Darusko

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2674300160
Ø Razina7,280,000,006,46
Pobjede1370351,24%00,00%00,00%8754,38%
Izgubljene1284248,02%00,00%00,00%7144,38%
Neriješeno1980,74%00,00%00,00%21,25%
Preživjele bitke661424,73%00,00%00,00%3924,38%
Uništenih tenkova228240,8500,0000,002051,28
Odnos razaranja1,130,000,001,69
Otkriveno tenkova308761,1500,0000,001490,93
Počinjena šteta1.093,920,000,001.226,66
Bodovi zauzimanja219940,8200,0000,0060,04
Obrambeni bodovi185110,6900,0000,002291,43
Iskustvo499,090,000,00710,47
WN71167,460,000,001622,90
WN81530,530,000,002341,85
Ukupno
Bitke26743
Ø Razina7,28
Pobjede1370351,24%
Izgubljene1284248,02%
Neriješeno1980,74%
Preživjele bitke661424,73%
Uništenih tenkova228240,85
Odnos razaranja1,13
Otkriveno tenkova308761,15
Počinjena šteta1.093,92
Bodovi zauzimanja219940,82
Obrambeni bodovi185110,69
Iskustvo499,09
WN71167,46
WN81530,53
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke160
Ø Razina6,46
Pobjede8754,38%
Izgubljene7144,38%
Neriješeno21,25%
Preživjele bitke3924,38%
Uništenih tenkova2051,28
Odnos razaranja1,69
Otkriveno tenkova1490,93
Počinjena šteta1.226,66
Bodovi zauzimanja60,04
Obrambeni bodovi2291,43
Iskustvo710,47
WN71622,90
WN82341,85
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke22000
Pobjede940,91%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene940,91%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno418,18%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke836,36%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova170,7700,0000,0000,00
Odnos razaranja1,210,000,000,00
Otkriveno tenkova160,7300,0000,0000,00
Počinjena šteta1.489,730,000,000,00
Bodovi zauzimanja462,0900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi180,8200,0000,0000,00
Iskustvo445,230,000,000,00
Ukupno
Bitke22
Pobjede940,91%
Izgubljene940,91%
Neriješeno418,18%
Preživjele bitke836,36%
Uništenih tenkova170,77
Odnos razaranja1,21
Otkriveno tenkova160,73
Počinjena šteta1.489,73
Bodovi zauzimanja462,09
Obrambeni bodovi180,82
Iskustvo445,23
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke13000
Pobjede538,46%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene861,54%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke646,15%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova50,3800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,710,000,000,00
Otkriveno tenkova10,0800,0000,0000,00
Počinjena šteta1.032,770,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi70,5400,0000,0000,00
Iskustvo344,460,000,000,00
Ukupno
Bitke13
Pobjede538,46%
Izgubljene861,54%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke646,15%
Uništenih tenkova50,38
Odnos razaranja0,71
Otkriveno tenkova10,08
Počinjena šteta1.032,77
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi70,54
Iskustvo344,46
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke9000
Pobjede444,44%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene555,56%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke333,33%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova30,3300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,500,000,000,00
Otkriveno tenkova30,3300,0000,0000,00
Počinjena šteta534,220,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo269,220,000,000,00
Ukupno
Bitke9
Pobjede444,44%
Izgubljene555,56%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke333,33%
Uništenih tenkova30,33
Odnos razaranja0,50
Otkriveno tenkova30,33
Počinjena šteta534,22
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo269,22
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke3000
Pobjede133,33%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene266,67%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke133,33%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10,3300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,500,000,000,00
Otkriveno tenkova10,3300,0000,0000,00
Počinjena šteta200,670,000,000,00
Bodovi zauzimanja3612,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi51,6700,0000,0000,00
Iskustvo130,330,000,000,00
Ukupno
Bitke3
Pobjede133,33%
Izgubljene266,67%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke133,33%
Uništenih tenkova10,33
Odnos razaranja0,50
Otkriveno tenkova10,33
Počinjena šteta200,67
Bodovi zauzimanja3612,00
Obrambeni bodovi51,67
Iskustvo130,33
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke347000
Pobjede19155,04%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene14942,94%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno72,02%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke13639,19%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2110,6100,0000,0000,00
Odnos razaranja1,000,000,000,00
Otkriveno tenkova3030,8700,0000,0000,00
Počinjena šteta882,820,000,000,00
Bodovi zauzimanja8622,4800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi8512,4500,0000,0000,00
Iskustvo465,140,000,000,00
Ukupno
Bitke347
Pobjede19155,04%
Izgubljene14942,94%
Neriješeno72,02%
Preživjele bitke13639,19%
Uništenih tenkova2110,61
Odnos razaranja1,00
Otkriveno tenkova3030,87
Počinjena šteta882,82
Bodovi zauzimanja8622,48
Obrambeni bodovi8512,45
Iskustvo465,14
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1413000
Pobjede85260,30%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene54938,85%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno120,85%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke51836,66%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova9780,6900,0000,0000,00
Odnos razaranja1,090,000,000,00
Otkriveno tenkova10370,7300,0000,0000,00
Počinjena šteta781,890,000,000,00
Bodovi zauzimanja15571,1000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi12280,8700,0000,0000,00
Iskustvo461,690,000,000,00
Ukupno
Bitke1413
Pobjede85260,30%
Izgubljene54938,85%
Neriješeno120,85%
Preživjele bitke51836,66%
Uništenih tenkova9780,69
Odnos razaranja1,09
Otkriveno tenkova10370,73
Počinjena šteta781,89
Bodovi zauzimanja15571,10
Obrambeni bodovi12280,87
Iskustvo461,69
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke336000
Pobjede19257,14%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene14242,26%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno20,60%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke10932,44%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2590,7700,0000,0000,00
Odnos razaranja1,140,000,000,00
Otkriveno tenkova2730,8100,0000,0000,00
Počinjena šteta1.549,830,000,000,00
Bodovi zauzimanja2640,7900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1150,3400,0000,0000,00
Iskustvo597,430,000,000,00
Ukupno
Bitke336
Pobjede19257,14%
Izgubljene14242,26%
Neriješeno20,60%
Preživjele bitke10932,44%
Uništenih tenkova2590,77
Odnos razaranja1,14
Otkriveno tenkova2730,81
Počinjena šteta1.549,83
Bodovi zauzimanja2640,79
Obrambeni bodovi1150,34
Iskustvo597,43
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (218)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
T26E4 SuperPershing 81192,82666137852,47%1661,51
Bat.-Châtillon 25 t102114,00539123449,84%1918,06
AMX 12 t691,04255105647,63%101,21
AMX 13 909735,0948490648,68%1028,23
AMX ELC bis5611,9844287252,87%2514,70
KV-15506,4038474750,74%1125,02
Object 140102227,5560166549,32%2041,80
FCM 50 t 81441,4565563950,70%1991,77
IS-381077,3251658149,74%1183,19
Tiger II8922,7048656248,93%1002,82
T110E5102460,8765150755,42%2251,60
KV-856511,9733546343,63%693,25
E 7591372,9250843048,60%1271,59
T-448991,6451439853,77%1447,32
M40/M4381255,7043639649,49%1290,79
Leopard Prototyp A91977,5561639257,40%2236,88
T-5491452,7556737254,30%1601,72
M10391611,8756036452,20%1655,80
E 100101842,8051535152,99%1440,28
Bat.-Châtillon 25 t AP91278,6358734849,43%1266,48
M53/M5591533,6251334748,41%1470,09
Spähpanzer Ru 25191145,3361434455,52%1841,12
SU-1527488,4632433744,51%484,06
Škoda T 5092202,2662432451,23%2142,70
AMX 13 757369,5937429543,73%552,75
Cromwell6893,7756728260,99%2094,11
T26E5 Patriot 81711,0879426755,43%2344,91
Type 64 6963,9562925961,00%2904,52
SU-1006344,1023525039,60%337,31
T297845,0747224743,72%915,35
T71 DA7717,9144424544,49%1394,76
IS7546,5634623341,63%537,84
M1271003,8942123257,76%1362,95
Leopard 1102604,9163123154,11%2482,56
TVP VTU Koncept81266,7954822959,39%1869,20
TVP T 50/51102732,0466622552,00%2430,40
Conqueror92407,2576722253,60%2584,96
T3281178,3549121346,95%1375,83
SU-855198,9617120744,93%234,34
KV-220-2 5530,2054719763,96%1236,32
M4 Sherman5635,7144019058,95%2118,50
WZ-111 model 1-492486,9199618256,04%2716,95
Tiger I7815,6544717946,37%961,69
M446670,2331017945,25%1056,88
T6981323,7063017851,12%1743,67
VK 36.01 (H)6491,5534417748,59%753,78
Churchill I5340,0026617647,16%556,50
WZ-13281179,1662517456,32%2416,56
AMX 13 F3 AM6459,9126017144,44%497,65
T-54 ltwt.91656,4172317053,53%3002,37
T216432,8834716747,90%1135,34
T-437719,7246216547,88%1100,05
WZ-13171212,0765216351,53%2997,87
Spähpanzer SP I C7944,3457915761,15%2003,49
11081372,7570415047,33%1588,00
T54E192050,9181914752,38%2166,96
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5229,1924214650,68%458,99
Konštrukta T-34/10071126,5461613766,42%2126,92
SU-10181672,8972513354,14%2248,08
Ikv 65 Alt II6927,0844412447,58%1998,74
AMX M4 mle. 457735,2541112244,26%827,27
M48A5 Patton102684,6490112064,17%2559,47
WZ-111 model 5A102864,3884511650,00%2316,58
Ikv 90 Typ B71209,7860210755,14%1978,28
M18 Hellcat6593,8635110651,89%1030,65
113102599,758419953,54%2341,73
BDR G1 B5430,433179937,37%723,34
M10 Wolverine5240,462039742,27%324,01
Lorraine 40 t 81806,028639757,73%2382,19
Caernarvon81685,988569561,05%2316,26
SU-85B4171,021659549,47%265,66
M75248,972449451,06%804,84
UDES 0381472,106279359,14%1784,83
VK 28.016505,943979351,61%1478,07
T1 Cunningham1143,842399154,95%934,75
IS-271296,178188757,47%2026,41
M26 Pershing81776,859888558,82%2886,74
Type T-345777,305018461,90%2822,18
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4248,322168251,22%598,43
KV-137556,824098257,32%889,64
ARL 446547,083867951,90%927,16
Nashorn6447,633117841,03%510,09
FV3046713,244187448,65%1336,36
Matilda4101,151497336,99%15,09
T1 Heavy Tank5472,333827357,53%1099,09
M46 Patton92968,3612107269,44%4004,44
SU-130PM 82089,598717153,52%2119,89
T-284162,611667050,00%357,71
Pz.Sfl. IVc5214,622136939,13%219,64
T-34-85M 61197,197116960,87%2572,51
T2071213,797326857,35%2217,16
M41 HMC5332,592016842,65%334,14
Škoda T 256988,677746659,09%2339,33
Type 586890,735336657,58%2171,77
T404161,672026657,58%306,29
Marder 38T4178,111856651,52%307,69
Crusader5397,292976342,86%1140,37
Challenger71365,477916259,68%2222,55
VK 16.02 Leopard5478,494306165,57%1953,04
Black Prince71225,268945870,69%1941,71
B14159,352085453,70%404,47
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.483,931895446,30%103,73
Valentine4290,743105350,94%1195,68
LTTB81371,8510425362,26%3274,53
T-345523,944615250,00%1526,85
Pz.Kpfw. I Ausf. C3257,883715251,92%1453,57
Churchill VII6592,845555058,00%1083,79
AMX 404164,432504955,10%726,42
M4A3E2 Sherman Jumbo6843,168194973,47%1933,45
Leo71123,315764862,50%1861,42
M3 Lee4128,851494837,50%189,22
SU-76M395,171174845,83%85,44
SU-100M171181,318174864,58%1734,06
M374136,731274531,11%190,99
M5 Stuart462,672134560,00%178,77
BT-7370,261174351,16%169,42
Hotchkiss H352150,772034348,84%698,96
Archer5670,635324344,19%1758,23
StuG III Ausf. G5398,382474247,62%756,17
Strv 746926,675053951,28%1928,52
Alecto4221,002333956,41%562,19
Pz.Sfl. IVb4189,892413850,00%439,22
59-166733,195473759,46%2177,48
Grille5216,381923743,24%217,47
VK 30.02 (M)6498,973873663,89%908,50
Pz.Kpfw. 38 (t)375,881233429,41%24,43
T92 HMC101378,154523444,12%1018,50
Durchbruchswagen 24342,033323464,71%1258,27
Marder II3134,701463351,52%248,83
leKpz M 41 90 mm 81189,195993237,50%1966,49
ST vz. 394306,872643053,33%1109,10
A-204320,132993053,33%1592,58
M2 Medium Tank3155,251702842,86%449,29
Covenanter4350,643412864,29%1922,24
M24 Chaffee5601,146372857,14%2795,04
D23100,891532755,56%282,99
Bishop5435,632772751,85%901,64
Cruiser Mk. III2136,201652532,00%487,71
Lorraine 155 mle. 507447,002552445,83%365,43
Vickers Medium Mk. III3143,571712365,22%586,63
T-46361,741382356,52%159,83
BT-2229,41812227,27%0,00
Škoda T 245551,145742263,64%1820,60
AT-1250,77822240,91%0,00
T1 HMC2100,811152166,67%559,56
Sav m/434396,764062176,19%1569,49
Churchill III 5667,437222161,90%1625,89
SU-26355,05902045,00%66,08
T-45 2234,163281957,89%1534,23
T57 Heavy Tank102255,006421827,78%1485,86
M66272,882331741,18%196,51
SU-182104,88931747,06%428,98
T-100 LT101885,245741735,29%2035,61
Object 26391977,356441747,06%1625,29
AMX 38389,631431650,00%241,92
T-1506190,061921637,50%22,52
T28 Concept 71155,445671668,75%1948,21
Wespe3110,731261546,67%217,76
T56 GMC390,331691553,33%142,56
M3 Stuart390,791961442,86%198,90
Panzerjäger I261,50891442,86%12,37
Universal Carrier 2-pdr2153,861351435,71%471,44
Leichttraktor191,461801361,54%440,37
Ikv 1035373,153941384,62%920,71
Pz.Kpfw. II Luchs4327,463971376,92%1260,76
T3 HMC295,851371353,85%281,73
Renault UE 573138,541341338,46%226,17
Light Mk. VIC 266,461771353,85%273,68
Dicker Max 6704,923551353,85%1166,53
Vickers Mk. E Type B2109,501521233,33%327,09
Cruiser Mk. II380,171151225,00%69,32
VK 30.01 (P)6431,251891216,67%511,99
T1E6 232,731101154,55%114,55
Vickers Medium Mk. II275,50781020,00%117,65
Type 2597 Chi-Ha3100,901881070,00%378,89
IS-6 81135,807851060,00%1294,09
KV-26872,204041040,00%1375,43
T-26252,44109955,56%129,86
Valentine AT3198,22201933,33%535,80
Pz.Kpfw. 35 (t)272,5082825,00%114,54
T-50-2 6917,75749862,50%3413,06
Type 97 Te-Ke 261,29136728,57%83,33
Chi-Ni2206,50186650,00%1068,15
D12133,17169650,00%576,06
M5A1 Stuart4220,83255650,00%825,87
TOG II* 6480,50345650,00%684,31
LTP 3108,50205683,33%499,02
43 M. Toldi III 3171,832746100,00%1037,68
M2 Light Tank241,60194560,00%165,02
Loyd Gun Carriage2104,001685100,00%745,44
Bat.-Châtillon 12 t8786,20555560,00%1280,33
L-60 2240,20334560,00%1544,60
T 55A 91738,60650540,00%1546,77
Kolohousenka1162,00184450,00%871,22
Cruiser Mk. I272,2564425,00%81,52
T2 Medium Tank2139,75174425,00%529,85
Renault FT AC2170,00244475,00%801,89
Vickers Medium Mk. I181,671763100,00%489,61
Renault Otsu160,678530,00%115,56
Pz.Kpfw. II2225,33151333,33%958,27
Pz.Kpfw. III Ausf. E394,001823100,00%403,35
Comet7555,33264333,33%593,43
T71 CMCD72396,00995366,67%9236,56
StuG IV 5247,00250366,67%599,10
Strv fm/211175,50208250,00%1222,79
Type 97 Chi-Ha373,00242250,00%85,21
MS-110,00103250,00%80,31
Pz.Kpfw. I216,003520,00%0,00
Valentine II 422,5010620,00%0,00
Renault FT10,002410,00%0,00
Pvlvv fm/4220,001001100,00%261,00
Sexton II328,001231100,00%261,00
Super Conqueror103839,0042510,00%3423,84
MT-256857,0029910,00%2656,89
T-29 3100,008210,00%117,19
MTLS-1G14 3415,0029210,00%2336,85
AC 1 Sentinel 4876,006601100,00%5605,62
Pz.Kpfw. II Ausf. D 211,007010,00%0,00

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Novak
Član od: 12.11.2018
Otišao: 27.11.2018
Pozicija: Novak
Član od: 03.11.2018
Otišao: 09.11.2018
Pozicija: Novak
Član od: 17.06.2018
Otišao: 08.10.2018
Pozicija: Novak
Član od: 18.05.2018
Otišao: 15.06.2018
Pozicija: Pričuva
Član od: 09.01.2018
Otišao: 18.04.2018
Pozicija: Pričuva
Član od: 28.06.2017
Otišao: 07.01.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 07.12.2016
Otišao: 26.06.2017
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 30.09.2016
Otišao: 01.01.1970
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 09.07.2016
Otišao: 01.01.1970
Pozicija: Vojnik
Član od: 17.10.2015
Otišao: 26.03.2016
Pozicija: Novak
Član od: 01.07.2015
Otišao: 11.10.2015
Pozicija: Novak
Član od: 11.06.2015
Otišao: 28.06.2015
Pozicija: Novak
Član od: 07.05.2015
Otišao: 01.06.2015
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 03.04.2015
Otišao: 03.05.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 27.08.2014
Otišao: 29.03.2015
Pozicija: Novak
Član od: 24.08.2014
Otišao: 01.01.1970
Cookies help delivering this services. Uči više  Close