Sardynka_on_COPIUM

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke422193939629
Ø Razina9,319,859,859,30
Pobjede2816266,70%1948,72%1948,72%41866,45%
Izgubljene1373732,54%2051,28%2051,28%20131,96%
Neriješeno3200,76%00,00%00,00%101,59%
Preživjele bitke1665239,44%1641,03%1641,03%27744,04%
Uništenih tenkova759791,80601,54601,5410731,71
Odnos razaranja2,972,612,613,05
Otkriveno tenkova749401,78551,41551,4110331,64
Počinjena šteta3.320,483.442,623.442,623.534,08
Bodovi zauzimanja139580,3300,0000,001450,23
Obrambeni bodovi404420,96140,36140,362530,40
Iskustvo1.172,201.058,051.058,051.230,23
WN72333,441830,421830,422279,99
WN84223,252845,773027,013975,58
Ukupno
Bitke42219
Ø Razina9,31
Pobjede2816266,70%
Izgubljene1373732,54%
Neriješeno3200,76%
Preživjele bitke1665239,44%
Uništenih tenkova759791,80
Odnos razaranja2,97
Otkriveno tenkova749401,78
Počinjena šteta3.320,48
Bodovi zauzimanja139580,33
Obrambeni bodovi404420,96
Iskustvo1.172,20
WN72333,44
WN84223,25
Zadnja 24 sata
Bitke39
Ø Razina9,85
Pobjede1948,72%
Izgubljene2051,28%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1641,03%
Uništenih tenkova601,54
Odnos razaranja2,61
Otkriveno tenkova551,41
Počinjena šteta3.442,62
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi140,36
Iskustvo1.058,05
WN71830,42
WN82845,77
Zadnjih 7 dana
Bitke39
Ø Razina9,85
Pobjede1948,72%
Izgubljene2051,28%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1641,03%
Uništenih tenkova601,54
Odnos razaranja2,61
Otkriveno tenkova551,41
Počinjena šteta3.442,62
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi140,36
Iskustvo1.058,05
WN71830,42
WN83027,01
Zadnjih 30 dana
Bitke629
Ø Razina9,30
Pobjede41866,45%
Izgubljene20131,96%
Neriješeno101,59%
Preživjele bitke27744,04%
Uništenih tenkova10731,71
Odnos razaranja3,05
Otkriveno tenkova10331,64
Počinjena šteta3.534,08
Bodovi zauzimanja1450,23
Obrambeni bodovi2530,40
Iskustvo1.230,23
WN72279,99
WN83975,58
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke801000
Pobjede59674,41%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene19023,72%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno151,87%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke41351,56%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova6560,8200,0000,0000,00
Odnos razaranja1,690,000,000,00
Otkriveno tenkova9011,1200,0000,0000,00
Počinjena šteta1.918,360,000,000,00
Bodovi zauzimanja6490,8100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi4700,5900,0000,0000,00
Iskustvo1.025,150,000,000,00
Ukupno
Bitke801
Pobjede59674,41%
Izgubljene19023,72%
Neriješeno151,87%
Preživjele bitke41351,56%
Uništenih tenkova6560,82
Odnos razaranja1,69
Otkriveno tenkova9011,12
Počinjena šteta1.918,36
Bodovi zauzimanja6490,81
Obrambeni bodovi4700,59
Iskustvo1.025,15
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke220000
Pobjede18182,27%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3616,36%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno31,36%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke13360,45%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1900,8600,0000,0000,00
Odnos razaranja2,180,000,000,00
Otkriveno tenkova2501,1400,0000,0000,00
Počinjena šteta1.197,780,000,000,00
Bodovi zauzimanja3761,7100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi3901,7700,0000,0000,00
Iskustvo910,400,000,000,00
Ukupno
Bitke220
Pobjede18182,27%
Izgubljene3616,36%
Neriješeno31,36%
Preživjele bitke13360,45%
Uništenih tenkova1900,86
Odnos razaranja2,18
Otkriveno tenkova2501,14
Počinjena šteta1.197,78
Bodovi zauzimanja3761,71
Obrambeni bodovi3901,77
Iskustvo910,40
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke40000
Pobjede3382,50%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene410,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno37,50%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2152,50%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova290,7300,0000,0000,00
Odnos razaranja1,530,000,000,00
Otkriveno tenkova290,7300,0000,0000,00
Počinjena šteta585,930,000,000,00
Bodovi zauzimanja340,8500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi30,0800,0000,0000,00
Iskustvo637,350,000,000,00
Ukupno
Bitke40
Pobjede3382,50%
Izgubljene410,00%
Neriješeno37,50%
Preživjele bitke2152,50%
Uništenih tenkova290,73
Odnos razaranja1,53
Otkriveno tenkova290,73
Počinjena šteta585,93
Bodovi zauzimanja340,85
Obrambeni bodovi30,08
Iskustvo637,35
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2316000
Pobjede186180,35%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene45519,65%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke138659,84%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova22030,9500,0000,0000,00
Odnos razaranja2,370,000,000,00
Otkriveno tenkova20140,8700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.570,870,000,000,00
Bodovi zauzimanja22370,9700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi98874,2700,0000,0000,00
Iskustvo1.154,620,000,000,00
Ukupno
Bitke2316
Pobjede186180,35%
Izgubljene45519,65%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke138659,84%
Uništenih tenkova22030,95
Odnos razaranja2,37
Otkriveno tenkova20140,87
Počinjena šteta1.570,87
Bodovi zauzimanja22370,97
Obrambeni bodovi98874,27
Iskustvo1.154,62
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke16408000
Pobjede1291078,68%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene343920,96%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno590,36%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke782747,70%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova136440,8300,0000,0000,00
Odnos razaranja1,590,000,000,00
Otkriveno tenkova183341,1200,0000,0000,00
Počinjena šteta1.105,310,000,000,00
Bodovi zauzimanja137300,8400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi109420,6700,0000,0000,00
Iskustvo882,190,000,000,00
Ukupno
Bitke16408
Pobjede1291078,68%
Izgubljene343920,96%
Neriješeno590,36%
Preživjele bitke782747,70%
Uništenih tenkova136440,83
Odnos razaranja1,59
Otkriveno tenkova183341,12
Počinjena šteta1.105,31
Bodovi zauzimanja137300,84
Obrambeni bodovi109420,67
Iskustvo882,19
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke845000
Pobjede51560,95%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene32438,34%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno60,71%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke29835,27%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova6270,7400,0000,0000,00
Odnos razaranja1,150,000,000,00
Otkriveno tenkova10741,2700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.772,530,000,000,00
Bodovi zauzimanja6340,7500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2720,3200,0000,0000,00
Iskustvo796,890,000,000,00
Ukupno
Bitke845
Pobjede51560,95%
Izgubljene32438,34%
Neriješeno60,71%
Preživjele bitke29835,27%
Uništenih tenkova6270,74
Odnos razaranja1,15
Otkriveno tenkova10741,27
Počinjena šteta1.772,53
Bodovi zauzimanja6340,75
Obrambeni bodovi2720,32
Iskustvo796,89
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (216)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
M46 Patton93330,451268197669,13%4928,32
Object 907 103876,901237192167,26%4210,71
M48A5 Patton103612,861093175663,04%4475,58
113103928,101192137968,02%5049,15
T95/FV4201 Chieftain 104435,941283135767,65%4193,40
E 5093439,781305116170,20%4919,91
WZ-111 model 5A104141,881205112366,25%4731,44
T110E5103565,78110994765,58%4252,09
Bat.-Châtillon 25 t103240,55105989666,74%3807,57
Panhard EBR 75 (FL 10) 82009,27121184873,58%4974,39
T-62A103361,03109584066,43%4238,58
Panhard EBR 105102496,94104282264,72%4225,17
Rheinmetall Skorpion G 82514,72111671165,82%3370,06
IS-7103834,30117068167,40%4854,65
Object 703 Version II 82788,04144567875,37%4192,25
T-1093061,43118963365,24%4323,58
T-5492728,98113460666,01%3963,40
E 50 Ausf. M103532,69108659962,44%4111,04
T95E6 104160,47119958565,64%5026,24
WZ-111 model 1-493284,87127058073,10%4960,67
Leopard 1103688,04109254763,07%4159,57
AMX 50 B103619,93105254664,84%3976,91
Object 279 early 104685,40133353265,98%3721,53
Super Conqueror104365,34124349566,46%5325,06
Bat.-Châtillon Bourrasque 82698,77133143275,23%4074,57
T-100 LT102600,70109543066,74%4780,80
IS-6 82391,64119541468,60%3848,31
M60 103489,62101337457,75%3930,99
TVP T 50/51103703,13109436265,75%4259,10
Object 140103429,03111835964,90%4171,71
VK 72.01 (K) 103900,33113234269,01%3511,26
Leopard Prototyp A93153,90117134067,35%4056,41
Progetto M35 mod. 46 82627,96131133869,53%4028,27
KV-151122,1994233070,30%3731,42
SU-130PM 82682,22119431867,92%3645,56
ST-II103716,65109231158,52%3979,88
FV4005 Stage II103158,3188730161,13%3013,13
Object 277103893,58117730165,78%4798,75
T110E4103785,68105528267,38%3632,53
FV215b 103547,50111027266,54%4029,48
E 75 TS 82580,85124527164,21%3857,55
Concept 1B 93686,82141726267,94%4008,85
Object 430 Version II93247,77130126069,62%4843,02
AMX 13 105102976,7398324860,89%4323,10
Object 268 Version 4104431,36122024470,90%4979,32
T 55A 93549,13135324268,60%5297,34
Vz. 55104585,45125723863,87%4475,73
T54E192519,08100423859,24%3098,96
Škoda T 5093242,68124023770,04%4475,48
Kranvagn103596,68108223262,93%3468,14
Grille 15103516,9891423064,78%3476,72
Object 430U104444,45132323075,22%5906,47
AMX M4 mle. 54104062,98116122964,19%4252,17
Object 252U Defender 82620,97133622773,13%3823,61
AE Phase I 93470,40130421870,18%4466,92
M54 Renegade 82838,13140921873,39%4082,08
60TP Lewandowskiego104020,35116421471,50%4152,49
Conqueror93051,39118921466,82%3843,16
E 7593454,25131521372,77%4599,73
Object 260 104280,88119921260,38%4919,93
Object 430103860,38123120865,87%4611,36
T-54 ltwt.91989,47109220463,73%4083,99
T-34-3 82318,22122720171,64%4032,98
T110E3103656,97102919758,88%3442,10
STB-1103931,30110719556,41%4343,41
T57 Heavy Tank103498,40101119061,05%3689,21
IS-4103316,51106018960,85%3973,72
CS-63104151,63116917862,36%5000,00
UDES 15/16104071,49113417565,71%4322,46
M10392591,95111317274,42%3255,11
Jagdpanzer E 100103528,3693017263,37%3088,49
121B 103604,58109517063,53%4050,61
Waffenträger auf Pz. IV93139,80109116864,29%3580,25
CS-52 LIS 82747,65134216871,43%4161,95
IS-382275,17113416770,06%3435,80
Controcarro 3 Minotauro103997,27123716673,49%3748,12
Manticore102138,76108616462,20%3543,34
Object 705A103885,28121316073,13%4027,59
Progetto M40 mod. 65103809,13104615157,62%3667,40
121104178,20115514564,14%4894,14
Caernarvon Action X 82411,15133314563,45%4157,90
FCM 50 t 82025,12111813959,71%3430,08
Centurion Action X103707,77105813058,46%4251,54
AMX 13 9092534,20112212759,84%6002,81
WZ-120-1G FT 82614,42126312371,54%3808,41
T3093263,97111712158,68%3942,70
AMX 50 12092668,63105911970,59%3399,15
E 100103604,14110811971,43%3710,22
Type 59 82871,02150811864,41%5540,46
T92 HMC101985,9771111852,54%1707,72
Caernarvon82476,62133011574,78%4105,09
Strv 103B103820,03107411570,43%3882,05
Object 274a 82628,88141411470,18%4484,66
ST-I92880,51116211365,49%3752,60
Object 43093883,61149011270,54%6266,05
AMX M4 mle. 5193853,72142610966,97%5459,19
TNH T Vz. 5192811,12115810659,43%3037,77
M-V-Y104123,64121010658,49%4243,40
Object 777 Version II 93384,9013279969,70%4325,04
T2071581,0610559871,43%3089,23
Object 268104019,749529852,04%3630,39
T4991803,719689758,76%3380,65
Maus104032,1413099677,08%4248,83
Pz.Kpfw. VII103876,5011689667,71%3801,03
KV-8561199,828899165,93%2665,22
Rhm.-Borsig Waffenträger82441,2110419154,95%3250,87
FV217 Badger103936,5811389066,67%3849,36
WZ-113G FT103961,6910818869,32%4101,12
IS-6 B 82863,8513848174,07%4129,51
AMX Chasseur de chars 81531,469328061,25%2742,28
Object 26393498,2412977474,32%5150,14
IS71733,409987364,38%3103,17
Prototipo Standard B93488,1511847159,15%4507,41
KV-481658,849047061,43%2307,96
M4A3E2 Sherman Jumbo61069,308636665,15%2719,61
AMX 30 1er prototype93415,4413816677,27%4971,24
WZ-12093552,4112976465,63%5985,72
UDES 1693080,8410936256,45%3995,58
Lorraine 40 t 82347,5211106162,30%3545,23
T2972008,1812395673,21%3514,31
M41 Walker Bulldog81334,648915650,00%2714,96
K-91103033,5510665666,07%3591,22
IS-3-II93614,7013755675,00%4762,15
M26 Pershing81964,9311035470,37%3128,59
Jagdtiger93194,7411785377,36%3467,82
CS-5993436,6012415366,04%4144,93
STA-2 82154,0212135367,92%4406,37
LT-432 81722,3310955263,46%3932,44
Char Futur 4 93173,9812165269,23%3286,55
SU-10182637,3111175158,82%3826,03
T26E4 SuperPershing 82204,6712595168,63%3834,27
TNH 105/100082134,4511444963,27%3052,13
Strv 103-092690,358854852,08%2940,21
UDES 14 Alt 582740,0611414858,33%4369,63
Object 70593251,8313054778,72%4330,05
Tetrarch 2282,794764757,45%1871,87
Black Prince71673,1311444580,00%3175,03
T-4371446,3311154584,44%3183,67
Sturer Emil71751,408824355,81%3253,86
Type 6193378,7911924259,52%4562,51
T77 82746,6013244278,57%4043,46
WZ-111G FT92808,009954062,50%2756,81
FV4004 Conway93114,7011114060,00%3899,68
Bat.-Châtillon 12 t81443,8511274067,50%3635,15
IS-M82716,7514434082,50%5097,71
IS-272145,2812573969,23%4392,88
KV-371902,0511313966,67%3615,91
Emil II93675,7912993868,42%4744,39
Centurion Mk. 7/193272,4512713873,68%4691,70
Panther71526,2410933767,57%3550,48
T34 81702,868613754,05%2291,79
T-15061384,6810053767,57%3308,01
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 61746,8412883783,78%6270,47
Type 64 6892,818493770,27%2589,41
Caliban 82265,1912203663,89%3231,84
CS-5382171,5011003470,59%3539,63
114 SP2 103453,098923357,58%2697,10
leKpz M 41 90 mm GF 81692,5610583271,88%3942,39
AMX 30 B103057,819713154,84%3423,21
AT 1582390,5311813060,00%3315,15
KV-1S61105,8310043070,00%4059,56
M4A1 Sherman5894,078042962,07%3686,48
Konštrukta T-34/10072008,9011792958,62%5666,73
Panther II81795,2110242867,86%2599,58
Object 25793037,1411782860,71%3973,21
T9593485,3313272777,78%3779,98
Carro da Combattimento 45 t 103856,5410732653,85%3503,69
VK 45.02 (P) Ausf. B93331,1713182462,50%4142,78
Bofors Tornvagn 82641,0013142466,67%3618,20
Leo72011,9610512347,83%4159,67
Object 70493106,7311152277,27%3087,41
Bat.-Châtillon 25 t AP92658,4011332075,00%3364,86
Tortoise93340,9011802060,00%3907,65
CS-4472085,7412831968,42%4433,81
T-345836,507711866,67%2854,20
Type 3 Chi-Nu Kai 5660,507141872,22%2478,28
ISU-152K 82059,509431662,50%2955,46
Spähpanzer Ru 25191159,809681533,33%1542,36
T2882086,089701353,85%2727,66
Object 41682014,928631338,46%3054,19
UDES 0382181,759161266,67%2616,76
M40/M4381331,336901250,00%1508,27
AMX 65 t81925,9210161266,67%2917,57
Löwe 82432,5012951266,67%4077,63
T1 Cunningham1338,827761172,73%3528,22
53TP Markowskiego82827,2013641090,00%5107,91
50TP Tyszkiewicza93471,70145310100,00%4492,34
AMX 50 Foch B102187,63665837,50%1465,13
AMX 50 10082936,141294771,43%4821,56
T376778,86596714,29%2542,07
11082365,1714506100,00%3753,52
SU-10061626,83750633,33%3257,30
AMX ELC bis5813,50799666,67%3357,09
TVP VTU Koncept81250,60828560,00%1758,40
T3282370,201359580,00%3971,89
LTTB82129,801190560,00%6344,70
T26E5 Patriot 82243,00887520,00%2732,86
T-4481551,00992475,00%2332,92
Challenger72387,251263475,00%4852,34
112 83218,751297425,00%4731,35
T26E5 82878,671446366,67%4669,69
Super Hellcat 71826,6711643100,00%3731,20
M4A1 Revalorisé 82117,671274366,67%4112,61
KV-26608,505422100,00%1008,67
Spähpanzer SP I C71069,50738250,00%1976,17
STG 81949,001028250,00%2655,13
Pz.Kpfw. T 25 5203,504172100,00%480,78
IS-5 (Object 730) 81579,5011282100,00%2364,19
Panther mit 8,8 cm L/71 82829,501170250,00%5568,76
43 M. Toldi III 3304,50582250,00%1764,86
O-I6403,0022710,00%412,65
MT-256346,007331100,00%1032,60
XM551 Sheridan10199,009361100,00%264,10
Škoda T 40 6327,009111100,00%601,54
SU-100Y 62252,0018051100,00%8300,29
BT-7 artillery 3373,0023410,00%1303,05

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 10.09.2022
Otišao: 28.11.2022
Pozicija: Novak
Član od: 02.08.2022
Otišao: 08.09.2022
Pozicija: Novak
Član od: 11.12.2021
Otišao: 31.03.2022
Pozicija: Novak
Član od: 16.08.2021
Otišao: 10.12.2021
Pozicija: Novak
Član od: 15.07.2021
Otišao: 16.08.2021
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 13.12.2019
Otišao: 20.04.2020
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 02.07.2020
Otišao: 10.09.2020
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 31.01.2021
Otišao: 15.02.2021
Pozicija: Pričuva
Član od: 11.03.2021
Otišao: 20.05.2021
Pozicija: Novak
Član od: 01.07.2020
Otišao: 01.07.2020
Pozicija: Novak
Član od: 22.04.2020
Otišao: 30.06.2020
Pozicija: Novak
Član od: 16.02.2021
Otišao: 10.03.2021
Pozicija: Pričuva
Član od: 12.10.2020
Otišao: 05.11.2020
Pozicija: Novak
Član od: 11.09.2020
Otišao: 11.10.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 07.11.2020
Otišao: 29.01.2021
Pozicija: Novak
Član od: 22.04.2020
Otišao: 30.06.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 02.10.2019
Otišao: 12.12.2019
Pozicija: Novak
Član od: 20.09.2019
Otišao: 01.10.2019
Pozicija: Pričuva
Član od: 24.06.2019
Otišao: 19.09.2019
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 27.04.2019
Otišao: 22.06.2019
Pozicija: Pričuva
Član od: 13.02.2019
Otišao: 22.04.2019
Pozicija: Pričuva
Član od: 09.02.2019
Otišao: 13.02.2019
Pozicija: Novak
Član od: 15.01.2019
Otišao: 08.02.2019
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 10.12.2018
Otišao: 14.01.2019
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 27.09.2018
Otišao: 09.12.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 28.08.2018
Otišao: 25.09.2018
Pozicija: Novak
Član od: 30.06.2018
Otišao: 26.08.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 18.06.2018
Otišao: 28.06.2018
Pozicija: Novak
Član od: 03.04.2018
Otišao: 16.06.2018
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 16.03.2018
Otišao: 01.04.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 16.01.2018
Otišao: 14.03.2018
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 01.10.2017
Otišao: 15.01.2018
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 24.08.2017
Otišao: 30.09.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 24.07.2017
Otišao: 22.08.2017
Pozicija: Novak
Član od: 30.06.2017
Otišao: 22.07.2017
Pozicija: Novak
Član od: 27.06.2017
Otišao: 28.06.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 12.05.2017
Otišao: 25.06.2017
Pozicija: Novak
Član od: 25.04.2017
Otišao: 10.05.2017
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 24.12.2016
Otišao: 23.04.2017
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 15.09.2016
Otišao: 24.12.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 25.08.2016
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 23.07.2016
Otišao: 24.08.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 08.07.2016
Otišao: 21.07.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 20.02.2016
Otišao: 07.07.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 24.01.2016
Otišao: 19.02.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 07.08.2015
Otišao: 23.01.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 28.07.2015
Otišao: 05.08.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 03.06.2015
Otišao: 26.07.2015
Pozicija: Novak
Član od: 24.05.2015
Otišao: 30.05.2015
Pozicija: Novak
Član od: 05.05.2015
Otišao: 08.05.2015
Pozicija: Novak
Član od: 04.04.2015
Otišao: 17.04.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 28.12.2014
Otišao: 03.04.2015
Pozicija: Novak
Član od: 23.12.2014
Otišao: 26.12.2014
Pozicija: Novak
Član od: 20.12.2014
Otišao: 20.12.2014
Pozicija: Vojnik
Član od: 24.06.2014
Otišao: 17.12.2014
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 14.03.2014