NaVigaTorDerEk

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke22321000
Ø Razina8,870,000,000,00
Pobjede1544169,18%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene667029,88%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno2100,94%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke827937,09%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova389081,7400,0000,0000,00
Odnos razaranja2,770,000,000,00
Otkriveno tenkova547332,4500,0000,0000,00
Počinjena šteta2.743,540,000,000,00
Bodovi zauzimanja254771,1400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi288911,2900,0000,0000,00
Iskustvo1.145,420,000,000,00
WN72350,310,000,000,00
WN84089,670,000,000,00
Ukupno
Bitke22321
Ø Razina8,87
Pobjede1544169,18%
Izgubljene667029,88%
Neriješeno2100,94%
Preživjele bitke827937,09%
Uništenih tenkova389081,74
Odnos razaranja2,77
Otkriveno tenkova547332,45
Počinjena šteta2.743,54
Bodovi zauzimanja254771,14
Obrambeni bodovi288911,29
Iskustvo1.145,42
WN72350,31
WN84089,67
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke321000
Pobjede25579,44%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene5517,13%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno113,43%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke13943,30%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova3160,9800,0000,0000,00
Odnos razaranja1,740,000,000,00
Otkriveno tenkova9272,8900,0000,0000,00
Počinjena šteta2.169,060,000,000,00
Bodovi zauzimanja3010,9400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi5121,6000,0000,0000,00
Iskustvo1.090,050,000,000,00
Ukupno
Bitke321
Pobjede25579,44%
Izgubljene5517,13%
Neriješeno113,43%
Preživjele bitke13943,30%
Uništenih tenkova3160,98
Odnos razaranja1,74
Otkriveno tenkova9272,89
Počinjena šteta2.169,06
Bodovi zauzimanja3010,94
Obrambeni bodovi5121,60
Iskustvo1.090,05
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke113000
Pobjede10088,50%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene119,73%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno21,77%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke7162,83%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1141,0100,0000,0000,00
Odnos razaranja2,710,000,000,00
Otkriveno tenkova1631,4400,0000,0000,00
Počinjena šteta1.417,150,000,000,00
Bodovi zauzimanja540,4800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi450,4000,0000,0000,00
Iskustvo1.090,590,000,000,00
Ukupno
Bitke113
Pobjede10088,50%
Izgubljene119,73%
Neriješeno21,77%
Preživjele bitke7162,83%
Uništenih tenkova1141,01
Odnos razaranja2,71
Otkriveno tenkova1631,44
Počinjena šteta1.417,15
Bodovi zauzimanja540,48
Obrambeni bodovi450,40
Iskustvo1.090,59
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke39000
Pobjede3487,18%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene512,82%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2153,85%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova360,9200,0000,0000,00
Odnos razaranja2,000,000,000,00
Otkriveno tenkova701,7900,0000,0000,00
Počinjena šteta749,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja441,1300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo771,130,000,000,00
Ukupno
Bitke39
Pobjede3487,18%
Izgubljene512,82%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke2153,85%
Uništenih tenkova360,92
Odnos razaranja2,00
Otkriveno tenkova701,79
Počinjena šteta749,00
Bodovi zauzimanja441,13
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo771,13
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke37000
Pobjede2567,57%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1232,43%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1129,73%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova360,9700,0000,0000,00
Odnos razaranja1,380,000,000,00
Otkriveno tenkova571,5400,0000,0000,00
Počinjena šteta1.934,840,000,000,00
Bodovi zauzimanja391,0500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2516,7800,0000,0000,00
Iskustvo971,140,000,000,00
Ukupno
Bitke37
Pobjede2567,57%
Izgubljene1232,43%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1129,73%
Uništenih tenkova360,97
Odnos razaranja1,38
Otkriveno tenkova571,54
Počinjena šteta1.934,84
Bodovi zauzimanja391,05
Obrambeni bodovi2516,78
Iskustvo971,14
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1397000
Pobjede115082,32%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene23817,04%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno90,64%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke74753,47%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova12480,8900,0000,0000,00
Odnos razaranja1,920,000,000,00
Otkriveno tenkova16081,1500,0000,0000,00
Počinjena šteta1.265,190,000,000,00
Bodovi zauzimanja35242,5200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi31372,2500,0000,0000,00
Iskustvo953,940,000,000,00
Ukupno
Bitke1397
Pobjede115082,32%
Izgubljene23817,04%
Neriješeno90,64%
Preživjele bitke74753,47%
Uništenih tenkova12480,89
Odnos razaranja1,92
Otkriveno tenkova16081,15
Počinjena šteta1.265,19
Bodovi zauzimanja35242,52
Obrambeni bodovi31372,25
Iskustvo953,94
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke3417000
Pobjede273079,89%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene67919,87%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno80,23%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke145142,46%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova27440,8000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,400,000,000,00
Otkriveno tenkova50301,4700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.137,700,000,000,00
Bodovi zauzimanja56411,6500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi26860,7900,0000,0000,00
Iskustvo867,610,000,000,00
Ukupno
Bitke3417
Pobjede273079,89%
Izgubljene67919,87%
Neriješeno80,23%
Preživjele bitke145142,46%
Uništenih tenkova27440,80
Odnos razaranja1,40
Otkriveno tenkova50301,47
Počinjena šteta1.137,70
Bodovi zauzimanja56411,65
Obrambeni bodovi26860,79
Iskustvo867,61
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke116000
Pobjede8270,69%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3429,31%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke4538,79%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1050,9100,0000,0000,00
Odnos razaranja1,480,000,000,00
Otkriveno tenkova3112,6800,0000,0000,00
Počinjena šteta1.959,620,000,000,00
Bodovi zauzimanja1060,9100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi450,3900,0000,0000,00
Iskustvo677,990,000,000,00
Ukupno
Bitke116
Pobjede8270,69%
Izgubljene3429,31%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke4538,79%
Uništenih tenkova1050,91
Odnos razaranja1,48
Otkriveno tenkova3112,68
Počinjena šteta1.959,62
Bodovi zauzimanja1060,91
Obrambeni bodovi450,39
Iskustvo677,99
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (126)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Bat.-Châtillon 25 t103481,421173431771,88%4439,19
Object 140103389,131160143071,05%4158,70
IS-6 82185,731149101667,22%3482,95
IS-7103027,21104692069,35%3459,01
AMX 13 9092046,70126391770,01%4608,35
FCM 50 t 82181,67120884165,99%3854,65
VK 72.01 (K) 103116,7499773165,53%3202,91
T-62A103446,31117249370,99%4460,98
Object 907 103707,74124448773,92%4254,11
E 25 71791,51113847864,44%3835,35
IS-382371,52121647672,27%4052,49
T110E5103620,66115143870,32%4519,00
STB-1103485,85107439963,91%3950,37
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81872,73108838065,53%2897,54
AMX 50 B103515,60103631163,67%3851,31
T-5493170,67134929472,11%5162,13
M41 Walker Bulldog81990,27140227471,17%6169,40
Object 430 Version II92869,22123627073,70%4224,56
T3761460,82120625370,36%6232,50
M48A5 Patton103744,70105224864,11%4070,81
FV215b 103366,05104824161,83%3798,38
T-1092879,72117720070,00%3717,17
Leopard 1103300,97102719361,66%3742,74
Type 6192797,49116619071,05%3769,90
T-54 ltwt.92361,47127819074,21%5134,76
112 82042,74114318564,32%3366,34
Bat.-Châtillon 25 t AP92470,24110217067,65%3494,98
Leopard Prototyp A93043,17125217074,71%4697,22
M10392723,45118015074,00%3686,46
T4991882,55116215068,67%3827,52
E 50 Ausf. M103439,17113614870,95%4168,37
Centurion Action X103666,50116214772,79%4375,27
T3092941,88109314069,29%3312,54
IS71883,23116713070,00%3830,61
Centurion Mk. 7/192609,92114413066,92%3573,74
T110E4102664,0178212752,76%2106,03
IS-5 (Object 730) 81920,91104012367,48%2560,11
Škoda T 5093576,81133112269,67%4776,01
AMX 50 12093023,73119612076,67%4201,35
AMX 12 t6973,0893111060,00%3475,88
E 5093095,71125211072,73%4650,07
T54E193296,74125511070,00%4688,78
Sexton I 3254,9536911059,09%1131,35
Panther71552,67110710573,33%3490,36
WZ-12092848,16120210574,29%4212,46
WZ-13281853,33122410569,52%5002,71
AMX ELC bis51046,04104910563,81%5616,58
M46 Patton93488,47134610172,28%5323,93
T2972090,64124010068,00%3891,23
AMX 13 7571070,56107910070,00%3032,82
M26 Pershing82388,58124610068,00%4881,52
Object 41682392,32121010072,00%4526,93
Object 430102882,08105610064,00%3185,37
T26E4 SuperPershing 82482,2614049279,35%4797,33
STA-182178,0111979074,44%3872,56
Indien-Panzer82382,6912709072,22%4715,19
T71 DA71377,0410799067,78%3366,40
AMX 30 1er prototype92676,9610628562,35%3518,31
M60 103484,6810748562,35%3859,44
WZ-111 model 1-492959,3112798075,00%3975,08
Comet71837,6311928063,75%4196,37
A-4471666,1910768063,75%3716,97
T216938,558768058,75%3068,75
AMX 50 10082390,5911907369,86%4017,35
Panther II82106,4912207171,83%4442,27
KV-8561418,6410637068,57%3843,66
T3282449,6512666274,19%3459,39
Centurion Mk. I81736,8010646073,33%3163,11
A-4361181,959936076,67%3448,69
WZ-111 81751,6810125954,24%2420,01
Type 62 71370,8710905455,56%4313,55
T25/271792,5411505470,37%4148,65
Super Conqueror102696,538575150,98%2298,31
T2072217,1213795076,00%5191,30
VK 30.02 (D)71772,5411655064,00%3958,54
Conqueror92723,3210675058,00%3426,48
E 7593095,7613165078,00%4149,11
KV-151084,449225070,00%3826,28
VK 30.02 (M)61260,0210415080,00%3716,48
LTTB82279,1414265062,00%7190,06
M661413,2010624586,67%3492,78
ARL 4461253,338654566,67%2939,31
T1 Heavy Tank51039,719714577,78%3834,33
Type 64 61152,919504452,27%3522,19
AMX M4 mle. 4571944,0510734156,10%3363,44
Type 4 Chi-To61198,338874060,00%3007,06
WZ-13171864,9315224087,50%5455,58
Tetrarch 2306,434674057,50%1976,63
Pz.Kpfw. T 15 3394,656254057,50%2216,54
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3679,768553770,27%3835,82
AMX Chasseur de chars 81951,6410553652,78%3329,74
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6876,947533464,71%2024,63
VK 30.01 (H)5814,107943170,97%2309,60
T-345975,609253073,33%3976,39
M4A3E8 Sherman61660,4013023083,33%5857,50
Type 3 Chi-Nu51089,7010383080,00%5438,03
M18 Hellcat61625,3711433070,00%4522,16
Pz.Kpfw. T 25 51095,9711363060,00%4463,01
T6751565,9713722979,31%6178,55
Cromwell61558,1612652576,00%5456,92
Churchill VII61226,449382556,00%2680,18
LT-432 82024,4411902560,00%5279,38
T57 Heavy Tank102813,708572356,52%2644,79
SU-122-44 71619,399582360,87%2521,66
SU-100Y 6664,145172250,00%1122,67
M24 Chaffee51357,3513802065,00%9121,83
T2 Light Tank 2367,157422070,00%3239,83
Pz.Kpfw. III/IV51047,128971758,82%4594,83
Black Prince71596,0010351553,33%2953,30
BDR G1 B51348,0711221586,67%5384,05
VK 30.01 (D)62129,8016151586,67%8325,33
T1 Cunningham1470,30102310100,00%5979,43
AMX 404593,908111070,00%5242,71
Pz.Kpfw. III Ausf. J4867,607891060,00%4636,89
KV-261559,0011351080,00%3635,54
Type 3 Chi-Nu Kai 5864,808621080,00%3015,89
KV-220-2 51155,2010811070,00%2908,33
BT-7 artillery 3308,204601050,00%1732,85
Škoda T 40 61378,141081771,43%3679,30
TVP T 50/51103565,17760666,67%3763,81
FV4202 81632,17651616,67%1642,19
T-284849,80916580,00%4662,64
Panther/M10 71417,751014425,00%3148,11
50TP prototyp 81633,5011222100,00%2036,37
M41 HMC5175,5018520,00%0,00
Archer5158,008410,00%60,34

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Pričuva
Član od: 13.05.2019
Otišao: 02.06.2019
Pozicija: Vojnik
Član od: 11.03.2019
Otišao: 30.04.2019
Pozicija: Vojnik
Član od: 19.11.2018
Otišao: 14.12.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 12.07.2018
Otišao: 30.09.2018
Pozicija: Novak
Član od: 28.11.2017
Otišao: 07.03.2018
Pozicija: Pričuva
Član od: 13.04.2017
Otišao: 30.09.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 25.03.2017
Otišao: 09.04.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 04.01.2017
Otišao: 08.02.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 30.09.2016
Otišao: 06.11.2016
Pozicija: Novak
Član od: 25.09.2016
Otišao: 28.09.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 14.09.2016
Otišao: 01.01.1970
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 01.08.2016
Otišao: 17.08.2016
Pozicija: Pričuva
Član od: 10.02.2016
Otišao: 26.07.2016
Pozicija: Novak
Član od: 05.02.2016
Otišao: 09.02.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 26.01.2016
Otišao: 03.02.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 10.01.2016
Otišao: 25.01.2016
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 26.08.2015
Otišao: 24.12.2015
Pozicija: Zapovjednik
Član od: 27.06.2015
Otišao: 24.08.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 21.05.2015
Otišao: 23.06.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 14.05.2015
Otišao: 19.05.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 10.03.2015
Otišao: 10.05.2015
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 22.12.2014
Otišao: 08.03.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 03.09.2014
Otišao: 19.12.2014
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 20.05.2014
Pozicija: Vojnik
Član od: 24.04.2014
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 26.10.2013
Cookies help delivering this services. Uči više  Close