RenamedUser_505397635

clanlogo
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 25.09.2021

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2669405228
Ø Razina7,740,008,409,14
Pobjede1545057,88%00,00%120,00%14262,28%
Izgubljene1100441,22%00,00%480,00%8336,40%
Neriješeno2400,90%00,00%00,00%31,32%
Preživjele bitke857332,12%00,00%120,00%12253,51%
Uništenih tenkova363271,3600,0081,605152,26
Odnos razaranja2,000,002,004,86
Otkriveno tenkova443671,6600,0071,404001,75
Počinjena šteta2.002,190,003.232,204.327,41
Bodovi zauzimanja203560,7600,0000,00410,18
Obrambeni bodovi210810,7900,0000,002100,92
Iskustvo820,250,001.070,801.443,31
WN71889,450,001837,922849,74
WN83023,980,006204,435670,01
Ukupno
Bitke26694
Ø Razina7,74
Pobjede1545057,88%
Izgubljene1100441,22%
Neriješeno2400,90%
Preživjele bitke857332,12%
Uništenih tenkova363271,36
Odnos razaranja2,00
Otkriveno tenkova443671,66
Počinjena šteta2.002,19
Bodovi zauzimanja203560,76
Obrambeni bodovi210810,79
Iskustvo820,25
WN71889,45
WN83023,98
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke5
Ø Razina8,40
Pobjede120,00%
Izgubljene480,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke120,00%
Uništenih tenkova81,60
Odnos razaranja2,00
Otkriveno tenkova71,40
Počinjena šteta3.232,20
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo1.070,80
WN71837,92
WN86204,43
Zadnjih 30 dana
Bitke228
Ø Razina9,14
Pobjede14262,28%
Izgubljene8336,40%
Neriješeno31,32%
Preživjele bitke12253,51%
Uništenih tenkova5152,26
Odnos razaranja4,86
Otkriveno tenkova4001,75
Počinjena šteta4.327,41
Bodovi zauzimanja410,18
Obrambeni bodovi2100,92
Iskustvo1.443,31
WN72849,74
WN85670,01
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke813000
Pobjede49661,01%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene28935,55%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno283,44%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke29936,78%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova5720,7000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,110,000,000,00
Otkriveno tenkova6940,8500,0000,0000,00
Počinjena šteta1.794,120,000,000,00
Bodovi zauzimanja7660,9400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi5880,7200,0000,0000,00
Iskustvo798,250,000,000,00
Ukupno
Bitke813
Pobjede49661,01%
Izgubljene28935,55%
Neriješeno283,44%
Preživjele bitke29936,78%
Uništenih tenkova5720,70
Odnos razaranja1,11
Otkriveno tenkova6940,85
Počinjena šteta1.794,12
Bodovi zauzimanja7660,94
Obrambeni bodovi5880,72
Iskustvo798,25
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke76000
Pobjede4153,95%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3242,11%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno33,95%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2938,16%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova520,6800,0000,0000,00
Odnos razaranja1,110,000,000,00
Otkriveno tenkova1241,6300,0000,0000,00
Počinjena šteta1.105,840,000,000,00
Bodovi zauzimanja1441,8900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi720,9500,0000,0000,00
Iskustvo706,970,000,000,00
Ukupno
Bitke76
Pobjede4153,95%
Izgubljene3242,11%
Neriješeno33,95%
Preživjele bitke2938,16%
Uništenih tenkova520,68
Odnos razaranja1,11
Otkriveno tenkova1241,63
Počinjena šteta1.105,84
Bodovi zauzimanja1441,89
Obrambeni bodovi720,95
Iskustvo706,97
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1148000
Pobjede69560,54%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene43337,72%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno201,74%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke46040,07%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10910,9500,0000,0000,00
Odnos razaranja1,590,000,000,00
Otkriveno tenkova19311,6800,0000,0000,00
Počinjena šteta721,230,000,000,00
Bodovi zauzimanja18871,6400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi13001,1300,0000,0000,00
Iskustvo404,580,000,000,00
Ukupno
Bitke1148
Pobjede69560,54%
Izgubljene43337,72%
Neriješeno201,74%
Preživjele bitke46040,07%
Uništenih tenkova10910,95
Odnos razaranja1,59
Otkriveno tenkova19311,68
Počinjena šteta721,23
Bodovi zauzimanja18871,64
Obrambeni bodovi13001,13
Iskustvo404,58
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke942000
Pobjede51754,88%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene42545,12%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke37439,70%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova9090,9600,0000,0000,00
Odnos razaranja1,600,000,000,00
Otkriveno tenkova9781,0400,0000,0000,00
Počinjena šteta1.692,760,000,000,00
Bodovi zauzimanja13271,4100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi55735,9200,0000,0000,00
Iskustvo988,780,000,000,00
Ukupno
Bitke942
Pobjede51754,88%
Izgubljene42545,12%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke37439,70%
Uništenih tenkova9090,96
Odnos razaranja1,60
Otkriveno tenkova9781,04
Počinjena šteta1.692,76
Bodovi zauzimanja13271,41
Obrambeni bodovi55735,92
Iskustvo988,78
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke190370025
Pobjede972151,06%00,00%00,00%1144,00%
Izgubljene901647,36%00,00%00,00%1352,00%
Neriješeno3001,58%00,00%00,00%14,00%
Preživjele bitke517427,18%00,00%00,00%624,00%
Uništenih tenkova126430,6600,0000,00180,72
Odnos razaranja0,910,000,000,95
Otkriveno tenkova304781,6000,0000,00421,68
Počinjena šteta1.049,050,000,00808,72
Bodovi zauzimanja102010,5400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi182040,9600,0000,00562,24
Iskustvo632,450,000,00580,12
Ukupno
Bitke19037
Pobjede972151,06%
Izgubljene901647,36%
Neriješeno3001,58%
Preživjele bitke517427,18%
Uništenih tenkova126430,66
Odnos razaranja0,91
Otkriveno tenkova304781,60
Počinjena šteta1.049,05
Bodovi zauzimanja102010,54
Obrambeni bodovi182040,96
Iskustvo632,45
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke25
Pobjede1144,00%
Izgubljene1352,00%
Neriješeno14,00%
Preživjele bitke624,00%
Uništenih tenkova180,72
Odnos razaranja0,95
Otkriveno tenkova421,68
Počinjena šteta808,72
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi562,24
Iskustvo580,12

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke3481000
Pobjede183352,66%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene161846,48%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno300,86%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke97928,12%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova24940,7200,0000,0000,00
Odnos razaranja1,000,000,000,00
Otkriveno tenkova43711,2600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.852,420,000,000,00
Bodovi zauzimanja21300,6100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi28630,8200,0000,0000,00
Iskustvo758,420,000,000,00
Ukupno
Bitke3481
Pobjede183352,66%
Izgubljene161846,48%
Neriješeno300,86%
Preživjele bitke97928,12%
Uništenih tenkova24940,72
Odnos razaranja1,00
Otkriveno tenkova43711,26
Počinjena šteta1.852,42
Bodovi zauzimanja21300,61
Obrambeni bodovi28630,82
Iskustvo758,42
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (246)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
M18 Hellcat6970,87490247359,64%2208,09
AMX 13 9091900,13910179658,80%4037,78
KV-856786,6241282049,51%1465,04
T26E5 Patriot 81746,3496456758,38%2536,00
Type 64 61205,3194751259,18%4465,24
Object 252U Defender 82135,28104142660,33%2915,00
T-1092308,1385739153,96%2660,67
IS7892,4545736145,15%1146,71
Object 907 104106,99128535070,29%4493,89
IS-381115,3251634750,72%1265,04
T2971483,3164432253,73%2349,62
T-5492388,68103930659,80%3155,95
M10391813,4972230650,00%1797,28
E 100103542,3299928758,54%3674,00
StuG III Ausf. G5616,9232128450,70%1647,34
T95/FV4201 Chieftain 104271,72121628266,31%4095,02
WZ-111 model 5A103755,19105026758,80%4100,18
Kranvagn104098,14118426665,04%4293,43
Bat.-Châtillon 25 t103109,6494726354,37%3189,99
Bat.-Châtillon 25 t AP91820,3180325149,80%2111,71
Object 279 early 104832,37134725175,70%4149,10
WZ-111 model 1-492695,82104825056,80%3150,48
Jagdpanther II81718,1269124256,61%2134,05
Object 268 Version 4103837,31108524264,88%3828,10
Jagdpanther71116,0445324050,00%1574,72
113103509,45106923763,29%4155,50
Leopard 1103899,78106222561,78%4410,59
T3 HMC2246,1824722055,00%1290,03
T3281304,6964320947,85%1583,66
Hummel61137,3139420548,29%1928,04
Super Conqueror104195,21115220358,13%4434,93
AMX 13 757712,1758320250,50%1673,18
IS-7103477,71103519557,44%4154,95
E 7592575,66105119563,08%3014,73
Object 260 103968,40111519459,28%4276,01
G.W. Panther71047,9643819349,22%1275,32
T675409,4727418851,60%881,58
VK 36.01 (H)6760,4445518746,52%1531,72
KV-15430,0930918047,22%855,90
Panhard EBR 75 (FL 10) 82130,12121217858,99%5636,45
VK 72.01 (K) 104333,38115917862,92%4356,94
T-54 ltwt.91700,5690017554,29%3023,51
Rheinmetall Skorpion G 82435,17107417561,71%3259,25
Panhard EBR 105101890,6391417456,90%2683,78
G.W. Tiger (P)81344,8362716749,10%1391,77
Tiger I7881,2744616550,30%1120,79
T3092610,4494615758,60%2798,68
Jagdtiger92443,1591015756,05%2473,27
T25/271010,5555515650,00%1500,58
AMX 50 B103611,2799015459,09%3793,95
Object 140103282,41101715360,13%3685,08
Cromwell B 61661,27128715370,59%4824,31
M66798,9540315251,32%1482,95
WZ-111 Qilin 104295,52119215166,23%4900,60
Grille5642,1528514657,53%1610,51
T28 Prototype81893,4091114653,42%2410,40
Bat.-Châtillon Bourrasque 83046,75140413969,06%4506,51
TVP T 50/51103571,28102013857,97%3813,36
Maus103697,65114813770,07%4171,77
T110E5102974,4796813558,52%2734,05
AMX ELC bis5342,5832812956,59%1267,76
T110E3103773,18105212766,14%3703,92
Object 703 Version II 82709,35139412467,74%4587,22
AMX Chasseur de chars 81622,6584512452,42%2365,36
Object 430 Version II92598,27105012357,72%3360,63
Strv 103B103673,96104012164,46%3629,80
Tiger II81311,2172012145,45%1484,39
Jagdpanzer IV6837,8837911854,24%1835,02
Jagdpanzer E 100103499,94100811872,03%3389,03
AMX 30 1er prototype92491,5094311750,43%2681,54
STG Guard 82479,91113811758,12%3844,80
Progetto M35 mod. 46 83188,15149911672,41%5720,78
T110E4103625,8997411461,40%3735,16
Object 277103657,00110911461,40%4179,38
Pz.Kpfw. III/IV5317,8832211344,25%789,56
T9593160,50117511369,03%3602,99
E 75 TS 82801,88131411364,60%4867,95
Churchill I5399,8329511245,54%714,07
T-505160,6030011258,93%489,05
K-91103562,71107511262,50%4257,37
11081864,73106811066,36%2754,75
AMX 12 t6567,7546211045,45%1600,40
LTTB8654,0472110951,38%1202,98
LT-432 82063,63118710761,68%5278,68
M48A5 Patton103972,69109810659,43%4482,45
Object 705A103833,38109610660,38%4034,09
WZ-13281807,72104210562,86%4746,13
T57 Heavy Tank104086,44110210464,42%4429,61
T-62A103219,61102110360,19%3467,09
Type 4 Heavy92965,94118410265,69%4390,25
M4A1 Revalorisé 82610,84130510167,33%4701,66
T-28497,7214410043,00%66,21
Strv 103-092610,7496310058,00%3095,76
Conqueror93288,2612599772,16%4455,72
VK 100.01 (P)82082,2610759759,79%3193,31
T1 Cunningham1171,012749655,21%1200,59
Škoda T 27 82478,2012019667,71%4551,40
E 50 Ausf. M103750,2810999463,83%4170,40
Cromwell6848,455279348,39%1817,19
Object 430U103966,7211009363,44%3959,44
Caernarvon Action X 82941,7115109270,65%5410,03
T-34-85 Rudy 61750,2011899066,67%4420,59
T95E6 103868,1211618970,79%4328,04
T-34-85M 61633,3412008763,22%4074,17
Object 26392703,3510378666,28%3003,78
T1 Heavy Tank5513,443528146,91%1090,44
Object 252U 83212,9614188170,37%4957,17
M3 Lee4145,001588052,50%374,52
T-44-100 83523,9116458065,00%7314,58
E 25 72546,1414097466,22%5970,46
SU-10182205,7410447270,83%3340,26
AMX 404230,872137147,89%1006,44
Pz.Kpfw. III Ausf. J4106,761997060,00%260,57
Type 5 Heavy103542,4911056956,52%3715,54
Comet71250,539206662,12%2378,37
T2882312,8010506464,06%3192,96
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4370,322676358,73%1186,26
Crusader6374,352976248,39%1039,29
A-4471497,209796162,30%2966,44
Mäuschen92918,0011156167,21%3869,73
AMX 50 10083070,4013436056,67%5562,27
Centurion Mk. I81433,828106043,33%2036,91
UDES 0382173,6410375875,86%3007,37
T26E4 SuperPershing 82970,2215485865,52%5691,47
WZ-13171496,1210925759,65%4868,25
M8A14231,492155752,63%534,39
MT-256361,395475752,63%1028,39
Object 41682187,7310485660,71%3630,03
T-50-2 61446,7513555675,00%6268,15
Sturmpanzer II4358,622055558,18%1164,61
Conqueror Gun Carriage101816,747615464,81%1495,62
KV-26695,194875347,17%1060,56
T-100 LT102038,948775347,17%2860,24
leKpz M 41 90 mm GF 81610,5110445360,38%3881,26
Caernarvon82473,8612585170,59%4113,56
Type T-345523,904385147,06%1628,90
Covenanter5419,323405060,00%1984,55
T-463127,021654856,25%478,35
Tiger (P)71429,928414852,08%2337,17
SU-100Y 6784,024024854,17%1399,11
Somua SM 82651,1112904566,67%3585,26
IS-271671,709874360,47%2908,62
CS-52 LIS 83205,6014624060,00%5535,52
105 leFH18B2 5519,332383948,72%971,83
STB-1103881,9711433974,36%4136,86
SU-100M171833,2110963969,23%3551,43
Sturmpanzer I Bison3164,451193839,47%382,14
Churchill III 5502,666103850,00%1161,13
T 55A 92761,4711003855,26%3624,24
Pz.Kpfw. III Ausf. E372,191223743,24%23,20
Progetto M40 mod. 65104238,0012583677,78%5286,66
O-Ni71576,648833641,67%2196,46
AMX 13 57 71683,5012723663,89%4192,22
M2 Medium Tank399,361433339,39%133,20
KV-137772,245813363,64%1407,56
FV215b (183) 102637,458123354,55%2242,82
A-20569,502083237,50%0,00
T-15061089,507703259,38%1897,48
Matilda4159,191673138,71%193,07
KV-371587,5410482875,00%2771,86
Škoda T 56 83455,5415322867,86%4049,34
O-Ho82332,8511062748,15%3438,63
BT-7469,651442650,00%151,47
T4991654,549982657,69%3085,70
T-22 medium 103987,5813122475,00%4512,58
SU-130PM 82354,9110272356,52%2876,54
SU-855488,183492240,91%1126,58
VK 30.01 (P)61504,5010232259,09%3811,81
Pz.Kpfw. II234,901002133,33%0,00
Leichttraktor166,101282128,57%93,64
60TP Lewandowskiego103319,8110492166,67%2889,92
Type 5861117,908972161,90%2655,91
IS-4104492,8511662050,00%4922,36
SU-76M4230,262321963,16%804,04
Marder II3115,321801963,16%291,44
Heavy Tank No. VI 61546,3310911872,22%3735,09
B14313,132971656,25%1054,55
Panzerjäger I256,88841637,50%0,00
T56 GMC334,00851643,75%23,12
Pz.Kpfw. I Ausf. C3151,313491656,25%660,32
Pz.Kpfw. 35 (t)257,001151560,00%202,79
Vickers Medium Mk. III3200,532361580,00%914,28
T-26255,211201457,14%157,80
Marder 38T4429,643011450,00%1086,37
Pz.Kpfw. 38 (t)370,921331361,54%173,86
T2 Medium Tank281,461281330,77%182,49
AMX 50 Foch (155) 103247,508841250,00%2764,64
T-345170,001641118,18%196,20
59-1661562,7312181163,64%7165,40
SU-14-281142,406741050,00%973,48
SU-85B4345,702581050,00%840,14
VK 75.01 (K) 81905,408571030,00%1970,75
IS-3A 82812,5013481070,00%4020,85
AE Phase I 93464,7013961070,00%4312,13
S-5171012,00862977,78%1235,86
D1260,88100850,00%111,94
Sav m/434300,13344825,00%684,43
UDES 15/16103135,63957862,50%3126,87
T25 Pilot Number 1 82228,501045850,00%4523,05
AMX M4 mle. 49 83247,881661875,00%6373,99
Vickers Medium Mk. II2135,71169742,86%489,22
Churchill VII6597,14291714,29%811,53
AT-1226,1447714,29%2,46
Object 274a 83493,141634771,43%6320,44
Ikv 65 Alt II61180,17748666,67%2489,62
AMX 13 57 GF 73002,171889666,67%12893,82
Strv m/382124,60204520,00%410,41
MS-1129,00138580,00%261,00
Cruiser Mk. IV4394,004645100,00%2056,02
Cruiser Mk. III3148,40165560,00%686,28
M60 103533,401105560,00%3806,19
EMIL 1951 83134,801277540,00%4450,21
AMX 13 105102624,50648425,00%2500,05
M48A2 Räumpanzer 82570,251217450,00%5183,59
T77 83627,751416450,00%6488,47
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 41011,751102475,00%3813,04
StuG IV 5355,50391425,00%721,45
M5A1 Stuart4198,67261366,67%752,61
CS-63103261,0013753100,00%3395,47
ST-II103300,33992366,67%2559,68
IS-5 (Object 730) 82746,6715043100,00%4419,75
Vickers Medium Mk. I1104,50170250,00%469,65
Renault FT116,00652100,00%261,00
Hotchkiss H35258,005320,00%17,39
AMX 38329,001492100,00%261,00
Kunze Panzer 94239,5068020,00%4599,41
Lansen C 82875,00116520,00%4589,24
Löwe 81602,50945250,00%2234,16
M56 Scorpion 71815,5011072100,00%2893,60
LTP 3442,503972100,00%2242,43
T28 Concept 7395,00384250,00%348,34
TL-1 LPC 8876,509522100,00%1039,22
Panzer 58 Mutz 83506,50119420,00%8119,10
D230,001061100,00%261,00
BT-220,00741100,00%261,00
T1 HMC2146,002341100,00%868,20
Pz.Kpfw. II Luchs4317,005401100,00%1123,91
FV4005 Stage II101429,008071100,00%1009,83
AMX 30 B105448,0016101100,00%5003,29
Chieftain/T95 84334,0021961100,00%7974,93
Object 777 Version II 93097,0087510,00%3090,75
T1E6 2309,005391100,00%2348,12
Light Mk. VIC 2113,006810,00%368,34
T7 Combat Car 2159,0013810,00%778,61
Sherman VC Firefly 63893,0025321100,00%16219,18
T-28E with F-30 4619,008271100,00%2123,40

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 25.09.2021
Pozicija: Novak
Član od: 20.09.2021
Otišao: 22.09.2021
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 24.08.2021
Otišao: 07.09.2021
Pozicija: Novak
Član od: 10.08.2021
Otišao: 23.08.2021
Pozicija: Novak
Član od: 08.07.2021
Otišao: 12.07.2021
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 04.03.2021
Otišao: 28.06.2021
Pozicija: Novak
Član od: 13.12.2020
Otišao: 26.01.2021
Pozicija: Novak
Član od: 21.10.2020
Otišao: 29.10.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 04.07.2020
Otišao: 19.07.2020
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 05.06.2020
Otišao: 03.07.2020
Pozicija: Pričuva
Član od: 26.09.2020
Otišao: 18.10.2020
Pozicija: Novak
Član od: 20.10.2020
Otišao: 20.10.2020
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 30.10.2020
Otišao: 11.12.2020
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 17.02.2021
Otišao: 21.02.2021
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 01.02.2021
Otišao: 11.02.2021
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 20.07.2020
Otišao: 23.09.2020
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 17.05.2020
Otišao: 04.06.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 24.09.2019
Otišao: 16.05.2020
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 14.08.2019
Otišao: 22.09.2019
Pozicija: Novak
Član od: 09.08.2019
Otišao: 13.08.2019
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 26.07.2019
Otišao: 06.08.2019
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 24.05.2019
Otišao: 25.07.2019
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 06.05.2019
Otišao: 12.05.2019
Pozicija: Vojnik
Član od: 17.03.2019
Otišao: 24.04.2019
Pozicija: Novak
Član od: 11.03.2019
Otišao: 16.03.2019
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 04.03.2019
Otišao: 10.03.2019
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 22.02.2019
Otišao: 03.03.2019
Pozicija: Novak
Član od: 08.02.2019
Otišao: 19.02.2019
Pozicija: Novak
Član od: 23.01.2019
Otišao: 08.02.2019
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 09.12.2018
Otišao: 23.01.2019
Pozicija: Zapovjednik
Član od: 03.10.2018
Otišao: 08.12.2018
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 27.09.2018
Otišao: 01.10.2018
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 23.07.2018
Otišao: 25.09.2018
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 03.02.2018
Otišao: 18.07.2018
Pozicija: Novak
Član od: 30.01.2018
Otišao: 01.02.2018
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 29.12.2017
Otišao: 28.01.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 23.09.2017
Otišao: 27.12.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 08.08.2017
Otišao: 22.09.2017
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 04.08.2017
Otišao: 06.08.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 05.06.2017
Otišao: 23.07.2017
Pozicija: Novak
Član od: 19.05.2017
Otišao: 04.06.2017
Pozicija: Novak
Član od: 15.05.2017
Otišao: 17.05.2017
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 22.02.2017
Otišao: 13.05.2017
Pozicija: Novak
Član od: 17.02.2017
Otišao: 20.02.2017
Pozicija: Pričuva
Član od: 24.02.2014
Otišao: 21.12.2014