The following tanks are not included in the statistics: MKA

mati_not_found

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke4788935157699
Ø Razina6,578,486,177,47
Pobjede2685356,07%1645,71%9459,87%43762,52%
Izgubljene2060943,03%1954,29%6340,13%25035,77%
Neriješeno4270,89%00,00%00,00%121,72%
Preživjele bitke1695735,41%720,00%5333,76%28440,63%
Uništenih tenkova666621,39631,802971,8913071,87
Odnos razaranja2,162,252,863,15
Otkriveno tenkova661971,38521,492331,4810531,51
Počinjena šteta1.521,772.630,832.048,082.802,50
Bodovi zauzimanja649511,36320,912301,466370,91
Obrambeni bodovi431500,9070,202921,866910,99
Iskustvo702,57917,49867,57974,21
WN71839,182541,412674,592589,20
WN82619,663796,9010873,264609,37
Ukupno
Bitke47889
Ø Razina6,57
Pobjede2685356,07%
Izgubljene2060943,03%
Neriješeno4270,89%
Preživjele bitke1695735,41%
Uništenih tenkova666621,39
Odnos razaranja2,16
Otkriveno tenkova661971,38
Počinjena šteta1.521,77
Bodovi zauzimanja649511,36
Obrambeni bodovi431500,90
Iskustvo702,57
WN71839,18
WN82619,66
Zadnja 24 sata
Bitke35
Ø Razina8,48
Pobjede1645,71%
Izgubljene1954,29%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke720,00%
Uništenih tenkova631,80
Odnos razaranja2,25
Otkriveno tenkova521,49
Počinjena šteta2.630,83
Bodovi zauzimanja320,91
Obrambeni bodovi70,20
Iskustvo917,49
WN72541,41
WN83796,90
Zadnjih 7 dana
Bitke157
Ø Razina6,17
Pobjede9459,87%
Izgubljene6340,13%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke5333,76%
Uništenih tenkova2971,89
Odnos razaranja2,86
Otkriveno tenkova2331,48
Počinjena šteta2.048,08
Bodovi zauzimanja2301,46
Obrambeni bodovi2921,86
Iskustvo867,57
WN72674,59
WN810873,26
Zadnjih 30 dana
Bitke699
Ø Razina7,47
Pobjede43762,52%
Izgubljene25035,77%
Neriješeno121,72%
Preživjele bitke28440,63%
Uništenih tenkova13071,87
Odnos razaranja3,15
Otkriveno tenkova10531,51
Počinjena šteta2.802,50
Bodovi zauzimanja6370,91
Obrambeni bodovi6910,99
Iskustvo974,21
WN72589,20
WN84609,37
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke21000
Pobjede1047,62%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene942,86%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno29,52%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke942,86%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova150,7100,0000,0000,00
Odnos razaranja1,250,000,000,00
Otkriveno tenkova100,4800,0000,0000,00
Počinjena šteta2.135,380,000,000,00
Bodovi zauzimanja20,1000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo730,810,000,000,00
Ukupno
Bitke21
Pobjede1047,62%
Izgubljene942,86%
Neriješeno29,52%
Preživjele bitke942,86%
Uništenih tenkova150,71
Odnos razaranja1,25
Otkriveno tenkova100,48
Počinjena šteta2.135,38
Bodovi zauzimanja20,10
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo730,81
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta991,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo81,000,000,000,00
Ukupno
Bitke1
Pobjede00,00%
Izgubljene1100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta991,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo81,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova21,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo8,500,000,000,00
Ukupno
Bitke2
Pobjede00,00%
Izgubljene2100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova21,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo8,50
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke166000
Pobjede3722,29%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene12877,11%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno10,60%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke3118,67%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1080,6500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,800,000,000,00
Otkriveno tenkova1630,9800,0000,0000,00
Počinjena šteta373,370,000,000,00
Bodovi zauzimanja800,4800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi990,6000,0000,0000,00
Iskustvo198,560,000,000,00
Ukupno
Bitke166
Pobjede3722,29%
Izgubljene12877,11%
Neriješeno10,60%
Preživjele bitke3118,67%
Uništenih tenkova1080,65
Odnos razaranja0,80
Otkriveno tenkova1630,98
Počinjena šteta373,37
Bodovi zauzimanja800,48
Obrambeni bodovi990,60
Iskustvo198,56
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke758000
Pobjede37950,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene37048,81%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno91,19%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke31241,16%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova6400,8400,0000,0000,00
Odnos razaranja1,430,000,000,00
Otkriveno tenkova8831,1600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.194,990,000,000,00
Bodovi zauzimanja18812,4800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi20192,6600,0000,0000,00
Iskustvo526,120,000,000,00
Ukupno
Bitke758
Pobjede37950,00%
Izgubljene37048,81%
Neriješeno91,19%
Preživjele bitke31241,16%
Uništenih tenkova6400,84
Odnos razaranja1,43
Otkriveno tenkova8831,16
Počinjena šteta1.194,99
Bodovi zauzimanja18812,48
Obrambeni bodovi20192,66
Iskustvo526,12
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke258000
Pobjede14756,98%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene10942,25%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno20,78%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke11845,74%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2360,9100,0000,0000,00
Odnos razaranja1,690,000,000,00
Otkriveno tenkova1070,4100,0000,0000,00
Počinjena šteta1.461,140,000,000,00
Bodovi zauzimanja360,1400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi3931,5200,0000,0000,00
Iskustvo814,640,000,000,00
Ukupno
Bitke258
Pobjede14756,98%
Izgubljene10942,25%
Neriješeno20,78%
Preživjele bitke11845,74%
Uništenih tenkova2360,91
Odnos razaranja1,69
Otkriveno tenkova1070,41
Počinjena šteta1.461,14
Bodovi zauzimanja360,14
Obrambeni bodovi3931,52
Iskustvo814,64
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke70000
Pobjede4564,29%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2535,71%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke3245,71%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova490,7000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,290,000,000,00
Otkriveno tenkova380,5400,0000,0000,00
Počinjena šteta2.171,690,000,000,00
Bodovi zauzimanja360,5100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi380,5400,0000,0000,00
Iskustvo961,870,000,000,00
Ukupno
Bitke70
Pobjede4564,29%
Izgubljene2535,71%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke3245,71%
Uništenih tenkova490,70
Odnos razaranja1,29
Otkriveno tenkova380,54
Počinjena šteta2.171,69
Bodovi zauzimanja360,51
Obrambeni bodovi380,54
Iskustvo961,87
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (257)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
T34 81722,91794327054,50%2491,56
Object 260 103612,661009312862,05%4002,77
Rheinmetall Skorpion G 82522,561062252059,52%3617,88
M24 Chaffee5406,47486162052,04%1501,07
M2 Light Tank2568,31891149374,55%5745,49
T110E3102669,08656122252,70%2260,79
M48A5 Patton103896,441072118961,06%4358,02
T71 DA7586,89534100051,40%1224,42
T92 HMC101882,6457387049,66%1691,50
T2 Light Tank 2192,5739585052,94%1306,31
T25 AT7680,8251080044,75%799,06
KV-151235,81103580069,38%4507,97
M53/M5591555,7350880050,50%1749,85
M22 Locust 3226,4735980054,00%1173,50
T110E5104025,23113878764,04%4724,03
T1 Cunningham1157,2928977754,70%1101,13
T1E6 2290,8344576060,79%2582,99
T57 Heavy Tank102742,6478372250,00%2575,83
T56 GMC3213,1028672049,44%661,67
Ram II 5524,2350172055,00%1742,22
T7 Combat Car 2223,4438072058,61%1893,55
T9591602,4163960044,17%1231,24
M46 Patton92535,4489760058,83%3148,85
T54E191575,4369857049,82%1566,34
T 55A 92902,63109050065,20%3950,65
T4991610,3486647059,36%3241,17
M18 Hellcat6671,1742146049,35%1219,63
IS-7103875,57107245067,11%4713,77
IS-382531,90114143064,42%3971,51
T14 5619,6660342053,33%1594,12
T25 Pilot Number 1 82278,18120041958,71%4160,98
M36 Jackson6475,0742840047,25%702,51
M40/M4381279,5046340045,75%1564,28
T288874,1853240042,50%736,89
T404296,5133135053,14%734,81
Progetto M35 mod. 46 82873,70129730161,46%4278,45
T297826,7350330049,00%927,82
M127789,8944530048,00%999,36
T-1093205,83118430065,00%4497,95
M4A3E8 Fury 6941,3467130056,67%2393,40
Strv S1 82633,90108328061,43%3548,46
M66495,5045125046,80%722,66
M26 Pershing8927,1947225039,60%1090,92
M10 Wolverine5246,4223325038,00%319,83
T28 Prototype81587,2462025056,40%1968,20
M446733,1149323051,30%1364,19
T3281509,9570721050,48%2049,60
T110E4103947,06101920960,77%3740,67
Object 277104550,84124520168,66%4770,60
ST vz. 394883,6984920064,50%5789,51
M4 Sherman5370,3839120048,00%911,41
T207546,2444320049,50%684,74
M5 Stuart4114,1225720049,50%336,16
O-I61349,6675820059,00%3141,96
T6981022,6349620047,50%1289,95
M41 Walker Bulldog81128,7991620059,50%2803,98
T28 Concept 71626,8284820058,00%3266,75
T-34-85M 61997,16137520074,50%5796,06
Pz.Kpfw. II2498,0487518070,00%4860,61
ARL 446443,2434117046,47%606,17
Type T-345213,3230817046,47%414,82
BDR G1 B5316,9430517044,12%481,41
AMX ELC bis5164,7528117044,71%342,30
Valentine II 4749,1386616067,50%4383,77
IS-4103551,62106215260,53%3422,90
M4A3E8 Sherman6532,8346715050,67%1059,48
T3092978,5788615064,67%3614,30
M3 Lee4295,3137515050,67%1109,88
T1 Heavy Tank5325,5837315040,67%479,80
M7 Priest3354,0929815046,67%1016,65
M41 HMC5655,9140815048,00%1090,52
T3 HMC2135,2721515047,33%458,00
M4A3E2 Sherman Jumbo6475,6144615048,00%795,60
M8A14389,2940315051,33%1204,24
T25/27976,6360315056,00%1563,41
XM551 Sheridan103647,86109913061,54%5691,46
Heavy Tank No. VI 61751,87113813066,15%4455,62
KV-8561444,2899512064,17%3408,44
M3 Stuart368,7915311050,00%136,90
M374206,9223111046,36%577,43
M2 Medium Tank3240,9131711055,45%1124,02
M75140,2521911041,82%237,38
M10392563,94104111061,82%3122,73
T675534,8342811043,64%1173,88
T216337,4133711053,64%871,18
T376681,5062911053,64%2337,69
Object 705A104134,19117810568,57%4194,60
M5A1 Stuart4203,7427710041,00%619,04
O-I Experimental51036,8262410059,00%2716,17
T-50596,9624510041,00%58,88
IS72406,3113429070,00%4737,05
B1499,071819040,00%60,35
Škoda T 2451166,8010069057,78%5158,65
AMX 40465,501879043,33%52,48
Ikv 723613,777239068,89%3636,68
Sav m/434907,928599072,22%4845,53
Ikv 10351120,518719070,00%4262,54
Ikv 65 Alt II61683,3410429062,22%4941,60
Ikv 90 Typ B71925,0410749065,56%4177,79
O-Ho82705,8012679062,22%4200,66
O-Ni72163,9712569066,67%4346,91
KV-372568,9314259078,89%5782,89
KV-261694,0710779074,44%4149,17
ST-I93663,2011759060,00%5278,63
KV-482852,1913639068,89%4808,24
T-15061795,4912349072,22%4739,67
Object 25794064,5215149078,89%5738,93
T71 CMCD71909,3611639071,11%6307,47
IS-M82932,8913389071,11%5304,91
Object 70593582,5113279071,11%4786,69
MTLS-1G14 3704,249859072,22%5162,37
Löwe 82804,8413599066,67%4355,36
Type 586232,423098334,94%178,78
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4126,892278043,75%285,66
S35 CA5436,232578036,25%785,27
Pz.Kpfw. I Ausf. C3219,664578058,75%1195,50
59-166210,444037741,56%312,68
Vickers Medium Mk. I164,971447045,71%148,42
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4289,903967058,57%874,41
Caernarvon Action X 82720,2912766858,82%4106,13
BT-22137,622376045,00%624,08
Type 2597 Chi-Ha3160,782996056,67%543,27
Pz.Kpfw. II Luchs4369,125696050,00%1784,12
SU-85B4411,324176063,33%1343,68
Lorraine 155 mle. 5071043,227126055,00%1500,20
Somua SAu 404173,572856060,00%441,22
Cruiser Mk. II3124,961745356,60%441,96
Valentine4116,311665244,23%258,39
Durchbruchswagen 24190,042205145,10%438,77
VK 30.01 (H)5315,662555052,00%531,42
AMX 13 F3 AM6850,625855044,00%1259,45
SU-54266,922445054,00%608,65
AMX 12 t6376,464625050,00%907,51
Marder II3173,241935048,00%374,44
KV-1S5844,307035058,00%2185,25
Churchill III 51382,2814785070,00%5237,58
Renault FT AC287,821244546,67%141,72
Pz.Sfl. IVc5352,402064537,78%538,84
Lorraine 39L AM3318,862804447,73%1138,03
Sturmpanzer II4153,462324148,78%328,99
Kolohousenka1471,236194080,00%5617,11
LT vz. 352429,006744062,50%4122,44
LT vz. 383616,738314075,00%5466,43
Matilda4246,883004057,50%713,21
Type 97 Chi-Ha3292,333154045,00%1165,86
Vickers Medium Mk. III3156,532474062,50%631,86
Type 98 Ke-Ni3285,283244047,50%1523,08
Type 5 Ke-Ho4539,235664062,50%2470,37
T-46394,982364042,50%224,93
Leichttraktor192,052284040,00%288,42
Pz.Kpfw. 38 (t)366,281574055,00%117,66
AMX 13 105 AM mle. 505289,882234050,00%467,43
Pz.Kpfw. III Ausf. J4142,733264057,50%419,39
Pz.Kpfw. III Ausf. E3128,452074047,50%411,56
SU-76M3131,002284052,50%293,30
Covenanter474,451734035,00%15,85
SU-263224,452214045,00%514,61
Birch Gun4131,632004047,50%295,20
Marder 38T4227,081554035,00%339,36
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5169,352704042,50%205,29
LTP 3297,784544055,00%1622,62
FCM 36 Pak 40 3344,564143661,11%1197,89
Type 4 Heavy93134,2611543557,14%3665,33
Cruiser Mk. III270,031443135,48%85,67
Fiat 30001335,176633076,67%3188,99
D2363,171283043,33%17,35
Vickers Medium Mk. II291,232073050,00%309,96
L6/402452,237823080,00%4130,40
M14/412481,877413070,00%3884,78
Renault NC-31180,701853056,67%358,60
Type 3 Chi-Nu5504,774463066,67%1783,31
Grant4405,004733050,00%1728,87
Type 1 Chi-He4176,632283050,00%464,71
A-204222,672533043,33%828,21
T1 HMC2128,201773043,33%603,92
Vickers Mk. E Type B2228,103653060,00%1330,22
Pvlvv fm/422125,332173056,67%544,40
Panzerjäger I237,801013040,00%0,22
Pz.Kpfw. III/IV5113,101843053,33%165,22
Valentine AT3145,932203043,33%287,38
Renault UE 57378,671513026,67%5,81
StuG IV 5531,803763043,33%1444,22
SU-855422,203922070,00%1166,23
Chi-Ni2171,152882060,00%1008,52
TKS z n.k.m. 20 mm 2247,954712070,00%2226,67
Renault FT182,751842050,00%356,70
Renault Otsu1173,302952055,00%1212,61
BT-73135,302562055,00%616,00
Pz.Kpfw. 35 (t)264,151832045,00%110,40
Type 95 Ha-Go2171,302292050,00%938,82
T-284124,752122050,00%232,71
Type 4 Chi-To6778,406002040,00%1467,23
Sturmpanzer I Bison385,101722050,00%118,18
MS-11110,551822055,00%566,50
Sexton II397,301692075,00%439,44
SU-182168,352012055,00%1109,95
Type 91 Heavy3384,304362050,00%1948,12
AT-12108,751702045,00%233,85
Cruiser Mk. I257,351182045,00%43,86
VK 16.02 Leopard594,452292035,00%28,63
Grille5188,102312040,00%132,22
T2 Medium Tank2135,001812025,00%520,59
AMX 38360,951912040,00%29,99
Type 89 I-Go/Chi-Ro2232,353962070,00%1475,54
Alecto4144,952122030,00%149,92
VK 20.01 (D)450,901562045,00%39,02
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3107,701492060,00%352,87
Type 97 Te-Ke 2163,062861643,75%830,86
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2230,003691225,00%1340,51
T-345300,502391050,00%665,38
Strv fm/211344,504321070,00%3223,77
M22223,303711030,00%1357,64
Renault FT 75 BS2125,401581040,00%478,14
StuG III Ausf. G5185,802491050,00%251,61
4TP1346,807031060,00%3829,66
Hotchkiss H352222,904651070,00%1451,64
Stuart I-IV3242,605121050,00%1206,04
D12126,102241070,00%775,51
Type 95 Heavy4584,604041050,00%2916,24
T-26287,502051070,00%470,93
Wespe3182,802111060,00%668,79
Cruiser Mk. IV363,402121060,00%173,31
Universal Carrier 2-pdr2100,102201080,00%453,00
IS-6 82053,2010781080,00%2564,29
Loyd Gun Carriage2110,802241080,00%840,60
Pz.Kpfw. I265,802421060,00%282,12
Pz.Kpfw. II Ausf. G384,803531060,00%282,35
AMX 105 AM mle. 474185,303001070,00%649,92
T-703187,303831070,00%845,03
G.Pz. Mk. VI (e)295,201881060,00%577,64
FCM 362128,801801060,00%681,87
T-602121,702611040,00%482,54
Pz.Sfl. IVb4274,902631050,00%742,45
T-804186,103561070,00%746,19
Renault R352161,702421060,00%812,78
SU-122A5391,202441050,00%851,96
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4101,701431020,00%45,09
StuG III Ausf. B4234,502401050,00%519,25
T18 HMC3285,202181050,00%1353,08
T82 HMC4408,803151080,00%1739,66
T-29 3455,804731060,00%2494,46
T-45 2223,002491040,00%1280,28
L-60 2257,905031090,00%2333,19
TOG II* 6667,405251060,00%1040,41
Light Mk. VIC 2203,904491060,00%1626,16
Dicker Max 6516,903271060,00%869,11
IS-2 71596,109141060,00%2333,06
T26E3 Eagle 7 72369,2013611070,00%4672,01
Somua SM 82404,1012631080,00%2950,26
M4A1 Revalorisé 81457,409591080,00%1648,40
43 M. Toldi III 3199,503011060,00%1297,50
leKpz M 41 90 mm 82034,609921060,00%4275,69
Strv m/382700,0063310,00%6280,42
Strv m/40L3372,0030810,00%1194,83
Object 252U Defender 82683,0012201100,00%3001,59
KV-220-2 51830,0018331100,00%6069,38
IS-3A 83022,0017011100,00%5926,06

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Novak
Član od: 01.08.2018
Otišao: 11.08.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 06.07.2018
Otišao: 14.07.2018
Pozicija: Novak
Član od: 10.08.2017
Otišao: 30.09.2017
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 30.05.2017
Otišao: 02.08.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 14.07.2015
Otišao: 06.09.2015
Pozicija: Novak
Član od: 05.06.2015
Otišao: 09.07.2015
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 02.05.2015
Otišao: 29.05.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 19.02.2015
Otišao: 05.04.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 16.06.2014
Otišao: 01.01.1970
Cookies help delivering this services. Uči više  Close