Some tanks are not included in the statistics.

johny1212

clanlogo
Pozicija: Vojnik
Član od: 10.10.2017

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke5519502843
Ø Razina8,540,0010,009,48
Pobjede3083455,86%00,00%2100,00%49058,13%
Izgubljene2387343,25%00,00%00,00%34140,45%
Neriješeno4880,88%00,00%00,00%121,42%
Preživjele bitke1562828,31%00,00%00,00%22426,57%
Uništenih tenkova646811,1700,0052,509341,11
Odnos razaranja1,630,002,501,51
Otkriveno tenkova1041041,8900,0052,5015621,85
Počinjena šteta1.695,530,002.895,001.892,18
Bodovi zauzimanja463900,8400,0000,005450,65
Obrambeni bodovi401520,7300,0000,001500,18
Iskustvo748,710,001.144,00842,83
WN71565,470,002449,641449,56
WN82108,840,003249,181874,27
Ukupno
Bitke55195
Ø Razina8,54
Pobjede3083455,86%
Izgubljene2387343,25%
Neriješeno4880,88%
Preživjele bitke1562828,31%
Uništenih tenkova646811,17
Odnos razaranja1,63
Otkriveno tenkova1041041,89
Počinjena šteta1.695,53
Bodovi zauzimanja463900,84
Obrambeni bodovi401520,73
Iskustvo748,71
WN71565,47
WN82108,84
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke2
Ø Razina10,00
Pobjede2100,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova52,50
Odnos razaranja2,50
Otkriveno tenkova52,50
Počinjena šteta2.895,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo1.144,00
WN72449,64
WN83249,18
Zadnjih 30 dana
Bitke843
Ø Razina9,48
Pobjede49058,13%
Izgubljene34140,45%
Neriješeno121,42%
Preživjele bitke22426,57%
Uništenih tenkova9341,11
Odnos razaranja1,51
Otkriveno tenkova15621,85
Počinjena šteta1.892,18
Bodovi zauzimanja5450,65
Obrambeni bodovi1500,18
Iskustvo842,83
WN71449,56
WN81874,27
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke633009
Pobjede33953,55%00,00%00,00%555,56%
Izgubljene26642,02%00,00%00,00%444,44%
Neriješeno284,42%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke19931,44%00,00%00,00%111,11%
Uništenih tenkova4650,7300,0000,0091,00
Odnos razaranja1,070,000,001,13
Otkriveno tenkova12381,9600,0000,00171,89
Počinjena šteta1.448,120,000,001.909,11
Bodovi zauzimanja11351,7900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi4820,7600,0000,0000,00
Iskustvo717,070,000,00836,67
Ukupno
Bitke633
Pobjede33953,55%
Izgubljene26642,02%
Neriješeno284,42%
Preživjele bitke19931,44%
Uništenih tenkova4650,73
Odnos razaranja1,07
Otkriveno tenkova12381,96
Počinjena šteta1.448,12
Bodovi zauzimanja11351,79
Obrambeni bodovi4820,76
Iskustvo717,07
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke9
Pobjede555,56%
Izgubljene444,44%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke111,11%
Uništenih tenkova91,00
Odnos razaranja1,13
Otkriveno tenkova171,89
Počinjena šteta1.909,11
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo836,67

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1940028
Pobjede11860,82%00,00%00,00%1760,71%
Izgubljene6734,54%00,00%00,00%1035,71%
Neriješeno94,64%00,00%00,00%13,57%
Preživjele bitke8644,33%00,00%00,00%1242,86%
Uništenih tenkova1360,7000,0000,00160,57
Odnos razaranja1,260,000,001,00
Otkriveno tenkova3231,6600,0000,00391,39
Počinjena šteta1.039,880,000,001.034,75
Bodovi zauzimanja1900,9800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi3001,5500,0000,00371,32
Iskustvo796,220,000,00765,75
Ukupno
Bitke194
Pobjede11860,82%
Izgubljene6734,54%
Neriješeno94,64%
Preživjele bitke8644,33%
Uništenih tenkova1360,70
Odnos razaranja1,26
Otkriveno tenkova3231,66
Počinjena šteta1.039,88
Bodovi zauzimanja1900,98
Obrambeni bodovi3001,55
Iskustvo796,22
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke28
Pobjede1760,71%
Izgubljene1035,71%
Neriješeno13,57%
Preživjele bitke1242,86%
Uništenih tenkova160,57
Odnos razaranja1,00
Otkriveno tenkova391,39
Počinjena šteta1.034,75
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi371,32
Iskustvo765,75

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke578000
Pobjede29250,52%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene27146,89%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno152,60%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke23039,79%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova5080,8800,0000,0000,00
Odnos razaranja1,460,000,000,00
Otkriveno tenkova5530,9600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.266,580,000,000,00
Bodovi zauzimanja7321,2700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi26004,5000,0000,0000,00
Iskustvo637,510,000,000,00
Ukupno
Bitke578
Pobjede29250,52%
Izgubljene27146,89%
Neriješeno152,60%
Preživjele bitke23039,79%
Uništenih tenkova5080,88
Odnos razaranja1,46
Otkriveno tenkova5530,96
Počinjena šteta1.266,58
Bodovi zauzimanja7321,27
Obrambeni bodovi26004,50
Iskustvo637,51
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke28560035
Pobjede182964,04%00,00%00,00%1954,29%
Izgubljene98234,38%00,00%00,00%1645,71%
Neriješeno451,58%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke117141,00%00,00%00,00%617,14%
Uništenih tenkova23190,8100,0000,00180,51
Odnos razaranja1,380,000,000,62
Otkriveno tenkova37461,3100,0000,00621,77
Počinjena šteta910,350,000,00895,69
Bodovi zauzimanja38361,3400,0000,00351,00
Obrambeni bodovi50161,7600,0000,00441,26
Iskustvo660,040,000,00667,20
Ukupno
Bitke2856
Pobjede182964,04%
Izgubljene98234,38%
Neriješeno451,58%
Preživjele bitke117141,00%
Uništenih tenkova23190,81
Odnos razaranja1,38
Otkriveno tenkova37461,31
Počinjena šteta910,35
Bodovi zauzimanja38361,34
Obrambeni bodovi50161,76
Iskustvo660,04
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke35
Pobjede1954,29%
Izgubljene1645,71%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke617,14%
Uništenih tenkova180,51
Odnos razaranja0,62
Otkriveno tenkova621,77
Počinjena šteta895,69
Bodovi zauzimanja351,00
Obrambeni bodovi441,26
Iskustvo667,20

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke527000
Pobjede26149,53%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene26149,53%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno50,95%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke12623,91%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova3430,6500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,860,000,000,00
Otkriveno tenkova13162,5000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.338,480,000,000,00
Bodovi zauzimanja4970,9400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi5931,1300,0000,0000,00
Iskustvo658,020,000,000,00
Ukupno
Bitke527
Pobjede26149,53%
Izgubljene26149,53%
Neriješeno50,95%
Preživjele bitke12623,91%
Uništenih tenkova3430,65
Odnos razaranja0,86
Otkriveno tenkova13162,50
Počinjena šteta1.338,48
Bodovi zauzimanja4970,94
Obrambeni bodovi5931,13
Iskustvo658,02
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (222)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Bat.-Châtillon 25 t102422,24883644756,65%2632,00
Tiger (P)71197,55552324155,82%1898,27
Leopard 1102238,76840306656,26%2274,56
TVP T 50/51102603,18894276759,52%2758,03
WZ-1328923,64747197455,32%1831,79
VK 45.02 (P) Ausf. A81390,21653183755,31%1921,21
121102105,60720174151,18%1997,91
59-166397,61515161953,74%1108,65
AMX 50 B102338,16783141656,00%2243,14
Jagdpanzer E 100102390,46727130454,29%2046,14
AMX 50 10081692,78833117257,17%2369,86
VK 30.01 (P)6590,17353116750,04%1078,46
M5A1 Stuart4223,84309112152,54%854,70
Object 140102206,80853106956,13%2259,05
Maus101963,8274893053,44%1705,67
AMX 13 9091130,5380189153,65%1977,57
Grille 15102671,2576877355,89%2330,77
IS-381859,4998073662,23%2918,87
VK 45.02 (P) Ausf. B91697,4363370952,05%1735,67
FV4005 Stage II102536,2380564455,90%2059,43
113102031,6680156155,97%1918,52
AMX 30 B102141,5985855858,24%2244,02
M48A5 Patton102362,1688153754,00%2225,06
Progetto M40 mod. 65102755,6694549360,85%2509,92
Centurion Action X102135,2783749055,10%1999,25
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5371,7527845651,75%984,57
T-5491673,9889744759,51%2241,42
T34 81540,5281744259,05%2216,28
WZ-12091581,5871442953,38%1782,78
T 55A 91887,6493141359,32%2260,13
WZ-1317535,5650340352,36%980,03
T-100 LT101582,0785938056,05%2318,11
T-54 ltwt.91270,0587634559,71%2254,64
T110E5102246,7388434258,19%2252,18
T-4481403,4494534165,98%2504,45
WZ-111 model 1-491976,8693030160,47%2248,54
E 50 Ausf. M102055,3880129652,36%1818,66
KV-856916,1059729260,62%1878,77
AMX 50 12092025,1481328052,14%2125,68
Leopard Prototyp A91568,4575025945,17%1614,07
M53/M5591467,8270325951,35%1397,43
WZ-111 model 5A102343,8089125556,08%1970,23
AMX 30 1er prototype91916,5583425149,40%2173,04
Ferdinand81611,2371824651,63%1875,01
T-62A102169,9583424459,84%2326,02
M18 Hellcat6888,9366324059,58%1898,58
IS-7101953,5778823754,43%1832,14
Hummel6658,6245923251,72%932,85
G.W. Panther7895,1549023249,57%1082,38
Jagdtiger92167,0188022359,19%2260,75
Centurion Mk. I81167,7777821352,58%1699,63
Bat.-Châtillon 25 t AP91608,8866421048,57%1763,71
Type 6191542,4079120352,71%1616,95
Indien-Panzer81467,1687519956,78%2448,88
Cromwell6927,4086019767,01%2421,39
Centurion Mk. 7/191791,8777719658,67%2103,11
Škoda T 5092075,6295417962,01%2262,80
Waffenträger auf Pz. IV91973,6879017452,87%1923,13
Rhm.-Borsig Waffenträger81662,6474516955,62%1825,21
Object 907 102288,1697516758,68%2049,68
Object 260 102128,4486216755,09%1815,45
T-1091557,1082416659,04%1764,06
T-44-100 81349,1089616558,18%1962,03
M10391752,9786916462,20%2052,37
Prototipo Standard B91909,6984316253,09%1860,73
STA-181345,5477616056,25%2118,69
Grille5538,7226415849,37%1133,57
Conqueror92079,9991815651,92%2163,20
T92 HMC101640,3169015355,56%1438,73
AMX 13 757731,4774615154,97%1593,87
Super Conqueror102053,8082115050,67%1516,44
M40/M4381368,3676414551,72%1503,72
M46 Patton91955,8297813357,89%2456,85
FV4004 Conway92204,5486913354,89%2335,69
E 5092068,2099712765,35%2404,71
T25 Pilot Number 1 81244,8584212757,48%1846,86
Panther II81461,4686412563,20%2448,62
Panhard AML Lynx 6x68862,7276012253,28%1562,59
T6981309,5678712054,17%1878,46
TVP VTU Koncept81341,4688411763,25%2348,82
T3281577,8888011761,54%2237,65
Object 43092310,20107611763,25%2540,49
T-4371096,4583011251,79%2112,20
Emil II91659,3390410861,11%1820,27
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4176,3121410850,93%564,69
P.44 Pantera81526,4088510452,88%2237,79
11081758,1996410461,54%2831,06
M127886,7160310353,40%1043,88
Leo71070,697139958,59%1934,00
Charioteer81561,178749858,16%2043,16
AMX 12 t6628,257419557,89%1934,73
VK 30.02 (D)71304,8810029468,09%2785,50
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4412,163769354,84%1311,49
Emil I81734,879309061,11%2200,98
Konštrukta T-34/10071094,219008673,26%2127,44
G.W. Tiger (P)81332,237318654,65%1796,72
Vickers Medium Mk. I1120,451438445,24%525,70
IS71591,748898460,71%3124,90
LTTB8985,158668257,32%2135,79
Nashorn6831,865218140,74%1532,86
Škoda T 256802,767108058,75%1882,84
Matilda4129,821957960,76%292,29
Type T-345441,823947758,44%1333,01
Dicker Max 61009,847327657,89%2362,30
Type 5 Chi-Ri71073,037837557,33%2045,82
Pz.Kpfw. II2328,364517456,76%2688,49
Comet71008,458447459,46%1865,10
Ikv 90 Typ B71073,566337347,95%1639,19
M26 Pershing81374,519517365,75%2105,84
IS-271368,018697256,94%2253,75
Sturmpanzer II4305,651857156,34%983,82
Hotchkiss EBR7874,617506950,72%1911,14
STB-1101698,047276746,27%1349,66
Type 62 7743,887306450,00%1950,19
T71 DA71097,929296358,73%3124,00
T2971721,1911296267,74%2901,22
M446853,075646144,26%1698,01
Panther71078,168545764,91%2194,73
Black Prince71008,938145658,93%1531,68
Strv 746937,738125565,45%2348,55
Progetto M35 mod. 46 81783,159555561,82%2327,33
ARL V396689,215355250,00%1349,21
Caernarvon81186,128205058,00%1404,37
ARL 446616,693394940,82%900,01
Leichttraktor1101,121944961,22%515,24
UDES 0381119,175914744,68%1041,60
Challenger71558,269104768,09%2557,85
Type 2597 Chi-Ha3208,702084647,83%733,11
T71 CMCD7999,308524459,09%2717,83
Churchill I5396,094014362,79%829,89
Ikv 65 Alt II6914,866444360,47%1809,28
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3404,305444355,81%1765,78
T2071284,489424264,29%2691,55
Pz.Sfl. IVc5708,054194259,52%2157,37
Cruiser Mk. I2116,411704158,54%497,70
T28 Concept 7999,248064170,73%1660,11
VK 30.01 (D)6923,638664070,00%2465,23
M4A3E8 Sherman61160,319243666,67%3366,16
VK 30.02 (M)6819,037643666,67%1988,60
Panhard AMD 178B6703,727793666,67%2513,54
Type 586799,947403560,00%1787,18
Pz.Kpfw. 38 (t)3164,001783339,39%444,26
WZ-132A91097,797493348,48%1631,87
Sturer Emil71299,387473259,38%2170,01
T216492,696253256,25%1455,79
M41 HMC5512,004993060,00%831,21
Type 4 Chi-To6818,416692941,38%1662,34
Pz.Kpfw. III Ausf. J4121,522012955,17%288,50
Churchill VII6713,666732968,97%1529,98
T3 HMC2266,343502941,38%1207,09
Vickers Medium Mk. II2121,541432857,14%533,41
T1 Cunningham1174,293952853,57%1217,22
Vickers Medium Mk. III3151,461832860,71%587,07
Strv m/425651,815282755,56%1992,85
Pz.Kpfw. III/IV5533,445262744,44%1660,09
Panhard EBR 9091128,198502650,00%1569,87
AMX 13 F3 AM6669,385992450,00%855,63
M10 Wolverine5585,924292462,50%1539,35
MT-256666,638082458,33%2533,90
M66913,877422352,17%1864,95
M41 Walker Bulldog8611,176722360,87%1134,52
Marder II3456,683942263,64%2033,54
Sturmpanzer I Bison3121,051252055,00%298,54
M5 Stuart4271,224971850,00%1223,74
Rheinmetall Skorpion G 81761,728311850,00%1914,49
Škoda T 40 6883,287001861,11%1782,76
Pz.Kpfw. 35 (t)290,291441758,82%385,46
M75605,296971764,71%2823,55
Type 1 Chi-He4340,674731573,33%1490,39
Achilles6513,474171526,67%630,41
T54E191399,277801540,00%1192,16
Škoda T 245651,576441450,00%2389,55
Marder 38T4707,507361471,43%2867,03
Pz.Kpfw. II Luchs4233,233811353,85%834,56
AMX ELC bis5373,854411346,15%1235,60
Pz.Kpfw. III Ausf. E3104,001561127,27%196,47
T26E5 81443,918911154,55%1807,36
ST vz. 394336,906201080,00%1509,22
Type 3 Chi-Nu5336,504181060,00%978,84
14TP4235,503781050,00%903,72
Valentine4275,904041060,00%1251,45
AMX AC mle. 467971,505191030,00%1293,86
Lago4587,22714977,78%2972,43
Crusader5544,89540955,56%1935,20
Vickers Mk. E Type B2114,33235977,78%635,60
VK 30.01 (H)5969,78795966,67%2618,77
T7 Combat Car 2140,67229977,78%986,95
M374374,88415850,00%1240,58
Covenanter4320,25380850,00%1144,09
Type 3 Chi-Nu Kai 5380,38507850,00%991,84
T-34-85M 61441,00900742,86%3411,03
Sav m/434364,00367633,33%909,06
T1 Heavy Tank5606,17633666,67%1591,85
Object 252U Defender 81809,001004650,00%2217,14
TOG II* 6808,00585650,00%1291,70
Renault FT143,0089540,00%0,13
25TP KSUST II5400,00527560,00%1154,55
M2 Medium Tank369,00196540,00%10,48
Archer5244,00434580,00%543,43
AT 15A 7706,60548560,00%1014,73
Ikv 1035289,50247425,00%469,58
AMX 38377,50229475,00%383,02
Lorraine 155 mle. 507688,25394425,00%561,26
TS-5 81672,00890450,00%1320,55
M7 Priest3309,33340366,67%838,27
KV-26581,67471333,33%674,23
KV-15661,00520333,33%1400,49
T-50-2 61030,67724366,67%2952,82
MTLS-1G14 3122,67224333,33%250,41
Heavy Tank No. VI 61165,00702333,33%2392,40
LTP 329,67121333,33%0,00
StuG IV 5334,33318333,33%658,85
AMX 404214,5019820,00%806,87
Light Mk. VIC 2145,00179250,00%709,45
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2218,00518250,00%1470,73
BT-7 artillery 3376,00535250,00%2521,85
Renault NC-31166,001331100,00%359,82
MS-11109,0012410,00%397,22
T2 Medium Tank2161,005631100,00%932,77
T-29 3172,0016510,00%506,38
T1E6 296,001501100,00%559,91
Tetrarch 2397,008031100,00%3295,90

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Vojnik
Član od: 10.10.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 10.08.2016
Otišao: 16.01.2017
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 16.02.2016
Otišao: 08.08.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 22.11.2015
Otišao: 15.02.2016
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 19.02.2015
Otišao: 18.11.2015
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 22.08.2013
Otišao: 17.02.2015
Cookies help delivering this services. Uči više  Close