Ajhaad

clanlogo
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 30.12.2018

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke29396000
Ø Razina7,700,000,000,00
Pobjede1717658,43%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1193140,59%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno2890,98%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke991333,72%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova380041,2900,0000,0000,00
Odnos razaranja1,950,000,000,00
Otkriveno tenkova440061,5000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.749,520,000,000,00
Bodovi zauzimanja314761,0700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi420531,4300,0000,0000,00
Iskustvo863,350,000,000,00
WN71811,190,000,000,00
WN82748,760,000,000,00
Ukupno
Bitke29396
Ø Razina7,70
Pobjede1717658,43%
Izgubljene1193140,59%
Neriješeno2890,98%
Preživjele bitke991333,72%
Uništenih tenkova380041,29
Odnos razaranja1,95
Otkriveno tenkova440061,50
Počinjena šteta1.749,52
Bodovi zauzimanja314761,07
Obrambeni bodovi420531,43
Iskustvo863,35
WN71811,19
WN82748,76
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke446000
Pobjede28062,78%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene14833,18%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno184,04%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke20044,84%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova3090,6900,0000,0000,00
Odnos razaranja1,260,000,000,00
Otkriveno tenkova3800,8500,0000,0000,00
Počinjena šteta1.628,360,000,000,00
Bodovi zauzimanja5071,1400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi4410,9900,0000,0000,00
Iskustvo877,000,000,000,00
Ukupno
Bitke446
Pobjede28062,78%
Izgubljene14833,18%
Neriješeno184,04%
Preživjele bitke20044,84%
Uništenih tenkova3090,69
Odnos razaranja1,26
Otkriveno tenkova3800,85
Počinjena šteta1.628,36
Bodovi zauzimanja5071,14
Obrambeni bodovi4410,99
Iskustvo877,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke132000
Pobjede8967,42%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene4131,06%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno21,52%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke5239,39%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova780,5900,0000,0000,00
Odnos razaranja0,980,000,000,00
Otkriveno tenkova750,5700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.165,660,000,000,00
Bodovi zauzimanja4063,0800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2441,8500,0000,0000,00
Iskustvo838,050,000,000,00
Ukupno
Bitke132
Pobjede8967,42%
Izgubljene4131,06%
Neriješeno21,52%
Preživjele bitke5239,39%
Uništenih tenkova780,59
Odnos razaranja0,98
Otkriveno tenkova750,57
Počinjena šteta1.165,66
Bodovi zauzimanja4063,08
Obrambeni bodovi2441,85
Iskustvo838,05
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke8000
Pobjede787,50%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene112,50%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke675,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova141,7500,0000,0000,00
Odnos razaranja7,000,000,000,00
Otkriveno tenkova20,2500,0000,0000,00
Počinjena šteta1.274,250,000,000,00
Bodovi zauzimanja303,7500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi13316,6300,0000,0000,00
Iskustvo1.005,380,000,000,00
Ukupno
Bitke8
Pobjede787,50%
Izgubljene112,50%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke675,00%
Uništenih tenkova141,75
Odnos razaranja7,00
Otkriveno tenkova20,25
Počinjena šteta1.274,25
Bodovi zauzimanja303,75
Obrambeni bodovi13316,63
Iskustvo1.005,38
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke18000
Pobjede316,67%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1583,33%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke15,56%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova80,4400,0000,0000,00
Odnos razaranja0,470,000,000,00
Otkriveno tenkova100,5600,0000,0000,00
Počinjena šteta606,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi754,1700,0000,0000,00
Iskustvo247,280,000,000,00
Ukupno
Bitke18
Pobjede316,67%
Izgubljene1583,33%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke15,56%
Uništenih tenkova80,44
Odnos razaranja0,47
Otkriveno tenkova100,56
Počinjena šteta606,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi754,17
Iskustvo247,28
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1703000
Pobjede117969,23%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene52430,77%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke87251,20%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova13790,8100,0000,0000,00
Odnos razaranja1,660,000,000,00
Otkriveno tenkova16470,9700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.296,430,000,000,00
Bodovi zauzimanja14680,8600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi63743,7400,0000,0000,00
Iskustvo1.006,310,000,000,00
Ukupno
Bitke1703
Pobjede117969,23%
Izgubljene52430,77%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke87251,20%
Uništenih tenkova13790,81
Odnos razaranja1,66
Otkriveno tenkova16470,97
Počinjena šteta1.296,43
Bodovi zauzimanja14680,86
Obrambeni bodovi63743,74
Iskustvo1.006,31
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke3184000
Pobjede228971,89%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene86927,29%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno260,82%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke142344,69%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova24280,7600,0000,0000,00
Odnos razaranja1,380,000,000,00
Otkriveno tenkova31370,9900,0000,0000,00
Počinjena šteta988,830,000,000,00
Bodovi zauzimanja43461,3600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi31941,0000,0000,0000,00
Iskustvo782,760,000,000,00
Ukupno
Bitke3184
Pobjede228971,89%
Izgubljene86927,29%
Neriješeno260,82%
Preživjele bitke142344,69%
Uništenih tenkova24280,76
Odnos razaranja1,38
Otkriveno tenkova31370,99
Počinjena šteta988,83
Bodovi zauzimanja43461,36
Obrambeni bodovi31941,00
Iskustvo782,76
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke601000
Pobjede32854,58%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene26844,59%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno50,83%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke18931,45%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova3660,6100,0000,0000,00
Odnos razaranja0,890,000,000,00
Otkriveno tenkova3610,6000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.413,960,000,000,00
Bodovi zauzimanja3480,5800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi5480,9100,0000,0000,00
Iskustvo690,370,000,000,00
Ukupno
Bitke601
Pobjede32854,58%
Izgubljene26844,59%
Neriješeno50,83%
Preživjele bitke18931,45%
Uništenih tenkova3660,61
Odnos razaranja0,89
Otkriveno tenkova3610,60
Počinjena šteta1.413,96
Bodovi zauzimanja3480,58
Obrambeni bodovi5480,91
Iskustvo690,37
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (272)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
T34 81529,20790136653,59%2100,63
Object 140102559,68906120555,68%2748,45
IS-381709,6587388755,47%2450,52
T71 DA71291,7699685562,11%3665,02
IS-7102584,6389765456,88%2574,79
KV-15646,3858864656,35%1699,28
T110E5102898,6494855457,94%3005,74
T-34-171337,8395654472,24%2925,81
Cromwell61232,2095152462,02%3548,56
T2971600,8497248963,80%2794,92
AMX 13 9091673,51102148463,64%3365,65
E 100103075,7290743156,15%3030,37
T-5491699,1887039957,39%2099,00
STB-1102841,2190039757,18%2925,85
AMX 13 57 GF 71462,45115339560,51%4467,61
IS-4102733,2593838557,40%2760,94
E 7592212,3597938360,05%2597,12
M10392139,8094337358,45%2465,12
AMX 50 10081874,6195935562,54%2747,42
KV-856568,1742931945,45%868,98
AMX 12 t6735,1972631157,23%2402,63
Type 64 61062,9088231158,84%3455,19
T26E4 SuperPershing 81777,73100630258,28%2795,10
ISU-15282064,5089229462,93%2606,96
Bat.-Châtillon 25 t103069,83100926762,55%3373,36
WZ-111 81951,09104226558,49%3015,48
E 5092799,75109625763,04%3663,80
T-1091772,3672325448,43%1820,49
AMX 50 B103398,1393825256,35%3537,64
T-54 ltwt.91828,6595324954,22%3586,52
Type 6192330,3891724059,17%2765,56
FCM 50 t 81725,7798122258,11%2654,71
STA-181800,58101021964,84%3196,86
113103584,56109721664,35%3711,78
Indien-Panzer81398,4286121359,15%2266,62
ARL 446977,4773320967,94%2332,17
KV-481271,4572620951,20%1727,44
AMX 50 12092402,9293920760,39%2773,02
AMX ELC bis5889,8688020165,67%4300,25
StuG III Ausf. G5905,1070019360,10%2720,04
Škoda T 5092833,39108819259,90%3476,08
Super Conqueror103746,92111119063,68%3472,16
T-4481204,5374817853,93%2045,33
ARL V3961097,4672817862,92%2821,20
KV-261025,1979417755,93%2097,03
ST-I91894,1494116962,13%2157,93
Object 263103167,1089416958,58%3052,64
G.W. Panther7986,7561316748,50%1062,61
SU-10061057,9671116657,83%2401,26
leKpz M 41 90 mm GF 81356,1392316556,97%3277,04
TVP T 50/51103030,4298516165,22%3223,99
T-62A102878,2593516154,66%3222,38
M48A5 Patton103675,32107815764,33%3766,81
T-437877,6161615542,58%1521,59
Leopard Prototyp A92278,3489015455,19%2584,24
M26 Pershing81761,28102615364,05%3176,07
M10 Wolverine5861,5272314963,09%2678,02
M66878,9568414852,70%1848,68
M4A3E2 Sherman Jumbo6817,0364014752,38%2011,85
IS7846,0458314644,52%1099,16
Hummel6912,6651114453,47%1637,80
Panther7951,6670414356,64%1815,96
WZ-111 model 1-492488,39100414259,86%2987,17
E 25 71497,9897314256,34%2855,28
T 55A 93391,65126914269,01%4850,84
Churchill III 5871,93104014062,86%2753,09
Object 907 102894,5998313958,27%2581,78
T3281553,4578913653,68%2156,98
Tiger I71234,9277313557,04%1974,67
SU-15271537,6577513054,62%2570,10
AMX 30 1er prototype92481,4994413052,31%3061,17
Type 586776,8969712760,63%1902,78
WZ-111 model 5A103822,97108412055,83%3443,41
Jagdpanzer IV61324,8191911957,98%3794,93
M46 Patton93059,15118311665,52%3933,75
SU-855598,7334911454,39%1688,65
Matilda4635,8866511464,04%2662,94
Bat.-Châtillon 25 t AP92322,14101611463,16%3181,63
T-284151,6016511352,21%346,54
FCM 36 Pak 40 3459,5255011361,95%1838,65
Object 70492514,1089711359,29%2324,08
VK 30.02 (D)71023,0077211258,04%2088,53
Tiger II81622,7296411268,75%2573,74
Lorraine 40 t 82130,09106811261,61%2954,42
T2071052,8075311154,95%1839,75
M75885,2478311067,27%5120,78
S35 CA5900,8572910861,11%2838,87
Object 430U104776,67133910669,81%5365,31
Type 59 82275,84124810565,71%4241,84
Object 268 Version 4103511,7098310256,86%2963,95
Object 43093439,78131910070,00%4195,89
Progetto M35 mod. 46 82877,61136310069,00%5288,11
AMX 13 105102924,9910179963,64%4355,87
Grille5569,454249757,73%1330,42
Panther II81316,628059757,73%1963,03
LT-432 82094,8013069765,98%5384,13
Pz.Sfl. IVc5761,086139660,42%2407,84
Conqueror92458,6610499462,77%2620,64
VK 36.01 (H)6592,735549347,31%1084,18
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5329,093779351,61%781,54
IS-271552,859319162,64%2584,16
T-1506670,575379044,44%1069,67
T6982060,9210578969,66%3276,52
Strv m/425775,697528859,09%2932,33
T25 Pilot Number 1 81720,7611088765,52%3142,22
Konštrukta T-34/10071528,338698652,33%3066,53
Churchill I5748,635588655,81%2024,52
T28 Concept 71582,3910008565,88%3060,23
KV-371099,117148353,01%1673,54
T92 8925,709048258,54%1976,07
LTTB81367,589848154,32%3167,53
KV-137629,115957951,90%1009,49
AMX M4 mle. 4571230,477367852,56%1830,69
Leopard 1102474,248997558,67%2408,05
T-345930,457717364,38%3990,36
Type 5 Chi-Ri71165,927887363,01%1997,34
Churchill VII6936,087257255,56%2049,25
T1 Heavy Tank5413,254177139,44%729,73
VK 72.01 (K) 103637,5111237067,14%3584,69
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.496,802486944,93%151,55
Type 3 Chi-Nu Kai 5769,256866957,97%2510,38
Heavy Tank No. VI 61307,659236860,29%2838,99
AMX 13 7571200,119496657,58%3184,12
Type 3 Chi-Nu5603,485996560,00%2053,03
Type 4 Chi-To6851,037146556,92%1797,50
Type T-345513,344656459,38%1758,68
Type 62 7924,249216363,49%2490,55
M4A1 Revalorisé 81736,669236152,46%2129,21
11081779,2810126063,33%2807,97
WZ-13171217,378995944,07%3229,92
SU-100M171547,078745962,71%2562,99
M3 Lee4265,113565754,39%969,05
O-Ni71689,9810085754,39%2697,93
Black Prince71198,649285666,07%2142,09
Pz.Kpfw. II Luchs4510,057055563,64%2358,18
MT-2561028,298535554,55%4087,39
Renault FT AC2397,764025461,11%2382,92
Object 260 104030,8912155474,07%4678,25
Löwe 81657,689235050,00%2151,14
WZ-13281458,169794963,27%3262,76
WZ-120-1G FT 82038,4811384877,08%2592,00
Leo71417,009904757,45%2972,35
Valentine4375,874514761,70%1959,53
Object 277103778,8310694759,57%3560,77
T3 HMC2344,023574652,17%2086,78
BDR G1 B5671,354904654,35%1552,17
M40/M4381491,028094658,70%1673,84
T-34-85 Rudy 61403,8010434470,45%3474,44
Strv 7461004,198504360,47%2322,87
Caernarvon81648,299294259,52%2206,87
Sturmpanzer II4227,981914242,86%590,42
M4 Sherman5614,885804156,10%1913,90
T54E192455,418944143,90%2463,79
T26E5 Patriot 81707,2910024148,78%2443,54
60TP Lewandowskiego104116,4511964077,50%3822,75
Maus103352,2810404057,50%3276,46
Pz.Kpfw. 38 (t)390,921543956,41%216,92
Type 4 Heavy92303,379883857,89%2554,62
59-166788,007283850,00%3010,91
M24 Chaffee5817,189193860,53%4308,67
T-46398,001503754,05%329,64
Nashorn61004,446603655,56%1993,38
M6A2E1 82195,8311563658,33%3835,88
T95/FV4201 Chieftain 104050,5811243655,56%3308,59
Type 5 Heavy102546,468393545,71%1858,69
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81521,228313246,88%1963,79
M374345,842223148,39%1354,53
Type 1 Chi-He4479,485772958,62%2264,70
TVP VTU Koncept81800,938902948,28%3229,64
T216674,458622979,31%2534,92
O-I61049,927952657,69%1924,88
Somua SAu 404363,042912657,69%1148,05
Sturmpanzer I Bison3116,581182445,83%215,94
M5A1 Stuart4294,674772462,50%1411,24
T404485,466232462,50%1667,17
Spähpanzer SP I C71136,888152441,67%2806,00
SU-85B4475,524042356,52%1585,69
M4 Improved 5854,577822356,52%3443,95
T3761177,7011012365,22%4611,39
FV215b (183) 102961,558902263,64%2799,14
T-50566,952412138,10%2,03
50TP prototyp 82087,959902060,00%2683,68
P.44 Pantera81870,4510712070,00%3161,79
Tiger (P)71351,058292050,00%1888,02
AT 25662,536091957,89%1943,54
Marder 38T4486,684241947,37%1256,63
Cromwell B 61184,6311671994,74%3087,33
Pudel 61011,727761850,00%2080,74
M2 Medium Tank381,591421741,18%71,42
Renault UE 573297,412011752,94%1031,75
Pz.Kpfw. 35 (t)249,441161650,00%81,23
T-26280,941171656,25%300,46
VK 16.02 Leopard5554,317831662,50%2621,35
VK 30.01 (P)61039,197581650,00%2652,59
M8A14218,312021643,75%429,10
VK 100.01 (P)81600,948751650,00%1871,02
Leichttraktor1180,732961560,00%1109,32
Chrysler K 81653,809281553,33%2061,38
T56 GMC3319,232521361,54%1204,46
212A91584,158891369,23%1415,96
T675283,582381233,33%342,74
Crusader5773,736661145,45%2847,38
M5 Stuart4285,825001154,55%1239,21
FV217 Badger102287,7310181163,64%1914,24
T-100 LT101751,558981163,64%2458,88
Rheinmetall Skorpion G 81940,8211611181,82%2346,81
Škoda T 40 61158,006981118,18%2850,44
SU-76M3157,602321050,00%344,32
Cruiser Mk. II3258,402911040,00%1067,17
A-4361222,4010321090,00%3511,05
Spähpanzer Ru 25191233,906481030,00%1645,05
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4253,33335977,78%741,14
Emil I82003,33786933,33%1919,64
T1 HMC2192,44206955,56%1252,67
Chieftain/T95 81478,00849933,33%2147,15
StuG IV 5694,44532933,33%1718,34
AMX M4 mle. 49 81569,89958955,56%1900,58
Type 97 Chi-Ha3285,25402862,50%1221,65
O-Ho81621,25735825,00%1564,90
T2 Medium Tank256,13132837,50%25,67
AMX 383173,00375862,50%885,66
Pz.Sfl. IVb4582,506128100,00%2370,04
Tortoise91618,75809862,50%1369,31
T95E2 81208,50549837,50%1066,52
T-34-85M 61192,251027862,50%2564,54
WZ-111 Alpine Tiger 81973,50955837,50%2766,81
M3 Stuart3246,29380742,86%1203,05
D23267,57313771,43%1542,38
105 leFH18B2 5685,71604771,43%1522,60
T2 Light Tank 2261,00561771,43%2039,96
IS-3A 82303,001138757,14%2750,93
Rheinmetall Skorpion 81824,14835742,86%1723,86
SU-14-281846,50789633,33%1679,78
Comet71555,171095683,33%3305,64
Object 268102969,6711546100,00%2601,39
Valentine II 4500,33551633,33%1781,24
Tetrarch 2235,50322633,33%1436,03
M2 Light Tank266,60194520,00%63,45
Panzerjäger I213,2081580,00%261,00
Object 252U 81954,001165580,00%2432,93
Dicker Max 6340,20365540,00%338,99
T1 Cunningham1138,00381475,00%1046,57
Vickers Mk. E Type B2214,25288425,00%1072,69
LTP 3324,00620450,00%1796,91
Caernarvon Action X 81627,00936450,00%2138,18
MS-1168,0056333,33%117,25
SU-130PM 81509,67665333,33%1301,50
Hotchkiss H352337,00623250,00%2220,93
Škoda T 2561634,5012722100,00%3274,62
AMX 404297,5025620,00%1063,60
Pz.Kpfw. II Ausf. G3228,504092100,00%1140,17
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4740,00761250,00%2446,11
FV4202 81605,5072520,00%2380,68
Vickers Medium Mk. II20,0012410,00%0,00
Renault FT10,00691100,00%261,00
BT-22130,0019810,00%551,51
D12328,006371100,00%2482,23
FV215b 104560,0015531100,00%6042,31
Covenanter40,006310,00%0,00
Marder II3828,0010181100,00%4008,19
Cruiser Mk. III2255,0017910,00%1342,38
AT 158896,008751100,00%829,64
A-4471727,0012331100,00%2927,36
HWK 1281922,0013261100,00%5378,32
Panhard EBR 75 (FL 10) 8869,0030810,00%954,07
T-50-2 6609,0038010,00%1461,76
T-34 shielded 5794,009981100,00%2671,17
Object 252U Defender 83664,00117810,00%6275,18
M3 Light 336,003101100,00%261,00
Chimera 84306,0018451100,00%5819,43
T26E3 Eagle 7 71792,0011511100,00%2786,73
Somua SM 81804,0013431100,00%1890,59

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 30.12.2018
Pozicija: Novak
Član od: 20.12.2018
Pozicija: Novak
Član od: 17.12.2018
Otišao: 19.12.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 25.09.2018
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 14.08.2018
Otišao: 30.08.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 17.07.2018
Otišao: 12.08.2018
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 02.07.2018
Otišao: 15.07.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 01.04.2018
Otišao: 30.05.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 20.02.2018
Otišao: 30.03.2018
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 14.02.2018
Otišao: 18.02.2018
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 25.12.2017
Otišao: 10.02.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 07.11.2017
Otišao: 23.12.2017
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 23.04.2017
Otišao: 04.11.2017
Pozicija: Novak
Član od: 10.07.2016
Otišao: 15.07.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 01.09.2015
Otišao: 08.07.2016
Pozicija: Zapovjednik
Član od: 28.04.2015
Otišao: 30.08.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 23.02.2015
Otišao: 26.04.2015
Pozicija: Zapovjednik
Član od: 19.11.2014
Otišao: 21.02.2015
Pozicija: Novak
Član od: 30.10.2014
Otišao: 17.11.2014
Pozicija: Vojnik
Član od: 09.06.2014
Otišao: 01.01.1970
Pozicija: Vojnik
Član od: 07.05.2014
Otišao: 01.01.1970
Pozicija: Vojnik
Član od: 04.01.2014
Otišao: 01.01.1970
Cookies help delivering this services. Uči više  Close