Dr_Badthur

clanlogo
Pozicija: Vojnik
Član od: 20.12.2021

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke173073366670
Ø Razina8,139,039,038,49
Pobjede1126965,11%2369,70%4568,18%47570,90%
Izgubljene579633,49%1030,30%2030,30%18327,31%
Neriješeno2421,40%00,00%11,52%121,79%
Preživjele bitke895551,74%1854,55%3756,06%35753,28%
Uništenih tenkova323321,87531,611291,9512971,94
Odnos razaranja3,873,534,454,14
Otkriveno tenkova269381,56331,00811,239651,44
Počinjena šteta2.485,253.497,913.583,393.088,70
Bodovi zauzimanja185751,07461,39510,777331,09
Obrambeni bodovi227011,3190,27120,1811451,71
Iskustvo1.121,171.225,521.298,151.343,36
WN72337,792204,592406,472554,59
WN84186,993797,884372,424688,05
Ukupno
Bitke17307
Ø Razina8,13
Pobjede1126965,11%
Izgubljene579633,49%
Neriješeno2421,40%
Preživjele bitke895551,74%
Uništenih tenkova323321,87
Odnos razaranja3,87
Otkriveno tenkova269381,56
Počinjena šteta2.485,25
Bodovi zauzimanja185751,07
Obrambeni bodovi227011,31
Iskustvo1.121,17
WN72337,79
WN84186,99
Zadnja 24 sata
Bitke33
Ø Razina9,03
Pobjede2369,70%
Izgubljene1030,30%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1854,55%
Uništenih tenkova531,61
Odnos razaranja3,53
Otkriveno tenkova331,00
Počinjena šteta3.497,91
Bodovi zauzimanja461,39
Obrambeni bodovi90,27
Iskustvo1.225,52
WN72204,59
WN83797,88
Zadnjih 7 dana
Bitke66
Ø Razina9,03
Pobjede4568,18%
Izgubljene2030,30%
Neriješeno11,52%
Preživjele bitke3756,06%
Uništenih tenkova1291,95
Odnos razaranja4,45
Otkriveno tenkova811,23
Počinjena šteta3.583,39
Bodovi zauzimanja510,77
Obrambeni bodovi120,18
Iskustvo1.298,15
WN72406,47
WN84372,42
Zadnjih 30 dana
Bitke670
Ø Razina8,49
Pobjede47570,90%
Izgubljene18327,31%
Neriješeno121,79%
Preživjele bitke35753,28%
Uništenih tenkova12971,94
Odnos razaranja4,14
Otkriveno tenkova9651,44
Počinjena šteta3.088,70
Bodovi zauzimanja7331,09
Obrambeni bodovi11451,71
Iskustvo1.343,36
WN72554,59
WN84688,05
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke639000
Pobjede44269,17%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene18428,79%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno132,03%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke32550,86%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova5280,8300,0000,0000,00
Odnos razaranja1,680,000,000,00
Otkriveno tenkova4040,6300,0000,0000,00
Počinjena šteta1.975,890,000,000,00
Bodovi zauzimanja2800,4400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2280,3600,0000,0000,00
Iskustvo954,800,000,000,00
Ukupno
Bitke639
Pobjede44269,17%
Izgubljene18428,79%
Neriješeno132,03%
Preživjele bitke32550,86%
Uništenih tenkova5280,83
Odnos razaranja1,68
Otkriveno tenkova4040,63
Počinjena šteta1.975,89
Bodovi zauzimanja2800,44
Obrambeni bodovi2280,36
Iskustvo954,80
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke30000
Pobjede2686,67%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene310,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno13,33%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2583,33%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova351,1700,0000,0000,00
Odnos razaranja7,000,000,000,00
Otkriveno tenkova371,2300,0000,0000,00
Počinjena šteta1.815,970,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi712,3700,0000,0000,00
Iskustvo1.064,030,000,000,00
Ukupno
Bitke30
Pobjede2686,67%
Izgubljene310,00%
Neriješeno13,33%
Preživjele bitke2583,33%
Uništenih tenkova351,17
Odnos razaranja7,00
Otkriveno tenkova371,23
Počinjena šteta1.815,97
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi712,37
Iskustvo1.064,03
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke451000
Pobjede31970,73%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene13229,27%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke27360,53%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova5051,1200,0000,0000,00
Odnos razaranja2,840,000,000,00
Otkriveno tenkova5511,2200,0000,0000,00
Počinjena šteta1.745,250,000,000,00
Bodovi zauzimanja2530,5600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi34867,7300,0000,0000,00
Iskustvo1.169,760,000,000,00
Ukupno
Bitke451
Pobjede31970,73%
Izgubljene13229,27%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke27360,53%
Uništenih tenkova5051,12
Odnos razaranja2,84
Otkriveno tenkova5511,22
Počinjena šteta1.745,25
Bodovi zauzimanja2530,56
Obrambeni bodovi34867,73
Iskustvo1.169,76
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke4870000
Pobjede378177,64%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene102721,09%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno621,27%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke257852,94%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova46310,9500,0000,0000,00
Odnos razaranja2,020,000,000,00
Otkriveno tenkova43700,9000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.473,970,000,000,00
Bodovi zauzimanja44510,9100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi32890,6800,0000,0000,00
Iskustvo971,610,000,000,00
Ukupno
Bitke4870
Pobjede378177,64%
Izgubljene102721,09%
Neriješeno621,27%
Preživjele bitke257852,94%
Uništenih tenkova46310,95
Odnos razaranja2,02
Otkriveno tenkova43700,90
Počinjena šteta1.473,97
Bodovi zauzimanja44510,91
Obrambeni bodovi32890,68
Iskustvo971,61
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke707000
Pobjede28940,88%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene41258,27%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno60,85%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke17124,19%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova4850,6900,0000,0000,00
Odnos razaranja0,900,000,000,00
Otkriveno tenkova6200,8800,0000,0000,00
Počinjena šteta1.786,840,000,000,00
Bodovi zauzimanja690,1000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi4810,6800,0000,0000,00
Iskustvo654,950,000,000,00
Ukupno
Bitke707
Pobjede28940,88%
Izgubljene41258,27%
Neriješeno60,85%
Preživjele bitke17124,19%
Uništenih tenkova4850,69
Odnos razaranja0,90
Otkriveno tenkova6200,88
Počinjena šteta1.786,84
Bodovi zauzimanja690,10
Obrambeni bodovi4810,68
Iskustvo654,95
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (316)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
E 5093581,97132543869,18%5465,02
Bat.-Châtillon 25 t103320,94104938164,57%4223,17
Rheinmetall Skorpion G 82578,13111637365,68%3793,65
IS-6 82578,22125336373,28%4390,58
T26E5 Patriot 82289,69131932864,33%4343,02
M46 Patton93501,63131428968,51%5467,22
Lorraine 40 t 82487,52119524167,63%4323,94
T26E4 SuperPershing 82332,42108523769,20%4165,67
M53/M5591761,7478823453,42%1950,79
T3093555,28120422070,45%4238,10
Type 59 82025,17105421762,21%3632,71
Progetto M35 mod. 46 82458,93114621561,40%4011,94
Strv S1 82479,6198721359,62%3566,26
FCM 50 t 82303,08126618572,43%4069,43
T-54 ltwt.92674,03120418263,19%6734,71
Panhard EBR 75 (FL 10) 82119,3192218260,99%5627,16
WZ-120-1G FT 82741,83132317569,14%4079,25
T4992026,0992717454,60%4305,55
AMX 50 B103829,96106417258,72%4381,70
Object 252U 82240,08107017171,35%3354,64
Type 62 71693,70122517067,06%6525,10
E 25 72030,76114917062,35%4838,58
Conqueror Gun Carriage101994,1569516850,00%1747,05
Löwe 82162,75113016763,47%3421,44
Bat.-Châtillon 12 t82079,01118516261,73%6186,73
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3683,0393915671,79%3630,70
WZ-111 model 1-493324,80122115466,23%4862,05
IS-3A 82471,30110414571,03%3843,09
T-44-100 82611,86127814563,45%5559,80
M40/M4381616,5682314463,19%2057,33
T-1092932,96114314364,34%3882,59
212A91780,9978813653,68%1767,79
IS-7103387,12104313558,52%3940,02
Object 703 Version II 82359,12125513571,11%3619,00
TVP T 50/51103976,61110913359,40%4836,83
M48A5 Patton103520,42110013263,64%4209,12
Panzer 58 Mutz 81983,74113613167,18%3861,72
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3620,8692712775,59%3080,91
AMX 13 9092642,38118812464,52%6085,88
VK 16.02 Leopard51058,6497112369,92%6419,23
G.W. Tiger91779,2779612258,20%1896,79
M6A2E1 82462,29123712169,42%4421,41
T9593477,57124711977,31%3880,40
Bat.-Châtillon Bourrasque 83107,72141411458,77%5305,73
T-5493094,31132411171,17%5281,44
Object 43093807,16147510973,39%5510,70
M4A1 Revalorisé 82093,22115410971,56%3575,77
FV4004 Conway93028,99107410862,04%4082,65
Object 140103611,71119810873,15%4192,74
SU-130PM 82438,73118210675,47%3278,47
G.W. Tiger (P)81377,6975810554,29%1788,38
T2072100,03123010466,35%5294,82
M26 Pershing82202,13115010465,38%4006,57
Conqueror93501,81136410375,73%4775,38
leKpz M 41 90 mm GF 82006,33110210160,40%5784,68
leKpz M 41 90 mm 81781,9495010057,00%4608,90
Strv m/42-57 Alt A.2 61407,4010479567,37%3729,02
Škoda T 5093562,1213179469,15%5189,78
T92 HMC102138,337979461,70%2216,82
Charioteer82542,7411309458,51%3893,63
Centurion Mk. 5/1 RAAC 82290,6511939161,54%4721,86
AMX 13 57 71721,2110869058,89%4964,08
Type 6193485,9413218960,67%5711,31
WZ-111 model 5A103954,3612668977,53%4616,08
IS-3-II93619,7813568867,05%4940,08
Pz.Kpfw. V/IV 51304,659808877,27%3497,10
SU-14-281539,168708766,67%1849,60
Object 268 Version 4103950,1112878585,88%4069,68
Centurion Mk. 7/193300,0513068463,10%5461,12
AMX M4 mle. 5193767,2414078469,05%4631,11
Type 5 Heavy103270,4910108259,76%3331,50
T110E3103404,779118260,98%2983,20
E 7593294,5013048067,50%5015,07
Somua SM 82741,7613328066,25%4187,16
Prototipo Standard B92467,1910287951,90%2930,37
Strv 103-092767,279657855,13%3292,63
AMX 30 1er prototype93405,3713637870,51%5271,13
KV-482417,5512137764,94%4251,19
UDES 14 Alt 582752,3910287668,42%4980,60
Panther/M10 71718,6611477663,16%3968,86
Panhard AML Lynx 6x682228,4910517364,38%7278,51
AMX M4 mle. 49 Liberté 82277,1811697357,53%3821,28
T2972330,7913867277,78%4911,41
T71 DA71797,0612137067,14%5727,26
Panhard EBR 9091935,6910897065,71%4351,58
AMX 50 10082406,0110476956,52%3581,73
SU-10182567,3811766969,57%4256,67
T54E193674,7713606962,32%5009,71
ELC EVEN 90 81551,3510816962,32%4389,50
UDES 0382025,309106759,70%2798,37
Leopard Prototyp A93409,6912746768,66%4800,74
STA-2 81900,5811526764,18%3698,96
Lansen C 82227,1212126762,69%3488,16
AMX 50 12093309,4112576671,21%4790,99
LTTB81968,0012176358,73%6205,89
Panhard EBR 105102247,059456360,32%3501,84
Object 25793202,9812496365,08%4118,18
Emil II93106,2911946274,19%4031,02
M4461261,087586066,67%2735,24
FV1066 Senlac 82293,2512396066,67%6786,83
IS-382535,1011035872,41%4014,54
M24 Chaffee51208,0211255868,97%7774,04
T110E4103666,678845752,63%3098,94
T 55A 93486,2313825764,91%4756,33
P.44 Pantera83147,7015345669,64%7273,29
IS-2-II82087,0911235664,29%3414,93
Emil I82738,8012025554,55%4191,04
M10393859,3113245550,91%5990,57
STA-182152,377075255,77%3636,55
Ikv 65 Alt II61276,816595267,31%3443,68
WZ-111G FT93660,1511395257,69%3988,89
T92 81466,0210415054,00%3988,04
Challenger71993,2211134963,27%4548,08
T6982213,089684963,27%3932,92
VK 100.01 (P)81974,519504955,10%2655,23
T-34-85M 61544,0611984969,39%4263,38
Caernarvon Action X 82005,6510324860,42%3023,08
Type 64 61295,6011094864,58%5388,44
Cromwell61653,5312584768,09%6295,56
Object 26393278,6211364759,57%4097,44
WZ-12093441,5013814676,09%5312,49
T-34-85 Rudy 61377,1310934665,22%3665,47
ST-I93269,3812854566,67%4863,88
Kampfpanzer 50 t 93594,8914094564,44%4500,02
SU-100M171964,2011234465,91%4283,99
AMX 50 Foch93255,7712394461,36%3980,42
AMX 13 105103187,8211054468,18%5988,57
Hummel6958,475314365,12%1671,70
53TP Markowskiego82386,1212124362,79%3910,08
Ikv 90 Typ B71314,306324353,49%2615,38
T3283203,9515444376,74%5595,00
Jagdtiger93166,8810504344,19%3543,81
Jagdpanther II82332,8610384355,81%2945,93
Waffenträger auf Pz. IV93094,2610414360,47%3430,44
Type 5 Chi-Ri71586,456514264,29%3210,81
M-IV-Y 83042,5714584273,81%5051,63
Tiger II82217,1810754062,50%3330,27
KV-372195,109514062,50%4137,68
O-I61526,319513953,85%3054,96
M4A3E2 Sherman Jumbo61018,568623958,97%2481,56
A-4471935,5411153956,41%3899,94
E 75 TS 82132,1511703966,67%3461,43
Chimera 82770,8212993953,85%3998,21
AMX M4 mle. 4571690,399303855,26%2844,12
Bat.-Châtillon 25 t AP92864,1412653764,86%4901,57
ARL 4461662,1910863675,00%4629,70
LTG71959,9213323672,22%7205,03
Valentine II 4704,179053672,22%3604,48
AE Phase I 93663,2213463663,89%4459,14
IS-2 72118,5111563560,00%4121,99
Char Futur 4 93530,3713123557,14%4046,08
45TP Habicha72207,2412903461,76%4194,08
AMX AC mle. 4882138,1810083458,82%3602,05
FV4202 81950,1811713467,65%3441,67
G.W. Panther71133,947793351,52%1427,50
Pz.Kpfw. II Luchs4828,0310413278,13%5704,49
Tortoise94736,8418163183,87%7983,74
KV-261555,977803073,33%3619,51
King Tiger (Captured) 71667,738753066,67%3056,78
Jagdpanzer 38(t) Hetzer41065,5510302972,41%5544,98
T25/271878,0010902968,97%3867,51
HWK 1281560,0310632968,97%3524,26
M4A3E8 Sherman61694,8612382878,57%5294,70
Object 430U103435,1410332853,57%3978,61
LT-432 81930,6111842871,43%5615,77
Škoda T 56 83068,5713972867,86%3520,04
112 82541,5414002871,43%4192,13
MT-2561037,268472762,96%5466,25
IS71710,2710022665,38%3009,15
105 leFH18B2 5955,884662661,54%2355,17
WZ-111-1G FT82124,0810082676,92%2876,22
Object 70593794,5415042673,08%5294,86
AMX 13 F3 AM6845,807202564,00%1483,12
Object 907 103088,728082564,00%3192,86
113102921,637482437,50%2706,74
WZ-132A92462,6510312356,52%4973,62
Excelsior 51269,7012302378,26%4275,80
CS-5993294,8612812263,64%4341,70
T28 Prototype83085,9514592290,91%5790,84
Object 430 Version II93550,7714442268,18%5707,30
Mäuschen92133,239562268,18%2483,57
KV-5 82617,1415202277,27%4766,53
SU-122-44 71612,5010432268,18%2811,89
M56 Scorpion 71475,329062259,09%2720,35
Progetto M40 mod. 65103791,7610772161,90%3603,68
TNH T Vz. 5193980,1915222171,43%5736,31
KV-1S61127,0010262190,48%3778,05
Object 777 Version II 93281,6714012176,19%3949,44
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4831,149532171,43%3116,38
O-Ho82734,4513122065,00%4456,70
T95/FV4201 Chieftain 104372,7011862060,00%3717,04
AMX Canon d'assaut 105 82171,0510372065,00%2721,01
E 50 Ausf. M103374,1610041963,16%3539,69
Object 279 early 104031,8412441978,95%3210,79
Churchill III 5979,4710721952,63%2851,16
M4A3E8 Thunderbolt VII 61163,009531968,42%2737,98
M374641,505561872,22%3321,41
Rhm.-Borsig Waffenträger82545,399731855,56%3263,69
WZ-111 82180,4112561776,47%3404,57
Leo71862,2412381770,59%5058,23
G.W. E 100102284,828251752,94%2079,01
AT 771527,8210881788,24%2693,53
UDES 15/16103273,3110061656,25%3241,16
AT 1581878,7510871668,75%2482,86
Object 41682947,5014861687,50%5165,61
IS-M82608,1313021668,75%3596,87
T57 Heavy Tank104116,4712311573,33%5070,10
SU-15271686,438371457,14%2581,35
VK 36.01 (H)61224,298161485,71%2662,70
M3 Lee4397,934971478,57%1950,44
M10 Wolverine5881,939001478,57%2803,22
Cruiser Mk. II2510,075901457,14%3254,73
Bisonte C45 82444,1412521457,14%3519,83
122 TM 82884,0711721442,86%3802,19
Tiger I72309,0012541346,15%4550,23
50TP prototyp 82350,0011381361,54%3280,30
T-34-2G FT72290,6212271376,92%4438,90
Super Conqueror102417,468551353,85%1958,48
T71 CMCD71648,3812011369,23%6011,65
MS-11384,677111291,67%3493,01
T3761483,7512201258,33%6315,27
M41 Walker Bulldog81564,8312301266,67%4089,70
Pz.Kpfw. IV Ausf. H51244,1712811275,00%6065,19
T-103 82144,5811451275,00%3025,91
LHMTV8832,177481258,33%1655,89
AMX 12 t61194,0910951172,73%4152,24
Crusader 5.5-in. SP71071,276541145,45%1379,21
Pz.Kpfw. II Ausf. G3636,829241181,82%5319,33
FV4005 Stage II102608,918151154,55%2188,91
Spähpanzer SP I C71488,917471172,73%3892,92
50TP Tyszkiewicza92928,1012531070,00%3562,02
STB-1103552,6010701070,00%3213,38
Centurion Mk. I82120,0013371080,00%4165,98
FV2078834,703681030,00%633,20
M4A3E8 Fury 61395,3011261080,00%4126,14
Object 260 102878,407031060,00%2544,95
GSR 3301 Setter71182,0010071060,00%3962,01
TS-5 82527,9013631070,00%3140,76
M2 Medium Tank3665,56862966,67%4562,17
ISU-152K 81793,33786944,44%1865,42
AMX Chasseur de chars 81928,221054966,67%3091,02
Strv m/4251019,38795862,50%4008,39
Strv 7461562,001161850,00%4856,29
Alecto4741,75745875,00%3129,55
Jagdpanzer E 100102148,75743862,50%1572,79
HWK 30 81952,251127875,00%5353,52
Tiger 131 61451,251034850,00%3978,72
Charlemagne 83753,251822887,50%5056,69
Bofors Tornvagn 82645,381275862,50%4101,38
TVP VTU Koncept82363,861079742,86%4316,22
Lorraine 155 mle. 507951,86546728,57%1055,90
T-100 LT101545,14865757,14%1987,25
Bretagne Panther 61160,001098785,71%2697,60
TL-1 LPC 82320,141260771,43%3927,61
Matilda41082,3311416100,00%6227,29
40TP Habicha6683,33506650,00%1377,62
CS-5381780,67986666,67%3404,19
IS-4102519,67641633,33%1982,06
VK 72.01 (K) 105372,831590683,33%6690,67
Type 5 Ke-Ho4758,80874560,00%4932,08
Leichttraktor1210,80473540,00%1265,53
KV-137784,00761560,00%1389,56
Caliban 82389,201123540,00%3831,96
KV-220-2 51039,209285100,00%3054,56
Tetrarch 2587,20554560,00%5613,73
SU-100Y 61142,40477540,00%2018,30
M41D 82059,601225580,00%4845,98
Panther7774,25470425,00%974,50
Kranvagn103349,25700425,00%2866,05
11082666,001298475,00%4122,99
Churchill Gun Carrier61024,75649450,00%1974,56
Object 277103064,75979450,00%3190,72
Sherman VC Firefly 61069,00897475,00%2370,49
Škoda T 256938,339593100,00%1957,57
M2 Light Tank2109,33203333,33%238,81
Crusader6725,678273100,00%2207,08
AMX 404430,00545366,67%2660,21
M7 Priest3406,00550366,67%1309,08
M41 HMC5668,6735530,00%1002,34
UDES 1691904,0079230,00%2019,78
Leopard 1102771,00781333,33%2841,43
AT 15A 71720,3313393100,00%3295,29
T95E6 103612,001022366,67%3354,08
T-28E with F-30 4942,00911366,67%2680,99
M54 Renegade 82828,3314113100,00%3863,37
T1 Cunningham1462,50868250,00%3688,62
M4A1 Sherman5858,5011972100,00%3016,65
M5A1 Stuart41224,501393250,00%9703,89
Progetto C50 mod. 6692876,5067720,00%2334,72
Sherman Firefly61604,00982250,00%3570,29
WZ-13281234,0054420,00%2466,96
Caernarvon81835,0014072100,00%2869,34
Comet71298,0048420,00%2193,23
E 100101312,0022420,00%598,23
VK 45.02 (P) Ausf. A81868,5066620,00%1841,71
Sturer Emil71845,5055620,00%2968,10
T2161341,5077120,00%5485,36
Spähpanzer Ru 25192202,0011462100,00%4549,19
Object 274a 81710,50829250,00%2205,13
AM 39 Gendron-Somua 2327,007122100,00%1826,54
StuG IV 51087,50828250,00%3582,13
BT-7463,0018610,00%26,59
VK 30.01 (H)5642,006981100,00%1614,06
T2 Medium Tank2911,0013831100,00%9795,30
Object 261101131,008211100,00%961,20
T110E5104496,0016351100,00%5793,36
M18 Hellcat61404,0057510,00%3478,07
Indien-Panzer82334,0012201100,00%3194,82
Chieftain/T95 81707,0073110,00%1643,77
CS-52 LIS 81631,0053410,00%1263,49
Matilda IV 5717,007351100,00%2169,01
Škoda T 40 61339,0012391100,00%3446,74
Cromwell B 6523,0031810,00%603,72
Valiant 5613,008641100,00%1557,10
M10 RBFM 50,009310,00%0,00
Turán III prototípus 5769,008131100,00%1755,19

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Vojnik
Član od: 20.12.2021
Pozicija: Vojnik
Član od: 26.08.2021
Otišao: 20.10.2021
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 14.08.2021
Pozicija: Vojnik
Član od: 20.07.2021
Otišao: 13.08.2021
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 30.01.2021
Otišao: 19.07.2021
Pozicija: Vojnik
Član od: 04.05.2017
Otišao: 08.10.2017
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 02.06.2019
Otišao: 02.06.2019
Pozicija: Vojnik
Član od: 03.01.2017
Otišao: 10.01.2017
Pozicija: Novak
Član od: 11.10.2017
Otišao: 13.10.2017
Pozicija: Novak
Član od: 13.01.2017
Otišao: 24.01.2017
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 31.12.2019
Otišao: 29.01.2021
Pozicija: Vojnik
Član od: 04.06.2019
Otišao: 23.12.2019
Pozicija: Vojnik
Član od: 15.09.2018
Otišao: 31.05.2019
Pozicija: Vojnik
Član od: 17.10.2017
Otišao: 24.04.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 27.01.2017
Otišao: 18.04.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 26.12.2016
Otišao: 01.01.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 17.05.2016
Otišao: 25.06.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 08.05.2016
Otišao: 14.05.2016
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 31.03.2016
Otišao: 29.04.2016