cookie_text Uči više

Darusko

clanlogo
Pozicija: Novak
Član od: 18.05.2018

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke25090028
Ø Razina7,220,0010,009,63
Pobjede1280251,02%00,00%2100,00%225,00%
Izgubljene1210448,24%00,00%00,00%675,00%
Neriješeno1840,73%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke615224,52%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova209960,8400,0021,0030,38
Odnos razaranja1,110,001,000,38
Otkriveno tenkova286531,1400,0084,00172,13
Počinjena šteta1.048,790,00542,00937,75
Bodovi zauzimanja211630,8400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi171360,6800,0000,0000,00
Iskustvo483,550,00703,50391,63
WN71139,990,001362,12486,34
WN81476,230,00353,25623,38
Ukupno
Bitke25090
Ø Razina7,22
Pobjede1280251,02%
Izgubljene1210448,24%
Neriješeno1840,73%
Preživjele bitke615224,52%
Uništenih tenkova209960,84
Odnos razaranja1,11
Otkriveno tenkova286531,14
Počinjena šteta1.048,79
Bodovi zauzimanja211630,84
Obrambeni bodovi171360,68
Iskustvo483,55
WN71139,99
WN81476,23
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke2
Ø Razina10,00
Pobjede2100,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova21,00
Odnos razaranja1,00
Otkriveno tenkova84,00
Počinjena šteta542,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo703,50
WN71362,12
WN8353,25
Zadnjih 30 dana
Bitke8
Ø Razina9,63
Pobjede225,00%
Izgubljene675,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova30,38
Odnos razaranja0,38
Otkriveno tenkova172,13
Počinjena šteta937,75
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo391,63
WN7486,34
WN8623,38
Izrađeno u: 29.03.2013 07:43
Posljednja bitka: 21.05.2018 20:58
Zadnje ažuriranje: 22.05.2018 00:55

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke22000
Pobjede940,91%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene940,91%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno418,18%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke836,36%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova170,7700,0000,0000,00
Odnos razaranja1,210,000,000,00
Otkriveno tenkova160,7300,0000,0000,00
Počinjena šteta1.489,730,000,000,00
Bodovi zauzimanja462,0900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi180,8200,0000,0000,00
Iskustvo445,230,000,000,00
Ukupno
Bitke22
Pobjede940,91%
Izgubljene940,91%
Neriješeno418,18%
Preživjele bitke836,36%
Uništenih tenkova170,77
Odnos razaranja1,21
Otkriveno tenkova160,73
Počinjena šteta1.489,73
Bodovi zauzimanja462,09
Obrambeni bodovi180,82
Iskustvo445,23
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke13000
Pobjede538,46%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene861,54%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke646,15%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova50,3800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,710,000,000,00
Otkriveno tenkova10,0800,0000,0000,00
Počinjena šteta1.032,770,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi70,5400,0000,0000,00
Iskustvo344,460,000,000,00
Ukupno
Bitke13
Pobjede538,46%
Izgubljene861,54%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke646,15%
Uništenih tenkova50,38
Odnos razaranja0,71
Otkriveno tenkova10,08
Počinjena šteta1.032,77
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi70,54
Iskustvo344,46
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke9000
Pobjede444,44%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene555,56%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke333,33%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova30,3300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,500,000,000,00
Otkriveno tenkova30,3300,0000,0000,00
Počinjena šteta534,220,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo269,220,000,000,00
Ukupno
Bitke9
Pobjede444,44%
Izgubljene555,56%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke333,33%
Uništenih tenkova30,33
Odnos razaranja0,50
Otkriveno tenkova30,33
Počinjena šteta534,22
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo269,22
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke3000
Pobjede133,33%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene266,67%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke133,33%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10,3300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,500,000,000,00
Otkriveno tenkova10,3300,0000,0000,00
Počinjena šteta200,670,000,000,00
Bodovi zauzimanja3612,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi51,6700,0000,0000,00
Iskustvo130,330,000,000,00
Ukupno
Bitke3
Pobjede133,33%
Izgubljene266,67%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke133,33%
Uništenih tenkova10,33
Odnos razaranja0,50
Otkriveno tenkova10,33
Počinjena šteta200,67
Bodovi zauzimanja3612,00
Obrambeni bodovi51,67
Iskustvo130,33
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke328000
Pobjede18054,88%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene14142,99%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno72,13%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke13039,63%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1990,6100,0000,0000,00
Odnos razaranja1,010,000,000,00
Otkriveno tenkova2720,8300,0000,0000,00
Počinjena šteta859,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja8622,6300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi8002,4400,0000,0000,00
Iskustvo442,550,000,000,00
Ukupno
Bitke328
Pobjede18054,88%
Izgubljene14142,99%
Neriješeno72,13%
Preživjele bitke13039,63%
Uništenih tenkova1990,61
Odnos razaranja1,01
Otkriveno tenkova2720,83
Počinjena šteta859,00
Bodovi zauzimanja8622,63
Obrambeni bodovi8002,44
Iskustvo442,55
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1362000
Pobjede82960,87%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene52238,33%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno110,81%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke49936,64%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova9360,6900,0000,0000,00
Odnos razaranja1,080,000,000,00
Otkriveno tenkova9850,7200,0000,0000,00
Počinjena šteta759,450,000,000,00
Bodovi zauzimanja14941,1000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi11620,8500,0000,0000,00
Iskustvo455,060,000,000,00
Ukupno
Bitke1362
Pobjede82960,87%
Izgubljene52238,33%
Neriješeno110,81%
Preživjele bitke49936,64%
Uništenih tenkova9360,69
Odnos razaranja1,08
Otkriveno tenkova9850,72
Počinjena šteta759,45
Bodovi zauzimanja14941,10
Obrambeni bodovi11620,85
Iskustvo455,06
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke319000
Pobjede18357,37%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene13442,01%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno20,63%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke10332,29%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2490,7800,0000,0000,00
Odnos razaranja1,150,000,000,00
Otkriveno tenkova2680,8400,0000,0000,00
Počinjena šteta1.549,340,000,000,00
Bodovi zauzimanja2540,8000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1060,3300,0000,0000,00
Iskustvo599,720,000,000,00
Ukupno
Bitke319
Pobjede18357,37%
Izgubljene13442,01%
Neriješeno20,63%
Preživjele bitke10332,29%
Uništenih tenkova2490,78
Odnos razaranja1,15
Otkriveno tenkova2680,84
Počinjena šteta1.549,34
Bodovi zauzimanja2540,80
Obrambeni bodovi1060,33
Iskustvo599,72
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (200)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
T26E4 SuperPershing 81189,57665137152,37%1656,67
Bat.-Châtillon 25 t102116,99534121149,55%1894,44
AMX 12 t691,04255105647,63%101,40
AMX 13 909735,0948490648,68%1037,16
AMX ELC bis5611,9844287252,87%2512,18
KV-15506,4038474750,74%1123,35
FCM 50 t 81447,2865563450,63%1996,23
Object 140102212,4859560550,25%2021,15
IS-381077,3251658149,74%1176,07
Tiger II8922,7048656248,93%1003,28
T110E5102460,8765150755,42%2230,53
KV-856511,9733546343,63%693,58
E 7591372,9250843048,60%1276,62
M40/M4381255,7043639649,49%1286,94
Leopard Prototyp A91977,5561639257,40%2236,72
T-5491452,7556737254,30%1601,67
M10391611,8756036452,20%1656,04
Bat.-Châtillon 25 t AP91278,6358734849,43%1266,22
E 100101838,7351034752,45%1426,10
T-448896,2748134653,18%1276,76
Spähpanzer Ru 25191145,3361434455,52%1835,79
SU-1527488,4632433744,51%484,89
Škoda T 5092202,2662432451,23%2117,43
AMX 13 757369,5937429543,73%564,64
M53/M5591522,9047828646,15%1405,98
Cromwell6893,7756728260,99%2088,35
T26E5 Patriot 81734,5179726055,38%2338,58
SU-1006344,1023525039,60%337,84
T297845,0747224743,72%912,29
T71 DA7717,9144424544,49%1411,02
IS7546,5634623341,63%536,27
M1271003,8942123257,76%1362,61
TVP VTU Koncept81266,7954822959,39%1863,27
Type 64 6964,3962022261,26%2837,26
T3281178,3549121346,95%1375,25
Leopard 1102587,1160121353,05%2433,16
SU-855198,9617120744,93%235,25
KV-220-2 5530,2054719763,96%1230,38
M4 Sherman5640,3844218659,68%2149,28
WZ-111 model 1-492486,9199618256,04%2706,77
Tiger I7815,6544717946,37%960,70
M446670,2331017945,25%1064,37
T6981323,7063017851,12%1740,45
VK 36.01 (H)6491,5534417748,59%755,13
Churchill I5340,0026617647,16%558,31
AMX 13 F3 AM6459,9126017144,44%496,91
T-54 ltwt.91656,4172317053,53%2979,32
T216432,8834716747,90%1149,21
T-437719,7246216547,88%1106,45
WZ-13171212,0765216351,53%2996,00
TVP T 50/51102711,8164916252,47%2217,35
Spähpanzer SP I C7944,3457915761,15%1982,17
11081372,7570415047,33%1582,31
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5229,1924214650,68%459,05
Konštrukta T-34/10071126,5461613766,42%2116,88
Ikv 65 Alt II6927,0844412447,58%1988,16
AMX M4 mle. 457735,2541112244,26%827,97
WZ-13281142,9760911855,08%2165,64
Ikv 90 Typ B71209,7860210755,14%1966,16
M18 Hellcat6593,8635110651,89%1030,39
BDR G1 B5430,433179937,37%725,77
M10 Wolverine5240,462039742,27%324,06
SU-85B4171,021659549,47%265,74
M75248,972449451,06%806,21
VK 28.016505,943979351,61%1484,72
M48A5 Patton102757,759639367,74%2744,22
T1 Cunningham1143,842399154,95%939,70
IS-271296,178188757,47%2019,65
M26 Pershing81776,859888558,82%2864,60
Type T-345777,305018461,90%2827,14
113102823,619088356,63%2642,57
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4248,322168251,22%598,17
KV-137556,824098257,32%892,69
ARL 446547,083867951,90%929,08
Nashorn6447,633117841,03%510,78
WZ-111 model 5A102991,839087552,00%2375,93
FV3046713,244187448,65%1337,19
Matilda4101,151497336,99%14,39
T1 Heavy Tank5472,333827357,53%1103,02
M46 Patton92968,3612107269,44%4011,49
T-284162,611667050,00%359,62
Pz.Sfl. IVc5214,622136939,13%220,88
T2071213,797326857,35%2215,56
M41 HMC5332,592016842,65%335,18
Škoda T 256988,677746659,09%2331,28
Type 586890,735336657,58%2173,28
T404161,672026657,58%306,56
Marder 38T4178,111856651,52%308,60
Crusader5397,292976342,86%1142,60
VK 16.02 Leopard5478,494306165,57%1960,86
B14159,352085453,70%409,16
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.483,931895446,30%109,91
LTTB81371,8510425362,26%3260,77
T-34-85M 61248,227585162,75%2693,85
T-345523,964615048,00%1511,84
AMX 404164,432504955,10%732,60
M4A3E2 Sherman Jumbo6843,168194973,47%1925,79
Pz.Kpfw. I Ausf. C3256,783734953,06%1477,92
Leo71123,315764862,50%1846,73
M3 Lee4128,851494837,50%190,75
SU-76M395,171174845,83%85,74
SU-100M171181,318174864,58%1748,73
UDES 0381303,405304759,57%1407,25
M374136,731274531,11%191,55
M5 Stuart462,672134560,00%179,24
BT-7370,261174351,16%170,65
Hotchkiss H352150,772034348,84%696,81
StuG III Ausf. G5398,382474247,62%757,15
Strv 746926,675053951,28%1908,12
Alecto4221,002333956,41%563,22
Valentine4211,951953844,74%693,25
Pz.Sfl. IVb4189,892413850,00%438,80
59-166733,195473759,46%2169,49
Grille5216,381923743,24%217,99
VK 30.02 (M)6498,973873663,89%910,55
Pz.Kpfw. 38 (t)375,881233429,41%30,50
Durchbruchswagen 24342,033323464,71%1275,73
Marder II3134,701463351,52%249,82
ST vz. 394306,872643053,33%1113,14
A-204320,132993053,33%1591,35
M2 Medium Tank3155,251702842,86%453,64
Covenanter4350,643412864,29%1928,97
D23100,891532755,56%283,64
Bishop5435,632772751,85%902,72
SU-10181567,658652650,00%1859,92
Cruiser Mk. III2136,201652532,00%487,71
Lorraine 155 mle. 507447,002552445,83%364,61
Vickers Medium Mk. III3143,571712365,22%589,48
T-46361,741382356,52%162,62
BT-2229,41812227,27%0,00
Škoda T 245551,145742263,64%1821,01
AT-1250,77822240,91%0,00
T1 HMC2100,811152166,67%560,26
Sav m/434396,764062176,19%1569,35
T54E191599,628162157,14%1577,01
SU-26355,05902045,00%66,08
Churchill III 5647,537041957,89%1541,99
T-45 2233,943201855,56%1498,35
M66272,882331741,18%196,88
SU-182104,88931747,06%430,45
AMX 38389,631431650,00%244,23
T-1506190,061921637,50%22,36
T28 Concept 71155,445671668,75%1924,17
Churchill VII6264,802861553,33%310,96
Wespe3110,731261546,67%218,13
T56 GMC390,331691553,33%143,38
M3 Stuart390,791961442,86%201,04
Panzerjäger I261,50891442,86%12,75
Universal Carrier 2-pdr2153,861351435,71%471,86
Leichttraktor191,461801361,54%441,17
Ikv 1035373,153941384,62%919,37
Pz.Kpfw. II Luchs4327,463971376,92%1272,38
T3 HMC295,851371353,85%282,53
Renault UE 573138,541341338,46%227,46
Light Mk. VIC 266,461771353,85%274,72
Dicker Max 6704,923551353,85%1162,61
Vickers Mk. E Type B2109,501521233,33%328,28
Cruiser Mk. II380,171151225,00%70,58
VK 30.01 (P)6431,251891216,67%513,64
T-100 LT102232,186871145,45%2752,13
T1E6 232,731101154,55%114,08
Vickers Medium Mk. II275,50781020,00%118,49
Type 2597 Chi-Ha3100,901881070,00%380,73
T-26252,44109955,56%129,78
Valentine AT3198,22201933,33%539,54
Pz.Kpfw. 35 (t)272,5082825,00%115,25
Type 97 Te-Ke 261,29136728,57%84,23
Chi-Ni2206,50186650,00%1068,30
D12133,17169650,00%575,52
M5A1 Stuart4220,83255650,00%833,01
TOG II* 6480,50345650,00%683,23
LTP 3108,50205683,33%499,99
43 M. Toldi III 3171,832746100,00%1056,20
M2 Light Tank241,60194560,00%163,85
Loyd Gun Carriage2104,001685100,00%747,82
Bat.-Châtillon 12 t8786,20555560,00%1239,01
L-60 2240,20334560,00%1554,54
Kolohousenka1162,00184450,00%878,59
Cruiser Mk. I272,2564425,00%81,81
T2 Medium Tank2139,75174425,00%529,89
Renault FT AC2170,00244475,00%803,29
Vickers Medium Mk. I181,671763100,00%491,43
Renault Otsu160,678530,00%116,16
Pz.Kpfw. II2225,33151333,33%961,94
Pz.Kpfw. III Ausf. E394,001823100,00%407,00
Comet7555,33264333,33%592,61
KV-26111,6711230,00%0,00
StuG IV 5247,00250366,67%599,23
T 55A 91355,67579333,33%889,47
Strv fm/211175,50208250,00%1227,37
Type 97 Chi-Ha373,00242250,00%86,55
MS-110,00103250,00%80,62
Pz.Kpfw. I216,003520,00%0,00
Renault FT10,002410,00%0,00
Pvlvv fm/4220,001001100,00%261,00
Sexton II328,001231100,00%261,00
MT-256857,0029910,00%2662,75
T-29 3100,008210,00%108,20
AC 1 Sentinel 4876,006601100,00%5507,67
Pz.Kpfw. II Ausf. D 211,007010,00%0,00

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Novak
Član od: 18.05.2018
Pozicija: Pričuva
Član od: 09.01.2018
Otišao: 18.04.2018
Pozicija: Pričuva
Član od: 28.06.2017
Otišao: 07.01.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 07.12.2016
Otišao: 26.06.2017
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 30.09.2016
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 09.07.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 17.10.2015
Otišao: 26.03.2016
Pozicija: Novak
Član od: 01.07.2015
Otišao: 11.10.2015
Pozicija: Novak
Član od: 11.06.2015
Otišao: 28.06.2015
Pozicija: Novak
Član od: 07.05.2015
Otišao: 01.06.2015
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 03.04.2015
Otišao: 03.05.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 27.08.2014
Otišao: 29.03.2015
Pozicija: Novak
Član od: 24.08.2014