chris081987

clanlogo
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 16.11.2020

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke207400843
Ø Razina7,830,009,889,33
Pobjede1165056,17%00,00%562,50%2251,16%
Izgubljene891342,97%00,00%337,50%2046,51%
Neriješeno1770,85%00,00%00,00%12,33%
Preživjele bitke908643,81%00,00%112,50%1023,26%
Uništenih tenkova211401,0200,0040,50420,98
Odnos razaranja1,810,000,571,27
Otkriveno tenkova193540,9300,00111,38420,98
Počinjena šteta1.428,910,001.854,132.322,33
Bodovi zauzimanja91600,4400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi162930,7900,0000,0000,00
Iskustvo777,380,00849,38966,58
WN71375,410,001074,301307,00
WN81863,440,001257,142653,17
Ukupno
Bitke20740
Ø Razina7,83
Pobjede1165056,17%
Izgubljene891342,97%
Neriješeno1770,85%
Preživjele bitke908643,81%
Uništenih tenkova211401,02
Odnos razaranja1,81
Otkriveno tenkova193540,93
Počinjena šteta1.428,91
Bodovi zauzimanja91600,44
Obrambeni bodovi162930,79
Iskustvo777,38
WN71375,41
WN81863,44
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke8
Ø Razina9,88
Pobjede562,50%
Izgubljene337,50%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke112,50%
Uništenih tenkova40,50
Odnos razaranja0,57
Otkriveno tenkova111,38
Počinjena šteta1.854,13
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo849,38
WN71074,30
WN81257,14
Zadnjih 30 dana
Bitke43
Ø Razina9,33
Pobjede2251,16%
Izgubljene2046,51%
Neriješeno12,33%
Preživjele bitke1023,26%
Uništenih tenkova420,98
Odnos razaranja1,27
Otkriveno tenkova420,98
Počinjena šteta2.322,33
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo966,58
WN71307,00
WN82653,17
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke144000
Pobjede8256,94%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene6142,36%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno10,69%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke6142,36%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova970,6700,0000,0000,00
Odnos razaranja1,170,000,000,00
Otkriveno tenkova1531,0600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.688,650,000,000,00
Bodovi zauzimanja1791,2400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi430,3000,0000,0000,00
Iskustvo822,040,000,000,00
Ukupno
Bitke144
Pobjede8256,94%
Izgubljene6142,36%
Neriješeno10,69%
Preživjele bitke6142,36%
Uništenih tenkova970,67
Odnos razaranja1,17
Otkriveno tenkova1531,06
Počinjena šteta1.688,65
Bodovi zauzimanja1791,24
Obrambeni bodovi430,30
Iskustvo822,04
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke11000
Pobjede654,55%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene327,27%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno218,18%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke436,36%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova50,4500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,710,000,000,00
Otkriveno tenkova90,8200,0000,0000,00
Počinjena šteta1.230,450,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi353,1800,0000,0000,00
Iskustvo756,000,000,000,00
Ukupno
Bitke11
Pobjede654,55%
Izgubljene327,27%
Neriješeno218,18%
Preživjele bitke436,36%
Uništenih tenkova50,45
Odnos razaranja0,71
Otkriveno tenkova90,82
Počinjena šteta1.230,45
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi353,18
Iskustvo756,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke223000
Pobjede11852,91%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene9944,39%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno62,69%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke8136,32%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1490,6700,0000,0000,00
Odnos razaranja1,050,000,000,00
Otkriveno tenkova1660,7400,0000,0000,00
Počinjena šteta1.415,430,000,000,00
Bodovi zauzimanja200,0900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1760,7900,0000,0000,00
Iskustvo734,090,000,000,00
Ukupno
Bitke223
Pobjede11852,91%
Izgubljene9944,39%
Neriješeno62,69%
Preživjele bitke8136,32%
Uništenih tenkova1490,67
Odnos razaranja1,05
Otkriveno tenkova1660,74
Počinjena šteta1.415,43
Bodovi zauzimanja200,09
Obrambeni bodovi1760,79
Iskustvo734,09
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke181000
Pobjede9049,72%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene9049,72%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno10,55%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke6636,46%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1390,7700,0000,0000,00
Odnos razaranja1,210,000,000,00
Otkriveno tenkova1570,8700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.924,550,000,000,00
Bodovi zauzimanja1800,9900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi970,5400,0000,0000,00
Iskustvo712,660,000,000,00
Ukupno
Bitke181
Pobjede9049,72%
Izgubljene9049,72%
Neriješeno10,55%
Preživjele bitke6636,46%
Uništenih tenkova1390,77
Odnos razaranja1,21
Otkriveno tenkova1570,87
Počinjena šteta1.924,55
Bodovi zauzimanja1800,99
Obrambeni bodovi970,54
Iskustvo712,66
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (221)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Rheinmetall Skorpion G 81819,9889299958,46%2253,42
T-54 first prototype 81129,0383655555,68%1516,64
Cromwell B 6629,6465245359,38%1268,38
M56 Scorpion 71202,7377442854,44%1874,67
Löwe 81496,2094239556,46%1999,97
Progetto M35 mod. 46 81769,7098738362,14%2507,46
T675620,0859135465,25%1620,13
M53/M5591800,1579334854,60%1698,07
105 leFH18B2 5669,0156534663,58%1433,72
212A91719,3078634554,49%1735,69
T3092237,4588434057,35%2311,97
Object 70492097,2582028956,75%1790,83
T-1091930,7087128953,29%2216,66
ISU-15281366,1266027952,33%1418,14
T-5491662,7985025852,71%1958,58
Conqueror92114,3493124757,09%2207,85
Lorraine 155 mle. 5181196,8659924451,23%1270,54
Lorraine 40 t 81642,3292224461,48%2325,76
E 7591394,9775424252,48%1254,01
Tiger (P)71042,8279223259,91%1465,51
T4991170,1079123050,00%2140,48
Tiger II81165,0775621655,09%1325,69
AMX 13 909803,4773021054,29%1239,11
Lorraine 155 mle. 507821,5350820451,96%942,56
FCM 50 t 81014,9973220353,69%1172,04
M46 Patton91750,5387220058,50%2025,84
Strv 103-092123,8382519462,89%2168,37
T297900,0168719352,33%1107,64
AMX 30 1er prototype91764,9985218557,30%2033,04
Object 41681337,0779818451,63%1983,29
STB-1102445,8187918055,56%2209,20
LT-432 81167,3690717855,06%2575,00
SU-14-281417,8572017249,42%1491,24
Super Conqueror102444,0586716950,30%2205,31
SU-130PM 81971,3794116662,05%2168,10
Škoda T 5092168,6590916355,83%2308,83
TVP T 50/51102334,9779216350,92%2041,88
Object 261101860,6679016260,49%1642,72
M48A5 Patton102129,7580715849,37%1813,65
VK 45.02 (P) Ausf. B91793,4982015656,41%1863,64
Object 43091902,5090415354,90%1932,00
Object 430U102276,5781815248,68%1801,83
Type 4 Heavy91975,8689115158,28%2110,62
IS-381516,5588315058,00%2024,98
AMX 12 t6281,1349114450,69%633,54
SU-1527819,7158714357,34%1184,87
FV4004 Conway92103,0491514165,96%2313,71
Leopard Prototyp A92444,74103213870,29%2859,42
M41 Walker Bulldog8778,2975413654,41%1510,41
Object 140102086,8881113552,59%1982,37
T28 Prototype81619,8789213361,65%2050,34
Bat.-Châtillon 155 5591192,4368313253,79%1257,44
Jagdtiger92280,7493213166,41%2155,19
T 55A 91970,2898613063,85%2421,20
SU-1006779,9061312459,68%1508,23
E 25 71153,2283712263,11%2007,48
UDES 0381787,8283312058,33%2233,71
Škoda T 256964,3579911955,46%2335,62
AMX 13 F3 AM6727,8250811943,70%912,30
A-447960,1376711959,66%1701,68
T-54 ltwt.91187,0782411955,46%1938,88
SU-10181897,9595211463,16%2845,74
SU-14-17880,9762211346,02%1223,70
AMX 13 757385,2357011249,11%633,55
Ferdinand81733,1280311250,00%1757,18
LTTB8793,6269210950,46%1473,32
Waffenträger auf Pz. IV92192,4381210853,70%1959,79
M40/M4381535,4383810659,43%1967,06
Bat.-Châtillon Bourrasque 81790,8598310655,66%2217,80
Ikv 90 Typ B71118,956969658,33%1805,19
Tiger I71003,377139345,16%1263,54
G.W. Tiger91793,767799352,69%1673,47
M26 Pershing81235,738829162,64%1715,81
Type 6192133,618918953,93%2494,57
Object 260 102408,718958959,55%2098,87
T-4481236,109038864,77%2103,57
Grille 15102663,077538851,14%1963,52
Object 26392521,9410128865,91%2969,01
Emil II92040,878998752,87%1867,78
T71 DA7831,037268756,32%1910,59
SU-855360,053338150,62%661,34
AMX 105 AM mle. 474299,753318154,32%1036,56
M66562,945428055,00%938,84
O-Ni71206,108717964,56%1751,36
Rhm.-Borsig Waffenträger81616,928027955,70%1706,33
AMX 13 105 AM mle. 505404,223637844,87%688,57
Object 907 102227,388817855,13%1893,43
T376611,556577856,41%2012,61
E 75 TS 81853,619737456,76%2295,94
AMX M4 mle. 49 81491,369107452,70%2081,27
IS71121,088557263,89%1813,25
T2071247,298857261,11%2076,23
Covenanter580,972347244,44%80,58
STA-181346,067547042,86%1717,23
TNH T Vz. 5192402,8810126949,28%2309,32
Strv 103B102493,507726854,41%2082,11
VK 30.01 (P)6508,885016839,71%827,76
AMX ELC bis5177,754246857,35%521,11
M4A1 Revalorisé 81576,878926863,24%2232,12
SU-86687,666316762,69%1046,82
IS-7102299,727806744,78%2031,50
T25/271124,157006752,24%1856,71
Nashorn6885,516266749,25%1600,42
A-436619,966476759,70%1310,56
G.W. Tiger (P)81579,397836749,25%1832,55
O-Ho81463,569586663,64%1804,08
Object 268 Version 4102635,989686665,15%2396,11
Crusader6188,163886459,38%460,01
E 100101972,987206451,56%1594,62
E 5091802,708376448,44%1807,50
TVP VTU Koncept81031,137176254,84%1469,44
Caernarvon81667,199875959,32%2079,70
Challenger71424,298435961,02%2278,39
M4A3E2 Sherman Jumbo6865,127435860,34%1834,69
KV-15477,715175848,28%980,32
Jagdpanzer E 100102207,097755860,34%1767,50
SU-122A5381,354005556,36%883,87
M1271176,198075459,26%1741,73
CS-5992044,529445457,41%2288,62
Charioteer82039,969185453,70%2769,48
Object 703 Version II 81709,9310145457,41%2001,25
Panther II81729,909745261,54%2772,59
FV4005 Stage II102354,436805139,22%1784,20
T1 Heavy Tank5337,004135048,00%579,29
TNH 105/100081447,048445056,00%1825,66
Black Prince71092,338674963,27%1612,65
Type 5 Chi-Ri71089,067774858,33%1999,85
KV-856969,237954862,50%1878,22
E 50 Ausf. M102285,607674845,83%1885,04
SU-85B4291,623484757,45%676,47
SU-100M171541,628794753,19%2677,92
O-I6935,857844656,52%1789,46
Indien-Panzer81413,208814663,04%2286,49
Emil I81566,278924454,55%1677,16
CS-5381439,807774443,18%2253,20
VK 45.02 (P) Ausf. A81228,308494459,09%1501,75
Progetto M40 mod. 65102449,109024261,90%2256,51
FV3046447,604004245,24%653,80
Achilles61055,107704057,50%2471,02
Škoda T 245602,747043868,42%2343,11
AT 25678,136373865,79%1858,04
M446893,268013863,16%1903,11
P.435521,786323759,46%1796,96
Leopard 1102445,497323748,65%2303,00
Spähpanzer SP I C71041,658413759,46%2401,91
P.44 Pantera81588,809483560,00%2450,80
M18 Hellcat61116,868313560,00%2556,92
KV-1S6639,716903458,82%1507,12
M4A1 Sherman5598,247483375,76%1929,83
Ikv 65 Alt II6942,856583348,48%1817,39
T3281351,647263348,48%1487,56
AT 86604,066093363,64%1040,30
IS-3A 81650,279683357,58%1752,45
Prototipo Standard B92047,008443246,88%2067,49
Object 25791817,259193259,38%1823,47
T-345705,036783158,06%2438,14
Panhard AML Lynx 6x68567,437163060,00%1017,98
SU-54164,412672958,62%342,50
A-205279,043952842,86%1013,98
M24 Chaffee5434,896202850,00%1774,81
T110E5102380,258202839,29%2083,71
T-100 LT101392,047692853,57%1805,45
Type 5 Heavy102737,4110902770,37%2365,66
WZ-111 model 1-492058,929972564,00%2342,21
P.43 bis6854,546112433,33%1470,36
Sturer Emil7698,256232462,50%953,88
Strv 7461167,398632356,52%2812,22
11081079,618262365,22%1363,93
Ikv 1035485,175312360,87%1373,58
Cruiser Mk. IV487,301812339,13%61,94
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4123,783912360,87%365,29
Marder 38T4491,784642360,87%1391,51
T28 Concept 7945,356792356,52%1319,93
Type T-345779,506992263,64%2945,90
ST vz. 394341,104902060,00%1243,96
Vz. 44-171454,359932050,00%2182,98
AMX 30 B101734,406852040,00%1402,76
SU-263150,001971936,84%164,22
M8A14249,742991947,37%477,97
P.43 ter71037,118791872,22%1941,02
LT vz. 352130,293031776,47%754,07
Cruiser Mk. III364,001031735,29%57,17
KV-26529,414831747,06%739,91
leKpz M 41 90 mm 8962,068831758,82%2237,87
Valentine AT4300,944341668,75%1242,29
Alecto4528,255231668,75%1782,68
Pz.Kpfw. I Ausf. C3144,694921668,75%755,96
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5353,473871540,00%780,13
Object 277102621,879171546,67%2288,04
Vz. 55102425,939141450,00%1591,53
P26/404509,256321258,33%1964,05
M5A1 Stuart4293,424581258,33%1161,20
Lorraine 39L AM361,751491241,67%47,13
IS-271614,4210301266,67%2872,98
Marder II3258,082801250,00%720,67
Kranvagn101495,006401145,45%820,12
CS-63102982,1810631172,73%2778,48
Archer5450,504401060,00%1026,55
Renault FT 75 BS2126,33163944,44%548,01
AT-1210,8989966,67%214,41
Bishop5149,75232850,00%137,30
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4393,86499757,14%968,71
Type 2597 Chi-Ha3171,50393666,67%699,60
AMX 38324,67183633,33%0,00
M14/412258,00481540,00%1022,67
Vickers Mk. E Type B2120,00236540,00%360,69
M2 Medium Tank392,40256560,00%263,12
Tetrarch 253,804350,00%0,00
LT vz. 383224,00455475,00%1171,08
M15/423322,505854100,00%1298,95
AMX 40493,5015540,00%139,63
Renault NC-31149,67133333,33%5,29
Panzerjäger I2126,00155333,33%253,37
Excalibur 6688,00566366,67%1016,42
Super Hellcat 71451,671103366,67%2752,76
Vickers Medium Mk. I1191,004091100,00%1254,26
Strv fm/211158,003141100,00%913,13
Renault Otsu128,0024810,00%3,10
Leichttraktor134,001861100,00%261,00
MS-110,002110,00%0,00
T-45 20,002131100,00%261,00

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 16.11.2020
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 07.06.2016
Otišao: 05.07.2016
Pozicija: Novak
Član od: 19.10.2017
Otišao: 05.11.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 11.11.2018
Otišao: 29.11.2019