mFaRaon

clanlogo
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 27.08.2018

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke399870023
Ø Razina7,850,000,008,52
Pobjede2015250,40%00,00%00,00%1460,87%
Izgubljene1948748,73%00,00%00,00%834,78%
Neriješeno3480,87%00,00%00,00%14,35%
Preživjele bitke987524,70%00,00%00,00%730,43%
Uništenih tenkova340750,8500,0000,00200,87
Odnos razaranja1,130,000,001,25
Otkriveno tenkova385910,9700,0000,00150,65
Počinjena šteta1.118,200,000,001.384,43
Bodovi zauzimanja266130,6700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi224530,5600,0000,0000,00
Iskustvo651,690,000,00779,48
WN71070,430,000,001147,04
WN81310,790,000,001307,14
Ukupno
Bitke39987
Ø Razina7,85
Pobjede2015250,40%
Izgubljene1948748,73%
Neriješeno3480,87%
Preživjele bitke987524,70%
Uništenih tenkova340750,85
Odnos razaranja1,13
Otkriveno tenkova385910,97
Počinjena šteta1.118,20
Bodovi zauzimanja266130,67
Obrambeni bodovi224530,56
Iskustvo651,69
WN71070,43
WN81310,79
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke23
Ø Razina8,52
Pobjede1460,87%
Izgubljene834,78%
Neriješeno14,35%
Preživjele bitke730,43%
Uništenih tenkova200,87
Odnos razaranja1,25
Otkriveno tenkova150,65
Počinjena šteta1.384,43
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo779,48
WN71147,04
WN81307,14
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke31000
Pobjede1032,26%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2167,74%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke722,58%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova120,3900,0000,0000,00
Odnos razaranja0,500,000,000,00
Otkriveno tenkova431,3900,0000,0000,00
Počinjena šteta1.465,520,000,000,00
Bodovi zauzimanja290,9400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi230,7400,0000,0000,00
Iskustvo441,900,000,000,00
Ukupno
Bitke31
Pobjede1032,26%
Izgubljene2167,74%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke722,58%
Uništenih tenkova120,39
Odnos razaranja0,50
Otkriveno tenkova431,39
Počinjena šteta1.465,52
Bodovi zauzimanja290,94
Obrambeni bodovi230,74
Iskustvo441,90
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke216000
Pobjede10448,15%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene11050,93%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno20,93%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke7333,80%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1150,5300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,800,000,000,00
Otkriveno tenkova1500,6900,0000,0000,00
Počinjena šteta1.099,050,000,000,00
Bodovi zauzimanja3891,8000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1230,5700,0000,0000,00
Iskustvo639,440,000,000,00
Ukupno
Bitke216
Pobjede10448,15%
Izgubljene11050,93%
Neriješeno20,93%
Preživjele bitke7333,80%
Uništenih tenkova1150,53
Odnos razaranja0,80
Otkriveno tenkova1500,69
Počinjena šteta1.099,05
Bodovi zauzimanja3891,80
Obrambeni bodovi1230,57
Iskustvo639,44
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke14000
Pobjede17,14%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1392,86%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke428,57%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova50,3600,0000,0000,00
Odnos razaranja0,500,000,000,00
Otkriveno tenkova80,5700,0000,0000,00
Počinjena šteta377,500,000,000,00
Bodovi zauzimanja352,5000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo142,000,000,000,00
Ukupno
Bitke14
Pobjede17,14%
Izgubljene1392,86%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke428,57%
Uništenih tenkova50,36
Odnos razaranja0,50
Otkriveno tenkova80,57
Počinjena šteta377,50
Bodovi zauzimanja352,50
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo142,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke54000
Pobjede2750,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2750,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1935,19%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova510,9400,0000,0000,00
Odnos razaranja1,460,000,000,00
Otkriveno tenkova420,7800,0000,0000,00
Počinjena šteta1.304,500,000,000,00
Bodovi zauzimanja2234,1300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1913,5400,0000,0000,00
Iskustvo844,280,000,000,00
Ukupno
Bitke54
Pobjede2750,00%
Izgubljene2750,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1935,19%
Uništenih tenkova510,94
Odnos razaranja1,46
Otkriveno tenkova420,78
Počinjena šteta1.304,50
Bodovi zauzimanja2234,13
Obrambeni bodovi1913,54
Iskustvo844,28
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke310000
Pobjede13844,52%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene16653,55%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno61,94%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke11035,48%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1790,5800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,900,000,000,00
Otkriveno tenkova2390,7700,0000,0000,00
Počinjena šteta705,610,000,000,00
Bodovi zauzimanja3541,1400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi4721,5200,0000,0000,00
Iskustvo481,810,000,000,00
Ukupno
Bitke310
Pobjede13844,52%
Izgubljene16653,55%
Neriješeno61,94%
Preživjele bitke11035,48%
Uništenih tenkova1790,58
Odnos razaranja0,90
Otkriveno tenkova2390,77
Počinjena šteta705,61
Bodovi zauzimanja3541,14
Obrambeni bodovi4721,52
Iskustvo481,81
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (231)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
ISU-15281274,29593135148,56%1329,53
T-5491259,20732119350,21%1293,06
Škoda T 5091767,71814118951,05%1763,76
T-62A101496,40672104245,20%1187,41
FCM 50 t 81077,3971293948,78%1258,38
Object 70491858,0675488949,83%1583,85
T-34-856500,3438088151,99%903,35
Rheinmetall Skorpion G 81464,7076387451,60%1613,05
AMX 13 909739,7964485948,54%974,61
TVP T 50/51101693,3470284048,33%1301,72
IS-381251,4574378151,47%1538,27
M46 Patton KR 81145,9177676950,85%1583,74
Bat.-Châtillon 25 t101497,8365274345,09%1129,14
Progetto M35 mod. 46 81235,9077174152,77%1378,33
SU-1006626,3441473651,36%1106,59
leKpz M 41 90 mm GF 8733,3266673052,19%1258,12
AMX Chasseur de chars 8880,2965465946,43%1049,67
IS-7101778,9071964548,99%1454,03
SU-1527754,7542559151,27%1011,20
ISU-122S 71043,0367458452,57%1524,37
T-1091390,4973957454,88%1349,02
SU-855405,1829156547,61%860,07
Object 140101550,2468553645,52%1161,19
T-448842,9065053350,66%1096,90
Bat.-Châtillon 25 t AP91239,2765752845,83%1123,46
T-345299,2529750553,27%755,05
Object 430 Version II91389,5275547450,84%1383,48
Lorraine 40 t 81374,7780044753,69%1625,04
IS-6 81281,4676943951,25%1500,58
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81299,4278142551,76%1559,88
T-54 first prototype 81054,6176441650,96%1381,74
Somua SM 81441,3587140456,44%1620,92
Object 268101809,6066140351,36%1252,10
AMX 30 1er prototype91363,4670434048,24%1231,81
IS71046,8471933351,65%1495,09
Strv S1 81344,2668732251,24%1431,33
Object 43091597,4882029954,52%1514,85
T 55A 91402,0079429556,27%1453,68
AMX 50 12091391,9367528647,90%1257,72
AMX 12 t6393,1145428549,47%933,85
Object 263101940,2370528348,06%1388,65
SU-122-5491360,3365527949,10%1161,43
Strv 103-091646,2170127650,72%1355,53
AMX Canon d'assaut 105 81270,4874327252,21%1327,42
Conqueror91688,3180626349,05%1624,38
Lorraine 155 mle. 5181065,2452726046,15%1064,79
Object 430U101885,6777825648,44%1475,27
AMX 13 757427,6554225546,27%654,34
Prototipo Standard B91575,6874325048,40%1420,60
ST-I91719,7381123951,46%1723,60
105 leFH18B2 5687,7460723859,66%1650,84
SU-10181049,8464223747,26%1155,36
Bat.-Châtillon 155 5591127,5562323747,26%1076,26
UDES 0381288,6770022948,91%1413,98
KV-26675,9456822149,32%1153,96
WZ-120-1G FT 81361,1577821254,25%1414,72
AMX 50 10081294,3369620646,12%1389,46
TVP VTU Koncept8995,8164620349,75%1360,20
T-437674,9258720049,00%996,42
KV-481035,8569219551,79%1206,57
T26E4 SuperPershing 81208,5985018454,35%1723,54
Caernarvon81106,8775618252,75%1227,51
SU-122-44 7895,8560917845,51%1186,61
T25 Pilot Number 1 81057,9383717758,19%1499,92
SU-100M17759,4453317652,84%961,70
P.44 Pantera81183,4577117351,45%1563,84
Object 41681065,3074817255,81%1359,60
AMX 13 F3 AM6635,9949916655,42%878,61
Lorraine 155 mle. 507689,7449316550,91%820,63
AMX ELC bis5194,3335316446,34%454,98
T26E5 81147,1386116457,93%1441,75
Kanonenjagdpanzer 105 81449,8476915451,95%1684,59
Škoda T 40 6632,7456215254,61%1229,24
AMX M4 mle. 457994,7771314853,38%1518,22
STG Guard 81075,4870714550,34%1172,40
M40/M4381192,7673213958,27%1330,13
Spähpanzer Ru 2519864,9463413744,53%1191,50
Škoda T 256639,1356313446,27%1215,24
T28 Prototype81301,6474913054,62%1421,10
Ikv 90 Typ B7880,2562812649,21%1223,80
ARL 446712,6355212042,50%1223,98
S-517823,6856211850,85%1030,23
Škoda T 245373,4944611450,00%1069,85
T25/27910,4463611346,90%1231,68
Object 268 Version 4102089,5678111255,36%1620,05
A-447816,8461110943,12%1126,97
BT-74102,4017410755,14%378,67
Spähpanzer SP I C7748,3976110658,49%1606,34
Konštrukta T-34/1007895,0163810246,08%1343,66
Matilda IV 5454,3855410258,82%1288,14
P.43 ter7975,208109965,66%1813,01
Ikv 65 Alt II6658,185139746,39%1147,68
Cromwell B 6785,527129563,16%1551,63
M127823,206369455,32%1012,18
E 25 7997,917509458,51%1680,83
WZ-111-1G FT81164,576519147,25%1283,26
A-20569,131589037,78%2,29
VK 28.016257,304419043,33%539,79
KV-15542,995419047,78%1243,20
M446798,876769057,78%1588,26
T28 Concept 7964,007028863,64%1461,85
VK 16.02 Leopard5351,944918742,53%1210,26
KV-371121,967838562,35%1691,60
AMX 50 B101666,297008550,59%1176,21
BT-22106,961658453,57%476,51
SU-54250,042098145,68%457,41
StuG IV 5435,324178145,68%1047,68
Black Prince7943,597337851,28%1328,78
Progetto M40 mod. 65101733,537917757,14%1343,63
Škoda T 27 81280,518327763,64%1772,12
ARL V396743,535357545,33%1444,13
Lansen C 81153,436877532,00%1223,85
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2102,502927439,19%317,63
AMX 30 B101370,886147335,62%904,70
LTTB8625,256117146,48%993,65
AMX M4 mle. 49 81189,828857161,97%1515,87
Ikv 1035470,814317041,43%1181,95
50TP prototyp 81321,947816950,72%1451,06
Dicker Max 6694,745746957,97%1358,42
Churchill I5498,515246759,70%1218,71
KV-137493,975426643,94%629,28
Pz.Kpfw. II Luchs4284,804486547,69%1090,26
P.43 bis6557,175236445,31%955,37
Hummel6640,595416352,38%951,63
Churchill VII6560,216166361,90%1049,30
T675462,634746353,97%1018,56
Type 62 7579,276116250,00%1206,23
K-91101167,426646250,00%829,11
Strv 746687,686336056,67%1321,50
AMX 404129,022526041,67%341,44
Renault NC-311129,952075944,07%607,81
Panhard AMD 178B6321,785485961,02%881,72
A-436472,595455856,90%869,96
Leo7907,827105757,89%1672,38
M53/M5591438,967165759,65%1381,66
SU-122A5316,593065642,86%543,03
IS-M8871,576765651,79%838,30
UDES 14 Alt 58932,746185442,59%991,83
SU-130PM 81360,806745442,59%1192,03
WZ-131G FT6715,115355337,74%1287,10
LTG7845,586195242,31%1670,98
T-1506794,656625150,98%1396,13
StuG III Ausf. G5451,284375054,00%1068,71
T92 8522,676524940,82%778,71
Super Conqueror101412,067204850,00%1002,80
S35 CA5641,365904765,96%1595,64
M18 Hellcat6666,116124761,70%1246,77
UDES 1691176,916834546,67%954,45
IS-4101677,486684438,64%1037,47
BDR G1 B5500,934784450,00%1078,26
T309911,075724238,10%494,44
P.435439,655624057,50%1417,48
Leichttraktor1126,152633951,28%602,71
Jagdpanther71059,356963756,76%1653,85
T-34-2G FT71163,147363756,76%1937,73
Hotchkiss EBR7394,625293751,35%677,62
LT-432 8650,465953748,65%1037,27
T-34-85M 6830,277143751,35%1267,19
IS-2 71052,088223669,44%1514,38
Vickers Medium Mk. I1122,212053461,76%694,22
Strv m/425566,945963458,82%1913,47
Pz.Kpfw. II2175,383453432,35%813,67
Grille5597,915293444,12%1368,23
Pz.Kpfw. II Ausf. G3166,273023342,42%516,24
Light Mk. VIC 280,821663351,52%321,25
Jagdpanzer IV6757,166293259,38%1510,50
MT-256353,844123243,75%795,66
SU-263111,231383158,06%224,29
TOG II* 6537,134833151,61%792,85
Bat.-Châtillon Bourrasque 81052,978353158,06%1103,26
AMX 65 t8742,275953053,33%724,96
Type 3 Chi-Nu Kai 5368,934342948,28%853,61
AMX AC mle. 467766,755102842,86%952,85
Object 25791939,588492646,15%1980,11
IS-3A 81384,429102661,54%1430,31
ST vz. 394228,683862564,00%809,71
Strv 103B101798,127312556,00%1232,69
MS-1135,10872142,86%18,19
SU-18256,141132161,90%273,41
Renault FT1129,632731973,68%934,32
LT vz. 383163,112351833,33%489,46
M5A1 Stuart4236,394071861,11%935,24
M41 HMC5451,114831866,67%764,27
T56 GMC3212,112831850,00%627,82
Ikv 723266,063011631,25%676,48
HWK 128792,507511662,50%1582,35
T-34 shielded 5372,405301560,00%962,35
B14279,004211435,71%732,40
P26/404285,294031457,14%839,05
Type 97 Te-Ke 2144,231631315,38%534,79
Object 26391349,927911361,54%1249,56
L-60 288,463181376,92%523,91
Heavy Tank No. VI 6590,696001361,54%1027,84
Sav m/434403,504571258,33%1151,82
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4321,504101233,33%659,26
Kolohousenka174,401631040,00%171,41
Matilda4307,403781040,00%777,67
AMX 13 10510596,005401040,00%365,11
Panhard EBR 75 (FL 10) 8360,005051040,00%288,09
T1 Cunningham1219,44378933,33%1567,78
Hotchkiss H352169,75213812,50%656,96
Bat.-Châtillon 12 t8466,13513837,50%546,53
Pvlvv fm/422149,57266757,14%567,38
D1294,50257666,67%447,26
G.W. Panther7559,17490650,00%517,41
Strv fm/211164,40557580,00%1139,89
M8A14352,00310520,00%843,47
MTLS-1G14 3229,80256520,00%699,36
Tetrarch 252,6084520,00%0,00
M15/423368,255964100,00%1423,96
AMX 38331,25177450,00%80,62
T-29 3396,507174100,00%1952,93
LT vz. 352116,67280366,67%649,45
Strv m/382230,675293100,00%1330,95
Tiger 131 6872,33840366,67%1554,69
Excalibur 61143,67599333,33%1736,63
M10 RBFM 5501,00560366,67%1035,52
King Tiger (Captured) 71448,33781333,33%2261,65
D2356,509420,00%0,00
TKS z n.k.m. 20 mm 2186,0023220,00%822,31
T1 HMC2106,0019320,00%344,81
T-54 ltwt.9702,00497250,00%855,34
T-45 2150,504342100,00%826,42
Super Hellcat 7146,00436250,00%105,91
Renault Otsu1165,004461100,00%1241,76
Strv m/40L3131,003571100,00%512,54
Lago4340,009781100,00%1417,35
SU-76G FT4160,008410,00%81,17
Renault FT AC221,006610,00%0,00
M4 Improved 50,0011910,00%0,00
T26E3 Eagle 7 71655,009301100,00%2422,15

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 27.08.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 24.09.2016
Otišao: 24.12.2016
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 05.02.2015
Otišao: 23.08.2016
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 27.12.2016
Otišao: 04.03.2018
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 27.12.2016
Otišao: 04.03.2018