103538,5497266359,58%3610,91
Pz.Kpfw. II Luchs4507,2850262564,96%2616,71
Leopard 1103843,96108860564,13%4339,84
T-54 ltwt.91766,1394056559,47%3687,16
Object 430U103944,84117056464,18%4530,76
STA-181346,8558355152,09%2131,67
Bat.-Châtillon Bourrasque 82888,38135654867,34%4427,03
T92 81628,26113754663,00%4638,41
T 55A 93459,92132954067,22%5032,32
Progetto M35 mod. 46 82658,76128353665,49%4263,50
FV3046665,9838552555,24%1316,99
LT-432 82041,49121251662,79%5760,91
Object 907 103737,14117550564,36%3885,68
T25 Pilot Number 1 81805,39111850263,55%3195,46
SU-130PM 82577,39110645265,27%3437,62
Super Conqueror103683,51113144566,97%3912,28
Type 6192022,0061743451,15%2321,28
Centurion Action X103492,19105542560,24%4164,25
Spähpanzer Ru 25192165,46104741258,50%4934,31
Centurion Mk. 5/1 RAAC 82308,01131037568,27%4125,19
AMX 13 105102872,70102033762,91%4433,29
E 25 71877,42117931166,24%3753,43
Strv 103-092464,5170130259,60%2635,41
T-345720,9947628756,79%2796,89
Škoda T 40 61130,3375428161,57%2928,28
CS-52 LIS 82816,68131327366,30%4415,26
AMX 13 9092367,08114223366,09%5517,73
BT-7 artillery 3327,9740523154,98%1470,14
Centurion Mk. 7/192761,9183122860,96%3807,11
Type 64 61476,43109622559,11%6006,46
Type 5 Chi-Ri71128,4054818755,08%2148,96
T2 Light Tank 2486,5987318779,68%3983,06
Conqueror93468,62130017770,62%4943,19
M18 Hellcat6959,5244217045,29%1913,82
KV-8561007,0455516753,89%2019,62
M41 HMC5758,2061216663,86%1498,47
Škoda T 5093409,32124516164,60%4742,87
Object 43093021,82121416061,88%3833,40
MT-256468,6337815846,84%1400,06
leKpz M 41 90 mm GF 82124,41121015667,31%5312,36
UDES 0382021,7175915058,67%2950,60
T-5492589,67110615059,33%3791,45
TVP T 50/51103619,90105514562,07%3999,18
Object 277103768,72113313863,04%4646,87
Panther/M10 71811,39110713664,71%4207,15
M60 103631,40111612966,67%4105,16
T110E5103757,27114012863,28%4343,39
AMX 50 Foch B103355,7197312760,63%3048,34
UDES 15/16103262,80103112661,90%3177,51
Cruiser Mk. III3282,8933712360,98%1827,99
Type 4 Chi-To6950,6165912060,00%2438,26
M48A5 Patton103054,8694212052,50%2866,64
Object 279 early 104023,74121211662,07%3340,91
Centurion Mk. I82006,38113411564,35%3791,39
FV4004 Conway92710,10106011071,82%3242,12
T-100 LT102542,0288711056,36%4543,62
Bat.-Châtillon 25 t103371,03100810659,43%3546,36
Type 3 Chi-Nu5577,8038910556,19%2066,74
Ikv 90 Typ B71376,285999966,67%2649,13
CS-63103910,3011589964,65%4360,27
T675879,346069949,49%2672,16
T2972158,5412909872,45%4013,69
Object 274a 82631,4313749868,37%4235,19
Panhard EBR 9091917,7311869767,01%4289,32
Panhard EBR 105102334,6010259464,89%3775,42
KV-15621,734628958,43%1589,17
FV4005 Stage II103367,448948955,06%3281,05
T-4482408,2213378675,58%4889,74
AMX 50 Foch93133,2210778659,30%3509,80
Ikv 65 Alt II61151,865518560,00%2830,96
Caernarvon82430,5011878460,71%3765,82
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4457,013868355,42%1338,26
TVP VTU Koncept81861,7910488159,26%3273,08
Bat.-Châtillon 12 t81878,9012338166,67%5547,84
AMX 13 7571907,2911768062,50%6624,99
Spähpanzer SP I C71584,1011878071,25%4509,40
Bishop5539,443967861,54%1467,03
T-50-2 61231,7010707675,00%4859,14
Matilda4574,704117462,16%2393,00
Comet71388,4110557462,16%3017,41
Type 59 82820,6714987270,83%6012,35
Panhard AML Lynx 6x681808,3910106962,32%4766,25
Churchill I5561,244786761,19%1415,08
Rheinmetall Skorpion G 82307,0010546764,18%3040,10
WZ-111 model 5A104020,8812106569,23%4410,06
M40/M4381604,638446556,92%1745,48
M1271120,637546352,38%1557,78
Kampfpanzer 07 RH 82745,9813276258,06%4669,79
T3 HMC2333,823806157,38%2010,61
Black Prince71332,089826068,33%2218,87
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5604,973736041,67%1746,62
IS-2-II82848,7814305976,27%5121,35
Konštrukta T-34/10071698,7610405862,07%3598,42
T-1093669,9314395777,19%5093,26
Waffenträger auf Pz. IV93260,2311475669,64%3454,25
Type 1 Chi-He4376,403035552,73%1468,30
Indien-Panzer82478,5611145558,18%4447,76
M24E2 Super Chaffee 61555,5612685572,73%6900,24
Škoda T 2561622,3312095466,67%4677,26
Progetto M40 mod. 65103443,8010695466,67%3333,39
Challenger71920,6911655276,92%3759,02
Kunze Panzer 93062,7112465269,23%3601,84
Prototipo Standard B93118,7313035170,59%3962,76
AMX AC mle. 4882375,3710295166,67%3392,71
Charioteer82179,1610045174,51%3122,87
Rhm.-Borsig Waffenträger82876,2411545160,78%4150,53
WZ-111 model 1-493770,1613765078,00%5429,44
BT-22142,492104757,45%753,49
M26 Pershing82342,3012304763,83%4155,59
Grille 15103350,3810244772,34%2951,67
Dicker Max 61453,159534759,57%3932,72
M4A1 Revalorisé 82244,7611304658,70%3762,12
Pz.Kpfw. II2358,164514465,91%2778,90
Cromwell61080,609684365,12%2930,93
T1 Cunningham1202,953244264,29%1538,42
VK 28.016868,388914252,38%2892,47
E 5093842,6314104170,73%5036,97
AMX ELC bis51006,958494067,50%4762,47
Panhard AMD 178B61277,6910243966,67%5166,20
BT-74201,742623860,53%1111,09
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4325,502843857,89%1040,64
T-127 3345,274013756,76%1638,03
Ikv 1035789,195893669,44%2891,16
Panzerjäger I2203,612293661,11%874,93
Tiger II82998,1914493680,56%5656,43
T-284380,543823562,86%1572,38
GSOR 1008 82509,5112033562,86%3453,36
AMX AC mle. 4671486,038563461,76%2934,45
M46 Patton93664,9713963369,70%5491,81
ARL V3961014,556313348,48%1985,10
M41 Walker Bulldog81224,189783351,52%2913,67
Kanonenjagdpanzer 105 82049,7910173369,70%2437,09
O-I61255,139923164,52%3003,01
Chimera 82412,4011993060,00%3212,13
VK 16.02 Leopard5579,315992965,52%2461,65
Somua SM 82173,5911382955,17%2767,82
A-205214,612572846,43%771,84
Churchill VII61343,579362853,57%2980,33
M5 Stuart4232,072692835,71%866,23
UDES 1693298,5012782875,00%3985,58
AMX 12 t61344,759472860,71%5970,61
Archer5994,828282875,00%3470,55
M2 Light Tank2306,223712737,04%1806,19
Type 97 Chi-Ha3348,742812744,44%1422,91
UDES 14 Alt 582620,1912842777,78%4340,01
Bat.-Châtillon 25 t AP93095,1511872657,69%4827,62
Achilles61263,548102661,54%2909,56
Löwe 81770,9211862676,92%2445,59
T28 Concept 71534,739472657,69%3102,28
Type 3 Chi-Nu Kai 5861,048692475,00%3542,47
Crusader6825,788412378,26%3330,80
Strv 7461676,7311932277,27%5103,69
Vickers Medium Mk. III3270,482272147,62%1067,94
Pz.Kpfw. III/IV51540,5013152080,00%7153,23
Škoda T 245997,399501872,22%4211,52
Covenanter5566,836801866,67%3202,53
Marder II3243,001801838,89%574,16
BDR G1 B51167,449991883,33%3041,67
CS-5993933,0013801866,67%5952,90
Hotchkiss EBR71593,839601855,56%4591,60
AMX M4 mle. 4571308,537991747,06%1779,07
Panther II82622,6912411675,00%4338,88
Somua SAu 404400,565031662,50%1359,73
T-463217,132641573,33%1098,64
M24 Chaffee5462,363831457,14%1673,24
S35 CA51141,438761464,29%3382,04
T25/272893,0713991450,00%6108,90
M446751,505581442,86%1025,86
VK 100.01 (P)82364,5011151464,29%3467,41
Lago4397,383301353,85%1565,67
M3 Stuart3175,171971241,67%603,93
T2072232,4212071266,67%4413,96
ARL 4461324,589441258,33%3258,35
ISU-152K 81816,338291241,67%2059,07
VK 30.02 (D)72594,0016421181,82%6799,23
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3326,912681136,36%1207,91
T82 HMC4358,274981172,73%1476,10
StuG IV 5798,275421145,45%2209,04
Super Hellcat 71370,647651145,45%2023,18
Universal Carrier 2-pdr2176,201921070,00%855,91
STA-2 82569,2013881070,00%5511,91
Cromwell B 61794,50138910100,00%4054,32
M4A1 FL 10 62009,0013381080,00%4320,92
Valentine3906,44867966,67%6450,69
T78 61542,561051955,56%3137,65
M8A14558,75677875,00%2152,03
T1 HMC269,86138771,43%384,13
T-262265,14260757,14%1560,49
T26E3 Eagle 7 71357,14860742,86%2069,37
Vickers Medium Mk. II2134,40195580,00%720,61
Strv m/40L3407,60420560,00%1899,39
ST vz. 394729,40954580,00%4363,46
Type 5 Ke-Ho4330,40282520,00%1061,14
SU-100Y 62155,001224560,00%4553,65
T-29 3299,504594100,00%1333,27
MTLS-1G14 3505,50665475,00%2889,75
LTP 3361,0023140,00%2031,05
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2177,00438475,00%1122,30
Strv m/382278,33322333,33%1656,13
Sturmpanzer I Bison3157,33105366,67%513,19
Valentine II 4141,67393366,67%491,07
M5A1 Stuart41482,5017692100,00%16630,10
MS-11233,00403250,00%1558,30
Vickers Medium Mk. I1219,002731100,00%1482,27
Chi-Ni2610,0012731100,00%6338,73
Pvlvv fm/422274,004741100,00%1270,63
Ikv 723177,002451100,00%580,94
Leichttraktor1188,0019310,00%1069,20
Type 97 Te-Ke 299,002271100,00%516,15
Sav m/434473,0032310,00%1417,57
Pz.Kpfw. I Ausf. C3396,004741100,00%2957,45

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Vojnik
Član od: 29.09.2020
Pozicija: Pričuva
Član od: 07.09.2018
Otišao: 25.10.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 17.11.2018
Otišao: 22.06.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 25.06.2020
Otišao: 08.08.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 31.12.2017
Otišao: 29.04.2018
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 31.07.2014
Otišao: 20.02.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 22.02.2017
Otišao: 03.05.2017
Pozicija: Pričuva
Član od: 01.05.2018
Otišao: 31.08.2018