Schaduwheer

clanlogo
Pozicija: Vojnik
Član od: 19.04.2022

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke27819357235
Ø Razina6,9310,009,449,71
Pobjede1463652,61%00,00%3968,42%13356,60%
Izgubljene1286146,23%3100,00%1628,07%9540,43%
Neriješeno3221,16%00,00%23,51%72,98%
Preživjele bitke635022,83%00,00%2543,86%8335,32%
Uništenih tenkova251520,9010,331332,333641,55
Odnos razaranja1,170,334,162,39
Otkriveno tenkova338501,2210,33781,373121,33
Počinjena šteta1.178,782.452,333.359,333.052,76
Bodovi zauzimanja86350,3100,001232,163191,36
Obrambeni bodovi107470,3900,0000,00920,39
Iskustvo596,71479,671.254,861.046,97
WN71268,77574,582425,431870,32
WN81654,261340,894080,163224,85
Ukupno
Bitke27819
Ø Razina6,93
Pobjede1463652,61%
Izgubljene1286146,23%
Neriješeno3221,16%
Preživjele bitke635022,83%
Uništenih tenkova251520,90
Odnos razaranja1,17
Otkriveno tenkova338501,22
Počinjena šteta1.178,78
Bodovi zauzimanja86350,31
Obrambeni bodovi107470,39
Iskustvo596,71
WN71268,77
WN81654,26
Zadnja 24 sata
Bitke3
Ø Razina10,00
Pobjede00,00%
Izgubljene3100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova10,33
Odnos razaranja0,33
Otkriveno tenkova10,33
Počinjena šteta2.452,33
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo479,67
WN7574,58
WN81340,89
Zadnjih 7 dana
Bitke57
Ø Razina9,44
Pobjede3968,42%
Izgubljene1628,07%
Neriješeno23,51%
Preživjele bitke2543,86%
Uništenih tenkova1332,33
Odnos razaranja4,16
Otkriveno tenkova781,37
Počinjena šteta3.359,33
Bodovi zauzimanja1232,16
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo1.254,86
WN72425,43
WN84080,16
Zadnjih 30 dana
Bitke235
Ø Razina9,71
Pobjede13356,60%
Izgubljene9540,43%
Neriješeno72,98%
Preživjele bitke8335,32%
Uništenih tenkova3641,55
Odnos razaranja2,39
Otkriveno tenkova3121,33
Počinjena šteta3.052,76
Bodovi zauzimanja3191,36
Obrambeni bodovi920,39
Iskustvo1.046,97
WN71870,32
WN83224,85
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke147004
Pobjede7450,34%00,00%00,00%250,00%
Izgubljene7148,30%00,00%00,00%250,00%
Neriješeno21,36%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke5839,46%00,00%00,00%250,00%
Uništenih tenkova790,5400,0000,0000,00
Odnos razaranja0,890,000,000,00
Otkriveno tenkova1100,7500,0000,0041,00
Počinjena šteta1.838,240,000,002.161,00
Bodovi zauzimanja1050,7100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2441,6600,0000,0000,00
Iskustvo777,420,000,00798,75
Ukupno
Bitke147
Pobjede7450,34%
Izgubljene7148,30%
Neriješeno21,36%
Preživjele bitke5839,46%
Uništenih tenkova790,54
Odnos razaranja0,89
Otkriveno tenkova1100,75
Počinjena šteta1.838,24
Bodovi zauzimanja1050,71
Obrambeni bodovi2441,66
Iskustvo777,42
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke4
Pobjede250,00%
Izgubljene250,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke250,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova41,00
Počinjena šteta2.161,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo798,75

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke18000
Pobjede1055,56%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene844,44%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke527,78%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova130,7200,0000,0000,00
Odnos razaranja1,000,000,000,00
Otkriveno tenkova160,8900,0000,0000,00
Počinjena šteta879,060,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi593,2800,0000,0000,00
Iskustvo547,220,000,000,00
Ukupno
Bitke18
Pobjede1055,56%
Izgubljene844,44%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke527,78%
Uništenih tenkova130,72
Odnos razaranja1,00
Otkriveno tenkova160,89
Počinjena šteta879,06
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi593,28
Iskustvo547,22
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke766002
Pobjede47461,88%00,00%00,00%2100,00%
Izgubljene26534,60%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno273,52%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke31941,64%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova6880,9000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,540,000,000,00
Otkriveno tenkova7050,9200,0000,0000,00
Počinjena šteta1.120,750,000,00721,50
Bodovi zauzimanja6380,8300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi12651,6500,0000,0000,00
Iskustvo779,160,000,00994,50
Ukupno
Bitke766
Pobjede47461,88%
Izgubljene26534,60%
Neriješeno273,52%
Preživjele bitke31941,64%
Uništenih tenkova6880,90
Odnos razaranja1,54
Otkriveno tenkova7050,92
Počinjena šteta1.120,75
Bodovi zauzimanja6380,83
Obrambeni bodovi12651,65
Iskustvo779,16
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke2
Pobjede2100,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta721,50
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo994,50

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke49000
Pobjede2346,94%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2551,02%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno12,04%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1326,53%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova260,5300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,720,000,000,00
Otkriveno tenkova410,8400,0000,0000,00
Počinjena šteta1.960,370,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo731,330,000,000,00
Ukupno
Bitke49
Pobjede2346,94%
Izgubljene2551,02%
Neriješeno12,04%
Preživjele bitke1326,53%
Uništenih tenkova260,53
Odnos razaranja0,72
Otkriveno tenkova410,84
Počinjena šteta1.960,37
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo731,33
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (433)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
VK 30.01 (P)6688,64428176950,20%1328,93
KV-26917,16574102556,98%1826,53
Pz.Kpfw. I Ausf. C3207,2028154952,82%1023,20
Tiger II81432,7173653349,34%1740,21
Leopard 1102499,9383951354,19%2198,79
Pz.Kpfw. 38 (t)3213,0022447750,10%707,97
Pudel 6754,0554847555,37%1459,83
Object 703 Version II 81870,10105740657,39%2431,55
Ferdinand81137,6747937346,92%1082,47
Rheinmetall Skorpion G 81886,2485137252,96%2353,08
TVP T 50/51102403,2684036854,35%2092,20
T26E4 SuperPershing 81089,5660032249,38%1307,34
Object 277102438,8785431952,35%2146,08
IS7867,6347231851,89%1210,47
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5246,9123629444,56%439,00
Excelsior 5475,4838826953,53%976,02
T-29 3291,1727326854,48%1167,70
Tiger (P)7794,5448626648,50%984,09
Object 268102543,0777124651,22%1889,85
Bat.-Châtillon Bourrasque 81563,7489224554,29%1988,01
T-1091444,7458223850,42%1362,53
50TP prototyp 81686,0186723756,54%2114,02
E 100103066,12102923261,64%2899,77
Object 268 Version 4102500,7891622859,65%2034,05
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4333,9628822755,51%882,49
Kranvagn102474,5185922549,33%2005,49
IS-381211,2252421750,23%1352,21
Lansen C 81493,9093121054,76%1885,96
Object 430U102159,3884420952,63%1854,32
IS-7102336,4489620552,68%2212,33
SU-100Y 6883,8447120448,04%1466,78
KV-856658,3242919956,78%1080,41
60TP Lewandowskiego102407,9782219949,25%1848,04
Škoda T 256611,7942719749,75%1151,29
P.44 Pantera81169,9352019252,60%1472,06
KV-15529,0337919253,65%1233,08
Progetto M35 mod. 46 81691,0192119152,88%2172,90
T-437871,9248818950,79%1491,92
Jagdpanzer E 100102344,0377218755,61%1925,88
T-345447,9137518148,62%1191,15
CS-63102217,0988117658,52%1968,03
SU-130PM 81816,8487117659,09%2047,27
Vz. 55102755,9293017254,07%2195,82
LT-432 8881,0876417053,53%1606,57
P.43 ter7879,2247616248,15%1429,23
Kanonenjagdpanzer 105 81859,6089816259,26%2340,47
P.43 bis6688,2241116144,72%1197,03
Panhard EBR 75 (FL 10) 8863,5771816152,80%1515,44
WZ-120-1G FT 81753,3985015750,96%2039,14
Tiger I7992,7056215454,55%1410,65
Strv S1 81470,8457314848,65%1534,71
Pz.Kpfw. II Luchs4316,3636514158,87%1336,13
A-447765,0144513453,73%1210,54
Ikv 65 Alt II6731,6534713246,21%1277,28
Škoda T 27 81310,0666113251,52%1728,71
Konštrukta T-34/1007717,0942112949,61%1028,68
WZ-1317623,9145912951,94%1301,12
KV-1S6367,7729512250,00%619,69
Object 140102093,1385112154,55%1924,94
AMX ELC bis5340,4633312055,83%1270,50
IS-3A 81608,2690812052,50%1842,03
S-517721,8141211948,74%796,92
T-34-856644,8042811851,69%1233,93
leKpz M 41 90 mm 8813,2768911749,57%1561,05
SU-855363,3423711541,74%682,90
SU-85B4361,8127410950,46%841,58
ISU-15281318,4757810948,62%1355,83
LT vz. 383255,9327210757,01%1174,76
AMX 12 t6481,2035910753,27%1395,24
Jagdtiger91646,4851310544,76%1294,43
AMX M4 mle. 5192375,92113110470,19%2824,60
Strv 746589,4735810348,54%998,99
Škoda T 5092042,1591210257,84%2136,08
Conqueror92334,61101810250,98%2482,21
Škoda T 56 81954,08106310167,33%2105,55
T-4481004,615329949,49%1298,85
Char Futur 4 92161,029999761,86%2275,87
Strv m/425288,152609648,96%670,21
Leopard Prototyp A92320,1610019666,67%2600,62
Object 252U Defender 81842,869789652,08%2165,68
CS-52 LIS 81726,359679660,42%2115,08
Cromwell6883,816599556,84%2149,06
T-100 LT101119,367929457,45%1482,43
Object 43091567,045919451,06%1383,60
121B 102215,768569454,26%1919,36
T 55A 92392,6010249352,69%2696,72
M24 Chaffee5332,903558957,30%1220,06
E 50 Ausf. M102310,408648752,87%2024,44
TL-1 LPC 81403,168748755,17%2063,69
WZ-111 model 1-492232,499108540,00%2419,29
AMX M4 mle. 54103230,1510078558,82%2723,29
T110E5103197,7610458457,14%3063,58
T-80471,172318447,62%74,42
Lago4209,842228258,54%640,95
T-1506492,683358241,46%634,20
FV4005 Stage II101954,396378246,34%1514,90
Hummel6569,563518148,15%797,67
O-I6678,653788141,98%1038,95
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4134,071938145,68%283,66
T-34 shielded 5542,734738154,32%1528,81
E 7592530,4910378060,00%2877,19
Pz.Sfl. IVc5473,493317850,00%1001,76
Ikv 1035373,303127744,16%773,17
Type T-345350,742917751,95%874,84
Škoda T 245303,672507647,37%680,55
P.435339,322747647,37%813,91
Comet7808,174517549,33%1264,55
M53/M5591458,207307450,00%1469,71
ST-II102145,388397455,41%1849,44
SU-122-44 71503,019717275,00%2667,56
59-166499,483857142,25%1468,62
Object 25791725,388237153,52%1777,74
Pz.Sfl. IVb4203,671757054,29%530,73
TNH T Vz. 5192343,789926855,88%2313,64
WZ-111 model 5A102550,319266753,73%2264,69
Grille5405,982916654,55%821,17
60G FT5465,052706651,52%989,24
Panhard AMD 178B6306,922896639,39%624,80
Tortoise92650,6511616663,64%2706,06
T-54 first prototype 81188,188636555,38%1557,60
E 75 TS 81507,238706453,13%1680,44
SU-15271090,905886349,21%1580,93
Super Conqueror102696,5610106363,49%2283,36
SU-1006786,984046254,84%1595,62
Progetto M40 mod. 65102000,218316157,38%1681,89
T376330,923076150,82%754,68
AMX 13 57 71133,189606155,74%2478,94
StuG III Ausf. G5356,782616050,00%646,32
Caernarvon Action X 81585,2010276060,00%2319,24
M10 RBFM 5777,035726053,33%1820,75
T3092045,908825955,93%1849,89
Wespe3113,271285949,15%259,88
IS-4102785,589795957,63%2259,92
T-34-85M 61121,428975967,80%2408,92
Strv m/40L3182,292075653,57%539,62
25TP KSUST II5402,752775651,79%948,71
STB-1101871,187265648,21%1380,49
T-505206,732525651,79%586,74
Object 705A102287,668365651,79%1892,15
Durchbruchswagen 24183,552175556,36%443,87
MTLS-1G14 3244,092865455,56%1050,44
TS-5 81449,918425455,56%1498,16
T-284153,871925352,83%336,68
Object 260 102809,0010435367,92%2597,74
ST vz. 394175,751875242,31%368,46
Progetto CC55 mod. 5481680,628985253,85%1861,20
KV-5 81663,759825250,00%2029,63
Marder II3126,331145139,22%143,12
SU-76G FT4510,943284854,17%1241,90
M5A1 Stuart4254,772204744,68%811,21
Maus102431,649424757,45%2150,36
Panther mit 8,8 cm L/71 81265,346844746,81%1669,40
113101924,278214555,56%1679,85
CS-5992234,829414557,78%2685,22
STA-2 8955,984944537,78%1051,68
Pz.Kpfw. 35 (t)277,091114434,09%142,50
M4A1 Sherman5379,933114358,14%924,41
P26/404457,933834358,14%1467,24
KV-37960,864624353,49%1208,98
KV-137785,514704355,81%1380,29
SU-54310,052194247,62%635,76
105 leFH18B2 5921,226314153,66%2177,89
VK 16.02 Leopard5330,902944151,22%1130,83
Churchill I5358,933704052,50%643,36
M5 Stuart4246,633344055,00%1209,58
BT-7 artillery 3416,755184052,50%1872,42
VK 75.01 (K) 81310,958203951,28%1523,56
Crusader6461,954653857,89%1303,97
Cruiser Mk. IV4200,371893844,74%625,33
112 81184,347413847,37%1188,47
Dicker Max 61105,227903767,57%2510,22
Ikv 723203,941743641,67%454,84
M3 Lee4265,532623666,67%975,76
O-I Experimental5511,284123655,56%895,15
AMX 105 AM mle. 474232,421893652,78%751,68
ISU-152K 81425,447073647,22%1412,52
WZ-111 Qilin 102450,288993658,33%1897,82
Matilda4337,232703545,71%975,31
AMX 404148,662173548,57%514,00
Nashorn6498,692583548,57%669,32
Lorraine 40 t 81854,149283557,14%2240,17
Pz.Kpfw. III Ausf. E3183,241943450,00%481,78
Pz.Kpfw. V/IV 51323,4112653470,59%2752,19
A-205210,552273330,30%643,18
Marder 38T4378,033013345,45%881,43
StuG IV 5370,672443339,39%682,02
M54 Renegade 81963,0010813366,67%2346,42
AMX 13 757608,693513240,63%1160,14
Object 780 102253,729313262,50%1783,77
TKS z n.k.m. 20 mm 286,031783154,84%343,06
Progetto C50 mod. 6691926,488323141,94%1691,71
Caernarvon81708,689893148,39%2381,97
IS-2 shielded 71417,238943167,74%2029,17
Löwe 81612,4510093167,74%2082,83
Sav m/434279,302933060,00%786,02
Alecto4365,902483043,33%973,33
Emil I81062,555222941,38%975,92
VK 36.01 (H)6326,242992955,17%437,93
T9592089,558812962,07%1719,91
T-70365,521822958,62%162,85
Object 777 Version II 91958,249832958,62%2138,89
14TP4169,642002842,86%467,27
Covenanter5224,292392864,29%916,78
T-54 ltwt.91223,577722853,57%1893,53
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3394,077162885,71%1217,01
M2 Medium Tank380,851312751,85%138,94
M40/M4381209,596822744,44%1211,66
M446801,967302785,19%1575,90
Mäuschen92307,569512751,85%2566,80
Object 70591879,118302751,85%1768,23
LHMTV8772,637472748,15%1425,58
Prototipo Standard B9849,234302642,31%491,85
ARL 446923,967062665,38%2076,68
M3G FT3224,271812650,00%574,64
Type 1 Chi-He4289,842652552,00%969,00
T-463150,841942564,00%676,54
TNH 105/100081915,3610222556,00%2766,61
Type 95 Heavy4232,603512532,00%634,64
Cruiser Mk. II2231,922132532,00%920,33
E 5092373,3211322576,00%2878,68
AMX AC mle. 4881232,607012552,00%1296,11
T77 81787,809242556,00%2041,80
FV4201 Chieftain Proto 91834,368152544,00%1649,76
AMX 383221,132832458,33%997,97
Pz.Kpfw. T 25 5554,254612450,00%1601,79
M48A2 Räumpanzer 81599,919262343,48%1984,65
40TP Habicha6612,414442254,55%1201,14
Strv 103B102354,558702254,55%1832,89
SMV CC-6781646,239572263,64%2092,90
AT 25464,413472254,55%1186,95
MT-256257,412412231,82%466,52
K-91102056,506772236,36%1432,94
Bisonte C45 81678,0010042259,09%2080,23
Cromwell B 61082,1810482272,73%2643,56
T-34-85 Rudy 6848,147342240,91%1476,59
BDR G1 B5791,485622152,38%1706,92
AMX 50 Foch (155) 102118,817292147,62%1549,10
VK 30.02 (M)6625,104252142,86%1002,27
AE Phase I 91595,008422152,38%1498,47
Type 97 Chi-Ha3230,652242040,00%753,02
Sturmpanzer I Bison3219,202332070,00%845,27
Pz.Kpfw. III Ausf. J4199,052222055,00%566,41
Waffenträger auf Pz. IV93191,1510302060,00%3221,50
Valentine II 4253,052682050,00%756,19
M15/423155,161811942,11%258,64
T-5491551,268191952,63%1414,81
T2 Light Tank 2265,893861942,11%1345,74
122 TM 82157,5810441957,89%2651,33
Strv m/38253,671111855,56%133,13
B14448,063821861,11%1610,15
Pvlvv fm/42231,22941850,00%141,00
AMX 50 10081290,508171861,11%1529,45
T-26296,941561855,56%397,96
WZ-131G FT6642,563361838,89%884,57
IS-6 81785,6711011866,67%2241,73
IS-2M 71446,2210631877,78%1835,14
BT-74199,411821735,29%808,52
Vz. 44-171692,0010661747,06%2739,10
Challenger71161,536701747,06%1514,25
Bofors Tornvagn 81637,249971770,59%1899,00
VK 30.01 (H)5645,384081643,75%1182,01
Leichttraktor180,941461643,75%202,81
Kampfpanzer 07 RH 81185,567421650,00%1382,35
Caliban 81237,757071637,50%1158,24
Pz.Kpfw. II274,401891533,33%90,54
Panzerjäger I283,401001540,00%68,94
CS-4471211,208771566,67%2092,97
SU-76M4164,802271573,33%565,70
SU-26342,801301553,33%142,70
AMX 50 Foch91844,208911560,00%1649,69
G.Pz. Mk. VI (e)26,53511540,00%5,75
AMX 50 Foch B102159,939081566,67%1838,59
T499926,936911546,67%1404,86
ELC EVEN 90 8710,805761540,00%1077,54
4TP1194,573171457,14%1129,43
Leo7569,863831464,29%847,59
Vickers Medium Mk. III3128,211301442,86%270,80
Type 89 I-Go/Chi-Ro2142,291641428,57%430,53
AT 1581249,078801471,43%1490,93
IS-M8619,213621428,57%391,08
T-116 3278,073381442,86%1175,39
Excalibur 61475,009971464,29%2733,70
Somua SM 81254,216661435,71%882,48
KV-4 Kreslavskiy 81506,867941442,86%1825,80
T-34-171455,6211101376,92%2746,84
Type 91 Heavy383,621441346,15%87,97
UDES 14 Alt 58972,776311338,46%961,53
Valentine AT4323,621931338,46%957,49
MKA 2208,312221330,77%686,45
ShPTK-TVP 100 81675,929371369,23%1865,59
T-34-3 81277,238701361,54%1593,87
M3 Stuart3194,422591275,00%1002,82
SMV CC-5671440,178961258,33%1880,59
T-60234,501491250,00%71,63
M41 Walker Bulldog8659,006711250,00%1221,86
Churchill III 5581,257091250,00%1270,64
E 25 71441,589761275,00%2328,11
M127984,648201172,73%1267,29
ASTRON Rex 105 mm 81526,277621145,45%1521,72
AM 39 Gendron-Somua 2176,453361154,55%727,57
Jagdpanzer IV6434,703861060,00%809,03
Lorraine 39L AM3127,601301060,00%361,17
SU-182123,401961070,00%771,26
ISU-122S 71178,304831040,00%1408,14
T-44-100 81496,309431060,00%1950,06
Type 64 6743,706421040,00%1911,37
10TP3251,67397955,56%1081,73
SU-14-281307,33584933,33%1192,52
Type 2597 Chi-Ha376,11153944,44%44,09
Cruiser Mk. III350,1176933,33%0,00
Birch Gun4231,00187955,56%717,33
Pz.Kpfw. I234,78155922,22%0,63
Grille 15101727,67755955,56%1293,57
Object 279 early 102739,671030955,56%1804,83
VK 168.01 Mauerbrecher 8578,44403933,33%371,97
TVP VTU Koncept8493,25349825,00%367,24
DS PZInż5801,25647875,00%2158,86
T56 GMC3227,00199850,00%690,80
T-26G FT292,88139850,00%153,57
AMX AC mle. 4671286,63930875,00%2313,01
Object 4168855,50513850,00%984,69
T71 CMCD71296,50983862,50%3420,47
GSOR 1008 81895,88754837,50%1900,47
EMIL 1951 81252,88736850,00%1253,56
T28 Concept 71004,63675850,00%1562,12
T34 B 8903,75495825,00%775,87
LT vz. 352218,71251757,14%1232,57
Cruiser Mk. I1113,14120714,29%338,06
Renault UE 573272,57124714,29%663,94
G.W. Tiger (P)8877,00400714,29%641,68
Rhm.-Borsig Waffenträger8669,14348714,29%351,53
TOG II* 6863,43677757,14%1401,95
Chi-Ni2143,33149633,33%488,62
Grant4478,00428633,33%1861,19
MS-1164,67208666,67%334,75
Bat.-Châtillon 25 t102213,67837650,00%1929,53
AT-1281,33130650,00%145,23
T-34-2G FT7850,83661666,67%1209,51
SU-100M17524,50436633,33%381,42
T6 Medium4631,00547683,33%1781,42
L-60 293,00163650,00%361,48
Sexton I 3280,83398666,67%1117,33
King Tiger (Captured) 7989,17844666,67%1257,08
M4A1 Revalorisé 8440,00376616,67%189,07
Vickers Medium Mk. II2126,60142540,00%358,51
BT-22274,20246560,00%1782,78
Stuart I-IV3260,60360560,00%1254,30
Type 3 Chi-Nu5427,60444540,00%952,14
Sexton II355,8074540,00%4,97
Jagdpanther71467,80746560,00%2090,60
T92 HMC101087,80628560,00%872,22
Indien-Panzer84565,002027560,00%12586,85
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6448,0025750,00%659,28
KV-122 71075,40670540,00%1481,34
T-127 3161,60378560,00%572,84
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5658,40608560,00%1821,25
Strv fm/21137,25102450,00%74,04
D23194,75218425,00%587,17
Renault Otsu117,75210475,00%264,10
M14/412216,0016140,00%683,56
Renault NC-31183,25148450,00%289,48
Ikv 90 Typ B7628,00321425,00%589,79
Semovente M415509,00326425,00%951,61
Universal Carrier 2-pdr2157,75140450,00%540,70
M8A14247,50207450,00%485,85
Loyd Gun Carriage281,75121450,00%366,50
FV3046503,75465475,00%902,25
Bat.-Châtillon 12 t81261,25882450,00%3024,29
VK 100.01 (P)8520,50496475,00%522,05
M4A1 FL 10 61530,25971475,00%3046,54
AMX Chasseur de chars 8741,00547450,00%764,64
T14 5752,338723100,00%1821,50
Renault FT165,331843100,00%390,20
Panther7931,00745366,67%1535,76
45TP Habicha71290,33670333,33%1743,75
T34 8981,67690366,67%1219,47
B.U.G.I.61374,33633333,33%2334,64
Pz.Kpfw. II Ausf. G3281,67208333,33%998,42
T110E3102954,33976366,67%2430,06
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3240,00222366,67%825,62
Sherman VC Firefly 6701,67597366,67%1414,04
Super Hellcat 71973,331001366,67%3364,03
Vickers Medium Mk. I155,007820,00%38,09
M22237,00395250,00%1080,47
7TP2416,50604250,00%1925,43
M2 Light Tank2170,0015020,00%547,30
Semovente M43 Bassotto6572,50411250,00%771,95
Sturmpanzer II4225,50139250,00%573,19
Valentine3475,50304250,00%2365,61
T3 HMC228,5077250,00%84,68
AMX 50 B102464,0039020,00%1495,63
VK 28.016255,50204250,00%501,76
FV2078746,5028620,00%524,00
T110E4101156,00672250,00%658,90
T-62A10498,50558250,00%242,30
StuG III Ausf. B40,0080250,00%89,37
LTG7709,50796250,00%1588,83
Rheinmetall Panzerwagen10831,50675250,00%724,97
IS-3-II91275,00880250,00%1110,49
Kunze Panzer 91516,5011862100,00%1261,76
SMV CC-64 Vipera 81009,5031120,00%629,39
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3262,5020420,00%569,32
FV4202 8860,5039220,00%701,48
M56 Scorpion 7736,00552250,00%757,51
Chimera 81134,50688250,00%1047,55
Bretagne Panther 6407,50535250,00%523,09
Fiat 30001176,003291100,00%1070,02
L6/402197,003021100,00%778,03
Renault FT 75 BS2492,003431100,00%3667,41
T-34-28345,0030310,00%132,40
D12161,002181100,00%901,01
Emil II9737,0023410,00%274,09
Vickers Mk. E Type B2245,003781100,00%1380,71
53TP Markowskiego81106,0010881100,00%1386,19
IS-27665,006591100,00%921,03
Type 5860,003271100,00%261,00
Controcarro 1 Mk. 292148,0011271100,00%2135,93
SU-861175,008581100,00%2224,36
T2 Medium Tank20,004510,00%0,00
Centurion Mk. I8395,0025010,00%175,68
Renault FT AC256,001001100,00%261,00
T2882076,0060610,00%2322,71
Somua SAu 4040,006610,00%0,00
M4 Improved 5592,0021710,00%1569,99
T71 DA7229,006861100,00%415,87
KV-1 shielded 50,003210,00%0,00
M4-85 50,0016110,00%0,00
M-IV-Y 81906,0077610,00%2095,49
T-50-2 683,003961100,00%261,00
Tiger 131 60,00010,00%0,00
M22 Locust 31035,0014361100,00%7815,39
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81405,0011401100,00%1408,15
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81514,0011131100,00%1663,68

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Vojnik
Član od: 19.04.2022
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 03.12.2021
Otišao: 18.04.2022
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 09.09.2021
Otišao: 30.11.2021
Pozicija: Pričuva
Član od: 13.08.2021
Otišao: 08.09.2021
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 27.01.2021
Otišao: 12.08.2021
Pozicija: Novak
Član od: 28.07.2017
Otišao: 26.10.2018
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 27.10.2018
Otišao: 21.09.2019
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 23.09.2019
Otišao: 04.01.2021
Pozicija: Novak
Član od: 05.01.2021
Otišao: 26.01.2021