Samson6920

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke25365000
Ø Razina7,200,000,000,00
Pobjede1328952,39%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1188046,84%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno1960,77%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke586023,10%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova224910,8900,0000,0000,00
Odnos razaranja1,150,000,000,00
Otkriveno tenkova374611,4800,0000,0000,00
Počinjena šteta1.033,540,000,000,00
Bodovi zauzimanja190140,7500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi132040,5200,0000,0000,00
Iskustvo471,570,000,000,00
WN71205,170,000,000,00
WN81471,100,000,000,00
Ukupno
Bitke25365
Ø Razina7,20
Pobjede1328952,39%
Izgubljene1188046,84%
Neriješeno1960,77%
Preživjele bitke586023,10%
Uništenih tenkova224910,89
Odnos razaranja1,15
Otkriveno tenkova374611,48
Počinjena šteta1.033,54
Bodovi zauzimanja190140,75
Obrambeni bodovi132040,52
Iskustvo471,57
WN71205,17
WN81471,10
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Izrađeno u: 15.01.2014 15:37
Posljednja bitka: 30.03.2018 20:49
Zadnje ažuriranje: 20.08.2018 03:49

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.101,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo47,000,000,000,00
Ukupno
Bitke1
Pobjede00,00%
Izgubljene1100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta1.101,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo47,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke19000
Pobjede947,37%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1052,63%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke736,84%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova100,5300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,830,000,000,00
Otkriveno tenkova80,4200,0000,0000,00
Počinjena šteta1.191,840,000,000,00
Bodovi zauzimanja653,4200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo485,420,000,000,00
Ukupno
Bitke19
Pobjede947,37%
Izgubljene1052,63%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke736,84%
Uništenih tenkova100,53
Odnos razaranja0,83
Otkriveno tenkova80,42
Počinjena šteta1.191,84
Bodovi zauzimanja653,42
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo485,42
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke14000
Pobjede857,14%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene642,86%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke428,57%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova110,7900,0000,0000,00
Odnos razaranja1,100,000,000,00
Otkriveno tenkova130,9300,0000,0000,00
Počinjena šteta654,790,000,000,00
Bodovi zauzimanja141,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi987,0000,0000,0000,00
Iskustvo400,570,000,000,00
Ukupno
Bitke14
Pobjede857,14%
Izgubljene642,86%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke428,57%
Uništenih tenkova110,79
Odnos razaranja1,10
Otkriveno tenkova130,93
Počinjena šteta654,79
Bodovi zauzimanja141,00
Obrambeni bodovi987,00
Iskustvo400,57
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke131000
Pobjede5743,51%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene7456,49%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke3526,72%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova740,5600,0000,0000,00
Odnos razaranja0,770,000,000,00
Otkriveno tenkova1461,1100,0000,0000,00
Počinjena šteta502,500,000,000,00
Bodovi zauzimanja1771,3500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2221,6900,0000,0000,00
Iskustvo273,270,000,000,00
Ukupno
Bitke131
Pobjede5743,51%
Izgubljene7456,49%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke3526,72%
Uništenih tenkova740,56
Odnos razaranja0,77
Otkriveno tenkova1461,11
Počinjena šteta502,50
Bodovi zauzimanja1771,35
Obrambeni bodovi2221,69
Iskustvo273,27
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke139000
Pobjede6345,32%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene7654,68%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke5841,73%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova890,6400,0000,0000,00
Odnos razaranja1,100,000,000,00
Otkriveno tenkova1300,9400,0000,0000,00
Počinjena šteta1.019,450,000,000,00
Bodovi zauzimanja3052,1900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi7275,2300,0000,0000,00
Iskustvo430,600,000,000,00
Ukupno
Bitke139
Pobjede6345,32%
Izgubljene7654,68%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke5841,73%
Uništenih tenkova890,64
Odnos razaranja1,10
Otkriveno tenkova1300,94
Počinjena šteta1.019,45
Bodovi zauzimanja3052,19
Obrambeni bodovi7275,23
Iskustvo430,60
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1623000
Pobjede99361,18%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene61337,77%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno171,05%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke72844,86%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova12720,7800,0000,0000,00
Odnos razaranja1,420,000,000,00
Otkriveno tenkova16171,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta731,850,000,000,00
Bodovi zauzimanja26931,6600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi24701,5200,0000,0000,00
Iskustvo408,020,000,000,00
Ukupno
Bitke1623
Pobjede99361,18%
Izgubljene61337,77%
Neriješeno171,05%
Preživjele bitke72844,86%
Uništenih tenkova12720,78
Odnos razaranja1,42
Otkriveno tenkova16171,00
Počinjena šteta731,85
Bodovi zauzimanja26931,66
Obrambeni bodovi24701,52
Iskustvo408,02
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke87000
Pobjede3944,83%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene4855,17%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2731,03%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova660,7600,0000,0000,00
Odnos razaranja1,100,000,000,00
Otkriveno tenkova580,6700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.543,340,000,000,00
Bodovi zauzimanja1471,6900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi390,4500,0000,0000,00
Iskustvo449,320,000,000,00
Ukupno
Bitke87
Pobjede3944,83%
Izgubljene4855,17%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke2731,03%
Uništenih tenkova660,76
Odnos razaranja1,10
Otkriveno tenkova580,67
Počinjena šteta1.543,34
Bodovi zauzimanja1471,69
Obrambeni bodovi390,45
Iskustvo449,32
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (179)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
M18 Hellcat6851,78468236253,18%1749,45
T-34-856638,73418106553,99%1336,44
AMX Chasseur de chars 81140,24661104554,55%1601,23
E 25 71085,59641104257,20%1759,76
T499903,3449098350,46%1345,92
Object 268102246,3752789450,78%1745,67
IS-381283,4753186551,56%1489,89
M53/M5591381,1642283450,36%1365,35
AMX ELC bis5481,6442279853,88%1889,28
T-5491486,5056568250,88%1716,01
Jagdtiger91963,4756262354,57%1889,90
ISU-15281205,3346850051,80%1243,71
Jagdpanther71201,5352648653,70%1925,71
M40/M4381282,4942539549,37%1487,63
Object 70491857,0455938153,81%1524,64
T-62A102008,4254137249,19%1881,05
T-4481029,2251134648,84%1501,53
T-1091788,4659434555,65%1955,16
Spähpanzer Ru 2519948,8751532448,46%1470,10
SU-1527764,8738332250,31%1050,85
T54E191517,7561627954,84%1437,92
T-54 ltwt.9962,7153527851,80%1404,21
SU-122-5491572,1051427750,54%1562,88
Jagdpanther II81441,4752126850,37%1605,24
M127898,5738525350,20%1227,46
KV-856895,6945623952,72%1796,19
MT-256435,6343723657,63%1385,95
SU-100Y 6854,4953323556,60%1608,19
SU-1006672,6139323347,21%1124,37
SU-10181293,7752323156,71%1580,44
Rhm.-Borsig Waffenträger81674,0457922660,62%1895,74
T92 HMC101235,1533022548,00%929,02
IS7700,5841822151,58%808,67
Object 263102067,1752521547,44%1582,43
Sturer Emil7877,9338920649,03%1136,89
StuG III Ausf. G5364,2329320152,24%762,47
Spähpanzer SP I C7781,4849519855,56%1490,18
TVP VTU Koncept8902,9847819545,64%1107,18
M41 Walker Bulldog8722,3047718750,27%1324,48
T-345262,0227618555,68%631,08
Valentine AT3205,7422218454,89%659,91
Jagdpanzer E 100101760,4345216644,58%1154,19
M41 HMC5488,4025515149,67%737,12
Konštrukta T-34/1007944,4648415056,00%1699,42
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4302,7228214953,02%863,16
Nashorn6622,8633514842,57%938,05
AMX 13 757636,1848114654,79%1426,01
KV-26709,7739514656,16%1286,38
Škoda T 256741,4247214557,93%1573,12
M446587,3833814553,79%962,84
AMX 12 t6503,1637714443,75%1344,86
Object 41681173,1463213954,68%1578,06
FV3046629,2734813158,02%1188,07
T-437677,0944813051,54%1049,94
T376530,6545012152,89%1509,46
T675274,8925311748,72%441,39
Waffenträger auf Pz. IV91724,9758111551,30%1487,88
Bat.-Châtillon 12 t8923,7370611261,61%1826,24
Alecto4144,5018911147,75%217,34
KV-15506,7340510449,04%1069,99
AMX 13 909844,3249810350,49%1213,84
Cromwell6772,0448610145,54%1809,98
SU-100M171039,295559856,12%1703,62
Bat.-Châtillon 25 t AP91365,185339755,67%1482,89
Pz.Kpfw. I Ausf. C3173,362799655,21%849,30
AT 25341,132949450,00%735,91
Tiger I71146,535499263,04%1833,84
TOG II* 6902,305749054,44%1651,76
A-447977,136438259,76%1738,03
SU-855359,902968050,00%724,10
IS-7101658,055878046,25%1240,99
T57 Heavy Tank102019,596497847,44%1509,32
M24 Chaffee5315,843457652,63%969,92
T1 Cunningham190,301877450,00%432,13
KV-137413,893417445,95%460,13
Pz.Sfl. IVc5393,862337435,14%695,89
VK 30.01 (P)6831,974797361,64%1719,17
A-436576,394287255,56%1230,45
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5650,014987266,67%2412,82
LTTB8628,465696955,07%1103,95
M374222,851846552,31%627,83
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81303,056746561,54%1700,07
Object 268 Version 4102856,336676366,67%2027,66
T3 HMC2177,052096241,94%662,29
T-50586,931965742,11%36,91
M8A14204,652545565,45%555,52
T-34-85M 6853,915774575,56%1695,35
Object 430 Version II91450,915394344,19%1435,53
VK 16.02 Leopard5315,003074252,38%1042,01
Universal Carrier 2-pdr296,401394254,76%297,68
VK 28.016336,903754254,76%872,96
T56 GMC3134,331753956,41%347,42
LT vz. 383193,272403740,54%770,41
AMX 13 F3 AM6645,652873735,14%783,10
Bishop5457,222673647,22%989,41
T-463188,571803540,00%770,95
Marder II3188,531833438,24%403,66
ST vz. 394264,843213164,52%950,09
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.438,031873053,33%116,98
Tiger (P)7730,703713043,33%740,43
M5 Stuart4121,752302850,00%356,63
Birch Gun4251,642262846,43%782,89
Marder 38T4217,322372850,00%400,38
Vickers Medium Mk. I155,151102762,96%236,87
T1 HMC291,70962729,63%259,33
Covenanter4121,681502544,00%241,72
Sav m/434253,582702466,67%830,50
Pz.Kpfw. III Ausf. E3118,871642356,52%409,20
Cruiser Mk. III286,191522152,38%273,89
Škoda T 245361,152932045,00%851,92
Cruiser Mk. IV3100,251512045,00%158,85
M3 Stuart3209,582481952,63%1022,20
BT-7 artillery 3105,581921968,42%507,20
Ikv 723267,222211838,89%749,30
T25/27718,833641844,44%895,02
Heavy Tank No. VI 6547,333961850,00%776,45
AT 86137,352541747,06%67,96
Loyd Gun Carriage239,29811747,06%61,69
Škoda T 5091239,384951656,25%950,77
Vickers Medium Mk. III3154,502051656,25%604,49
Sexton II3153,532391560,00%665,07
Pz.Kpfw. II292,001511428,57%234,41
SU-76M3134,071541435,71%188,36
T 55A 91355,865551464,29%1348,01
Vickers Medium Mk. II262,69851338,46%46,70
T-703232,312481338,46%947,18
M2 Light Tank2207,422761258,33%1211,92
M3 Lee4317,832071233,33%1017,17
T1 Heavy Tank5287,252871241,67%348,78
M2 Medium Tank3283,922961250,00%1374,10
T28 Concept 7883,175651250,00%1240,28
T-1506445,453271145,45%558,65
Object 25791824,186301163,64%1707,23
BT-2295,701941060,00%461,17
T-60290,802231080,00%520,53
HWK 128445,303681040,00%378,68
Light Mk. VIC 2105,701821070,00%695,83
AMX 404177,78213955,56%768,73
M5A1 Stuart4103,00222955,56%274,56
G.Pz. Mk. VI (e)236,0097944,44%44,11
Panzerjäger I2102,2597825,00%157,08
AMX 383125,50169837,50%408,94
Pz.Kpfw. II Luchs4100,75160825,00%103,74
Pz.Kpfw. I272,86154714,29%191,13
Pvlvv fm/42259,67119633,33%26,85
MS-1187,50134650,00%327,20
Kolohousenka1159,40230560,00%1097,11
LT vz. 352125,40193540,00%486,57
T-28463,80115540,00%5,23
AT-12133,20146540,00%327,58
Renault UE 573109,60153520,00%121,42
Durchbruchswagen 2479,60190560,00%183,60
Object 26391010,60315540,00%549,56
T-29 3263,80234580,00%1072,65
Pz.Kpfw. 38 (t)371,25179450,00%81,81
T18 HMC3163,25180425,00%618,48
Pz.Kpfw. 35 (t)2193,673093100,00%1250,50
Type 95 Ha-Go2134,33171333,33%513,97
T-262174,33146366,67%866,21
Pz.Kpfw. II Ausf. G3119,33235366,67%491,82
Type 3 Chi-Nu Kai 5423,00389366,67%1164,27
Matilda4100,50121250,00%100,67
Leichttraktor192,00220250,00%350,30
Ikv 1035288,0010020,00%467,03
M7 Priest316,0091250,00%148,63
SU-182240,50243250,00%1428,84
Cruiser Mk. I2123,00137250,00%481,37
Tetrarch 250,001412100,00%261,00
LTP 3156,00245250,00%594,89
StuG IV 5816,50387250,00%2648,32
Renault FT 75 BS20,00771100,00%261,00
Renault NC-31157,007910,00%47,88
Hotchkiss H35243,003521100,00%261,00
Type 97 Te-Ke 2206,0013010,00%1148,72
T2 Medium Tank2171,002521100,00%985,95
SU-26315,001421100,00%261,00
L-60 2135,002731100,00%971,43
Pz.Kpfw. II Ausf. D 20,001291100,00%261,00
43 M. Toldi III 3194,0036510,00%1093,82

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 05.01.2018
Otišao: 16.07.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 26.11.2017
Otišao: 25.12.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 03.05.2017
Otišao: 08.07.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 10.03.2017
Otišao: 18.04.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 10.09.2016
Otišao: 23.10.2016
Pozicija: Novak
Član od: 09.07.2016
Otišao: 05.09.2016
Pozicija: Novak
Član od: 26.05.2016
Otišao: 11.06.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 08.07.2014
Otišao: 20.05.2016
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 14.05.2014
Cookies help delivering this services. Uči više  Close